Page 118 of 1249 FirstFirst ... 18681081141151161171181191201211221281682186181118 ... LastLast
Results 2,926 to 2,950 of 31213

Thread: Vlada Crne Gore, 42. saziv

  1. #2926
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    PG
    Posts
    3,429
    Thanks Thanks Given 
    960
    Thanks Thanks Received 
    548
    Thanked in
    306 Posts

    Default

    Član 60a
    Uprava prihoda počeće sa radom u roku od 30 dana od dana stupanja na snagu ove uredbe.
    U roku iz stava 1 ovog člana odrediće se vršilac dužnosti direktora Uprave prihoda i, u skladu sa djelokrugom utvrĎenim ovom uredbom, donijeti akt o unutrašnjoj organizaciji i sistematizaciji i od Poreske uprave i Uprave za igre na sreću preuzeti državni službenici i namještenici koji su vršili preuzete poslove, kao i oprema i službena dokumentacija.
    Inspektori i druga postavljena lica koja vrše poslove inspekcijskog nadzora u Poreskoj upravi, u skladu sa zakonom, nastavljaju sa radom do postavljenja u skladu sa aktom iz stava 2 ovog člana.
    Preuzeti državni službenici i namještenici koji ne budu rasporeĎeni u skladu sa aktom iz stava 2 ovog člana, ostvaruju prava u skladu sa propisima o državnim službenicima i namještenicima.

    ...

    Član 60v
    Direktorima Poreske uprave, Uprave za igre na sreću, Uprave za nekretnine i Uprave za imovinu, kao i licima koja vrše poslove visokog rukovodnog kadra u ovim organima, mandat prestaje danom stupanja na snagu ove uredbe.

  2. #2927
    Join Date
    May 2007
    Location
    Tv
    Posts
    22,948
    Thanks Thanks Given 
    3,218
    Thanks Thanks Received 
    5,625
    Thanked in
    2,278 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Director View Post
    Ostavio sam "prostor" novoj vladi neđe do marta, a onda polako da se počne sa kritikama. Do tada posmatram, pa dako malo izlapi ovaj plač depees svjedoka jer se od njihovog kmečanja ne može ođe uć. Sve je bolje nego 30 godina pakla sa njima.
    Malo je do marta, trebace im cijela ova godina da nesto naprave, ne mogu za 3-4 mjeseca pokazati rezultate...

    Sent from my Mi 9T using Tapatalk

  3. #2928
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    tivat
    Posts
    12,277
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    312
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    nije demokratija ako mislis tudjom glavom a ne svojom, to je upravo ono sto DPS radi godinama a vi ste svi na to skakali kao opareni. sad odjednom kad to radi bivsa opozicija to je demokratija.
    nijesti li malo licemjerni
    Crna Gora, gnjezdo sokolova,
    ko te kleo – jaki Bog ga smeo,
    Tko zlobio – crn mu obraz bio

  4. The Following 2 Users Say Thank You to lepetanac For This Useful Post:


  5. #2929
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    PG
    Posts
    3,429
    Thanks Thanks Given 
    960
    Thanks Thanks Received 
    548
    Thanked in
    306 Posts

    Default

    Demokratija je da se o tome razgovara na organima stranke. Kada se donese odluka, onda se u skladu sa njom glasa. To je tako kdo svake partije, tako da tu nisam imao šta da prigovorim.
    Ono što mi je smetalo, a nadam se da će to promijeniti, je da tadašnja vlast nije usvojila nijedan predlog opozicije u skupštini (ili jako malo, ako ih je bilo).
    Ako bude po default-u odbijan svaki predlog samo zato što dolazi od opozicije, neće valjati rabota..

  6. #2930
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Indie OTS
    Posts
    17,996
    Thanks Thanks Given 
    254
    Thanks Thanks Received 
    1,908
    Thanked in
    674 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by outline View Post
    ali opet neće biti dio vlasti, što je ključno. za prosječnog glasača DFa, URA predstavlja sve suprotno od njih. u prilog tome ide pljuvanje Adžića i Božene danima pred glasanje o izmjenama zakona. kao i priča tokom kampanje da će neko iz URE prodati jer su Crnogorci


    Tapatalk
    Zasto bi to bilo kljucno? Kljucno je ono kako narod izabere a ne ja ti i Dritan.

    Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

  7. #2931
    Join Date
    Dec 2020
    Posts
    109
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    46
    Thanked in
    21 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mojsije View Post
    Izgubili smo jedan grad osrednje velicine zaposlenih...

    Ako ovo nije vijest dana ne znam sto je...

    Srbija ce imati pad BDPa samo 1% ove godine, a mi cemo imati skoro 20%, kao da smo kroz rat prosli.

    Vladina pomoc privredi je bila oko 1.5% BDPa...

    Dje su @jozef k. i DPS bratija da kazu kako je sve ok, kako oni ne vide da se gore zivi...

    Ambisala nam se kuca a nas predsjednik vrace zakone Vladi.

    Rijetko dje u svijet rijec 'patriota' ima ovako splacinsku konotaciju kao kod nas.

    Pilot MA crta srce... Patriota vele... Valjda coek koji je patriota i koji drzi do sebe ce da tuzi kompaniju koja mu godinama ne uplacuje poreze i doprinose...

    Kakvi su nam primjeri patriotizma... Bice bolje cim krene ZIKS da se puni. Posebno krilo namijeniti patriotama i dat im zastave da kace na zid celije.

    Sent from my Mi 9T using Tapatalk

    Ja sam glasao DF tako da si me pomiješao s nekim ili si pogrešno zaključio da sam DPS jer napadam novu vlaskoju smatram rezervom DPS. Više od pola ministara je bilo za DPS i s time se ne mogu pomiriti. Čudim se kakonse ijedan stari i iskreni opozionar može pomiriti s činjenicom da su više od pola ministara na zadnjim izborima glasali DPS. Mandatar Krivokapić je na pretprošlim izborima glasao DpS.

    Nikoga dosad nijesu smijenili osim Veljovića. A ni njega nijesu uhapsili.
    Medenica se povukla jer je penzionerka.
    Plantaže,Aerodromi, Epcg,Cedis...svi su i dalje na svojim pozicijama.


    Ovom vladom su zadovoljni samo novopečeni opozicionari a vidim i da članovima DPS nije baš mrska nova vlada osim u dijelu zakona o vjeroispovjesti.

  8. #2932
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,595
    Thanks Thanks Given 
    3,549
    Thanks Thanks Received 
    8,593
    Thanked in
    4,640 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by PrijekiLijek View Post
    Zasto bi to bilo kljucno? Kljucno je ono kako narod izabere a ne ja ti i Dritan.

    Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
    naravno. smatram samo da je moguć scenario u kojem Demokrate i DF imaju dovoljno za većinu i ne treba im URA. kao u Budvi, recimo. URA je sama kriva za neke stvari koje su se desile od izbora. odlične karte su imali ali loše odigrane. to što se ljudima svidio govor Dritana kad se glasalo za vladu ne znači da će glasati za njega


    Tapatalk
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  9. #2933
    Join Date
    Dec 2020
    Posts
    109
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    46
    Thanked in
    21 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by outline View Post
    ali opet neće biti dio vlasti, što je ključno. za prosječnog glasača DFa, URA predstavlja sve suprotno od njih. u prilog tome ide pljuvanje Adžića i Božene danima pred glasanje o izmjenama zakona. kao i priča tokom kampanje da će neko iz URE prodati jer su Crnogorci


    Tapatalk

    URA se jeste prodala i izdala opoziciju zajedno sa Civisom, Krivokapićem i organizacijom Nedamosvetinje. Postavili ste ministre koji su svi redom bili za DPS na ovim izborima a predvodnik vlade mandatar je na prošlim izborima glasao DPS.


    Još nikoga iz javnih preduzeća nijeste smijenili, nikoga iz ministarsta osim ministara, nikoga iz republičkih organa. Uhapšen niko, krivična prijava nijedna...
    Samo ste smijenili Veljovića ali dogovorom a na njegovo mjesto doveli njegovog pomoćnika(hahaha), a onda raspisali konkurs.


    Platiete ceh zbog ovoga na izborima zajedno sa Demokrata koji se ovome ne suprostavljaju jer je Bečić udomio sebe i desetinu momaka u skupstinu.
    Dolazak opozicije na vlast je neminovan i džaba pokušavate to da spriječite.

  10. #2934
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    tivat
    Posts
    12,277
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    312
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by PrijekiLijek View Post
    Jes, posto ce njihov parlamentarni status zavisiti od bolesnika sa CT koji su im ukazali ogromno povjerenje na ovim izborima.
    Steta sto Adzicu nije dozvoljeno da slobodno odluci i glasa pod nevjdjenim pritiscima. Izbacan je iz kafica svog kuma maltretiran na svakom cosku itd. Steta za Crnogorsku demokratiju jer nije ostao poslanik da izrazi slobodno svoju volju.

    URA ce po procjenama DF-a i njihovim analizama imati u NK bolji rezultat nego li na parlamentarnim sto bi za NK bilo ravno cudu
    Ljudi koji se najvise osjecaju izdanim od URE su vecinom ljudi koji ih nijesu glasali ili koji su glasali DPS. O jadu se zabavise po drustvenim mrezama da nam objasne kako smo izdani. Kako nas je URA prodala srpskom svetu.

    Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
    Preki jedno nisi u pravu ne negoduju samo DPS ovi glasci kao ja, dostina koji su bili na liste URAe su vratili clanstvo .
    Crna Gora, gnjezdo sokolova,
    ko te kleo – jaki Bog ga smeo,
    Tko zlobio – crn mu obraz bio

  11. #2935
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,595
    Thanks Thanks Given 
    3,549
    Thanks Thanks Received 
    8,593
    Thanked in
    4,640 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by jozef k. View Post
    URA se jeste prodala i izdala opoziciju zajedno sa Civisom, Krivokapićem i organizacijom Nedamosvetinje. Postavili ste ministre koji su svi redom bili za DPS na ovim izborima a predvodnik vlade mandatar je na prošlim izborima glasao DPS.


    Još nikoga iz javnih preduzeća nijeste smijenili, nikoga iz ministarsta osim ministara, nikoga iz republičkih organa. Uhapšen niko, krivična prijava nijedna...
    Samo ste smijenili Veljovića ali dogovorom a na njegovo mjesto doveli njegovog pomoćnika(hahaha), a onda raspisali konkurs.


    Platiete ceh zbog ovoga na izborima zajedno sa Demokrata koji se ovome ne suprostavljaju jer je Bečić udomio sebe i desetinu momaka u skupstinu.
    Dolazak opozicije na vlast je neminovan i džaba pokušavate to da spriječite.
    nisam znao da je Stari liberal otvorio nalog na CdM. ako, ako. kapiram da je udarnoj ekipi DF teško što nisu ministri, ali eto. nisam ja član GO URE pa da pišeš tako. ovo ti je dvadeseti nalog sa istom pričom od 30. avgusta
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  12. #2936
    Join Date
    Dec 2020
    Posts
    109
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    46
    Thanked in
    21 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by outline View Post
    nisam znao da je Stari liberal otvorio nalog na CdM. ako, ako. kapiram da je udarnoj ekipi DF teško što nisu ministri, ali eto. nisam ja član GO URE pa da pišeš tako. ovo ti je dvadeseti nalog sa istom pričom od 30. avgusta

    Argumenti su ti baš do bola. Nesposoban si dvije poruke razmijeniti sa sagovornikom. Samo umiješ pisati protiv DF neke nebuloze i onda logout. I tako svakog dana.
    I bićeš prijavljen za to vrijeđanje demokrato i evropejče veliki.

  13. #2937
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    9,391
    Thanks Thanks Given 
    199
    Thanks Thanks Received 
    3,003
    Thanked in
    1,547 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by PrijekiLijek View Post
    Jes, posto ce njihov parlamentarni status zavisiti od bolesnika sa CT koji su im ukazali ogromno povjerenje na ovim izborima.
    Steta sto Adzicu nije dozvoljeno da slobodno odluci i glasa pod nevjdjenim pritiscima. Izbacan je iz kafica svog kuma maltretiran na svakom cosku itd. Steta za Crnogorsku demokratiju jer nije ostao poslanik da izrazi slobodno svoju volju.

    URA ce po procjenama DF-a i njihovim analizama imati u NK bolji rezultat nego li na parlamentarnim sto bi za NK bilo ravno cudu
    Ljudi koji se najvise osjecaju izdanim od URE su vecinom ljudi koji ih nijesu glasali ili koji su glasali DPS. O jadu se zabavise po drustvenim mrezama da nam objasne kako smo izdani. Kako nas je URA prodala srpskom svetu.

    Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
    A ro mi je inace najzanimljivija prica od izbora na ovamo. Sjedim sa nekim poznanicima i procitase nesto u novinama, i pocinje prica "evo gledaj kako nas izdase i pogledaj kako su nas prevarili".
    Rekoh momci ja da znam vas dvojica ste DPS, ovaj je u SD cak je posao preko njih dobio, a ovaj je SDP komita.
    Kad je pocelo graktanje "dje, oni glasali za URU sad prevareni i izigrani"...
    Evo i ovdje imamo slican narativ. Rodion i lepetanac sjede sa odborima ure, svaki u svom gradu, i osjecaju se prevarenim i izigranim od Abazovica.
    Ne znam sta mozes reci a da nekoga licno ne uvrijedis kao odgovor na tu pricu

    Sent from my VOG-L29 using Tapatalk

  14. The Following User Says Thank You to Hell Raiser For This Useful Post:


  15. #2938
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,595
    Thanks Thanks Given 
    3,549
    Thanks Thanks Received 
    8,593
    Thanked in
    4,640 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by jozef k. View Post
    Argumenti su ti baš do bola. Nesposoban si dvije poruke razmijeniti sa sagovornikom. Samo umiješ pisati protiv DF neke nebuloze i onda logout. I tako svakog dana.
    I bićeš prijavljen za to vrijeđanje demokrato i evropejče veliki.
    pa ne pravim ja svake nedelje po nalog da bih plakao kako je DF ostao bez ičega. ja sam eo za URU glasao pa ih kritikujem kad treba. ne znam stvarno šta odgovoriti nekome ko prenosi Medova maštanja ko je glasao za DPS
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  16. The Following User Says Thank You to outline For This Useful Post:

    Dzi

  17. #2939
    Join Date
    Dec 2020
    Posts
    109
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    46
    Thanked in
    21 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by outline View Post
    pa ne pravim ja svake nedelje po nalog da bih plakao kako je DF ostao bez ičega. ja sam eo za URU glasao pa ih kritikujem kad treba. ne znam stvarno šta odgovoriti nekome ko prenosi Medova maštanja ko je glasao za DPS


    Ne plačem ja što je DF ostao bez ičega već zato što je DPS zadržao svje ljude na svim funkcijama osim ministara,(a i oni su većinom glasali DPS), a to im sve omogućila URA i Krivokapić.
    Medojević ne mašta nego govori istinu ali ti maštaš o pravljenju nekih naloga. Baš imaš bujnu maštu.

    Poludiš li na pomisao da DF ima 30%? Moraćeš seliti ili se pomiriti da DF dolazi na vlast.

  18. #2940
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    9,391
    Thanks Thanks Given 
    199
    Thanks Thanks Received 
    3,003
    Thanked in
    1,547 Posts

    Default

    Kuknjava DF i nije toliko iznenadjujuca. Realna snaga im je vjerovatno od 17 do 20%.
    I to radikanih balkan info glasaca. Ne nuzno radikalnih srba, koliko radikalnih po pitanju demokratije.
    To je varijanta hibridnog DPS komunizma i matrice "za prijatelje sve za neprijatelje zakon". Kosovo, RS i zastava, jezik su tu samo usputni.
    Radikalna matrica se ogleda u tome da bi zivot podrijedili svom vidjenju i nacelima nezavisno od bilo cega. Mislim da bi lov na vjestice bio pogodan naziv. Hapsi, otpustaj, kaci na stub srama....nebitno je zasto samo da ja imam zafovoljen osjecaj pravde. To je varijanta ja bih bio jako uspjesan ali me mrze jer sam srbin. Mislim shvatam misljenje jer mu se zaposljavao rodjak ili komsija iste pameti, ali ni ovako vise ne moze.
    Licno mogu da branim samo jednu stvar kod nove vlasti, pa mozda i ako je poluzakonita ili relativno ispravna.
    Smanjenje drzavne uprave na mozda 30% trenutnog broja. A ti koji hoce da rade max mogu da imaju platu 1,5x vecu od drzavnog prosjeka(dje ne ulaze, bonusi i sl)
    Pa ko hoce da bude ministar za 700 eur plate, izvoli.
    Na taj nacin bi ojacao privredni sektor kao i gradjanska ufruzenja koja bi predlagala zakone kroz lobiranja, kao svugdje u svijetu.
    Jos od detalja, korupcija ne zastarjeva kao ni zloupotreba sluzbenog polozaja
    Znam da je ustavno nategnuto, ali bih jedino to branio bez razmisljanja

    Sent from my VOG-L29 using Tapatalk

  19. #2941
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,595
    Thanks Thanks Given 
    3,549
    Thanks Thanks Received 
    8,593
    Thanked in
    4,640 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by jozef k. View Post
    Ne plačem ja što je DF ostao bez ičega već zato što je DPS zadržao svje ljude na svim funkcijama osim ministara,(a i oni su većinom glasali DPS), a to im sve omogućila URA i Krivokapić.
    Medojević ne mašta nego govori istinu ali ti maštaš o pravljenju nekih naloga. Baš imaš bujnu maštu.

    Poludiš li na pomisao da DF ima 30%? Moraćeš seliti ili se pomiriti da DF dolazi na vlast.
    Krivokapić im ništa nije omogućio, čovjek je mjesec dana premijer. neke stvari ne mogu odmah da se odrade, a vjerujem da će vrlo brzo biti smijenjeni svi direktori i postavljeni novi. zabolje me briga za DF pravo da ti velim, najviše bih volio da su ispod 10% jer i oni uništavaju ovu državu. to za 30% je dobar vic stvarno, znaš i ti vrlo dobro zbog koga su uzeli 27 mandata na izborima
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  20. #2942
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by outline View Post
    pa ne pravim ja svake nedelje po nalog da bih plakao kako je DF ostao bez ičega. ja sam eo za URU glasao pa ih kritikujem kad treba. ne znam stvarno šta odgovoriti nekome ko prenosi Medova maštanja ko je glasao za DPS
    A da znaš da zvuči kao Medo. Čuješ, on zna za koju je partiju koji ministar glasao

    Samo još da zakuka što se ugasio Montenegro Airlines i optuži Spajića da je zdipio 10 miliona i eto je Medova politička i ekonomska ekspertiza u svoj svojoj zasljepljujućoj cjelini.

  21. #2943
    Join Date
    Jun 2009
    Posts
    6,049
    Thanks Thanks Given 
    536
    Thanks Thanks Received 
    636
    Thanked in
    386 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ćepanica View Post
    Složio bih se sa ovim pod uslovom da ura na sav glas nije i prije izbora pričala da je zakon nepravedan i da će da ga izmijene. Adžić je to znao i prije nego što je stavljen na izbornu listu. Ako nije mogao sebe da naćera da glasa za taj zakon, to je trebalo da kaže svojoj stranci i prije nego što su ga stavili na izbornu listu. Što se tiče Jelušićke, ili glasaj ili ne glasaj za zakon, ali se ne može i jedno i drugo. Računa se glas, a ne usmeno saopšteno mišljenje.
    Ura je pricala prije izbora, pa ja i ne samo ja sam uru glasao zbog ekspertske vlade i sad imamo par eksperata i to diskutabilnih i braticevu cega je ona ekspert zemljo otvori se, onog crkvinog za ljudska prava necu da komentarisem, jer ne daj Boze bolest je svacija. Nije politika, nijesu izbori, nije vlada jedan zakon, zasto je isao hitno i bez rasprave tu se vidi necasna namjera . . .

  22. #2944
    Join Date
    Jun 2009
    Posts
    6,049
    Thanks Thanks Given 
    536
    Thanks Thanks Received 
    636
    Thanked in
    386 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by PrijekiLijek View Post
    Jes, posto ce njihov parlamentarni status zavisiti od bolesnika sa CT koji su im ukazali ogromno povjerenje na ovim izborima.
    Steta sto Adzicu nije dozvoljeno da slobodno odluci i glasa pod nevjdjenim pritiscima. Izbacan je iz kafica svog kuma maltretiran na svakom cosku itd. Steta za Crnogorsku demokratiju jer nije ostao poslanik da izrazi slobodno svoju volju.

    URA ce po procjenama DF-a i njihovim analizama imati u NK bolji rezultat nego li na parlamentarnim sto bi za NK bilo ravno cudu
    Ljudi koji se najvise osjecaju izdanim od URE su vecinom ljudi koji ih nijesu glasali ili koji su glasali DPS. O jadu se zabavise po drustvenim mrezama da nam objasne kako smo izdani. Kako nas je URA prodala srpskom svetu.

    Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
    Oce pobijedice ura u NK
    U uru su svi razocarani osim crkve i niksicke pravoslavne omladine sto kaci po zgrada ristove cerade i pricaju sto im je sve ostavio u amanet ...

  23. #2945
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    9,391
    Thanks Thanks Given 
    199
    Thanks Thanks Received 
    3,003
    Thanked in
    1,547 Posts

    Default

    A sta se cini od starih urasa. Na ovom forumu se mozda 10 ljudi otvoreno izjasnilo da ce glasati za njih. I ni jedan nije ocekivao ekpertsku vladu. Najvise sto smo se nadali je da kontrolisu DF da ne divlja i da mogu da blokiraju zakone koji nisu u interesu drzave i gradjana. Da isforsiraju ekonomski oporavak, kakav takav. Da bar znamo kako se trose pare.
    A evo svi stari urasi razocarani jer su mislili da ce oni kreirati samostalno ekspertsku vladu i odlucivati po dubini ko su direktori.
    Kako ja ne upoznah nijednog takvog do sad, a da ne znam da je 30 godina glasao za bivsu vlast

    EDIT. Ovdje jos samo fali prvi pendrek foruma ElRe da kaze da je glasao za uru i da je razocaran, pa da obrnemo igricu
    Last edited by Hell Raiser; 11-01-21 at 15:18.

  24. The Following User Says Thank You to Hell Raiser For This Useful Post:


  25. #2946
    Join Date
    Jun 2009
    Posts
    6,049
    Thanks Thanks Given 
    536
    Thanks Thanks Received 
    636
    Thanked in
    386 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by institucija View Post
    Čuj doveo pred svršen čin... Pa tim sporazumom je samo stavljen na papir verbalni dogovor još prije izbora... Da li je neko stvarno očekivao da će URA glasati drugačije??
    Da li je neko stvarno očekivao da ćemo povući priznanje Kosova ili izaći iz NATO-a? Moš'misliti sad su glasači DF-a "iznenadjeni i uvredjeni" zbog toga ili URE zato što je glasala za izmejne zakona...

    Upravo tako


    Što se tiče učinka URE u NK, zaista ne znam šta se može očekivati. Nadam se da će DPS i na lokalu otići u opoziciju, pa makar i DF bila na vlasti
    Verbalni dogovor, jesi li stvarno mislio da ce front traziti povlacenje priznanja Kosova i izlazak iz nato pakta, oni odlicno znaju da se za to dobija po pikici i znaju i od koga. Nije tu bilo verbalnog dogovora, samo diktat crkve.

    Moze se ocekivati daleko ispod cenzusa, unistise jedinu gradjansku partiju *****juci se sa crkvom i cetnicima, demokrate su polugradjanska ...

  26. #2947
    Join Date
    Dec 2020
    Posts
    109
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    46
    Thanked in
    21 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by outline View Post
    Krivokapić im ništa nije omogućio, čovjek je mjesec dana premijer. neke stvari ne mogu odmah da se odrade, a vjerujem da će vrlo brzo biti smijenjeni svi direktori i postavljeni novi. zabolje me briga za DF pravo da ti velim, najviše bih volio da su ispod 10% jer i oni uništavaju ovu državu. to za 30% je dobar vic stvarno, znaš i ti vrlo dobro zbog koga su uzeli 27 mandata na izborima

    Je li DF branio Krivokapiću da odmah posle izbora mjesec dana sastavi vladu? Tri mjeseca mu je trebalo da imenuje 12 ljudi. Namjerno je odugovlačio kao što i sada namjerno odugovlači sa svim odlukama. Vidim koliko te nije briga za DF a svaki dan ih prozivaš!! Noćna su ti mora!! Biće ti još veća mora jer idu na preko 30% posle ćutanja Demokrata na sve što se dešava u vezi sa ovom pro-dps vladom. Bečić se udomio pa ga boli briga za smjene direktora i hapšenja.
    URA neću ni pominjati jer je nebitna sa svojih 4%. Statistička greška od partije.

  27. #2948
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    9,391
    Thanks Thanks Given 
    199
    Thanks Thanks Received 
    3,003
    Thanked in
    1,547 Posts

    Default

    Samo jako. Objasni im. Dogodine u tokiju. Noz zica budzetska stolica.
    Nece ljudi gusteri upravljati iz sijenke. Ne damo krv dvanaestogodisnjih djevica na oltar sorosove pedofilije

    Sent from my VOG-L29 using Tapatalk

  28. The Following User Says Thank You to Hell Raiser For This Useful Post:


  29. #2949
    Join Date
    Jun 2009
    Posts
    6,049
    Thanks Thanks Given 
    536
    Thanks Thanks Received 
    636
    Thanked in
    386 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by institucija View Post
    Demokratija je da se o tome razgovara na organima stranke. Kada se donese odluka, onda se u skladu sa njom glasa. To je tako kdo svake partije, tako da tu nisam imao šta da prigovorim.
    Ono što mi je smetalo, a nadam se da će to promijeniti, je da tadašnja vlast nije usvojila nijedan predlog opozicije u skupštini (ili jako malo, ako ih je bilo).
    Ako bude po default-u odbijan svaki predlog samo zato što dolazi od opozicije, neće valjati rabota..

    Oce li sad ura imati zajednicki stav oko rezolucije o genocidu u Srebrenici i fasistickim simbolima ? Oce li i za to ici u crkvu po misljenje ?

  30. #2950
    Join Date
    Dec 2020
    Posts
    109
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    46
    Thanked in
    21 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by opmne View Post
    Oce li sad ura imati zajednicki stav oko rezolucije o genocidu u Srebrenici i fasistickim simbolima ? Oce li i za to ici u crkvu po misljenje ?

    URA će zajedno sa Crkvom ići i ide u ANB po mišljenje. Ali neće još dugo jer dolazak opozicije na vlast je neminovan jer narod to hoće.

Page 118 of 1249 FirstFirst ... 18681081141151161171181191201211221281682186181118 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 2 users browsing this thread. (0 members and 2 guests)

Similar Threads

  1. 21 maj 2006 Nezavisnost Crne Gore - 8 septembar 2011 Okupacija Crne Gore
    By Montenegrino-CT in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 82
    Last Post: 09-09-11, 22:46
  2. Nova Vlada Crne Gore
    By MonterO in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 173
    Last Post: 11-06-09, 11:25
  3. Vlada Crne Gore Ne Odustaje Od Potapanja Tare
    By Pirun in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 130
    Last Post: 24-11-06, 10:14
  4. Zasto cuti Vlada Crne Gore
    By Dobrusky in forum Politika generalno
    Replies: 15
    Last Post: 20-05-05, 09:46
  5. Vlada Crne Gore krije ratne zlocince
    By Dobrusky in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 2
    Last Post: 10-04-05, 05:23

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •