Page 4 of 5 FirstFirst 12345 LastLast
Results 76 to 100 of 106

Thread: narodnjaci okupirali Kotor?

  1. #76
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    470
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    U pravu si Detigero )Trebamo se organizovat. Mogli bi ugovorit jednu zajednicku kafu,pa da se svi fino upoznamo i da iznesemo ideje lice u lice Vjerovatno ce sto konstruktivno ispat iz toga
    narodnjaci su soundtrack nase tranzicije....

  2. #77
    Join Date
    Jan 2005
    Posts
    1,435
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    najavili su za refresh da ce na citadelu bit rok zurke sa bendovima iz cg,srb,hr....bice zanimljivo.....a za djecake...trebalo bi da uspiju(ma sta to znacilo)jer se i sad za njih zna i cesto nastupaju a nemaju album...koji treba da izadje ove godine...nisu im do koljena 90% ovih sto imaju albume....

  3. #78
    Join Date
    Jan 2007
    Posts
    839
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by DeTiGeRo View Post
    a sta si drugo mogao da ochekujesh od kotorskog Antonia Banderasa i njegove drage???
    :hammer::hammer::hammer: pogledaj sto se od Feste napravilo....pa da ne idemo dalje!!! ON JE GLAVNI! eh...
    a Vesna Pisarovic nisam ni znala ko je to dok je ne vidjeh za novu godinu na svega 30 sekundi koliko mi je trebalo da prodjem kroz glavna gradska vrata do muzeja!!!! tj do ugla od Palate Bizanti!!! odakle mi vise nije bila na vidiku!!
    A atmosferu je fenomenalnu napravila!!! :hardrock:

    ako zelimo promjene treba svi lijepo da se skupimo, pa da bude SVI ZA JEDNOG JEDAN ZA SVE!
    a ne samo pricamo i pricamo i pricamo....i to bi bilo to!
    E vidis slazem se da ne treba prichati,prichati i samo prichati ,u mom sluchaju ja uvijek neshto radim pa makar i ovim svim ORGANIZATORIMA iza ledja,naravno u sprezi sa meni slichnim osobama,trenutno se borimo svim silama ja i Ratimir da za KotorART 08 dovedemo Ennia Morriconea ali kao i uvijek naidjes na ZID koji je sachinjen od raznih NEOINTELEKTUALACA koji mogu da pomognu da se nadje novac ,ali iz kojih pobuda neznam, NECE i naravno slijede komentari kako je preskupo za organizaciju njegovog koncerta, pod uslovom naravno da su ukapirali o kome se radi,izdvojiti ukupno oko 400 - 450 hiljada eura ako se uzme u obzir da je tu 105 ljudi u horu josh 100 u orkestru i kompletna orema itd itd.
    A naravno za jednu Madonnu nije mnogo dati milione jer ona ce ipak dati veci znachaj Crnoj Gori nego Ennio.I ona ce ipak dovesti vishe Bogatih i Kulturnih ljudi u nashu zemlju
    Samo da znate da sam sve razgovore obavio josh u proshloj godini u Italiji,nego chekamo Ministarstvo kulture da stane iza svega toga pa da se neko smiluje da obezbijedi novac.
    Ako bog da da se ovo uspjeshno zavrshi, valjda oce, za sledecu godinu cemo, vec sam u pregovorima oko cijene, nadam se imati jednog Andre Rieua za kojeg vjerujem da shiroke narodne mase nisu chule
    Ali nema veze nacice se bar nas stotinu koji ce doci da sve to vide i chuju!

  4. #79
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Cattaro
    Posts
    659
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    a kako da se udruzimo da smaknemo Antonia Banderasa???? ))
    a iskreno se nadam da ce neke stvari krenuti na bolje u ovoj prokletinji....

  5. #80
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Cattaro
    Posts
    659
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by noodle View Post
    U pravu si Detigero )Trebamo se organizovat. Mogli bi ugovorit jednu zajednicku kafu,pa da se svi fino upoznamo i da iznesemo ideje lice u lice Vjerovatno ce sto konstruktivno ispat iz toga
    a chush, idemo ka u dobre stare dane, izac svi fino na trg! hvala bogu ima ih dosta! okupit se i rastegnut prichu! tamo negdje oko tri cetiri sata kad nema nidje nikoga da se bolje chujemo!!!! jos uz to imamo dosta kafica na svakom trgu pa se da i popit nesto!

  6. #81
    Join Date
    Jan 2007
    Posts
    839
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by DeTiGeRo View Post
    a kako da se udruzimo da smaknemo Antonia Banderasa???? ))
    a iskreno se nadam da ce neke stvari krenuti na bolje u ovoj prokletinji....

    TAKO SHTO NA SLEDECEM KARNEVALU NIKO - N I K O - NECE IZACI MASKIRAN NEGO SAMO SA STRANE DA GLEDA.
    Jer dokle god budu i 3 maske njegova manifestacija i NJEGOVI SPONZORI ce biti tu!!!:evil:
    Mora propasti Karneval i feshte da bi bilo KOTORSKOG KARNEVALA I FESHTI u Kotoru.

  7. #82
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Cattaro
    Posts
    659
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by cattarogrande View Post
    TAKO SHTO NA SLEDECEM KARNEVALU NIKO - N I K O - NECE IZACI MASKIRAN NEGO SAMO SA STRANE DA GLEDA.
    Jer dokle god budu i 3 maske njegova manifestacija i NJEGOVI SPONZORI ce biti tu!!!:evil:
    Mora propasti Karneval i feshte da bi bilo KOTORSKOG KARNEVALA I FESHTI u Kotoru.
    vidis...to ti nije losa ideja...samo treba uhvatit sve ostale grupe da isto urade!!!
    a dok se oni svi izdogovaraju i sloze....vuci ce se to jos par godina!!!
    moja grupa ili da kazem nasa grupa se povlaci ove godine1 izaci cemo da urucimo pehar kome vec iduce godine, ali za ni jedan maskenbal se necemo maskirat ni za karneval, barem ono sto "Festa" organizuje!
    no da ne skrecemo s teme!

  8. #83
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    470
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    I sto onda? Sigurno je da neko treba preuzeti organizaciju svega zar ne? Tim potezom se ne postize nista...
    narodnjaci su soundtrack nase tranzicije....

  9. #84
    Join Date
    Jan 2007
    Posts
    839
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by noodle View Post
    I sto onda? Sigurno je da neko treba preuzeti organizaciju svega zar ne? Tim potezom se ne postize nista...

    Nije valjda da sumnjash da u svakom trenutku moze bilo ko tako loshe odraditi posao kao shto ga rade oni na chelu sa Banderasom?

    Tako loshe moze u bilo kom trenutku , bitno je samo da potpuno propadne njihovo loshe da bi se krenulo ka bolje.
    Vjeruj mi uvijek moze bolje od njiih!
    Josh jedan biser iz Bokeshke kuzine Banderasa i ostale ekipe je bio ljetos za Bokeshku,poshto je i on bio ukljuchen,je da je potpuno nepotrebna iluminacija bedema jer to nije u tradiciji Bokeshke noci:mad:
    On kao da je sa onom direktoricom K.Centra zadnjih 100 godina zivio u Istanbulu, a vrhunac je bila muzika busa-tresa po izboru onog njegovog kompanjona iz PGsounda, oni tehno a u Dojmi trubachi ,DELIRIJUM TREMENS za Bokeshku:ass:
    Bilo i ne ponovilo se nikad!:mad:

  10. #85
    Predator2 Guest

    Default

    Treba se organizovat, dogovorit da se niko ne maskira, niti za bokesku barke kititi. Pa nek se o jadu zabavi ka mi svih ovih godina, nekamu se ovi iz PG maskiraju i barke kite

  11. #86
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    470
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Da sve to stoji,ali isto tako treba i napravit neko novo udruzenje koje ce se bavit organizacijom festi. Neko rijesenje koje bi svima odgovaralo,kao recimo neku NVO gdje bi svaka karnevalska grupa davala clana/clanove i organizovala sve.
    narodnjaci su soundtrack nase tranzicije....

  12. #87
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Cattaro
    Posts
    659
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ja sam imala tu srecu da ne prisustvujem toj grozoti prosle godine!!! sreca pa djecu nisam mogla na vrijeme uspavat! haha
    Predator, u potpunosti se slazem sa tobom!
    noodle nije losa ideja, i vjerujem da bi se vecina karnevalskih grupa slozila s tim!

  13. #88
    Predator2 Guest

    Default

    koliko ima grupa koje se maskiraju i koliko ljudi sacinjava sve te grupe, treba se dogovorit da se skupi novac za izradu plakata koji bi mogli ostali ljudi vidjeti kroz kotor i okolinu a plakati bi bili protiv maskiranja i organizatora festi, samo jedno jutro osvanu izlijepljeni kroz kotor i okolinu, 2 sedmice prije festi.

  14. #89
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    470
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Predator2 View Post
    koliko ima grupa koje se maskiraju i koliko ljudi sacinjava sve te grupe, treba se dogovorit da se skupi novac za izradu plakata koji bi mogli ostali ljudi vidjeti kroz kotor i okolinu a plakati bi bili protiv maskiranja i organizatora festi, samo jedno jutro osvanu izlijepljeni kroz kotor i okolinu, 2 sedmice prije festi.
    Losa ideja! Iz prostog razloga jer se tako stvara losa slika u javnosti,koja uglavnom nije upoznata sa problemima sa kojima se susrecu karnevalske grupe. A druga stvar je da svoj prljavi ves treba prat u svoja 4 zida,pa bi bilo bolje da se karnevalske grupe dogovore medju sobom,naprave jednu "delegaciju" koja bi posla kod sadasnjih organizatora sa prijedlozima,a tek ako to ne uspije ic po tvome ) ne mora cijela CG znat nase probleme
    Last edited by noodle; 11-03-08 at 17:01.
    narodnjaci su soundtrack nase tranzicije....

  15. #90
    Predator2 Guest

    Default

    Mozda bi i trebala znati, tako bi im dali do znanja da su nam pokvarili smisao feste i da se ne zalecu kad su feste nego da nas puste, jer je to ipak nasa festa a ne crnogorska. Onda bi organizatori mozda shvatili da je festa za nas a ne za crnugoru i time se okrenuli ka nama.

  16. #91
    Join Date
    Jan 2007
    Posts
    839
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Predator2 View Post
    Mozda bi i trebala znati, tako bi im dali do znanja da su nam pokvarili smisao feste i da se ne zalecu kad su feste nego da nas puste, jer je to ipak nasa festa a ne crnogorska. Onda bi organizatori mozda shvatili da je festa za nas a ne za crnugoru i time se okrenuli ka nama.
    Malo smo s krenuli s topica ali nema veze oprostice nam svi,nadam se
    Nije bitno sad dali ce to neko shvatiti kao feshta za Kotor ili ne , naravno treba da bude gostiju iz cijele nashe zemlje a i shire,vazno je da se ta feshta,ma koja bila naravno tradicionalna kotorska ili bokeshka,organizuje kao shto to tradicija nalaze a ne SPONZORI ili NJIHOVI PIONI u organizaciji.
    Jer nisu sponzori ili bilo ko drugi, ko nije iz Kotora ili Boke, a daje novac, zaduzeni da kroje program feshte kojoj novchano doprinose naprotiv TRADICIJU TREBA CHUVATI PO SVAKU CIJENU!
    A njima se naravno oduziti na dostojan nachin!
    Vjerujte mi sve je to jako slichno sa NARODNJACIMA po kotorskim lokalima jer je lakshe sponzorisati dolazak neke PLASTICHNE PEVALJKE ili RIKACHA nego nekog normalnog muzichara odnosno benda.Uz turbo folk se svi oblochu i pobiju a uz normalnu muziku nema alkoholisanja u tim kolichinama ,a nedaj boze ......anja josh manje, jer danas ljudi koji cijene kvalitet nazalost, ne mislim tu na alkohol i ...ge,nemaju novaca

    A sve to toliko degradira nash kulturni zivot koji je itekako bitan za napredak u svakom smislu ove nashe zemlje!

  17. #92
    Join Date
    Aug 2005
    Location
    Kotor
    Posts
    57
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Nikako se ne smije uraditi ono sto predlozio cattarogrande..Ja znam da si ti ogorcen zbog trenutne situacije u gradu ali problemi se ne rjesavaju tako sto ce sve karnevalske grupe odustati i pokazati ruznu sliku grada jer to ide samo nama na stetu..Firme koje sponzorisu vidjece da smo mi,Kotorani,jako neodgovorni kad su u pitanju njihove pare a karneval od toga zivi,to je cinjenica..Jedino rijesenje je ako vi donirate sredstva za karneval a to nije mala svota novca pa tako razmislite prije nego sto predlozite takve po meni sulude ideje..

  18. #93
    Join Date
    Jan 2007
    Posts
    839
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by beautiful smile View Post
    Nikako se ne smije uraditi ono sto predlozio cattarogrande..Ja znam da si ti ogorcen zbog trenutne situacije u gradu ali problemi se ne rjesavaju tako sto ce sve karnevalske grupe odustati i pokazati ruznu sliku grada jer to ide samo nama na stetu..Firme koje sponzorisu vidjece da smo mi,Kotorani,jako neodgovorni kad su u pitanju njihove pare a karneval od toga zivi,to je cinjenica..Jedino rijesenje je ako vi donirate sredstva za karneval a to nije mala svota novca pa tako razmislite prije nego sto predlozite takve po meni sulude ideje..
    Ne vidim razlog zasto bi Kotorani ispali neodgovorni a ne sami organizatori na chelu sa Banderasom, nisi u pravu, dokle god bude i jedna grupa na karnevalu i maskenbalu on ce i dalje biti ochajan ali ce se odrzavati.
    Ali nema veze vidim ja da je to ionako poprimilo korijene u narodu da sve shto je tradicionalno treba unishtiti da bi samo Turbo Folk i njemu slichni shit ostao tradicionalan u nashem gradu.
    Ima jedna stara izreka koja kaze: Da bi se pocheo penjati ka vrhu morash prvo dotaci dno!

  19. #94
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Cattaro
    Posts
    659
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    "Jesmo li pali...???"


    NE JOS....ali padamo polako i sigurno! )))

  20. #95
    Join Date
    Jan 2007
    Posts
    839
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default Orden zasluga za narod

    Koji bih ja dao Banderasu i njegovoj kliki za slijedece poduhvate:

    1.Zasluge za dovodjenje TurboFolka na feshte,sjetite se vi stariji prvih njegovih maskenbala u sada vec pokojnom Fjordu, u sali muzika od feshte a u betuli odma iza coshka Cecai sl. koju izvode svirachi koje je on angazovao.
    2.Sve iste stvari se deshavaju svake godine i sve se pretvorilo u jednu veliku PAPALADU ALA MAKA
    3.Stalno iste figure u povorci karnevala
    4.Stavio svoju dragu na vishi nivo od samog Karnevala, ljudi pa mazoretke na otvaranje,mazoret show,mazoretke na abrum,mazoretke glavne u karnevalskoj povorci... Dobro kazu ljubav nije krtola ali ove je jache od restovane krtole!!:mad:
    5.Odveo maskenbal u Bechice ,kao nema sale u Kotoru, ja se lichno sjecam kako smo 80ih godina bez ikakvih problema ishli u Teutu na maskenbale i nije se niko zalio shto nema glamura,shto nije NIVO, jes jadni no djebi ovi njegovi PRIJATELJI sjedali dok ih maske zabavljaju
    6.......?Kad ide sa svojom dragom da nas predstavlja po svijetu,pogodite koju,u autobusu on i njegova vjerna ekipa slushaju muziku od feshte, ka u prkno u sve shesnaest Ceca i dr.
    7.Kad su ishli u Panchevo da predstavljaju Kotorski karneval prije neku godinu polomile su se sve njegove djevojchice na chelu sa dragom da odu na Cecin koncert, koji vidi chuda nije bio u sklopu Panchevachkog karnevala.:ass:
    Ovako mozemo do besvijesti!:mad:
    Necu ni nastavljati nego dobro razmislite trebali ovakvim ljudima dati bilo kakvu podrshku?
    Chudi me samo da nije josh dobio nagradu grada 21.novembar!

  21. #96
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    470
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Danas je za sve zaposlene u Opštini Kotor organizovana akcija dobrovoljnog davalaštva krvi, ali se ovoj humanitarnoj akciji niko od zaposlenih, kao I odbornika Skupštine Opštine Kotor nije odazvao. „Šokirana sam , posebno jer je dobro poznato kolika je potreba za krvlju“ – kaže u izjavi za Radio Kotor predsjednik kluba Dobrovoljnih davalaca krvi, Vojka Banićević.Ona je rekla da ne može da objasni razlog zbog kojeg se niko od zaposlenih u Opštini nije odazvao akciji davanja krvi.“Iako današnja akcija nije uspjela, mi ćemo nastaviti sa našim humanitarnim radom već u maju mjesecu u Domu pomoraca, Studentskom domu, na kotorskim fakultetima I u srednjim školama”, poručila je Banićević.

    radio Kotor


    I onda kako ocekivat nesto vise od ljudi koji krvi nece da daju,a zna se da je fali... Sramota... onaj stub ispod sata nije odavno upotrebljavan.Mogli bi ga malo aktivirat Svake sedmice novi lik moze "visit",a kandidata ne fali blago nama...
    narodnjaci su soundtrack nase tranzicije....

  22. #97
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Cattaro
    Posts
    659
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by cattarogrande View Post
    Koji bih ja dao Banderasu i njegovoj kliki za slijedece poduhvate:

    1.Zasluge za dovodjenje TurboFolka na feshte,sjetite se vi stariji prvih njegovih maskenbala u sada vec pokojnom Fjordu, u sali muzika od feshte a u betuli odma iza coshka Cecai sl. koju izvode svirachi koje je on angazovao.
    2.Sve iste stvari se deshavaju svake godine i sve se pretvorilo u jednu veliku PAPALADU ALA MAKA
    3.Stalno iste figure u povorci karnevala
    4.Stavio svoju dragu na vishi nivo od samog Karnevala, ljudi pa mazoretke na otvaranje,mazoret show,mazoretke na abrum,mazoretke glavne u karnevalskoj povorci... Dobro kazu ljubav nije krtola ali ove je jache od restovane krtole!!:mad:
    5.Odveo maskenbal u Bechice ,kao nema sale u Kotoru, ja se lichno sjecam kako smo 80ih godina bez ikakvih problema ishli u Teutu na maskenbale i nije se niko zalio shto nema glamura,shto nije NIVO, jes jadni no djebi ovi njegovi PRIJATELJI sjedali dok ih maske zabavljaju
    6.......?Kad ide sa svojom dragom da nas predstavlja po svijetu,pogodite koju,u autobusu on i njegova vjerna ekipa slushaju muziku od feshte, ka u prkno u sve shesnaest Ceca i dr.
    7.Kad su ishli u Panchevo da predstavljaju Kotorski karneval prije neku godinu polomile su se sve njegove djevojchice na chelu sa dragom da odu na Cecin koncert, koji vidi chuda nije bio u sklopu Panchevachkog karnevala.:ass:
    Ovako mozemo do besvijesti!:mad:
    Necu ni nastavljati nego dobro razmislite trebali ovakvim ljudima dati bilo kakvu podrshku?
    Chudi me samo da nije josh dobio nagradu grada 21.novembar!
    i to je tako iz godine u godinu....a niko nista ne radi po tom pitanju!
    svi pricaju on ovo on ono ali nigdje niko nista ne radi da bi se makao on i slicni njemu sa "trona"

  23. #98
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Cattaro
    Posts
    659
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ada kad si ti cuo da iko ista daje u opstinu...ako se ne plati prvo!!!
    plati pa ce biti krvi!

  24. #99
    Join Date
    Aug 2005
    Location
    Kotor
    Posts
    57
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Najlakse je optuzit ljude iz oraganizacije..Ja stvarno nisam ni u kakvim karnevalskim grupama pa cisto objektivno posmatram ovu stvar..Neko je gore pomenuo da je Banderas,kako ga vec zovete,doveo turbo folk u Kotor kakva glupost! U Kotor,u CG turbo folk je doveo pink i neki malo brzi nacin zivota (jer to je muzika u kojoj se svi nadju,svako je jednom bio ostavljen i tako neke plitke ali pitke stvari za citavu populaciju i nema se vremena za uzivanjem nego da se dobro napiju,zagrle i kolo zaigraju).Kao drugo,koliko god Kotorani bili ocajni ne mozes ti poboljsavat karneval a prelazi u raspadnutiji hotel to bas dokazuje da veze nemamo kako se postupa u turizmu..To je reklama ravna nuli!!!Niko nije prezadovoljan sto je to moralo biti u Splendidu al drugo rjesenje za sad ne postoji..Stalno se nesto ovdje napada svi su ogorceni a nista konkretno preduzeli nisu i nemaju pojma kako je tesko oraganizovat 10 dana karnevalskih festi,a kamoli jos nesto znacajnije i vece..Ovo za opstinu je porazavajuce,to je tacno!Sto se ostalog tice mi smo bar mladi i moramo gledat malo optimisticnije i sagledati stvari iz nekoliko uglova jer najlakse je lezat i pricat sto ne valja...

  25. #100
    Join Date
    Jan 2007
    Posts
    839
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default narodnjaci

    Niko nije rekao da je Banderas doveo narodnjake,to samo pokazuje da ne chitash pazljivo,vec da je i on malo pomogao da bolje opstanu.Shto se tiche raspadnutog hotela nisi u pravu Teuta uopshte nije u stanju raspadanja, problem je druge vrste a to je da ste vi svi MLADI,chast izuzetcima,optereceni glamurom za vas mora sve biti najskuplje od cigara koje pushite,alkohola koji pijete,kola kojima se vozite,garderobe koju nosite (neki i samo kvalitetne ...ge konzumiraju)itd. shto naravno pokazuje da i nash Banderas boluje od toga jer ipak treba pushiti smrdljive cigare od 10 eura kutija piti samo JackDaniels na terasi Force mijenjati mobilne svaki mjesec a sve to od para od sponzora i onda naravno nemati da se ulozi u unapredjenje karnevala.:mad::mad::mad:
    Njemu je ispod chasti da organizuje sve to u manje elitnim mjestima od Splendida i Maximusa.
    A mladi moj Osmjese mozda jesi lijep ali nisi upoznat sa tradicijom to su ipak puchke feshte koje su se uvijek organizovale sa malo para,ne kazem da to ne treba podici na vishi nivo, ali slozicete se svi da se ipak podigao samo nivo nachina zivota Banderasu i njegovoj ekipi a da je sve na mnogo nizem nivou nego kad je bilo manje TURISTICHKI kako ti kazesh, ja se ipak dobro sjecam da su sve te feshte oduvijek bilo dobro posjecenje i dok ih oni nisu organizovali.
    Shto sa pak organizacije tiche naravno da je teshko neshto organizovati 15 dana prije pochetka deshavanja ,jer ja to pouzdano znam ONI pochinju da se organizuju maksimum 15 dana prije pochetka feshti.:mad::ass:

Page 4 of 5 FirstFirst 12345 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Sramota za Kotor
    By lacmanin in forum Primorski
    Replies: 29
    Last Post: 15-02-11, 06:37
  2. Prostorni plan Crne Gore
    By drl in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 30
    Last Post: 07-06-07, 11:36
  3. Kotor boat show...
    By noodle in forum Primorski
    Replies: 15
    Last Post: 28-04-06, 08:45
  4. Radio Kotor na net !
    By assassinate in forum Primorski
    Replies: 11
    Last Post: 02-02-06, 13:32
  5. Replies: 1
    Last Post: 09-08-04, 16:49

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •