Page 1022 of 1249 FirstFirst ... 225229229721012101810191020102110221023102410251026103210721122 ... LastLast
Results 25,526 to 25,550 of 31213

Thread: Vlada Crne Gore, 42. saziv

  1. #25526
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    5,015
    Thanks Thanks Given 
    3,841
    Thanks Thanks Received 
    3,110
    Thanked in
    1,591 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Geralt of Rivia View Post
    Је ли се каже фашиста или фашисткиња?
    Mislim da se kaže fašista.
    Logiciram kad ministrica prosvjete sebe naziva “žena chettnik”, a ne “žena chettnikinja”.
    A ona najbolje zna. Izučavala je lingvistiku.

    Nego kad smo kod ministrice. Postavila je novog člana UO Univerziteta. Pretpostavljam da dotični predstavlja teološki fakuktet koji nemamo za sad.

    https://www.cdm.me/drustvo/niksicki-...eta-crne-gore/


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Ada URA neće dat. DF je uštopovan. Milača je umjeren. Sub85 rules.

  2. #25527
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    13,932
    Thanks Thanks Given 
    4,984
    Thanks Thanks Received 
    2,397
    Thanked in
    1,283 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by acs View Post
    Pa valjda je to posao tuzilastva? A ne okrivljenog.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Ne znam,ti se razumijesh u pravo,jedino shto znam je da osumnjicheni valjda smije tj. ne da smije nego moze da kaze chiji je tovar ako nije njegov...?
    ...

  3. #25528
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by acs View Post
    Pretpostavljam da je kriva opozicija i preostali dps kada iz policije ili???
    Ma otkud, pa sjećaš li se samo svakodenevnih zapljena u njihovo vrijeme. Nije mogla droga ni privirit u Crnu Goru.

  4. The Following 4 Users Say Thank You to SKOJ For This Useful Post:


  5. #25529
    Join Date
    May 2011
    Location
    BP-PG-BR ♥ Montenegro ♥
    Posts
    6,791
    Thanks Thanks Given 
    828
    Thanks Thanks Received 
    783
    Thanked in
    528 Posts

    Default

    Nikšićki paroh u Upravnom odboru UCG; SD: Puč na građansku Crnu Goru

    https://www.vijesti.me/v/585192?utm_..._share_counter

    Nešto pročitah pa se bacih u razmišljanje.

    Koja je razlika između DFa i URE ? Između DF i DCG ? Između DCG i URE ?

    Šta ono rekoste neće URA dat ?

    Ja jednostavno ne želim da glasam ove političke snage i stranke koje preko centara moći iz drugih država prave nemire na Balkanu.

    Meni nije problem da "svarim" ovu priču da smo neka normalna država tipa Njemačka, ali mi je problem što su to ljudi koji negiraju državu, narod itd. I to su ta imenovanja, a da ne pominjem ona prethodna.
    Kako ovo dozvoljavate ? Kako jedna URA glasa za Bratićku, a DF i SNP protiv nje ? Ko je ona, ko je nju glasao ? Narod ? E Boga mi nije.

    I šta mislite kako neko ko je građanski, državno orijentisan da vas glasa ? Može li neko ovo da mi objasni, a da nije SKOJ ?
    Ja vas pitam ovo, a ne nešto treće pa ako može konkretan odgovor.



    Sent from my SM-A528B using Tapatalk
    Love, peace and respect.

  6. #25530
    Join Date
    Feb 2020
    Posts
    538
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    201
    Thanked in
    142 Posts

    Default

    Kako Braticka pomjera guzice mnogima haha

  7. The Following User Says Thank You to irriducibili91 For This Useful Post:


  8. #25531
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    16,444
    Thanks Thanks Given 
    5,237
    Thanks Thanks Received 
    3,744
    Thanked in
    1,493 Posts

    Default

    Jesi li ocaran njom?
    Realno sa imas djecu tuga bi te hvatala u koga da se nadas da im obezbijedi dobro skolovanje i eventualnu buducnost
    Ali bitno je da je ona kralj, tuga

    Sent from my POCO F2 Pro using Tapatalk

  9. #25532
    Join Date
    Feb 2020
    Posts
    538
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    201
    Thanked in
    142 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kaemSe View Post
    Jesi li ocaran njom?
    Realno sa imas djecu tuga bi te hvatala u koga da se nadas da im obezbijedi dobro skolovanje i eventualnu buducnost
    Ali bitno je da je ona kralj, tuga

    Sent from my POCO F2 Pro using Tapatalk
    Pa obrazovavnje u cg je odlicno , a kadar u skolama veoma strucan. Nema bojazni. Ne moze se preko noci srusiti fenomenalan rad pretnodnika njenih. A nece jos dugo, tako da ces moci da odahnes i ne mislis o buducnosti skolovanja.

  10. #25533
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    16,444
    Thanks Thanks Given 
    5,237
    Thanks Thanks Received 
    3,744
    Thanked in
    1,493 Posts

    Default

    Obrazovanje u CG je unisteno, naravno ne njenom zaslugom vec odnosom DPS ili drzave mada je to bilo jedno isto. Sad kad je trebalo da se to digne na ozbiljan nivo mi imamo braticku. Eto nadam se u to sto kazes da nece dugo

    Sent from my POCO F2 Pro using Tapatalk

  11. #25534
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    i travel light
    Posts
    15,149
    Thanks Thanks Given 
    2,060
    Thanks Thanks Received 
    3,112
    Thanked in
    1,723 Posts

    Default

    Pa kad se već toliko govori o nekoj pravičnosti kao nekom normalnom slijedu nakon 30og avgusta, ubačiti i po jednog katoličkog i muslimanskog predstavnika.. Ima Filozofski fakultet kao neko mjerilo? Mjerilo čega, u državi u kojoj je vlast odvojena od crkve, makar po ustavu... Ali dobro je ovo, sve do određenog momenta čak i onima koji zagovaraju/dopuštaju ovakvo guranje crkve i đe joj jeste i đe joj nije mjesto..
    but if you wanna find hell with me, i can show you what it's like, till you're bleeding

  12. The Following User Says Thank You to Zedd For This Useful Post:


  13. #25535
    Join Date
    May 2009
    Posts
    8,351
    Thanks Thanks Given 
    1,326
    Thanks Thanks Received 
    1,468
    Thanked in
    593 Posts

    Default

    Dje smo mi dogurali, jos samo inkvizicija da se uvede, prije bjehose crnogorci na vodecim pozicijama u drzavi (da li su se osjecali kao crnogorci, nije me briga, ali su se izjasnjavali tako) a danas svi oni koji su bili i koji su protiv Crne Gore i koji velicaju Srbiju dolaze na jake pozicije. Sto mi izglasasmo kukala nam majka.
    Quote Originally Posted by Biznismen Podgorica View Post
    Oli da se kladimo ti das 50e a ja cu 200e.
    Ako ne prodje ti imas 200e.. :wink:

  14. The Following User Says Thank You to ^izzy^ For This Useful Post:


  15. #25536
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    8,146
    Thanks Thanks Given 
    1,125
    Thanks Thanks Received 
    580
    Thanked in
    339 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ^izzy^ View Post
    Dje smo mi dogurali, jos samo inkvizicija da se uvede, prije bjehose crnogorci na vodecim pozicijama u drzavi (da li su se osjecali kao crnogorci, nije me briga, ali su se izjasnjavali tako) a danas svi oni koji su bili i koji su protiv Crne Gore i koji velicaju Srbiju dolaze na jake pozicije. Sto mi izglasasmo kukala nam majka.
    Mislim da niđe u svijet nema ovoga. Da su na poziciji u državi oni koji mrze tu državu... nevjerovatno.

  16. The Following 2 Users Say Thank You to ^^0LIvEr_QuEeN^^ For This Useful Post:


  17. #25537
    Join Date
    Oct 2014
    Posts
    8,275
    Thanks Thanks Given 
    14,560
    Thanks Thanks Received 
    4,040
    Thanked in
    2,048 Posts

    Default

    Izdrži brate

    Sent from my KB2003 using Tapatalk

  18. The Following User Says Thank You to extravaganca For This Useful Post:


  19. #25538
    Join Date
    May 2009
    Posts
    8,351
    Thanks Thanks Given 
    1,326
    Thanks Thanks Received 
    1,468
    Thanked in
    593 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ^^0LIvEr_QuEeN^^ View Post
    Mislim da niđe u svijet nema ovoga. Da su na poziciji u državi oni koji mrze tu državu... nevjerovatno.

    Ako ovako nastave bice brzo "litija" sa druge strane
    Quote Originally Posted by Biznismen Podgorica View Post
    Oli da se kladimo ti das 50e a ja cu 200e.
    Ako ne prodje ti imas 200e.. :wink:

  20. #25539
    Join Date
    Jun 2009
    Posts
    847
    Thanks Thanks Given 
    105
    Thanks Thanks Received 
    412
    Thanked in
    208 Posts

    Default

    Izdržite ljudi, fajtujte za drzavu, do zadnje kapi pepsija.
    Gdje je draginja, javlja li se novaku porukama?
    Kako nam je rastko?
    Jel okuplja britva oko logorske vatre u onu šumu striborovu?
    Kako su svetA i migo?
    Gdje su ona dva mastifa od nikolića?
    Sto cini petar ivanovic i dobri i nikad sposobniji gvozdeny? I kako je petru majka kao preduzetnik?
    I gdje je ne skidam kapu nikad sem u nvo crkvu kad ulježem, cuvena književnica i izdanak kilibarde novaka?
    od čega živi ranjo?
    Sad polako otkucava, a drzava se smanjuje, prvo ce da nose crkve i manastire, pa onda školske dnevnike i onda uskacu blic krikom sa padobranima, a Rusi sa mora iz podmornica


    Poslato sa puslice upotrebom Tapatalk-a

  21. #25540
    Join Date
    Feb 2020
    Posts
    538
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    201
    Thanked in
    142 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ^izzy^ View Post
    Ako ovako nastave bice brzo "litija" sa druge strane
    Nije valjda da cekate da otopli a drzava tone...

  22. #25541
    Join Date
    May 2009
    Posts
    8,351
    Thanks Thanks Given 
    1,326
    Thanks Thanks Received 
    1,468
    Thanked in
    593 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by licmius View Post
    Izdržite ljudi, fajtujte za drzavu, do zadnje kapi pepsija.
    Gdje je draginja, javlja li se novaku porukama?
    Kako nam je rastko?
    Jel okuplja britva oko logorske vatre u onu šumu striborovu?
    Kako su svetA i migo?
    Gdje su ona dva mastifa od nikolića?
    Sto cini petar ivanovic i dobri i nikad sposobniji gvozdeny? I kako je petru majka kao preduzetnik?
    I gdje je ne skidam kapu nikad sem u nvo crkvu kad ulježem, cuvena književnica i izdanak kilibarde novaka?
    od čega živi ranjo?
    Sad polako otkucava, a drzava se smanjuje, prvo ce da nose crkve i manastire, pa onda školske dnevnike i onda uskacu blic krikom sa padobranima, a Rusi sa mora iz podmornica


    Poslato sa puslice upotrebom Tapatalk-a
    Dobro je to, samo da Bato uhvati jos koju sumu iznad Budve, da se ubaci vjeronauka u skolama, da nam se djeca duhovno emancipuju, jer eto popovi ih nece uciti matematiku, fiziku i ostale nauke, da dodje jos stranih eksperata tipa kum/kuma od Braticke, da se osnuje jos jedna aviokompanija sa avionima na duhovni pogon, osnovana naravno za 2 eura i da pomjerimo Lovcen snagom uma put Zlatibora, naravno i da se Jadransko more dovede do beogradskog pasaluka, da bi Beograd na vodi imao smisla. I naravno da se pogase skijalista, a umjesto njih da zicara vodi na vrh planine do crkve, na svaki vrh po jedna crkva, jeebes skole, bolnice i ostalo, duh je najbitniji, kad moze brda da pomjera, sto mislite tek kako moze da izlijeci ovu djecu koju svakodnevno lijecimo po stranim klinikama, skupljajuci pare sms porukama, ishh samo vjera i duhovnost bajo moj!
    Quote Originally Posted by Biznismen Podgorica View Post
    Oli da se kladimo ti das 50e a ja cu 200e.
    Ako ne prodje ti imas 200e.. :wink:

  23. The Following 3 Users Say Thank You to ^izzy^ For This Useful Post:


  24. #25542
    Join Date
    May 2009
    Posts
    8,351
    Thanks Thanks Given 
    1,326
    Thanks Thanks Received 
    1,468
    Thanked in
    593 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by irriducibili91 View Post
    Nije valjda da cekate da otopli a drzava tone...
    Cekamo novu posiljku banana pa cemo onda, polakote.
    Quote Originally Posted by Biznismen Podgorica View Post
    Oli da se kladimo ti das 50e a ja cu 200e.
    Ako ne prodje ti imas 200e.. :wink:

  25. #25543
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Dam Neck,Virginia
    Posts
    6,699
    Thanks Thanks Given 
    467
    Thanks Thanks Received 
    842
    Thanked in
    321 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ^izzy^ View Post
    Dobro je to, samo da Bato uhvati jos koju sumu iznad Budve, da se ubaci vjeronauka u skolama, da nam se djeca duhovno emancipuju, jer eto popovi ih nece uciti matematiku, fiziku i ostale nauke, da dodje jos stranih eksperata tipa kum/kuma od Braticke, da se osnuje jos jedna aviokompanija sa avionima na duhovni pogon, osnovana naravno za 2 eura i da pomjerimo Lovcen snagom uma put Zlatibora, naravno i da se Jadransko more dovede do beogradskog pasaluka, da bi Beograd na vodi imao smisla. I naravno da se pogase skijalista, a umjesto njih da zicara vodi na vrh planine do crkve, na svaki vrh po jedna crkva, jeebes skole, bolnice i ostalo, duh je najbitniji, kad moze brda da pomjera, sto mislite tek kako moze da izlijeci ovu djecu koju svakodnevno lijecimo po stranim klinikama, skupljajuci pare sms porukama, ishh samo vjera i duhovnost bajo moj!
    Samo poossssno i ne brini !

    Sent from my SM-G985F using Tapatalk
    ↯↯Dodje li ti nekad da skocis sa mosta,da li je i tebi nekad svega dosta↯↯

  26. #25544
    Join Date
    Aug 2010
    Posts
    2,207
    Thanks Thanks Given 
    259
    Thanks Thanks Received 
    125
    Thanked in
    60 Posts

    Default

    Nije problem kriminal.
    Nije problem šverc duvana.
    Nije problem kokain.
    Nije problem mafija.
    Nisu problem pokradene milijarde.
    Nisu problem hronične zloupotrebe, bahaćenje, amoral.
    Nije problem diskriminacija, hapšenja zbog postova na Facebooku i hronični šovinizam.
    Nije problem privatna država.
    Nisu problem lažne diplome, nepismeni podobni službenici i činjenica da se na trafiku nisi mogao zaposliti ako nisi "podoban".

    Problem je jedno svešteno lice u institucijama Crne Gore - jer "pop" ne može biti građanin, očigledno.

    Nije CRNA Gora, CRN je um onih koji ovako rezonuju.

    Sent from my M2007J3SG using Tapatalk

  27. The Following 4 Users Say Thank You to Markez For This Useful Post:


  28. #25545
    Join Date
    Jun 2009
    Posts
    847
    Thanks Thanks Given 
    105
    Thanks Thanks Received 
    412
    Thanked in
    208 Posts

    Default

    Stigli hladni dani, a domobranima i belvedercima se skupili mozgovi i ono dolje sto muz od jedne ugrožene nema pa nam frustrirana brani nas i granice nam od svakojakih napada.
    Što veli ćela "polakoTE" okanite se pripovijedanja i kukanja za građanskom državom za vreme (namerno bez J) DPS-a i organizujte proteste preko dana, a o istom trošku i litije za povraćaj autokefalije i konacni obracun sa neistomišljenicima. Nikad igrozeniji bili nismo '40 i '17 su ništa naspram ovog jada. Kuku mama od škrpelja, ćeraju nam decu puškama na veronauku, ubacuju im srpstvo u vene preko popova i ostatak preko Fajzer-moderne-sputnjik. Jos kad obnove kapelu a mi ćutimo. Skupite to sto imate u gace i na ulicu dizite bunu protiv dahija. Ko ako ne vi. Na ulicu polupajte sve mada sačekajte ljeto da otopli da se razbeknu te loptice i da ih bije promaja ispod spido znaka i onda udrite, samo pancire uzmite ova pokvarena milicija gumene metke koristi
    "Imadžin the balija, samJuel..." (citat da ne bude ugroženih i osjetljivih)


    Poslato sa puslice upotrebom Tapatalk-a

  29. #25546
    Join Date
    May 2009
    Posts
    8,351
    Thanks Thanks Given 
    1,326
    Thanks Thanks Received 
    1,468
    Thanked in
    593 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Markez View Post
    Nije problem kriminal.
    Nije problem šverc duvana.
    Nije problem kokain.
    Nije problem mafija.
    Nisu problem pokradene milijarde.
    Nisu problem hronične zloupotrebe, bahaćenje, amoral.
    Nije problem diskriminacija, hapšenja zbog postova na Facebooku i hronični šovinizam.
    Nije problem privatna država.
    Nisu problem lažne diplome, nepismeni podobni službenici i činjenica da se na trafiku nisi mogao zaposliti ako nisi "podoban".

    Problem je jedno svešteno lice u institucijama Crne Gore - jer "pop" ne može biti građanin, očigledno.

    Nije CRNA Gora, CRN je um onih koji ovako rezonuju.

    Sent from my M2007J3SG using Tapatalk

    Ada nikad nije to bio problem, ja kad sam isao na proteste 97 000 odupri se, ostali su sjedjeli doma i pili dojc, dok Milas nije krenuo na crkvu, pa ste se onda sjetili svega toga navedenog, kap koja je prelila casu nije bila ni duvan, ni kokain, ni mafija, ni pokradene milijarde, ni hronicne zloupotrebe, bahacenje, amoral, ni diskriminacija, hapsenja zbog postova na facebooku i hronicni sovinizam, ni privatna drzava, ni lazne diplome, nepismeni podobni sluzbenici i cinjenica da se na trafiku nisi mogao zaposliti ako nisi podoban, no kap bjese crkva i da Milas to nije dirao jos bi bio na tronu, a vi po kucama, profesori po univerzitetima, popovi po crkvama, a hodze po dzamijama.
    Da ste bili protiv Milasa imali ste priliku 2015 no prvi su pobjegli sa protesta braca iz DF-a jer su vidjeli da ce obalit Mila, a to im uopste nije odgovaralo, kao i sto im sad ne odgovara, jer ne znaju sto da cine, nisu navikli da rade, no da laju u prazno i uzimaju fine pare.
    Quote Originally Posted by Biznismen Podgorica View Post
    Oli da se kladimo ti das 50e a ja cu 200e.
    Ako ne prodje ti imas 200e.. :wink:

  30. The Following 5 Users Say Thank You to ^izzy^ For This Useful Post:


  31. #25547
    Join Date
    Aug 2010
    Posts
    2,207
    Thanks Thanks Given 
    259
    Thanks Thanks Received 
    125
    Thanked in
    60 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ^izzy^ View Post
    Dobro je to, samo da Bato uhvati jos koju sumu iznad Budve, da se ubaci vjeronauka u skolama, da nam se djeca duhovno emancipuju, jer eto popovi ih nece uciti matematiku, fiziku i ostale nauke, da dodje jos stranih eksperata tipa kum/kuma od Braticke, da se osnuje jos jedna aviokompanija sa avionima na duhovni pogon, osnovana naravno za 2 eura i da pomjerimo Lovcen snagom uma put Zlatibora, naravno i da se Jadransko more dovede do beogradskog pasaluka, da bi Beograd na vodi imao smisla. I naravno da se pogase skijalista, a umjesto njih da zicara vodi na vrh planine do crkve, na svaki vrh po jedna crkva, jeebes skole, bolnice i ostalo, duh je najbitniji, kad moze brda da pomjera, sto mislite tek kako moze da izlijeci ovu djecu koju svakodnevno lijecimo po stranim klinikama, skupljajuci pare sms porukama, ishh samo vjera i duhovnost bajo moj!
    Zamislite da Njegoš ustane i vidi ovu mentalnu masturbaciju i šovinistički orgijanje... Ispada da pojedini nisu svijesni činjenice da su u najsvijetlijoj istoriji naše države na čelu iste bili DUHOVNI i SVJETOVNI lideri (uključujući i Njegoša i Svetog Petra Cetinjskog). O hroničnoj patološkoj srbofobiji da ne govorimo, degutantno je.

    Da taman parafraziram Njegoša - ovdje bi bilo "neznanje je car zla svakojega"...



    Sent from my M2007J3SG using Tapatalk

  32. #25548
    Join Date
    May 2009
    Posts
    8,351
    Thanks Thanks Given 
    1,326
    Thanks Thanks Received 
    1,468
    Thanked in
    593 Posts

    Default

    Ja se izvinjavam izgleda sam prosao kroz vremenski portal pa komuniciram sa ljudima iz 18.-19. vijeka, samo malo da vidim kalendar cini mi se da je kod mene 21. vijek?! Ojha jes.
    Quote Originally Posted by Biznismen Podgorica View Post
    Oli da se kladimo ti das 50e a ja cu 200e.
    Ako ne prodje ti imas 200e.. :wink:

  33. The Following 3 Users Say Thank You to ^izzy^ For This Useful Post:


  34. #25549
    Join Date
    Aug 2010
    Posts
    2,207
    Thanks Thanks Given 
    259
    Thanks Thanks Received 
    125
    Thanked in
    60 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ^izzy^ View Post
    Ada nikad nije to bio problem, ja kad sam isao na proteste 97 000 odupri se, ostali su sjedjeli doma i pili dojc, dok Milas nije krenuo na crkvu, pa ste se onda sjetili svega toga navedenog, kap koja je prelila casu nije bila ni duvan, ni kokain, ni mafija, ni pokradene milijarde, ni hronicne zloupotrebe, bahacenje, amoral, ni diskriminacija, hapsenja zbog postova na facebooku i hronicni sovinizam, ni privatna drzava, ni lazne diplome, nepismeni podobni sluzbenici i cinjenica da se na trafiku nisi mogao zaposliti ako nisi podoban, no kap bjese crkva i da Milas to nije dirao jos bi bio na tronu, a vi po kucama, profesori po univerzitetima, popovi po crkvama, a hodze po dzamijama.
    Da ste bili protiv Milasa imali ste priliku 2015 no prvi su pobjegli sa protesta braca iz DF-a jer su vidjeli da ce obalit Mila, a to im uopste nije odgovaralo, kao i sto im sad ne odgovara, jer ne znaju sto da cine, nisu navikli da rade, no da laju u prazno i uzimaju fine pare.
    Jeste, ti si sam išao na proteste, naš revolucionaru, dok smo svi "mi" ostali svjedjeli doma, i zbog toga smo ti svi "mi" vječno zahvalni.

    Vjera i vjerske slobode su kamen temeljac naše države, bile 1000 godina i biće još toliko. Kome se to ne sviđa - sve što može jeste da pokuša da upražnjava svoje viđenje "građanske" (čitaj crvene) države neđe drugo - tamo neđe daleko, đe sveštena lica nisu građani i nemaju identična prava kao svi ostali.

    Sent from my M2007J3SG using Tapatalk

  35. #25550
    Join Date
    May 2009
    Posts
    8,351
    Thanks Thanks Given 
    1,326
    Thanks Thanks Received 
    1,468
    Thanked in
    593 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ^izzy^ View Post
    Ja se izvinjavam izgleda sam prosao kroz vremenski portal pa komuniciram sa ljudima iz 18.-19. vijeka, samo malo da vidim kalendar cini mi se da je kod mene 21. vijek?! Ojha jes.

    5 karaktera.
    Quote Originally Posted by Biznismen Podgorica View Post
    Oli da se kladimo ti das 50e a ja cu 200e.
    Ako ne prodje ti imas 200e.. :wink:

Page 1022 of 1249 FirstFirst ... 225229229721012101810191020102110221023102410251026103210721122 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 3 users browsing this thread. (0 members and 3 guests)

Similar Threads

  1. 21 maj 2006 Nezavisnost Crne Gore - 8 septembar 2011 Okupacija Crne Gore
    By Montenegrino-CT in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 82
    Last Post: 09-09-11, 23:46
  2. Nova Vlada Crne Gore
    By MonterO in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 173
    Last Post: 11-06-09, 12:25
  3. Vlada Crne Gore Ne Odustaje Od Potapanja Tare
    By Pirun in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 130
    Last Post: 24-11-06, 11:14
  4. Zasto cuti Vlada Crne Gore
    By Dobrusky in forum Politika generalno
    Replies: 15
    Last Post: 20-05-05, 10:46
  5. Vlada Crne Gore krije ratne zlocince
    By Dobrusky in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 2
    Last Post: 10-04-05, 06:23

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •