i baš bi mogao sa se katapultira iz krivine dovde, i taj što je išao iza njega da odma priđe uz branik i popuni njegovo mjesto... al vidiš, sv vele bus trop a kapi dima niđe uz pedencu puni gas, Neoplan je to jbg
Printable View
nešto mi se čini da se mi ne razumijemo pa ne znam ko je retardiran.da bih bio siguran da nisam pogriješio ,provjerio sam u zakonu,u članu 31
Kretаnje vozilom unаzаd dozvoljeno je nа krаtkom dijelu putа, strаnom kolovozа kojom se do tаdа vozilo kretаlo unаprijed аko se time ne ugrožаvаju niti ometаju drugi učesnici u sаobrаćаju.
Kretаnje vozilа unаzаd nije dozvoljeno nа nepreglednom dijelu putа...
on nije smio da pređe u lijevu traku ako nije mogao da se vrati u rikverc svojom trakom,nego da stavi trokute sa obije strane. a uostalom koliko se sjećam ,tu ima i proširenje sa desne strane mogao je i tu da stane pa kad mu stigne pomoć,onda da manevriše a kolega da reguliše saobraćaj
Ja lično ne mislim da je neko retardiran ako pravilno tumači zakon. Takođe, ne mislim da je vozač autobusa u pravu, s obzirom da je bio sam ne vjerujem da je imao mnogo izbora a da ne napravi neki haos u saobraćaju.
Smatram jedino da su retardirani oni koji zaista misle da ovdje autobus pretiče preko pune kolonu vozila.
i retardirani su novinari koji ovakve stvari objavljuju a da predhodno ne uključe mozak šta objavljuju.
Ja bih opet o onome kako se ne gine kad imas masu iskustva.
(Poslije 25 sec ne morate gledat)
http://www.youtube.com/watch?v=5FWxypauol0
Refleks.
U saobraćajnoj nesreći koja se jutros dogodila u Podgorici poginula je žena, čiji identitet policija nije saopštila. Kako je saopšteno iz Uprave policije žena je preminula u Kliničkom centru oko 7.45 časova. Saobraćajna nesreća se dogodila u Ulici Blaža Raičevića oko 6.40 časova.
A sta je tacno bilo?
U neposrednoj blizini hotela Plaža, u Herceg Novom, jutros oko pet sati, dogodila se
saobraćajna nesreća u kojoj je smrtno stradao motociklista D.C. (20).
aoooo...
Sinoc vozim iz Bp u Pg oko 21:30h krenuo.. Guzva velika ali vecina kolona ide lagano oko 60-70 fina voznja. Prije Mojkovca neki lik krece da me pretice bukvalno pred nepreglednom krivinom i vidim svetla sa druge strane i dam mu znak da ne pretice i vrati se u kolonu.. Nakon toga me pretece isto pred jednom krivinom i u krivinu ga zanio zadnji kraj zamalo nije zavrsio kraj puta.. Rekoh nece ovaj jos dugo.. Kad niz Crkvine lagano za nekim kamionima idem kad taj isti lik sletio kraj puta nabio auto na ivicnjak tamo a vide se tragovi kocenja kako su ga samo pravo tamo na ivicnjak nanijeli.. Bio je golf 3 na Bd tablice.
A ovi turisti iz Srbije to je nevjerovatno dje preticu bukvalno ulijecu u krivine (ne zavrse preticanje) i kako voze, oce glavu da izgube a posli ljudi na odmor.. Stvarno ovakvi mozgovi mi nisu jasni..
xaxaxa imao sam i ja slicnu situaciju prije 5 dana,idem iz pg prema bd i blizu ct lik oce da me pretekne na silu,krene,pa stane pa krene pa stane i pretekne on mene nekako al isto tako velim ja nece ovaj dugo kad blizu budve evo njega naguzio jednog na sred puta
u subotu momci sa GOLF 3 (treba li da kazem da je GTI Konik design?)... onamo prije virpazara (iz pravca podgorice) u onu krivinu dje je pruga odma uz put, pocinje covjek da me pretice a ne vidi nista... ja gledam dje mu dolazi auto u susret, i bukvalno stajem na sred magistrale, ali kako je vidio i on poce da koci iako smo bili hauba do haube, srecom ovaj iz suprotnog pravca niej isao brzo pa je mogao da se zaustavi... onda su odma na sledeci pravac opicili kolonu... dok su na onaj novi dio prije prvog tunela poceli da izlaze kroz prozor i gledaju pozadi...dobacuju nesto, masu rukama... vozac otvorio sirom vrata i vozi tako... sve u svemu, samo sam se odmakao od njih, jer sam prije svega djecu vozio u auto... i uvijek se pitam dje je policija kad treba da se kazen i zaustave ovakvi tipovi....???
eto ti je policija na bulevar na zlaticu gleda jel ko prekoracio 50, sto ce koji q na virpazar u spic sezone. cusss
Najgori su ovi sa trojkama i Kadjama GSI.
Mene je ovo svakodnevnica,nista cudno.Veci su problem retardi koji ubrzavaju kad ih pretices
dje si vidio kadeta GSI? Ja ga nisam vidio godinama...
Jesam prije neki dan, DG rega. Zao mi je sto nemam rijeci da ti opisem kombinaciju kade i fahrera.
Sad na Stari prije sat sat ipo kod Lukoil pumpe passat (projurio ispred mene barem 120km/h je isao) i zakuca se u BMW-a eto jos policija tamo...
Odlicno.
Ja ne mogu da vjerujem sto radi ovaj narod. Svaki dan mora po -1 osoba manje i opet im to ne ulazi u glavu, iskreno me sramota od svih ovih ljudi.
Dakle, puno mi je spolovilo ove stoke, ne mogu više ovako, moram napravit milione i vozit se helikopterom...
Malo vozah E36, malo motor... Poluđe me svakakva stoka koja je na puteve, valjda udarilo sunce ljudima u glavu + povećane gužve usljed sezone odmora.
Nista dok se ne naprave meleoni ovako bi te nesto moglo posluzit;)
http://i61.tinypic.com/wwdyz7.jpg
Samo za tebe. :)
http://www.cdm.me/auto-moto/automobi...jagnjecoj-kozi
A nek sve ide u qrc.
Ne rade slike
E ne znam, kod mene ih otvara :)
Pa aj sad ćemo doć do tebe
Rade preko Tapatalk-a.
Archi kolko ja vidim ovo nije kod nas, niti je auto na naše table...
P.S. Jel tema crash kod nas ili bilo đe u svijet?
Vise ti ni tri trake ne pomazu da neko ne predje u tvoju traku...