Milo bi mi bilo zbog Simona, u kakvoj god formi bio klasa je za sve tamo u Partizan ;)
Printable View
Igra li ovaj V.Boljevic na sredini terena?
A onaj mali Boljevic jel on dao 3 gola na poslednjoj utakmici ,dje ce on na ljeto ?
Uglavnom Boljevici razbijaju :)
Jeste, obojica iz Zetine škole :)
Mali Aco Boljević ide u PSV. Jedino se ne zna oće li na ljeto ili u decembru pošto tek tad postaje punoljetan a pravila UEFA i FIFA su rigorozna po pitanju maloljetnih fudbalera.
Gledam ovog Nebojsu Kosovica, ovaj momak pod hitno treba da iz Vojvodine ide u inostranstvo. Bundesliga, Eredivisie ili portugalska Primera, to bi mu bile najbolje destinacije.
Da, ali Juve je Juve :) .Da nema kvalitet ne bi ga takav velikan dovodio u svoje redove, to budi siguran. Da budem objektivan, ja ne ocekujem da ce on zaigrat za seniore Juventusa, ali ako upadne u bilo koji tim iz Serije A bice odlicno. A znamo iz kakvih klubova i liga su nam igrali i sami A reprezentativci, sto je i normalno s obzirom na malu bazu.
Bakrac se meni dopada kao igrac, ali sam pomalo razocaran sto jos nije dospio u prvi tim Siona. Neka od njega, Vujacica i Alica izadje jedan doista kvalitetan stoper za A selekciju i puna kapa.
Samo da ga ne ureknemo, ali on bi mogao da bude igrac koji nam je falio konstantno od osnivanja reprezentacije. A ne skodi da ostane jos barem sezonu dvije u Vojvodini, pa ako se tamo dokaze bez problema ce naci dobar angazman s obzirom da igraci Vojvodine posljednjih godina prave transfere u bolje klubove od igraca Partizana i Zvezde. Recimo Meleg - Ajaks, Stevanovic - Sevilja, Medojevic - Volfsburg a jos ranije Kacar, Tadic, Brkic, Krasic...
Iskreno, ovog momka sto prije treba zvati u A reprezentaciju. Ne odmah protiv Ukrajine, ali tamo posle ljeta svakako da. Pogotovo ako bude neke prijateljske u avgustu.
Mislim da bi se u nekom Portu ili Benfiki uklopio savrsheno. Taman da naslijedi Nemanju Matica kad ovaj odleprsa u neki veci klub, sto ce biti brzo.
Svi smo bili pozitivno iznenadjeni Krkoticem, a ovaj momak igra otprilike na istom nivou i u klubu iste jacine, a mladji je citavih 8 godina.
Po meni, valjalo bi da Kosović odigra još makar jednu sezonu u Vojvodini ali obavezno da bude standardan. Vignjević je pametno radio s njim jer ga nije forsirao preko mjere. Stavi ga od početka, pa sljedeću odmori, pa narednu uđe sa klupe, pa opet dvije od početka... Treba mu još jedna sezona kontinuiteta đe će bit nezamjenjiv u timu i onda lagano inostranstvo, ukoliko sve bude išlo po planu a svi preduslovi su tu jer pored talenta ima i kućno vaspitanje. Ko hoće da ga gleda danas, ako bude u timu, ima na Arenasport1 meč protiv Zvezde u 17 sati. Prije toga valja viđet u 15:30 Fudbal plus na Atlasu :)
https://si0.twimg.com/profile_images...12_normal.jpegandrija Delibasic @ delibasic240435m
Na moju veliku zalost moracu da demantujem vest koja danima kruzi u vezi mog povratka u Partizan.Pozdrav svima
Vidim nema Hasana Pepica nidje u ovim gore postavljenim spiskovima, zna li ko nesto sto se desilo s njim...
Znam da je bio presao u Juventus na jednu godinu...
Mijuško Bojović (24) novi je fudbaler belgijskog Beverena.
je li beveren makar prva liga
Prva liga 13 zavrsili sezonu.
znalise oceli Vukan Savicevic opet igrati za Crnogorsku reprezentaciju...? Od njega se nista ne cuje vise........Hvala vam na odgovor:tan:
Kako spasiše Božovići Rusiju.
Onaj retard koji namiguje na himnu ispao s Mordovijom, Grof u baraž za opstanak.
Damjanovic danas dao gol.
Od 8:00
http://www.youtube.com/watch?feature...;v=M8TCdcfUz-U
Nesto gledam, ne znam jel mi promaklo ali na prvom treningu nigdje ne vidjeh Vucinica, a ako se zna da mu se prvenstvo evo ima dvije nedelje zavrsilo interesuje me dje je gospodin, a Jovetic je vec tu.Mogu misliti u kakvoj ce formu onaj neradnik od naseg kapitena da dodje, samo se nadam da ce odigrati kako valja, a i plasim se za formu ostalih jer su svuda lige skoro zavrsene...
I da prosto mi je nejasno kako ovaj junski termin ne maknu za reprezentacije i ubace ga negdje drugo, jer svakoj reprezentaciji dodju igraci koji su vec uveliko na odmore otisli/....
Vrijeme je da Basa predje u bolji klub, Lil ove godine nije obezbijedio ni Ligu Evrope.
Aoo kako ih zajeba Nica, presmijesno. Basa ima 30. godina, puni 31. u decembar, nece on nidje prelazit.
Tuttosport krenuo s pričom da Mazzari dovodi Vučinića u Inter...