Originally Posted by
GuGi
Ja ka' vazda , sa potpitanjima ;-)...ali bice i drugima korisno...
1). Ucinjeh ovom magarcu (3G) restore , i instalirah mu verziju 3.1.2 (7D11) , pa me interesuje , je li ko radio jailbrake na ovoj verziji i da li je uspjelo ?
2). U ranijoj verziji sam imao I GO navigaciju , ali nije radila bas nesto. Ima li Garmin za I phone ?
3). Ima li rijesenja , da kada stigne sms poruka , ""da ne leti odmah na displej" osvijetljena ,sa sve tekstom i posiljaocem , vec kao kod obicnih mob. telefona ?