Page 157 of 543 FirstFirst ... 57107147153154155156157158159160161167207257 ... LastLast
Results 3,901 to 3,925 of 13557

Thread: Iz raznih medija [Edicija 2021]

  1. #3901
    Join Date
    May 2009
    Posts
    2,968
    Thanks Thanks Given 
    346
    Thanks Thanks Received 
    434
    Thanked in
    290 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Ben Dover View Post
    Je li ovo izjavio u kontekstu eFiskalizacije, jer znam da je ovih dana aktuelno kako ce se advokatska djelatnost eFiskalizovati...
    Jeste ,mucenik sa e fiskalizacijom

    Sent from my SM-A705FN using Tapatalk

  2. #3902
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    28,830
    Thanks Thanks Given 
    4,706
    Thanks Thanks Received 
    9,698
    Thanked in
    3,670 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kauboj24 View Post
    “Mi ne vršimo usluge nego pružamo pravnu pomoć i po svom kodeksu možemo čak i besplatno da zastupamo određenog klijenta u situaciji kada je njegovo imovinsko stanje veoma loše. Kako u toj situaciji postupiti po zakonu”, pita Begović.
    Rece advokat Begovic i osta ziv, jel znate nekog advokata da je uzeo slucaj da radi besplatno? piperovic? ....


    Sent from my SM-A705FN using Tapatalk
    E čuješ ti ovoga stručnjaka, 100% popusta majstore za pro bono slučaje, ali ćeš svaku fakturu morati sinhronizovati sa PU.

    Njima to dabome da ne odgovara...

    Sent from my Galaxy S20 FE using Tapatalk
    I wouldn’t trust a man who wouldn’t try to steal a little.

  3. #3903
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Daleko bilo kakav divlji zapad...

    https://www.vijesti.me/v/537567

    Sent from my SM-G973F using Tapatalk

  4. #3904
    Join Date
    Jun 2009
    Posts
    6,049
    Thanks Thanks Given 
    536
    Thanks Thanks Received 
    636
    Thanked in
    386 Posts

    Default

    Svaka mu čast, čovjek se trudi da pomogne da se smijene tužioci

    Poslato sa SNE-LX1 pomoću Tapatoka

  5. #3905
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,344
    Thanks Thanks Given 
    3,484
    Thanks Thanks Received 
    8,465
    Thanked in
    4,566 Posts

    Default

    šta reći

    Тapatalk
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  6. #3906
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,131
    Thanks Thanks Given 
    5,695
    Thanks Thanks Received 
    7,397
    Thanked in
    2,969 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Rodion Romanovich View Post
    E ako kapiram ovo snebivanje oko saksija kao i ono oko vaucera u Beogradu. Dosli ljudi da uzmu, sta je problem!? Pa po svijetu kad je black friday ili bozicni popusti to je kasapnica.

    Nije se niko tukao, dosli ljudi, uzeli cvijece. Isto i u Beogradu, hoce neko da uzme besplatno vaucer, znaci mu. Niti kradu, niti otimaju i sad treba neko sa visine da jaooo... a po svijetu sve gospoda a mi divljaci


    https://www.american.edu/kogod/news/...ackfriday3.gif
    I što veliš, niko se nije tukao

    https://m.facebook.com/story.php?sto...15286&sfnsn=mo

    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk

  7. #3907
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    7,120
    Thanks Thanks Given 
    111
    Thanks Thanks Received 
    1,675
    Thanked in
    974 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kimmi View Post
    I što veliš, niko se nije tukao

    https://m.facebook.com/story.php?sto...15286&sfnsn=mo

    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
    Kaza mi covjek da su oni bili ubijedjeni da nece uspjeti ni pola cvijeca podijeliti, nego ce ga jos i baciti na kraju, a ne da se u isto vrijeme pojavi 1000 ratobornih zena. Bitka za muskatle

  8. #3908
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Andromeda
    Posts
    15,722
    Thanks Thanks Given 
    2,090
    Thanks Thanks Received 
    4,631
    Thanked in
    2,474 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kimmi View Post
    I što veliš, niko se nije tukao

    https://m.facebook.com/story.php?sto...15286&sfnsn=mo

    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
    Odgleda sam snimak par puta da uhvatim komplet sliku.
    'Gospodja' napunila jednu kesu, prilazi djevojčica (vjerovatno cerka) kojoj daje tu punu kesu cvjeca, a ova njoj praznu za novu turu, 'gospodja' pocne i tu da puni, prilazi djevojka da uzme saksiju, ova je napada, udara i jos kaze 'sram te bilo, sta krades', axaxaxaxaxxa, tu priliku koristi treca osoba da uzme 2 saksije.
    Sirotinja, ali u glavu.
    Forever young, i want to be forever young

  9. The Following User Says Thank You to technus For This Useful Post:


  10. #3909
    Join Date
    Apr 2005
    Location
    somewhere in a private place
    Posts
    9,008
    Thanks Thanks Given 
    51
    Thanks Thanks Received 
    114
    Thanked in
    85 Posts

    Default

    Došli divlji i poćerali pitome ... ukratko situacija u državi ...
    Kako je osvježilo u Budvu ... dje ga je političar Dzaković danas i jel konačno ubijen ...
    deuscroix

  11. #3910
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Montenegro - where amazing happens
    Posts
    5,088
    Thanks Thanks Given 
    541
    Thanks Thanks Received 
    749
    Thanked in
    376 Posts

    Default

    Narodno pozorište, Beograd, pred najvišim državnim zvaničnicima Vlade R. Srbije i istaknutim javnim ličnostima, recituje se red Ljotićevih "pjesama", red Desanke Maksimović:



    Ko ima stomak za ove gadosti, link:



    I napadoste me ono kad napisah da Srbiji treba denacifikacija?

    Last edited by johnny bravo; 10-05-21 at 21:12.
    In vino veritas

  12. #3911
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Montenegro - where amazing happens
    Posts
    5,088
    Thanks Thanks Given 
    541
    Thanks Thanks Received 
    749
    Thanked in
    376 Posts

    Default

    Nikolaidis, u intervjuu za "Slobodnu Bosnu", genijalan, kao i uvijek i nikad aktuelniji:

    Europa je proslavila Dan pobjede nad fašizmom. Kada se pomnije analizira stanje u regionu, jesmo li zbilja pobijedili fašizam?

    - Naravno da nismo. Mi smo do nogu potučeni od fašizma, ili da to ovako formulišem, još jedna „pobjeda nad fašizmom” i stvarno nam nema spasa. Dakle, nema sumnje da je fašizam doživio punu rehabilitaciju na prostoru čitave bivše Jugoslavije. Nema nikakve sumnje da je on normalizovan i uveden u javni prostor. Već je postalo stvar elementarne, ovo govorim krajnje ironično, građanske pristojnosti da se vodi dijalog s fašistima. Dakle, oni koji odbijaju takvu vrstu dijaloga etiketiraju se kao ekstremi i oni koji insistiraju na podjelama. Kao što znamo, mantra glasi da je nužno prevazići vaše podjele da bi tako jedinstveni ostvarili ideal fašističkog jedinstva.

    Također, i sama ideja da jedno društvo treba da se ujednači i da bude potpuno jedinstveno je inherentno fašistička. Dakle, nama nije potrebno takvo jedinstvo, nama su potrebne razlike koje će se razrješavati u demokratskim procedurama. Napokon, sama politika počinje iskazom: „Ja se sa tim ne slažem.” Dakle, bez neslaganja nema ni onog političkog. Tako da, kad pogledate javni prostor, kad pogledate pomjeranje zvaničnih ideologija udesno, kod svih bivših jugoslavenskih republika, kada napokon konstatujete postojanje emisija kakva je Marićeva „Ćirilica“, a koju bi s najvećom pažnjom i aplaudirajući dok gleda i sjedi na svom kauču posmatrao i lično Goebels, kada konstatuju da se to emituje na mainstream televiziji i da se to gleda u svim bivšim jugoslavenskim republikama, nama ne preostaje ništa drugo nego da konstatujemo ono što je očigledno, fašizam je pobijedio. Tu mu pobjedu, naravno, nećemo čestitati nego ćemo nastaviti da pokušavamo da mu slomimo i vrat i kičmu.


    Gdje je, prema Vašem mišljenju, situacija najgora u bivšim jugoslavenskim republikama?

    - To je baš teško pitanje. To je kao da biraš između skakanja u bazen pun ajkula, između skoka sa 46. sprata na beton ili, pak, elegantnog salta pravo na uključene motorne testere. Niti jedna od naših državica nije ostrvo. Kada fašizam zvoni u Bosni i Hercegovini, zvoni i u Crnoj Gori, kada zvoni u Srbiji, zvoni i u Hrvatskoj...
    Nikolaidis dao intervju za "Slobodnu Bosnu" - genijalan, kao i uvijek, i nikad aktelniji:

    Odveć smo mi povezani da bi bilo moguće napraviti takvu vrstu procjena, po mom sudu.


    Snimci koji su obišli svijet, Handke, Kusturica, Bazdulj pjevaju u Višegradu, zašto je odabran baš ovaj trenutak da kontroverzni nobelovac dođe u Banju Luku i kakvu nam poruku šalje taj događaj?

    - Ja neću odgovoriti na to pitanje. Zato što sam ja sve što imao da kažem i o Kusturici, i o Andrićgradu, i o tome zašto baš Višegrad, više puta rekao, a svaki sekund koji sam posvetio pisanju i govorenju o Emiru Kusturici je bio bačen sekund. Velika pobjeda fašista je to što smo mi prisiljeni neprekidno dokazivati aksiome. Ja to više prosto ne mogu da radim, prestar sam za to. Znači, prije 10 godina sam govorio o stvarima koje su se pokazale apsolutno tačne, vezane za Kusturicu, da je to tako bilo je jasno još i 10 godina prije nego što sam ja to napisao. Tako da, taj fašizam je stablo na livadi u podne, kad je sve apsolutno vidljivo. Dakle, to je nemoguće ne detektovati, ne vidjeti, osim ako se namjerno ne pretvaraš da si slijep. To je nemoguće ne nazvati neviđenom gadošću i smradom, osim ako si odlučio da budeš hulja i da u ime nekakve koristi to imenuješ na drugi način. Evo, upravo sam prekršio ono što sam rekao, potrošio sam još dva minuta vlastitog života na taj gadluk.


    Prvi policajac Srbije Aleksandar Vulin ne propušta priliku da svako malo spomene "srpski svet", kakve su namjere Vučićeve Srbije, trebamo li biti zabrinuti?

    - Pa, kako ne trebamo!? Znači, ministar policije, dakle oružane sile, govori o promjeni granica i onda se nalaze ljudi koji to relativizuju i kažu: "Vulin je budala". Ja se slažem, on je moron, ali to nije bitno, on obavlja funkciju i radi posao. Vučić nije moron, a on govori u ime Vučića. Dakle, morate da razumijete da s Vučićem imamo neprijatelja koji je mnogo opasniji od Miloševića, zato što je on mnogo inteligentniji od Miloševića, zato što razumije vrijeme i razumije kako treba agresivno prema susjedima djelovati u ovom vremenu. Kako da bude agresivan, a da to bude tolerisano, to je ono što on odlično razumije. To je čovjek koji penetrira na svaki način i u bosanskohercegovačko i crnogorsko društvo i nastavit će to da radi, zato što elite u Bosni i Hercegovini jednostavno nisu sposobne, nisu intelektualno dorasle da mogu da se suprotstave onome što on radi, umjesto toga vrijeme se troši na relativizaciju. Kada njegovi visoko profilni intelektualci poput Antića i Rakovića, koji govore o iscrtavanju novih granica, o „srpskom svetu”, kada vam o tome govori ministar policije. Dakle, čovjek koji, između ostalog, komanduje ljudima koji nose duge cijevi, a onda poslije toga Vučić kaže: "Ma ne, možda se on ne slaže, svako ima pravo na svoje mišljenje”, i tako dalje, to je šarada za morone. Dakle, onaj ko u to povjeruje je politički idiot, dakle ne u medicinskom, nego u grčkom značenju te riječi. Tako da je i tu izlišno trošiti riječi. Dakle, to je manje više kao da vas neko drži na nišanu snajpera, a vi vijećate o tome da li je to realna opasnost ili se on možda šali.


    Nova crnogorska vlast je u prvih 100 dana nanizala gomilu skandala. Jesmo li vidjeli pravo lice Krivokapićeve Vlade ili se sprema nešto još gore od negacije genocida i zastrašivanja Bošnjaka?

    - Oni su daleko gori od ovoga. Morate da razumijete da je ovo njihovo najljepše lice. Oni ulažu nadčovječanske napore da bi postigli i ovaj gadluk koji emituju. Oni imaju Abazovića i URA-u koji rade greenwashing njihovog fašizma. Ovisni su još o zapadnim ambasadama i oni se, jednostavno, trude da svoje fašističke namjere, nacionalističke namjere i jasnu namjeru za klerikalizacijom crnogorskog društva, koju je najbolje sažeo sam Krivokapić kada je rekao da su njegovi politički idoli Helmut Kohl i Mahmud Ahmadinedžad. Dakle, oni se trude iz petnih žila da izgledaju što ljepše i opet njihovih prvih 100 dana izgleda monstruozno. U momentu kada oni budu imali potrebnu većinu, kada im više ne bude trebao greenwashing URA-e. Onda će početi pravi pakao. Dakle, da ponovim, svako onaj ko misli drugačije, apsolutni je politički idiot.
    Link za čitav intervju:

    https://www.slobodna-bosna.ba/vijest..._prstom_u.html
    Last edited by johnny bravo; 10-05-21 at 21:33.
    In vino veritas

  13. #3912
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by johnny bravo View Post
    Nikolaidis, u intervjuu za "Slobodnu Bosnu", genijalan, kao i uvijek i nikad aktuelniji
    Definitivno najbolji partijski propagandista medju nacionalnim penzionerima.

  14. The Following User Says Thank You to SKOJ For This Useful Post:


  15. #3913
    Join Date
    Jul 2009
    Posts
    880
    Thanks Thanks Given 
    1,838
    Thanks Thanks Received 
    202
    Thanked in
    131 Posts

    Default

    https://rs.n1info.com/vesti/istorica...entexchange.me

    Samo treba malo googlati...

    A mi se divimo S. Drljevicu, Ljubu i Krstu u isto vrijeme...
    Pustimo sada ove priče već da se fokusiramo da se živi bolje

    Sent from my LYA-L29 using Tapatalk

  16. #3914
    Join Date
    Nov 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    5,562
    Thanks Thanks Given 
    1,111
    Thanks Thanks Received 
    1,721
    Thanked in
    775 Posts

    Default

    Meni su najjači ovi sto oce silu na sramotu da “pomire” narod time sto će izjednačiti jedne sa drugima,ali nikad to neće moći,nije bitan komunizam uopšte niti smo više u njemu,ali ne ide to tako drugovi...


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  17. #3915
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,344
    Thanks Thanks Given 
    3,484
    Thanks Thanks Received 
    8,465
    Thanked in
    4,566 Posts

    Default

    lik koji priča da je okej biti lopov stvarno ne može biti ozbiljan sagovornik nikad i nikome. ali ovo što se desilo u Srbiji juče na najbitniji datum u istoriji Evrope je sramota. još stavili jedan do drugog, tipa koji je bio izdajnik i sarađivao sa najvećim zlom ovoga svijeta i čovjeka koji je uradio nemoguću stvar. uspio da plemenske zajednice sklopi u državu koju su poštovali svi. nerealne stvari. pogotovo to treba da smeta svakome od nas. junaci iz ove države su među prvima krenuli u borbu protiv okupatora i domaćih izdajnika a ovi ođe to ne cijene 1%. ali ako ništa drugo, zadovoljstvo će uvijek biti da takvu ološ spustiš na zemlju činjenicom da su vječiti gubitnici. takvima najviše smeta činjenica da je ovaj gospodin najveći ikad sa ovih prostora

    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  18. The Following 4 Users Say Thank You to outline For This Useful Post:


  19. #3916
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    7,120
    Thanks Thanks Given 
    111
    Thanks Thanks Received 
    1,675
    Thanked in
    974 Posts

    Default

    Ves masina srpskog sveta koja treba da opere saradnju cetnika i domacih izdajnika sa fasistickim okupatorom radi punom parom. U Crnoj Gori takodje uzima maha pa ima dostina njih koji tvrde da partizana nije ni bilo ovdje do 44' nego su dosli kasnije i uzeli ovima slavu. Pojedini misle da zbog borbe protiv DPS treba zazmuriti na cetnicku i fasisticku ideologiju koja se povampirljuje. Nikad necu razumjeti taj narativ i zbog cega se ne moze boriti protiv oboje kao ni sta dobro moze donijeti zmurenje na te pojave.
    Last edited by Rodion Romanovich; 10-05-21 at 21:40.

  20. #3917
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,344
    Thanks Thanks Given 
    3,484
    Thanks Thanks Received 
    8,465
    Thanked in
    4,566 Posts

    Default

    doneseš fino zakon da je zabranjeno promovisanje četništva, fašizma i ostalih nazadnih ideologija. pa onda kad neko nosi četničku zastavu, policija ga uhapsi i isprati u Spuž na jedno godinu plus masna novčana kazna
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  21. #3918
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Rodion Romanovich View Post
    Ves masina srpskog sveta koja treba da opere saradnju cetnika i domacih izdajnika sa fasistickim okupatorom radi punom parom. U Crnoj Gori takodje uzima maha pa ima dostina njih koji tvrde da partizana nije ni bilo ovdje do 44' nego su dosli kasnije i uzeli ovima slavu. Pojedini misle da zbog borbe protiv DPS treba zazmuriti na cetnicku i fasisticku ideologiju koja se povampirljuje. Nikad necu razumjeti taj narativ i zbog cega se ne moze boriti protiv oboje kao ni sta dobro moze donijeti zmurenje na te pojave.
    Ne mogu se nikad izjednaciti partizani sa jedne strane sa cetinicima ili zelenasima ili muslimanskim milicijama. Glavna razlika je sto je ova druga grupa saradjivala sa okupatorom i time se zauvijek uprljala.

    Mislim da ipak ova zemlja jos pati od zavjere cutanja sto se tice partizanskih zlocina. Imamo spomenike tamo gdje su okupatori ili njihovi domaci saradnici strijeljali civile, ali nijedan tamo gdje su to radili partizani. Treba se suociti i sa tom stranom nase istorije. Nije u redu ni to sto smo jedina zemlja bivse YU koja nije nikakvo interesovanje pokazala za identifikaciju i pristojnu sahranu hiljada nasih gradjana pobijenih oko Zidanog mosta 1945. Kakvi su da su nasi su i zasluzuju da budu pristojno sahranjeni. To smo za njemacke vojnike uradili prije neku godinu, nisu nam valjda oni blizi od nasih ljudi. Da ne pominjem da su pobijeni bez suda i da je svakako medju krivima zaglavilo i dosta nevinih.

  22. #3919
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Montenegro - where amazing happens
    Posts
    5,088
    Thanks Thanks Given 
    541
    Thanks Thanks Received 
    749
    Thanked in
    376 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by skodilak View Post
    https://rs.n1info.com/vesti/istorica...entexchange.me

    Samo treba malo googlati...

    A mi se divimo S. Drljevicu, Ljubu i Krstu u isto vrijeme...
    Pustimo sada ove priče već da se fokusiramo da se živi bolje

    Sent from my LYA-L29 using Tapatalk
    Guglaj, de, još malo.

    Quote Originally Posted by SKOJ View Post
    Ne mogu se nikad izjednaciti partizani sa jedne strane sa cetinicima ili zelenasima ili muslimanskim milicijama. Glavna razlika je sto je ova druga grupa saradjivala sa okupatorom i time se zauvijek uprljala.

    Mislim da ipak ova zemlja jos pati od zavjere cutanja sto se tice partizanskih zlocina. Imamo spomenike tamo gdje su okupatori ili njihovi domaci saradnici strijeljali civile, ali nijedan tamo gdje su to radili partizani. Treba se suociti i sa tom stranom nase istorije. Nije u redu ni to sto smo jedina zemlja bivse YU koja nije nikakvo interesovanje pokazala za identifikaciju i pristojnu sahranu hiljada nasih gradjana pobijenih oko Zidanog mosta 1945. Kakvi su da su nasi su i zasluzuju da budu pristojno sahranjeni. To smo za njemacke vojnike uradili prije neku godinu, nisu nam valjda oni blizi od nasih ljudi. Da ne pominjem da su pobijeni bez suda i da je svakako medju krivima zaglavilo i dosta nevinih.
    Ovo nam je najveći problem, zaista.
    Ništa povampirenje nacionalizma i fašističkih ideologija, "lijeve greške" nas ukopaše.

    Skidam kapu, Skoj. Ovo je zaista neko spinovanje, koje, na neki uvrnuti način, dobija obrise umjetnosti.
    In vino veritas

  23. #3920
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    7,120
    Thanks Thanks Given 
    111
    Thanks Thanks Received 
    1,675
    Thanked in
    974 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by johnny bravo View Post


    Inace na kanalu RTS ovo necete vidjeti jer je reziser prenosa kad je bio ovaj detalj promijenio kadar. Ovo je mogao vidjeti samo ko je gledao strim Tanjuga.

    Last edited by Rodion Romanovich; 10-05-21 at 21:58.

  24. #3921
    Join Date
    Aug 2005
    Location
    Nikšić
    Posts
    6,270
    Thanks Thanks Given 
    2,332
    Thanks Thanks Received 
    2,094
    Thanked in
    945 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by johnny bravo View Post
    Narodno pozorište, Beograd, pred najvišim državnim zvaničnicima Vlade R. Srbije i istaknutim javnim ličnostima, recituje se red Ljotićevih "pjesama", red Desanke Maksimović:

    obojica se prevrcu u grobu
    "Anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac"

  25. #3922
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by johnny bravo View Post
    Guglaj, de, još malo.


    Ovo nam je najveći problem, zaista.
    Ništa povampirenje nacionalizma i fašističkih ideologija, "lijeve greške" nas ukopaše.

    Skidam kapu, Skoj. Ovo je zaista neko spinovanje, koje, na neki uvrnuti način, dobija obrise umjetnosti.
    Ko je rekao da je najveci problem? Ali jeste svakako problem ako vec hocemo da se suocavamo sa istinom o drugom svjetskom ratu. Treba reci i da su cetnici saradjivali sa okupatorom, i da su zelenasi saradjivali sa okupatorom, ali i da su partizani vrsili zlocine.

  26. #3923
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Montenegro - where amazing happens
    Posts
    5,088
    Thanks Thanks Given 
    541
    Thanks Thanks Received 
    749
    Thanked in
    376 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by outline View Post
    doneseš fino zakon da je zabranjeno promovisanje četništva, fašizma i ostalih nazadnih ideologija. pa onda kad neko nosi četničku zastavu, policija ga uhapsi i isprati u Spuž na jedno godinu plus masna novčana kazna
    Ko će to da nam "završi"?

    Bogougodni premijer Krivokapić, gost četničkih muzeja, koji nije na funkciju stupio, a izjavio je da ne treba slaviti 9. maj, ili, negator genocida, ministar pravde, ljudskih i manjihski prava, Leposavić, koji nam, baš po ugledu na Srbiju, priprema "pomirenje"?

    Daj...
    Last edited by johnny bravo; 10-05-21 at 22:12.
    In vino veritas

  27. #3924
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    26,304
    Thanks Thanks Given 
    2,782
    Thanks Thanks Received 
    3,940
    Thanked in
    1,909 Posts

    Default

    Izvinjavam se što vam ovako upadam kao padobranac.

    Valjalo bi da ignorišemo na momente i da marginalizujemo spodobe koje kliču četnicima, ustašama itd. Kad im ne budete pridavali na značaju bataliće. Slično je sa LGBTIQ, niko slova više ne piše o paradama jer narod zabolje oće li šetat ili neće.
    Uglavnom, ako dozvolite:

    https://www.cdm.me/ekonomija/otpremn...-hiljada-eura/

    Rudnik uglja Pljevlja 728.000 su otpremnine. Možda se moglo malo razmislit i ušteđet koja para, a ne silu na sramotu maknut ljude i platiti to pozamašno.
    EPCG izvršnom sleduje 120,000 otpremnine.
    Bivšem direktoru Aerodromima oko 60.000 i biće da sam još nekoga zaboravio.
    Dođosmo na 1 milion eura troška.

    Odlazeći ministar i njegovo ministarstvo pravde nastavlja da briljira:

    https://www.vijesti.me/vijesti/ekono...cuna-za-usluge

    Srce mi se steže zbog Begovića, Piperović i njima slične ekipe koja ne plaća poreze. Izuzetak su advokati koji sve fino prijavljuju. Na njih se ne odnosi prethodna tvrdnja.

    Air Montenegro će za početak (najvjerovatnije) imati 4 avio linije.
    https://www.cdm.me/ekonomija/otkrive...ce-i-istanbul/

    Valjala bi linija do Beča, ona je bili prilično popunjena, ali ove 4 bi trebale da budu rentabilne u svakom trenutku.

    Trgovci ne odustaju od zahtjeva:
    https://www.vijesti.me/vijesti/ekono...radnu-nedjelju
    Last edited by hercules; 10-05-21 at 22:16.
    Loše stvari dolaze u paketu, za dobre stvari treba vremena.

  28. #3925
    Join Date
    Jan 2016
    Posts
    2,622
    Thanks Thanks Given 
    952
    Thanks Thanks Received 
    1,150
    Thanked in
    618 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by johnny bravo View Post
    Nikolaidis, u intervjuu za "Slobodnu Bosnu", genijalan, kao i uvijek i nikad aktuelniji:



    Link za čitav intervju:

    https://www.slobodna-bosna.ba/vijest..._prstom_u.html
    Krenuo da citam i batalio da postedim sebe nerviranja a i potencijalnog odlaska u wc.

    Ne znam moze li bit neko veci fasista od ovoga. Hvala na linku ali nisi morao.

Page 157 of 543 FirstFirst ... 57107147153154155156157158159160161167207257 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 4 users browsing this thread. (0 members and 4 guests)

Similar Threads

  1. Iz raznih medija [2020]
    By Gandalf_White in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 5228
    Last Post: 06-01-21, 23:27
  2. Prodajem Kolekciju knjiga iz Vijesti (edicija Milenijum)
    By Rakun in forum Ostali oglasi
    Replies: 7
    Last Post: 31-08-12, 16:08
  3. Replies: 3
    Last Post: 09-12-11, 12:11
  4. I: Edicija "Roman u Crnoj Gori"
    By liquido in forum Ostali oglasi
    Replies: 2
    Last Post: 13-11-10, 22:55
  5. Nova edicija "Politike", bestseleri svakog mjeseca
    By Alhemichar in forum Književnost i lingvistika
    Replies: 10
    Last Post: 29-09-04, 01:14

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •