Page 84 of 119 FirstFirst ... 347480818283848586878894 ... LastLast
Results 2,076 to 2,100 of 2957

Thread: Vaperi...gdje ste ;)

  1. #2076
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    13,932
    Thanks Thanks Given 
    4,984
    Thanks Thanks Received 
    2,397
    Thanked in
    1,283 Posts

    Default

    Vazda kad naruchujem sa FT naruchim poneku novu da isprobam,e sad uzeh neku Smartcigs Gold tobacco,ima onu pipetu,izleda luxuzno u odnosu na Liquine technosti,pomirisah,smrdi na ubazdjele pikavce,aj rekoh mozda kad se proba parit nije losha,josh mi se povrace pas im m dje nadjoshe to da naprave FUUUJ
    ...

  2. #2077
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    3,936
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    70
    Thanked in
    33 Posts

    Default



    Ima li ko da bi mijenjao za neki MTL atomizer?

  3. #2078
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Montenegro
    Posts
    1,109
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    10
    Thanked in
    7 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by AL no1 View Post
    Vazda kad naruchujem sa FT naruchim poneku novu da isprobam,e sad uzeh neku Smartcigs Gold tobacco,ima onu pipetu,izleda luxuzno u odnosu na Liquine technosti,pomirisah,smrdi na ubazdjele pikavce,aj rekoh mozda kad se proba parit nije losha,josh mi se povrace pas im m dje nadjoshe to da naprave FUUUJ
    Ja kupih nekolilike one Liqua mix u staklene flašice sa staklenom pipetom, zaista je vrhunsko pakovanje i vrhunske etikete lakirane... dadoh Bartu da proba "Ice Tobaco", meni je bomba. Nije za cijeli dan jer poslije poure parenja zatežinja jer je inače prearomatičan, ali je vrh.

  4. #2079
    Join Date
    Mar 2016
    Posts
    286
    Thanks Thanks Given 
    4
    Thanks Thanks Received 
    13
    Thanked in
    8 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Bubreg View Post
    Ja kupih nekolilike one Liqua mix u staklene flašice sa staklenom pipetom, zaista je vrhunsko pakovanje i vrhunske etikete lakirane... dadoh Bartu da proba "Ice Tobaco", meni je bomba. Nije za cijeli dan jer poslije poure parenja zatežinja jer je inače prearomatičan, ali je vrh.
    Ja cijepam ovaj liqua mix mango milkshake i banana cream. Samo ove novije bocice staklene valjaju, prosli put sam porucio bio neke starije modele u plasticnu bocicu, bezveze su bili.

    Sent from my SM-A530F using Tapatalk

  5. #2080
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Earth
    Posts
    30,094
    Thanks Thanks Given 
    2,718
    Thanks Thanks Received 
    4,450
    Thanked in
    2,364 Posts

    Default

    https://www.facebook.com/fasttech.ne...22498034563012



    Inace ne znam jel' FastTech zayebao ili je SingPost otisao u **** krasni... Sad gledam da saznam ko je zayebao jer ko god da je, vise nikad necu da koristim taj servis... Ako je FT zayebao, brisem nalog... Ako je SG Post zayebao, vise nikad SG postu necu koristit'.

    Nakon vise propusta, sad mi je posljednja posiljka posla za US. Kazu da je US samo tranzitna stanica, da nista ne brinem. Znaci WTF!?

    Ne samo da cu cekat' 5 puta duze nego sto bi trebalo (umjesto 10 dana cekacu jedno 2 mjeseca) nego jos necu imat' ni 'tracking' jer ce iz US da krene preko USPS-a, u nasoj posti nece bit' ni registrovano itd. Katastrofa.

    Ne kapiram kako se ovo desilo a svi se prave ludi kao da je ovo normalno a ja sam sisao veslo...


    --------------------------
    Do Not Disturb.
    --------------------------


  6. #2081
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    C:\TIVATECH\
    Posts
    5,425
    Thanks Thanks Given 
    133
    Thanks Thanks Received 
    275
    Thanked in
    139 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ivanderhn78 View Post
    U nekoj teoriji, za nekoga ko pocinje da pari, koja je bezbjedna granica, na dnevnoj osnovi potrosnje tecnosti? Ako je tecnost recimo na 20mg.
    Da se ne otruje ili nesto slicno.
    Mislim na nic salt tecnosti.
    Postoji li mogucnost da se to izracuna?

    Sent from my SM-G928F using Tapatalk
    Ne možeš se otrovati nikotinom ni pušenjem ni parenjem jedino da progutaš direktno bazu ali i tada bi povratio. Nikotin "napušta" organizam za nekih 30-60 min , zato ti mozak traži novu dozu. Kad se predoziraš nikotinom simptomi su glavobolja, vrtoglavica i gađenje, tada organizam nema potrebu za novu dozu a forsiranje obavezno te tjera na povraćanje.

  7. #2082
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    C:\TIVATECH\
    Posts
    5,425
    Thanks Thanks Given 
    133
    Thanks Thanks Received 
    275
    Thanked in
    139 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Bubreg View Post
    Ja evo od nedavno vejpujem... nikotin ne koristim jer nikad u životu cigar nijesam zapalio niti ću, ali što se tiče tečnosti 3ml mi staje u tank a pripunim ga jedno 10x dnevno... e sad... nije vazda prazan kad ga pripunim ali između 12 i 15ml spičim na dan.
    Merak ali skup hobi.
    Nisi pušio a pariš? Batali to jadan, ne parimo mi za gušt nego od muke!

  8. #2083
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Montenegro
    Posts
    1,109
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    10
    Thanked in
    7 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Tivatech View Post
    Nisi pušio a pariš? Batali to jadan, ne parimo mi za gušt nego od muke!
    Jes jes, gotovo je to, eo se od jutros odvikavam, brzo ću. Još mrvu!


  9. #2084
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    13,932
    Thanks Thanks Given 
    4,984
    Thanks Thanks Received 
    2,397
    Thanked in
    1,283 Posts

    Default

    Bartoza,ili stari...zashto mi je ispod atomizera-deka,na Galaxies stalno slinavi,moram obrisat makar jednom dnevno?
    Chak sam prije mislio da je losh setap,jebo mu ja m taman dje slini vishe
    ...

  10. #2085
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    977
    Thanks Thanks Given 
    51
    Thanks Thanks Received 
    26
    Thanked in
    18 Posts

    Default

    Curi ti na neku od rupica i sliva se ispod.

  11. #2086
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    13,932
    Thanks Thanks Given 
    4,984
    Thanks Thanks Received 
    2,397
    Thanked in
    1,283 Posts

    Default

    Moze li biti da je to kondenz?
    ...

  12. #2087
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    977
    Thanks Thanks Given 
    51
    Thanks Thanks Received 
    26
    Thanked in
    18 Posts

    Default

    Naravno da moze, da se sliva niz dimnjak i kroz rupu za vaduh da se spusta

  13. #2088
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    C:\TIVATECH\
    Posts
    5,425
    Thanks Thanks Given 
    133
    Thanks Thanks Received 
    275
    Thanked in
    139 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by AL no1 View Post
    Bartoza,ili stari...zashto mi je ispod atomizera-deka,na Galaxies stalno slinavi,moram obrisat makar jednom dnevno?
    Chak sam prije mislio da je losh setap,jebo mu ja m taman dje slini vishe
    Ma ne znaš ti koliko vate da staviš, pokušaj da više vate cca debljine obične cigarete uviješ da se stisne na širinu grijača, provuci je pridržavajući grijač, kad je provučeš podigni gore da je grijač na nekih 3-5mm od rupe, okini krajeve da jedva dodiruju dno rezervoara, nakvasi ih i uguraj u kanale, zatvori i naspi tečnost pa javi curi li opet.

  14. #2089
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    13,932
    Thanks Thanks Given 
    4,984
    Thanks Thanks Received 
    2,397
    Thanked in
    1,283 Posts

    Default

    A shto cu dizat kad je grijach svakako vec dovoljno visoko iznad onoga dodatka sa rupicom?
    ...

  15. #2090
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Earth
    Posts
    30,094
    Thanks Thanks Given 
    2,718
    Thanks Thanks Received 
    4,450
    Thanked in
    2,364 Posts

    Default

    Ajde i ovdje da napisem (ukratko) svoje iskustvo sa SMOK-om.

    Nakon prve kupovine Smok Alien-a (220W), nakon par mjeseci je posao u q. Prijavljivao je "low battery" iako su baterije bile pune i radile odlicno na drugim mod-ovima. Vjerujem da sam i pominjao to na ovoj temi ali nebitno. Dao sam ga Tivatech-u da se igra sa njim ali mu nije bilo spasa, valjda je tecnost 'probila' do komponente i syebala uredjaj.

    Nakon duze prepiske sa GearBest-om i SMOK-om direktno, poslata mi je zamjena prije jedno godinu dana. Kad je stigao, testirao sam ga i odlozio u kutiju jer sam tada vec koristio iStick Pico od eLeaf-a koji mi je bio mnogo kompaktniji i laksi.

    Prije 4-5 dana sam odlucio da izvadim SMOK i da ga koristim kao kucna varijatna gdje mi velicina/tezina ne predstavlja problem a duza baterija donosi benefit rijedje zamjene istih.

    Evo danas je ekran crkao. Uredjaj radi ali ekran je mrtav, definitivno. Nakon citanja po netu vidim da nisam sam i da su mnogi imali slicnih problema a stroga preporuka je da se ne koristi bez ekrana (sto nisam ni planirao iskreno) jer je to obicno korak prije nego se komponente zapale (desavalo se drugima). Uzrok je izgleda opet isti - curenje tecnosti na komponente. Nakon samo 4-5 dana koriscenja... WTF!?

    Sa ovim sam zavrsio sa SMOK-om i njihovim proizvodima a post pisem da i drugima skrenem paznju i da im preporucim da se drze dalje od SMOK-a koji ima jako lose proizvode koji nisu ni malo sigurni za upotrebu...

    Toliko.
    Last edited by Fidel Castro; 19-06-19 at 18:32.
    --------------------------
    Do Not Disturb.
    --------------------------


  16. #2091
    Join Date
    Jun 2017
    Posts
    184
    Thanks Thanks Given 
    5
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Korisna informacija.

    Sent from my SM-G928F using Tapatalk

  17. #2092
    Join Date
    Mar 2016
    Posts
    286
    Thanks Thanks Given 
    4
    Thanks Thanks Received 
    13
    Thanked in
    8 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Fidel Castro View Post
    Ajde i ovdje da napisem (ukratko) svoje iskustvo sa SMOK-om.

    Nakon prve kupovine Smok Alien-a (220W), nakon par mjeseci je posao u q. Prijavljivao je "low battery" iako su baterije bile pune i radile odlicno na drugim mod-ovima. Vjerujem da sam i pominjao to na ovoj temi ali nebitno. Dao sam ga Tivatech-u da se igra sa njim ali mu nije bilo spasa, valjda je tecnost 'probila' do komponente i syebala uredjaj.

    Nakon duze prepiske sa GearBest-om i SMOK-om direktno, poslata mi je zamjena prije jedno godinu dana. Kad je stigao, testirao sam ga i odlozio u kutiju jer sam tada vec koristio iStick Pico od eLeaf-a koji mi je bio mnogo kompaktniji i laksi.

    Prije 4-5 dana sam odlucio da izvadim SMOK i da ga koristim kao kucna varijatna gdje mi velicina/tezina ne predstavlja problem a duza baterija donosi benefit rijedje zamjene istih.

    Evo danas je ekran crkao. Uredjaj radi ali ekran je mrtav, definitivno. Nakon citanja po netu vidim da nisam sam i da su mnogi imali slicnih problema a stroga preporuka je da se ne koristi bez ekrana (sto nisam ni planirao iskreno) jer je to obicno korak prije nego se komponente zapale (desavalo se drugima). Uzrok je izgleda opet isti - curenje tecnosti na komponente. Nakon samo 4-5 dana koriscenja... WTF!?

    Sa ovim sam zavrsio sa SMOK-om i njihovim proizvodima a post pisem da i drugima skrenem paznju i da im preporucim da se drze dalje od SMOK-a koji ima jako lose proizvode koji nisu ni malo sigurni za upotrebu...

    Toliko.
    Iako malo traju, coilovi im najbolji ukus imaju za kupovne al su uredjaji bezveze

    Sent from my SM-A530F using Tapatalk

  18. #2093
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Earth
    Posts
    30,094
    Thanks Thanks Given 
    2,718
    Thanks Thanks Received 
    4,450
    Thanked in
    2,364 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NikolaStama View Post
    Iako malo traju, coilovi im najbolji ukus imaju za kupovne al su uredjaji bezveze

    Sent from my SM-A530F using Tapatalk
    I dalje koristim njihove coil-ove iako nisu ni oni savrseni.

    Desava mi se da jednostavno ne mogu ni da se namotaju na tank (i to njihov). Jednostavno je drugaciji navoj. Opet znak loseg 'quality control'-a.

    Obicno uzimam one kutijice od po 5 grijaca, u prosjeku 1 od 10 ima drugaciji navoj (kraci) i moram u smece da ga bacim bez mogucnosti da ga koristim.

    Ali planiram i njih da zamjenim uskoro (cekam posiljku) tako da sa SMOK-om vjerovatno zavrsavam u potpunosti.

    Po meni su previse neozbiljni i imaju ozbiljnih problema sa kontrolom kvaliteta i onim sto prodaju.
    --------------------------
    Do Not Disturb.
    --------------------------


  19. #2094
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    13,932
    Thanks Thanks Given 
    4,984
    Thanks Thanks Received 
    2,397
    Thanked in
    1,283 Posts

    Default

    Pazite se kad naruchujete sa FT,prije 5 min naruchih technosti i pisalo je In stock,kad platih i pogledah narudzbinu pishe-Ships in 7 business days...
    ...

  20. #2095
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Earth
    Posts
    30,094
    Thanks Thanks Given 
    2,718
    Thanks Thanks Received 
    4,450
    Thanked in
    2,364 Posts

    Default

    Standardno kod svih Kineskih prodavnica, pogotovo koja prodaje 'na gomilu' (GearBest, Fasttech itd.) za razliku od posebnih prodavaca (eBay, AliExpress itd.)

    Redovno se to desava, nista novo. Onda kad ih pitas WTF samo ti kazu da je nemoguce azurirat' informacije u realnom vremenu i to je to... Macku o rep. A ti cekaj dodatnih 10 dana ili vise...
    --------------------------
    Do Not Disturb.
    --------------------------


  21. #2096
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    13,932
    Thanks Thanks Given 
    4,984
    Thanks Thanks Received 
    2,397
    Thanked in
    1,283 Posts

    Default

    Meni prvi put ovako.
    ...

  22. #2097
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    977
    Thanks Thanks Given 
    51
    Thanks Thanks Received 
    26
    Thanked in
    18 Posts

    Default

    Zadnju narudzbinu sam cekao oko 20 dana da im dodje sve na stanje. Narucivati samo nesto sto nije hitno, inace izbjegavati.

  23. #2098
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Earth
    Posts
    30,094
    Thanks Thanks Given 
    2,718
    Thanks Thanks Received 
    4,450
    Thanked in
    2,364 Posts

    Default

    Ja imam bas lijepo ovo posljednje iskustvo sa Fasttech-om.

    Paket (iako je na njemu bila moja adresa) je poslat u Ameriku. Navodno je to trebala da bude 'tranzitna stanica' i da je to "normalno" (iako mi se to nikad prije nije desilo, bilo koja 'prodavnica' da je u pitanju)...

    Naruceno 22. maja, poslato 25. maja. Navodno u Ameriku stiglo 6. juna i od tad ne mrda.

    Izgubio sam masu vremena jer sam kontaktirao i SG post koji je poslao posiljku iz Kine. I USPS koji je trebao da posiljku posalje iz US za CG kao i Fasttech koji je sve to fino organizovao.

    I dalje cekam, ocekuju se neka istrazivanja, eskalacija slucaja i milion gluposti ali vjerujem da je izvjesno da mi paket nikad nece stic' a Fasttech gleda kako da ne vrati pare.

    A ja samo gubim vrijeme. I zivce.
    --------------------------
    Do Not Disturb.
    --------------------------


  24. #2099
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Montenegro
    Posts
    1,109
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    10
    Thanked in
    7 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Fidel Castro View Post
    Ja imam bas lijepo ovo posljednje iskustvo sa Fasttech-om.

    Paket (iako je na njemu bila moja adresa) je poslat u Ameriku. Navodno je to trebala da bude 'tranzitna stanica' i da je to "normalno" (iako mi se to nikad prije nije desilo, bilo koja 'prodavnica' da je u pitanju)...

    Naruceno 22. maja, poslato 25. maja. Navodno u Ameriku stiglo 6. juna i od tad ne mrda.

    Izgubio sam masu vremena jer sam kontaktirao i SG post koji je poslao posiljku iz Kine. I USPS koji je trebao da posiljku posalje iz US za CG kao i Fasttech koji je sve to fino organizovao.

    I dalje cekam, ocekuju se neka istrazivanja, eskalacija slucaja i milion gluposti ali vjerujem da je izvjesno da mi paket nikad nece stic' a Fasttech gleda kako da ne vrati pare.

    A ja samo gubim vrijeme. I zivce.
    Ako ti što znači, nevezano za vape, ja sam naručio bio oko 300€ robe sa B&H photo komercijalnom poštom, završila je neđe u južnu ameriku i mjesec ipo dana sam čekao povraćaj para ili re-send, pošto mi je bila frka za tu opremu tražio sam re-send, i stvarno je stigla poslije 5 dana kad su je ponovo poslali, uredno platio carinu i PDV... međutim, ne lezi vraže... prođe od tada POLA GODINE, kad stiže jedno 5 puta prepakovana pošta iz Nikaragve, u koju mi dolazi tih istih 300€ robe koja je bila izgubljena (i otpisana davno...) i neka to, no mi je donio poštar doma ništa mi tražili nijesu jer je prepakovana pošta pa se nije viđela ona B&H faktura. Eto, da i mene nekad u životu golub posere hahahahaha
    Last edited by Bubreg; 26-06-19 at 14:45.

  25. #2100
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Earth
    Posts
    30,094
    Thanks Thanks Given 
    2,718
    Thanks Thanks Received 
    4,450
    Thanked in
    2,364 Posts

    Default

    Izgleda nece nista bit' od ovoga sto sam narucio (jos mi pare nisu vratili) pa ajde ovaj put da vidim ima li i nekih preporuka prije nego narucim isto sa neke druge prodavnice...

    Znaci trenutno koristim SMOK Baby Beast TFV8 tank... (imam 2 komada inace)



    Koristim SMOK V8 Baby Q2 grijace jer su sa najvecim otporom (0.6Ω) te stoga od ponudjenog najmanje tecnosti jedu, najmanje baterije trose i najduze traju.. Makar bi trebalo da je tako u poredjenju sa ostalim grijacima koji se mogu uzet' za TFV8 koji su od 0.15Ω do 0.6Ω.



    Sa mojim (dosta 'obilnim' parenjem) obicno vec poslije nedelju dana se osjeti promjena u ukusu, doduse blaga. Ali poslije nekih 10-ak, do 15 dana moram da zamjenim grijac.

    To je makar 2-3 grijaca mjesecno sto zahtjeva ceste narudzbe sto bi isto volio da izbjegnem (tj. smanjim).

    Uz to, pisao sam cak u prethodnom post-u moje iskustvo sa SMOK-om i sa njihovom kontrolom kvaliteta gdje mi se desi da uzmem grijac i ne mogu da ga nasarafim uopste (jer fali jedan citav navoj) i onda mogu direktno da ga bacim u korpu za smece, novog, nekoriscenog.

    Zato sam trazio (a evo jos trazim) alternativu... Klasicno motanje zice i sl. sam prevazisao i na to se ne bih mogao vratit'. Tako da mi preostaju svakako gotovi grijaci za koje znam da ce bit' slicni kao ovi ali eto... nesto malo bolje, malo kvalitetnije i eventualno malo ekonomicnije kako u pogledu ucestalih kupovina tako i u potrosnji same tecnosti koju svakako ja sam pravim ali kad punim tank po 4-5 puta na dan... osjeti se

    Da podsjetim... narucio sam Freemax Mesh Pro tank a sad da me pitate, ni sam ne znam zasto... Cini mi se da grijaci koje imaju u ponudi za njih, nisu preko 0.2Ω pa ne znam ni koliko bi stedio na tecnosti i baterijama. Ali eto... citao sam dosta pozitivna iskustva (ne samo sa placenih YouTube-era nego po netu uopste) i vecina ga hvale a i kazu da grijaci dosta dugo traju (u poredjenju sa mojim trenutnim makar 2-3 duze).. Uz to sam tank moze da 'drzi' 5ml (ili cak 6ml sa 'bubble' tank-om) sto ne bi uticalo na potrosnju ali bi prividno pozitivno uticalo na mene i samu ucestalost punjenja tecnosti...

    Isto tako, ovo je kao 'nova tehnologija' sa ovim 'mesh'-om iako ne znam koliko realnog uticaja ima. Kontam da nije gore od klasicne zice. Opet - mnogi kazu da je mnogo bolje od tradicionalnih grijaca.

    S' obzirom da ovo nikad nece stic', sad imam sansu da izaberem nesto drugo, bolje.

    Ima li kakvih preporuka, sugestija, iskustava?

    ZaFaljujem.
    --------------------------
    Do Not Disturb.
    --------------------------


Page 84 of 119 FirstFirst ... 347480818283848586878894 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Gdje učite?
    By Sten in forum Sve i svašta
    Replies: 16
    Last Post: 05-07-17, 19:56
  2. Gdje u PG
    By kambodza in forum Motociklizam
    Replies: 1
    Last Post: 06-04-10, 19:24
  3. tačno gdje smo...............
    By funestis in forum Religija i filozofija
    Replies: 61
    Last Post: 14-06-09, 15:41
  4. Gdje?
    By Boyanna in forum Primorski
    Replies: 35
    Last Post: 27-03-06, 12:39
  5. Gdje je EOS?
    By Fabia_Elegance! in forum Automobilizam arhiva
    Replies: 1
    Last Post: 20-11-05, 13:15

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •