Page 993 of 1402 FirstFirst ... 493893943983989990991992993994995996997100310431093 ... LastLast
Results 24,801 to 24,825 of 35035

Thread: Iz raznih novina III

  1. #24801
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,777
    Thanks Thanks Given 
    616
    Thanks Thanks Received 
    994
    Thanked in
    518 Posts

    Default

    Nista ni nemamo sem mozda iluziju da nesto imamo- to nam je jedina imovina
    Сваки Црногорац и Брђанин једнак је пред судом.

  2. #24802
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    pg
    Posts
    16,808
    Thanks Thanks Given 
    31
    Thanks Thanks Received 
    5,325
    Thanked in
    2,175 Posts

    Default

    Nije lopovluk sistemski, to su samo pojedinci. To će vam svaki dpsovac reći.

  3. #24803
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    nk
    Posts
    22,581
    Thanks Thanks Given 
    7,494
    Thanks Thanks Received 
    4,579
    Thanked in
    1,773 Posts

    Default

    Četnici ukrali...

    Sent from Tapatalk
    #fakenews

  4. #24804
    Join Date
    Jul 2009
    Location
    Boston
    Posts
    9,337
    Thanks Thanks Given 
    512
    Thanks Thanks Received 
    544
    Thanked in
    365 Posts

    Default

    https://portalanalitika.me/clanak/12...u-od-1000-eura
    Ovo je samo jednom objavljeno i to prije 5 godina.Eto koliko je jako tih 500+€ prosjeka :lolblue:
    A oni svježe podatke imaju sigurno.
    Last edited by Markys; 22-12-18 at 13:15.
    "Što bi, ne bi" - Felix Brych, 05.03.2019.

  5. #24805
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,777
    Thanks Thanks Given 
    616
    Thanks Thanks Received 
    994
    Thanked in
    518 Posts

    Default

    Za pravilo ludost izabrase sto rece onaj pisac,da ga ne imenujem jer ce se neko uvrijediti.
    Сваки Црногорац и Брђанин једнак је пред судом.

  6. #24806
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Markys View Post
    https://portalanalitika.me/clanak/12...u-od-1000-eura
    Ovo je samo jednom objavljeno i to prije 5 godina.Eto koliko je jako tih 500+€ prosjeka blue:
    A oni ove podatke svježe imaju sigurno.
    Jedina razlika odje je sto je 2013 godine 80% zaposlenih primalo ispod prosjeka eur. A sada je to 73%.

    Ovo su podaci od oktobra ove godine.


    Znaci 2/3 zaposlenih u CG prima platu manju od prosjeka i Vlada CG se ponosi uvecanjem zarada za 1.3% kad smo ovce.


    Minimalna plata nije rasla odavno. Vidim i u ovom clanku od prije skoro 6 godina isto 193.

    Za to 6 godina zato jer nije rasla plata inflacija pojede makar 1 mjesecnu minimalnu platu godisnje



    Sent from my ONEPLUS A5000 using Tapatalk
    One Ring to Rule them all...

  7. #24807
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    7,737
    Thanks Thanks Given 
    1,480
    Thanks Thanks Received 
    4,402
    Thanked in
    1,698 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NHM View Post
    Nije lopovluk sistemski, to su samo pojedinci. To će vam svaki dpsovac reći.
    90 od 100 da ih završi u prdekanu, onih preostalih 10 će da viču da su ovo bili pojedinci.

    Pravosnažno osuđeni za korupciju su 2 gradonačelnika Budve (Rajko Kuljača i Lazar Rađenović), gradonačelnik Bara (Žarko Pavićević) i gradonačelnik Nikšića (Nebojša Radojičić), svi sa svojim mrežama saradnika.

    Gradonačelnik Berana, Vuka Golubović, je par puta hapšen i protiv njega je podignuta optužnica i vodi se postupak.

    Bivši gradonačelnik Kolašina Mileta Bulatović je bio pod istragom ali nije osuđen. (to je jedan od onih što je u restoranu napravio ceh od 10,000 ojra za jedno veče)

    Protiv gradonačelnika Pljevalja Filipa Vukovića, služba za unutrašnju reviziju je pokretala istragu pod sumnjom da je oštetio opštinski budžet za 3 miliona eura, mada ništa nije izašlo iz toga po ovome što sam našao.
    To je inače tip za koga se priča da je 1992. godine bio na Čekovim barikadama, a koji je 2011. rekao na televiziji "Kako ću ja znati gdje je Šarić? A i da znam ne bih rekao. Šarić je moj sugrađanin. Nikada ne bih rekao"

    Miomir Mugoša, bivši gradonačelnik Podgorice, je pod istragom.


    Da su ovakvi poput holiday-a, koji grinja po cijeli dan na novu kotorsku vlast, tako obzervativni i kritički nastrojeni unutar sopstvene partije, možda ne bismo imali ovakve situacije da se pljačkaju stotine miliona eura narodnih para.
    Ali se tamo po partijskim sastancima klima glavom i uvlači u prkno višima po funkciji.

    Zato Sveta Marovića, drugog čovjeka partije, SDT tereti za štetu od 100 miliona eura (dokazivih, a procjene SDT-a se kreću preko 200 miliona eura), pri čemu Sveto odlazi na vremenski neodređeno "liječenje depresije" u Beograd i uzima državljanstvo Srbije.
    Za 200 miliona eura, na primjer, bi mogao da se izgradi i opremi novi klinički centar te renovira i sredi ovaj stari, pa da možda mrdnemo sa dna ljestvice zdravstvenih sistema u Evropi.

    To su stvari koje gubimo. Korupcija odnosi živote.
    Ne direktno, ali je sasvim izvjesna poslijedica da veći broj ljudi umire zbog nekvalitetnog zdravstvenog sistema.

    Povrh toga, znatan dio stanovništva iseljava zbog lošeg životnog standarda.
    Prošlo je 12 godina od kako smo se osamostalili, i te godine su prilično loše iskorištene u pogledu privrednog razvoja države i jačanja ekonomije.


    Koliko li su druge neistražene afere odnijele novca, i đe bismo bili da je država vođena od strane moralno i etički odgovornih ljudi, ko zna.
    Last edited by ASC; 22-12-18 at 21:59.

  8. #24808
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    pg
    Posts
    16,808
    Thanks Thanks Given 
    31
    Thanks Thanks Received 
    5,325
    Thanked in
    2,175 Posts

    Default

    Skupštinske dps većine usvajale štetne odluke, dps funkcioneri po opštinskim i državnim organima donosili štetne odluke, dps funkcioneri potpisivali štetne ugovore, a onda mi vele kako "svako kome se dokaže krivica treba da ide u zatvor". Ali nije sistemski. Tako i čete govore o četničkom pokretu. Nike bio zločinački, samo su pojedinci klali civile. To što se Draža izvještavao o planovima za pokolje i o rezultatima pokolja, to nema veze. Mh, eto. Dpsovce možemo nazvat ekonomskim č.etnicima.

  9. #24809
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    Da dodam samo na ovaj sjajni pregled situacije.

    Preko 120 000 ljudi napustilo je CG protekle 2 decenije...

    Na stranu sve pare ljudi su najvece bogatstvo. Otisli da se nikad ne vrate.


    Nema podatak koliko naroda robija po kruzerima

    Sent from my ONEPLUS A5000 using Tapatalk
    One Ring to Rule them all...

  10. #24810
    Join Date
    Jun 2009
    Posts
    6,049
    Thanks Thanks Given 
    536
    Thanks Thanks Received 
    636
    Thanked in
    386 Posts

    Default

    Neka vi sad te price, no da vidimo oce li se rjesavati sto oko jezika i crkve !

  11. #24811
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    7,737
    Thanks Thanks Given 
    1,480
    Thanks Thanks Received 
    4,402
    Thanked in
    1,698 Posts

    Default

    Glede pljačke narodnog muzeja:

    Osnovao bih neko odjeljenje za povraćaj otuđenih materijalnih kulturnih dobara, pri čemu bi se napravio neki mehanizam da ljudi predmete mogu da vrate anonimno i bez krivičnog gonjenja.
    Ponudio bih novčane nagrade za sve informacije koje dovedu do povraćaja ukradenih kulturnih dobara. Novčani stimulans bi dodatno pogurao razne svjedoke i špijune da razvežu jezik o tome ko je šta klepio, i šta su kod koga vidjeli.
    One koji budu uhvaćeni da su trgovali ili da drže kradene eskponate bi dobili debele novčane i višegodišnje zatvorske kazne.

    Šanse nema da se sve vrati, ali ovo nikako nije nešto preko čega smije da se pređe sa stavom "Bilo pa prošlo, idemo dalje".
    Obavezno se mora raditi na povraćaju što većeg broja predmeta.
    Last edited by ASC; 22-12-18 at 14:31.

  12. #24812
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    pg
    Posts
    16,808
    Thanks Thanks Given 
    31
    Thanks Thanks Received 
    5,325
    Thanked in
    2,175 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ASC View Post

    Zato Sveta Marovića, drugog čovjeka partije, SDT tereti za štetu od 100 miliona eura (dokazivih, a procjene SDT-a se kreću preko 200 miliona eura), pri čemu Sveto odlazi na vremenski neodređeno "liječenje depresije" u Beograd i uzima državljanstvo Srbije.
    Za 200 miliona eura, na primjer, bi mogao da se izgradi i opremi novi klinički centar te renovira i sredi ovaj stari, pa da možda mrdnemo sa dna ljestvice zdravstvenih sistema u Evropi.

    To su stvari koje gubimo. Korupcija odnosi živote.
    Ne direktno, ali je sasvim izvjesna poslijedica da veći broj ljudi umire zbog nekvalitetnog zdravstvenog sistema.

    Povrh toga, znatan dio stanovništva iseljava zbog lošeg životnog standarda.
    Ne treba zaboravit ni na lidersku poziciju Crne Gore po stopi samoubistava. I to ne samo u regionu, nego i šire. Nedostatak prilike za normalan život i osjećaj beznađa i nemoći žestoko utiču na naš narod. Više puta sam čuo od funkcionerske đece i od đece domaćih uspješnih biznismena izjave tipa "Nije mi jasno kako mladi čovjek može da bude depresivan" ili "lažu ljudi kad kažu da nema posla, evo sam ja već radila to, to i to"... A tipa otac joj jedan od glavnih kandidata da pođe Marovićevim stopama. Ne mislim u Beograd, nego onako, na sud... Ali ja takvu đecu, mada su to sve odrasli ljudi do i preko 30 godina, potpuno shvatam. Oni nemaju apsolutno nikakvu ideju kako živi običan narod, njihov svijet je odvojen metaforičkom bodljikavom žicom. I ođe na forumu imamo takvih predstavnika, koji bi kao rješenje narodu koji nema ljeba da jede predložili da jedu kolače.
    - .- - .- - .- - .. .-. .- -- --- ... -. .--- .. -.-. .... .- .-. ..

  13. #24813
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Budva
    Posts
    13,783
    Thanks Thanks Given 
    1,486
    Thanks Thanks Received 
    4,939
    Thanked in
    2,314 Posts

    Default

    Ako mi dozvolite evo jedna vesela vijest. Moje kolega i ja smo se danas malo provozali.


    Bajkeri Djeda Mrazevi posjetili Dječji dom Mladost u Bijeloj

    Učesnici devete humanitarne akcije "Moto Djeda Mrazevi" - oko 200 bajkera iz Herceg Novog i drugih gradova Crne Gore, danas su posjetili štićenike Dječjeg doma "Mladost" u Bijeloj i uručili im poklone.

    Organizator je Udruženje "No Limit Bikers“, a domaćin Moto kluba "MC Cruiser“ iz Herceg Novog.

    Direktor Dječjeg doma Mladost, Vladimir Delić, Ivan Božović iz No limit bikers, i Dragana Vlaović iz MC Cruiser, zahvalili su svima koji su podržali akciju, i izrazili zadovoljstvo što je djece u Domu svake godine manje.

    “Akcija je do sada organizovana dva puta u Podgorici i evo sedam godina za redom u Dječijem domu u Bijeloj. Cilj nam je da, u susret novogodišnjim i božićnim praznicima, obradujemo djecu lišenu roditeljskog staranja. Nosimo im slatkiše i igračke, a u dogovoru sa upravom Doma i sve ostalo što su djeca željela: toplu obuću, odjeću, slušalice za moderne telefone i sve ono što već djeca žele da imaju, ali uvijek naglašavamo da je to materijalno u drugom planu i da je najbitnija pažnja. Oni se zaista obraduju i osmijeh sa kojim nas dočekaju, to je nešto što je teško opisati riječima”, kazala je Dragana Vlaović iz MC Cruiser.

    izvor: www.vijesti.me

  14. #24814
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    7,737
    Thanks Thanks Given 
    1,480
    Thanks Thanks Received 
    4,402
    Thanked in
    1,698 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NHM View Post
    Ne treba zaboravit ni na lidersku poziciju Crne Gore po stopi samoubistava. I to ne samo u regionu, nego i šire. Nedostatak prilike za normalan život i osjećaj beznađa i nemoći žestoko utiču na naš narod. Više puta sam čuo od funkcionerske đece i od đece domaćih uspješnih biznismena izjave tipa "Nije mi jasno kako mladi čovjek može da bude depresivan" ili "lažu ljudi kad kažu da nema posla, evo sam ja već radila to, to i to"... A tipa otac joj jedan od glavnih kandidata da pođe Marovićevim stopama. Ne mislim u Beograd, nego onako, na sud... Ali ja takvu đecu, mada su to sve odrasli ljudi do i preko 30 godina, potpuno shvatam. Oni nemaju apsolutno nikakvu ideju kako živi običan narod, njihov svijet je odvojen metaforičkom bodljikavom žicom. I ođe na forumu imamo takvih predstavnika, koji bi kao rješenje narodu koji nema ljeba da jede predložili da jedu kolače.
    Sit gladnom ne vjeruje.

    Evo npr. sin nekog funkcionera kojem u životu centa nije falilo, koji je kao dijete dobijao najnoviju markiranu robu, telefone, kompjutere, odlaske na skijanje, ljetovanja, putovanja u inostranstvo, koji trena jednoga nije morao da razmišlja oće li imati para za fakultet, koji je mogao da šeta svake godine po Exitima, Oktoberfestovima i ko zna sve čemu, koji lagano završi škole jer ga roditelji guraju, cimaju profesore i namiještaju ocjene, i kojeg neđe sa 25 godina dočeka posao i stan koji su mu roditelji obezbijedili. Oženi se sa đevojkom i boli ga dupe, sve mu cvjeta u životu, iako nigdje nije morao stvarno da upre i da se pomuči.
    I onda isti taj momak nakon koje godine dobije i đecu, pa pita druga, vršnjaka, koji ništa od ovoga nema iza sebe, kad misli da se ženi, vrijeme mu je i tako to... A ovaj kukavac i đevojka mu nemaju đe da maknu iz stana svojih roditelja, bez da oboje uzmu stambeni kredit i zaginu da ga vraćaju 30 godina, krpe kraj sa krajem i boga mole da neko od njih ne ostane bez posla(pod uslovom da ga oboje imaju), i povrh toga treba još đecu da podižu.
    Kako neko u takvoj situaciji da ne bude depresivan, i da ne gleda da bježi odavde ako je u mogućnosti?

    Dalje, situacija iz zubarske ordinacije.
    Čovjek, čini mi se taksista, doveo ćerku od 13 godina koja je trebala da radi protezu (550 eura), i tu saznaje da mora da se radi proteza na obje vilice da bi to ispalo kako treba (još 550 eura), i kreću dernjava i neprijatne scene đe čovjek napada zubare kako oće da gule jer on nema odakle da izmisli te pare.

    To je realnost koju živi većina građana, a o kojoj razni guzonjini sinovi i ćerke nemaju pojma.

    Da ne pričamo o ovim tragedijama đe se preko SMS-ova skupljaju pare za liječenje djece.
    Zamisli koliki alavi nesoj moraš da budeš, iako već milioner i po svim standardima bogat čovjek, da konstruišeš načine preko kojih ćeš da guliš budžete državnih preduzeća i institucija za dodatne milione ili desetine miliona, dok u društvu oko tebe umiru djeca kojima treba 30-40 hiljada eura za operaciju.
    Last edited by ASC; 22-12-18 at 17:33.

  15. #24815
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    9,391
    Thanks Thanks Given 
    199
    Thanks Thanks Received 
    3,003
    Thanked in
    1,547 Posts

    Default

    A izvini zasto bi znao. U njegovoj glavi on je sve sam postigao, pa ima stav da se ostali ne trude dovoljno. Zavrsice fakultet, nedje od straha profesori sami, nedje ga sprema profesor za svoj predmet, nedje sami roditelji bez znanja djece se sami interesuju.
    Onda dodje u neko ministatstvo da volontira i uci se poslu, nedje sa sredine....pa onda se uz pomoc toditelja i ostalih kao on gura naprijed.
    I da ih pitas oni su sve sami postigli. I nije to odvojenost od realnosti ili nadobudnost. Jednostavno je to sve tako. Oni ga vide kao da su se pomucili i postigli sve sto treba. To sto ne postoje penali za lose odradjeni posao dok se ucis ili kreces sa velikom prednosti u odnosu na manje srecne...
    To vec ima veze sa okruzenjem u kojem rastu, gdje je to normalno

  16. #24816
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    11,454
    Thanks Thanks Given 
    1,911
    Thanks Thanks Received 
    5,154
    Thanked in
    1,778 Posts

    Default

    Moram priznati da mi prija kad vidim pomladak izabranih koji pođe na školovanje u inostranstvo pa se vrati da radi u CG, jer je tamo njihov talenat ostao neshvaćen.

  17. #24817
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    pg
    Posts
    16,808
    Thanks Thanks Given 
    31
    Thanks Thanks Received 
    5,325
    Thanked in
    2,175 Posts

    Default

    Prilično sam siguran da većina njih uopšte ne pokušava da objasni svoj talenat. Pođu malo u provod na stranu i vrate se onamo đe im je sve servirano. Bolje prvi u selu...
    - .- - .- - .- - .. .-. .- -- --- ... -. .--- .. -.-. .... .- .-. ..

  18. #24818
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    Odje se fino vrate, karijera ide full uzlaznom putanjom - direktori direktorijata, sekretari sekretarijata, specijalni savjetnici za ovo i ono.. jede se i pije na reprezentaciju, skupe obuce, odjece i parfema ne fali, nije to Mito to su pokloni, voze se sluzbeni dzipovi u koje im gradjani sipaU gorivo.

    Na kraju se zakuci neki stan trosoban koji opet gradjani placaju jer funkcioneri/ke dobijaju kredite po povlascenim uslovima (spiskovi kome su stanovi dodijeljeni su proglaseni tajnom hahahahahaha).


    I onda se postavlja pitanje sto bi se mucili i dirinchili, pocinjali od najnizih pozicija kako to inace ide kad su odje obrnuli igricu i zive kao bogovi ?



    Sent from my ONEPLUS A5000 using Tapatalk
    One Ring to Rule them all...

  19. #24819
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    5,023
    Thanks Thanks Given 
    1,145
    Thanks Thanks Received 
    1,482
    Thanked in
    643 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by wulfy View Post
    Ako mi dozvolite evo jedna vesela vijest. Moje kolega i ja smo se danas malo provozali.


    Bajkeri Djeda Mrazevi posjetili Dječji dom Mladost u Bijeloj

    Učesnici devete humanitarne akcije "Moto Djeda Mrazevi" - oko 200 bajkera iz Herceg Novog i drugih gradova Crne Gore, danas su posjetili štićenike Dječjeg doma "Mladost" u Bijeloj i uručili im poklone.

    Organizator je Udruženje "No Limit Bikers“, a domaćin Moto kluba "MC Cruiser“ iz Herceg Novog.

    Direktor Dječjeg doma Mladost, Vladimir Delić, Ivan Božović iz No limit bikers, i Dragana Vlaović iz MC Cruiser, zahvalili su svima koji su podržali akciju, i izrazili zadovoljstvo što je djece u Domu svake godine manje.

    “Akcija je do sada organizovana dva puta u Podgorici i evo sedam godina za redom u Dječijem domu u Bijeloj. Cilj nam je da, u susret novogodišnjim i božićnim praznicima, obradujemo djecu lišenu roditeljskog staranja. Nosimo im slatkiše i igračke, a u dogovoru sa upravom Doma i sve ostalo što su djeca željela: toplu obuću, odjeću, slušalice za moderne telefone i sve ono što već djeca žele da imaju, ali uvijek naglašavamo da je to materijalno u drugom planu i da je najbitnija pažnja. Oni se zaista obraduju i osmijeh sa kojim nas dočekaju, to je nešto što je teško opisati riječima”, kazala je Dragana Vlaović iz MC Cruiser.

    izvor: www.vijesti.me
    Svaka vam cast na ovome!!!

    Sent from my HTC U12+ using Tapatalk

  20. #24820
    Join Date
    Dec 2007
    Posts
    1,689
    Thanks Thanks Given 
    127
    Thanks Thanks Received 
    622
    Thanked in
    276 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gandalf_White View Post
    Odje se fino vrate, karijera ide full uzlaznom putanjom - direktori direktorijata, sekretari sekretarijata, specijalni savjetnici za ovo i ono.. jede se i pije na reprezentaciju, skupe obuce, odjece i parfema ne fali, nije to Mito to su pokloni, voze se sluzbeni dzipovi u koje im gradjani sipaU gorivo.

    Na kraju se zakuci neki stan trosoban koji opet gradjani placaju jer funkcioneri/ke dobijaju kredite po povlascenim uslovima (spiskovi kome su stanovi dodijeljeni su proglaseni tajnom hahahahahaha).


    I onda se postavlja pitanje sto bi se mucili i dirinchili, pocinjali od najnizih pozicija kako to inace ide kad su odje obrnuli igricu i zive kao bogovi ?



    Sent from my ONEPLUS A5000 using Tapatalk
    I duvaju balon drzavnog duga koji kad tad mora da pukne.

    Nema odliva mozgova.....

    U odeljenju moje cerke u PG gimnaziji je bilo 9 ili 10 luconosa ( zaboravio sam) i samo jedna od njih je ostala da studira u CG.

    Poznajem jako puno ljudi koji su poslali ili namjeravaju da posalju djecu da studiraju van CG....uglavnom u BG jer je tamo najlakse organizovati odlazak.

    Ako ovako nastavimo citava zemlja ce dozivjeti sudbinu sela po sjeveru......ljudi ce dolaziti ljeti da provedu odmor u CG.
    Kada mozak ne koristiš, čekaš da ti kažu
    tada misliš da sve znaš, ne vidiš da lažu

  21. #24821
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,777
    Thanks Thanks Given 
    616
    Thanks Thanks Received 
    994
    Thanked in
    518 Posts

    Default

    Meni je zacudjujuce sto u razgovoru sa ljudima koji su u ovom sistemu bas se lijepo namjestili - oni pricaju da zele svoju djecu odavde da sklone ???
    Da li i oni kapiraju da ce sto rece high balon drzavnog duga morati da pukne i onda ce vjerovatno biti prilicno neprijatno zivjeti ovdje ili samo tako mlate ne znam.

    Znam da nidje vlastela i uopste burzuji nisu opusteni kao ovdje-svuda po zapadu oni zive u strahu za sebe i svoju djecu i na sopstvenu bezbijednost trose ogromna sredstva.
    Ovdje likovi dolaze u svoje firme dje im radnici ne primaju plate sa dzipovima bas opusteno-svuda na svijetu bili bi rastrgnuti ali ne i u Montenegru .
    Сваки Црногорац и Брђанин једнак је пред судом.

  22. #24822
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    Pa koji je ovo kralj hahahahhahahah

    Sent from my ONEPLUS A5000 using Tapatalk
    One Ring to Rule them all...

  23. #24823
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    G-spot
    Posts
    20,655
    Thanks Thanks Given 
    96
    Thanks Thanks Received 
    113
    Thanked in
    91 Posts

    Default

    Koji žentlmen
    "Ja i dalje čekam da mi dokažeš da je Sunce kancerogeno.", Bugi

  24. #24824
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    http://balkans.aljazeera.net/vijesti...iona-komentara


    Dobar clanak o botovima

    Sent from my ONEPLUS A5000 using Tapatalk
    One Ring to Rule them all...

  25. #24825
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    pg
    Posts
    16,808
    Thanks Thanks Given 
    31
    Thanks Thanks Received 
    5,325
    Thanked in
    2,175 Posts

    Default

    Jes da se botovanje odnosi na lupetanje po internetu, ali svakako se precjenjuje inteligencija glasača. A i koliko naroda čita portale? Uostalom, dovoljno je čuti kako botovske izjave zvuče kad ih uživo izgovore premijer ili predsjednik ili bilo koji "živi" čovjek: Impresivni rezultati ekonomske politike vlade, U zadnjih par godina otvoreno 28 hiljada radnih mjesta, Crnogorski zdravstveni sistem među najdostupnijim u Evropi, Lideri u navedi_šta_god_ti_padne_na_pamet...
    - .- - .- - .- - .. .-. .- -- --- ... -. .--- .. -.-. .... .- .-. ..

Page 993 of 1402 FirstFirst ... 493893943983989990991992993994995996997100310431093 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 3 users browsing this thread. (0 members and 3 guests)

Similar Threads

  1. Iz raznih novina II
    By BrunoX in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 16634
    Last Post: 30-07-14, 22:19
  2. Replies: 27
    Last Post: 27-07-13, 08:57
  3. Iz raznih novina
    By G R A D in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 8017
    Last Post: 02-10-10, 00:17
  4. Iz raznih novina
    By Zvek_Zivi in forum Religija i filozofija
    Replies: 0
    Last Post: 13-02-06, 23:57

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •