Page 364 of 417 FirstFirst ... 264314354360361362363364365366367368374414 ... LastLast
Results 9,076 to 9,100 of 10410

Thread: Telemach CG (TV)

  1. #9076
    Join Date
    Oct 2017
    Posts
    500
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Zdravo "Randy Orton",

    Zamolili bismo te da nas u inbox obavijestiš ukoliko je brzina interneta nakon promjene paketa ostala ista, uz dostavljen br. korisničkog ugovora i kontakt telefon.


    Lijep pozdrav,

  2. #9077
    Join Date
    Oct 2017
    Posts
    500
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Zdravo "miovrag",

    Zamolili bismo te da nam se obratiš u inbox kako bi ti pružili informacije o dodatnim kanalima i ostalim povoljnostima kod produženja ugovorne obaveze.

    Lijep pozdrav,

  3. #9078
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    9,407
    Thanks Thanks Given 
    1,602
    Thanks Thanks Received 
    1,704
    Thanked in
    1,022 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Telemach View Post
    Zdravo "miovrag",

    Zamolili bismo te da nam se obratiš u inbox kako bi ti pružili informacije o dodatnim kanalima i ostalim povoljnostima kod produženja ugovorne obaveze.

    Lijep pozdrav,
    Fala Vi,nemam namjeru da produzavam ugovor jos,tako za time nema potrebe...

  4. #9079
    Join Date
    Oct 2017
    Posts
    500
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Zdravo "kimmi",

    Ukoliko si zainteresovan za instalaciju eon usluge zamolili bismo te da nas kontaktiraš u inbox sa brojem telefona kako bi te kontaktirala naša služba prodaje.

    Lijep pozdrav,

  5. #9080
    Join Date
    Feb 2019
    Posts
    1,436
    Thanks Thanks Given 
    4
    Thanks Thanks Received 
    489
    Thanked in
    280 Posts

    Default

    Nova sport je osnovnom paketu?

  6. #9081
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    montenegro-pg
    Posts
    19,795
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    143
    Thanked in
    93 Posts

    Default

    Je li krenuo taj kanal?

    Sent from my SM-G975F using Tapatalk
    Leo Messi no es de este mundo !!! Gvardiola...14. Grazias Pep.

  7. #9082
    Join Date
    Oct 2017
    Posts
    500
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Zdravo "Brk",

    Kanal Nova Sport za sve korisnike D3 i EON platforme je dostupan na poziciji 110.
    Total TV korisnici mogu da ga prate na poziciji 150, dok je za D3i korisnike kanal dostupan na poziciji 260.

    Lijep pozdrav,


  8. #9083
    Join Date
    Oct 2017
    Posts
    500
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Zdravo "laciale",

    Kanal Nova Sport počinje sa emitovanjem od 4.decembra.

    Lijep pozdrav,

  9. #9084
    Join Date
    Jan 2012
    Posts
    717
    Thanks Thanks Given 
    29
    Thanks Thanks Received 
    5
    Thanked in
    4 Posts

    Default

    Evo kako telemach cijeni i nagrađuje stare korisnike.

    Stari sam korisnik (redovno placam svaki račun) koji je produžio novi ugovor prije par mjeseci na eon full. I ranije sam mogao da koristim Eon aplikaciju na 5 uređaja da bi mi sad ukinuli na 1. Što još jednom potvrđuje da ih zanimamo samo kada treba potpisati novi ugovor, nakon toga se ukidaju kanali, skrembluju sadržaji,smanjuju mogućnosti korišćenja itd... Internet od 120mb možeš da sanjaš do 100mb max na lan na wifi teško 35-40mb uz ping 30... i više. Na Eon resiveru vraćanje unazad radi dostava loše, otezano, sporo.

    Sent from my SM-G965F using Tapatalk

  10. #9085
    Join Date
    Feb 2011
    Location
    Caffe del Montenegro
    Posts
    9,928
    Thanks Thanks Given 
    834
    Thanks Thanks Received 
    604
    Thanked in
    239 Posts

    Default

    ja koliko vidim taj Nova Sport kanal je u stvari SK?

  11. #9086
    Join Date
    May 2010
    Location
    Boka Kotorska HN♥️
    Posts
    4,089
    Thanks Thanks Given 
    633
    Thanks Thanks Received 
    656
    Thanked in
    409 Posts

    Default

    Meni na EON Full gura max 110 (od mogucih 150) preko kabla.

  12. #9087
    Join Date
    Oct 2017
    Posts
    500
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Zdravo,

    Od 4. decembra u Telemach ponudu stiže novi kanal - Nova Sport, televizijski kanal specijalizovan za prenose najvažnijih sportskih događaja koji će gledaocima ponuditi raznovrstan premium sportski sadržaj - svakoga dana - 24 sata dnevno.
    Samo u prvoj nedelji emitovanja, Nova Sport ekskluzivno donosi 19 direktnih prenosa vrhunskih sportskih događaja, među kojima su fudbalski mečevi Premier lige: Mančester junajted – Totenhem, kao i gradski derbi Mančester siti – Mančester junajted.
    Gledaoce u ovoj sedmici očekuju uzbudljive košarkaške utakmice Evrolige, a u centru pažnje biće susret Armani – Crvena zvezda, kao i onaj između najljućih rivala Panatinaikosa i Olimpijakosa.
    Ljubitelji engleske Premier lige će, na kanalu Nove Sport moći da bodre svoje favorite među 20 klubova sa ostrva. Uz najmoćniju englesku Premier ligu, tu su i utakmice španske La Lige ili popularne Primere, u kojoj već godinama vladaju Barcelona i Real, a čije okršaje ćemo gledati i u novoj sezoni na Novoj Sport.
    Liga nacija je jedno od najmlađih fudbalskih takmičenja, a na Nova Sport kanalu ljubitelji fudbala moći će da bodre svoje reprezentacije ili favorite iz drugih zemalja. Osim fudbala, novi kanal prenosiće i košarkaške utakmice Eurolige i Eurokupa. Najgledniji teniski turniri iz Japana, Kine i SAD-a u kojima učestvuju teniski asovi takođe se sele na Nova Sport kanal.
    Novi kanal biće i „kuća” američkog fudbala kroz najzanimljivije utakmice NFL lige. Fanove očekuju najinteresantniji mečevi najveće i najpopularnije profesionalne lige čiji se pobjednik kruniše u velikom Super Bowlu.
    Kanal Nova Sport za sve korisnike D3 i EON platforme je dostupan na poziciji 110. Total TV korisnici mogu da ga prate na poziciji 150, dok je za D3i korisnike kanal dostupan na poziciji 260.

    Lijep pozdrav,

  13. #9088
    Join Date
    Oct 2017
    Posts
    500
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Zdravo "share",

    Zamolili bismo te da nam u inbox dostaviš br. korisničkog ugovora kako bismo bili u mogućnosti da pristupimo rješavanju tehničkih poteškoća koje prijavljuješ.

    Lijep pozdrav,

  14. #9089
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    NK
    Posts
    288
    Thanks Thanks Given 
    69
    Thanks Thanks Received 
    13
    Thanked in
    13 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Telemach View Post
    Zdravo,

    Od 4. decembra u Telemach ponudu stiže novi kanal - Nova Sport, televizijski kanal specijalizovan za prenose najvažnijih sportskih događaja koji će gledaocima ponuditi raznovrstan premium sportski sadržaj - svakoga dana - 24 sata dnevno.
    Samo u prvoj nedelji emitovanja, Nova Sport ekskluzivno donosi 19 direktnih prenosa vrhunskih sportskih događaja, među kojima su fudbalski mečevi Premier lige: Mančester junajted – Totenhem, kao i gradski derbi Mančester siti – Mančester junajted.
    Gledaoce u ovoj sedmici očekuju uzbudljive košarkaške utakmice Evrolige, a u centru pažnje biće susret Armani – Crvena zvezda, kao i onaj između najljućih rivala Panatinaikosa i Olimpijakosa.
    Ljubitelji engleske Premier lige će, na kanalu Nove Sport moći da bodre svoje favorite među 20 klubova sa ostrva. Uz najmoćniju englesku Premier ligu, tu su i utakmice španske La Lige ili popularne Primere, u kojoj već godinama vladaju Barcelona i Real, a čije okršaje ćemo gledati i u novoj sezoni na Novoj Sport.
    Liga nacija je jedno od najmlađih fudbalskih takmičenja, a na Nova Sport kanalu ljubitelji fudbala moći će da bodre svoje reprezentacije ili favorite iz drugih zemalja. Osim fudbala, novi kanal prenosiće i košarkaške utakmice Eurolige i Eurokupa. Najgledniji teniski turniri iz Japana, Kine i SAD-a u kojima učestvuju teniski asovi takođe se sele na Nova Sport kanal.
    Novi kanal biće i „kuća” američkog fudbala kroz najzanimljivije utakmice NFL lige. Fanove očekuju najinteresantniji mečevi najveće i najpopularnije profesionalne lige čiji se pobjednik kruniše u velikom Super Bowlu.
    Kanal Nova Sport za sve korisnike D3 i EON platforme je dostupan na poziciji 110. Total TV korisnici mogu da ga prate na poziciji 150, dok je za D3i korisnike kanal dostupan na poziciji 260.

    Lijep pozdrav,
    To što gurate sport je lijepo za one koji ga prate ... A to nije veliki broj vaših korisnika, tako da... Ništa

    Sent from my SM-N975F using Tapatalk
    Dažādi kā diena un nakts

  15. #9090
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Bar
    Posts
    676
    Thanks Thanks Given 
    156
    Thanks Thanks Received 
    23
    Thanked in
    16 Posts

    Default

    Sve to i do sada je bilo na SK kanalima,ništa novo na novom kanalu.Koliko mogu da primjetim samo ekskluzivni prenosi će ići na Novoj Sport,tako da je za očekivati SK kanale u ponudi drugih kablovskih operatera.Ne vidim drugi razlog pokretanja Nove Sport.

    Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

  16. #9091
    Join Date
    Sep 2012
    Location
    Italia
    Posts
    9,396
    Thanks Thanks Given 
    2,169
    Thanks Thanks Received 
    300
    Thanked in
    184 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Telemach View Post
    Zdravo "Brk",

    Kanal Nova Sport za sve korisnike D3 i EON platforme je dostupan na poziciji 110.
    Total TV korisnici mogu da ga prate na poziciji 150, dok je za D3i korisnike kanal dostupan na poziciji 260.

    Lijep pozdrav,

    Meni je taj Nova sport na kanalu broj 8, korisnik sam EON-a. 110 je SK CG. Znate li vi đe je to tamo u kompaniji uopšte?

  17. #9092
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    9,407
    Thanks Thanks Given 
    1,602
    Thanks Thanks Received 
    1,704
    Thanked in
    1,022 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by pedja65 View Post
    Sve to i do sada je bilo na SK kanalima,ništa novo na novom kanalu.Koliko mogu da primjetim samo ekskluzivni prenosi će ići na Novoj Sport,tako da je za očekivati SK kanale u ponudi drugih kablovskih operatera.Ne vidim drugi razlog pokretanja Nove Sport.

    Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
    Moguce vrlo lako da ce to napraviti. Da ce Sve bitne utakmice ici na nova sport,dok ostatak ide na sk.
    Inace nema nikakve logike da puste novi kanal sa isti sadrzajem sto se pustao na sve sk kanale a ima ih 10 i kusur.
    Al eto,vrijeme ce pokazati

    Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk

  18. #9093
    Join Date
    Sep 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,861
    Thanks Thanks Given 
    264
    Thanks Thanks Received 
    189
    Thanked in
    87 Posts

    Default

    Meni samo nije jasna jedna stvar. Primjer:

    Ide određeni sadržaj na SK1 srijedom ili četvrtkom koji može biti vrlo interesantan. Jednom sam gledao teniski meč između Federera i Đokovića i nešto poslije 20 sati - trt! Prekida se prenos da bi se uključili u meč Lige Šampiona ili Evrope, nebitno, budući da SK ima pravo prenosa za te događaje (utakmica po izboru srijedom i četvrtkom). Dok gledaoci u Srbiji, BiH, Hrvatskoj ili Sloveniji mogu gledati sportski događaj koji su započeli, u Crnoj Gori se događa nešto paradoksalno:

    1. Ukoliko ste korisnik Total TV-a, onda ima lijeka. Prebacite na SK 1 HR i gledaćete bez problema.

    2. Ukoliko ste korisnik Total TV-a a van ste stana, imate mogućnost da gledate EON ali tu nemate SK HR. Više sreće u narednom izvlačenju.

    3. Ukoliko ste korisnik Telemacha dolazite do bizarne situacije. Imate 11 SK kanala, a među njima nema SK HR, pa možete prebacivati do prekśutra, ali šipak, nešto ipak tu ne štima... Preko polovina SK kanala neće u to vrijeme imati nikakav sadržaj, a drugi najznačajniji događaj za koji SK ima prava u Crnoj Gori se neće prenositi. To je toliko nepoštovanje za gledaoce u Crnoj Gori, a problem je najlakše moguće rješiv makar za ove sa skupljim paketima s obzirom na broj kanala koje posjeduju.

    Nadao sam se da će kao i u okruženju ove godine Champions i Europa League prenositi televizija sa nacionalnom frekvencijom, tj. Nova (kao u Hrvatskoj) koja je ista firma kao SK i Telemach, no pokazalo se da su procijenili kako bi možda izgubili nekolicinu korisnika i da je 20-30 € mjesečno zauvar.

    Mijenja li se išta dolaskom novog "iz šupljeg u prazno" kanala Nova Sport? Pretpostavljam da ne, jer zbog nas iz Crne Gore ga nijesu ni napravili, pa ćemo imati još paradoksalniju situaciju iako zvuči nemoguće.
    Last edited by amnesiac; 30-11-19 at 14:32.
    Dick Laurent is dead!

  19. #9094
    Join Date
    Nov 2010
    Posts
    388
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    9
    Thanked in
    9 Posts

    Default

    Bas me interesuje da li top menadzment Telemacha zna kako im rade ljudi zaduzeni za prodaju, za nevjerovati je kako olako puste stare korisnike da raskinu ugovor(onima kojima je istekao) i da predju kod konkurencije. Par puta sam ih kontaktirao oko produzenja, prije isteka su bili potpuno nezainteresovani(kao da nikad nece doci kraj), kad je istekao nude mi kao neki popust od 6€. Pitam ih mogu li povoljnosti kao za novog korisnika, naravno da ne moze, u poslovnici nijednom da pitaju, da ponude nesto. Meni zao sto raskidam ugovor a njih bas briga, i ja se bavim nekom trgovinom, pa stari, stalni kupci, za njih je rezervisano sve najbolje, sa najboljim popustima.

  20. #9095
    Join Date
    Jan 2012
    Posts
    717
    Thanks Thanks Given 
    29
    Thanks Thanks Received 
    5
    Thanked in
    4 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by milans View Post
    Bas me interesuje da li top menadzment Telemacha zna kako im rade ljudi zaduzeni za prodaju, za nevjerovati je kako olako puste stare korisnike da raskinu ugovor(onima kojima je istekao) i da predju kod konkurencije. Par puta sam ih kontaktirao oko produzenja, prije isteka su bili potpuno nezainteresovani(kao da nikad nece doci kraj), kad je istekao nude mi kao neki popust od 6€. Pitam ih mogu li povoljnosti kao za novog korisnika, naravno da ne moze, u poslovnici nijednom da pitaju, da ponude nesto. Meni zao sto raskidam ugovor a njih bas briga, i ja se bavim nekom trgovinom, pa stari, stalni kupci, za njih je rezervisano sve najbolje, sa najboljim popustima.
    Upravo to, još se ne upristoje da ti jave da nešto sto si koristio nekada više ne možeš. Jer si ti produžio ugovor na 2 godine i njih više ne zanimaš. Tako je bilo kada su ukinuli rts, kao zamjena je nova s na njoj je više skreblovna slika nego što je puštena. Ali za to smo mi korisnici krivi što dozvoljavamo da se sprdaju sa nama.

    Sent from my SM-G965F using Tapatalk

  21. #9096
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    22,090
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    752
    Thanked in
    524 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Randy Orton View Post
    Produzih juce ugovor,dali su mi popust od 6e i naredne 2 godine placacu 27e umjesto 33(EON Full).Nove kanale sam dobio isti dan,ali mi je brzina interneta ostala ista.je li moguce da se ceka 1' da puste vecu brzinu(sa sadasnjih 60 na novih 150mbps)?
    Mislim da si se zeznuo - mnogo je to para a novi korisnici dobijaju isto sto i ti a po jeftinijoj cijeni od 170e jeftinije za 2god.

    Quote Originally Posted by share View Post
    Evo kako telemach cijeni i nagrađuje stare korisnike.

    Stari sam korisnik (redovno placam svaki račun) koji je produžio novi ugovor prije par mjeseci na eon full. I ranije sam mogao da koristim Eon aplikaciju na 5 uređaja da bi mi sad ukinuli na 1. Što još jednom potvrđuje da ih zanimamo samo kada treba potpisati novi ugovor, nakon toga se ukidaju kanali, skrembluju sadržaji,smanjuju mogućnosti korišćenja itd... Internet od 120mb možeš da sanjaš do 100mb max na lan na wifi teško 35-40mb uz ping 30... i više. Na Eon resiveru vraćanje unazad radi dostava loše, otezano, sporo.

    Sent from my SM-G965F using Tapatalk
    Ima li jos ko ovo da potvrdi za internet? Jer meni na duo 3 gold kako li se zvao onaj paket stari koji vise ne postoji istice mi ugovor za 15tak dana nikad pink nije presao 20.

    + ovo za uredjaje da su ukinuli na 1 samo??

    Quote Originally Posted by Telemach View Post
    Zdravo,

    Od 4. decembra u Telemach ponudu stiže novi kanal - Nova Sport, televizijski kanal specijalizovan za prenose najvažnijih sportskih događaja koji će gledaocima ponuditi raznovrstan premium sportski sadržaj - svakoga dana - 24 sata dnevno.
    Samo u prvoj nedelji emitovanja, Nova Sport ekskluzivno donosi 19 direktnih prenosa vrhunskih sportskih događaja, među kojima su fudbalski mečevi Premier lige: Mančester junajted – Totenhem, kao i gradski derbi Mančester siti – Mančester junajted.
    Gledaoce u ovoj sedmici očekuju uzbudljive košarkaške utakmice Evrolige, a u centru pažnje biće susret Armani – Crvena zvezda, kao i onaj između najljućih rivala Panatinaikosa i Olimpijakosa.
    Ljubitelji engleske Premier lige će, na kanalu Nove Sport moći da bodre svoje favorite među 20 klubova sa ostrva. Uz najmoćniju englesku Premier ligu, tu su i utakmice španske La Lige ili popularne Primere, u kojoj već godinama vladaju Barcelona i Real, a čije okršaje ćemo gledati i u novoj sezoni na Novoj Sport.
    Liga nacija je jedno od najmlađih fudbalskih takmičenja, a na Nova Sport kanalu ljubitelji fudbala moći će da bodre svoje reprezentacije ili favorite iz drugih zemalja. Osim fudbala, novi kanal prenosiće i košarkaške utakmice Eurolige i Eurokupa. Najgledniji teniski turniri iz Japana, Kine i SAD-a u kojima učestvuju teniski asovi takođe se sele na Nova Sport kanal.
    Novi kanal biće i „kuća” američkog fudbala kroz najzanimljivije utakmice NFL lige. Fanove očekuju najinteresantniji mečevi najveće i najpopularnije profesionalne lige čiji se pobjednik kruniše u velikom Super Bowlu.
    Kanal Nova Sport za sve korisnike D3 i EON platforme je dostupan na poziciji 110. Total TV korisnici mogu da ga prate na poziciji 150, dok je za D3i korisnike kanal dostupan na poziciji 260.

    Lijep pozdrav,
    Treba da stavite one programe dje su prije bile trke (bicikla/motori/skakaone sa kolima itd) bila su 2 kanala koja su ukinuta.

    ONDA STE IMALI NAJJACI MOGUCI SPORTSKI KANAL NA KOJI NIJE BILO PREVODA (NIJE NI TREBAO) DJE SU SE TESTIRALA KOLA/BILE TRKE 1vs1 SVAKI MOGUCI TESTOVI MISLIM DA JE BIO NEKI NJEMACKI KANAL! E TO VRATITE PUSTITE NOVU SPORT ITD.

    Quote Originally Posted by milans View Post
    Bas me interesuje da li top menadzment Telemacha zna kako im rade ljudi zaduzeni za prodaju, za nevjerovati je kako olako puste stare korisnike da raskinu ugovor(onima kojima je istekao) i da predju kod konkurencije. Par puta sam ih kontaktirao oko produzenja, prije isteka su bili potpuno nezainteresovani(kao da nikad nece doci kraj), kad je istekao nude mi kao neki popust od 6€. Pitam ih mogu li povoljnosti kao za novog korisnika, naravno da ne moze, u poslovnici nijednom da pitaju, da ponude nesto. Meni zao sto raskidam ugovor a njih bas briga, i ja se bavim nekom trgovinom, pa stari, stalni kupci, za njih je rezervisano sve najbolje, sa najboljim popustima.
    Meni istice ugovor za 15dana - korisnik od prvog dana m kabla.

    sigurno necu placati popust od 6e kad novi korisnici dobijaju isto to sto i ja a na 2god oni usparaju 170e a ja kao stari korisnik placan vise od novih tih navedenih 170e

    Quote Originally Posted by share View Post
    Upravo to, još se ne upristoje da ti jave da nešto sto si koristio nekada više ne možeš. Jer si ti produžio ugovor na 2 godine i njih više ne zanimaš. Tako je bilo kada su ukinuli rts, kao zamjena je nova s na njoj je više skreblovna slika nego što je puštena. Ali za to smo mi korisnici krivi što dozvoljavamo da se sprdaju sa nama.

    Sent from my SM-G965F using Tapatalk
    Ja kad je bio m kabal sve je bilo 10/10 pocev od ljudi koji tamo rade itd.. sad 2god. ja mislim od kad je telemach poceli su dosta gresaka da prave + ovo sto zapazam sa internetom imas 80mb a vajrles ne moze nikako da predje 50 ko vise koristi int preko kabla..

    Tako da cu u ovih 15dana do isteka ugovora da vidim sto i kako ne prelazim 99.9% kod drugih ali ocu da mi ovi omoguce maksimalnu ponudu + uz pristojno placanje.


  22. #9097
    Join Date
    Jun 2019
    Posts
    60
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    prvi ja cu da promjenim televiziju iz razloga prolazenja na novu sport, cim sport klub predje kod drugih operatera, jer prvo sto su najozbiljniji balkanski sport kanal a drugo sto nemam namjeru da slusam grgura i sofranca kako prenose premijer ligu. Piii posle 10 god koriscenja mozda cak i vise ste me razocarali

  23. #9098
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    22,090
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    752
    Thanked in
    524 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by DejanNK View Post
    prvi ja cu da promjenim televiziju iz razloga prolazenja na novu sport, cim sport klub predje kod drugih operatera, jer prvo sto su najozbiljniji balkanski sport kanal a drugo sto nemam namjeru da slusam grgura i sofranca kako prenose premijer ligu. Piii posle 10 god koriscenja mozda cak i vise ste me razocarali
    Ne shvatam? micu sportklub?
    ----------------------------------
    Je li se kome azurirao softver? Sad mi se pojavi da - ne >>> nista nisam dirao posle 10sek sam se azurirao.

  24. #9099
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    9,407
    Thanks Thanks Given 
    1,602
    Thanks Thanks Received 
    1,704
    Thanked in
    1,022 Posts

    Default

    Jel dobio ko ovu novu sport preko cam modula? Meni jos nema....

    Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk

  25. #9100
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Neće valjda da miču sportklub?

Page 364 of 417 FirstFirst ... 264314354360361362363364365366367368374414 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Telemach CG (net)
    By pentium in forum Internet
    Replies: 1211
    Last Post: 18-07-23, 11:56
  2. Telemach problemi
    By Sasha_O in forum Internet
    Replies: 2
    Last Post: 09-11-17, 17:34
  3. Telemach Optika
    By legolas in forum Internet
    Replies: 13
    Last Post: 10-12-16, 11:14
  4. [Pomoc] Telemach / M-tel
    By Tony in forum Kablovska..Satelitska..
    Replies: 9
    Last Post: 03-11-16, 14:07
  5. Prodajem BBM - Telemach reciveri 10kom
    By montegruja in forum Ostali oglasi
    Replies: 6
    Last Post: 14-10-15, 15:46

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •