a primice krtolu
Printable View
Sad ce i da stane... To domace ekipe uvjek najjace napanu u prvih 20...
Bojim se ja da ce nam neigranje Janka doc glave, jer on je matori starosjedilac i spor, a nije iskljuceno da im sad spic jos bolji.
kao protiv jemacke, spanije ili argentine da igramo. Sramota me je
Kako Savića preskaču aooo
Brzanci na velikom terenu... Malo toga on tu moze
Namrtvo sporo igramo sa ovom igrom samo nas neka greska Austrije spasava
Amaterčine, na čelu sa selektorom.
Sto je ovome Saviću
Thank You and good night.May Brna bless you all
Ok, mi ga ne mozemo dati.
Poslije ove slike, sve mi je jasno.
Skeletor Brnovic
https://fbcdn-sphotos-c-a.akamaihd.n...7f3c6a2dc42209
:lolblue::lolblue:
2017e se gledamo?
Bruka kako igramo, lijeva strana kao švajcarski sir, napad bez imalo mašte nema se sa ovakvom igrom što očekivati
Dje simon, zverotic nidje veze, volkov konstantno loš ,
Kreću forumski vukovi
i opet ce se desit u oba meca sa 5 spiceva ide nstavak ahahahah kuku ovo je stvarno do. Ovako se nije igralo sa purom, tumasevicem, cirom raicevicem i batakom
Znači uspjeće i ovaj ciklus da nas spušti u još niži šešir :lolblue:
Zverotic je 5 puta poklonio kontru, volkov samo gol
Sto je Luki bio Milko Bjelica to je Brnovicu ovaj mrceni Beciraj...
Bilo je pitanje kad ćemo ga primit. Arnautović se posra u Savića.. veze nemamo, samo da kakva bruka ne pukne...
Koji napad ?
Ko bi ispred gola sad kad ga primismo ? Volkov ili Savić ?
Pave malu djecu od nas
volkov nije kriv za gol uopste nego savic. Kao penzioner je ondje bio.
Ova dvojica na RTCG o Alabi ni da je Zidan u najmanju ruku.
Steta zbog ovog gola,jer bas djelujemo svjeze i odmorno.
pfffffff e moj Brna,zadnja ti ova bila.
I sto velite, jednog beka imaju austrijanci. Imaju oni trenera i brza odigravanja, tehniku, brzinu i kondiciju. A šta to mi imamo.
Da mi je znati kako bi Savic izgledao da nije odmarao protiv Lihenstajana kad ovako odmoran igra
Jbg pa svi smo pizdili zbog formacije, ne znam ko bira ovaj sastav ali ovo prosto nerealno. Sto rece neko izuzev 2-3 igraca rezerva nam je bukvalno bolji sastav od startne postave.
Kakva igra....
Tuga
Samo trebamo na aute ic :D
Ja kad sam vidio na pocetku sastav nisam moga da vjerujem. Ovo je nerealno ljudi, gnjida jedna. Ako je ovo cijena koju treba da platimo da ne gledamo ovu gnjidu bazdeljavu, neka tako bude!!!
Sent from my HTC M8
momak puca iz ove prilike. ovo je bezobrazluk svega mi.
Samo se vi nadajte da ce brnovic podnijet ostavku...
Savić je ka nadrogiran noćas
Pričamo o volkovu koji je kiksao odmah na početku, a kod gola igrač je bio ispred njega što ne smije da se desi. I previše mlako je išao na njega
Saviću je u ovo 45 minuta pala cijena za 2 miliona.
Ajde Savke, mrdni se!
Sad će Brna sa 4 napadača da juri rezultat u II
Pogledaj ovih avetinja. A ovo ide u debakl