Page 77 of 131 FirstFirst ... 276773747576777879808187127 ... LastLast
Results 1,901 to 1,925 of 3261

Thread: #OdupriSe - 97000

  1. #1901
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    1,953
    Thanks Thanks Given 
    12
    Thanks Thanks Received 
    156
    Thanked in
    76 Posts

    Default

    Sto se tice df-a prosto je. Neka odluce vec jednom hoce li da mijenjaju vlast pa nakon toga da se bore za svije ideale, ili ce da se drze svojih ideala po cijenu da se vlast ne mijenja.
    Ili hoces ili neces. Nema izmedju bato. Ako si za drugu opciju onda makar znamo ko si i sta si.

    Sent from my CLT-L29 using Tapatalk

  2. #1902
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    PGcity
    Posts
    780
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    17
    Thanked in
    12 Posts

    Default

    U sledećih nekoliko dana treba treba obilježiti svaki pokret, udruženje i individualca koji uslovljava djelovanje pokreta ODUPRI SE spoljnom politikom kao nepoželjnog na protestima. Niko od njih nema 30 simpatizera, pa neka se skupe na drugo mjesto i u drugo vrijeme i neka prave svoj protest i svoje zahtjeve! Baš bih volio da vidim tu sprdačinu od protesta!

    Isti postupak treba preduzeti i prema onima koji ispred stvaranja stvarno slobodne i nezavisne države Crne Gore sa jakim institucijama sistema postavljaju pitanja tipa: glad u africi, represije nad tibetancima i povećanog nasilja policije nad afro amerikancima kao i bilo kog drugog manje bitnog pitanja. Ovakvih orkestriranih napada će biti sve više jer će takvi pokreti dobiti medijski prostor onih koji ni slučajno ne žele ujedinjenje opozicije i njihovo međunarodno etabliranje kao partnera. (gospodi iz CDM-a malo fali da dovedu Šešelja na naslovnu stranu da objasni Srbima kako ne treba da protestuju sa ljudima kojima je međunarodna zajednica potencijalni partner.)

    Svjedoci ste kako je juče do vrata u gov*a zagazila Mirajana Kuljak. Ako malo analiziramo situaciju, Mirjana Kuljak je bivša Liberalka. Njen pokret ima komunističko ime "Sloboda narodu". Većina čanova pokreta (možda i svih 17 osoba) su razočarani srpski klero fašisti. Zamislite sad samo tu političku čorbu od pokreta, da ne kažem baljezgariju! Preko ovakvog pokreta, koji ne zna što mu je glava a što guzica, najlakše je vršiti pritiske na narod u Crnoj Gori. Možete lako vršiti pritiske na Crnogorce jer je Kuljak bivša članica Liberalnog saveza, možete vršiti pritsak na Srbe jer je pokret etabliran kao anti nato i pro srpski, i možete vršiti pritisak na običan i nacionalno neostrašćeni dio Crne Gore kome je bitno kako se živi, jer pokret je sam sebi dao naziv po socijalističkoj krilatici. Sve u svemu, ovaj pokret je jedna politički nezrela i politički nepismena grupacija. Mislim da ovaj pokret nije pod nikakvom kontrolom DPS-a već su jednostavno politički nepismeni.

    Ukoliko neka od parlamentarnih partija ne prihvati sporazum treba je pečatirati kao dekoraciju DPS-a. Političkoj partiji se ne može djelovanje pravdati političkom nepismenošću i nezrelošću.
    Last edited by SubWay; 21-03-19 at 10:11.

  3. #1903
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Isak View Post
    Garant DF ovo neće potpisati
    Onda ce proci kao Vuk Draskovic 2000-e.

    Ako bojkot propadne oni ce biti krivi, a ako Vrhovni komandant padne ispasce da je to postignuto uprkos DF sabotiranja.

  4. #1904
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Andromeda
    Posts
    15,723
    Thanks Thanks Given 
    2,090
    Thanks Thanks Received 
    4,631
    Thanked in
    2,474 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by avet View Post
    A kako nema druze. na hiljade i hiljade takvih. Sjecate li se od skoro ovoga lika: https://www.vijesti.me/vijesti/crna-...uke-dukanovicu
    Prelistaj mu slike na FB pa ce ti biti jasno da nijesu samo botovi u pitanju. I da se s ovakvim likom seta na protestu rame uz rame?

    Najbolje bi bilo da se seta u dvije kolone - neka setaju zajedno likovi kao sto je ovaj Pajovic, a druga kolona neka okupi normalan svijet, pa da se zna dje ste. Kao sto neko napisa ranije, dobro su se raznorazni Pajovici i krmadija ukurvili jer ipak oni imaju skrivene motive.

    https://www.facebook.com/photo.php?f...6554031&type=3
    Ne avetaj, srece ti. Ne kazem da nema odredjen broj ovakvih budaletina na protestima, al smatram da je taj broj minoran. Evo ih odredjene njihove vodje pozvase na bojkot, ako im je bolje pod Milom, jos bolje, neka sjede kuci. A pravi patriota ce prije i sa ovakvima na proteste, nego da podrzava ove izrode na vlasti. Po cemu su ovakvi gori od DrPS-a, koji opkjacka i rasproda drzavu, sve prodato strancima koji nas gledaju ka robove u rodjenoj zemlji, primorje odavno nije nase, samo sto nam ne uvedu dozvole da se kupamo na more. I prije cu sa njima na proteste, iovako su velika manjina, nego uz ovakvu vlast.


    Quote Originally Posted by Isak View Post
    Šta reći , koju posluku porati ? Vol. 2

    Послато са SM-J530F уз помоћ Тапатока
    Xaxaxa, 'kursove,' xaxaxa, kakav novinar, takve i novine. Istrazih malo ko je doticni nazovi 'novinar' Gradisa Katic, klasicni vuckov isprdak, tipa neki srpski Su(p)kovic. Veli 'kaze nas odlicno upuceni sagovornik, koji je iz razumljivih razloga zeleo da ostane anoniman.' Seems legit.
    Forever young, i want to be forever young

  5. #1905
    Join Date
    May 2012
    Posts
    5,594
    Thanks Thanks Given 
    139
    Thanks Thanks Received 
    472
    Thanked in
    244 Posts

    Default

    Nedeljik afera kaze, odakle su se ovi sad stvorili i zasto se ne ignorisu ovakve gluposti.

  6. #1906
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,131
    Thanks Thanks Given 
    5,696
    Thanks Thanks Received 
    7,397
    Thanked in
    2,969 Posts

    Default

    Ovo Vucic stize u pomoc drugu u nevolji??

    Demokrate prihvatile sporazum

    https://www.vijesti.me/vijesti/polit...vih-prioriteta

    URA takodje

    https://www.vijesti.me/vijesti/polit...odne-crne-gore

    Evo da vidimo oce li DF odigrati jos jednom za DPS. U tom slucaju mislim da ih ceka, sto rece neko od kolega, sudbina SPO u Srbiji.

    Sent from my HUAWEI CRR-L09 using Tapatalk
    Last edited by kimmi; 21-03-19 at 11:50.

  7. #1907
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    7,120
    Thanks Thanks Given 
    111
    Thanks Thanks Received 
    1,675
    Thanked in
    974 Posts

    Default

    Ni da je Politika objavila a ne neki sajt za koji niko nije cuo i na kome ne mozes naci dvije tacne vijesti. Ako cete se baviti opozicionim spinovima onda da se bacimo na razradu kako ce proci kontramiting DPSa planiran za 23 kako prije najaviste

    A Vucic "pomaze" Milu tako sto svi njegovi mediji uredno ga blate mjesecima i podrzavaju ove proteste. Knezevic dao intervju RTS, Maric kao slucajno doveo Sindjelica pa se iznenadio, kao na traci se svakodnevno smjenjuju razni analiticari i istoricari koji pricaju o CG...

  8. #1908
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    16,041
    Thanks Thanks Given 
    2,191
    Thanks Thanks Received 
    2,348
    Thanked in
    1,213 Posts

    Default

    "
    Miloš Krivokapić

    Zašto protestujemo? Zato jer više ima slobode u Ulici Slobode nego iznad bilo koje glasačke kutije na bilo kojim izborima u Crnoj Gori u zadnjih 30 godina. Zato što ne postoji slobodna volja građana, jer su izbori demokratska dekoracija apsolutističkog režima. Zato što nam Katnić preporučuje da budemo kmetovi, a ne građani. Zato što policija privodi kombi koji širi smijeh slobode, policija defiluje pokazujući svu raskoš represivnog aparata kojim raspolaže na sajtu Vlade usmjeren protiv građana. Zato jer se temeljno sprovodi padavina prava gdje je potpredsjednik DPS-a priznao da je šef kriminalne grupe, a sada se baškari po beogradskim kafanama. Zato jer na Mamuli gdje je bio logor umjesto muzeja grade kockarnice gdje su naši preci bili zatvoreni . Zato jer predsjednikov sin troši naše pare u Las Vegasu, dok djeca građana ako se zaposle hrane njegove hidroelektrane. Zato jer bi predsjednik Crne Gore da pregovara sa protestantima kao da smo otmičari ili teroristi, dok se on keseri iza svake institucije. Protestujemo u Ulici Slobode, jer naspram sebe imamo feudalni sistem koji nam se ruga i cereka u facu"

    https://www.vijesti.me/razgovarajmo/...skom-aktivizmu

  9. #1909
    Join Date
    Sep 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,861
    Thanks Thanks Given 
    264
    Thanks Thanks Received 
    189
    Thanked in
    87 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Isak View Post
    Šta reći , koju posluku porati ? Vol. 2

    Послато са SM-J530F уз помоћ Тапатока

  10. #1910
    Join Date
    Mar 2005
    Posts
    12,353
    Thanks Thanks Given 
    5,480
    Thanks Thanks Received 
    4,895
    Thanked in
    2,048 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by aquamarin View Post
    prastajte na off-u ali ovaj lik je izgubljeni brat Petra Komnenica. #conspiracy
    Having a parachute greatly increases your chance of surviving a long fall.
    Have a parachute.

  11. #1911
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by montenegrina View Post
    "
    Miloš Krivokapić

    Zašto protestujemo? Zato jer više ima slobode u Ulici Slobode nego iznad bilo koje glasačke kutije na bilo kojim izborima u Crnoj Gori u zadnjih 30 godina. Zato što ne postoji slobodna volja građana, jer su izbori demokratska dekoracija apsolutističkog režima. Zato što nam Katnić preporučuje da budemo kmetovi, a ne građani. Zato što policija privodi kombi koji širi smijeh slobode, policija defiluje pokazujući svu raskoš represivnog aparata kojim raspolaže na sajtu Vlade usmjeren protiv građana. Zato jer se temeljno sprovodi padavina prava gdje je potpredsjednik DPS-a priznao da je šef kriminalne grupe, a sada se baškari po beogradskim kafanama. Zato jer na Mamuli gdje je bio logor umjesto muzeja grade kockarnice gdje su naši preci bili zatvoreni . Zato jer predsjednikov sin troši naše pare u Las Vegasu, dok djeca građana ako se zaposle hrane njegove hidroelektrane. Zato jer bi predsjednik Crne Gore da pregovara sa protestantima kao da smo otmičari ili teroristi, dok se on keseri iza svake institucije. Protestujemo u Ulici Slobode, jer naspram sebe imamo feudalni sistem koji nam se ruga i cereka u facu"

    https://www.vijesti.me/razgovarajmo/...skom-aktivizmu
    Lijepo sročeno. Naša tužna realnost. No dako dočekamo promjene.

  12. #1912
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,149
    Thanks Thanks Given 
    658
    Thanks Thanks Received 
    687
    Thanked in
    336 Posts

    Default

    Perović: Do subote ćemo čekati odgovor, očekujemo podršku DF-a

    By Vijesti

    Kakvi su ovo spineri premazani, a sve ka' da neće. Manje medijski pismen čitalac (a takvih je puno), će sada da pomisli da organizatori zovu DF da se priključi protestu.

    Iskreno se divim kako protesti odolijevaju ovim svakodnevnim frontalnim i bočnim naletima, što od partija, što od medija, što od raspomamljenog pučanstva na društvenim mrežama, i to mi daje nadu da je vrijeme za promjenu sazrelo.
    Don't mind anything anyone tells you about anyone else. Judge everyone and everything for yourself.

  13. #1913
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Lično, ni malo mi se ne dopada ovaj Perović ali neka stvari idu svojim tokom...prihvatam da dođe do promjene vlasti i slobodnih izbora pa ćemo lako sa prevejanim Džemalom i ostalim opozicionim profiterima

  14. #1914
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    2,915
    Thanks Thanks Given 
    21
    Thanks Thanks Received 
    113
    Thanked in
    54 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Director View Post
    Lično, ni malo mi se ne dopada ovaj Perović ali neka stvari idu svojim tokom...prihvatam da dođe do promjene vlasti i slobodnih izbora pa ćemo lako sa prevejanim Džemalom i ostalim opozicionim profiterima
    Baš bih volio da mi obrazložiš u čemu viđe Perovićevu prevejanost? Nije da je od juče poznat javnosti. Ja ne vidjeh da je mijenjao retoriku i stavove vremenom, i u njima ne prepoznajem ni mogućnost prevejanosti, niti je svojim djelovanjem nakon raspada LSCG pokazao da ima ambiciju da parazitira i profitira u ovakvom nakaradnom političkom sistemu kao mnogi "bivši" liberali. Prije će biti da je problem što je ono što je i bio devedesetih, a uz to još i Džemal.
    Inače, baš simptomatično kakva se retorika prosipa od hardcore Srba oko DF-a zadnjih par dana. Izgleda da se opasno drma bastion odbrane DPS-a.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  15. #1915
    Join Date
    May 2009
    Posts
    8,351
    Thanks Thanks Given 
    1,326
    Thanks Thanks Received 
    1,468
    Thanked in
    593 Posts

    Default

    Nasem narodu niko ne valja, najbolji je Milo, pisaj Milo po sirotinji do smrti!

    ps odoh mu okacit sliku u dnevni
    Quote Originally Posted by Biznismen Podgorica View Post
    Oli da se kladimo ti das 50e a ja cu 200e.
    Ako ne prodje ti imas 200e.. :wink:

  16. #1916
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Superhik View Post
    Baš bih volio da mi obrazložiš u čemu viđe Perovićevu prevejanost? Nije da je od juče poznat javnosti. Ja ne vidjeh da je mijenjao retoriku i stavove vremenom, i u njima ne prepoznajem ni mogućnost prevejanosti, niti je svojim djelovanjem nakon raspada LSCG pokazao da ima ambiciju da parazitira i profitira u ovakvom nakaradnom političkom sistemu kao mnogi "bivši" liberali. Prije će biti da je problem što je ono što je i bio devedesetih, a uz to još i Džemal.
    Inače, baš simptomatično kakva se retorika prosipa od hardcore Srba oko DF-a zadnjih par dana. Izgleda da se opasno drma bastion odbrane DPS-a.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    A đe je bio svih ovih godina taj isti Džemal? Na osnovu čega si zaključio ovo "
    Prije će biti da je problem što je ono što je i bio devedesetih, a uz to još i Džemal." ??? Pogledaj tvoj komentar, pominješ citirajući mene hardcore Srbe. Pa sada , reči ti meni, ti koji braniš građanskog lidera Peroviqa od mene, kad su takvi likovi sa izjavama poput tvoijh "građanski" kako da vam vjeruje iko? Ja nisam pomenuo nijednu nacionalnost ali te otrove protiv Srba ili bilo koga, nikad ali nika podržati lično neću.

  17. #1917
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    PGcity
    Posts
    780
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    17
    Thanked in
    12 Posts

    Default

    Polakote. Nisu Džemal Perović i Srpski glasački korpus glavni problemi ove države. Da imamo pravnu i stabilnu državu ne bi bili problem uopšte, jer bi Džemal igrao šaha u park sa penzionerima, a Srpski glasački korpus koji nije građanski orijentisan bi bez atmosfere straha koju kreira država imao 3% podrške. Ova dva fenomena su možda problem pokreta Odupri se i njima će se baviti pokret "odupri se" i rešavaće ih kako zna i umije.

    Međutim mi imamo PROBLEM U DRŽAVI. NEKO NON STOP ZAVLAČI RUKU U NJEN BUDŽET! Problem u državi je malo veći od unutrašnjih problema u pokretu Odupri se, to ne zaboravite, jer se neko baš trudi da vam manje probleme servira kao veće!
    Last edited by SubWay; 21-03-19 at 14:14.

  18. #1918
    Join Date
    Mar 2017
    Posts
    4,691
    Thanks Thanks Given 
    557
    Thanks Thanks Received 
    2,709
    Thanked in
    1,396 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Viscount View Post
    Perović: Do subote ćemo čekati odgovor, očekujemo podršku DF-a

    By Vijesti

    Kakvi su ovo spineri premazani, a sve ka' da neće. Manje medijski pismen čitalac (a takvih je puno), će sada da pomisli da organizatori zovu DF da se priključi protestu.

    Iskreno se divim kako protesti odolijevaju ovim svakodnevnim frontalnim i bočnim naletima, što od partija, što od medija, što od raspomamljenog pučanstva na društvenim mrežama, i to mi daje nadu da je vrijeme za promjenu sazrelo.
    Preuzimajuci rizik da budem svrstan u medijski "manje pismene", nije mi jasno na koga se primjedba odnosi vezano za spinovanje: "Vijesti" ili Dzemal Perovic? Vjerovatno sam nesto previdio, ali stvarno mi nije jasno.

  19. #1919
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by SubWay View Post
    Polakote. Nisu Džemal Perović i Srpski glasački korpus glavni problemi ove države. Da imamo pravnu i stabilnu državu ne bi bili ni problem uopšte, jer bi Džemal igrao šaha u park sa penzionerima, a Srpski glasački korpus koji nije građanski orijentisan bi bez atmosfere straha koju kreira država imao 3% podrške. Ova dva fenomena su možda problem pokreta Odupri se i njima će se baviti pokret "odupri se" i rešavaće ih kako zna i umije.

    Međutim mi imamo PROBLEM U DRŽAVI. NEKO NON STOP ZAVLAČI RUKU U NJEN BUDŽET! Problem u državi je malo veći od unutrašnjih problema u pokretu Odupri se, to ne zaboravite, jer se neko baš trudi da vam manje probleme servira kao veće!
    Za koga će glasat "patriote" iz rožajsko gusinjskog korpusa ako ikad CG bude pravna i stabilna država? Možda im treba duševnu molitvu uslišit da ih Erdogan posjeti. Bilo bi tu dosta evivaša koji bi sEkli vene takođe...

  20. #1920
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    2,915
    Thanks Thanks Given 
    21
    Thanks Thanks Received 
    113
    Thanked in
    54 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Director View Post
    A đe je bio svih ovih godina taj isti Džemal? Na osnovu čega si zaključio ovo "
    Prije će biti da je problem što je ono što je i bio devedesetih, a uz to još i Džemal." ??? Pogledaj tvoj komentar, pominješ citirajući mene hardcore Srbe. Pa sada , reči ti meni, ti koji braniš građanskog lidera Peroviqa od mene, kad su takvi likovi sa izjavama poput tvoijh "građanski" kako da vam vjeruje iko? Ja nisam pomenuo nijednu nacionalnost ali te otrove protiv Srba ili bilo koga, nikad ali nika podržati lično neću.
    A Đe je bio ovih godina? To ti je argument za njegovu prevejanost?
    Znači prevejanost mu je u tome što se svih ovih godina nije angažovao da parazitira na grbači naroda, uhljebljen u nekoj od stranaka koje decenijama ni pera ne odbiše ovakvom sistemu? Nego se tamo bavio građanskim aktivizmom i sprečavao "valorizaciju" Valdanosa i sad našao da, kako reče, lišen političkih ambicija, sa tamo nekim prevejanim likovima kvari političku idilu između vlasti, opozicije i građana. Baš prevejan neki lik.
    Argumentacija za tvoj stav ti je neodrživa i besmislena, tako da će ipak prije biti da je problem što je Dzemal i pride "ustaša" iz devedesetih.
    Meni nema potrebe da vjeruje iko. Niti sam angažovan oko protesta niti gajim ikakvu nadu da mogu donijeti neki preporod. Jednostavno smatram da većina naroda to niti želi, niti zaslužuje. Smatram da imam izgrađene građanske stavove, ali to ne znači da ću da žmurim na one poput tebe koji bi da u građanštinu zaogrnu nebuloze ukorijenjene u šovinizmu.
    Kad pisah o komentarima hardcore Srba oko DF-a nisam mislio na tebe nego na mnoge koji zadnjih dana pišu kako su protesti antisrpski i da bi bilo bolje da kao Bošnjačka stranka uđu u vlast sa DPS-om. Ali rekao bih da nisi ni ti daleko od njih. Još koji prevejani Džemal i ima da nadođeš


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  21. #1921
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    7,120
    Thanks Thanks Given 
    111
    Thanks Thanks Received 
    1,675
    Thanked in
    974 Posts

    Default

    Ja da sam lider neke od politickih partija u CG ili bi dao ostavku ili bi odbio ovaj "Sporazum" jer je najblaze receno neozbiljno ponudjen od neorganizovane skupine ljudi sa FB kojoj su same politicke partije dale i masovnost i infrastrukturu. Da bi bio Sporazum njemu je trebalo da prethodi niz susreta sa liderima opozicije kao i otvorenih debata. Licno mislim da bi najbolja stvar bila da su sami lideri postigli konsenzus i krenuli u proteste umjesto sto su dali legitimitet pojedincima bez ikakve realne snage. Ovako imamo apsurd da preko 90% demonstranata ama bas nema pojma o samim organizatorima, niti ko su, niti za sta se zalazu. Poslije prvobitnog istrcavanja sa ultimatumima, prijetnjom ne razilazenja do ispunjenja zahtjeva sa ovako ponudjenim "Sporazumom" ma sta on sadrzao prijeti da se znacajno izgubi pocetni elan. To jedna stvar, druga je oko stavljanja po strani sustinskih pitanja i stvari koje dijele samu CG a koje su od znacaja vecini naroda. Stavljanje po strani nece rijesiti problem vec ce ga jos vise zakomplikovati a sa jednim normalnim dijalogom ne mora se doci do rjesenja sada vec kao pocetak nekog djelovanja u rom smjeru moze se doci barem do uvazavanja suprotnih stavova i pogleda kao i do nacina kako bi se neke stvari rijesile.

  22. #1922
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,149
    Thanks Thanks Given 
    658
    Thanks Thanks Received 
    687
    Thanked in
    336 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Ostoja View Post
    Preuzimajuci rizik da budem svrstan u medijski "manje pismene", nije mi jasno na koga se primjedba odnosi vezano za spinovanje: "Vijesti" ili Dzemal Perovic? Vjerovatno sam nesto previdio, ali stvarno mi nije jasno.
    Na Vijesti, naravno. Zašto nisu napisali da podršku očekuju od svih partija - a sporazum su poslali svima, nego su odlučili da izdvoje citat da organizatori očekuju podršku od DF-a? Velika je razlika između: 'očekujemo podršku od DF-a' i 'očekujemo podršku i od DF-a'.
    Don't mind anything anyone tells you about anyone else. Judge everyone and everything for yourself.

  23. #1923
    Join Date
    May 2009
    Posts
    8,351
    Thanks Thanks Given 
    1,326
    Thanks Thanks Received 
    1,468
    Thanked in
    593 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Rodion Romanovich View Post
    Ja da sam lider neke od politickih partija u CG ili bi dao ostavku ili bi odbio ovaj "Sporazum" jer je najblaze receno neozbiljno ponudjen od neorganizovane skupine ljudi sa FB kojoj su same politicke partije dale i masovnost i infrastrukturu. Da bi bio Sporazum njemu je trebalo da prethodi niz susreta sa liderima opozicije kao i otvorenih debata. Licno mislim da bi najbolja stvar bila da su sami lideri postigli konsenzus i krenuli u proteste umjesto sto su dali legitimitet pojedincima bez ikakve realne snage. Ovako imamo apsurd da preko 90% demonstranata ama bas nema pojma o samim organizatorima, niti ko su, niti za sta se zalazu. Poslije prvobitnog istrcavanja sa ultimatumima, prijetnjom ne razilazenja do ispunjenja zahtjeva sa ovako ponudjenim "Sporazumom" ma sta on sadrzao prijeti da se znacajno izgubi pocetni elan. To jedna stvar, druga je oko stavljanja po strani sustinskih pitanja i stvari koje dijele samu CG a koje su od znacaja vecini naroda. Stavljanje po strani nece rijesiti problem vec ce ga jos vise zakomplikovati a sa jednim normalnim dijalogom ne mora se doci do rjesenja sada vec kao pocetak nekog djelovanja u rom smjeru moze se doci barem do uvazavanja suprotnih stavova i pogleda kao i do nacina kako bi se neke stvari rijesile.
    Ne citam dalje MASOVNOST I INFRASTRUKTURU, pa prve noci, prvog protesta skupilo se vise od 1000 ljudi, a bukvalno nidje nije bilo pomena o protestima, drugi put isto tako, pa se skupilo 4000, nije mene i moje poznanike pozvao ni Manda ni Abazovic na protest, vec prazan stomak, ocigledno da nekima treba pipun, mandic, knezevic, dritan da ih pozove da bi oni izasli, e to su ovce vece no ove sto glasaju dps i zao mi je sto sa takvima setam rame uz rame.
    Quote Originally Posted by Biznismen Podgorica View Post
    Oli da se kladimo ti das 50e a ja cu 200e.
    Ako ne prodje ti imas 200e.. :wink:

  24. #1924
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    7,120
    Thanks Thanks Given 
    111
    Thanks Thanks Received 
    1,675
    Thanked in
    974 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Director View Post
    Za koga će glasat "patriote" iz rožajsko gusinjskog korpusa ako ikad CG bude pravna i stabilna država? Možda im treba duševnu molitvu uslišit da ih Erdogan posjeti. Bilo bi tu dosta evivaša koji bi sEkli vene takođe...
    Nikako ne mogu da ukapiram sta ljudi pored tebe uopste traze na protestu? Nije to tvoj milje jer iz tebe izbija tolika netolerancija, forumskim pravilnikom receno, i tolika mrznja prema svima uvijena u bez ikakvog razloga razne teorije zavjere da je to strasno.

  25. #1925
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    7,120
    Thanks Thanks Given 
    111
    Thanks Thanks Received 
    1,675
    Thanked in
    974 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ^izzy^ View Post
    Ne citam dalje MASOVNOST I INFRASTRUKTURU, pa prve noci, prvog protesta skupilo se vise od 1000 ljudi, a bukvalno nidje nije bilo pomena o protestima, drugi put isto tako, pa se skupilo 4000, nije mene i moje poznanike pozvao ni Manda ni Abazovic na protest, vec prazan stomak, ocigledno da nekima treba pipun, mandic, knezevic, dritan da ih pozove da bi oni izasli, e to su ovce vece no ove sto glasaju dps i zao mi je sto sa takvima setam rame uz rame.
    Grijesis i za tu prvu noc jer sam upoznat a ukoliko bi im samo DF otpao vidio bi tek koliko bi znacajno opao protest nazalost. Volio bi da grijesim. Sami organizatori su trebali otvoreno i javno da imaju niz sastanaka sa liderima opozicije, intelektualcima, nvo sektorom kao i otvorene debate. Nacin na koji su ponudili Sporazum je neozbiljan. Moje misljenje.

Page 77 of 131 FirstFirst ... 276773747576777879808187127 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •