Page 287 of 487 FirstFirst ... 187237277283284285286287288289290291297337387 ... LastLast
Results 7,151 to 7,175 of 12160

Thread: Parlamentarni izbori 2020

  1. #7151
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,597
    Thanks Thanks Given 
    3,550
    Thanks Thanks Received 
    8,593
    Thanked in
    4,640 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kljift View Post
    ambasador u Kini...
    i dalje se sjećam sa kojim ponosom Azra Jasavić reče onog januara 2016. godine - za Crnu Goru!

    da se sjutra vrši ispitivanje oko povjerenja u političare mislim da bi Dritan imao izuzetno visok procenat podrške. narod ga je zavolio i mislim da je on svjestan toga


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  2. #7152
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Crna Gora porazom DPS-a ima istorijsku šansu da uđe u EU. Neće biti vlade sa DPS-om, oni su prošlost. Zna to Dritan jako dobro. EU je puštila DPS niz vodu.

    P.S. za DPS bukače. Otvorite oči i vi i iskoristite momenat da se iskupite za grijehe.
    Last edited by Director; 01-09-20 at 20:18.

  3. The Following User Says Thank You to Director For This Useful Post:


  4. #7153
    Join Date
    Feb 2019
    Posts
    1,436
    Thanks Thanks Given 
    4
    Thanks Thanks Received 
    489
    Thanked in
    280 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ^izzy^ View Post
    Sve ovo sto ste naveli bih mu opsrostio i glasao ga sjutra jer da me gledaju cudno kad izadjem po gradu u dres Crne Gore i da mi recu da nisam pozeljan u neki kafic gdje sam vazda sjedio, neka hvala.

    Iskren da budem prije cu dozvolit da me DPS krade no da mi polotronski centnici koji su do juce imali korist od istog tog dps-a mrko gledaju zbog dresa ili sto nosim svoju zastavu kroz svoju drzavu, da se pjevaju cetnicke pjesme, da se nose sajkace, da se dize tri prsta na svaki cosak, da je vise srpskih zastava, da nas tjeraju iz kafica, da ne smijem ulicom proci sto mi neko nece dobacit nesto i je8at muslimansku majku, neka hvala.

    Da ista imaju u glavu ti poltroni znali bi da su pobjedili DPS (PARTIJU) a ne Crnu Goru (DRZAVU PRIZNATU OD 99% ZEMALJA) pa neka idu i pale zastave dps-a a ne Nato-a, Evrope i Crne Gore, ne mozes biti kivan na drzavu u kojoj zivis, nego na partiju koja vodi tu drzavu, makar ja tako gledam, skinuli ste partiju, svaka cast, proslavite jednu noc i idemo dalje izvlacit se iz krize, a ne lomit po svome gradu po svojoj drzavi, napadat svoje sugradjane, svoje dojucerasnje "prijatelje" i kolege na poslu, ne znam za vas, ali da je sjutra glasanje ja znam sto bih zaokruzio, a ako bi nastavili jos koji dan ovako u nedelju sam i ja na taj skup a i dosta ljudi koje poznajem i koji su bili protiv DPS-a razmisljaju isto, jer da budem pokraden od DPS-a sam navikao, ali da me gledaju drugacije zbog moje zastave, zbog moje vjere to necu da dozvolim, ni ja ni niko normalan.

    Sad cete vi ovdje napisati da su to ubaceni depesovci koji rade zaje8ancije po gradova, a ja znam da nisu, no se nisu cujali dok je DPS vladao, a sad odjednom postadose ortodoksni cetnici.
    Тек ћеш сада носити заставу и дресове са свима нама заједно. Карте за утакмице куповати на благајнама стадиона а не у централи ДПС-а.
    А како се ти напади дешавају искључиво око избора? Па ДПС мјесецима пумпа атмосферу, па изјаве фукционера. А не треба заборавити ко је Бошњаке и Муслимане потјеривао.

  5. #7154
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Brk View Post
    Тек ћеш сада носити заставу и дресове са свима нама заједно. Карте за утакмице куповати на благајнама стадиона а не у централи ДПС-а.
    А како се ти напади дешавају искључиво око избора? Па ДПС мјесецима пумпа атмосферу, па изјаве фукционера. А не треба заборавити ко је Бошњаке и Муслимане потјеривао.
    DPS je muslimane osiromašio, pa ih je malo deportovao, a onda ih je kupio pričom kako su oni multikulturalisti i sirotinji dali malo poslova, inače ih "vole" samo na priči. Da im BS okrene leđa, opet bi ih deportovali kao nekad. Žali Bože što su muslimani Rožaja sebi dozvolili da daju podršku svom dželatu.

  6. #7155
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    5,262
    Thanks Thanks Given 
    385
    Thanks Thanks Received 
    1,603
    Thanked in
    634 Posts

    Default

    Brate Izzy sta to sve naprica, nista od toga nece biti, sve cega se bojis, ja ne znam odakle ti to.
    I do sad su ti ljudi imali kafice i bili tvoji sugradjani, sta sad treba da ih se plasis, ne boj se, niti ce se cetniciti niti stavljati srpske zastave...uzivaj i uzivajmo zajedno, radimo, trudimo se i bice nam bolje.
    Nemoj da mislis na sebe i nemoj da ti je drago sto te je DPS ogulio zajedno sa svima nama.

  7. #7156
    Join Date
    Feb 2020
    Posts
    134
    Thanks Thanks Given 
    54
    Thanks Thanks Received 
    53
    Thanked in
    32 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ^izzy^ View Post
    Sve ovo sto ste naveli bih mu opsrostio i glasao ga sjutra jer da me gledaju cudno kad izadjem po gradu u dres Crne Gore i da mi recu da nisam pozeljan u neki kafic gdje sam vazda sjedio, neka hvala.

    Iskren da budem prije cu dozvolit da me DPS krade no da mi polotronski centnici koji su do juce imali korist od istog tog dps-a mrko gledaju zbog dresa ili sto nosim svoju zastavu kroz svoju drzavu, da se pjevaju cetnicke pjesme, da se nose sajkace, da se dize tri prsta na svaki cosak, da je vise srpskih zastava, da nas tjeraju iz kafica, da ne smijem ulicom proci sto mi neko nece dobacit nesto i je8at muslimansku majku, neka hvala.

    Da ista imaju u glavu ti poltroni znali bi da su pobjedili DPS (PARTIJU) a ne Crnu Goru (DRZAVU PRIZNATU OD 99% ZEMALJA) pa neka idu i pale zastave dps-a a ne Nato-a, Evrope i Crne Gore, ne mozes biti kivan na drzavu u kojoj zivis, nego na partiju koja vodi tu drzavu, makar ja tako gledam, skinuli ste partiju, svaka cast, proslavite jednu noc i idemo dalje izvlacit se iz krize, a ne lomit po svome gradu po svojoj drzavi, napadat svoje sugradjane, svoje dojucerasnje "prijatelje" i kolege na poslu, ne znam za vas, ali da je sjutra glasanje ja znam sto bih zaokruzio, a ako bi nastavili jos koji dan ovako u nedelju sam i ja na taj skup a i dosta ljudi koje poznajem i koji su bili protiv DPS-a razmisljaju isto, jer da budem pokraden od DPS-a sam navikao, ali da me gledaju drugacije zbog moje zastave, zbog moje vjere to necu da dozvolim, ni ja ni niko normalan.

    Sad cete vi ovdje napisati da su to ubaceni depesovci koji rade zaje8ancije po gradova, a ja znam da nisu, no se nisu cujali dok je DPS vladao, a sad odjednom postadose ortodoksni cetnici.


    E šta ćeš, moraćeš to trpjeti 4 godine. Ako ti neko nešto uradi prijavi policiji i podnesi tužbu. Dobićeš spor i novčanu odštetu. I prijavi se na ZZZCG.

  8. #7157
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Vojvotk|nja od Fund|ne
    Posts
    20,926
    Thanks Thanks Given 
    1,011
    Thanks Thanks Received 
    1,853
    Thanked in
    705 Posts

    Default

    ...i tako...kad sve saberemo - Izgubiše se dr*lje među kurv@ma...

    Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
    Sell the Vatican, Feed the World!

  9. The Following 3 Users Say Thank You to KRKNA For This Useful Post:


  10. #7158
    Join Date
    May 2019
    Posts
    683
    Thanks Thanks Given 
    9
    Thanks Thanks Received 
    210
    Thanked in
    107 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ^izzy^ View Post
    Sve ovo sto ste naveli bih mu opsrostio i glasao ga sjutra jer da me gledaju cudno kad izadjem po gradu u dres Crne Gore i da mi recu da nisam pozeljan u neki kafic gdje sam vazda sjedio, neka hvala.

    Iskren da budem prije cu dozvolit da me DPS krade no da mi polotronski centnici koji su do juce imali korist od istog tog dps-a mrko gledaju zbog dresa ili sto nosim svoju zastavu kroz svoju drzavu, da se pjevaju cetnicke pjesme, da se nose sajkace, da se dize tri prsta na svaki cosak, da je vise srpskih zastava, da nas tjeraju iz kafica, da ne smijem ulicom proci sto mi neko nece dobacit nesto i je8at muslimansku majku, neka hvala.

    Da ista imaju u glavu ti poltroni znali bi da su pobjedili DPS (PARTIJU) a ne Crnu Goru (DRZAVU PRIZNATU OD 99% ZEMALJA) pa neka idu i pale zastave dps-a a ne Nato-a, Evrope i Crne Gore, ne mozes biti kivan na drzavu u kojoj zivis, nego na partiju koja vodi tu drzavu, makar ja tako gledam, skinuli ste partiju, svaka cast, proslavite jednu noc i idemo dalje izvlacit se iz krize, a ne lomit po svome gradu po svojoj drzavi, napadat svoje sugradjane, svoje dojucerasnje "prijatelje" i kolege na poslu, ne znam za vas, ali da je sjutra glasanje ja znam sto bih zaokruzio, a ako bi nastavili jos koji dan ovako u nedelju sam i ja na taj skup a i dosta ljudi koje poznajem i koji su bili protiv DPS-a razmisljaju isto, jer da budem pokraden od DPS-a sam navikao, ali da me gledaju drugacije zbog moje zastave, zbog moje vjere to necu da dozvolim, ni ja ni niko normalan.

    Sad cete vi ovdje napisati da su to ubaceni depesovci koji rade zaje8ancije po gradova, a ja znam da nisu, no se nisu cujali dok je DPS vladao, a sad odjednom postadose ortodoksni cetnici.
    Dje vi odrastate majko mila. Dres, kafic, ko me gleda, ko me ne gleda, maramica svilenica, krstic oko vrata, dojcherica splacinica. A biti pokraden - pa to je navika. Uci se vremenom. Nase je da se patimo, pa naravno. Vaj not?

  11. The Following 6 Users Say Thank You to kljift For This Useful Post:


  12. #7159
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,951
    Thanks Thanks Given 
    29
    Thanks Thanks Received 
    912
    Thanked in
    486 Posts

    Default

    https://m.facebook.com/story.php?sto...&id=1662435256
    Ahhahahhaha

    Послато са SM-N986B помоћу Тапатока
    doslo vrjeme da se promijeni potpis :)

  13. The Following 2 Users Say Thank You to bojankov For This Useful Post:


  14. #7160
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    montenegro
    Posts
    17,880
    Thanks Thanks Given 
    1,645
    Thanks Thanks Received 
    2,832
    Thanked in
    1,224 Posts

    Default

    Taman sad na utakmicu reprezentacije sa dresom srbije.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    f6

  15. The Following User Says Thank You to acs For This Useful Post:


  16. #7161
    Join Date
    May 2019
    Posts
    683
    Thanks Thanks Given 
    9
    Thanks Thanks Received 
    210
    Thanked in
    107 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by acs View Post
    Taman sad na utakmicu reprezentacije sa dresom srbije.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    I partizanskom spomenicom.

  17. #7162
    Join Date
    Feb 2020
    Posts
    134
    Thanks Thanks Given 
    54
    Thanks Thanks Received 
    53
    Thanked in
    32 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by outline View Post
    i dalje se sjećam sa kojim ponosom Azra Jasavić reče onog januara 2016. godine - za Crnu Goru!


    Sent from my iPhone using Tapatalk

    I odmah posle toga zaposlila ćerku u CBCG. I onda kažu smijenite ministre a boraniju ostavite.

  18. #7163
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    5,262
    Thanks Thanks Given 
    385
    Thanks Thanks Received 
    1,603
    Thanked in
    634 Posts

    Default

    Ti si navikao da te DPS krade i to ti je bolje od pokusaja da se nesto bolje napravi za cijelu CG, nemam rijeci za takvo razmisljanje.
    Zato su i vladali ovoliko i zato smo sad tu dje jesmo, cim nam je to sve opravdano.
    Zar smo sad glasali i zar ce sad ovi biti na vlast 30godina? Nece ne brini se, niti iko to zeli pa ko god bio na vlasti, da je srece svake 4 godine bi drugi ljudi vladali pa bi se vise napravilo i uradilo.

  19. The Following 2 Users Say Thank You to NoLimit For This Useful Post:


  20. #7164
    Join Date
    Apr 2004
    Posts
    727
    Thanks Thanks Given 
    793
    Thanks Thanks Received 
    421
    Thanked in
    140 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ^izzy^ View Post
    Sad cete vi ovdje napisati da su to ubaceni depesovci koji rade zaje8ancije po gradova...
    Ova današnja priča "provokatori nose naše majice i mantije" budi ružna sjećanja na dnevnike Emila Labudovića 90-ih i objašnjenja tipa "to Dubrovčani pale gume da bi dimilo" i "Sarajlije sami sebe poubijaše na Markalama".
    Ako ćemo naprijed, mora se ovladati plemenitom vještinom priznavanja vlastitih grešaka i odgovornosti. Da je rečeno "neki su pretjerali u slavlju", "osuđujemo ekstremno ponašanje" bilo bi mnogo poštenije nego ovo o provokatorima i pravdanja poput "pa što, ljudi godinama nijesu smjeli da iskažu svoje nacionalno opredjeljenje, što ima veze". Ima veze.

  21. The Following 5 Users Say Thank You to Tica For This Useful Post:


  22. #7165
    Join Date
    May 2007
    Location
    Tv
    Posts
    22,948
    Thanks Thanks Given 
    3,219
    Thanks Thanks Received 
    5,627
    Thanked in
    2,280 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by acs View Post
    Taman sad na utakmicu reprezentacije sa dresom srbije.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Bice sve ok, vidjeces za 4 godine. Postojace CG bez DPSa jaca nego ikad. A ti ces se pretvarati i pricati naokolo da nikad nisi bio u DPS.

    Sent from my Mi 9T using Tapatalk

  23. The Following 4 Users Say Thank You to Mojsije For This Useful Post:


  24. #7166
    Join Date
    Mar 2005
    Posts
    12,396
    Thanks Thanks Given 
    5,529
    Thanks Thanks Received 
    4,957
    Thanked in
    2,071 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ^izzy^ View Post
    Da ista imaju u glavu ti poltroni znali bi da su pobjedili DPS (PARTIJU) a ne Crnu Goru (DRZAVU PRIZNATU OD 99% ZEMALJA) pa neka idu i pale zastave dps-a a ne Nato-a, Evrope i Crne Gore, ne mozes biti kivan na drzavu u kojoj zivis, nego na partiju koja vodi tu drzavu, makar ja tako gledam, skinuli ste partiju, svaka cast, proslavite jednu noc i idemo dalje izvlacit se iz krize, a ne lomit po svome gradu po svojoj drzavi, napadat svoje sugradjane, svoje dojucerasnje "prijatelje" i kolege na poslu, ne znam za vas, ali da je sjutra glasanje ja znam sto bih zaokruzio, a ako bi nastavili jos koji dan ovako u nedelju sam i ja na taj skup a i dosta ljudi koje poznajem i koji su bili protiv DPS-a razmisljaju isto, jer da budem pokraden od DPS-a sam navikao, ali da me gledaju drugacije zbog moje zastave, zbog moje vjere to necu da dozvolim, ni ja ni niko normalan.
    Ako bude kakvih novih okupljanja nove vlasti - u pitanju ce biti djeca i momci uzrasta 16-24 godine, koji o politici znajutoliko da mogu dijeliti narod na Crnogorce i Srbe.
    Ista stvar ce se desiti i u nedjelju - okupice se djeca koji su utiske prenijeli iz kuce ili iz drustva. Oni su mladi i dovljno glupi i hrabri da mogu zapoceti nerede.

    Pojedinci koji imaju 25-50 godina su dovoljno svjesni situacije u kojoj se drzava nalazi. Oni koji ipak dodju a spadaju u tu populaciju su (prikriveni) nacionalisti.
    I konacno treca grupa su penzioneri, bivsi komunisti koji i dalje prate kult licnosti (u slucaju DPS-a) ili su nacionalisti - najtvrdoglavija populacija, gori od tinejdzera ali makar bezopasni.

    Na obje strane ima ovih slucajeva. Tako da samo opusteno, zavrsice se i ovo.
    Having a parachute greatly increases your chance of surviving a long fall.
    Have a parachute.

  25. #7167
    Join Date
    May 2009
    Posts
    8,360
    Thanks Thanks Given 
    1,350
    Thanks Thanks Received 
    1,470
    Thanked in
    595 Posts

    Default

    Da ne odgovaram sad svima odje, a vidim ima mangupa sa nekim forama is osnovne, do juce su pricali jedno, danas otkrivaju pravo lice, zasto sam i mislio da nesto bolje moze biti ovdje, kad smo kao narod ***** realno.

    Uglavnom opet ispadose poltroni(podguzne muve) zrtve, obrni okreni vazda bude tako.
    Quote Originally Posted by Biznismen Podgorica View Post
    Oli da se kladimo ti das 50e a ja cu 200e.
    Ako ne prodje ti imas 200e.. :wink:

  26. #7168
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    5,262
    Thanks Thanks Given 
    385
    Thanks Thanks Received 
    1,603
    Thanked in
    634 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ^izzy^ View Post
    Da ne odgovaram sad svima odje, a vidim ima mangupa sa nekim forama is osnovne, do juce su pricali jedno, danas otkrivaju pravo lice, zasto sam i mislio da nesto bolje moze biti ovdje, kad smo kao narod ***** realno.

    Uglavnom opet ispadose poltroni(podguzne muve) zrtve, obrni okreni vazda bude tako.
    Preciziraj slobodno, tu smo da se pisemo, inace bi bili zabranjeni komentari.

  27. #7169
    Join Date
    Feb 2019
    Posts
    1,436
    Thanks Thanks Given 
    4
    Thanks Thanks Received 
    489
    Thanked in
    280 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Tica View Post
    Ova današnja priča "provokatori nose naše majice i mantije" budi ružna sjećanja na dnevnike Emila Labudovića 90-ih i objašnjenja tipa "to Dubrovčani pale gume da bi dimilo" i "Sarajlije sami sebe poubijaše na Markalama".
    Ako ćemo naprijed, mora se ovladati plemenitom vještinom priznavanja vlastitih grešaka i odgovornosti. Da je rečeno "neki su pretjerali u slavlju", "osuđujemo ekstremno ponašanje" bilo bi mnogo poštenije nego ovo o provokatorima i pravdanja poput "pa što, ljudi godinama nijesu smjeli da iskažu svoje nacionalno opredjeljenje, što ima veze". Ima veze.
    Ко је био на власти тада?
    Ова власт је прогонила сваки народ у ЦГ.
    Мрзио се шах, слало се гориво, сада црква смета. А за сво то вријеме крали, и још народ ћерали јер немају шта да једу.
    Last edited by Brk; 01-09-20 at 20:34.

  28. #7170
    Join Date
    Apr 2004
    Posts
    727
    Thanks Thanks Given 
    793
    Thanks Thanks Received 
    421
    Thanked in
    140 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Brk View Post
    Ко је био на власти тада?
    Neko koga je na vlast dovela SPC i srpski nacionalizam dirigovan iz Beograda Toga se bojim, ništa drugo.

  29. The Following 2 Users Say Thank You to Tica For This Useful Post:


  30. #7171
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    5,262
    Thanks Thanks Given 
    385
    Thanks Thanks Received 
    1,603
    Thanked in
    634 Posts

    Default

    Zamisli kako je bilo meni ici sa dresom Srbije kad igra reprezentacija protiv tamo nekoga, kako su mene gledali a tu sam VAS-NAS, Crnogorac koji navija za Srbiju kad igra protiv Španije, Crnogorac koji navija za Crnu Goru kad igra protiv Italije, Crnogorac koji nacija za Crno Goru i Srbiju kad igraju medjusobno (uvijek mi je parola bila neka pobjedi bolji i bio srecan jer ce neko pobjediti)

  31. The Following 2 Users Say Thank You to NoLimit For This Useful Post:


  32. #7172
    Join Date
    May 2009
    Posts
    8,360
    Thanks Thanks Given 
    1,350
    Thanks Thanks Received 
    1,470
    Thanked in
    595 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NoLimit View Post
    Preciziraj slobodno, tu smo da se pisemo, inace bi bili zabranjeni komentari.
    Ma jok, gubim vrijeme ovdje samo...
    Znate kako kazu - vuk dlaku mijenja ali cud nikad.
    Quote Originally Posted by Biznismen Podgorica View Post
    Oli da se kladimo ti das 50e a ja cu 200e.
    Ako ne prodje ti imas 200e.. :wink:

  33. The Following User Says Thank You to ^izzy^ For This Useful Post:


  34. #7173
    Join Date
    Sep 2010
    Location
    PG
    Posts
    6,687
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    405
    Thanked in
    196 Posts

    Default



    Послато са SM-N950F помоћу Тапатока

  35. #7174
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    3,724
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    389
    Thanked in
    249 Posts

    Default

    Posto nisam posjecivao ovaj podforum pa ne znam . Ima li ovdje neko da je glasao za dps ? Jet koliko citam nema niko okle onda 35 posto dobise

  36. #7175
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    5,262
    Thanks Thanks Given 
    385
    Thanks Thanks Received 
    1,603
    Thanked in
    634 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ^izzy^ View Post
    Ma jok, gubim vrijeme ovdje samo...
    Znate kako kazu - vuk dlaku mijenja ali cud nikad.
    Dobro, postujem sve ali eto malo je bzv kad napises svasta nesto pa ne zelis odgovarati na pitanja.
    Nista lose ti nisam rekao samo zelim da se izjednacimo, ti, ja, srbin, albanac... Da se ne svadjamo i da se trudimo zajedno protiv onih kojima ta zajednica ne odgovara.
    Svima podjednako i svima dovoljno, zar ne ?

Page 287 of 487 FirstFirst ... 187237277283284285286287288289290291297337387 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Parlamentarni izbori 2012
    By amnesiac in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 1578
    Last Post: 14-10-12, 09:51
  2. Parlamentarni izbori 2012
    By amnesiac in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 4
    Last Post: 20-09-12, 00:43
  3. prijevremeni parlamentarni izbori
    By bojankov in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 0
    Last Post: 18-07-12, 09:48
  4. "Parlamentarni izbori 2007"
    By Kris in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 74
    Last Post: 21-05-07, 17:54

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •