Page 743 of 812 FirstFirst ... 243643693733739740741742743744745746747753793 ... LastLast
Results 18,551 to 18,575 of 20289

Thread: Extra TV

  1. #18551
    Join Date
    Jun 2014
    Location
    Podgorica
    Posts
    572
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by rrpartizan View Post
    Druze, prodajom telekoma i (1.)epcg smo isplatili nezavisnost 2006te godine, (2.)sada se sve radi da bi se srozao telekom i da bi opet presao u nase ruke. (3.)Vidis li sta radi jedan covjek na zabjelo? 1000 domacinstava je ostalo bez servisa (4.)sve boli kita....

    Sent from my SAMSUNG-SM-G935A using Tapatalk
    1. EPCG je državna kompanija, koja je dijelom prodata i to poslije 2006. godine. Telekom je prodat 2005. godine jer je Vlada CG to znatno prije odlučila da uradi. Nebi trebali povezati prodaju Telekoma sa referendumom u CG.

    2. Ne slažem se sa tobom, jer da je tako, nebi ni bilo promjena u bordu direktora Crnogorskog Telekoma, koji imaju zadatak da vrate poziciju Telekomu koji je nekad imao. To će ići teže, zbog konkurencije, a nije mi poznato da ga država namjerava opet uzeti. Mada u krajnjem slučaju prodaja je vrlo moguća, ali mislim da to država CG neće biti.

    3. Telekom je obavijestio čitavu javnost u vezi ovog slučaja, a mnogim korisnicima je dat zamjenski servis, koji je besplatan. Ovdje se radi o nekoj nepredvidjenoj okolnosti, na koju Telekom nije mogao uticati.

    4. Telekom je u vezi tog slučaja obavijestio preko urgencija mnoge nadležne inspekcije, pa i policiju, ali kao što vidimo, njihovog reagovanja nema. Nakon što je prekinuti optički kabl povezan od strane radnika Telekoma, odmah po njihovom odlasku, je opet prekinut.
    Ono što je nevjerovatno da ni nakon ponovnog kidanja tog kabla, vinovnik tog nedjela nije ni pozvan u policiju, a kamoli da je uhapšen... Mora da je taj mnogo povlašćen, kada može bez ikakvih sankcija to raditi.
    Izgleda da je za državu CG i njene nazovi institucije, interes JEDNE osobe bitniji od interesa HILJADE domaćinstava! :?
    NO
    SPAM,
    LIE,
    INSULT!!!

  2. #18552
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    flyin' to the moon
    Posts
    4,196
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    31
    Thanked in
    22 Posts

    Default

    Kakav interes jedne osobe? Zemlja je njegova jer grad nema papir koji dokazuje suprotno. On ima.

    E sad, to sto je promaja u glavu to je druga stvar. Mada takvi jedino i izadju na kraj sa drzavom....


  3. #18553
    Join Date
    Jun 2014
    Location
    Podgorica
    Posts
    572
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Kapetan View Post
    Kakav interes jedne osobe? Zemlja je njegova jer grad nema papir koji dokazuje suprotno. On ima.

    E sad, to sto je promaja u glavu to je druga stvar. Mada takvi jedino i izadju na kraj sa drzavom....
    Katastar kaže ovako:

    Pročitaj uokvireno, pa pogedaj (opet) što si napisao...

    Uz ovo, Telekom ima dokumentaciju iz 70-ih godina prošlog vijeka u kojima piše da je to SVOJINA OPŠTINE TITOGRAD.
    Takodje tu se nalazi Jerevanska ulica sa kolovoznim trakama i trotoarom, pa se postavlja pitanje, otkad su to ulice postale PRIVATNI POSJED??

    Još valja napomenuti da je 2007. godine Telekom dobio upotrebnu dozvolu da na čitavom prostoru naselja Zabjelo vrši nadzor i sve ostalo nad cjelokupnom TK instalacijom u tom naselju.
    Takodje, Telekom ima vlasništvo nad komplentom infrastrukturom i kidanje istih se dovodi u pitanje da li je ova država pravna ili nije...

    I da, jedino mjerodavno mjesto gdje se dokazuje vlasništvo nad nekom nekretninom jeste SUD. Kidanje kablova, blokada ulice i slične akcije koje izvodi vinovnik kidanja TK infrastrukture je izvan svake sudske, pravne pa i civilizacijske norme ponašanja.

    Ah da, sinovi ove osobe su politički aktivni, ali sada izlazimo sa tematike ovog topica... Ukratko: Ovo je CG.
    NO
    SPAM,
    LIE,
    INSULT!!!

  4. #18554
    Join Date
    Jun 2015
    Posts
    827
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    212
    Thanked in
    104 Posts

    Default

    E da vidim tog majcinog sina koji ce nesto na "SUD" rijesit, ajte ne sprdajte se, ovdje drzave nema odavno, nego ne smarajte nebitnim postovima i glupostima, pisite oce li telekom smanjiti cijene paprenih paketa Magenti i ako nekome treba pomoc ako neko zna neka kaze ako ne neka ne prdi. Naprtavite topic o Dragu pa tamo komentarisite.
    A ti Prezla, da te zamolim, samo ako imas nesto pametno da saopstis pisi, do sad nista pametno nisi rekao, demantovao si se 500 puta do sad i opet mlatis praznu slamu, daj covjece pa kome ti pricas da je telekom najbolji, pa samim tim sto me ceraju da placam pretplatu za fixni koji ja necu da koristim i koji mi ne treba ali mi oni kazu da moram, pa to je lopovluk.

    I zamolio bih moderatora da malo povede racuna, kad se skrene sa teme da brise postove koji nisu vezani za temu.

  5. #18555
    Join Date
    Feb 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    3,962
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by Gandalf_White View Post
    Sta se meni desilo...

    Zove me neka finansijska institucija imam jedan dug 240+ drugi 180+

    Sta je reko to drugovi sve placam po dolasku racuna...

    I sta je scena ja sam 2 ugovora raskinuo presao na nove ugovore prije skoro godinu. I debili nijesu rasknjizili to i dug isao i isao.

    Ovamo dje sam placao normalno ide net ne gase ga. Odem u poslovnicu t coma veli ova ne znam ti ja, moras donijeti uplatnice. Reko gospodjo kakve uplatnice vidis da se placa racun redovno i da je greska.

    Znaci zovi ne zovi, svi se ludi prave hoce da mi otmu 500eur.

    Kakvi su to glodari mrtvi. Morao sam na putovanje, vidjecemo kad se vratim sta je i kako je.


    Molim se da dodje telemah ili neko na zhb. Da prebacim sve ugovore i uredjaje.

    Za sad imam :

    3 regularna adsl
    2 sezonska
    Telefon sa pretplatom od 40eur(+ jos 40 racuna makar na taj)
    3 pripejd broja
    2 usb interneta

    Znaci taj dan kad raskinem sve sa pi komom cu da se napijem kao dzukela


    Sent from my ALE-L21 using Tapatalk
    Ako sam dobro shvatio iz tvog posta, ova agencija sto je 'otkupila tvoj dug' od tcoma te tereti samo za ove iznose koje bi platio do kraja ugovora u slucaju da ih nisi raskinuo. Ako si ti sporazumno raskinuo ugovore, tj. presao na nove obaveza je bila tcoma da ove stare poniste. Nije mi jasno zasto ti u tcomu traze uplatnice?

  6. #18556
    Join Date
    Nov 2009
    Location
    Winterfell
    Posts
    7,354
    Thanks Thanks Given 
    45
    Thanks Thanks Received 
    49
    Thanked in
    37 Posts

    Default

    Koliko znam, apsolutno je nemoguće raskinuti bilo kakav ugovor a da prethodno nisu izmirene obaveze...

    Poslato sa VKY-L09 uz pomoć Tapatoka
    Ko je vas poznavao, ni pakao mu neće teško pasti...

  7. #18557
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    851
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Možeš, ako povećaju cijene


    Sent from my iPhone

  8. #18558
    Join Date
    Nov 2009
    Location
    Winterfell
    Posts
    7,354
    Thanks Thanks Given 
    45
    Thanks Thanks Received 
    49
    Thanked in
    37 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Iceman View Post
    Možeš, ako povećaju cijene


    Sent from my iPhone
    Ne razumijem?!

    Poslato sa VKY-L09 uz pomoć Tapatoka
    Ko je vas poznavao, ni pakao mu neće teško pasti...

  9. #18559
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Vidocq View Post
    Ako sam dobro shvatio iz tvog posta, ova agencija sto je 'otkupila tvoj dug' od tcoma te tereti samo za ove iznose koje bi platio do kraja ugovora u slucaju da ih nisi raskinuo. Ako si ti sporazumno raskinuo ugovore, tj. presao na nove obaveza je bila tcoma da ove stare poniste. Nije mi jasno zasto ti u tcomu traze uplatnice?
    Zato sto su ugovori istekli. Nijesam htio te pakete nego sam na nove presao i krenuo je novi ugovor.


    Medjutim debili nijesu ponistili ugovor vec je na isti broj nastavio da se gomila jedan racun a drugi je redovno placan. Nije gasen net itd itd...

    Sent from my ALE-L21 using Tapatalk
    One Ring to Rule them all...

  10. #18560
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    nk
    Posts
    22,579
    Thanks Thanks Given 
    7,480
    Thanks Thanks Received 
    4,575
    Thanked in
    1,772 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Vidocq View Post
    Ako sam dobro shvatio iz tvog posta, ova agencija sto je 'otkupila tvoj dug' od tcoma te tereti samo za ove iznose koje bi platio do kraja ugovora u slucaju da ih nisi raskinuo. Ako si ti sporazumno raskinuo ugovore, tj. presao na nove obaveza je bila tcoma da ove stare poniste. Nije mi jasno zasto ti u tcomu traze uplatnice?
    Ugovori su bili istekli, prešao je na nove, a oni su nastavili da mu obračunavaju duplo...

    Sent from Tapatalk
    #fakenews

  11. #18561
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    851
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    @donni_brasko

    Quote Originally Posted by Vidocq View Post
    Ako sam dobro shvatio iz tvog posta, ova agencija sto je 'otkupila tvoj dug' od tcoma te tereti samo za ove iznose koje bi platio do kraja ugovora u slucaju da ih nisi raskinuo. Ako si ti sporazumno raskinuo ugovore, tj. presao na nove obaveza je bila tcoma da ove stare poniste. Nije mi jasno zasto ti u tcomu traze uplatnice?

    Na ovo se odnosi, jer OVO nije dug ako je razlog bio bilo kakva promjena na štetu korisnika...

    druga stvar je ako nije plaćao račune

  12. #18562
    Join Date
    Jun 2014
    Location
    Podgorica
    Posts
    572
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Danas je Agencija za elektronske medije objavila Izvještaj o stanju na tržištu TV operatera u CG, na dan 31. oktobar 2017. god.



    Telemah ima dominaciju (pod uslovom da se tremin "KDS" isključivo odnosi na njega). United Grupa ima apsolutnu dominaciju.

    Kada pogledamo Telekom, vidimo da 2 njegova servisa ukupno (31.78 %) drže skoro 1/3 tržišta, što je u poredjenju sa ranijim periodom znatan pad za 10 do 15% tržišta.

    Medjutim, primjetan je i pad kod ukupnog broja priključaka kablovskih operatera u CG.


    Ovo se vjerovatno odnosi na hotelske i druge "poslovne" smještaje...
    NO
    SPAM,
    LIE,
    INSULT!!!

  13. #18563
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    36,925
    Thanks Thanks Given 
    90
    Thanks Thanks Received 
    3,323
    Thanked in
    1,856 Posts

    Default

    Opisah li ja pad Telekom na ovom istom topicu prije tačno dvije godine?
    Tada si rekao da nema šanse. Kažem ti opet sada, mora DT ići ispod 20 posto. Onda se prodaje najbolje..

    Poslato sa kompaktne pisaće mašine

    ............ Ż\_(ツ )_/Ż.............
    -> Forma za naručivanje online stvari <-

    Bugi Vugi tapši Raduj se!

  14. #18564
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    pg
    Posts
    5,537
    Thanks Thanks Given 
    2,168
    Thanks Thanks Received 
    996
    Thanked in
    438 Posts

    Default

    Uzivam u carima ETV, KAO I OSTALIH 45% korisnika ETV u CG!!! Uskoro ce biti predjena i 50%!

    Ovo je prezla nekad pisao....

  15. #18565
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    1,484
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Evo ja cekam neki njihov kiks da odmah raskinem ugovor.

  16. #18566
    Join Date
    Nov 2009
    Location
    Winterfell
    Posts
    7,354
    Thanks Thanks Given 
    45
    Thanks Thanks Received 
    49
    Thanked in
    37 Posts

    Default

    Promjenite prebivalište, tamo đe nemaju tehničku mogućnost da vam pruže trenutnu uslugu, i onda fino raskinete ugovor, kao ja...
    Nije malo pola godine manje davati 46e...

    Poslato sa VKY-L09 uz pomoć Tapatoka
    Ko je vas poznavao, ni pakao mu neće teško pasti...

  17. #18567
    Join Date
    Jun 2014
    Location
    Podgorica
    Posts
    572
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ne nasijedajte na ovo što vam ovaj preporučuje "promjenu prebivališta" da se oslobodite ugovora koji eventualno imate sa Telekomom...

    Samo će vas skupo koštati, a on će se pravdati kako on to nije rekao... Ne poznajete ovakve tipove?
    Ja i dalje ne shvatam da se ovakvi komentari postuju i tolerišu...

    @ Bugi,
    Telekom ima šansu da omogući, ako ne kvalitetnije, onda povoljnije usluge u odnosu na konkurente. Imaju vremena da bar pokušaju...
    NO
    SPAM,
    LIE,
    INSULT!!!

  18. #18568
    Join Date
    Apr 2013
    Location
    Bijelo Polje
    Posts
    2,401
    Thanks Thanks Given 
    16
    Thanks Thanks Received 
    6
    Thanked in
    5 Posts

    Default

    Imaju vremena

  19. #18569
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    3,724
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    389
    Thanked in
    249 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by the godfather View Post
    imaju vremena

    imali su vremena

  20. #18570
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    1,484
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Sto je ovo pa prekida extra tv na svaka 5min. Optika.
    Zovem vec 6-7 dana i samo se sprdaju sa mnom.
    Ni jedan mjesec zadnjih 5god mi nije bio ispod 150e a prije toga ispod 100e.
    Ali nema veze to. Zovu i lazu. Ja im to kazem. On veli tako su nam rekli da kazemo jer je neki opsti problem.
    Bravo lazovi.
    Sto sam ja ako to trpim? Ovca?
    A nece da moze.

  21. #18571
    Join Date
    Dec 2016
    Location
    Montenegro, Podgorica
    Posts
    529
    Thanks Thanks Given 
    299
    Thanks Thanks Received 
    239
    Thanked in
    56 Posts

    Default

    Zvala me radnica iz telekoma prije neki dan nudeci ponudu za novu magentu i ako uzmem tu novu magentu da dobijam telefon za jedan euro..bio sam u zurbi pa smo odoozili razgovor.... Je li jos nekoga zvala i ako jeste mozete li mi napisati ponudu i koji je telefon u pitanju? Hvala

    Poslato sa EVA-L09 uz pomoć Tapatoka

  22. #18572
    Join Date
    Jan 2008
    Posts
    1,088
    Thanks Thanks Given 
    51
    Thanks Thanks Received 
    8
    Thanked in
    7 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by prezla View Post
    Ne nasijedajte na ovo što vam ovaj preporučuje "promjenu prebivališta" da se oslobodite ugovora koji eventualno imate sa Telekomom...

    Samo će vas skupo koštati, a on će se pravdati kako on to nije rekao... Ne poznajete ovakve tipove?
    Ja i dalje ne shvatam da se ovakvi komentari postuju i tolerišu...

    @ Bugi,
    Telekom ima šansu da omogući, ako ne kvalitetnije, onda povoljnije usluge u odnosu na konkurente. Imaju vremena da bar pokušaju...
    Telekom je izgubio sve bitke, sad im je najbolja opcija da kupe konkurenciju. Svi su jeftiniji i nude bolji net i veci izbor kanala od njih. Čak i fiksnu telefoniju gube i zaostaju, samo ih još drže babe koje ne mijenjaju broj. Sreća im je što imaju konkurente poput Telenora, pa su u mobilnoj telefoniji još i dobri

    Poslano sa mog Redmi Note 3 koristeći Tapatalk
    this time next year...

  23. #18573
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    BAR
    Posts
    673
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ja telekomu placam 25 eura za internet ciji je protok 40/4 i fiksni telefon, zaboravio sam koliko imam besplatnih minuta u tom paketu, a recimo kod M- tela za iste pare dobijam fiksni telefon, internet sa istim protokom i kablovsku sa svim arenama i pinkovim kanalima u osnovnom paketu. Extra tv sam izbacio odavno cim su poceli da izbacuju kanale iz osnovnog i prebacuju ih u dodatne pakete a o kvalitetu ponude kanala da ne pricam.
    Cekam do ljeta da mi istekne ugovor sa T-Comom i dovidjenja.
    Last edited by goran5maj; 18-12-17 at 22:33.

  24. #18574
    Join Date
    Aug 2010
    Posts
    421
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Splinter99 View Post
    Zvala me radnica iz telekoma prije neki dan nudeci ponudu za novu magentu i ako uzmem tu novu magentu da dobijam telefon za jedan euro..bio sam u zurbi pa smo odoozili razgovor.... Je li jos nekoga zvala i ako jeste mozete li mi napisati ponudu i koji je telefon u pitanju? Hvala

    Poslato sa EVA-L09 uz pomoć Tapatoka
    prika bježi od njih što ti ja želim dobro,vjeruj mi.imam magentu l i samo čekam kraj ugovora da ih pozdravim za sva vremena

  25. #18575
    Join Date
    Jun 2015
    Posts
    827
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    212
    Thanked in
    104 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Splinter99 View Post
    Zvala me radnica iz telekoma prije neki dan nudeci ponudu za novu magentu i ako uzmem tu novu magentu da dobijam telefon za jedan euro..bio sam u zurbi pa smo odoozili razgovor.... Je li jos nekoga zvala i ako jeste mozete li mi napisati ponudu i koji je telefon u pitanju? Hvala

    Poslato sa EVA-L09 uz pomoć Tapatoka
    Na sajt imaju tu ponudu gdje novim korisnicima Interneta ili Extra TV nude telefon Huawei Y6 2017 (karakteristike su mu kao kod Samsunga J5 2016) po cijeni od 1,89 e mjesecno (to dodje za 24 mjeseca oko 43,2 evra). Ne znam koji telefon nude kad treba da se produzi ugovor, ali cini mi se da je slabiji od gore navedenog.
    E sad da li si ti zadovoljan sa telekomom to je pitanje, ako koristis fiksni, ako nisi imao problema sa njima do sada nema potrebe da mijenjas operatera, ukoliko si nezadovoljan mislis da su preskupi, a imas opciju telemacha ili mtela
    ja bih preporucio telemach. Pozdrav

Page 743 of 812 FirstFirst ... 243643693733739740741742743744745746747753793 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 2 users browsing this thread. (0 members and 2 guests)

Similar Threads

  1. Replies: 14
    Last Post: 07-03-20, 10:52
  2. Extra Tv
    By DonChicio in forum Internet
    Replies: 1
    Last Post: 14-11-07, 09:09
  3. Prodaje se Samsung D600 extra ocuvan
    By Dejan in forum Računarska oprema i tehnika
    Replies: 1
    Last Post: 14-04-07, 23:03
  4. imam problem mozda neko ima resenje?
    By Ahil in forum Software
    Replies: 17
    Last Post: 20-02-07, 16:26

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •