daj linkove
Printable View
sta mislite od ukidanju opcije 'aukcija' na podforumu P/O? zbog malverzacija
Kao npr? :?
mozda to ovdje nije slucaj ali, nikad se ne zna...
https://forum.cdm.me/showthread.php?t=76603&page=2
lijepo Koma dize cijenu za 50e, no se bojim da se malo posprdao sa Seidom (i ako je :p )
sto izbrisaste taj oglas? :D
Cesti refresh...
A i meni se cini da ne bi trebalo a moralo bi....
https://forum.cdm.me/showthread.php?t=65437&page=3
ovaj se covjek sprda konstantno,aukcija za njegov dell traje skoro godinu dana...dobijao je ponuda...
Druze, aukcija je pocela sinoc, trajala je do 12:00, od momenta kad sam zapoceo do 12:00 nisam dobio ni jednu ponudu, da sam je dobio prosao bi i za 150 eura + ponuda. Sad mi vise nije vazno, i mogu da ga prodajem po pocetnoj cijeni od 180, to nije tvoj problem. Vodi svoga posla, ako si zainteresovan kupuj, ako si vec kupio, produzi na drugu stranu.
Takodje, do sad nisam imao problema oko trgovine, niti je neko sa mnom imao problema. Kad placam, placam koliko traze, kad prodajem onda neka me ne ubijaju toliko u cijenu, znam i ja ponesto. ;)
A mozete li o oglasima ....na oglasima.....nema potrebe da svi o tome jadu sad radimo...
Sve vezano za oglase:
https://forum.cdm.me/showthread.php?p=2116662
Evo da rezimiram prijedlog sa prethodne strane, da olakšam modu ako se bude šta mijenjalo... Dakle, da se makne Siemens, dodaju Apple, LG, HTC, BlackBerry i ZTE.
brisite oglase sa ovakvim naslovima, idu mi na zivce!
https://forum.cdm.me/showthread.php?t=76846
Jel može da se smanji vrijeme čekanja kod slanja PM na manje od 60 sekundi?
NE razumijem, kakvo vrijeme čekanja? Kod mene ne čeka ništa, nego leti...?
probaj da posaljes 2 za redom za manje od 60 sec ;)
probala sad i pošla sva 4 za dva minuta...imam i svjedoka koji ih je primio:D
pa, mozda moderatori ne moraju da cekaju. Mi moramo da cekamo i izmedju postova :) Sad cu da dam primjer:
(nastavak)
ako odmah pokusam opet da postujem, dobijem sledecu poruku:
This forum requires that you wait 30 seconds between posts. Please try again in 24 seconds.
Licno, ja sam za, zbog spamera i spam botova...
Rijec je o PM a ne o postovima, a sva pravila vaze i za moderatore ka i za one koji nijesu moderatori
pa za PMove je 60 sekundi, za postove 30. A evo Zvoncica tvrdi da je posala 4 PMa za 2 minuta :confused: