Originally Posted by
Prekidi_stvarnosti
Ja sam davno govorio da je Savic igrac koji je klasicna prevara za svotu koju je placen. Moze li da napreduje? Moze, ali je trenutno rupa. Tuzno je kad Mirko odigra jednu ovakvu utakmicu, na nivou jednog Messija, da ne dobijemo. Jovetic samo da je zdravo, ne sjecam se zadnje ozbiljne utakmice za repku da je odigrao. Ali ono sto Mirko radi je na nivou 5 najboljih igraca svijeta, bez imalo subjektivnosti. Dobro smo igrali dok Savo sa sto godina iskustva ne napravi 10 faulova za redom, i onda odlakta Levandovskog. I onda je Brnovic kriv? Da je poceo Dzudovic svi bi ga pljuvali sto ne igra savic. Treba li Brnovic da da onaj go za Jovetu? Igraci su bez kondicije za ovako tezak mec na pocetku sezone, jos sa 10 igraca, bas tesko. Na kraju je i bod premija, ali ostaje zal. Ponasanje pojedinih iz publike je sramotno, sad ce Engleska gostovati pred praznim tribinama, tako nam i treba kad ne umijemo. Ali bitno je da smo kultura kad se radi o postovanju tudje himne.