Katastrofa! Uvijek sam se pitao kako je nastao film "Groblje kućnih ljubimca", kad ono - po istinitom događaju. E moja kučadi, čim prerastete poželjan uzrast, čeka vas hladna Trebjesa...
Printable View
A vidiš li da i ja odbijam da porastem! :mrgreen:
A njih niko ne smije da dira, i oni tako u duši ostanu mali. :)
Rekoh li indie rock...
Ma srećna sam sama od sebe ovih dana. :D
Jameeeeeees Boooond!
Opet ta sampita.
http://restorancacanin.com/slike/sampita.jpg
Miris zime, koji me, dok šetam sama, toliko opije da se na trenutak izmjestim i ne znam da li sam u Budvi, Podgorici, Zemunu, na Cetinju ili u Pragu. I taj trenutak, koji uhvatim. Ja, samu sebe.
Kad me pokenja da stavim screen protector na telefon perfektno.
Bez i jednog "baloncica".
Zoki je cojek zbog kojeg sam srecan ,uvijek kad odgledam ovaj klip presrecan sam.
http://www.youtube.com/watch?v=ZYXp8Y8O9N4
Definitivno mi ulepsa dan danas:
http://blog.materialgirlcollection.c...-nail-post.jpg
https://www.youtube.com/watch?v=TrUD7v_b0sc
uvijek ! :)
Bershkin dzemper :)
Kad imam koga da gnjavim. :tongue:
http://sphotos-h.ak.fbcdn.net/hphoto..._8000332_n.jpg
Moja dva krznata ludaka koja me sacekaju kuci s posla da se mazimo :)
meračenje u kupatilu pola sata...
kad neko opere auto i onda padne kiša :lol:
kad nekome crkne sinhron, i krci mu kad salta u drugu brzinu -_-
kad nekome umočim palac u oko!
:shock:
:mad:
shopping
Aleeee ale ale oooooooooooooooooooooooooooooooooo poslije 3 godine dominacije dobijam druga na PES nema vise dominacije kao nekad:D
Dva dana niko da napise da ga nesto usrecilo ;)
http://www.youtube.com/watch?v=gtOV7bp-gys
Nick:
Samo Nikšić.
Emocija, ebt.
ej da mi je s tobom kao prije docekati zore....
http://www.youtube.com/watch?v=WPdkZ...eature=related
... drugo vrijeme, ista sudbina!
jutro
ona...
Casovi voznje :D
Slobodna nedelja! :D
Delja i slobodna samo potkrijući:redface:ili što bi rekli " kad joj se zalomi.";-)Quote:
Originally Posted by 3053581
Priganice s medom... :lemo: