kad ne umiju da voze
Printable View
kad ne umiju da voze
ti ces ih naucit! sto vozis? :p
ne no ćeš ti! i ja vozim! ne $edi mi na parking!
ksaksaksaksaksaksakssaks
hahahahahahahahahaahahah :lolblue:
Ja sam imao pola 1.4 benzinca, 97 godište. Taj motor je nerealno malo trošio a za tu kubikažu je ekstra vukao. Tako da mi je potrošnja za kubikažu motora 1,1 nerealno visoka 10 litara. Svašta.
A ko ne vjeruje da EKV-u troši 4,9 po gradu neka bači koju paru za opkladu ;)
A Yaris ako troši 7 litara i to je puno.
Ada EKV je sam pričao da mu auto troši 10 i više po gradu :D
Ko vam je taj EKV?
Ljudi, mozda je off topic..opklada je u pitanju pa da pitam. Kladio sam se da audi a4 1.8tfsi novijeg godista mora da trosi preko 8l pa me zanima ako ko ima to auto da potvrdi...???
http://suchen.mobile.de/auto-inserat...eatures=EXPORT
dobro su mu rekli
1.4 75konja pezo 207, ne moze mi ispod 10, tako da se ne cudis...
Golf 6 1.6 tdi 1.7 potrosnja.
Sent from my SMART_HD using Tapatalk 4
Djedov golf 2 1.3 benz presao 139000 hiljada potrosnja 7,00-8,00
sent from my Nokia 3310
Golf 2 prešao 139000? Koliko je godina staro to auto?
Attachment 109245
Sent from my iPad using Tapatalk
E ispod ovoga ne moze da jebe oca,bar ne ovo auto
http://imageshack.us/a/img22/879/yp8.jpg
to je kad je gas pushten totalno kad bi ga da skochilo bi na 30
Pa vidis da je na 2k,na vr gasa,a nije mi problem da postavim i potrosnju 33.9 (tolko mi je najvise bilo do sad)
Taman ti je potrošnja kao temperatura...
zasto ti je tabla od s4 kad je to s6 :) ? jel ti ovo termostat crkao tj ostao otvoren ili si tek upalio kola pa nije postigao radnu temperaturu :)
inace cuo sam da na ovaj s6 naprijed ide set disk plocica od 8 komada, tj 4 po tocku.. valjda par naprijed par nazad :)
S4 ima prelijepu liniju nema sto..
Na isti nacin skidam filtere za ulje.