Page 197 of 653 FirstFirst ... 97147187193194195196197198199200201207247297 ... LastLast
Results 4,901 to 4,925 of 16323

Thread: KK Budućnost

  1. #4901
    Join Date
    Oct 2014
    Posts
    1,456
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    27
    Thanked in
    14 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Ulix View Post
    Razlika je u tome da on mora da radi, igrači svakako rade nezavisno od učinka.
    Ovo je dobra ekipa, dosta visokih igrača i može da postigne fine rezultate, ako se sa njima dobro radi.
    Svakako, u svakom sportu je talenat max 20% sve ostalo je rad. Tako da, eto prilike da se pokaže njegova stručnost.
    Sve to stoji, ali on nije kriv što mu talenti ne mogu bacanje pogoditi, što promašuju polaganje ili otvorene šuteve... Ili ne treniraju dobro ili jbg nisu ni talenti nit kvalitet neki.
    Ekipa očigledno da nije toliko dobra, jer na pozicijama 4 i 5 trenutno se ne izdvaja igrač na kojem bi se gradila igra, nego se tim spašava dobrim šuterskim partijama pomenute trojke.

    Šta su to fini rezultati... Recimo playoff ABA lige i da prođu grupu Eurocupa.
    Glavu dajem da će dignu sidro i olako ispanu iz Evrope, kad vide da im tempo igranja 2 utakmice nedjeljno ne prija, jer i ABA je podigla nivo pa će im svaka utakmica biti kao protiv Igokee prilično napeta.

  2. #4902
    Join Date
    Jul 2015
    Posts
    9,584
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by aigokeros View Post
    Sve to stoji, ali on nije kriv što mu talenti ne mogu bacanje pogoditi, što promašuju polaganje ili otvorene šuteve... Ili ne treniraju dobro ili jbg nisu ni talenti nit kvalitet neki.
    Ekipa očigledno da nije toliko dobra, jer na pozicijama 4 i 5 trenutno se ne izdvaja igrač na kojem bi se gradila igra, nego se tim spašava dobrim šuterskim partijama pomenute trojke.

    Šta su to fini rezultati... Recimo playoff ABA lige i da prođu grupu Eurocupa.
    Glavu dajem da će dignu sidro i olako ispanu iz Evrope, kad vide da im tempo igranja 2 utakmice nedjeljno ne prija, jer i ABA je podigla nivo pa će im svaka utakmica biti kao protiv Igokee prilično napeta.
    Ako je onim htio da poruči, da ekipa ne trenira kako treba, već da se promenadišu i oslanjaju na talenat, to je već sasvim druga stvar. Mada, onda je zabrinjavajuće sa kakvim autoritetom on raspolaže.
    Nije lako, ali je jako rođaci.

  3. #4903
    Join Date
    Sep 2015
    Location
    podgorica
    Posts
    2,074
    Thanks Thanks Given 
    14
    Thanks Thanks Received 
    143
    Thanked in
    93 Posts

    Default

    U zelezniku protiv zvezde igramo, zauzet pionir..
    ПОДГОРИЧКА БУДУЋНОСТ !

  4. #4904
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    7,130
    Thanks Thanks Given 
    111
    Thanks Thanks Received 
    1,677
    Thanked in
    976 Posts

    Default

    Koliko paznje posvetiste Dzikicevoj nebitnoj izjavi. On nije birao igrace vec je doveden da trenira one koje je selektirao drugi i tim jeste generalno limitiran i covjek je samo htio da naglasi da samo radom i zalaganjem mogu prevazici to. Nije nikakvo spustanje igraca vec poziv da se radi jos jace i bolje.

    Kod Dzikica me samo nervira sto sad zbog Buducnost fura ove plave kosulje.

  5. #4905
    Join Date
    Jul 2015
    Posts
    9,584
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    A izvinjavamo se onda toj veličini od trenera. Evo sad će GSW doći da ga zamole da ih preuzme, mada siguran sam da će im nać neku manu, jer se eto on ništa ne pita.
    Nije lako, ali je jako rođaci.

  6. #4906
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    1,356
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    A dobro, nije da nijesmo očekivali od njega izjavu "nijesu krivi što ne znaju". Mada kad se sjetimo radonje, pa jovovića, pa i pavićevića, uvijek su išli sa pričom kako su levski i holadija favoriti, pa sam donekle i navikao na te alibi trenere.

    Sviđa mi se što ima muda da ubači mladog igrača u igru. Čak je tri puta iz taj mauta akciju crtao za starovlaha koji je najmlađi u ekipu. Jako je bitno da se oni i pored bivstvovanja na terenu, uključe u akiju, a ne da ćoškare i bježe da ih neko je vidi i bači im loptu. Jebote, mi smo čekali da fakin zuros dođe iz grčke i da nam otkrije ilića, jer ovi naši stručnjaci ne umiju da istrpe domaćeg igrača. Siguran sam da bi sada petar popovic, ilic i baćović bili barem duplo bolji igrači no što jesu, da se imalo posvetilo poažnje njima.
    Po meni je ovo pozitivna priča, a ako se zaređaju tri četiri pobjede i uzme neki skalp,napuniče se morača i u eurokupu i u abi.

  7. #4907
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Mljeticak, Montenegro
    Posts
    5,511
    Thanks Thanks Given 
    72
    Thanks Thanks Received 
    702
    Thanked in
    409 Posts

    Default

    Najveća šteta za Budućnost je nemogućnost Zurosa da bude ljetos u Cg , zbog čega je i doveden novi trener.
    Siguran sam da bi sa njim ova ekipa imala realne šanse da osvoji Aba ligu.

    Послато са SM-G355H уз помоћ Тапатока

  8. #4908
    Join Date
    Jan 2005
    Posts
    3,887
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Ajmo ovako realno...
    Necu nikome da dokazujem vishe koliko volim Buducnost, koliko ih pratim pogotovo KK na kraju krajeva, ali bas ne vidim 1% razloga da se uzjebete na ovu izjavu Dzikica...Zasto?
    Ok, mozda jeste losha malo zbog kao morala mladih, a sa druge strane mozda je bas dobra da im probudi malo inat, ali znate sto je najgore od svega po meni, sto je on ubo istinu 101% ... e bas 101% mi se odje zanosimo nekim pricama i cudima... a ja ne vidim sto se to ocekuje od ovih polu igraca...
    Nikad nisam bio veliki zagovornik te STRIKTNE price da igraci budu iz CG, da bi se coche vratila publika (vratila se ka uprkno, ka svaka nasa podgoricka prica... samo serinjamo...)

    Zoran Nikolic... super centar, ali protiv Krke, Laskog, Sutjeske... Ljudi, momak je uz svo postovanje DRVO, ne moze da trci... jak je kao mazga, ali totalno ne umije da raspolaze sa tom snagom, pogresmo usmjeren... DRVO... Bas bi Huventud rasadnik talenata pustio njega praznih ruku da ide da su vidjeli nesto u njega... Prema tome, itekako fali talenta...

    Aleksa Ilic - Po meni mozda i jedini materijal... ALI ...samo zbog ATLETSKIH osobina... a sto cemo sa sutem? Lik kao nogom da sutira... Odalji mu se na distancu, sto on pogodi spolja, ja cu da placam 5eur po kosu ... Naravno, on tu moze nesto da prikucava, da skace... ali opet je to limitirano kad je lik bez ikakvog suta... a za centra dolje ili cetvorku, pa tu treba jos toliko tehnike.... ili snage... on jednostavno ne moze sa iole ozbiljnim igracem da se nosi... u odbrani zbog snage, u napadu zbog tehnike... on ce nalijepit rampu naravno kome god, i sve to izgleda SUPER za publiku i sve to... ali... daleko je to od efikasnosti na terenu..

    Nikola Ivanovic... E tu ne znam sto da kazem... moze on... mada da moze, bio bi vjerovatno nedje drugo, ne bi dobio shut kartu iz AEK-a, i posle se igrao u Orlandini i ostalim nizim ITA klubovima... realna prica... da se ne zanosimo da je plej svjetskog kalibra... cisto zbog toga...

    Starovlah ... nepoznanica jos za mene, igra lijepu odbranu, rano je za njega komentarisati, moguce da moze cak i najvishe od svih ovih gore navedenih... ali rano je...

    Sehovici... To su igraci da nema buducnosti za rang MZT-a, i Solnoka bas kao i sto je ovaj mladji igrao mimo Buducnosti... ovaj se odje utalio, zivi od borbenosti i suta iz coska...

    Danilo Nikolic, igra na poziciji 4... kakva mu je tehnika dolje? NE ZNA NISTA... zna jedino da se otvori gore na trojku i da je ubode... rijesis tu akciju, i ja ne vidim sta on moze da radi drugo na parketu... bez da potrosi 15 lopti da bi uvalio 3 kosa...

    Petar Popovic je druga prica... eto on mi se svidja... nazalost povreda ga sad malo jebe, al bi on mogao vjerovatno...

    Gordic, Gibson i Lendri su iskustni igraci... tu nemamo sto o talentima da pricamo...

    Ova prva dva to i vuku... ovaj ako ne bude opet skalamerija za remont, moze valjati, ali za sad vishe lici na Jamesa od prosle godine... dje ga stedimo da igra i nikad zaigrat nece...

    I na kraju... napravimo rezime... sto je problem sa izjavom Dzikica? Da nemamo mozda nekog vanserijskog talenta... Uporedite sve ove momke sa DASICEM ili MIJATOVICEM koji su STVARNO BILI TALENTI (nazalost nijedan nije izrastao u igraca) ... ali pricati da smo nesto bruka talentovana ekipa je velika glupost vjerujte mi...

    Zato ce ove godine i biti oscilacija i svega, ja se samo nadam da ce to neko vidjeti na vrijeme i dovesti jednog provjerenog igraca da ovo malo poveze... jer ovako ce biti tesko, jako tesko
    F.C.F.

  9. #4909
    Join Date
    Oct 2014
    Posts
    1,456
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    27
    Thanked in
    14 Posts

    Default

    Slažem se od A do Š...

  10. #4910
    Join Date
    Aug 2007
    Posts
    2,489
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    7
    Thanked in
    7 Posts

    Default

    Killy, odlican tekst. Pogodio si za svakog igraca u centar, i ja imam isto misljenje. Jedino, mislim da Ilic ima dobru odbranu. Nije on fizicki jak i mogu ga dosta lako ugurati pod kos ali zahvaljujuci svojim fizikalijama, on i pored toga cesce izlazi kao pobjednik u tim duelima. Sjecam se kako ga je Velickovic prosle godine dva puta ugurao pod kos pa je popio dvije rampe i, bas sam pratio, vise nije smio da se spusta dok ga je Ilic cuvao. I sinoc je nesto slicno prikazao tako da mislim da je on mnogo koristan u odbrani. A sto se tice napada, treba tu jos mnogo da napreduje ako misli da postane vrhunski igrac.

  11. #4911
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    1,356
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Nikad manje interesovanja za meč. čini li vam se?
    Možda pravo vrijeme da se tresnu!

  12. #4912
    Join Date
    Apr 2012
    Location
    Трст
    Posts
    3,511
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Mi nista posebno, al se samo vidi kolika je ova Zvijezda kanta od ekipe.
    Kako ti svaki put zadrhti ruka maleni čovječe što te kupuju za 2 sendviča i kutiju pralina...

  13. #4913
    Join Date
    Jan 2014
    Posts
    663
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Ili sto je pocetak sezone pa dok se u formu udje panse ocekuju bolje partije, ovo je kosarka na nivou 2 CG lige....

  14. #4914
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Mljeticak, Montenegro
    Posts
    5,511
    Thanks Thanks Given 
    72
    Thanks Thanks Received 
    702
    Thanked in
    409 Posts

    Default

    Ali kakva je haubica Gibson , nerealno

    Послато са SM-G355H уз помоћ Тапатока

  15. #4915
    Join Date
    Sep 2015
    Location
    podgorica
    Posts
    2,074
    Thanks Thanks Given 
    14
    Thanks Thanks Received 
    143
    Thanked in
    93 Posts

    Default

    Kako je bolje kad nema je benog gordica.
    ПОДГОРИЧКА БУДУЋНОСТ !

  16. #4916
    Join Date
    Apr 2006
    Posts
    9,667
    Thanks Thanks Given 
    476
    Thanks Thanks Received 
    509
    Thanked in
    286 Posts

    Default

    Gibson prvo poluvrijeme 1/8.Nikolic veza deset poena.

    Sent from my MI 5 using Tapatalk

  17. #4917
    Join Date
    Sep 2015
    Location
    podgorica
    Posts
    2,074
    Thanks Thanks Given 
    14
    Thanks Thanks Received 
    143
    Thanked in
    93 Posts

    Default

    Dal je ovo polaganje promasio ??
    ПОДГОРИЧКА БУДУЋНОСТ !

  18. #4918
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    16,494
    Thanks Thanks Given 
    5,334
    Thanks Thanks Received 
    3,829
    Thanked in
    1,517 Posts

    Default

    Promasi covjek polaganje i ugasi nam utakmicu. Raspad od igraca

    Sent from my Redmi 4 using Tapatalk

  19. #4919
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    6,407
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Ono polaganje ubi momentum.

  20. #4920
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    28,934
    Thanks Thanks Given 
    4,773
    Thanks Thanks Received 
    9,791
    Thanked in
    3,714 Posts

    Default

    E vala dako se iskoristi isključenje Antića sad maximalno. Gordić najbolji kad je najbitnije

    edit: Momak objašnjava ulaz

    Sent from my P10+ using Tapatalk
    Last edited by BiTrAtE; 15-10-17 at 19:40.
    I wouldn’t trust a man who wouldn’t try to steal a little.

  21. #4921
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Mljeticak, Montenegro
    Posts
    5,511
    Thanks Thanks Given 
    72
    Thanks Thanks Received 
    702
    Thanked in
    409 Posts

    Default

    Kakve faulove sviraju , ovo je kriminal , Lendriju peta nizašta

    Послато са SM-G355H уз помоћ Тапатока

  22. #4922
    Join Date
    Apr 2012
    Location
    Трст
    Posts
    3,511
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    MAAAAAAAAAAA AJDEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE BREEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE, ajmooooooooooooooooooooooooooooo
    Kako ti svaki put zadrhti ruka maleni čovječe što te kupuju za 2 sendviča i kutiju pralina...

  23. #4923
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    16,494
    Thanks Thanks Given 
    5,334
    Thanks Thanks Received 
    3,829
    Thanked in
    1,517 Posts

    Default

    Sta ucinje ekipa majko sveta, kakva odbrana i sta napravi klipan barovic

    Sent from my Redmi 4 using Tapatalk

  24. #4924
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    28,934
    Thanks Thanks Given 
    4,773
    Thanks Thanks Received 
    9,791
    Thanked in
    3,714 Posts

    Default

    Je li moguće ovoooo

    Sent from my P10+ using Tapatalk
    I wouldn’t trust a man who wouldn’t try to steal a little.

  25. #4925
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Mljeticak, Montenegro
    Posts
    5,511
    Thanks Thanks Given 
    72
    Thanks Thanks Received 
    702
    Thanked in
    409 Posts

    Default

    Hahahahaha šta rade sudije

    Послато са SM-G355H уз помоћ Тапатока

Page 197 of 653 FirstFirst ... 97147187193194195196197198199200201207247297 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Budućnost EU?
    By uzitulovac in forum CdM Arhiva
    Replies: 7
    Last Post: 22-04-14, 21:37
  2. SD Budućnost
    By Mr_Gospodin_Signore in forum Ostali sportovi
    Replies: 73
    Last Post: 26-08-11, 15:10
  3. KK Budućnost
    By rain_wind_storm in forum Ostali sportovi
    Replies: 1
    Last Post: 13-02-11, 11:53

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •