Merca, ako bas moras.
Inace, sto se tice ove price o kilometrima...Mao-Ling Tooley je sa Lexom presla 54000 za 6 godina. Ja sam za skoro dvije godine nabio skoro 40000, iako sam imao i drugo auto. Poyyyy
Printable View
Je li joj muž na brod?
Novak, poyyy
Hvala na pomoci i misljenjima, i ja sam najvise za Mecku...
a sto se tice kilometraye ya mercedesa je prava jer ga je sadasnji vlasnik kupio prije skoro 10 godina i yadnje 2 ga nije vozio ni 5 puta jer ima drugo, tako da znam skoro sve o autu...bitno mi je bilo jos necije misljenje zbog razlike u godinama da ne zacorim na mercedesa a on fosil :)
E ovako prijatelju ako uzmeš mercedesa uzeo si auto,drugu opciju necu ni da komentarisem km kao km sto je mania to ie bolja samo je bitno da je auto redovno servisirano da nije udarano i da nije truo nidje. I od svega najbitnije je da je auto i ako nije vozeno paljeno vozeno par km da provrti vodu sto bi rekli jer ako mista od toga nije radjeno imaceš poteskoca i ulaganja u auto.
Za kilometrazu ti mogu reći samo da ja i pored sluzbenog auta za 3mjeseca sam prosao 7000km pg-lokal i okolina do 30-40km od Podgorice tako i da je zivio u Staru Varoš a iša 2x nedeljno u Voli na Stari.A. proša bi zavidnu kilometražu.
Sve u svemu moj izbor bi bio mercedes a tebi srećna kupovina za koji god se odlučiš.
Sent from my C6903 using Cafe Del Montenegro mobile app
Za 10 godina ja sam prešao 220.000 km. Možda od toga 5.000 nije bilo u CG. Ovo je privatnim autom, sa službenim sam ko zna koliko za 10 godina.
Tako sa je moguće i u CG, recimo 2 godine sam išao BR - NK tri puta nedeljno na posao. Izvedi koliko je to...
Poslato sa sjajne pisaće mašine Note 7 x2
............ Ż\_(ツ )_/Ż.............
Ja sam do danas, presao 65.000, ovim tempom do kraja godine jos 25.000, minimum.
Moj stari je kupio novo auto u salon, evo mu sedma godina, a sada treba da odradi servis na 100.000, a penzioner, ne vozi puno.
Sent from my Motorola 8400
na nashe puteve ko predje 100000 je ravno 1000000 u sretnu neku drzavu dje su normalni putevi,gorivo,ulje,djelovi,majstori itd
http://www.autodiler.me/auto_oglasi_auto/687956#
Da trgujem ovo ili ne ?
Ako oces da se ugrijes zimus ela. Ako neces nemoj.
Ima tendenciju da se zapali sam od sebe. U NK 2 komada tako prosla.
Sent from my LG G3 using Tapatalk
Hahahahahahahaha zaebavas li me to... ne daje mi se preko 5k za auto a bih uzeo nekog terenca.
Off topic Amfi, imas li jos onaj cistac snijega?
Sent from my Lenovo P70-A using Cafe Del Montenegro mobile app
8god staro auto a preslo 6.500km?
Neko kupio i zaboravio da ga ima, o čemu se radi?
Bolje bi bilo da je 165.500km nego 6.500km. Značilo bi da se vozio, a ovo je bilo parkirano i zaboravljeno, sto isto tako nije dobro ja mislim.
Sent from my D6503 using Tapatalk
Zasto ljudi imaju osjecaj da je bolje voziti auto nego ostaviti godinama u garazu?
Možda nije bilo u garažu nego na neki parking ili ispod smokve...
Poslato sa sjajne pisaće mašine Note 7 x2
............ Ż\_(ツ )_/Ż.............
onaj lezeci je jos u DG?
jutros kolona do pumpe kod Dakica...
juce znaci bez ikakve guzve sa primorja kolona kroz cijelu dg... sto ce bit ljeti to samo bog zna
valjda nece toliko trajat :)
Pozdrav svima (u nadi da nisam omasila topik)!
Prije dva dana sam malo ogrebala kola prilikom izlaska iz garaze (zensko sam, sve vam je jasno), u dijelu iznad tocka (slika ispod), i zelim to da saniram jer je to u mojim ocima kilometarska ogrebotina.
https://postimg.cc/image/xeiq6hhyl/
Mozete li mi reci kod kog majstora da podjem (Podgorica)? Koliko bi ovo moglo da kosta? I sad jedno glupo pitanje, da li se ovo sto meni treba zove poliranje? :hopelessness: Stidim se sad :)
Javi se biznismenu, on će te uputiti.