Page 590 of 653 FirstFirst ... 90490540580586587588589590591592593594600640 ... LastLast
Results 14,726 to 14,750 of 16323

Thread: KK Budućnost

  1. #14726
    Join Date
    Apr 2012
    Location
    Трст
    Posts
    3,511
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by samson View Post
    Repesa mora o tome da prica da se ne prica o 40razlike. A sve sto se desava je posledica onog od prosle sezone.

    Repesa klasican gubitnik cije je angazovanje greska opasna. Sad je najlakse okrenut pricu o atmosferi. 57razlike u dva meca, zbog cega? Publike? Aha
    Samo je ukopao sebe, ali ce nazalost kupit poene kod CG bandoglavaca, pih pisam ti na politiku i sport.

    Sent from my Redmi 5 using Tapatalk
    Kako ti svaki put zadrhti ruka maleni čovječe što te kupuju za 2 sendviča i kutiju pralina...

  2. #14727
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    9,737
    Thanks Thanks Given 
    1,118
    Thanks Thanks Received 
    896
    Thanked in
    555 Posts

    Default

    Kad je prvu Budućnost od Zvijezde izgubila treba` je bit upaljen alarm da nešto nije ok.
    Tada još su neki od nas "stručnjaka" upozoravali da će se ovo desit.
    I to kako smo izgubili a onda opet opomena u prvenstvu doma pa opet tamo.
    I to nam nije bilo dovoljno no ona filozofija: "biće bolje u plej of, tada ćemo zaigrat" i "kad smo Reala, Barsu i CSKA dobili, dobićemo i Zvijezdu". A njih ni doma ne dobismo nit ikoga u goste osim eto Cedevitu.
    I opet ništa od toga ne bi` dovoljno da se neko ne zapita: "pa ojdoše kola niz brdo".
    Ali možda ovo bude za nauk.
    Stra` me da ih ne dobijemo sad ove dvije pa da ne opet nakantaju tamo 30-40 razlike.

  3. #14728
    Join Date
    Jan 2005
    Posts
    3,887
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Draz ovakvih derbija, po meni i jesu bas ove atmosfere kakve jesu... kad to kazem ne mislim naravno na debila Covica, vec generalno... ali nema plakanja, njima ce isto biti naredne 2 tekme.... e sad to sto bi u slucaju 5. tekme igrali tamo, za to smo opet mi sami krivi i to je to
    F.C.F.

  4. #14729
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    7,130
    Thanks Thanks Given 
    111
    Thanks Thanks Received 
    1,677
    Thanked in
    976 Posts

    Default

    A sto mi da se pravimo fini!? Godinama od cuvenog meca Lovcena poslije referenduma, pa opet Buducnost nedjelju nakon pa cio niz utakmica godinama bukvalno linc dozivljavaju tamo i sve kao cuti da se ne pravi sad neka atmosfera. Pa nas bi cerecili mjesecima u BG medijima da je i deseti dio od onoga bio kod nas. Ovdje spominju laz kao Kosovo smo priznali a ovoga je bilo i prije toga i jos vise i kakve veze ima Kosovo sa svime tim!? Pa spominju sudjenje prosle godine jer je Covic napravio cijelu kampanju o nekoj tobos nepravdi i to ne radi sada vec je to radio i dok je FMP vodio i od kada je preuzeo Zvezdu to mu je modus operandi. Covjek nijedan mec kluba koji vodi nije organizovao da cijelu hajku nije napravio. I sad ja treba da cutim!? Pa cutanje je dovelo do ovoga.

  5. #14730
    Join Date
    Jan 2005
    Posts
    3,887
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Taman posla da treba da se cuti... naravno da ce i odje biti pakleno... ali ne vidim svrhu da ovaj plache tamo oko sakoa ... pa natopicemo i Tomicev i sta sad?
    Treba debil da se fokusira na igru i da spremi psiholoski igrace za ovo, a i on je sam nespreman... show ...

    Za cijelu sezonu, cestitke samo Bokanu, koji je dao sve i vise od toga da sve izgleda dobro... a sve ostalo je gola *******... od skautinga za igrace itd itd itd
    F.C.F.

  6. #14731
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    9,737
    Thanks Thanks Given 
    1,118
    Thanks Thanks Received 
    896
    Thanked in
    555 Posts

    Default

    Mene je samo stra` da ovo sve nije njihov dogovor (Bokan - Čović) a mi se ka` junci śekiramo...

  7. #14732
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    24,975
    Thanks Thanks Given 
    1,365
    Thanks Thanks Received 
    1,678
    Thanked in
    955 Posts

    Default

    Cega pakleno, daj Boze 30 da izgubimo odje

  8. #14733
    Join Date
    Oct 2018
    Posts
    485
    Thanks Thanks Given 
    711
    Thanks Thanks Received 
    27
    Thanked in
    16 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by mexiko View Post
    Isprozivala ga je publika tokom meca, nema sto mu nijesu rekli....cijela sala. Mislis da je to slucajno? Neka se nije rukovao. Sto se igraca CZ tice..raznijeli su nocas,svaka im cast, treba da osovoje ovo. A sto se tice ostalog... gabeljska posla, sljam, olos...treba im opet jedna NATO posjeta.
    Ako su ga gađali nije u redu i ne podržavam ali ako su mu samo zviždali, pevali mu da je ustaša ili četnik, to je u cilju dekoncetracije...to ga ne opravdava (nije lepo ali je sredstvo koje ima efekta na Balkanu).

  9. #14734
    Join Date
    Jan 2005
    Posts
    3,887
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by stefke View Post
    Cega pakleno, daj Boze 30 da izgubimo odje
    Jes to bi bilo top ... ne sprdaj se
    F.C.F.

  10. #14735
    Join Date
    May 2018
    Posts
    585
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Ne moze sad covjek biti pametan da vi nesto pametno rekao. Mora proci vrijeme da sve ovo slegne. Mislim da se svi odje slazemo makar oko 80% stvari.

  11. #14736
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    3,807
    Thanks Thanks Given 
    603
    Thanks Thanks Received 
    730
    Thanked in
    297 Posts

    Default

    Covic je svjesno digao tenziju. Postavio odredjene tipove u parter da sudije prozivaju.
    Ali nije to nista novo, izmisljeno. Gore stvari su se desavale. Ko gleda Grcko prvenstvo..tamo se sto sta gore moze vidjeti.

    Prosle godine ko je bio u Moraci..zna da je atmosfera bila slicna. Ja sam prvi mec u Moraci bio iza klupe Zvezde..tajmaut nisu mogli odrzati. Igraci su se pljuvali iz partera isto.

    Jbg..to je tako. Sport je takav na ovim prostorima. Znali su da ce tako da bude.

    Ispada da samo Repesa nije znao. Da se ne ponavljam u vezi sa njim.

    Bokan je imao najbolnu namjeru...ali Bokan ne zna puno o kosarci. On je tu sticajem okolnosti.. Vjeruje Misku koji ima 12igraca u Buducnosti. Ako grijesim..neka me neko ispravi. I to Misku placaju koliko trazi.. Mozda je i Misko mislio najbolje..ali nije ispalo tako.

    Moje misljenje o Dzikicu je poznato. Mislim da je Dzikic imao srecu da je na drugoj strani Alimpijevic. A bogami je imao srecu i u selekciji ekipe.
    Ako je vec Dzikic trebao da ostane. Ona ekipa je trebala samo da se unaprijedi sa jednom cetvorkom umjesto Doelmana i jednim plejmejkerom.

    Ovako..evo vidimo sta se desava. 5meceva..5poraza od Zvezde. Citave sezone 6pobjeda na strani..od toga jedna bitna.

  12. #14737
    Join Date
    Oct 2018
    Posts
    485
    Thanks Thanks Given 
    711
    Thanks Thanks Received 
    27
    Thanked in
    16 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by StefanPG View Post
    Alibi trener, ne kazem da je publika divna, ali to ce isto odje biti. Kralju izgubio si skoro 40 razlike sa skupljim timom, ti si dosao da motivises ekipu, ne da gledas okolo sto se desava. Bruka, poceli smo kao Covicevci, pih.

    Sent from my Redmi 5 using Tapatalk
    Sramota je ako su pljuvani i gađani, za mene je to neka linija koju ne mogu da pređem i takve stvari da svarim.

  13. #14738
    Join Date
    May 2018
    Posts
    585
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Obican ajde pusti pricu. Proslavite kako dolikuje. Nemoj potezati takvu pricu, vidis da nema moderatora.


    Nikar vise ne potpisivati ugovore sa stranim igracima u kojem imaju garantovanu minutazu i ne mogucnost davanja otkaza od strane kluba u bilo kojem trenutku.

  14. #14739
    Join Date
    Jul 2011
    Posts
    5,809
    Thanks Thanks Given 
    195
    Thanks Thanks Received 
    460
    Thanked in
    242 Posts

    Default

    Jes podgoricani ne pljuju a makse sudiju su sa cedevitom odje ispljuvali nisu mu brisaci od fapa valjali..

  15. #14740
    Join Date
    Apr 2012
    Location
    Трст
    Posts
    3,511
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    To su price za novinare.
    Ada u 4. Mecu odje prosle godine, nakon trojke CZV, nedje pred kraj meca, je ulecala ekipa iza klupe i razdvojila onu plasticnu zastitu iznad klupe, pa niko to nije spomenuo, gdje su igraci stvarno bili napanuti. E to je linc moj Jasko. A ti kao trener ako ne mozes da kontrolises situaciju zbog pjesmica, nisi za ovo i aj polako

    Sent from my Redmi 5 using Tapatalk
    Kako ti svaki put zadrhti ruka maleni čovječe što te kupuju za 2 sendviča i kutiju pralina...

  16. #14741
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    9,737
    Thanks Thanks Given 
    1,118
    Thanks Thanks Received 
    896
    Thanked in
    555 Posts

    Default

    Može li se sad trener smijenit?

  17. #14742
    Join Date
    May 2018
    Posts
    585
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by StefanPG View Post
    To su price za novinare.
    Ada u 4. Mecu odje prosle godine, nakon trojke CZV, nedje pred kraj meca, je ulecala ekipa iza klupe i razdvojila onu plasticnu zastitu iznad klupe, pa niko to nije spomenuo, gdje su igraci stvarno bili napanuti. E to je linc moj Jasko. A ti kao trener ako ne mozes da kontrolises situaciju zbog pjesmica, nisi za ovo i aj polako

    Sent from my Redmi 5 using Tapatalk
    To ti je ziva istina. Prvi sam ih prosle godine pljuvao i gadjao. Ne naravno njih kao licnosti ili bilo koji drugi razlog osim da im otezam igru. Sve dok ne dodje do fizickog ulaska na teren su regularni uslovi po meni. Naravno i bez gadjanja sa upaljacima ili nekim drugim predmetom. Ja sam to radio kao sto sam rekao da im otezam igru i to nema veze sa nicim osim sa klubastvom. Nije u pitanju nikakva politika.

    E sad, svi smo razliciti i svako istu stvar posmatra na vise nacina.

    Ja sto se mene tice moram da podrzim klub kada je najgore jer znam da ce oni sto nisu privrzeni klubu iz bazicnog razloga, ljubavi prema klubu, prvi napustiti klub. Jedan dio mene cak iskreno i prizeljkuje takav scenario. Da svi oni koji su zbog politike ili bilo cega drugog, a nije ljubav prema klubu, odu.

    Kako god da se zavrsi ova sezona, a bila je teska i mucna, iako je trebalo da budemo srecni sto igramo EL, zelim da klub zadrzi nosioce igre, jer se bojim da nas i oni ne napuste. Nosioci igra po meni su Dzoni, ilke, Danilo, Gorda, Pop,Zoki....iskreno od svih stranih igraca jedino bih prelaznu ocjenu dao Belu.

    Promjene moraju doci. Neke stvari se ne smiju ponavljati. Moramo graditi klub na realnim osnovama. O realnim osnovama cu drugi put.
    Last edited by CikoPero; 14-04-19 at 21:50.
    Nema toshkale prije rupe!!!!

  18. #14743
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Killy View Post
    Draz ovakvih derbija, po meni i jesu bas ove atmosfere kakve jesu... kad to kazem ne mislim naravno na debila Covica, vec generalno... ali nema plakanja, njima ce isto biti naredne 2 tekme.... e sad to sto bi u slucaju 5. tekme igrali tamo, za to smo opet mi sami krivi i to je to
    Nema tu nikakve draži. Čist primitivizam ovih naroda. Svi smo takvi i to je jedna strašna činjenica. Kad se samo sjetim kako su bili lijepi mečevi na evropskoj sceni ođe, pa milina. Ne dolaze goveda puna mržnje kao kad igra partizan ili zvezda ođe, pa je i navijanje fantastično bilo osim nekih likova koji su nešto izigravali prijeteći šaci nekih rusa kada je igrao CSKA, vjerovatno su htjeli nekom iz lože da se dodvore... Bila je gospodska atmosfera. Ođe su likovali kada je napadnut otac sa đetetom jer je navijao za nekog od timova iz Srbije... Nema ođe sreće. Previše je otrova i neka nam je Bog upomoć.

    Sent from my SM-G930F using Tapatalk

  19. #14744
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Mljeticak, Montenegro
    Posts
    5,525
    Thanks Thanks Given 
    72
    Thanks Thanks Received 
    703
    Thanked in
    410 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by .Bole View Post
    Sto se tice buducnosti, ova agonija je trebala davno biti gotova
    Jer su se u klub usrali Bokan i ovi oko njega dozvoljavajuci svasta misku i dzikicu ljetos. I onda se ta kola od decembra do kraja sezone nisu mogla zaustaviti nego su jos vise nizbrdo isla
    Kola su se mogla i morala zaustaviti.
    Da je doveden trener , a ne Jaško Fijasko.
    Da nijesu dovodili Norisa , da nijesu dovodili Devina , da su makli Klarkove.
    Ali , ne kara majka sina što se kladi , već što se vadi.
    A ovi se nijesu ni vadili kako treba , no su još potonuli dublje.

  20. #14745
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    9,117
    Thanks Thanks Given 
    339
    Thanks Thanks Received 
    648
    Thanked in
    316 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Isak View Post
    Kola su se mogla i morala zaustaviti.
    Da je doveden trener , a ne Jaško Fijasko.
    Da nijesu dovodili Norisa , da nijesu dovodili Devina , da su makli Klarkove.
    Ali , ne kara majka sina što se kladi , već što se vadi.
    A ovi se nijesu ni vadili kako treba , no su još potonuli dublje.
    A sta da su makli klarkove ko bi igrao. Pa ovi nasi igraci su bili u kanal i jos su. Popovic po 3 lopte u publiku posalje non stop, ne moze bazen da pogodi sa izbacajem
    Gordic se raspadao u ono vrijeme, barovic isto.
    Ama bas niko nije igrao kako treba, dzoni povrijedjen. Nisi imao koga osim danila i sehovice da igraju

    Promasena su pojacanja na pocetak, trebalo se dovesti neko sa nasih prostora
    Podgorica Podgoricanima!

  21. #14746
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Mljeticak, Montenegro
    Posts
    5,525
    Thanks Thanks Given 
    72
    Thanks Thanks Received 
    703
    Thanked in
    410 Posts

    Default

    Nijesam bio precizan.
    Džikić je trebao da leti i ranije. A sa njim i Klarkovi.
    Trebali su dovesti trenera , a ne "trenera".
    Noris i Bel su došli u skoro istom periodu kao i Džasmin , dakle nije ih birao. Kao što nije birao ni Devina.
    Poenta , trebali su dovesti trenera koji bi odradio rekonstrukciju , a ne da dovodu ovoga , pa mu još nagomilaju igrače , a nikog ne otpušte.

  22. #14747
    Join Date
    Sep 2015
    Location
    podgorica
    Posts
    2,076
    Thanks Thanks Given 
    14
    Thanks Thanks Received 
    144
    Thanked in
    94 Posts

    Default

    Ovo smo izgubili, al treba odgovorit.
    Imamo ilica i ivanovica nakon povreda, zokija, petra danila, barovica, volio bi da suad ostane borac je samo takvi, doves jos nekog naseg 2 stranca i moze se konkurentan bit. Dat adzu da vodi. Da nas ne boli glava, nasi su, samo da se bore pa sto bude. Imali smo vec takvu ekipu i sezonu i znamo kako se zavrsila.

    Послато са POCOPHONE F1 уз помоћ Тапатока
    ПОДГОРИЧКА БУДУЋНОСТ !

  23. #14748
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    N/A
    Posts
    13,803
    Thanks Thanks Given 
    2,245
    Thanks Thanks Received 
    3,411
    Thanked in
    1,504 Posts

    Default

    Mislim da je Suad nepravedno zapostavljen. Pokazao se korisniji za ekipu nego polovina ovih uvoznih igraca. Ako nista darugo, daje 100% dok je na parketu.
    - Smrt fasizmu baba
    - I tebi sinko, i tebi

  24. #14749
    Join Date
    Sep 2015
    Location
    podgorica
    Posts
    2,076
    Thanks Thanks Given 
    14
    Thanks Thanks Received 
    144
    Thanked in
    94 Posts

    Default

    Stizu ga godine, ali i dalje ga ne bih dirao.

    Послато са POCOPHONE F1 уз помоћ Тапатока
    ПОДГОРИЧКА БУДУЋНОСТ !

  25. #14750
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    24,975
    Thanks Thanks Given 
    1,365
    Thanks Thanks Received 
    1,678
    Thanked in
    955 Posts

    Default

    Zao mi je ali mislim da od Ivanovica se nemamo što nadati...

Page 590 of 653 FirstFirst ... 90490540580586587588589590591592593594600640 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Budućnost EU?
    By uzitulovac in forum CdM Arhiva
    Replies: 7
    Last Post: 22-04-14, 21:37
  2. SD Budućnost
    By Mr_Gospodin_Signore in forum Ostali sportovi
    Replies: 73
    Last Post: 26-08-11, 15:10
  3. KK Budućnost
    By rain_wind_storm in forum Ostali sportovi
    Replies: 1
    Last Post: 13-02-11, 11:53

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •