^
https://www.youtube.com/watch?v=hTWKbfoikeg
Printable View
Poznat sam po tome da cesto mijenjam misljenje, ustvari ne, ustvari da, tj ne ma idi u ****.
A sto je ovo moj DJuzla, imas pomamit od ovoga? :)
Burzum je jednoclani norveski blek metal bend, koga cini Varg Vikernes, multiinstrumentalista.
21 godinu je proeo u zatvoru jer je ubio gitaristu benda Mayhem i spaljivanja 3 crkve.
Napravio je bio plan da pobjegne iz zatvora i ode na Kosovo da brani Srbe snajperom.
A sve se prica kako su ti skandinavci pitom , fin, kulturan narod....moooj brate. Dje ga nadje obraza ti?
E ne znam, al cesto ga pustim kad sam uznemiren i spusti me.
Empirium isto. Terapija...
https://www.youtube.com/watch?v=LNUqzOlV0zw
Mene ovo dovede u red kad mi siptar u glavu dodje
https://www.youtube.com/watch?v=75xRuoQV_BY
Evo ga snimak sa izricanja kazne mu. Šladak je :)
Na 0:23 anđeo.
https://www.youtube.com/watch?v=iqMZrMx6mkM
Ovo je od jucerasnje :) Moras to brze malo
nijesam bila u lokalu, kako se moNderno kaže:D čo'ek je ka tica, čas tamo, čas vamo:D
Samo se pazi da te ko kakvom praćkom ne skine :)
cetinjske fore, a? :lol: dimUdim
Opet sam se opijanio, ali veceras sam izostavio Hegela i Marxa, pa, valjda, necu zabudaliti kao po obicaju i mozda zaspem ka' covjek...
Sent by CDM app
/end
Nisam kriv!
Krenem da iskuliram, popijem litru vode, kad ono, medjutim, Jung iskoci na feed!!!
Je*o vas Jung, Marx is the best... 😂
Sent by CDM app
/end
Sto se orijentacije, snalazenja u prostoru tice - krenula sam u plakar, umjesto u kupatilo...
Sent from my Redmi Note 4 using Cafe Del Montenegro mobile app
Da se ja što sad pitam, bila bih na plaži.
Ni ja se ne pitam, inac ebi bih bio
https://waytomonte.com/img/slider/4/...5f6e_thumb.jpg
Ja prelomih...u stvari ne ja, nego neko ko mi dodje kao andjeo.
Gojkovice, mlada Gojkovice...