Pa imas mogucnost placanja trajnim nalogom
Printable View
Pa imas mogucnost placanja trajnim nalogom
A SMS-om ti stize informacija o iznosu... na 080080000 mozes da provjeris stanje na racunu za fixni (ako imas Extra TV tu informaciju imas na ekranu).
@Djoks
To su vec podesavanja koja korisniku ne trebaju u 99,99% slucajeva, pa su zato i iskljucena. Javi se na private da to rijesimo.
Reset STB-a i novi kanal na broju 13. Ajde da vidmo ko će prvi probat što je, ja sam na poslu :)
Eo ja probao a na poslu sam :D
Channel map saved :) Hvala Koleginice :D
Eto, supruga mi listala kanale kad se vratila sad s posla i javlja: vlado, evo ga FOX :)
Stigao FOX.
Gutam ono moje "dream on" od juce :)
Thx za ovaj novogodisnji poklon. Neka zla usta zacepljena.
:)
Valjda se nece zaustaviti na foxu :)
ima foxa jel?????
Ima kako nema... i jean claude van damme na njemu :)
bravo za fox!!!znaci uljepsali ste mi usrani dan!
FOX ?:shock: Dje je FOX tu je i FOX Crime i FOX Life:dring:8)
Bice i sportclub.... ja bi volio da ubace motors tv... dako se sjete
da nema ovoga foruma nebi ni bilo ovih kanala,ljudi za ovo smo se mi izborili : DDDD zivjeli forumasi.... p.s. ajmo sad da se izborimo za SportKlub! :D
Samo da ste zdravo :D
Uzivajte :)
I da vratite TV5 Monde , SkyNews i SLO2
E bez ta tri se zaisto ne moze :D
bez ta tri se zaista moze :D
Novi filmovi koji ce biti dostupni za ~20 minuta ;)
1.Opusteni grad ( Big easy)
2.Konobar do jaja (Waiting )
3.Ubistvo i margerite ( The matador)
4.Fatalna nesreca ( Crash)
5.Diplomatska opsada ( Enemy of my enemy)
6.Nezaustavljiv (Unstoppable)
7.Ubica ( The killer )
8.Na udaru ( Behind the badge )
9.Potraga ( The body)
10.Anastazia - crtani
Da nisu sad izbachili koji kanal ? Mislim da nisu :D
I doq, cinemania, tv 1000, ... :)
A TV1000, History Channel, DoQ, Travel Channel sve titlovani kanali. Sve ce oni to uvesti samo polako:rolleyes: i HD kanali ce uskoro:rolleyes: i 2 STB -a na jednu paricu:rolleyes:
Pohvale za Fox, pa da ne stane sa njim! I racunamo samo dobre kanale ;)
Scepan radis li ti ono u T-com?
ne mogu da vjerujem da smo dobili FOX !:lolblue:
vrijeme je bilo:D
Nijesam bio kuci u CG mjesec dana, i dodjem, kad ono instaliran extra tv. Reko super. tv ko tv radi, ali to me manje zanima. Zanima me pomocu kog trika da uskocim u podesavanja ovog rutera? Lik koji je instalirao opremu, mi je inache promijenio pass od naloga, jer nije znao dje se kuca zvijezdica " * ". Ocu da ugasim DHCP, ocu da maknem ovu wep zastitu, ocu... ocu da... Kako?
Spale, obrati se Saletu na PM. ;)
tek sad vidjeh da si i ti istu muku mucio.. pisem mu pm, hvala.
Koji si dobio ruter, Pirelli ili Speedtouch ?
pirelli,
i da napomenem, dobio sam ga u bijeloj kutiji, zajedno sa usb kablom. Nista vise nije stiglo.
veliko hvala, nadjoh topic, u njemu usn i pass, i konacno se ulogovah u sam uredjaj:)
@Sale
Znas li staje li se sa Fox-om ili dobijamo jos koji kanal ?
staje se neko vrijeme....jedno 3-4 mjeseca :P
Odgovor cete dobiti kada moderator ocisti spam ^
Taman da prodju ovih 3-4 mjeseca:lolblue: