ima li iko zainteresovan da uzme ovo malo cudoviste ????
Ovako stene ima 2 mj primio je prvu vakcinu 2 mu nisam jos dao niti cu nemam kad oko njega radit zato ga i poklanjam ako treba nekom nek se javi inace je mjesanac sljedecih:
Majka : Mjesanac toy pudle i joksirskog terijera takozvani yorkie Po
otac : NLT-njemacki lovni terijer
stene ima sve karakteristike NLT-a povukao je na oca ima iste markere i gradju kao i ponasanje i narav jednom recju lud kao struja potpuno zdrav ociscen od parazita samo jos da primi revakcinu i to je to tacno ima sada 2mj i 3 dana
odgojeno u kuci znaci ne vrsi nuzdu po kuci vec je naucen da trazi da se izvede jedino ako ga iskulirate i ne pustite vani onda zavrsi to u kuci ali ide na plocice u wc
Lokacija PG i da ne zaboravim ima i bosanski pasos u kome je upisan kao pudla hahahaha i tu su podaci sta je primio u prvoj vakcini.
Last edited by mrzi me da pisem; 28-08-10 at 13:43.
ima li iko zainteresovan da uzme ovo malo cudoviste ????
*ebe sistem malifin je
tutti quanti cantano e bevono per te!
dzaba sto je fin upravo sam ga ostavio u azil na koniku pa ako kome se svidja nek ide tamo da ga uzme
There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)
Bookmarks