Page 148 of 543 FirstFirst ... 4898138144145146147148149150151152158198248 ... LastLast
Results 3,676 to 3,700 of 13557

Thread: Iz raznih medija [Edicija 2021]

  1. #3676
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    8,146
    Thanks Thanks Given 
    1,126
    Thanks Thanks Received 
    580
    Thanked in
    339 Posts

    Default

    Nije baš da je misteriozni, vlasnik hotela..

  2. The Following User Says Thank You to ^^0LIvEr_QuEeN^^ For This Useful Post:


  3. #3677
    Join Date
    Mar 2017
    Posts
    4,691
    Thanks Thanks Given 
    557
    Thanks Thanks Received 
    2,709
    Thanked in
    1,396 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Dejan View Post
    Ko je misteriozni B.C, sto probija led kod uprave carina?
    Brano Cupic, vlasnik Imobilie, Citadele u Budvi, Jadran Perasta...

  4. The Following User Says Thank You to Ostoja For This Useful Post:


  5. #3678
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,583
    Thanks Thanks Given 
    3,543
    Thanks Thanks Received 
    8,586
    Thanked in
    4,636 Posts

    Default

    https://www.cdm.me/politika/sramni-s...-na-aerodromu/

    svako li je odbornik danas. odraz bezobraznosti i nevaspitanosti. no to je DF

    “Muška rukometna reprezentacija pod dirigentskom palicom onog nevaspitanog Kapisode je pokušala da izvrgne ruglu jednog časnog, pamentnog, vispernog momka Milana Kneževića. Niko nije glas digao. Niko. Nijedna institucija, sportski savez”, rekao je Milić.
    a onda ovako prostački i uličarski komentariše

    “Nije trebalo Nebošu Šofranca, ja bih prvi stao u njegovu zaštitu, mada je debelo zaslužio. A posebno što se radi o momku sa posebnim potebama. Zato ga treba dodatno zaštititi”, rekao je Milić.
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  6. #3679
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    7,130
    Thanks Thanks Given 
    111
    Thanks Thanks Received 
    1,677
    Thanked in
    976 Posts

    Default

    "Ja sam sportista, a sportista ne smije biti nacionalista. Student sam Pravnog fakulteta u Beogradu. Igrao sam za VK Crvena Zvezda i VK Partizan. Sve moje kolege, sa studija ili iz sportskih klubova, uvjeren sam da će potvrditi da me ne mogu zamisliti u ulozi u koju me mediji nasilno guraju proteklih dana. Jedino što me ohrabruje u svemu ovome je činjenica da niko ko me je ikada upoznao, ne može da zamisli da su ovi navodi istina. Moj doživljaj grada iz koga sam ponikao i u kom želim da ostanem, kosi se sa svakom vrstom diskriminacije ili uvrede na bilo kojoj osnovi. Moj odgoj, odrastanje, percepcija suživota na našim prostorima, ne daju prostora za uvrede i napade, a posebno ne bih komentarisao neprimjerene radnje kojim se omalovažava jedan vrijedan sakralni objekat mog Kotora", kazao je adžić.
    On je kazao da se i nakon medijskih navoda sastao sa parohom kotorskim, i da su razjasnili splet nesretih okolnosti,
    "Nakon medijskih navoda sastao sam se sa ocem Nemanjom, prema kojem imam iskreno poštovanje, i u prijateljskom razgovoru smo razjasnili splet nesretnih okolnosti koje su dovele do ove konstruisane priče. Još jednom želim da ponovim da naslovi i tekstovi u kojima se spominjem ovih dana, ne odgovaraju istini i predstavljaju bezočnu manipulaciju javnim mnjenjem. Nedjela koja mi se spočitavaju ne bih nikada sebi dopustio, iz poštovanja prema sopstvenom dignitetu, svojoj porodici, sportu kojim se bavim, crkvi u kojoj sam kršten, prema mom Kotoru i lokalnom parlamentu čiji sam član", kazao je Adžić.
    https://www.vijesti.me/vijesti/crna-...ju-krivokapica

  7. #3680
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    tivat
    Posts
    12,277
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    312
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    Hoce li mi SKOJ ikada odgovoriti na neko pitanje bilo ih je par koje je vjesto precutao a prije toga me pomenuo da ja nesto odgovorim. I kad odgovorim nestane do narednog spinovanja.
    Nego kad smo kod stanova moze i ovo
    https://m.cdm.me/drustvo/vukovic-kri...nih-17-godina/

    Opet ce sada da se pomene privatizacije, crkva, izborni inzinjering i sl.
    Niko nikad da odgovori oko Krivokapicevig stana i kako je rijesio stambenu situaciju a vec imao kucu
    Crna Gora, gnjezdo sokolova,
    ko te kleo – jaki Bog ga smeo,
    Tko zlobio – crn mu obraz bio

  8. #3681
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    tivat
    Posts
    12,277
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    312
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    A mozemo i o ovome isto, nema partijskog zaposljavanja jer to samo DPS radi zar ne SKOJ
    https://www.vijesti.me/vijesti/ekono...ija-od-diplome
    Evo moj drug Lukovic je poznat stari DPSovac i spinuje radi stanova
    Crna Gora, gnjezdo sokolova,
    ko te kleo – jaki Bog ga smeo,
    Tko zlobio – crn mu obraz bio

  9. #3682
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    7,130
    Thanks Thanks Given 
    111
    Thanks Thanks Received 
    1,677
    Thanked in
    976 Posts

    Default





  10. #3683
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    9,391
    Thanks Thanks Given 
    199
    Thanks Thanks Received 
    3,003
    Thanked in
    1,547 Posts

    Default

    https://m.cdm.me/hronika/verbalni-su...vala-policija/
    Pa ce biti opet da ih neko kamenuje i napada

  11. #3684
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    tivat
    Posts
    12,277
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    312
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Hell Raiser View Post
    https://m.cdm.me/hronika/verbalni-su...vala-policija/
    Pa ce biti opet da ih neko kamenuje i napada
    Mozda su ih provociraliniz kafica , gadjali sa nečim i sl.
    Kao sto je onaj napad u Bijelu organizovan od strane dilera droge bliskih vlasti U Hn da ih isprovociraju.
    Nije Bijela prevelika zna se ko je ko i ko je dje
    Crna Gora, gnjezdo sokolova,
    ko te kleo – jaki Bog ga smeo,
    Tko zlobio – crn mu obraz bio

  12. #3685
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    9,391
    Thanks Thanks Given 
    199
    Thanks Thanks Received 
    3,003
    Thanked in
    1,547 Posts

    Default

    Nisam ni ocekivao drugaciji komentar.
    I ovi sto su izasli su cetinjski kamatasi. I, sta onda? Sta traze u HN? Da pokazu koliko su jaki i kako im niko nista ne smije? Zna se ko je ko tamo....kako ne. Ovi ni ne zive tamo
    I sta je provokacija? Neko im digne tri prsta i oni izadju da se biju. Kad su od tih dilera zamalo dobili po glavi onda je napad jer su crnogorci, a sad su isprovocirani.
    Kad nekome pukne glava, nadam se da ces se sjetiti sta si podrzavao i branio
    Last edited by Hell Raiser; 04-05-21 at 20:31.

  13. #3686
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Ma, to je lepetanac, vazda sa još jednim pitanjem na koje mu nije odgovoreno. A šta ako se momcima samo pripišalo a crkva bila taman tu? Možda su vikali kuko srpska, pa ih je žena pogrešno čula?

  14. #3687
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    tivat
    Posts
    12,277
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    312
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Hell Raiser View Post
    Nisam ni ocekivao drugaciji komentar.
    I ovi sto su izasli su cetinjski kamatasi. I, sta onda? Sta traze u HN? Da pokazu koliko su jaki i kako im niko nista ne smije? Zna se ko je ko tamo....kako ne. Ovi ni ne zive tamo
    I sta je provokacija? Neko im digne tri prsta i oni izadju da se biju. Kad su od tih dilera zamalo dobili po glavi onda je napad jer su crnogorci, a sad su isprovocirani.
    Kad nekome pukne glava, nadam se da ces se sjetiti sta si podrzavao i branio
    Ko podrzava, samo iznosim cinjenice. I ne nisu samo dizali tri prsta kao sto ti predstavljas nego jos po nesto radili mimo toga, mozda ptesjecali kolonu provocirali na drugaciji nacin.
    Bar znamo da znas da su dileri bili bliski vlasti koje ti podrzavas, pa kad nekome pukne glava bar cemo znati da s
    provokatore podrzavao i narko dilere
    Crna Gora, gnjezdo sokolova,
    ko te kleo – jaki Bog ga smeo,
    Tko zlobio – crn mu obraz bio

  15. #3688
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    tivat
    Posts
    12,277
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    312
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by SKOJ View Post
    Ma, to je lepetanac, vazda sa još jednim pitanjem na koje mu nije odgovoreno. A šta ako se momcima samo pripišalo a crkva bila taman tu? Možda su vikali kuko srpska, pa ih je žena pogrešno čula?
    Jedino odgovorio na par postova ili jos da cekamo, da te nisu vanzemaljci oteli i sada te vratili.
    Ja jos cekam odgovor ko je procesuiran i kada kao sto ti tvrdis, ima tu jos postova koje su preskocio ali ces spinivati sada necim trecim
    Crna Gora, gnjezdo sokolova,
    ko te kleo – jaki Bog ga smeo,
    Tko zlobio – crn mu obraz bio

  16. #3689
    Join Date
    Mar 2005
    Posts
    12,391
    Thanks Thanks Given 
    5,523
    Thanks Thanks Received 
    4,939
    Thanked in
    2,067 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by lepetanac View Post
    A mozemo i o ovome isto, nema partijskog zaposljavanja jer to samo DPS radi zar ne SKOJ
    https://www.vijesti.me/vijesti/ekono...ija-od-diplome
    Evo moj drug Lukovic je poznat stari DPSovac i spinuje radi stanova
    E, a sto bi sa onim zaposljavanjem popova, to si nedje par puta pomenuo, pitao te forumas koje su to popove zaposlili ali si nestao tad.
    Having a parachute greatly increases your chance of surviving a long fall.
    Have a parachute.

  17. #3690
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    9,391
    Thanks Thanks Given 
    199
    Thanks Thanks Received 
    3,003
    Thanked in
    1,547 Posts

    Default

    Ne podrzavam ja druze nikoga. Ja nemam izgovore kao ti. Niti sam branio dilere u HN prosli put niti osudjujem cetinjske sanere i kamatase sada.
    Meni je to isti matrak. Neces naci da ja napisem da mora da su mu psovali cetnicku majku iz auta pa ih je on gadjao.
    Nego je ista divljina kao on kao taj u autu.
    A vidis tebi je uvijek neki razlog za provokaciju kada divljani izadju da se obracunavaju sa drugim divljanima.
    Sta ako im se pokupe dileri sledeci put pa ih iscukaju. Hoces li tada biti ovako sirok u razmisljanju ili ce biti "gledaj fasista samo probleme prave"
    Ne moras se ni truditi da odgovoris

  18. #3691
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    tivat
    Posts
    12,277
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    312
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Hell Raiser View Post
    Ne podrzavam ja druze nikoga. Ja nemam izgovore kao ti. Niti sam branio dilere u HN prosli put niti osudjujem cetinjske sanere i kamatase sada.
    Meni je to isti matrak. Neces naci da ja napisem da mora da su mu psovali cetnicku majku iz auta pa ih je on gadjao.
    Nego je ista divljina kao on kao taj u autu.
    A vidis tebi je uvijek neki razlog za provokaciju kada divljani izadju da se obracunavaju sa drugim divljanima.
    Sta ako im se pokupe dileri sledeci put pa ih iscukaju. Hoces li tada biti ovako sirok u razmisljanju ili ce biti "gledaj fasista samo probleme prave"
    Ne moras se ni truditi da odgovoris
    A dje zaključci da ja podržavam, ako ti kazem koji su razlozi sto je izbio incident to znaci da ja podržavam ili trazim izgovore.
    Jesam li u jednom momentu rekao neka su izasli kad su ih vec provocirali, ili trebali su ih izmlatiti jos vise.
    Kao po običaju stavljas mi rijeci tj dopisujes nesto sto nisam ni napisao.
    Ja sam samo konstantovao ko su bili provokatori, i da su ovi reagovali na njih.
    Niti sam opravdao ni jedne ni druge, niti sam rekao da su postupili kako treba.
    Da nijesi zlonamjeran I sam bi to vidio, nego sam ja navikao na ovakve stvari od tebe, mada nijesi jedini odje koji to radi ako ti je za utjehu.
    Crna Gora, gnjezdo sokolova,
    ko te kleo – jaki Bog ga smeo,
    Tko zlobio – crn mu obraz bio

  19. #3692
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    9,391
    Thanks Thanks Given 
    199
    Thanks Thanks Received 
    3,003
    Thanked in
    1,547 Posts

    Default

    Pa znas kako. Kad je prije bio incident koji su pokrenuli iz Demokrata, postavio si link i raspravljao se navelike kako narod ne osudjuje to, kako pogledaj sta rade, evo vidite....
    Isto to si napravio i za ovoga sto je bacio kamen. Kad su ljudi pokazali mogucnost da su iz kolone poceli, osuo si po njima kako brane klerofasizam....
    I sad.... Radis isto. Malo ti stav licemjeran, pa cim trazis izgovor, znaci da relativizujes situaciju. I opet one nazivas dilerima, a ovi su sta? Patriote.....
    Cetinjski kamtasi. Nije to sramota reci.

  20. #3693
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    tivat
    Posts
    12,277
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    312
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Antares View Post
    E, a sto bi sa onim zaposljavanjem popova, to si nedje par puta pomenuo, pitao te forumas koje su to popove zaposlili ali si nestao tad.
    Hoces li imenom i prezimenom da ti kazem?
    Naravno da necu ali ima ih koji su vise u vladi nego u parohiji pitaj tamonte tvoje iz DF a koji su. Znace oni, samo nije u redu da ja imenima odje baratam jer nisu odje. A on je iznio nesto sto je po novinama bilo, pa valjda kad je bilo moze to i da dokaze jer je rekao da ja to znam al se lud pravim
    Crna Gora, gnjezdo sokolova,
    ko te kleo – jaki Bog ga smeo,
    Tko zlobio – crn mu obraz bio

  21. #3694
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    tivat
    Posts
    12,277
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    312
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Hell Raiser View Post
    Pa znas kako. Kad je prije bio incident koji su pokrenuli iz Demokrata, postavio si link i raspravljao se navelike kako narod ne osudjuje to, kako pogledaj sta rade, evo vidite....
    Isto to si napravio i za ovoga sto je bacio kamen. Kad su ljudi pokazali mogucnost da su iz kolone poceli, osuo si po njima kako brane klerofasizam....
    I sad.... Radis isto. Malo ti stav licemjeran, pa cim trazis izgovor, znaci da relativizujes situaciju. I opet one nazivas dilerima, a ovi su sta? Patriote.....
    Cetinjski kamtasi. Nije to sramota reci.
    Druze o cemu ti, covjek bacio kamen na kolonu i tebi je to normalno? Ko je osuo da brane klerofasizam, ajde nadji mi to?
    Ili ces opet nestati kao i prije sto si uradio???
    One nazivam dilerema jer znam da su dileri, imenom i prezimenom znam ko su momci i cime se bave.
    Jesu u toj koloni bili Cetinski kamatasi stvarno ne znam, evo cu vjerovati tebi i tako cu ih nazvati onda nemam problem sa time.
    Nego si zlonamjeran I ubacujes slova dje ih nema, vidis nesto sto ti zelis da vidis pa projektujes neke stvari.
    Pa kad te pitam da dokazes nestanes, jednom sam ti dao priliku da dokazes pred svima svoje tvrdnje pa si samo pobjegao, naravno jer nisi mogao dokazati.
    Druze citah kako je napisano ne projektuj nesto iz glave, ja da sam mislio da branim komite branio bi ih, nemam problem sa time.
    Niti sam u te kolone niti sam bio u prosle niti me zanimaju.
    Ali zasto se litije nisu provocirale, posipale govnima I sl?
    Zasto organizovati neke narkodilere da provociraju ove uspaljene glave kojima ne treba mnogo, da bi se izazvao neki incident.
    Da bi se prikazali kako su ovi rusilacki nastrojeni jel zbog toga?
    Slobodno odgovori
    Crna Gora, gnjezdo sokolova,
    ko te kleo – jaki Bog ga smeo,
    Tko zlobio – crn mu obraz bio

  22. #3695
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    9,391
    Thanks Thanks Given 
    199
    Thanks Thanks Received 
    3,003
    Thanked in
    1,547 Posts

    Default

    Nisam ja pobjegao ni prosli put, nego mi postalo dosadno da pisem jedno te isto po 10x, jer se tebi ne svidja odgovor, pa rjesavas da ga ignorises i postavljas isto pitanje po milioniti put i dobijes isti odgovor.
    Elem....
    Jesu li narko dileri prosli put isprovocirali i napali kolonu. Jesu. Da li je bilo sa namjerom, jeste.
    Jesi li postavio link i poceo da trazis da se pojedini sa foruma izjasne o napadu. Jesi i to svako malo.
    Jesu li neki relativizovali napad branjenjem kako su ih iz kolone provocirali. Jesu.
    Jesi li ih ti napao kako je to nova drzava na koju se moramo navikavati i kako cetnicke horde napadaju crnogorce zbog zastava. Jesi.
    Da li sad to isto radis tvrdnjom da su ih isprovocirali iz lokala.?Pa radis druze.
    Sta ima da ti objasnjavam vise.
    Ti ga i dalje neces vidjeti tako, i opet ces poceti sa nekom pricom, i opet ces reci kako bjezim od rasprave.
    Ne bjezim, samo nemam zivaca da istu stvar pisem 100x
    Last edited by Hell Raiser; 04-05-21 at 21:22.

  23. #3696
    Join Date
    Mar 2005
    Posts
    12,391
    Thanks Thanks Given 
    5,523
    Thanks Thanks Received 
    4,939
    Thanked in
    2,067 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by lepetanac View Post
    Hoces li imenom i prezimenom da ti kazem?
    Naravno da necu ali ima ih koji su vise u vladi nego u parohiji pitaj tamonte tvoje iz DF a koji su. Znace oni, samo nije u redu da ja imenima odje baratam jer nisu odje. A on je iznio nesto sto je po novinama bilo, pa valjda kad je bilo moze to i da dokaze jer je rekao da ja to znam al se lud pravim
    Pusti sad spinovanje, DF, moji iz DF-a i tako to sto SKOJ radi.

    Ne moras imenom, mozes link do nekog od portala dje pise dje su to zaposljeni u vladi.

    To pise nedje sigurno, jel tako?
    Having a parachute greatly increases your chance of surviving a long fall.
    Have a parachute.

  24. The Following User Says Thank You to Antares For This Useful Post:


  25. #3697
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    tivat
    Posts
    12,277
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    312
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Hell Raiser View Post
    Nisam ja pobjegao ni prosli put, nego mi postalo dosadno da pisem jedno te isto po 10x, jer se tebi ne svidja odgovor, pa rjesavas da ga ignorises i postavljas isto pitanje po milioniti put i dobijes isti odgovor.
    Elem....
    Jesu li narko dileri prosli put isprovocirali i napali kolonu. Jesu. Da li je bilo sa namjerom, jeste.
    Jesi li postavio link i poceo da trazis da se pojedini sa foruma izjasne o napadu. Jesi i to svako malo.
    Jesu li neki relativizovali napad branjenjem kako su ih iz kolone provocirali. Jesu.
    Jesi li ih ti napao kako je to nova drzava na koju se moramo navikavati i kako cetnicke horde napadaju crnogorce zbog zastava. Jesi.
    Da li sad to isto radis tvrdnjom da su ih isprovocirali iz lokala.?Pa radis druze.
    Sta ima da ti objasnjavam vise.
    Ti ga i dalje neces vidjeti tako, i opet ces poceti sa nekom pricom, i opet ces reci kako bjezim od rasprave.
    Ne bjezim, samo nemam zivaca da istu stvar pisem 100x
    Ja te opet pitam dje sam osuo oko klerofasizma i sl, daj mi taj post dje ja pominjem da drugi brane klerofasizam I sl.??
    Dje sam napisao da cetbicke horde napadaju crnogorce zbog zastava, daj da vidim.
    Druze sta je sa tobom, zasto lazes ovako???
    Prosli put je vila rasprava dje si rekao da sam nesto pozitivno oko DPS a pisao ili slicno.
    Ja sam te pitao da nadjes to i ako nadjes da cu se samobanovat sa foruma ako ne nadjes da se ti samobanujes.
    Nije ti pobjegao jer se meni nije svidjao odgovor, nego jer nijesi htio da Prihvatis ponudu, sto jedino govori o tebi i koliko lazes.
    Evo neces naci ni ovo sto si rekao da sam govorio o klerofasistima, cetnickim hordama I slicno.
    Pa ces opet pobjeci kao....
    Crna Gora, gnjezdo sokolova,
    ko te kleo – jaki Bog ga smeo,
    Tko zlobio – crn mu obraz bio

  26. #3698
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    tivat
    Posts
    12,277
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    312
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Antares View Post
    Pusti sad spinovanje, DF, moji iz DF-a i tako to sto SKOJ radi.

    Ne moras imenom, mozes link do nekog od portala dje pise dje su to zaposljeni u vladi.

    To pise nedje sigurno, jel tako?
    Ne pise sve na internetu druze, ne spinujem nego ti kazem kazem kako mozes da provjeris.
    Evo ima par forumasa sa kojima se znam licno kojima sam rekao i koji mogu da potvrde moju pricu ako ce. I ako nece mali mi posao sto bi se reklo, a za te forumase ne bi rekao da SU DPS ovci
    Crna Gora, gnjezdo sokolova,
    ko te kleo – jaki Bog ga smeo,
    Tko zlobio – crn mu obraz bio

  27. #3699
    Join Date
    Mar 2005
    Posts
    12,391
    Thanks Thanks Given 
    5,523
    Thanks Thanks Received 
    4,939
    Thanked in
    2,067 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by lepetanac View Post
    Ne pise sve na internetu druze, ne spinujem nego ti kazem kazem kako mozes da provjeris.
    Evo ima par forumasa sa kojima se znam licno kojima sam rekao i koji mogu da potvrde moju pricu ako ce. I ako nece mali mi posao sto bi se reklo, a za te forumase ne bi rekao da SU DPS ovci
    Tvrdis nesto, ocekivajuci da ti se vjeruje na rijec. Neozbiljno lepetanac, krajnje neozbiljno.
    Having a parachute greatly increases your chance of surviving a long fall.
    Have a parachute.

  28. #3700
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    9,391
    Thanks Thanks Given 
    199
    Thanks Thanks Received 
    3,003
    Thanked in
    1,547 Posts

    Default

    Tako mi i treba kad se spustim na nivo rasprave treci osnovne

Page 148 of 543 FirstFirst ... 4898138144145146147148149150151152158198248 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Iz raznih medija [2020]
    By Gandalf_White in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 5228
    Last Post: 06-01-21, 22:27
  2. Prodajem Kolekciju knjiga iz Vijesti (edicija Milenijum)
    By Rakun in forum Ostali oglasi
    Replies: 7
    Last Post: 31-08-12, 15:08
  3. Replies: 3
    Last Post: 09-12-11, 11:11
  4. I: Edicija "Roman u Crnoj Gori"
    By liquido in forum Ostali oglasi
    Replies: 2
    Last Post: 13-11-10, 21:55
  5. Nova edicija "Politike", bestseleri svakog mjeseca
    By Alhemichar in forum Književnost i lingvistika
    Replies: 10
    Last Post: 29-09-04, 00:14

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •