Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 25 of 50

Thread: Vandalizam

  1. #1
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    5,411
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default Vandalizam

    Evo sad citam Monitor u kome se opisuje "Video zapis na kojem ucenici Elektrotehnicke skole u Podgorici maltretiraju profesore, pale i lome inventar..."

    "Film pocinje izbacivanje stolica i klupa kroz prozor u skolsko dvoriste. Ne radi se o holivudskom dozivljaju neke od srednjih skola zatocenih u americkom getu, vec o autenticnom video zapisu koji je grupa ucenika-vandala nacinila tokom prosle godine u podgorickoj Elektrotehnickoj skoli.... Slijede porazne scene u kojima grupa ucenika maltretira profesore udarajuci ih novinama po glavi i blokirajuci im prilaz ucionici...Jedan od maturanata urinira kroz prozor u skolsko dvoriste...autori filma podmecu pozar u ucionici... U dijelu filma nazvan demoliranje ucenici ruse sve pred sobom - klupe, stolice, vrata - a euforija pocinje u trenutku kada na zemlju pada i skolska tabla...scene u kojima mjere snagu sa profesorima u obaranju ruku i opustene momente koje sa njima, u drugarskoj atmosferi, provode u obliznjoj kafani. "

    "Veselin Picuric Beli, tada profesor a danas direktor Elektrotehnicke skole, zabiljezen je kako ucenicima nudi da ih povede "kod nekih curica", po cijeni od 40 eura"


    A kad je upitan da prokomentarise svoju ponudu, on kaze:
    "Sa mnom nema tabu tema. Sa Cika Belim su mogli o svemu da razgovaraju, pa i o seksu..."

    :shock: :shock: :shock: :shock:
    Ako pri svakoj prijateljskoj usluzi odmah misliš na zahvalnost, onda nisi darovao, već prodao.

  2. #2
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    Bilbao
    Posts
    16,211
    Thanks Thanks Given 
    5
    Thanks Thanks Received 
    33
    Thanked in
    19 Posts

    Default




    n/c
    ~
    Any experiment of interest in life will be carried out at your own expense. Mark it well.

  3. #3
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    White Sandy Beach
    Posts
    8,876
    Thanks Thanks Given 
    234
    Thanks Thanks Received 
    47
    Thanked in
    31 Posts

    Default

    https://forum.cdm.me/showpost.php?p=...&postcount=317

    Otprilike smo u isto vrijeme procitali clanak

  4. #4
    Join Date
    Dec 2006
    Location
    at your place, wrecking havoc
    Posts
    2,260
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    trebao sam ja otvoriti novu temu a ne onamo postovat

  5. #5
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,766
    Thanks Thanks Given 
    10,917
    Thanks Thanks Received 
    2,128
    Thanked in
    1,087 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by shrek View Post
    Evo sad citam Monitor u kome se opisuje "Video zapis na kojem ucenici Elektrotehnicke skole u Podgorici maltretiraju profesore, pale i lome inventar..."

    "Film pocinje izbacivanje stolica i klupa kroz prozor u skolsko dvoriste. Ne radi se o holivudskom dozivljaju neke od srednjih skola zatocenih u americkom getu, vec o autenticnom video zapisu koji je grupa ucenika-vandala nacinila tokom prosle godine u podgorickoj Elektrotehnickoj skoli.... Slijede porazne scene u kojima grupa ucenika maltretira profesore udarajuci ih novinama po glavi i blokirajuci im prilaz ucionici...Jedan od maturanata urinira kroz prozor u skolsko dvoriste...autori filma podmecu pozar u ucionici... U dijelu filma nazvan demoliranje ucenici ruse sve pred sobom - klupe, stolice, vrata - a euforija pocinje u trenutku kada na zemlju pada i skolska tabla...scene u kojima mjere snagu sa profesorima u obaranju ruku i opustene momente koje sa njima, u drugarskoj atmosferi, provode u obliznjoj kafani. "

    "Veselin Picuric Beli, tada profesor a danas direktor Elektrotehnicke skole, zabiljezen je kako ucenicima nudi da ih povede "kod nekih curica", po cijeni od 40 eura"


    A kad je upitan da prokomentarise svoju ponudu, on kaze:
    "Sa mnom nema tabu tema. Sa Cika Belim su mogli o svemu da razgovaraju, pa i o seksu..."

    :shock: :shock: :shock: :shock:
    Sad sam pokushala da potrazim novine u kojima sam prochitala da je na polugodishtu iz jedne podgorichke srednje shkole izbacheno 150 uchenika!!!:shock: (mislim da je rijech o mashinskoj shkoli)
    Koliko se sjecam, mashinska, ET shkola i gradjevinska su uvijek bile na loshem glasu po ponashanju uchenika a i po uspjehu!

  6. #6
    Join Date
    Dec 2006
    Location
    at your place, wrecking havoc
    Posts
    2,260
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    cus 150 ucenika hahahhaha, zar je to moguce? jesu li uopste imali toliko ucenika?

  7. #7
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    12,702
    Thanks Thanks Given 
    2,124
    Thanks Thanks Received 
    1,065
    Thanked in
    502 Posts

    Default

    Cika Beli je vrh osoba,i sa njim nema odnosa djak-profesor,no drug-drug a ja sam takav odnos imao sanjim dok sam bio djak ETS,i svako ko zloupotrijebi taj odnos je g**** izio... i ovaj klip nije nikom treba da izlazi...
    a i snimci su pravljeni dok je on bio profesor,ne i direktor.na mjesto direktora je dosao kasnije...

  8. #8
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Niksic siti
    Posts
    1,767
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ovi djecaci sa klipa su maloumni. Nema ovo veze sa skolom, drustvom, cim vec, nego su jednostavno retardirani. Inace ja sam isao u NK gim prije 3 godine, i nista drugacije nije bilo, u odnosu na pomenuti video klip iz masinke u PG.

  9. #9
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    12,702
    Thanks Thanks Given 
    2,124
    Thanks Thanks Received 
    1,065
    Thanked in
    502 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by zvoncica View Post
    Sad sam pokushala da potrazim novine u kojima sam prochitala da je na polugodishtu iz jedne podgorichke srednje shkole izbacheno 150 uchenika!!!:shock: (mislim da je rijech o mashinskoj shkoli)
    Koliko se sjecam, mashinska, ET shkola i gradjevinska su uvijek bile na loshem glasu po ponashanju uchenika a i po uspjehu!
    masinsku je vazda bio glas da je pohadjao dno dna.
    dok sam ja bio ucenik ets nikakvih ekscesa nije bilo i ets je bila ugledna skola i svako iz moje generacije ko je pohadjao ets moze to da potvrdi,a po tezini je bila odma iza gimnazije (bar ovaj moj smjer-racunari).izgleda su se ove generacije iza mene promangupisale pa su narusile ugled (a i izgled) ets,inache generacija sam 2000-2004.

  10. #10
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,766
    Thanks Thanks Given 
    10,917
    Thanks Thanks Received 
    2,128
    Thanked in
    1,087 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Don_Sharky View Post
    cus 150 ucenika hahahhaha, zar je to moguce? jesu li uopste imali toliko ucenika?
    Evo nadjoh!
    Nijesam dobro shvatila, tekst je iz Vijesti, i iz mashinske je iskljucheno 68 uchenika na polugodishtu, shto je naravno ogroman broj. Samo iz gimnazije nije iskljuchen nijedan uchenik a iz trgovinske im nijesu dali informaciju, onda iz gimnazija u Tuzima i Danilovgradu nema podataka tako da iz ovih ostalih shkola (srednjih), iz tehnichke, gradjevinske, hemijske, medicinske i ekonomske je iskljucheno neshto manje nego iz mashinske (oko 60 uchenika), shto je porazno i to mahom zbog neopravdanih chasova!
    Kazu da se od ove godine ne iskljuchuju uchenici zbog negativnh ocjena nego samo zbog neprimjerenog vladanja i izostanaka, a najsmjeshnije mi je shto je limit za izbacivanje 25 neopravdanih chasova!!!
    Ja mislim da u prvih 15 dana shkolske godine nashi srednjoshkolci mahom ispune taj limit!
    Pretpostavljam da ovih 130 iskljuchenih iz svih srednjih shkola nije ulazilo u shkolu vishe no ja jesam li ove godine obrtala tamo, a mozete zamisliti koliko su profesori djece uspjeli da spasu ne upisujuci im neopravdane!
    Da se izbacivalo po pravilima garantujem da bi pola srednjoshkolaca zavrshilo sa iskljuchenjima!
    Ovi izbacheni u vjerovatno bili i "mirni ka bubice" dochim su izbacheni!
    E pa chudo shto se radi!
    Last edited by zvoncica; 11-01-08 at 18:54.

  11. #11
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,766
    Thanks Thanks Given 
    10,917
    Thanks Thanks Received 
    2,128
    Thanked in
    1,087 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by DJuzla View Post
    masinsku je vazda bio glas da je pohadjao dno dna.
    dok sam ja bio ucenik ets nikakvih ekscesa nije bilo i ets je bila ugledna skola i svako iz moje generacije ko je pohadjao ets moze to da potvrdi,a po tezini je bila odma iza gimnazije (bar ovaj moj smjer-racunari).izgleda su se ove generacije iza mene promangupisale pa su narusile ugled (a i izgled) ets,inache generacija sam 2000-2004.
    Ne znam ima li zdravoga prozora na mashinskoj shkoli! Kad sam god proshla tuda, izgledala je zgrada kao poslije bombardovanja! Za tehnichku, zavisi od smjera a znam da je za rachunare prosjek uchenika bio neshto bolji , mada dochim se upisao ladno jedan shto ga ja znam, bogomi mrka kapa! Koliko znam posle Gimnazije najbolji prosjek ima medicinska shkola, pa ekonomska, trgovinska pa tek onda tehnichka, gradjevinska, hemijska i mashinska...ipak je gimnazija nedostizna!

  12. #12
    Join Date
    Dec 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,018
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    4 Posts

    Default

    eeeeeee, nekad je "beranska sorbona" bila najteza skola, a odma za njom ETS u pg.
    a sto se beloga tiche, nishta mi grdje nije bilo no kad nI je macole palio. po 3 dana svijes mrchi pa se posle siroma' uzdi, jedva je preteka.
    a ona bivsha direktorICA nevena mijuskovic je dosla u ETS kad sam u drugi bio. bila je vrh riba. kolko se samo uchenika lozilo na nju... show. a da je bila zlo, to se zna naravno
    SO MANY WOMEN ... SO LITTLE TIME


  13. #13
    Join Date
    Dec 2007
    Posts
    1,690
    Thanks Thanks Given 
    127
    Thanks Thanks Received 
    624
    Thanked in
    277 Posts

    Default

    Ovo sa sahranom na času je kopija. To su prvi napravili programeri u Gimnaziji sada vec davne 1987 na času kod Baća zvanog Ćuk. I kad je ušao snašli su ga izjavi saučešće.

    I bilo je još dosta zezanja, ali nije bilo lomljenja i većina su bili dobri i solidni đaci.

  14. #14
    Join Date
    Jan 2005
    Location
    UL-HN-PG-AMS-BG
    Posts
    4,108
    Thanks Thanks Given 
    134
    Thanks Thanks Received 
    59
    Thanked in
    31 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by mc_esseny View Post



    n/c
    zakon:mrgreen:
    I respect your wrong opinion.
    Lukaj

  15. #15
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    behind you
    Posts
    1,151
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by KUGLAGER View Post
    eeeeeee, nekad je "beranska sorbona" bila najteza skola, a odma za njom ETS u pg.
    a sto se beloga tiche, nishta mi grdje nije bilo no kad nI je macole palio. po 3 dana svijes mrchi pa se posle siroma' uzdi, jedva je preteka.
    a ona bivsha direktorICA nevena mijuskovic je dosla u ETS kad sam u drugi bio. bila je vrh riba. kolko se samo uchenika lozilo na nju... show. a da je bila zlo, to se zna naravno
    Beloga ne cijenim nikako. A malo ko je u nasem odjeljenju bio toliko naivan da bude ocaran njegovim mačo-šarmom. Pravio se ljudeskara neka, a pickica obicna, to smo se svi uvjerili... A to sto nam je podijelio X nezdravih macola, tjerao nas da za kaznu radimo sklekove na casu, trbusnjake, cure da pjevaju... to uopste nije uticalo na nasu ocjenu o njemu. Na nekim drugim stvarima se pokazao kao (ne)covjek, i to dosta puta...
    Inace, za 4 godine nase odjeljenje nije imalo niti jednu svadju ni sa kim iz drugih odjeljenja i razreda. Ja sam 190cm visok, a bio sam sedmi ili osmi po visini tu. Mnogo zajeban prizor kad takvo "drustvance" izadje na pauzu... Jedino je u prvoj godini Aco Sekulovic (da, da, onaj sa Montene ) pokusa' da nametne neki "rezim" unutar odjeljenja, ali se ubrzo "smirio"...
    Bubanju, profesora fizike bih ja istakao kao zajebanog igraca. Čikica se bavio boksom u mladosti, a za nas ucenike je bio stvarno fer. Morao si da znas, ali ako si se borio za dvojku, a nisi htio da ucis, uvijek si imao opciju da des sa njim u salu i oprobate se. Pa ako on legne, imas dvojku. Lik zesci...

    Ma, micite ovu temu, ljudi. Dodje mi sad 3 sata da pisem bez prestanka.

  16. #16
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    12,702
    Thanks Thanks Given 
    2,124
    Thanks Thanks Received 
    1,065
    Thanked in
    502 Posts

    Default

    hehe,da je Beli palio macole,palio ih je itekako...od njih bi lobanja pucala
    dobro,za dvojku ko nije znao,mogao je da sagne glavu,da pravi sklekove,pa i da usmrka izmrvljenu kredu
    ako si znao da pricas viceve,tu je trojka zavrsena..
    sto se jednom na kraj godine krede povuko...tri put se po krede islo a ni jedna nije takla tablu...
    generalno,Belog su ili voljeli ili im se gadio,nije bilo izmedju.
    meni licno je ok lik,jer je vazda bio prema meni korektan i vazda se sa njim moglo dogovorit...

  17. #17
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    26,368
    Thanks Thanks Given 
    2,806
    Thanks Thanks Received 
    3,999
    Thanked in
    1,936 Posts

    Default

    Moj brat kad je ucio, a to je bilo prije bombardovanja 1999.... uglavnom od sve srpdnje koja se tamo desavala godinama jednom su i konje bili ucerali u skolu...
    Loše stvari dolaze u paketu, za dobre stvari treba vremena.

  18. #18
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Californication
    Posts
    901
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Moralni kodeksi su bili neoborivi temelj naseg drustva u vrijeme komunizma, ali sve se to mijenja unistavanjem istih i uvodjenjem nama dobro poznatih istorijskih transformacija drustva koji su vjekovima(prije komunizma) vapili za gradjanski sistem u kojem vlada opste blagostanje da bi na kraju kao mamac dobili liberalnu demokratiju danas prisutnu u svim porama naseg sistema(koju mozemo slobodno nazvati degradacijom drustvenog okruzenja) i ovaj nemilosrdni zivotinjski(jezivi)svijet u kojem trenutno zivimo nasilno, vezanih ruka prihvatili i kao rezultat toga izgubili osnovne ljudske prinicpe(tolerancija, ljubav...).
    Kameleon bi zaista bio fin odmor za doticne s video zapisa, ili pak neka klinika za neizivljene morone
    NOTHING IN LIFE IS CERTAIN BUT TAXES AND DEATH

  19. #19
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    1,680
    Thanks Thanks Given 
    53
    Thanks Thanks Received 
    44
    Thanked in
    30 Posts

    Default

    Dok sam učio u Mašinsku, odosmo jednom nas nekoliko desetina što smo visili oko škole za vrijeme časova da se bijemo sa Elektro.
    Dođosmo ispred Elektro i viči - ne viči, prijeti - ne prijeti, ne šće niko da izađe, a nas malo. Toliko o Elektro, Građevinskoj i Hemijskoj zajedno. Čuš Mašinska ne valja...:twist:

    DJuzla i ja sam generacija 2000-2004, mora da si i ti bio u školu taj dan.


  20. #20
    Join Date
    Jun 2005
    Location
    CRNA GORA
    Posts
    9,212
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    kakav borat,americke komedije...zivjela elektro
    :)

  21. #21
    Join Date
    Dec 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,018
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    4 Posts

    Default

    sto se tiche vandalizma, sjeca l ise ko Dese pajser. ijaaaaaaaaaaooooo
    mislim da bi Flippy imao shto za rec, posto on to slikovito opise, a i vidim e smo generacija
    SO MANY WOMEN ... SO LITTLE TIME


  22. #22
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    PG
    Posts
    2,114
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    i ja sam bivisi ucenik te skole,pravili smo i mi svasta prije nekih 7-8 godina tamo ali ovake gluposti ne,ovo sto su radili nije bilo ni smijesno ni hrabro,mozda njima nekolicini jeste. Mene licno lice na male curice zeljne paznje hehehe.
    AJ ZDRAO
    Die When You Can Do No More Damage!!!

    SUPERJOINT RITUAL

  23. #23
    Join Date
    Jun 2005
    Posts
    1,398
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    9
    Thanked in
    6 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Flippy View Post
    Beloga ne cijenim nikako. A malo ko je u nasem odjeljenju bio toliko naivan da bude ocaran njegovim mačo-šarmom. Pravio se ljudeskara neka, a pickica obicna, to smo se svi uvjerili... A to sto nam je podijelio X nezdravih macola, tjerao nas da za kaznu radimo sklekove na casu, trbusnjake, cure da pjevaju... to uopste nije uticalo na nasu ocjenu o njemu. Na nekim drugim stvarima se pokazao kao (ne)covjek, i to dosta puta...
    Inace, za 4 godine nase odjeljenje nije imalo niti jednu svadju ni sa kim iz drugih odjeljenja i razreda. Ja sam 190cm visok, a bio sam sedmi ili osmi po visini tu. Mnogo zajeban prizor kad takvo "drustvance" izadje na pauzu... Jedino je u prvoj godini Aco Sekulovic (da, da, onaj sa Montene ) pokusa' da nametne neki "rezim" unutar odjeljenja, ali se ubrzo "smirio"...
    Bubanju, profesora fizike bih ja istakao kao zajebanog igraca. Čikica se bavio boksom u mladosti, a za nas ucenike je bio stvarno fer. Morao si da znas, ali ako si se borio za dvojku, a nisi htio da ucis, uvijek si imao opciju da des sa njim u salu i oprobate se. Pa ako on legne, imas dvojku. Lik zesci...

    Ma, micite ovu temu, ljudi. Dodje mi sad 3 sata da pisem bez prestanka.
    vidim da smo ista generacija s tim sto sam ja bio elektronika, pa mi je samim tim beli bio razredni. dok sam ucio bio mi je strasan profesor-razredni. bio sam miran tako da sam bio ok sa njim. sad vidim da mi je u to vrijeme bilo pametnije da sam nesto naucio no sto sam gleda kako pali macole ili sto sam mu ja jednom pjeva pred crnim i pred nijim, i bjese mi lijepo jos. eeee
    nista nas nije ucio. ni jednu lekciju, a imao sam 4 ili 5 zavisno da li mi treba za uspjeh. tj. svako je imao ocjenu kod njega (iz oba!!! predmeta sto nam je predavao, strucna!!!) onu koja mu je bila ukupna za kraj. ja bijah vrlodobar vazda pa mi je samo prepisivao cetvorku bez kad mi je trebala petica.
    to ne podrzavam ni malo.
    e sad kad je postao direktor, mislim da je prava osoba za to. ali da ne predaje vise, ili da bas poducava djecu. jer kao direktor sigurno ce dosta uraditi. jer u ovom gradu treba da poznajes ljude da bi nesto za sebe(za skolu) zavrsio. a on poznaje. prema tome jos tad dok sam ucio mi smo mislili da pisemo peticiju belog za direktora. a to sta je on radio na ekskurziji gdje se pominju pare i zene,...
    nemojte zajebavat. ne no je treba da brani momcima da izlaze. nemojte se sprdat. kad smo bili u grcku pa madjo baci flasu metaxe onako pjan sa 12 sprata i pogodi covjeka u glavu, pa doje murija i htjede da ga privede, tu se pokazalo ko je pravi pedagog. ko zna o cemu se radi, zna kakav je beli.
    i svaka mu cast.
    znaci beli - profesor - ne
    beli - direktor - vazda
    a sto se tice ovih momaka sto su cuda radili samo nek su zdravo. zajebancije treba vazda da bude a oni su presli granicu ukusa svakog, i ko misli da je ovo smijesno ili interesantno onda nek je zdra'o. i mi smo rucali ispred onoga prof. na sred casa, ljeb u mlijeko drobili i ukljeve suve jeli, kad je on pisao u dnevnik da smo jeli jedan bijeli ljeb, litar pasterizovanog mlijeka, 800g mjesane marmelade i tako to... i poneka petarda na red casa njemu pod noge ona kraljica crvena jaka,...
    ali to smo uradili jer je bio gad, pa smo ga ucili pameti pa smo poslije toga, zajedno sa belim, nasli neki zajednicki jezik sa njim. no to je druga tema ...
    zadnji par godina vidim da omladina ne dozivljava skolu ozbiljno uopste. ne znam koji joj je **** ali ...
    koliko god da ne vrijedi u danasnje doba (za dalju buducnost) skola je skola i treba necemu da te nauci i vaspitanju prije svega, ali danas je sve drugo bez ovo.

  24. #24
    Join Date
    Jan 2005
    Posts
    4,458
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ovo nije za izbačanje iz škole no za Dobrotu i po minimum 100 batina svakome na dan. Pih!
    Never Complain, Never Explain

  25. #25
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    behind you
    Posts
    1,151
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by pilicius View Post
    vidim da smo ista generacija s tim sto sam ja bio elektronika
    Nece onda bit' da smo generacija, jer sam i ja bio elektronika. A i u nase vrijeme se nije islo za Grcku, vec po Srbiji. '93-'97...
    Ne kazem ja za Beloga po pitanju zajebancije i popustljivosti, tu je sasvim ok bio. Vec je licemjer. Veliki! Prava rijec za njega... Znao je da bude super prema tebi, a onda, da bi u nekoj situaciji iscupao svoju kozu, da ti ga tako dobro smjesti iza ledja, da ti se smuci. I te price nisu samo iz skolskih klupa i dvorista... Ne volim takve ljude nikako...
    Meni su najlegendarniji bili pokojni Coto i Buljoni. Profesori hemije i biologije. O, gospode, kakvi su to kraljevi bili... Pred penziju obojica, a ovaj drugi se redovno i lesio od loze, pa kad njihova predavanja pocnu, qq... Tu je svega bilo bez predavanja.

    "Stanjevicu, VOLE JEDAN!!! Vole jedan, no vrijedjam vola, vole jedan..."

    Nacrtasmo kredom na podu onu cuvenu foru sa "lešom", one konture polozaja leša uoci uvidjaja, a Coto ulazi, vidje to i izbezumi se:
    "SVIMA JEDINICE!!!"
    A Dubljevicka, koja nije imala ni jedne cetvorke u zivotu, placnim glasom progovara:
    "A profesore, zasto meni?"
    "ZASTO TEBI???" E, evo tebi, nane, specijalno, i JOS JEDNA! I to S POSTOLJEM!!!" ...i uklesa je krvnicki u dvevnik, mislili smo da ce probit' narednih 5 strana hemijskom kako je upro bio...

    -----------------

    Qq, nemojte me navlacit', ljudi, kumim vas Bogom. Toga toliko ima, da bih ladno prste nazulja' kucajuci sad.

    @KUGLAGER, nama Desa nije predavala. Ona je tada predavala onim "zanatskim" odjeljenjima, treceg stepena. Ali mi je drug dosta naprica' o njoj i njenom muzu...

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •