Page 914 of 1249 FirstFirst ... 4148148649049109119129139149159169179189249641014 ... LastLast
Results 22,826 to 22,850 of 31213

Thread: Vlada Crne Gore, 42. saziv

  1. #22826
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    i travel light
    Posts
    15,149
    Thanks Thanks Given 
    2,060
    Thanks Thanks Received 
    3,112
    Thanked in
    1,723 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by goozica View Post
    pa to zalaganje je dovelo do toga da je ono jedini problem ulaska u evropu
    cus zalaganje dps-a, za rakcinu najveceg stepena.
    Meni je žao iskreno ove mlađe populacije koja je zadojena populizmom i što je opseg njihovog razmišljanja ograničen kao balkon.. Bila je priča pazite se big bad wolf-a dok ne uđemo u Nato, uđosmo, pretekosmo, sad je opet big bad wolf.. Sve im se treba oprostiti jer oni su nam donijeli ovu državu.. Pakla ovoga..
    but if you wanna find hell with me, i can show you what it's like, till you're bleeding

  2. The Following User Says Thank You to Zedd For This Useful Post:


  3. #22827
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    39,956
    Thanks Thanks Given 
    3,938
    Thanks Thanks Received 
    6,446
    Thanked in
    3,087 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Zedd View Post
    Meni je žao iskreno ove mlađe populacije koja je zadojena populizmom i što je opseg njihovog razmišljanja ograničen kao balkon.. Bila je priča pazite se big bad wolf-a dok ne uđemo u Nato, uđosmo, pretekosmo, sad je opet big bad wolf.. Sve im se treba oprostiti jer oni su nam donijeli ovu državu.. Pakla ovoga..
    meni ih nije zao, ucili su ih tata i mama. Pa sad ne znaju ni sta ce mama i tata, a kamoli oni.
    nothing comes from violence and nothing ever could

  4. The Following User Says Thank You to goozica For This Useful Post:


  5. #22828
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    i travel light
    Posts
    15,149
    Thanks Thanks Given 
    2,060
    Thanks Thanks Received 
    3,112
    Thanked in
    1,723 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by goozica View Post
    meni ih nije zao, ucili su ih tata i mama. Pa sad ne znaju ni sta ce mama i tata, a kamoli oni.
    Svako vrijeme svoje breme, jbga
    but if you wanna find hell with me, i can show you what it's like, till you're bleeding

  6. #22829
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    7,389
    Thanks Thanks Given 
    69
    Thanks Thanks Received 
    860
    Thanked in
    513 Posts

    Default

    Veli radulovic danas da je procenat ljudi koji podrzavaju clanstvo CG u nato 65% i plus 20% neodlučenih.
    Kad poraste ta podrška tako, koliko ja znam bili smo daleko čak i od 50%? Ima li kakva anketa nedje?
    Samo ti...
    U mome srcu si...
    Jedna jedina, nepobjediva -
    Zvezdo ljubavi!

  7. #22830
    Join Date
    Mar 2005
    Posts
    12,353
    Thanks Thanks Given 
    5,481
    Thanks Thanks Received 
    4,895
    Thanked in
    2,048 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by SKOJ View Post
    Nije sasvim tako, ima idealista i među mladim ljudima. Ja ih znam koji su se javili URA da pomognu šta mogu (istina, URA, takva nepartijska kakvom ju je bog dao, im se nije javila )

    Ali, realno, postoji neka kategorija ne-nacionalnih idealista ili "wanabe urbanih" mladih ljudi kojima je URA prvi izbor.
    Ima, ali takvih je veoma mali broj. Mozda bi wuffy mogao da nam pomogne oko starosne strukture budvanske URA-e. Pretpostavka da URA-u cine uglavnom clanovi 30+ godina.

    Quote Originally Posted by mneonly View Post
    I da, ako se zalažeš za nešto dobro ne možeš to da postigneš sa onima koji se zalažu za nešto loše - ružne 90te, za nacionalizam, za anti EU stavove, negaciju države i naroda, četnikovanje itd. JBT ulazimo u 2022. godinu i ti sa takvim ljudima WTF, kakva crna perspektiva.

    Politički i kroz politički program oni su miljama daleko... U svakom smislu ste daleko.

    Ja bih da oni uspiju što se tiče političkog programa, ali ne može dok ih vodi mlađarija - Dritanga jer ide sa onima koji rade suprotno od toga.
    I zato ces da glasas za SDP ili DPS. Sjedi 1.
    Having a parachute greatly increases your chance of surviving a long fall.
    Have a parachute.

  8. #22831
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Budva
    Posts
    13,722
    Thanks Thanks Given 
    1,468
    Thanks Thanks Received 
    4,882
    Thanked in
    2,291 Posts

    Default

    Ratni zločin nema zastaru. Slažemo se? Slažemo.
    Da li je premijer bio Zdravko Krivokapić ili Milo Đukanović kada su vršeni sledeći zločini: deportacije, angažovanje TO, logor u Morinju, etničko čišćenje Bukovice?
    Predavanje državnosti ,,na tacni" drugoj državi je izdaja nacionalnih intersa. Slažemo se? Slažemo.
    Da li je premijer bio Zdravko Krivokapić ili Milo Đukanović kada su vršene sledeće radnje: referendum 1992 god. na kojem nisi morao lično da izađeš već je neko mogao umjesto tebe da glasa čime se sve prebacilo u nadležnost Beograda, kada je katastar prebacivao sve na SPC (evo neka bude samo crkva u mom selu da ne širimo dalje), uveli državu u sankcije i izopštili je od ostatka svijeta?
    Forsiranje jedne vjerske zajednice naspram drugih je znak da nema građanske države. Slažemo se? Slažemo.
    Da li je premijer bio Zdravko Krivokapić ili Milo Đukanović kada je: uplaćivana enormna suma novca svih građana za hram Hristovog Vaskrsenja u Podgorici, kada se 15 godina toleriše divlja gradnja (na vrhu Rumije) kojom je narušen međuvjerski običaj iznošenja krsta na vrh Rumije, omogućava nelegalne ine poslove toj vjerskoj organizaciji.
    O ekonomiji, privredi... Ma, kancer zvani DPS (i njihove vođe) mogu biti dobri ako prođu nekoliko koraka, a prvi je tzv. ,,Sanaderizacija". Zamisli kada je jedan ljigavi (blaga riječ) DF alternativa DPS-u kakav je to kancer.
    No, vratimo se na ovu vladu. Da, ima dosta zamjerki (negdje gore sam i dao ocjene), no to je prokletstvo biranja dva zla i koje je manje. Je*iga.

    Sent from my moto e5 using Tapatalk

  9. The Following 4 Users Say Thank You to wulfy For This Useful Post:


  10. #22832
    Join Date
    May 2011
    Location
    BP-PG-BR ♥ Montenegro ♥
    Posts
    6,795
    Thanks Thanks Given 
    828
    Thanks Thanks Received 
    784
    Thanked in
    529 Posts

    Default

    @Antares

    Sjedi 1 jedino može tebi brate jer ako i dalje misliš da te čeka perspektiva sa ovakvim DFom druge ocjene ti nema...

    Bili ste dvojkaši, ali ćete da padnete godinu
    Love, peace and respect.

  11. #22833
    Join Date
    May 2011
    Location
    BP-PG-BR ♥ Montenegro ♥
    Posts
    6,795
    Thanks Thanks Given 
    828
    Thanks Thanks Received 
    784
    Thanked in
    529 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Zedd View Post
    Ali najsmješnije je ovo pravdanje "zalaganje za eu".. Kakvo crno zalaganje, da su željeli, do sad bi već ušli tamo..
    Sjećam se kad sam bio mali 90tih godina, kad sam na TVu prvi put čuo za riječ RAT! I dan danas to pamtim. Sjećam se i tadašnje infrastrukture i zaostalosti.

    Možda imate nerealna i iskvarena očekivanja, ali mi smo kasnili stotinama godina tada za Evropom. Koliko smo samo napredovali od tada zna samo onaj koji je gurao da idemo dalje, da se maknemo od snaga koje vode unazad i propast.
    Bili smo uvijek lideri u integracijama, apsolutno neću sada da ulazim u ovu tematiku i da objašnjavam ono što svi vidimo, a to je da smo blizu ulaska u EU. Problem je što nas ova većina udaljava od toga. Sve vam je rečeno u izvještaju EU.

    Zašto lupate i kontrirate sami sebi. Poluđe vas DF i njihove kontra informacije i propagande...
    Love, peace and respect.

  12. #22834
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by lucke91 View Post
    Veli radulovic danas da je procenat ljudi koji podrzavaju clanstvo CG u nato 65% i plus 20% neodlučenih.
    Kad poraste ta podrška tako, koliko ja znam bili smo daleko čak i od 50%? Ima li kakva anketa nedje?
    Imaš nešto, ali ne toliko. Skočila je podrška za EU i NATO oko 10% sa padom DPS.

    Ispitivanja pokazuju da su DPS glasači ostali i dalje za EU i NATO, a znatan dio birača tadašnje opozicije je promijenio mišljenje i prebacili se u pristalice jer više ne vide to kao "DPS projekte".

  13. #22835
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    i travel light
    Posts
    15,149
    Thanks Thanks Given 
    2,060
    Thanks Thanks Received 
    3,112
    Thanked in
    1,723 Posts

    Default

    Šta misliš da li bi ušli u EU da je uslov da se lomi povuče (kao i što je bio uslov)? Đe smo sad? Za to odlaganje ulaska df nije kriv kakav god bio, za tu stvar makar nisu krivi oni.. Krivi su oni koje zdušno braniš.. Pogledaj Hrvate, njima je bila država ispred pojedinca, pa gledaj đe su oni a đe smo mi.. Polako, kad jednog dana progledaš, vidjećeš masu ljudi poput tebe koji se nisu rodili sa srebrnom kašikom a koji nisu mogli doći do prava koji ih sleduju po sili zakona od ovih privilegovanih koje braniš..
    but if you wanna find hell with me, i can show you what it's like, till you're bleeding

  14. #22836
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    USA
    Posts
    11,305
    Thanks Thanks Given 
    4,133
    Thanks Thanks Received 
    4,458
    Thanked in
    2,162 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by SKOJ View Post
    Imaš nešto, ali ne toliko. Skočila je podrška za EU i NATO oko 10% sa padom DPS.

    Ispitivanja pokazuju da su DPS glasači ostali i dalje za EU i NATO, a znatan dio birača tadašnje opozicije je promijenio mišljenje i prebacili se u pristalice jer više ne vide to kao "DPS projekte".
    Isto tako, sa padom DPS-a skocila je i podrska sportskih reprezentacija Crne Gore, zastave Crne Gore i himne Crne Gore. Jer su i to prije bili "DPS Projekti".

    "S tim nasim vojnicima, kazem vam, ne mozemo ni da idemo u lov na zeceve..."

  15. The Following User Says Thank You to avet For This Useful Post:


  16. #22837
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by avet View Post
    Isto tako, sa padom DPS-a skocila je i podrska sportskih reprezentacija Crne Gore, zastave Crne Gore i himne Crne Gore. Jer su i to prije bili "DPS Projekti".

    Ne bi me iznenadilo, samo što to niko ne mjeri. U svakoj normalnoj zemlji je potpuno nevažno podržavaš li reprezentaciju i kakve su ti emocije što se tiče himne i zastave.

  17. #22838
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    pg
    Posts
    16,720
    Thanks Thanks Given 
    31
    Thanks Thanks Received 
    5,229
    Thanked in
    2,129 Posts

    Default

    Ta priča da se ne podržavaju državni simboli, reprezentacija i slično zbog dps-a predstavlja najobičniji izgovor. Ada valjda niko ne vjeruje da su se farbali zidovi u trobojke i da se mahalo trobojkama po litijama i prilikom slavlja poslije izbora zbog toga što mahači poštuju zastavu koja je ukupno bila aktuelna za 11 godina vladavine kralja Nikole. Ili da toliko poštuju kralja Nikolu, koga iz Srbije savremenici nisu mogli očima viđet i protiv kojeg su više puta pokušali atentat. No što znam, možda stvarno ima neko da u to vjeruje.
    - .- - .- - .- - .. .-. .- -- --- ... -. .--- .. -.-. .... .- .-. ..

  18. #22839
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,355
    Thanks Thanks Given 
    3,486
    Thanks Thanks Received 
    8,466
    Thanked in
    4,567 Posts

    Default

    u kojoj to normalnoj zemlji? opet pričaš gluposti

    evo malo da se edukuješ, šta rade u državama kad sportisti osvoje nešto bitno









    možemo malo i tome kakva je atmosfera u Londonu i širom Engleske kad igra fudbaska reprezentacija. ali da ne uništavamo temu.

    nevažno je da li podržavaš reprezentaciju, važi

    Sent from my M2101K9AG using Tapatalk
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  19. The Following User Says Thank You to outline For This Useful Post:


  20. #22840
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by outline View Post
    u kojoj to normalnoj zemlji? opet pričaš gluposti
    Misliš da te u normalnoj zemlji ikad iko pita kakve su ti emocije prema himni i zastavi? Podržavaš li reprezentaciju da i ne pominjem.

    Neko maše zastavom i pjeva, neko je nikad i ne takne. Niko se ne obrće na to.

    To samo u ovoj ludnici ima nekog značaja, gdje si do juče posao mogao da dobiješ ako se u javnosti ogrćeš šarenom tkaninom.

  21. #22841
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    28,838
    Thanks Thanks Given 
    4,708
    Thanks Thanks Received 
    9,698
    Thanked in
    3,670 Posts

    Default

    I wouldn’t trust a man who wouldn’t try to steal a little.

  22. The Following 2 Users Say Thank You to BiTrAtE For This Useful Post:


  23. #22842
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NHM View Post
    Ta priča da se ne podržavaju državni simboli, reprezentacija i slično zbog dps-a predstavlja najobičniji izgovor...
    Ne, to je činjenica. Ljudi i jesu potegli trobojke zato što veliki procenat stanovništva ove zemlje percipira državnu zastavu kao DPS projekat. Pa se inate i neće je. I može im biti.

    Da je bilo malo više pameti 2006 i da se malo manje išlo đonom i uz nos bilo bi možda drugačije. Sad je kasno.

  24. The Following 2 Users Say Thank You to SKOJ For This Useful Post:


  25. #22843
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,355
    Thanks Thanks Given 
    3,486
    Thanks Thanks Received 
    8,466
    Thanked in
    4,567 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by SKOJ View Post
    Misliš da te u normalnoj zemlji ikad iko pita kakve su ti emocije prema himni i zastavi? Podržavaš li reprezentaciju da i ne pominjem.

    Neko maše zastavom i pjeva, neko je nikad i ne takne. Niko se ne obrće na to.

    To samo u ovoj ludnici ima nekog značaja, gdje si do juče posao mogao da dobiješ ako se u javnosti ogrćeš šarenom tkaninom.
    što bi te pitao, ko to? ljudi vole reprezentaciju i navijaju za nju. podrazumijeva se da voliš državu u kojoj si rođen, da imaš emociju prema himni. eo ti klipovi gore kako se ro radi. drug mi je završavao studije u Njemačkoj kad je bilo SP '14. kad su bili mečevi reprezentacije to je bio praznik. no pričaš gluposti i ne dozvoljavaš nikome da bude u pravu

    Quote Originally Posted by SKOJ View Post
    Ne, to je činjenica. Ljudi i jesu potegli trobojke zato što veliki procenat stanovništva ove zemlje percipira državnu zastavu kao DPS projekat. Pa se inate i neće je. I može im biti
    pa to je problem tih ljudi. u koju grupu spadaš i ti vjerovatno, čim pišeš ovakve stvari. učili ih Peki Bulatović i ekipa da je to DPS zastava. eo sad imaju većinu pa uprite u Pipuna i ekipu da vam promijeni zastavu. da se ne inatiš, šteta je


    Sent from my M2101K9AG using Tapatalk
    Last edited by outline; 07-12-21 at 18:21.
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  26. #22844
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    pg
    Posts
    16,720
    Thanks Thanks Given 
    31
    Thanks Thanks Received 
    5,229
    Thanked in
    2,129 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by SKOJ View Post
    Ne, to je činjenica. Ljudi i jesu potegli trobojke zato što veliki procenat stanovništva ove zemlje percipira državnu zastavu kao DPS projekat. Pa se inate i neće je. I može im biti.

    Da je bilo malo više pameti 2006 i da se malo manje išlo đonom i uz nos bilo bi možda drugačije. Sad je kasno.


    Nigde veze.
    - .- - .- - .- - .. .-. .- -- --- ... -. .--- .. -.-. .... .- .-. ..

  27. The Following User Says Thank You to NHM For This Useful Post:


  28. #22845
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by outline View Post
    što bi te pitao, ko to? ljudi vole reprezentaciju i navijaju za nju. podrazumijeva se da voliš državu u kojoj si rođen, da imaš emociju prema himni. eo ti klipovi gore kako se ro radi. drug mi je završavao studije u Njemačkoj kad je bilo SP '14. kad su bili mečevi reprezentacije to je bio praznik. no pričaš gluposti i ne dozvoljavaš nikome da bude u pravu



    pa to je problem tih ljudi. u koju grupu spadaš i ti vjerovatno, čim pišeš ovakve stvari. učili ih Peki Bulatović i ekipa da je to DPS zastava. eo sad imaju većinu pa uprite u Pipuna i ekipu da vam promijeni zastavu. da se ne inatiš, šteta je


    Sent from my M2101K9AG using Tapatalk
    Ljudi vole svoju zastavu ili je ne vole, nikoga nije briga, niti ko to provjerava.

    Jedino u ludnici pod otvorenim nebom, kao što je ova, takva privatna, irelevantna činjenica može da ima društveni, politički, a često i ekonomski značaj.

  29. #22846
    Join Date
    Jul 2009
    Location
    Boston
    Posts
    9,332
    Thanks Thanks Given 
    512
    Thanks Thanks Received 
    543
    Thanked in
    364 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by SKOJ View Post
    Ne, to je činjenica. Ljudi i jesu potegli trobojke zato što veliki procenat stanovništva ove zemlje percipira državnu zastavu kao DPS projekat. Pa se inate i neće je. I može im biti.

    Da je bilo malo više pameti 2006 i da se malo manje išlo đonom i uz nos bilo bi možda drugačije. Sad je kasno.
    Ne ide to lako, a posebno ne nakon 15g gdje je i dalje prisutan posttraumatski stres.
    Samo polako, zavoljeće je tvoji potomci.
    "Što bi, ne bi" - Felix Brych, 05.03.2019.

  30. #22847
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Budva
    Posts
    13,722
    Thanks Thanks Given 
    1,468
    Thanks Thanks Received 
    4,882
    Thanked in
    2,291 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Antares View Post
    Ima, ali takvih je veoma mali broj. Mozda bi wuffy mogao da nam pomogne oko starosne strukture budvanske URA-e. Pretpostavka da URA-u cine uglavnom clanovi 30+ godina.



    I zato ces da glasas za SDP ili DPS. Sjedi 1.
    Ima dosta (najviše) mojih vršnjaka (40+), ima i mlađih, zapravo dosta šaroliko kada pogledam spisak opštinskog odbora.

    Sent from my moto e5 using Tapatalk

  31. #22848
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Markys View Post
    Ne ide to lako, a posebno ne nakon 15g gdje je i dalje prisutan posttraumatski stres.
    Samo polako, zavoljeće je tvoji potomci.
    Teško da me može biti manje briga. Od opsjednutosti šarenim krpama nikad nisam patio. Nego, na sreću, više nema prilika da se ljudi bodu noževima i prosipaju jedni drugima mozak oko barjaka, ova nova natezanja u kojima su žrtve samo reputacija zdravorazumske osobe se mogu trpjeti.
    Last edited by SKOJ; 07-12-21 at 21:12.

  32. #22849
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Terminus Systems
    Posts
    15,244
    Thanks Thanks Given 
    419
    Thanks Thanks Received 
    2,569
    Thanked in
    1,252 Posts

    Default

    Evo ce izgleda Mandicevog advokata da postave na celo DIK-a. Da se prisjetimo da je sadasnja vlast, dok su bili opozicija kritikovala DIK zbog politizacije. Od Demokrata i ne ocekujem bolje, ali ako iz URA-e budu glasali za njega pored Mugose, zasluzuju da ne predju cenzus na sledecim izborima.
    Last edited by VanjaTheMan; 08-12-21 at 08:22.
    Look upon my works ye mighty and this pear...

  33. The Following 6 Users Say Thank You to VanjaTheMan For This Useful Post:


  34. #22850
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    montenegro
    Posts
    17,864
    Thanks Thanks Given 
    1,632
    Thanks Thanks Received 
    2,809
    Thanked in
    1,217 Posts

    Default

    planirali su ga za VDT ili SDT sto prvo dodje ali ispala. evo castice ga sa ovim, mada sto kaze skoj, i dps je to radio tako da ne vidim razlog za ljutnju...
    f6

Page 914 of 1249 FirstFirst ... 4148148649049109119129139149159169179189249641014 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. 21 maj 2006 Nezavisnost Crne Gore - 8 septembar 2011 Okupacija Crne Gore
    By Montenegrino-CT in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 82
    Last Post: 09-09-11, 23:46
  2. Nova Vlada Crne Gore
    By MonterO in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 173
    Last Post: 11-06-09, 12:25
  3. Vlada Crne Gore Ne Odustaje Od Potapanja Tare
    By Pirun in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 130
    Last Post: 24-11-06, 11:14
  4. Zasto cuti Vlada Crne Gore
    By Dobrusky in forum Politika generalno
    Replies: 15
    Last Post: 20-05-05, 10:46
  5. Vlada Crne Gore krije ratne zlocince
    By Dobrusky in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 2
    Last Post: 10-04-05, 06:23

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •