Page 171 of 543 FirstFirst ... 71121161167168169170171172173174175181221271 ... LastLast
Results 4,251 to 4,275 of 13557

Thread: Iz raznih medija [Edicija 2021]

  1. #4251
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Budva
    Posts
    13,783
    Thanks Thanks Given 
    1,486
    Thanks Thanks Received 
    4,942
    Thanked in
    2,315 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Whisperer View Post
    Treba, ne moze ni skupstina ni niko drugi da odlucuje o tim stvarima prije naroda. Ako ces po ustavu onda i ova trobojka je dozvoljena, sta se onda bunis sto je okacena, kad u ustav lijepo pise da je i ona dozvoljena, sta je problem onda?
    Trobojka ima isti status kao i npr. zastava Crnojevića, ili krstaš barjak, ili alaj barjak, ili... ali ih nema jer... ah, da... Ovo se samo nastavlja ,,igrica" od prije izbora da DPS i DF čine jedno drugom i daju ,,municiju" za potpuno nebitne teme... Budžet, Velja Voda Lux, skandalozna emisija sa ministrom uređenja prostora, ... (odaberi i dopuni) su bezvezne teme, biće sada 21. maja najveća zastava, fenomenalno, idemo ...

    Sent from my moto e5 using Tapatalk

  2. The Following User Says Thank You to wulfy For This Useful Post:


  3. #4252
    Join Date
    Sep 2020
    Posts
    1,900
    Thanks Thanks Given 
    219
    Thanks Thanks Received 
    874
    Thanked in
    510 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by AdO_pG View Post
    Ovo samo produbljuje podjele,može referendumom da se izglasa da trenutna državna zastava i dalje bude državna,opet će dobar dio nositi trobojke bez i sa grbovima(Cg i Srbije)

    Bez ikakve muke,bas me zabolje briga,radi mene neka stave i ruske,ionako je budva dobrim dijelom ruska,bas sam juče bio tamo,ali sto se mene tiče ovo je pravi pokazatelj da se od izbora radi šta je kome ćef(a carevic i njegova ekipa prednjace),a šta će se tek raditi vidjecemo,a sto je najgore ovo najviše pogoduje dpsu i satelitima.

    Naravno,ovo je maslo dfOvaca,ne očekujem da će sad,ali doći će vrijeme kad će se i ura i demokrate usprotiviti ovome i onda mogu da se slikaju sa ovim,ako mogu reci bahacenjem


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Nije isto, jer kad se izglasa drzavna zastava, onda nema kicenja na drzavne prazinke sa 10 zastava, nego ta jedna je dovoljna, a ovamo svaki dan ima pravo da mase kojom hoce, ali ocigledno imamo veliki problem kad su drzavni praznici u pitanju, jer imas 50% ljudi koji oce ovu zastavu a 50 % oce drugu. Posle referenduma o nezavisnosti kad je trebalo da se radi na tome da se zajedno sa ovih 45% gradi CG na jedinstvu, DPS i SDP su posli kako njima odgovara, na podijele i imamo sto imamo. Meni samo ovdje nisu jasni pojedini forumasi kad kazu treba da se osvijeste ljudi koji ne misle kao oni, bas zbog takvih je ovakva situacija, ne moze bit bitnije moje misljenje od tovoga, ali dobro, daleko smo mi izgleda od toga da uopste napravimo neki referendum, pa neka je bilo sta, jer su ljudi se toliko ogranicili da smatraju da sve sto politicari kazu, to mora tako, a to ako neko drugi misli drugacije je izdajnik kojeg treba osvijestiti. Samo neka su zdravi takvi.

  4. The Following User Says Thank You to Whisperer For This Useful Post:


  5. #4253
    Join Date
    Oct 2014
    Posts
    8,360
    Thanks Thanks Given 
    14,791
    Thanks Thanks Received 
    4,116
    Thanked in
    2,082 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by aLaPaCha View Post
    Ja tebe, ti mene ne možeš i nema potrebe da osvješćuješ.
    Siguran sam da neću. Što se tiče toga da li ima potrebe dovoljno govore tvoji stavovi.
    Quote Originally Posted by wulfy View Post
    Trobojka ima isti status kao i npr. zastava Crnojevića, ili krstaš barjak, ili alaj barjak, ili... ali ih nema jer... ah, da... Ovo se samo nastavlja ,,igrica" od prije izbora da DPS i DF čine jedno drugom i daju ,,municiju" za potpuno nebitne teme... Budžet, Velja Voda Lux, skandalozna emisija sa ministrom uređenja prostora, ... (odaberi i dopuni) su bezvezne teme, biće sada 21. maja najveća zastava, fenomenalno, idemo ...

    Sent from my moto e5 using Tapatalk
    Ima zvanično isti status, ali realno nema.
    Dođe neka druga većina, izglasaju CG zastavu sa sve srbijanskim grbom. I ti se sa razlogom buniš, mašeš crvenom, i ja ti kažem ma odjebi bre, ovo je zvanična i ko si ti. Izdajniče. Ne priznaješ ovu zastavu. Itd. E takvi su forumaši građanisti. Da je njihova guza mirna, zadovoljna, podmirena, a vas ostale ko jebe. I naravno da im je najveći problem zastava. Jer drugih nemamo. Pa onda neće da glasaju URU jer su koalicioni partneri sa DF om. Ma licemjeri do bola. Gadi mi se. Takvi su gori od sina narodnog heroja. Vjeruj mi.

    Sent from my KB2003 using Tapatalk

  6. #4254
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    5,054
    Thanks Thanks Given 
    3,862
    Thanks Thanks Received 
    3,160
    Thanked in
    1,609 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by extravaganca View Post
    Pa onda neće da glasaju URU jer su koalicioni partneri sa DF om. Ma licemjeri do bola. Gadi mi se. Takvi su gori od sina narodnog heroja. Vjeruj mi.

    Sent from my KB2003 using Tapatalk
    Jes brate sve licemjeri pljuju po vladi i ne žele da vide kako je briljantno uštopovan Front. A kukala vlada ne može da pošalje vod vojske na Kosovo zbog pandemije Covida, a ovi licimuri odma razviju neke teorije kako je to zato što im je Pipun zaprijetio interpelacijom ako to urade.

    C-O-V-I-D baš čudno piše Pipun.

    Nego, malo sam star za sina, može da budem unuk narodnog heroja?
    Izvinjavam me što me đed nije stradao kad mu se brada zakačila za panj na Neretvi. Nadam se da ćeš mi to oprostiti. Bio na drugoj strani. Drugu strana što je zovu "jamari" od kad je osvježilo. Oni bezbožni nesoji što pobjediše 1945, što su kod Đeda na freskama koje predstavljaju pakao.

  7. The Following 2 Users Say Thank You to Gagarin For This Useful Post:


  8. #4255
    Join Date
    Oct 2006
    Location
    Crnom Gorom uzduz i poprijeko
    Posts
    22,380
    Thanks Thanks Given 
    748
    Thanks Thanks Received 
    2,208
    Thanked in
    1,671 Posts

    Default

    Što je s' mojim stavovima?
    Neki problem?
    Ako ne postoji razlog da se pije, to nije razlog da se ne pije...

  9. #4256
    Join Date
    May 2012
    Posts
    5,594
    Thanks Thanks Given 
    139
    Thanks Thanks Received 
    472
    Thanked in
    244 Posts

    Default

    Ne znamo ni koji su tvoji stavovi jer ti je svaki post ispod 30 karaktera.
    "ne prdnjavi, prdnjavo ljudska..."

  10. #4257
    Join Date
    Oct 2006
    Location
    Crnom Gorom uzduz i poprijeko
    Posts
    22,380
    Thanks Thanks Given 
    748
    Thanks Thanks Received 
    2,208
    Thanked in
    1,671 Posts

    Default

    Ja znam i to je najbitnije, ne?
    Ako ne postoji razlog da se pije, to nije razlog da se ne pije...

  11. #4258
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gagarin View Post
    ...A kukala vlada ne može da pošalje vod vojske na Kosovo zbog pandemije Covida, a ovi licimuri odma razviju neke teorije kako je to zato što im je Pipun zaprijetio interpelacijom ako to urade...
    Jeste, posto citava Crna Gora, i van DF, precrce da posalje vod vojske na Kosovo...

    Najprije ce biti da je Pipun cuo da je ministarstvo odustalo od slanja pa je pozurio pred kamere da ispadne da je pod njegovim pritiskom to uradjeno.

    A razumijem ga, bukvalno se nista ne pitaju pa moraju da izvode pozorisne predstave.

  12. #4259
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gagarin View Post
    ...
    Izvinjavam me što me đed nije stradao kad mu se brada zakačila za panj na Neretvi. Nadam se da ćeš mi to oprostiti. Bio na drugoj strani. Drugu strana što je zovu "jamari" od kad je osvježilo. Oni bezbožni nesoji što pobjediše 1945, što su kod Đeda na freskama koje predstavljaju pakao.
    Drago mi je što to bacanje u jame smatraš duhovitim. Brata mog đeda (inače partizanskog oficira tada) su bacili u jamu ni krivog ni dužnog. Čisto iz ideološke predostrožnosti. Ne zamjeram im, radile su se sa druge strane i gore stvari, ali eto, ne smatram ni to ni četnička klanja pogodnim materijalom za zafrkanciju. Opet, kao što rekoh, drago mi je što si ti makar tu relaksiran i osvježen.

  13. #4260
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    5,054
    Thanks Thanks Given 
    3,862
    Thanks Thanks Received 
    3,160
    Thanked in
    1,609 Posts

    Default

    Loše ti ide to branjenje Vlade. Taman kao i ona ostavka šefa vojne bezbjednosti u subotu veče.

    Vijesti 7.05.

    https://www.vijesti.me/vijesti/polit...ovo-i-metohiju

    Pipun je rekao prije odluke, pa malo proguglaj prije nego što kreneš da braniš neodbranjivo.

    U istom tekstu gdje je Pipun prijetio:

    Poslanik Demokrata Dragan Krapović je rekao da će svi imati svoj stav o tome kad to dođe na dnevni red:
    “Ovo danas je pokušaj političke manipulacije i pokušaj dezavuisanja dnevnog reda”.

    Dakle, to je Krapović rekao kad je Pipun prijetio, da odbrani Injac koja se nije usuđivala izjasniti.



  14. #4261
    Join Date
    Oct 2014
    Posts
    8,360
    Thanks Thanks Given 
    14,791
    Thanks Thanks Received 
    4,116
    Thanked in
    2,082 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gagarin View Post
    Jes brate sve licemjeri pljuju po vladi i ne žele da vide kako je briljantno uštopovan Front. A kukala vlada ne može da pošalje vod vojske na Kosovo zbog pandemije Covida, a ovi licimuri odma razviju neke teorije kako je to zato što im je Pipun zaprijetio interpelacijom ako to urade.

    C-O-V-I-D baš čudno piše Pipun.

    Nego, malo sam star za sina, može da budem unuk narodnog heroja?
    Izvinjavam me što me đed nije stradao kad mu se brada zakačila za panj na Neretvi. Nadam se da ćeš mi to oprostiti. Bio na drugoj strani. Drugu strana što je zovu "jamari" od kad je osvježilo. Oni bezbožni nesoji što pobjediše 1945, što su kod Đeda na freskama koje predstavljaju pakao.
    Ko si ti? Ko je tebe pomenuo? Ako si se sam pronašao ok.
    Znači malo malo dođe do toga da me nazivaš četnikom. To je ta vaša širina. Ako ne razmišljamo kao unuci narodnih heroja onda smo četnici. U 2021oj. Trobojka - četnici. Itd.
    To što pokušavaš nekako da opravdaš svoje glasanje DPS a je fino. Možda i prolazi negdje. Probao si i ovdje. Ali nije uspjelo.

    Sent from my KB2003 using Tapatalk

  15. #4262
    Join Date
    Mar 2005
    Posts
    12,396
    Thanks Thanks Given 
    5,529
    Thanks Thanks Received 
    4,957
    Thanked in
    2,071 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Tripleta View Post
    Hahahahahahahahah a milo mi je zbog Urasa sto su im se ovako povampirili koalicioni partneri. Imao sam manji izlet po Pivi u cetvrtak i petak. Pluzine isto kao da se nalazi u Srbiji. To mi je prvi put da sam u tom mjestu, svuda po gradu trobojke, dok Savnik totalno druga prica - okicen je drzavnim zastavama zbog 21. maja. U jednom vlada SNP u drugom DPS, vidi se razlika.
    Mee je strah da ti predlozim, zbog srca, da podjes preko Dinosa do Kuckih korita. Vijori se dosta zastava, a nema tamo ni DPS-a ni DF-a. Ni crnogoskih zastava.
    Having a parachute greatly increases your chance of surviving a long fall.
    Have a parachute.

  16. The Following 2 Users Say Thank You to Antares For This Useful Post:


  17. #4263
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,142
    Thanks Thanks Given 
    5,707
    Thanks Thanks Received 
    7,417
    Thanked in
    2,974 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gagarin View Post
    Jes brate sve licemjeri pljuju po vladi i ne žele da vide kako je briljantno uštopovan Front. A kukala vlada ne može da pošalje vod vojske na Kosovo zbog pandemije Covida, a ovi licimuri odma razviju neke teorije kako je to zato što im je Pipun zaprijetio interpelacijom ako to urade.

    C-O-V-I-D baš čudno piše Pipun.

    Nego, malo sam star za sina, može da budem unuk narodnog heroja?
    Izvinjavam me što me đed nije stradao kad mu se brada zakačila za panj na Neretvi. Nadam se da ćeš mi to oprostiti. Bio na drugoj strani. Drugu strana što je zovu "jamari" od kad je osvježilo. Oni bezbožni nesoji što pobjediše 1945, što su kod Đeda na freskama koje predstavljaju pakao.
    Evo su meni pola familije pobili četnici, pa ne smatram da je izdaja nacionaonih interesa ne slati vod vojske na Kosovo.

    Na stranu licemjerstvo Pipuna što od ministra u vladi Kosova, Gorana Rakića, prihvata podršku za lokalne NK izbore i ne smije mu prnut jer su obojica plaćene marionete AV, a ovamo se folira i proziva Zdravka što priznaje Kosovo.



    Tek Pipun ne smije prnut najvećem krimosu sa sjevera Kosova, Milanu Radojičiću, koji se u društvu Rakića sastajao sa Pacolijem po jahtama.

    https://rs.n1info.com/vesti/a531544-...edno-na-jahti/

    Toliko o tome što SNS ne priznaje Kosovo, a njihova SL je u vladi, pa mi sva ta Pipunova prdnjava ide na onu stvar jer se radi o teškom foliranju.

    Tako da porad mene, i da su slali i da nisu slali vod vojske.... svejedno mi je.

    Kad smo kod VCG, za mene je velika bruka bilo slanje visokih predstavnika VCG na proslavu Oluje, što je DPS radio. Toj proslavi tradicionalno, i pored poziva, slabo se odazivaju iz međunarodnih krugova, al eto Boškić je volio da gurne prst u oko Srbima.










    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk

  18. #4264
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,142
    Thanks Thanks Given 
    5,707
    Thanks Thanks Received 
    7,417
    Thanked in
    2,974 Posts

    Default

    Pa ove patriJote ne umiju a da ne ukradu...

    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk

  19. #4265
    Join Date
    Oct 2014
    Posts
    8,360
    Thanks Thanks Given 
    14,791
    Thanks Thanks Received 
    4,116
    Thanked in
    2,082 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kimmi View Post
    Evo su meni pola familije pobili četnici, pa ne smatram da je izdaja nacionaonih interesa ne slati vod vojske na Kosovo.

    Na stranu licemjerstvo Pipuna što od ministra u vladi Kosova, Gorana Rakića, prihvata podršku za lokalne NK izbore i ne smije mu prnut jer su obojica plaćene marionete AV, a ovamo se folira i proziva Zdravka što priznaje Kosovo.



    Tek Pipun ne smije prnut najvećem krimosu sa sjevera Kosova, Milanu Radojičiću, koji se u društvu Rakića sastajao sa Pacolijem po jahtama.

    https://rs.n1info.com/vesti/a531544-...edno-na-jahti/

    Toliko o tome što SNS ne priznaje Kosovo, a njihova SL je u vladi, pa mi sva ta Pipunova prdnjava ide na onu stvar jer se radi o teškom foliranju.

    Tako da porad mene, i da su slali i da nisu slali vod vojske.... svejedno mi je.

    Kad smo kod VCG, za mene je velika bruka bilo slanje visokih predstavnika VCG na proslavu Oluje, što je DPS radio. Toj proslavi tradicionalno, i pored poziva, slabo se odazivaju iz međunarodnih krugova, al eto Boškić je volio da gurne prst u oko Srbima.










    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
    Ma Kosovo je završena stvar. Nažalost.

    Sent from my KB2003 using Tapatalk

  20. #4266
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,142
    Thanks Thanks Given 
    5,707
    Thanks Thanks Received 
    7,417
    Thanked in
    2,974 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by extravaganca View Post
    Ma Kosovo je završena stvar. Nažalost.

    Sent from my KB2003 using Tapatalk
    Klepila je nama Srbija Metohiju ka ništa, al eto vele neki nema veze... ne treba se vraćat. Al eto je izgubiše...i nju i Kosovo.

    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
    Last edited by kimmi; 17-05-21 at 13:52.

  21. #4267
    Join Date
    Oct 2014
    Posts
    8,360
    Thanks Thanks Given 
    14,791
    Thanks Thanks Received 
    4,116
    Thanked in
    2,082 Posts

    Default

    Da je tražimo nazad od Srbije ili Albanije?

    Sent from my KB2003 using Tapatalk

  22. #4268
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,142
    Thanks Thanks Given 
    5,707
    Thanks Thanks Received 
    7,417
    Thanked in
    2,974 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by extravaganca View Post
    Da je tražimo nazad od Srbije ili Albanije?

    Sent from my KB2003 using Tapatalk
    Pa da uslovimo povlačenje priznanja Kosova sa prihvatanjem Srbije da je Metohija naša

    Sprdam se naravno... Al nije da nema istine u ovome. Mislim jesu nam klepili Metohiju

    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
    Last edited by kimmi; 17-05-21 at 13:55.

  23. #4269
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    7,130
    Thanks Thanks Given 
    111
    Thanks Thanks Received 
    1,677
    Thanked in
    976 Posts

    Default

    “Iako DPS-a odavno u Budvi više nema i dalje se vidi kontinuitet njegove vladavine. To je upravo razlog zbog kojeg nismo i nikad nećemo podržati kozmetičku zamjenu već istinske promjene u opstini Budva. Očigledan primjer je nepoštovanje Ustava i Zakona kroz kačenje zastava drugih država na Dan nezavisnosti Crne Gore. U susret 21. maju, prvom Danu nezavisnosti od kad smo je obnovili i oko kojeg bi svi građani trebalo da budu okupljeni i pomireni, i dalje postoje oni čija retrogradna politika želi samo podijele, oni koji su najviše profitirali kao "nacionalno ugroženi" u vrijeme DPS-a, a danas predsjedavaju opstinom i čine sve da podjele jos više prodube. Vrijeme je sazrelo da se razotkriju svi i odgovore na pitanje da li žele poštenu, ekolosku i prosperitetnu Budvu ili primitivnu i korupcionašku, kako je i sam prvi čovjek opstine predstavlja?"

    "Sve nas ovo podsjeća na Vericu Maraš koja je isto tako bila “ugrožena” kao i prvi čovjek naše opstine. Suviše je ovdje podudarnosti sa predhodnim režimom da bi sve bila puka slučajnost. Ono što je evidentno kroz posljednju SO Budva je da predsjednik opštine podršku više nema, čak ni iz svojih redova"


    https://www.rtvbudva.me/vijesti/gp-u...i-zakona/44763

  24. #4270
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,597
    Thanks Thanks Given 
    3,550
    Thanks Thanks Received 
    8,593
    Thanked in
    4,640 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kimmi View Post
    Pa ove patriJote ne umiju a da ne ukradu...

    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
    bolesnu đecu liječimo putem SMSa ali zato za vatromet i zastavu ide keš. i to čak 25.000e

    e tužna državo. pi
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  25. #4271
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    7,130
    Thanks Thanks Given 
    111
    Thanks Thanks Received 
    1,677
    Thanked in
    976 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by outline View Post
    bolesnu đecu liječimo putem SMSa ali zato za vatromet i zastavu ide keš. i to čak 25.000e

    e tužna državo. pi
    Pa i ovo je kao putem sms. Ne vidim sta bi kome smetalo ili cemo poceti sto ovo ili ono jer se moglo za lijecenje. Znas li kolika je lista ako krenemo sa svih strana a ovo sto su njihovi agitpropovi po mrezama poceli da bacaju spice po zadatku "moglo je za lijecenje" je ono bas...

  26. #4272
    Join Date
    Sep 2020
    Posts
    1,900
    Thanks Thanks Given 
    219
    Thanks Thanks Received 
    874
    Thanked in
    510 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by outline View Post
    bolesnu đecu liječimo putem SMSa ali zato za vatromet i zastavu ide keš. i to čak 25.000e

    e tužna državo. pi
    Zasto bi mene tangiralo sto neko oce da uplati za vatromet ili ne znam sta, do sada sam svaki put kada je bilo potrebno da se uplati za necije lijecenje poslao SMS, a svako ima pravo da donira za sta zeli, dokle cemo da gledamo tudji posao...

  27. #4273
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    montenegro
    Posts
    17,880
    Thanks Thanks Given 
    1,645
    Thanks Thanks Received 
    2,832
    Thanked in
    1,224 Posts

    Default

    ,,Svaki dan nam masete crnogorskim zastavama i provocirate, vrijeme je da se vijori malo i nasa,, - skoj i mojsije 2021godina, drzava crna gora


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    f6

  28. #4274
    Join Date
    Nov 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    5,564
    Thanks Thanks Given 
    1,112
    Thanks Thanks Received 
    1,721
    Thanked in
    775 Posts

    Default

    https://m.cdm.me/politika/dps-budva-...ekuje-turiste/

    Djurisicu mlad majore,karadžiću radovanee vi ste heroji crne gore,ojhaa


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  29. #4275
    Join Date
    Oct 2014
    Posts
    8,360
    Thanks Thanks Given 
    14,791
    Thanks Thanks Received 
    4,116
    Thanked in
    2,082 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kimmi View Post
    Pa da uslovimo povlačenje priznanja Kosova sa prihvatanjem Srbije da je Metohija naša

    Sprdam se naravno... Al nije da nema istine u ovome. Mislim jesu nam klepili Metohiju

    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
    Hahaha, začarani krug.

    Ja bih rekao mogli su nam je dati. Metohiju. Tada.

    Sent from my KB2003 using Tapatalk

Page 171 of 543 FirstFirst ... 71121161167168169170171172173174175181221271 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 3 users browsing this thread. (0 members and 3 guests)

Similar Threads

  1. Iz raznih medija [2020]
    By Gandalf_White in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 5228
    Last Post: 06-01-21, 22:27
  2. Prodajem Kolekciju knjiga iz Vijesti (edicija Milenijum)
    By Rakun in forum Ostali oglasi
    Replies: 7
    Last Post: 31-08-12, 15:08
  3. Replies: 3
    Last Post: 09-12-11, 11:11
  4. I: Edicija "Roman u Crnoj Gori"
    By liquido in forum Ostali oglasi
    Replies: 2
    Last Post: 13-11-10, 21:55
  5. Nova edicija "Politike", bestseleri svakog mjeseca
    By Alhemichar in forum Književnost i lingvistika
    Replies: 10
    Last Post: 29-09-04, 00:14

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •