Page 216 of 574 FirstFirst ... 116166206212213214215216217218219220226266316 ... LastLast
Results 5,376 to 5,400 of 14337

Thread: Iz raznih medija [Edicija 2022]

  1. #5376
    Join Date
    Sep 2020
    Posts
    1,894
    Thanks Thanks Given 
    219
    Thanks Thanks Received 
    871
    Thanked in
    508 Posts

    Default

    Moze sve, sveeeeeee


  2. #5377
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    9,391
    Thanks Thanks Given 
    199
    Thanks Thanks Received 
    3,003
    Thanked in
    1,547 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by SweetShiva View Post
    https://www.vijesti.me/vijesti/crna-...pravi-policije


    E moj Mansu - tri klika na gulg i vidis da tada važeći Zakon o državnim službenicima i namještenicima predvidjao odložni uslov za državni ispit od godinu dana, član 42 stav 2.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Pa niko nije rekao ni da je prvi put nezakonito radio, nwgo da je imao rok da polozi do 2011, a on je to polozio poslije dva unapredjenja tek 4 godine kasnije.
    Da ne pominjemo da je radio od 2002 u policiji i da je valjda i ranije trebao da ima isti. Ali ajde svi mu broje od kako je postao visi inspektor, kada je morao da ima i dobio rok do kada

  3. The Following User Says Thank You to Hell Raiser For This Useful Post:


  4. #5378
    Join Date
    Dec 2009
    Posts
    687
    Thanks Thanks Given 
    321
    Thanks Thanks Received 
    139
    Thanked in
    82 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Hell Raiser View Post
    Pa niko nije rekao ni da je prvi put nezakonito radio, nwgo da je imao rok da polozi do 2011, a on je to polozio poslije dva unapredjenja tek 4 godine kasnije.
    Da ne pominjemo da je radio od 2002 u policiji i da je valjda i ranije trebao da ima isti. Ali ajde svi mu broje od kako je postao visi inspektor, kada je morao da ima i dobio rok do kada
    “Milović je tek 2015. godine položio stručni ispit i po prvi put mogao da legalno bude zaposlen u Upravi policije.”


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  5. #5379
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    9,391
    Thanks Thanks Given 
    199
    Thanks Thanks Received 
    3,003
    Thanked in
    1,547 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mojsije View Post
    Posjo na 4 godine jos?
    E ne moze nikako, pa da je jos onoliki.
    A sto ne bi mogao. Pobunice se zabrinuti "interni pravilnici" i ini zabrinuti clanovi 21.maj,Zeko i Ljusa....
    I CDM ce sa Dusevicem da pise je li zarez ovdje ili ondje...
    Kao i sve, bice da se pozove na Zakon o izboru poslanika i odbornika i da su sve odluke koje donesu u skladu sa zakonom.
    I onda ce da bude omiljena postapalica i u DPS i ovdje "obratite se institucijama sistema" a institucije Medenica i Jovanic....

  6. #5380
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    9,391
    Thanks Thanks Given 
    199
    Thanks Thanks Received 
    3,003
    Thanked in
    1,547 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by SweetShiva View Post
    “Milović je tek 2015. godine položio stručni ispit i po prvi put mogao da legalno bude zaposlen u Upravi policije.”


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    E, i?
    U rješenju koje potpisuje Veljović se navodi da Milović nije položio stručni ispit, te da mu se daje rok da to završi do sredine 2011.
    Ili mu se od 2002 do 2015 racuna poslije svakog unapredjenja po jos jednom godina za koje ima vrijeme da to polozi.
    Sta je to pogrijesio MANS i mogao da sazna na 3 klika

  7. #5381
    Join Date
    Dec 2009
    Posts
    687
    Thanks Thanks Given 
    321
    Thanks Thanks Received 
    139
    Thanked in
    82 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Hell Raiser View Post
    E, i?

    Ili mu se od 2002 do 2015 racuna poslije svakog unapredjenja po jos jednom godina za koje ima vrijeme da to polozi.
    Sta je to pogrijesio MANS i mogao da sazna na 3 klika
    Legalno je zaposlen i bez državnog ispita - to su mogli sa dva klika da saznaju jer je postojao odlozni uslov.

    Rok počinje da teče od dana zasnivanja radnog odnosa, odnosno dana rasporedjivanja i istekom roka prestaje mu radni odnos po sili zakona. Tako da da, svaki put poslije toga je zasnivanje novog radnog odnosa i novi rok.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  8. #5382
    Join Date
    May 2011
    Location
    BP-PG-BR ♥ Montenegro ♥
    Posts
    6,823
    Thanks Thanks Given 
    833
    Thanks Thanks Received 
    793
    Thanked in
    533 Posts

    Default

    @kimmi

    Fon Kramon jasna: Otvoreni Balkan neprihvatljiva alternativa Berlinskom procesu
    https://www.cdm.me/politika/fon-kram...nskom-procesu/

    Šta ćemo sa Violicom ? Pitam pošto si se nekad oslanjao na nju baš jako, a šta ćemo sad ?
    Love, peace and respect.

  9. The Following User Says Thank You to mneonly For This Useful Post:


  10. #5383
    Join Date
    Dec 2009
    Posts
    687
    Thanks Thanks Given 
    321
    Thanks Thanks Received 
    139
    Thanked in
    82 Posts

    Default

    Eh koliko bi Otvoreni Balkan bio dobra stvar da nijesmo narod koji svercuje sve od cokolada i gaziranih pica preko cigara do kokaina.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  11. #5384
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,138
    Thanks Thanks Given 
    5,706
    Thanks Thanks Received 
    7,400
    Thanked in
    2,971 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by mneonly View Post
    @kimmi

    Fon Kramon jasna: Otvoreni Balkan neprihvatljiva alternativa Berlinskom procesu
    https://www.cdm.me/politika/fon-kram...nskom-procesu/

    Šta ćemo sa Violicom ? Pitam pošto si se nekad oslanjao na nju baš jako, a šta ćemo sad ?
    Oooo vratija se Šime. Jel to povezano sa ovim ulaskom u vladu od strane SDPa, sa ovim izdajnikom (tako si ga zvao čini mi se) od Dritana na mjestu premijera?

    Šalimo se malo...

    Smanjio sam pisaniju na minimum, mada skoro redovno prelistam što pišete tako da nalećeh na post, notifikacije su mi na off.

    Ja ne mirišem nešto OB pravo da ti kažem.

    Ne mirišem ni AV ni Ramu, tako da mi to društvo nešto ne odgovara. Nesrećne Makedonce gotivim, al ova dva "lidera" su mi ipak previše gadna.

    Zašto ne mirišem OB. Pa sem te neke balkanske priče koja se tiče regionalnog kriminala, kom bi odgovaralo ukidanje kontrola na prelazima, mi smo odmakli u usvajanju nekih fitosanitarnih standarda i slično. Sjetimo se samo aflatoksina u mlijeku itd.

    Što je Dritan zapeo za OB nije mi jasno. Rekao bih da je tipu agenda da jedan mjesec nervira hc Srbe, drugi mjesec hc Crnogorce, pa tako u krug.


    EU i samo EU me zanima, što dalje od nekakvih saveza na koje imaju uticaja zemlje sa Istoka.








    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
    Last edited by kimmi; 29-06-22 at 20:58.

  12. #5385
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,138
    Thanks Thanks Given 
    5,706
    Thanks Thanks Received 
    7,400
    Thanked in
    2,971 Posts

    Default

    https://twitter.com/rain_wind_storm/...3v-8HHixQ&s=09

    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk

  13. #5386
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    14,010
    Thanks Thanks Given 
    5,021
    Thanks Thanks Received 
    2,428
    Thanked in
    1,308 Posts

    Default

    Shto se desilo sa momkom,koji bi se do prije nepune dvije godine sprdao sa danashnjim domaćinima???

    Je li istina da mu brat drzi neku kliniku ili shto vec sa muzem,ili zenom od ove premijerke u teh. mandatu...?

    Naredio je veli,a Usnija upada-zamolio sam,aaaa shto je ovo???

    Za Sveta su mu rekli ne moze sad no dodji drugi put???Sad samo ovo za poslanike,mozda sjutra kod popa josh neshto...

    Gubi kompas,to je sigurno,a potcjenjuje narod,tako je to kad se izgubi dodir sa realnoshcu...drugo objashnjenje nemam.

    P.S.Da ne bude zabune,za to sam da smo u super odnosima sa svim komshijama,ali ovakva blamaza,glupiranje,ne znam,ochigledno sam precijenio ovoga momka.
    ...

  14. The Following User Says Thank You to AL no1 For This Useful Post:


  15. #5387
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    26,349
    Thanks Thanks Given 
    2,792
    Thanks Thanks Received 
    3,981
    Thanked in
    1,927 Posts

    Default

    Oće li moć podnijet inflaciju što mislite?

    https://www.vijesti.me/vijesti/ekono...-eura-mjesecno

    Izvršni direktori državnih preduzeća, kao i predsjednici borda direktora, zavisno od statuta tih kompanija, primaće naknade u visini i do 2.500 eura nakon prestanka funkcije ili prijevremene smjene.

    Tako predsjednik Odbora direktora Crnogorskog elektroprenosnog sistema (CGES) ima pravo da nakon prestanka funkcije u narednih 12 mjeseci prima naknadu zarade koju je ostvario u posljednjem mjesecu, dok u slučaju raskida ugovora ima pravo na jednokratnu isplatu u cijelom iznosu. Godinu dana nakon prestanka funkcije zaradu će primati i izvršni direktor te kompanije ako do prestanka funkcije dođe zbog promjene upravljačke strukture.

    Izvršni direktor Rudnika uglja u slučaju da bude smijenjen će primati zaradu u iznosu od dvije trećine sadašnje plate, a neće imati pravo na otpremninu, kao ni izvršni direktori Željezničke infrastrure (ŽICG), Crnogorskog elektrodistributivnog sistema (CEDIS) i Luke Bar.

    To je “Vijestima” rečeno iz ovih državnih kompanija.

    Primaće preko 2.000 eura nakon prestanka funkcije
    Iz CGES-a su naveli da predsjednik Odbora direktora i izvršni direktor u skladu sa Zakonom o privrednim društvima, a shodno zaključcima Odbora direktora, imaju potpisane ugovore o pravima, obavezama i odgovornostima, kao i uslovima u slučaju prestanka funkcije.

    ”Naime, za predsjednika Odbora direktora predviđeno je da nakon prestanka funkcije u narednih 12 mjeseci prima naknadu zarade koju je ostvario u posljednjem mjesecu prije prestanka funkcije, dok u slučaju raskida Ugovora o radu na neodređeno vrijeme ima pravo na jednokratnu isplatu u istom cijelom iznosu. Za izvršnog direktora predviđeno da ima pravo da nakon prestanka funkcije u narednih 12 mjeseci prima naknadu zarade koju je ostvario u posljednjem mjesecu prije prestanka, ukoliko do prestanka funkcije dođe zbog bolesti ili promjene vlasničke ili upravljačke strukture”, kazali su iz CGES.

    Izvršni direktor CGES je Ivan Asanović, a predsjednik borda direktora je Aleksandar Mijušković.

    Neto plata Asanovića, prema izvještaju dostavljenom Agenciji za sprečavanje korupcije (ASK), u decembru prošle godine je iznosila 2.145 eura, dok je istog mjeseca primio 412 eura na ime bonusa i zatezne kamate na razliku toplog obroka i prevoza.

    Mijuškovićeva plata prošle godine je bila 2.484 eura, dok je u decembru, a na osnovu drugih prihoda, zaradio dodatnih 395 eura.

    Skupština akcionara CGES juče je reizabrala Mijuškovića za člana odbora. Međutim, iako je predložen od Ministarstva finansija da ponovo bude predsjednik, na konstitutivnoj sjednici Odbora direktora za njega nisu glasala dva člana novog saziva, što je onemogućilo izbor. Sjednica će zbog toga biti nastavljena 7. jula.

    CGES je lani ostvario neto dobit od 16,9 miliona eura, a profit u prvom ovogodišnjem kvartalu iznosi je 5,7 miliona eura.

    Prekinuta praksa prava na otpremninu
    Izvršni direktor Rudnika uglja Milan Lekić kazao je da neće imati pravo na otpremninu u slučaju da bude smijenjen sa te funkcije, za razliku od njegovih prethodnika koji su dobijali ogroman novac nakon isteka mandata ili razrješenja.

    Lekić ističe da je tu praksu isplate opremnina menadžmentu prekinulo sadašnje rukovodstvo, koje je upravljanje Rudnikom preuzelo u prvom kvartalu prethodne godine. I drugi članovi menadžmenta odrekli su se prava na otpremninu.

    Prema ugovoru o radu koji je zaključio sa Odborom direktora, Lekić će u slučaju da bude smijenjen prije isteka mandata od četiri godine primati zaradu u iznosu od dvije trećine sadašnje plate.

    Lekićeva mjesečna zarada koju je prijavio Agenciji za antikorupciju je 2.681 euro, a dvije trećine od tog iznosa je nepunih 1.800 eura.

    U slučaju smjene buduće rukovodstvo ima obavezu da mu obezbijedi radno mjesto u nivou njegove stručne spreme. Lekić, koji je upravljanje Rudnikom preuzeo 12. aprila prošle godine, po struci je rudarski inžinjer.

    Prethodnom rukovodstvu koje je na ta mjesta postavljala Demokratska partija socijalista (DPS) isplaćivane su velike otpremnine članovima menadžmenta koje su se kretale od 60 do preko 75 hiljada eura. Lekićevom prethodniku, Slavoljubu Popadiću, kadru DPS-a, nakon što je napustio funkciju isplaćena je otpremnina u iznosu od 75.186 eura i još 5.050 eura naknade za neiskorišćenih godišnjih odmora.

    I ŽICG bez naknada nakon smjene
    Kada je u pitanju Željeznička infrastruktura (ŽICG) u slučaju smjene i prijevremenog odlaska s funkcije, izvršna direktorka kompanije Marina Bošković shodno zaključenom Ugovoru o radu nema pravo na otpremninu niti isplatu bilo kakvih drugih naknada.

    ”Predsjednik Odbora direktora kompanije nije na profesionalnoj funkciji pa, takođe, nema pravo na otpremninu, niti isplatu naknada nakon smjene sa ove funkcije”, kazali su iz ŽICG.

    Dosadašnja predsjednica borda direktora bila je Milena Šuković, a njena plata je iznosila 469 eura.

    Ugovorima o radu nijesu ugovorene isplate otpremnina kada je u pitanju izvršni direktor Crnogorskog elektrodistributivnog sistema (CEDIS) Vladimir Čađenović i predsjednik Odbora direktora Rajko Radošević.

    Prema posljednjem izvještaju sa ASK-a, plata Čađenovića u oktobru je iznosila 2.726 eura. Iz te kompanije nijesu odgovorili na pitanje da li će njih dvojica primati naknade u slučaju prijevremenog prestanka mandata.

    Pješčić sam sebi ukinuo otpremninu
    Izvršni direktor kompanije Luka Bar Ilija Pješčić poručio je da je njegovim ugovorom sam sebi isključio otpremninu.

    ”Dakle, nemam pravo da potražujem ni jedan euro od kompanije u slučaju razrješenja, jedino imam mogućnost ostanka da privređujem u kompaniji. Novi Odbor direktora bira i razrješava izvršnog dikretora po statutu Luke Bar, i što se mene lično tiče spreman sam na svaki mogući ishod”, poručio je on.

    Prema podacima ASK-a, njegova plata je za prošlu godinu bila 1.600 eura.

    U toj kompaniji je 21. juna došlo do promjene menadžmenta. Funkcioner DPS-a Marko Nišavić imenovan je za predsjednika Odbora direktora, a za zamjenika predsjednika izabran je Darko Pekić (URA).
    Loše stvari dolaze u paketu, za dobre stvari treba vremena.

  16. #5388
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    14,010
    Thanks Thanks Given 
    5,021
    Thanks Thanks Received 
    2,428
    Thanked in
    1,308 Posts

    Default

    Pješčić sam sebi ukinuo otpremninu
    Izvršni direktor kompanije Luka Bar Ilija Pješčić poručio je da je njegovim ugovorom sam sebi isključio otpremninu.

    ”Dakle, nemam pravo da potražujem ni jedan euro od kompanije u slučaju razrješenja, jedino imam mogućnost ostanka da privređujem u kompaniji. Novi Odbor direktora bira i razrješava izvršnog dikretora po statutu Luke Bar, i što se mene lično tiče spreman sam na svaki mogući ishod”, poručio je on.

    Nemam pojma je li chiji chlan,ali poshteno.
    ...

  17. The Following 3 Users Say Thank You to AL no1 For This Useful Post:


  18. #5389
    Join Date
    May 2006
    Posts
    1,385
    Thanks Thanks Given 
    4,080
    Thanks Thanks Received 
    355
    Thanked in
    234 Posts

    Default

    Iz Demokrata, nijedan njihov direktor nema otpremninu mislim

    Sent from my phone

  19. #5390
    Join Date
    Nov 2020
    Posts
    1,143
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    177
    Thanked in
    133 Posts

    Default

    Nego sta ima? Samo nije kao prije da se otpremnina dobija istekom funkcije nego prijevremenom smjenom!

  20. The Following User Says Thank You to Vitis For This Useful Post:


  21. #5391
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    26,349
    Thanks Thanks Given 
    2,792
    Thanks Thanks Received 
    3,981
    Thanked in
    1,927 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by nikolaf7 View Post
    Iz Demokrata, nijedan njihov direktor nema otpremninu mislim

    Sent from my phone
    Loše misliš.
    Vidjećeš kad odu Rovčanin i Čađenović koje će cifre da budu.
    I ne znam zašto se trudite da demokrate uzdignete kao nekakvu principijelno poštenu partiju kad su buklvano DPS verzija 2.0 postali.
    Jednostavno sve partije su iste interesne skupine samo je prefiks različit.
    Loše stvari dolaze u paketu, za dobre stvari treba vremena.

  22. #5392
    Join Date
    Jul 2021
    Location
    dubai
    Posts
    6,736
    Thanks Thanks Given 
    2,639
    Thanks Thanks Received 
    2,511
    Thanked in
    1,426 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Vitis View Post
    Nego sta ima? Samo nije kao prije da se otpremnina dobija istekom funkcije nego prijevremenom smjenom!
    bravo jel to bjehu sitna slova u ugovoru

    Sent from my 2201117TY using Tapatalk

  23. #5393
    Join Date
    May 2007
    Location
    Tv
    Posts
    22,929
    Thanks Thanks Given 
    3,209
    Thanks Thanks Received 
    5,596
    Thanked in
    2,266 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by hercules View Post
    .
    Jednostavno sve partije su iste interesne skupine samo je prefiks različit.
    Ajde sto su svi oni splacine, nego nas mazohizam mi nije jasan. Uopste ne osjecaju strah od glasaca, nego racunaju na glasove sto god radili.

    Mi smo pokazali da kad ocemo, da mozemo da usavrsimo procese i stanja koja odgovaraju pojedincu/interesnoj grupi. Samo te stvari i pojave koje stvaramo, su jako lose po vecinu.

    A 2022 je godina. Bio sam mnogo vise optimisticniji prije 10-15 godina, sad nesto ne racunam da ce 2030ta ili 40ta bit bolja.



    Sent from my Mi 9T using Tapatalk

  24. #5394
    Join Date
    Nov 2020
    Posts
    1,143
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    177
    Thanked in
    133 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NetworkMaster View Post
    bravo jel to bjehu sitna slova u ugovoru

    Sent from my 2201117TY using Tapatalk
    Ne nego krupna, bezobrazna ucjena da im se prilikom smjene mora pronaci drugi adekvatan posao, znaci samo saltanje sa tog mjesta na drugo adekvatno. A koja su to mjesta adekvatna direktorskoj poziciji najjaceg drzavnog preduzeca?

  25. #5395
    Join Date
    Dec 2009
    Posts
    687
    Thanks Thanks Given 
    321
    Thanks Thanks Received 
    139
    Thanked in
    82 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Vitis View Post
    Ne nego krupna, bezobrazna ucjena da im se prilikom smjene mora pronaci drugi adekvatan posao, znaci samo saltanje sa tog mjesta na drugo adekvatno. A koja su to mjesta adekvatna direktorskoj poziciji najjaceg drzavnog preduzeca?
    Sa 2/3 zaradom direktora - takvo radno mjesto aktom o sistematizaciji i ne postoji, a i zaposlenima se garantuje jednakost zarada za ista radna mjesta.. bice zanimljivo sta ce za Rovcanina biti, dok Cadjenovic vjerovatno ide nazad u advokate


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  26. #5396
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    7,735
    Thanks Thanks Given 
    1,480
    Thanks Thanks Received 
    4,400
    Thanked in
    1,697 Posts

    Default

    CDM
    Prosječna zarada u maju iznosila 710 eura


    Slovenija ≈1250 eura
    Hrvatska ≈1000 eura

  27. #5397
    Join Date
    May 2009
    Posts
    23,185
    Thanks Thanks Given 
    1,275
    Thanks Thanks Received 
    4,300
    Thanked in
    2,005 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ASC View Post
    CDM
    Prosječna zarada u maju iznosila 710 eura


    Slovenija ≈1250 eura
    Hrvatska ≈1000 eura
    Iz nekog razloga MONSTAT ne želi da znamo kolika je medijalna plata u CG, a koja je najbolji pokazatelj plata. Isto tako u ovom tekstu fali podatak o postotku zaposlenih koji primaju minimalac
    The more things change, the more they stay the same.

  28. #5398
    Join Date
    May 2006
    Posts
    1,385
    Thanks Thanks Given 
    4,080
    Thanks Thanks Received 
    355
    Thanked in
    234 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by hercules View Post
    Loše misliš.
    Vidjećeš kad odu Rovčanin i Čađenović koje će cifre da budu.
    I ne znam zašto se trudite da demokrate uzdignete kao nekakvu principijelno poštenu partiju kad su buklvano DPS verzija 2.0 postali.
    Jednostavno sve partije su iste interesne skupine samo je prefiks različit.
    Kako samouvjereno nastupas o necemu o cemu pojma nemas, ko da si im u najmanju ruku sastavljao ugovore.

    Ja ti kazem da nemaju otpremnine, to je politika centrale. Imaju vjerovatno da mogu da ostanu u firmi na mjestu u skladu sa strucnom spremom(sluzbenici) ali otpremninu nemaju.

    Sent from my phone

  29. #5399
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,138
    Thanks Thanks Given 
    5,706
    Thanks Thanks Received 
    7,400
    Thanked in
    2,971 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by nikolaf7 View Post
    Kako samouvjereno nastupas o necemu o cemu pojma nemas, ko da si im u najmanju ruku sastavljao ugovore.

    Ja ti kazem da nemaju otpremnine, to je politika centrale. Imaju vjerovatno da mogu da ostanu u firmi na mjestu u skladu sa strucnom spremom(sluzbenici) ali otpremninu nemaju.

    Sent from my phone
    Garantovano 75% zarade do kraja četvorogodišnjeg mandata. Ako ih pošalju kući to će da dobiju, e sad zove li se to otpremnina, dunno, ali mi liči da nije ono no se pas posro.

    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk

  30. #5400
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,138
    Thanks Thanks Given 
    5,706
    Thanks Thanks Received 
    7,400
    Thanked in
    2,971 Posts

    Default

    Lolčina

    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk

  31. The Following 4 Users Say Thank You to kimmi For This Useful Post:


Page 216 of 574 FirstFirst ... 116166206212213214215216217218219220226266316 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 6 users browsing this thread. (0 members and 6 guests)

Similar Threads

  1. 2022.
    By starwalker in forum Forumaški život
    Replies: 69
    Last Post: 06-01-23, 20:32
  2. Iz raznih medija [Edicija 2021]
    By Ben Dover in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 13556
    Last Post: 03-01-22, 09:56
  3. Iz raznih medija [2020]
    By Gandalf_White in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 5228
    Last Post: 06-01-21, 22:27
  4. Prodajem stereo kondenzatorski mikrofon Audio Tehnica AT 2022, nov. 180 eura.
    By Fernando in forum Ostali oglasi
    Replies: 0
    Last Post: 24-12-13, 11:53
  5. Replies: 1
    Last Post: 24-12-13, 11:51

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •