View Poll Results: Na parlamentarnim izborima ću glasati za:

Voters
258. You may not vote on this poll
  • Pozitivna Crna Gora - Darko Pajović

    92 35.66%
  • Hrvatska građanska inicijativa - Ljerka Dragičević

    2 0.78%
  • Koalicija Zajedno - Miloje Šestović

    2 0.78%
  • Koalicija Evropska Crna Gora - Milo Đukanović

    31 12.02%
  • Socijalistička narodna partija – Srđan Milić

    6 2.33%
  • Koalicija Srpski nacionalni savez – Ranko Kadić

    1 0.39%
  • Demokratski front - Miodrag Lekić

    44 17.05%
  • Bošnjačka stranka - Rafet Husović

    7 2.71%
  • Grupa građana „Albanska omladinska alijansa“

    0 0%
  • Srpska sloga - Jovan Markuš

    3 1.16%
  • Koalicija Force i Građanske inicijative - Vaselj Siništaj

    0 0%
  • Politički savez Demokratske partije, Albanske alternative i Demokratskog saveza - Fatmir Đeka

    0 0%
  • Koalicija DUA i Partije demokratskog prosperiteta - Mehmet Zenka

    1 0.39%
  • Još vagam

    19 7.36%
  • Ne izlazim na izbore / neću glasati

    50 19.38%
Page 7 of 64 FirstFirst ... 345678910111757 ... LastLast
Results 151 to 175 of 1579

Thread: Parlamentarni izbori 2012

  1. #151
    Join Date
    Dec 2006
    Location
    ropotarnica istorije
    Posts
    205
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    pa nije to samo po sebi nista posebno, dps mora da radi na terenu (pa i oko potpisa) jer mu mediji nisu naklonjeni.

  2. #152
    Join Date
    Mar 2005
    Location
    Brijeg od Morace
    Posts
    3,342
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    32
    Thanked in
    24 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NSX View Post
    sad mi nesto pade na pamet da je DPS u stvari skracenica za damage per second
    Ili po nashki Devastaciona Partija Socijalista
    'Gdje ce biti nacionalni praznik kada se izvuce bod protiv Estonije, Albanije...'
    V.Drljevic-DAN

  3. #153
    Join Date
    Feb 2005
    Location
    Bargdad
    Posts
    2,025
    Thanks Thanks Given 
    24
    Thanks Thanks Received 
    76
    Thanked in
    39 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Old Bone View Post
    Ako je u igri:
    1) Autoput, za koji je EBRD dala FS i faktički ponudu
    2)Pljevlja II, koji će gradit Kinezi, što je Vlada, pa Djukanovic ugovorili tokom septembra
    3)KAP, za koji su dali ponudu Nijemci (pohvalio se Krivokapić, koji ih je lobirao, a on ne bi pričao laži)
    4)okretnica na moru, koju su dobili Turci,

    Ako je činjenica da, pored nabrojanih gore, postoje i još par poslova za koje sam čuo da ih je DPSDP garnitura FAKAT IZBOKSOVALA I DOVELA DO SAME REALIZACIJE-ONDA JE POTPUNO JE NEPRODUKTIVNO DA IM SE NE DA ŠANSA DA NE REALIZUJU TE KAPITALNE POSLOVE, KOJI NAS DO 2014 IZVLAČE IZ KRIZE.

    Meni je makro ekonomija najvažnija, a Djukanović je naučio da kontaktira sa moćnicima (preko masonerije, Malteških vitezova, Rotšilda, Manka....MA NIJE MI BITNO-VAŽNO JE DA JE PRIMLJEN U TE KRUGOVE ( a i Knežević Atlas), a Krivokapić preko Socijalističke internacionala i Lukšič LIČNIM ŠARMOM I SIMPATIJOM KOJU JE IZAZVAO U NJEMAČKOJ odradjuju lobiranje na više nivoa, A TO JE NAJVAŽNIJE!
    Neka mi povjeruju forumaši da izbor na vlast i faktička pozicija jako malo znače u poredjenju sa "igrama ispod žita", kada se o takvim strateškim poslovima radi.

    Pozdrav,
    E aj majcin sine odgovori ozbiljno na ovakav post.. I zaboravili ste da napomenete najavu ministra Vladimira Kavarica da cemo do 2017 izvozit naftu, novi Dubai i te fore.
    Last edited by MK; 23-09-12 at 00:01.

  4. #154
    Join Date
    Nov 2011
    Location
    OFFLINE
    Posts
    6,088
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Kad bi svaki glasač, prije nego uđe u kabinu u sebi rekao:
    '' KAP, Željezara, Telekom, Solana... Euro za svaki broj, euro za brojilo, euro za kablovsku... 1,54e za 1l goriva (a onda mu palo na pamet da je, npr, u Luxemburgu jeftinije gorivo)... Skupo ulje, šećer, brašno... Fakultetska diploma mi služi kao ukras... ''

    Samo ovoga da se prisjeti svaki glasač, ja ne znam koga bi zaokružio, ali sam ubijeđen koga ne bi, 100%...

    Nego, nema većeg slijepca od onog koji ne želi da vidi.

  5. #155
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Trg zrtava DPSa BB
    Posts
    11,006
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by komsija View Post
    vjerovatno da bi mogao, preobaj da saznas preko MANSA :P

    Partije dobijaju biracke spiskove, poslije IZBORA, moram zamolit Meda da provjeri.
    IM - Old Bone
    Tamo đe nas čekaš, okupićemo se opet i nastaviti đe smo stali...ZBogom prijatelju...

  6. #156
    Join Date
    Feb 2006
    Location
    odma iza coska
    Posts
    3,585
    Thanks Thanks Given 
    4
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    4 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by milovan View Post
    Partije dobijaju biracke spiskove, poslije IZBORA, moram zamolit Meda da provjeri.
    medo ti to sve ima u glavu, to je cuveni multi-praktik... Ozbiljno, trebalo bi da moze to da se provjeri, tu ti mogu pomoci sve partije, jer svi oni imaju prepise ko je izlazio na poslednje izbore a ko nije
    ``ljudi su da razmijene i uvaze misljenja, a zivotinje da se kolju i ujedaju jer nemaju mozga``

  7. #157
    Join Date
    Apr 2012
    Location
    pg
    Posts
    2,480
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by 11/11/11 View Post
    Kad bi svaki glasač, prije nego uđe u kabinu u sebi rekao:
    '' KAP, Željezara, Telekom, Solana... Euro za svaki broj, euro za brojilo, euro za kablovsku... 1,54e za 1l goriva (a onda mu palo na pamet da je, npr, u Luxemburgu jeftinije gorivo)... Skupo ulje, šećer, brašno... Fakultetska diploma mi služi kao ukras... ''

    Samo ovoga da se prisjeti svaki glasač, ja ne znam koga bi zaokružio, ali sam ubijeđen koga ne bi, 100%...

    Nego, nema većeg slijepca od onog koji ne želi da vidi.
    Jednostavno i lijepo receno. I ono damage per second :applouse:

  8. #158
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Trg zrtava DPSa BB
    Posts
    11,006
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Da se udaljim od domace scene i preselim na Skandinaviju,
    na Dance, Norvezane i Svedjane.
    Norveska je kasno postala nezavisna od Svedske, skoro je slavila prvi vijek nazavisnosti.
    Radeci kao taxista desetak godina,
    najveca uvreda za Norvezane je, kad im neko kaze da su Svedjani,
    jer pamte vrijeme kad su ukopani u rovovima gledali iste preko nisana, vecina ce zamjerit mojoj malenkosti, zasto r...ezem KARTON i objasnjavam braci Srbina i Hrvatima,
    zasto El Re, predlaze da pomognemo braci Hrvatima iz HGIa,
    da predju CENZUS, i ne cekaju MILOVU MILOST,
    da bi sjeli u CRNOGORSKU SKUPSTINU i imali bar taj jedan MANDAT,
    da malo operemo CRNI OBRAZ ZBOG KONAVALA I DUBROVNIKA, jer smo mi palili kuce braci Hrvatima u Konavlima u dva navrata je jurisa BRAT NA BRATA SRAM NAS BILA.

    Mislim da sam zavrsio sa REZANJEM KARTONA, i da svaka BUDALA moze sagledat ostrinu naseg PROFILA, prema BRACI HRVATIMA I SRBIMA,
    pa makar mi taj SRBIN, bio bliznji RODJAK preko potoka, ciji je otac gleda moga oca preko nisana, mi smo dva JEZA sa BODJLAMA, a sa Hrvatima osisana i po OBRAZU POPISANA, zbog MINULOG MILOVOG I ZLOBOVOG & MIRINOG.
    javniservis.me "naprijed Crna Goro sa Milom u nove PORAZE"
    IM - Old Bone
    Tamo đe nas čekaš, okupićemo se opet i nastaviti đe smo stali...ZBogom prijatelju...

  9. #159
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    pg
    Posts
    17,253
    Thanks Thanks Given 
    31
    Thanks Thanks Received 
    5,781
    Thanked in
    2,402 Posts

    Default

    Fine pjesmice, taman za ove izbore:
    Rege stil:
    http://www.tekstovipjesamalyrics.com...r-s-debeli-lad

    I nešto čega kod nas nema niti je ikad bilo:
    http://lyrics.wikia.com/Dubioza_Kolektiv:Recesija
    - .- - .- - .- - .. .-. .- -- --- ... -. .--- .. -.-. .... .- .-. ..

  10. #160
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    Budva
    Posts
    2,161
    Thanks Thanks Given 
    1,631
    Thanks Thanks Received 
    2,016
    Thanked in
    868 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NSX View Post
    to bi isto bilo kao da pozar gasis pljuvackom jer ako uzmes crijevo moze nestat vode...
    Dopala mi se metafora. Aje nekako slično da probam i da odgovorim: Vrijeme je majstorsko rešeto.

    Da se shjutra desi kakvo čudo, i neko gore na nebu odluči da crnogorsko društvo pretvori u izuzetno zrelo, napredno i znaveno, te nam pošalje Mojsija sa takvim zadatkom, isti bi imao najlakši posa na svijet i trebalo bi da odradi svega 4 lagane stvarčice:

    1. Da izbriše ISKLJUČIVOST iz memorije prosječnog građanina CG.
    2. Da istog reinstalira i ugradi mu čip za razvoj INDIVIDUALNE SVIJESTI.
    3. Da istovremeno ukloni čip za napajanje KULTA LIČNOSTI.
    4. Da tako pripremljene subjekte edukuje što je to BENČMARKING.

    Moja percepcija stvari, po kojoj se opredjeljujem, je prosta:

    Prvo, izbjegavam isključivost, i sve partije, programi, vođe, djela i nedjela, mi idu na vagu sa dva tasa. Dajem stotku eurića na sto da ogromna većina naših ljudova ima vage sa jednim tasom.
    Drugo, ne zarezujem mnogo što mi poručuju ni televizija, ni novine, ni familija ni komšije, probam sam da ih odmjeravam sa sve intelektualne snage što stane među ove magareće uši.
    Treće, ne varim dobro kult vođe, te shodno tome istog ne posmatram kao izvor i ishodište svega, ma kakav on bio.
    Četvrto, znam što je benčmarking.

    Elem, na kraj tirade, kad sve što vidim i pokušavam da razumijem, premjerim po svim alternativama koje mi se nude, DPS mi daje ponajbolji indeks.
    Zašto?
    Zato što mi razum govori da nikad u istoriji, niti jedna vlast i opozicija, nisu bile poslate s neba no su produkt društva u kojem egsistiraju, odnosno, sistem u kojem obitavamo odslikava nikoga drugo nego nas same. Ne padam na priču da nas sve skupa vlast oblikuje televizijom, novinama, parama i ostalim magijama. Mi smo stvorili i sistem i vlast kakvu imamo ( manje više, svi znaju što su stari Rimljani imali reć o tome ). I vlast, i opozicija, i Sveti Petar da siđe s neba i zavlada, neće biti ništa bolji i kvalitetniji od onoga na što ih društvo, u kojem prebitavaju, sopstvenim kvalitetom i zrelošću uputi.
    Tako da se, za mene magarca, svaka priča o izborima ne prevodi na temu biti ili ne biti, promjena ili ne. Promjena je imanentna svakom društvu, i za nju je potrebno vrijeme, i mnogo lične muke i napora svih nas. Odnosno, evolucija, a ne da lijepo shjedimo doma, pa u jednu neđelju iziđemo nekud i zaokružimo nekakve brojeve, i sve riješeno, tj. gotov posa bez rabote.
    Varijanta kojoj smo mi tako skloni- da izbori, skupštine, kongresi i konferencije, prevrati i pučevi, sudski procesi i medijske jagme, riješe sveukupnu problematiku ovog društva, ukazuje samo na to koliko smo, zapravo, na nekom infantilnom stupnju razvoja. Ne ide tako.
    Ali ipak, ono što je najtragičnije, najprostije, je onaj benčmarking. Ono što mo sad patimo dešavalo se i rješavalo makar milion puta prije nas. I sva ta dešavanja i rješavanja je moguće viđet, i viđet kakve su ishode imali, i naročito viđet kakve su greške činjene, a koji su putevi prošli. Prosto ko pasulj, a nama daleko ko stubovi Atlantide.

    Konačno, kad uzmem činjenicu da je promjena ( društva i sistema, kulturološka i sociološka, a ne samo upravljačka ) neophodni uslov i preživljavanja i napretka svih nas na gomilu ( bez identiteske, religijske, političke i bilo kakve druge podjele ), a što je drastično pojačano očekivanjem okruženja ka kojem se krećemo i od koga već stižu prvi signali centrifugalne sile ( koja neće imati razumijevanja za naše dostatke i nedostatke ), i sve to spakujem na neku vagu, DPS mi da najveći potencijal. I, u mojem poimanju, a to izgleda moram naglasit, to ne znači da momentalno zatvaram oči na sve crno što ovuda pominjete.
    Prosto, uza sve to crnilo, to na moj kantar jeste partija koja ima najviše kritične količine moći i znanja, da bude nejefektnija u ostvarivanju te promjene na bolje. I to neće bit shjutra, ni na naredne izbore, ni one poslije njih. I neće to vodit ni vođe ni ličnosti, no situacija, ofarbana moranjem i ne-imanjem drugih mogućnosti na sve strane- i unutrašnjoj, i spoljnoj.
    Drugim riječima, tako često gurani koncept novi ljudi- nove ideje- put u boljitak za mene nije ništa drugo do floskule, koja je toliko korišćena da je narasla do dogme. Jer novi ljudi, uz svoje kvalitete imaju i mane, od kojih je najznačajnija što nisu dorasli tome poslu no se moraju učit i onome što nije moranje, a novih ideja, da me svi skupa ođe izvinu, u kulturno- sociološkom razvoju društva NEMA- sve su već isprobane, samo treba društvo koje će ih benčmarkovat.
    Tako, da ona evolucija, kojoj smo tako sloni da se posprdnemo, zapravo označava prirodni tok društva, koji je već meleon puta dokazan. I neizbježan. Iz tog ugla, ja više volim da ocjenjujem ko može, i ko ima kakve mogućnosti, no da shjedim doma, tipkajući komp i pljuckajući Mila, računajući da će se, kad njemu vidim leđa, sve ostalo samo riješit, a ja mogu ostat i dalje shjeđet doma.
    Opet, za mene najviše toga potencijala čišćenja ima upravo DPS, hipotetički savršeno uz kontrolu jakog SNP-a kao koalicionog partnera, uz sveprisutni SDP, bogu hvala. A samo čišćenje je neophodnost, a ne stvar izbora, dok će do nestajanja onog crnila o kojem se toliko troši riječi ovuda, prirodno doć kroz proces koji nam sleduje htjeli ne htjeli, i čistićemo se svi, a ne pojedini, drugačije ne može.
    Inače, preobražaj nisko razvijenog društva u naprednije, uvijek se i svuda karakterisao ulaženjem u složenije organizacione forme, pojačanim izdavanjem u obrazovanje, zdravstveni sistem, i centralne institucije sistema. A nikad niđe žešćim promjenama, po izbora ili ulica, televizija ili novina, svejedno.
    Si nada nos salva de la muerte, al menos que el amor nos salve de la vida.

  11. #161
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,721
    Thanks Thanks Given 
    840
    Thanks Thanks Received 
    1,619
    Thanked in
    827 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Buva+gacce View Post
    Prosto, uza sve to crnilo, na moj kantar DPS jeste partija koja ima najviše kritične količine moći i znanja, da bude nejefektnija u ostvarivanju te promjene na bolje.
    e baci taj kantar slobodno...


  12. #162
    Join Date
    May 2011
    Posts
    482
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Lijepo rečeno, Buva+gacce. Mogao bi i u zvaničnoj kampanji DPS tako da priča, više bi efekta, bar kod mene, postigao nego sa - ambasadorima VS nacionalizma i kolumnistima i poluvojvodama... Na mom tasu, sve to, ipak izgleda drugačije. Ja, a znam da hiljade dijele moje mišljenje, ne vidim način da se izborim za svoje mjesto u ovom društvu, prepunom nesposobnih i neradnih lezilebovića koncentrisanih oko vladajuće elite. Predugo su u vrhu, boje se sići i okružuju se nesposobnim i bespogovorno poslušnim pojedincima, koji ćute... na loše zakone, nepotrebna putovanja, neregularne tendere, nafilovane troškove i ostale propuste, jer znaju da ih na mjesta direktora, pomoćnika ministara, zamjenika tužilaca i revizora nisu dovele lične i stručne reference, već ne čak ni partijsko-ideološka, nego poltronska, poslušna podobnost, nepotizam i uzvraćene usluge za neke druge kombinacije.
    Ja sam, takodje, svjestan da promjena vlasti neće donijeti nikakav trenutan boljitak. Svjestan sam da i u DPS-u ima kadrova koji zaslužju poštovanje i siguran sam da ima dosta onih koje iste ove stvari tište i tjeraju u ono što nisu planirali da rade dok su počinjali - da se uvlače polupismenim šefovima, da žmure i klimaju glavama, ne bi li dobili šansu da pokažu i svoje znanje.
    Prvenstveno zbog toga, mislim da nam je potreban jedan restart, jedan prekid kontinuiteta nerada i bezakonja, pa makar trajao samo godinu... Iskidati niti nepotizma, podaništva, osloboditi svoje znanje, osjetiti odgovornost, "živeti slobodno"...

  13. #163
    Join Date
    Apr 2009
    Posts
    3,282
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    141
    Thanked in
    100 Posts

    Default

    Da ne favorizujem ove za koje glasam.
    Do sad od SNP-a veliko nista, neprimjetna kampanja. Milo Djukanovic=njegova koalicija=groteska. Kakva bEda od kampanje, sad kakvi su, lice mi na dio dps sa polovine 90-ih koja je zagovarala zajednicku drzavu, jos samo da uslikaju njihove stvarne birace, penzionere i pripadnike RAE. Ali to tzv javni servis i tzv pobjeda nece slikati. Teoretski, dps i njegov satelit, moze 1000 godina. Oni uvijek mogu da kazu da je drzava ugrozena. A, opste je poznato da je puk u Crnoj Gori uvijek kriticki nastrojen.
    Kad bi danas protiv ovog Mila, stao Milo iz 90-ih, ta dva bi Mila vodila rat do satiranja.

  14. #164
    Join Date
    Feb 2006
    Location
    odma iza coska
    Posts
    3,585
    Thanks Thanks Given 
    4
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    4 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by niksicanin 24 View Post
    Da ne favorizujem ove za koje glasam.
    Do sad od SNP-a veliko nista, neprimjetna kampanja. Milo Djukanovic=njegova koalicija=groteska. Kakva bEda od kampanje, sad kakvi su, lice mi na dio dps sa polovine 90-ih koja je zagovarala zajednicku drzavu, jos samo da uslikaju njihove stvarne birace, penzionere i pripadnike RAE. Ali to tzv javni servis i tzv pobjeda nece slikati. Teoretski, dps i njegov satelit, moze 1000 godina. Oni uvijek mogu da kazu da je drzava ugrozena. A, opste je poznato da je puk u Crnoj Gori uvijek kriticki nastrojen.

    kapamnja jeste ocajna, ali vise nece ni biti velikih mitinga i skupova, to je vec proslost... Svi su se okrenuli kampanji ``od vrata do vrata``... Evo bas su i moju familiju zvali sa onog DORMEO broja i prestavili se kao SDP
    ``ljudi su da razmijene i uvaze misljenja, a zivotinje da se kolju i ujedaju jer nemaju mozga``

  15. #165
    Join Date
    Dec 2006
    Location
    ropotarnica istorije
    Posts
    205
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    kakve sam srece, dormeo koaliciona ekipa me nece nazvati niti mi pokucati na vrata i tako ce osujetiti moju pateticnu potrebu malog covjeka iz naroda da ih u licnom kontaktu socno posaljem u materinu lopovsku

  16. #166
    Join Date
    Feb 2006
    Location
    odma iza coska
    Posts
    3,585
    Thanks Thanks Given 
    4
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    4 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by istorijska licnost View Post
    kakve sam srece, dormeo koaliciona ekipa me nece nazvati niti mi pokucati na vrata i tako ce osujetiti moju pateticnu potrebu malog covjeka iz naroda da ih u licnom kontaktu socno posaljem u materinu lopovsku
    hahahha i ako ti ko dodje to ce biti mladi koji bi pokusali da pricaju ...
    ``ljudi su da razmijene i uvaze misljenja, a zivotinje da se kolju i ujedaju jer nemaju mozga``

  17. #167
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,297
    Thanks Thanks Given 
    2,772
    Thanks Thanks Received 
    2,645
    Thanked in
    1,285 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Buva+gacce View Post
    1. Da izbriše ISKLJUČIVOST iz memorije prosječnog građanina CG.
    2. Da istog reinstalira i ugradi mu čip za razvoj INDIVIDUALNE SVIJESTI.
    3. Da istovremeno ukloni čip za napajanje KULTA LIČNOSTI.
    4. Da tako pripremljene subjekte edukuje što je to BENČMARKING..
    i dobro, svjestan si da su ove 4 stavke potrebne za revitalizaciju CG i opet ces glasati partiju koja po sve 4 stavke radi suprotno i to sa vrlom namjerom? Ne razumijem..
    She is only here to annoy herself!

  18. #168
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Budva
    Posts
    13,871
    Thanks Thanks Given 
    1,519
    Thanks Thanks Received 
    5,013
    Thanked in
    2,350 Posts

    Default

    Ne razumije ni on :dejection:

  19. #169
    Join Date
    Dec 2006
    Location
    ropotarnica istorije
    Posts
    205
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by komsija View Post
    hahahha i ako ti ko dodje to ce biti mladi koji bi pokusali da pricaju ...
    ma znam, naravno, ne bih ni ocekivala prvu postavku ali kad covjeku nije pri ruci generalni direktor zgodno je ispsovati i salterske radnike.

    mada, koliko su luksic i ekipa na terenu, taman malo i fali da i oni krenu po kucama

  20. #170
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    37,174
    Thanks Thanks Given 
    91
    Thanks Thanks Received 
    3,380
    Thanked in
    1,902 Posts

    Default

    Zanimljivo je da po forumašima opozicija od 89 glasova ima 53 ili oko 2/3.
    -> Forma za naručivanje online stvari <-

    Bugi Vugi tapši Raduj se!

  21. #171
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,721
    Thanks Thanks Given 
    840
    Thanks Thanks Received 
    1,619
    Thanked in
    827 Posts

    Default

    Gledajuci ovaj "okvir" na drzavnoj, ja zakljucih da je nas biracki spisak savrsen jos neko?


  22. #172
    Join Date
    Apr 2008
    Location
    Podgorica
    Posts
    7,935
    Thanks Thanks Given 
    96
    Thanks Thanks Received 
    122
    Thanked in
    46 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Bugi View Post
    Zanimljivo je da po forumašima opozicija od 89 glasova ima 53 ili oko 2/3.
    Forumaši su dvolične izdaje!
    (╯°□°)╯ ︵ ┻━┻

  23. #173
    Join Date
    Feb 2006
    Location
    odma iza coska
    Posts
    3,585
    Thanks Thanks Given 
    4
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    4 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Bugi View Post
    Zanimljivo je da po forumašima opozicija od 89 glasova ima 53 ili oko 2/3.
    Quote Originally Posted by Glenn_Q View Post
    Forumaši su dvolične izdaje!

    nikada anketa na forumu nije prikazala ni priblizno pravu sliku koja ce biti poznata svima 14.10. koliko ja pamtim a pamtim poslednjih nekoliko ciklusa ovdje
    ``ljudi su da razmijene i uvaze misljenja, a zivotinje da se kolju i ujedaju jer nemaju mozga``

  24. #174
    Join Date
    Aug 2012
    Posts
    126
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Da je ovako ili bar slicno kao sto je na ovoj forumskoj anketi sve ostale partije bi se zabrinule. Vidim forumasi misle pozitivno. Samo sto to nije realnost.
    Ps. Anketa nije anonimna, niste uopste naivni.

  25. #175
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    Budva
    Posts
    2,161
    Thanks Thanks Given 
    1,631
    Thanks Thanks Received 
    2,016
    Thanked in
    868 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NSX View Post
    i dobro, svjestan si da su ove 4 stavke potrebne za revitalizaciju CG i opet ces glasati partiju koja po sve 4 stavke radi suprotno i to sa vrlom namjerom? Ne razumijem..
    Od SVIH partija, koje sa vrlom namjerom rade to isto, biram onu za koju mislim da će prva doć do saznanja da mora drugačije.

    p.s. i koja po difoltu ima najveću količinu moći da to saznanje zaživi.
    Si nada nos salva de la muerte, al menos que el amor nos salve de la vida.

Page 7 of 64 FirstFirst ... 345678910111757 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 2 users browsing this thread. (0 members and 2 guests)

Similar Threads

  1. Parlamentarni izbori 2012
    By amnesiac in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 4
    Last Post: 20-09-12, 00:43
  2. prijevremeni parlamentarni izbori
    By bojankov in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 0
    Last Post: 18-07-12, 09:48
  3. Replies: 0
    Last Post: 04-11-11, 22:10
  4. "Parlamentarni izbori 2007"
    By Kris in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 74
    Last Post: 21-05-07, 17:54

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •