Page 20 of 42 FirstFirst ... 1016171819202122232430 ... LastLast
Results 476 to 500 of 1049

Thread: Teorije i drugačiji pogledi na COVID-19

  1. #476
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    36,823
    Thanks Thanks Given 
    89
    Thanks Thanks Received 
    3,292
    Thanked in
    1,833 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Nolo1 View Post

    A sta zapravo lijece? Svi ovi simptomi nisu bolest, to je prirodni proces ciscenja tijela. I onda kad krene bombardovanje drogama, da se simptom suzbije, dolazi do jos vecih problema i lijecenju nema kraja.
    Da ti dobiješ simptome temperature 40 stepeni, obostranu upalu pluća, tečnu stolicu, bi li pošao kod doktora ili bi čekao kući jer se tijelo samo čisti?



    Poslato sa ultra moderne pisaće mašine Note X

    ............ Ż\_(ツ )_/Ż.............
    -> Forma za naručivanje online stvari <-

    Bugi Vugi tapši Raduj se!

  2. #477
    Join Date
    May 2009
    Posts
    8,351
    Thanks Thanks Given 
    1,326
    Thanks Thanks Received 
    1,468
    Thanked in
    593 Posts

    Default

    https://www.vijesti.me/vijesti/drust...ljedica-korone

    Postotak smrnosti oko 1%, a ja pricam o teoriji zavjere, pihhh

    Sent from my SM-A505F using Tapatalk
    Quote Originally Posted by Biznismen Podgorica View Post
    Oli da se kladimo ti das 50e a ja cu 200e.
    Ako ne prodje ti imas 200e.. :wink:

  3. #478
    Join Date
    May 2009
    Posts
    23,177
    Thanks Thanks Given 
    1,274
    Thanks Thanks Received 
    4,279
    Thanked in
    1,995 Posts

    Default





    Prehlađen na vakcinu?


    tapatalk
    Last edited by starwalker; 25-03-21 at 17:59.
    The more things change, the more they stay the same.

  4. #479
    Join Date
    Oct 2004
    Posts
    2,953
    Thanks Thanks Given 
    348
    Thanks Thanks Received 
    89
    Thanked in
    64 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by laciale View Post
    ...sve ide u WHO bazu podataka...dobije se jedinstven broj-qr kod koji ti daje sve podatke o primaocu vakcine.

    Sent from my SM-G975F using Tapatalk
    Kako sve ide u WHO bazu. Dal to ostavlja prostor da vjerujem da nas neko čipuje ili nešto drugo radi sa nama?


    Sent from my SM-N960F using Tapatalk

  5. #480
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    36,823
    Thanks Thanks Given 
    89
    Thanks Thanks Received 
    3,292
    Thanked in
    1,833 Posts

    Default

    Koliko sam uspio da pročitam, ko primi vakcinu do kraja godine će mu biti omogućeno beskontaktno plaćanje na svim terminalima...

    Zamisli taj merak, još da su se setili da ubace i vozačku ili ličnu kartu i milina ne nosiš novčanik sa sobom.

    Poslato sa ultra moderne pisaće mašine Note X

    ............ Ż\_(ツ )_/Ż.............
    -> Forma za naručivanje online stvari <-

    Bugi Vugi tapši Raduj se!

  6. The Following 3 Users Say Thank You to Bugi For This Useful Post:


  7. #481
    Join Date
    May 2009
    Posts
    23,177
    Thanks Thanks Given 
    1,274
    Thanks Thanks Received 
    4,279
    Thanked in
    1,995 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Bugi View Post
    Koliko sam uspio da pročitam, ko primi vakcinu do kraja godine će mu biti omogućeno beskontaktno plaćanje na svim terminalima...

    Zamisli taj merak, još da su se setili da ubace i vozačku ili ličnu kartu i milina ne nosiš novčanik sa sobom.

    Poslato sa ultra moderne pisaće mašine Note X

    ............ Ż\_(ツ )_/Ż.............
    Vrh. Plus da ubace rejting (skupljaš social credits) koji ti pruža pristup dobrima, proizvodima i uslugama. Đe ćeš bolji sistem takmičenja, jer bolja ocjena - više otvorenih vrata. Ipak, neke nezgodice mogu uticati na srozavanje ocjene ali nema veze ti nemaš šta da brineš niti da kriješ.




    tapatalk
    The more things change, the more they stay the same.

  8. #482
    Join Date
    Aug 2016
    Posts
    885
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    135
    Thanked in
    91 Posts

    Default

    Cip u vakcini ili ne, vi koji mislite da nije naucno moguce vjerovatno bi prije 20 god. rekli da se elektricna kola u mikrocipovima ne mogu nikad napraviti na litografiji od 5nm. Kad je ovo moguce, ocigledno je moguce i da cip bude u vakcini, a kad je moguce samo je pitanje vremena kad ce nekom od ovih umobolnika sto vladaju svijetom pasti na pamet tako nesto, ako nije vec uveliko. Uglavnom svako je duzan da brine sam o svom zdravlju, pa ako hoce da mu ubrizgavaju neprovjerene hemikalije, samo naprijed, a ako mu sto bude od toga, jbga, jedan manje, otisao od posljedica svojih 'pametnih odluka' Ovi sto promovisu sve ove zajebancije tacno znaju sto rade, jer znaju da vecina populacije bas i ne aktivira vijuge previse, da ne boli glava
    Last edited by techlinkit; 31-03-21 at 16:10.

  9. The Following 2 Users Say Thank You to techlinkit For This Useful Post:


  10. #483
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    28,834
    Thanks Thanks Given 
    4,707
    Thanks Thanks Received 
    9,698
    Thanked in
    3,670 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by starwalker View Post
    Vrh. Plus da ubace rejting (skupljaš social credits) koji ti pruža pristup dobrima, proizvodima i uslugama. Đe ćeš bolji sistem takmičenja, jer bolja ocjena - više otvorenih vrata. Ipak, neke nezgodice mogu uticati na srozavanje ocjene ali nema veze ti nemaš šta da brineš niti da kriješ.




    tapatalk


    Sent from my Mi 10T Pro using Tapatalk
    I wouldn’t trust a man who wouldn’t try to steal a little.

  11. The Following 2 Users Say Thank You to BiTrAtE For This Useful Post:


  12. #484
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    i travel light
    Posts
    15,149
    Thanks Thanks Given 
    2,060
    Thanks Thanks Received 
    3,112
    Thanked in
    1,723 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by starwalker View Post
    Vrh. Plus da ubace rejting (skupljaš social credits) koji ti pruža pristup dobrima, proizvodima i uslugama. Đe ćeš bolji sistem takmičenja, jer bolja ocjena - više otvorenih vrata. Ipak, neke nezgodice mogu uticati na srozavanje ocjene ali nema veze ti nemaš šta da brineš niti da kriješ.




    tapatalk

    but if you wanna find hell with me, i can show you what it's like, till you're bleeding

  13. The Following User Says Thank You to Zedd For This Useful Post:


  14. #485
    Join Date
    May 2009
    Posts
    23,177
    Thanks Thanks Given 
    1,274
    Thanks Thanks Received 
    4,279
    Thanked in
    1,995 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Zedd View Post





    https://www.visualcapitalist.com/the...credit-system/



    tapatalk
    The more things change, the more they stay the same.

  15. #486
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,131
    Thanks Thanks Given 
    5,696
    Thanks Thanks Received 
    7,397
    Thanked in
    2,969 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by techlinkit View Post
    Cip u vakcini ili ne, vi koji mislite da nije naucno moguce vjerovatno bi prije 20 god. rekli da se elektricna kola u mikrocipovima ne mogu nikad napraviti na litografiji od 5nm. Kad je ovo moguce, ocigledno je moguce i da cip bude u vakcini, a kad je moguce samo je pitanje vremena kad ce nekom od ovih umobolnika sto vladaju svijetom pasti na pamet tako nesto, ako nije vec uveliko. Uglavnom svako je duzan da brine sam o svom zdravlju, pa ako hoce da mu ubrizgavaju neprovjerene hemikalije, samo naprijed, a ako mu sto bude od toga, jbga, jedan manje, otisao od posljedica svojih 'pametnih odluka' Ovi sto promovisu sve ove zajebancije tacno znaju sto rade, jer znaju da vecina populacije bas i ne aktivira vijuge previse, da ne boli glava
    Ok... Vi se ne vakcinišite, pa kad se nastavi krepavanje od korone uprkos dostupnoj vakcini nemoj samo da mi vakcinisani budemo krivi... Da bude priča da su nas čipovima naveli da zaprašujemo koronom vas nevakcinisane kako bi pobili one koji neće da budu vakcinisani tj. čipovani roboti.

    Mada, kako primih AZ gore u Srbiju počeh pomalo na ekavicu da zanosim, a i čini mi se da mi je mokraća fluorescentna. Nije sve tako crno, za kanale mi više ne treba daljinski, snagom uma mijenjam programe.



    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk

  16. #487
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    i travel light
    Posts
    15,149
    Thanks Thanks Given 
    2,060
    Thanks Thanks Received 
    3,112
    Thanked in
    1,723 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by starwalker View Post
    Đe ćeš bolje čipovanja od njihovog sistema..
    but if you wanna find hell with me, i can show you what it's like, till you're bleeding

  17. #488
    Join Date
    Aug 2016
    Posts
    885
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    135
    Thanked in
    91 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kimmi View Post
    Ok... Vi se ne vakcinišite, pa kad se nastavi krepavanje od korone uprkos dostupnoj vakcini nemoj samo da mi vakcinisani budemo krivi... Da bude priča da su nas čipovima naveli da zaprašujemo koronom vas nevakcinisane kako bi pobili one koji neće da budu vakcinisani tj. čipovani roboti.

    Mada, kako primih AZ gore u Srbiju počeh pomalo na ekavicu da zanosim, a i čini mi se da mi je mokraća fluorescentna. Nije sve tako crno, za kanale mi više ne treba daljinski, snagom uma mijenjam programe.



    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
    Da ti bas znas da se 100 % umire od tog virusa, i to je 100 % naucno dokazano, i sertifikovano 100 % kao nepobitna cinjenica, i da je bas namjena te vakcine da nama pomogne i da nas izlijeci. Bas ce neka kompanija koja zaradjuje od vakcina (iako je upitno je li primarni cilj zarada uopste, ili mozda neki drugi geostrateski ciljevi sa kojima javnost nije upoznata) da se brine o necijem zdravlju, bas ce Billy i kompanija i ostali da bas brinu o nasem zdravlju. Misljenje da je to tako, je toliko naivno, da ni djeca od 10 god. to ne bi povjerovala a ne odrasli. Zasto onda fino te iste kompanije ne potpisu punu krivicnu, i finansijsku odgovornost za nezeljene efekte, ako je vakcina tako bajna i sjajna, a ne ovamo traze puno oslobadjanje od odgovornosti za bilo kakve posljedice, i odricanje od bilo kakvih tuzbi u slucaju istih. Uh sto je ispiranje mozga preko TV-a napravilo
    Last edited by techlinkit; 31-03-21 at 17:51.

  18. #489
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    11,452
    Thanks Thanks Given 
    1,907
    Thanks Thanks Received 
    5,151
    Thanked in
    1,776 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by techlinkit View Post
    Da ti bas znas da se 100 % umire od tog virusa, i to je 100 % naucno dokazano, i sertifikovano 100 % kao nepobitna cinjenica, i da je bas namjena te vakcine da nama pomogne i da nas izlijeci. Bas ce neka kompanija koja zaradjuje od vakcina (iako je upitno je li primarni cilj zarada uopste, ili mozda neki drugi geostrateski ciljevi sa kojima javnost nije upoznata) da se brine o necijem zdravlju, bas ce Billy i kompanija i ostali da bas brinu o nasem zdravlju. Misljenje da je to tako, je toliko naivno, da ni djeca od 10 god. to ne bi povjerovala a ne odrasli. Zasto onda fino te iste kompanije ne potpisu punu krivicnu, i finansijsku odgovornost za nezeljene efekte, ako je vakcina tako bajna i sjajna, a ne ovamo traze puno oslobadjanje od odgovornosti za bilo kakve posljedice, i odricanje od bilo kakvih tuzbi u slucaju istih. Uh sto je ispiranje mozga preko TV-a napravilo
    Pišeš li ovo sa fiksnog telefona, jer ako ne pišeš, Gejtz i ovi ostali znaju što pričaš, pišeš, kakve ti je boje kaka, na koju komšinicu se pališ i sve ostalo o tebi. Zbog čega ti uopšte smeta i čip da uspu u tebe.

  19. The Following 2 Users Say Thank You to remark For This Useful Post:


  20. #490
    Join Date
    Mar 2021
    Posts
    847
    Thanks Thanks Given 
    158
    Thanks Thanks Received 
    359
    Thanked in
    250 Posts

    Default

    Nesto mislim, da se povuce jedna linija, zid - vakcinisani lijevo, ostali desno, pa da pocinemo. Ne bi morali vise da se gledamo poprijeko i cuvamo jedni od drugih. A ko god zeli da provjeri sastav vakcine, andola, longacefa..., da mu se omoguci da angazuje svoju strucnost i da zablista na sopstvenom primjeru. Svijet je pun strucnjaka, steta da samo ovi koji su se za to godinama skolovali cakle na zvjezdanom nebu.

    A sad malo ozbiljnije - jedino sto ogranicava slobodu su tudje slobode. Nemati adekvatnu svjesnost o jednom od najvecih civilizacijskih dostignuca je civilizacijski sunovrat. Pocetak kraja.

    Crna Gora ima vise registrovanih zarazenih koronavirusom od Kine. Za ovih godinu i nesto stekli smo odredjena nepobitna znanja o mogucnostima sprecavanja ove zarazne bolesti i lijecenja, ako ih i dalje ne priznajemo i zelimo kao kolektiv ili pojedinci da zivimo po svom onda da se pozdravimo sa buducnoscu.

  21. #491
    Join Date
    Aug 2016
    Posts
    885
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    135
    Thanked in
    91 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NotRobot View Post
    Nesto mislim, da se povuce jedna linija, zid - vakcinisani lijevo, ostali desno, pa da pocinemo. Ne bi morali vise da se gledamo poprijeko i cuvamo jedni od drugih. A ko god zeli da provjeri sastav vakcine, andola, longacefa..., da mu se omoguci da angazuje svoju strucnost i da zablista na sopstvenom primjeru. Svijet je pun strucnjaka, steta da samo ovi koji su se za to godinama skolovali cakle na zvjezdanom nebu.

    A sad malo ozbiljnije - jedino sto ogranicava slobodu su tudje slobode. Nemati adekvatnu svjesnost o jednom od najvecih civilizacijskih dostignuca je civilizacijski sunovrat. Pocetak kraja.

    Crna Gora ima vise registrovanih zarazenih koronavirusom od Kine. Za ovih godinu i nesto stekli smo odredjena nepobitna znanja o mogucnostima sprecavanja ove zarazne bolesti i lijecenja, ako ih i dalje ne priznajemo i zelimo kao kolektiv ili pojedinci da zivimo po svom onda da se pozdravimo sa buducnoscu.
    Informacija o broju zarazenih koju si napisao je samo dokaz da se brojkama manipulise, i da iste ne znace nista, jer koja je vjerovatnoca da ce u zemlji sa milijardu i kusur stanovnika biti manje 'zarazenih' nego u zemlji sa 450-500K efektivno. To su gluposti. Drugo propaganda o mjerama protiv 'virusa' ne dovodi do buducnosti, nego eliminise buducnost, jer ama bas niko nema pravo da ti ogranicava osnovna ljudska prava zarad 'virusa' i uvodi mjere koje nemaju nikakvo uporiste u 100 % naucnim, nepobitnim cinjenicama. Ako idemo tim putem moze bilo koja budala koja ima dosta para, privatnu TV stanicu koja se gleda sirom svijeta da izmisli novi virus, i da urnise citavu jednu zemlju za 5 min. zato sto narod u toj zemlji uopste na razmislja, nego lupeta kao papagaji, po sistemu 100 puta izgovorena laz postaje istina. Ovo je ista fora kao sto je Orvel isprepadao budale 1938 da je dosla invazija vanzemaljaca, i izazvao nacionalnu paniku:

    https://www.open.ac.uk/library/digit...video:FOUA254S

    https://abcnews.go.com/US/80-years-o...ry?id=58826359

    Odlicna paralela za ovu situaciju danas.

  22. #492
    Join Date
    May 2009
    Posts
    23,177
    Thanks Thanks Given 
    1,274
    Thanks Thanks Received 
    4,279
    Thanked in
    1,995 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Zedd View Post
    Đe ćeš bolje čipovanja od njihovog sistema..
    Prešli igricu. Čekam @Bugi -ja da objasni sve benefite

    tapatalk
    The more things change, the more they stay the same.

  23. #493
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    36,823
    Thanks Thanks Given 
    89
    Thanks Thanks Received 
    3,292
    Thanked in
    1,833 Posts

    Default

    Black Mirror live...
    Episoda Fifteen Milion Merrits i Nosedive...

    Odgledajte.

    Poslato sa ultra moderne pisaće mašine Note X

    ............ Ż\_(ツ )_/Ż.............
    -> Forma za naručivanje online stvari <-

    Bugi Vugi tapši Raduj se!

  24. #494
    Join Date
    May 2009
    Posts
    23,177
    Thanks Thanks Given 
    1,274
    Thanks Thanks Received 
    4,279
    Thanked in
    1,995 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Bugi View Post
    Black Mirror live...
    Episoda Fifteen Milion Merrits i Nosedive...

    Odgledajte.

    Poslato sa ultra moderne pisaće mašine Note X

    ............ Ż\_(ツ )_/Ż.............
    Meni kažeš? Alo, kako te nije sram!

    https://forum.cdm.me/showthread.php?147080-Black-Mirror





    tapatalk
    Last edited by starwalker; 31-03-21 at 20:37.
    The more things change, the more they stay the same.

  25. #495
    Join Date
    Nov 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,887
    Thanks Thanks Given 
    19
    Thanks Thanks Received 
    433
    Thanked in
    254 Posts

    Default

    Previše je stranica i postova ispisano da bih mogao da se sjetim na kojoj je temi i kada je postavljen link to teksta nekog inženjera iz Srbije koji objašnjava priču oko čipova, tehnologija, isplativosti izrade, ponašanja organizma prema stranim tijelima i slično.

  26. #496
    Join Date
    May 2009
    Posts
    23,177
    Thanks Thanks Given 
    1,274
    Thanks Thanks Received 
    4,279
    Thanked in
    1,995 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ćepanica View Post
    Previše je stranica i postova ispisano da bih mogao da se sjetim na kojoj je temi i kada je postavljen link to teksta nekog inženjera iz Srbije koji objašnjava priču oko čipova, tehnologija, isplativosti izrade, ponašanja organizma prema stranim tijelima i slično.
    Nije poenta u čipu i već zastarjelim tehnologijama. Zašto ste toliki bukvalisti

    tapatalk
    Last edited by starwalker; 31-03-21 at 21:32.
    The more things change, the more they stay the same.

  27. #497
    Join Date
    May 2009
    Posts
    8,351
    Thanks Thanks Given 
    1,326
    Thanks Thanks Received 
    1,468
    Thanked in
    593 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kimmi View Post
    Ok... Vi se ne vakcinišite, pa kad se nastavi krepavanje od korone uprkos dostupnoj vakcini nemoj samo da mi vakcinisani budemo krivi... Da bude priča da su nas čipovima naveli da zaprašujemo koronom vas nevakcinisane kako bi pobili one koji neće da budu vakcinisani tj. čipovani roboti.

    Mada, kako primih AZ gore u Srbiju počeh pomalo na ekavicu da zanosim, a i čini mi se da mi je mokraća fluorescentna. Nije sve tako crno, za kanale mi više ne treba daljinski, snagom uma mijenjam programe.



    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
    Ako je krepavanje od korone 1000 na 100 000 zarazenih onda bi se stvarno trebali vakcinisat, vakcina ce nas spasit od tog djavola.
    Nego zna li ko brojku ovih vakcinisanih koji su umrli od korone? O tome se bas i ne pise? Ili oni umiru od obicnog gripa?
    Ne znam sto je problem, ko zeli da se vakcinise, vakcinise fino sebe i svoju porodicu i "obezbjedi" se, ko nece neka krepaje, svako ima pravo da cini sto mu je volja, zasto se namece vakcinacija?

    Sent from my SM-A505F using Tapatalk
    Quote Originally Posted by Biznismen Podgorica View Post
    Oli da se kladimo ti das 50e a ja cu 200e.
    Ako ne prodje ti imas 200e.. :wink:

  28. The Following User Says Thank You to ^izzy^ For This Useful Post:


  29. #498
    Join Date
    Nov 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,887
    Thanks Thanks Given 
    19
    Thanks Thanks Received 
    433
    Thanked in
    254 Posts

    Default

    Pominjao je čovjek na prethodnoj strani 5nm tehnologiju za strujna kola i čipove, a po njegovom mišljenju nije dokazano da ne ubacuju čipove i nije čak ni dokazano da virus ubija.

  30. #499
    Join Date
    May 2010
    Location
    Boka Kotorska HN♥️
    Posts
    4,089
    Thanks Thanks Given 
    633
    Thanks Thanks Received 
    656
    Thanked in
    409 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ^izzy^ View Post
    Ako je krepavanje od korone 1000 na 100 000 zarazenih onda bi se stvarno trebali vakcinisat, vakcina ce nas spasit od tog djavola.
    Nego zna li ko brojku ovih vakcinisanih koji su umrli od korone? O tome se bas i ne pise? Ili oni umiru od obicnog gripa?
    Ne znam sto je problem, ko zeli da se vakcinise, vakcinise fino sebe i svoju porodicu i "obezbjedi" se, ko nece neka krepaje, svako ima pravo da cini sto mu je volja, zasto se namece vakcinacija?

    Sent from my SM-A505F using Tapatalk
    To mi nikad nece bit jasno
    Od cega se toliko boje vakcinisani?

  31. The Following User Says Thank You to Randy Orton For This Useful Post:


  32. #500
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    36,823
    Thanks Thanks Given 
    89
    Thanks Thanks Received 
    3,292
    Thanked in
    1,833 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ćepanica View Post
    Pominjao je čovjek na prethodnoj strani 5nm tehnologiju za strujna kola i čipove, a po njegovom mišljenju nije dokazano da ne ubacuju čipove i nije čak ni dokazano da virus ubija.
    Ubacaju čipove svi, samo jedini Rusi nijesu našli način da ih napajaju. Zato je najbolje primiti rusku vakcinu.


    Poslato sa ultra moderne pisaće mašine Note X

    ............ Ż\_(ツ )_/Ż.............
    -> Forma za naručivanje online stvari <-

    Bugi Vugi tapši Raduj se!

Page 20 of 42 FirstFirst ... 1016171819202122232430 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Novi pogledi kroz stare rupe
    By metuzalem in forum Sex i erotika
    Replies: 103
    Last Post: 20-02-21, 08:23
  2. Prodajem Dječiji kros motor na električni pogon
    By gameaddict in forum Vozila i oprema
    Replies: 1
    Last Post: 20-02-20, 20:46
  3. Dogmatski pogledi
    By funestis in forum Religija i filozofija
    Replies: 14
    Last Post: 22-09-12, 21:04
  4. Luda mjesta za drugačiji seks!
    By tonio11 in forum Sex i erotika
    Replies: 92
    Last Post: 18-05-10, 09:45
  5. Život drugačiji od živog.
    By funestis in forum Nauka generalno
    Replies: 2
    Last Post: 16-08-07, 18:55

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •