Page 3 of 16 FirstFirst 123456713 ... LastLast
Results 51 to 75 of 400

Thread: Tehnike upoznavanja i muvanja

  1. #51
    Join Date
    May 2017
    Posts
    116
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ne znam.

  2. #52
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    SFRJ
    Posts
    6,697
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Dakle, evoluiraš.
    Zelim vam samo jedno, a to su dvije stvari: "rad, red i disciplinu".

  3. #53
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    22,210
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    761
    Thanked in
    531 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Artemis View Post
    Hoce li me zaboga ko vidjet i smuvat a da mu majka ne dobije napad bubrega,da ne mora na skijanje na Alpe,da ne mora u planinu Moracku da vadi med iz pcelinjaka i sadi 5 redova uzduz krtole,da ne mora prvo jedan triatlon Lovcenski da zavrsi pa onda da sjednemo ka ljudi i porazgovaramo o mogucoj ljubavnoj vezi.Sto je ovo danas,sve neki mucenici krvavi,sve im je drugo preche...
    A ne daj Boze da ko oce rec,"Djevojko,da si mi se za 15 min obula,gazices sa mnom nedje nocas ili nidje".Sve neke stidne nevjeste.

    No da budem pristojna.
    Tehnike muvanja su prilicno postale interne gdje se lakse okurazi za neku pricu pa kad treba doci do necega konkretno hvata neki strah,nemoc,povlacenje pred nekom pomisli da je to postalo strasno.Ista napetost je cesto i kod onih koji trebaju samo sex,ti su tek izgubljeni.Sve je manje onih jednostavnih susreta sa onom prirodnom potrebom (a koja se ne skriva niti smatra pogubnom ) da se upozna necija licnost,ona sustina covjeka,i zavoli i voli.Iskreno,lijepo,cisto.Sopstveni zatvori usamljenih solista postaju udobni,zelis slobodu ali kad se sloboda omoguci kao da toj slobodi ne pripadas i bjezis nazad u svoje sigurne zidove.Muvanja danas su vecinom jeftina,povrsna,kratka.Ne dovrse se ili dovrse kad se ispuni cilj (korist) i to je to.

    Najljepse tehnike muvanja koje pamtim bile su one spontane.Iz prijateljstva.Pa se probudi nesto lijepo u tebi i ne planiras sta ces i kako reci,jednostavno namjesti se,tu bude nekog sarma i taj sarm ne prestaje svo vrijeme dok trajete.I samo takva poznanstva su vrijedna price i takva muvanja jedino priznajem.

    Sent from my Redmi 4 using Cafe Del Montenegro mobile app
    Privukla si me ovih zahvatom.
    Koje si godiste?

  4. #54
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    22,210
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    761
    Thanked in
    531 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by novakb14 View Post
    A sad? Jesu li ribe evoluirale?
    3+ godine sam single, ne znam...
    @Biznismen Podgorica, kakvo je stanje na terenu?
    Stanje nikad bolje - vratilo se vrijeme kao kad sam vozio mlad dobro auto i spustao ga u Trgovinsku i ostaljim skolama i vodio ih na stan da im dokazem kako imam dosta nekretnina i auto fino a tako mlad.

    Zadnjih mjesec dana nisam upalio auto 3x nasao sam lutkice koje voze auta pa odmaram ali bi ih sve pocistio za jednu pravu.

  5. #55
    Join Date
    Mar 2014
    Posts
    1,732
    Thanks Thanks Given 
    151
    Thanks Thanks Received 
    151
    Thanked in
    98 Posts

    Default

    Meni je to citavog zivota islo bez nekakvih taktika i planova.

    Ako sam dobro raspolozen i pridjem onako 'stealth' nenametljivo, prica se razvije sama od sebe... Bacim neku salu koju bih ja npr progutao ako se stavim u njenu kozu.. Pa boze moj...

    Ako shvatim da smo nebo i zemlja u pogledima na svijet, povucem se, ali opet nenametljivo i lagano. I ne odmah.. Cak su mi neke tako i postajale drage prijateljice.

    Bottom line je: Nit' ona mene zeli pod nekim stresom i mentalnom nategom, pri prvom kontaktu nit' ja nju.

    Radio sam isto nesvakidasnje stvari, onako impulsivno. Ali uvjek kulturno. Neke tih 'akcija' su ispale kao odlicne, neke i nisu...

    I nesto nikad nisam imao utisak da 'smorim' gospodjicu... Cak i one koje su me iskulirale su se u najvecem procentu fino javljale i cakulale samnom pri sledecim slucajnim susretima.

    Postoje i nadrndane, no sigurno imaju svoje razloge u koje ne ulazim, ali postujem. Ko sam ja da im sudim kao slucajni prolaznik?

  6. #56
    Join Date
    Jan 2017
    Posts
    1,838
    Thanks Thanks Given 
    474
    Thanks Thanks Received 
    113
    Thanked in
    70 Posts

    Default

    jos nisam upozna dvije djevojke,dvije drugarice , da jedna nije namcor ,tezina neka sto jedva ceka kuci da ide i cima ovu sto bi ostala da se muva .

  7. #57
    Join Date
    May 2017
    Posts
    116
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ribe namcori su najlakse za smuvati. Treba im paznje, a onda nastupas ti.
    Ali ponasanje im je antiafrodizijak, pa su lose u sexu ili vatanju.


    Generalno, za nase djevojke se moze reci da se izuzetno lose hebu. Mozda su samo Albanke gore od nasih u krevetu. Nevidjeni antitalenti za sex.

  8. #58
    Join Date
    Jul 2015
    Posts
    9,584
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by start View Post
    Generalno, za nase djevojke se moze reci da se izuzetno lose hebu. Mozda su samo Albanke gore od nasih u krevetu. Nevidjeni antitalenti za sex.
    Bravo!
    Ja sam dugo vremena mislio da je do mene!
    Nije lako, ali je jako rođaci.

  9. #59
    Join Date
    May 2017
    Posts
    116
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Pa ja mislim da ih jedno 90%, barem onih sa kojima sa ja bio, ne koriste nikakve funkcije. Kao iz filmova Zivka Nikolica, samo stanu i gledaju. Nema inicijative sa njihove strane. A nije da nijesu urbane cure.

    Ka da se stide! Ja mislim da je to u pitanju. Stide se.

  10. #60
    Join Date
    Jul 2015
    Posts
    9,584
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Stide se svoje funkcije.
    Nije lako, ali je jako rođaci.

  11. #61
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    Niksic
    Posts
    19,556
    Thanks Thanks Given 
    1,956
    Thanks Thanks Received 
    2,560
    Thanked in
    1,100 Posts

    Default

    Stide se jer kako ce cojeku-muzu posle na oci.
    Tu es mon héro!

  12. #62
    Join Date
    May 2017
    Posts
    116
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Ulix View Post
    Stide se svoje funkcije.

    Stide se funkcije koju obavljaju.

  13. #63
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    22,210
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    761
    Thanked in
    531 Posts

    Default

    Rece im ga fino.
    --------------------
    Nevjerovatno dokle ide ženski rod, sad vas moram kuditi, ne mogu vas uvijek podrzavati u svemu. Citam vase postove za muskarce, tipa : "Nema vise pravih muskaraca, muskarci su stoka, ne postoji princ na bijelom konju"...
    I onda se zapitam u čemu je problem. Jednostavno je. Momak koji bi s vama da prošeta krug do npr grada, vama je komentar " Čuš da šetam, a ne no burek s mesom".
    Momak koji želi s vama poć' u bioskop,pozoriste , vama je komentar "Kao da ne mogu to gledat kuci', momak koji bi zelio da odete u biblioteku, vama je komentar " Kako je ovaj prska' ". Svi ti normalni momci ne mogu ustvari da ispolje sebe zbog vas nenormalnih. Zbog napucanih pičaka željnih noćnih izlazaka, skupih pića, jahti, zlatnih separea, kokaina. Vi se žalite da pravi ne postoji, a lažete sebe...pravi postoji nego ga ne želite, jer uvijek se pojavi napucani protein, sa svim mogucim iscrtanim manastirima po tijelu, sa sve luksuznim automobilom, koji vas išamara za svaku sitnicu, a vama je to dokaz ljubavi, vi to trpite, jer smatrate ako ubije Boga u vas, da vas ustvari voli...e prepelice moje glupe...ima tu i onih tatinih i maminih šminkica koji jednom nedeljno zgrnu tih paruljina za jedan izlazak, na to vi padate, to su " bogatasi"...Istu tu noć dignete noge odmah, misleći "Izludjeću ga, da pukne za mnom", a njemu cilj samo da vas izjebe, da vam izbuca te Victoria Secret tangice i mrs kući. Prave vrijednosti su zaista nestale, zbog vas sponzorusa, kurvi,starleta. I nemojte kukat' vise. Ono što vi kao tražite, to postoji, ali vi to tražite, a molite Boga da ne nadjete. Jer ste ološice. Neđe davno rekoh, ***** dlaku mijenja, ali separe nikada.

  14. #64
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    Niksic
    Posts
    19,556
    Thanks Thanks Given 
    1,956
    Thanks Thanks Received 
    2,560
    Thanked in
    1,100 Posts

    Default

    Ima i toga.
    Tu es mon héro!

  15. #65
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,255
    Thanks Thanks Given 
    2,757
    Thanks Thanks Received 
    2,629
    Thanked in
    1,272 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by start View Post
    Ribe namcori su najlakse za smuvati. Treba im paznje, a onda nastupas ti.
    Ali ponasanje im je antiafrodizijak, pa su lose u sexu ili vatanju.


    Generalno, za nase djevojke se moze reci da se izuzetno lose hebu. Mozda su samo Albanke gore od nasih u krevetu. Nevidjeni antitalenti za sex.
    a bgm za Ulcinjanke se ne bi moglo reć, bila je jedna Liza te se na kraj ja mislim udala u Tuzi..uh
    She is only here to annoy herself!

  16. #66
    Join Date
    Aug 2006
    Posts
    7,212
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    22
    Thanked in
    6 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Biznismen Podgorica View Post
    Rece im ga fino.
    --------------------
    Nevjerovatno dokle ide ženski rod, sad vas moram kuditi, ne mogu vas uvijek podrzavati u svemu. Citam vase postove za muskarce, tipa : "Nema vise pravih muskaraca, muskarci su stoka, ne postoji princ na bijelom konju"...
    I onda se zapitam u čemu je problem. Jednostavno je. Momak koji bi s vama da prošeta krug do npr grada, vama je komentar " Čuš da šetam, a ne no burek s mesom".
    Momak koji želi s vama poć' u bioskop,pozoriste , vama je komentar "Kao da ne mogu to gledat kuci', momak koji bi zelio da odete u biblioteku, vama je komentar " Kako je ovaj prska' ". Svi ti normalni momci ne mogu ustvari da ispolje sebe zbog vas nenormalnih. Zbog napucanih pičaka željnih noćnih izlazaka, skupih pića, jahti, zlatnih separea, kokaina. Vi se žalite da pravi ne postoji, a lažete sebe...pravi postoji nego ga ne želite, jer uvijek se pojavi napucani protein, sa svim mogucim iscrtanim manastirima po tijelu, sa sve luksuznim automobilom, koji vas išamara za svaku sitnicu, a vama je to dokaz ljubavi, vi to trpite, jer smatrate ako ubije Boga u vas, da vas ustvari voli...e prepelice moje glupe...ima tu i onih tatinih i maminih šminkica koji jednom nedeljno zgrnu tih paruljina za jedan izlazak, na to vi padate, to su " bogatasi"...Istu tu noć dignete noge odmah, misleći "Izludjeću ga, da pukne za mnom", a njemu cilj samo da vas izjebe, da vam izbuca te Victoria Secret tangice i mrs kući. Prave vrijednosti su zaista nestale, zbog vas sponzorusa, kurvi,starleta. I nemojte kukat' vise. Ono što vi kao tražite, to postoji, ali vi to tražite, a molite Boga da ne nadjete. Jer ste ološice. Neđe davno rekoh, ***** dlaku mijenja, ali separe nikada.
    Apsolutno se slažem da nažalost ima ovakvih, i ovim dokazuješ za oba pola obrnute vrijednosti.

    Međutim, fascinantno je da sam se iznova vratila na tvoj post izviše da nisam slučajno permutovala nick, jer ne vidim da si ništa bolji od ovih pomenutih osoba, kad simultano se zezaš sa više djevojaka, a sigurno bar da jedna od njih takav vid nepoštovanja nije zaslužila, ili ti namjerno sam sebe sabotiraš i tražiš loše cure.

  17. #67
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    8,514
    Thanks Thanks Given 
    10
    Thanks Thanks Received 
    24
    Thanked in
    14 Posts

    Default

    Djevojka izadje da se opusti, zabavi...nebitno je li sa momkom, drugom ili drugaricom...i smaraju i uznemiravaju je razni očajni tipovi...
    Ne mislim direktno na De Gamu, on je dupli vaskrsnuli nalog, nego baš ima takvih, i ja poznajem neke od njih. Zamisli taj nivo očajnosti kad to radiš i kad ti je jedina bitna stvar, ta - da nadješ onu koja hoće da bude sa tobom.

    Nikad nisam niti bih tako prišao nekoj djevojci, koja je u kafiću, klubu ili slično...došla sa nekim...glupo mi je da je uznemiravam. Totalno je druga priča kad je ona odmah stol do mene i neko od nas započne bezazlenu komunikaciju...a ja sam osjetio da ona hoće nešto (bilo šta) npr. pogledi svako malo, osmjehsi...
    Prirodno, malo po malo...što da ne...

    Jedino bih prišao nepoznatoj djevojci, ženi...
    ...druga država, hotel, hotelski bar - šank...ona sama...ne nosi prsten...
    ...o - da.

    Sjeo bih pored nje, i...magija.

  18. #68
    Join Date
    Jul 2015
    Posts
    9,584
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Pa ako je mlada i izađe sa drugaricom nijesu izašle da pobjegnu od muža i da razmjenjuju iskustva o deterdžentima nego da budu na mjestima gdje mogu i da upoznaju nekog zanimljivog ili prijatnog. Novače ti kao da si u penziju...
    Nije lako, ali je jako rođaci.

  19. #69
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    8,514
    Thanks Thanks Given 
    10
    Thanks Thanks Received 
    24
    Thanked in
    14 Posts

    Default

    Najgore su one single djevojke, koje se stide single statusa...i onda izadju nedje...taman gledaju i čekaju ko će im prići...
    ...nekako su ukipljene, ne znam kako da opišem tu pojavu...nisu opuštene. Ne ponašaju se prirodno, one taman čekaju da ih neko 'osvoji' tako što će im prići i 'uvaliti priču'. Ali prvo moraju da odbiju odredjeni broj pokušavača. Takve djevojke ne vidim, one su rezervisane za De Gamu i slične.
    Koliko su prirodnije i opuštenije djevojke koje su u vezi...ili udate...nebo i zemlja.
    A pogotovo one što su rodile...koja je to ljepota upoznati takvu...one se najprirodnije ponašaju.
    Njima ne prolaze kroz glavu kojekakve razne misli...(što se upoznavanja tiče) već bude ona lagana bezuslovna komunikacija...najprirodnija - koja prija. (meni makar)

    Postoji toliko mnogo prirodnijih načina za upoznavanje - od tog prilaženja nepoznatim osobama...
    Remećenje njihovog prostora i mira...jednostavno rečeno - glupiranje.
    Previše znakova pitanja bude uz tu nepoznatu osobu, a to nije uvijek privlačno, zanimljivo...

  20. #70
    Join Date
    Jul 2015
    Posts
    9,584
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    A možda im ipak prolaze kojekakve razne misli.
    Nije lako, ali je jako rođaci.

  21. #71
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    8,514
    Thanks Thanks Given 
    10
    Thanks Thanks Received 
    24
    Thanked in
    14 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Ulix View Post
    A možda im ipak prolaze kojekakve razne misli.
    kome?

  22. #72
    Join Date
    May 2017
    Posts
    116
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Bezazlena komunikacija hahaha

  23. #73
    Join Date
    Jul 2015
    Posts
    9,584
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by novakb14 View Post
    kome?
    Kako kome.
    Nije lako, ali je jako rođaci.

  24. #74
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    3,296
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Шта знам, мене Пјер кад је питао да лижемо сладолед, реко вала да лижемо.
    Успут смо поправили и мој сат на Тргу републике, али после тога сам му рекла - сад си слободан.


    Није важно побједити, него учествовати. Мада квалитетан груд је имао своједобно, али није то још добро.
    Last edited by nauzeja; 29-06-17 at 18:53.

  25. #75
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    Niksic
    Posts
    19,556
    Thanks Thanks Given 
    1,956
    Thanks Thanks Received 
    2,560
    Thanked in
    1,100 Posts

    Default

    Wtf ...
    Tu es mon héro!

Page 3 of 16 FirstFirst 123456713 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Dekorativne tehnike
    By kauboj24 in forum Sve i svašta
    Replies: 3
    Last Post: 27-06-16, 23:52
  2. Tehnike šušenja
    By KockastiGospodin in forum Ostali sportovi
    Replies: 2
    Last Post: 19-07-11, 18:20
  3. P: malo tehnike
    By singer in forum Ostali oglasi
    Replies: 8
    Last Post: 04-07-11, 16:34
  4. Tehnike masturbacije
    By tonio11 in forum Sex i erotika
    Replies: 7
    Last Post: 24-06-10, 20:07
  5. Upoznavanja-
    By ^Tijana^ in forum Ljubav
    Replies: 82
    Last Post: 13-07-06, 22:54

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •