Page 9 of 31 FirstFirst ... 567891011121319 ... LastLast
Results 201 to 225 of 774

Thread: [ŽIVOTNI STANDARD] Crnogorske plate € € €

  1. #201
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    11,452
    Thanks Thanks Given 
    1,907
    Thanks Thanks Received 
    5,151
    Thanked in
    1,776 Posts

    Default

    Niko ne zna kako je u tuđim cipelama, evo kolega Karamazov je bio vrijedan i učio i sad želi nešto od života, da se malo provede, popije, poxebe nešto shodno afinitetima i tako. Jednostavno ne može da sjedi u kancelariju po čitav dan.

  2. #202
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    pg
    Posts
    16,718
    Thanks Thanks Given 
    31
    Thanks Thanks Received 
    5,223
    Thanked in
    2,128 Posts

    Default

    Malo li sam tuđih cipela nosio kao dijete...
    - .- - .- - .- - .. .-. .- -- --- ... -. .--- .. -.-. .... .- .-. ..

  3. #203
    Join Date
    Oct 2007
    Posts
    6,824
    Thanks Thanks Given 
    303
    Thanks Thanks Received 
    269
    Thanked in
    161 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by biancoceleste View Post
    Evo da vam ja kazem kolke su plate radnicima u nekim firmama koje imaju najvise radnika na teritori Cg
    Kips - prodavac 300-350(a ovima u drugim opstinama tipa ulcinj,bp itd ne prelazi 320) ima par trgovaca koji uzimaju 400 i 450, magacioneri 300-350 plafon, ovi sto rade u upravu sa fakultetom imaju 400
    Okov 300-350( drug moj radi u okovu 14 god i plata mu je 380e) ovima u upravi tipa komercija itd ne prelazi 500 (sve bitne pozicije tipa racunovodja knjigovodja pravnik itd rade uza porodica gazde njima ne znam kolke su plate)
    Voli, Lakovic Idea itd daju radnicima 300, mesari imaju 500-700, kasirke nijedna preko 400 i plus sto svaka mora manjak da placa iz svog dzepa ... al ono sto niko ne pominje je da 80% ovih radnika radi vise od 40 sati nedeljno, rijetko koji ima jedan dan nedeljno slobodno i kad pogledas kolko sati ili dana rade mjesecno mizerne su im plate
    Isto tako Roksped sa svim njihovim firmama ne daju preko 300e (pricam o 70-80% radnika)
    A posto svi pominjete banke kako salterski radnici primaju 500-600 zasto ih ne pitate kolko im odbijaju mjesecno jer su u manjak ? A ima komercijalista koji uzimaju po 800-900e al to je ubijanje od posla a i to je sve individualno i vjerujte mi da radi sig po 10-12 sati dnevno

    eto ja cu vam moj primjer reci kad sam radio u okovu dogovorio sam se za platu od 300e i procenat od prodaje i kad je vidjeo da treba da mi isplati jos 700e preko plate gazda je dosao da mi kaze da nas dogovor ubuduce nece vazit jer ne mogu ja da primam vecu platu od ovih sto rade administraciju i koji su zavrsili fax
    Hahhahaaa , vrhhhhh! Tek sad ovo pročitah.
    Što ti je rekao veliš da se ne pobune ovi što im se plata daje po koeficijentu zavisno od završene škole.
    I mi naše privatnike smatramo nekakvim sposobim biznismenima?
    Nema ođe promjene dok svi rođeni u komunizmu ne pomru. To je osnovni problem.

    Ja imam isto loše iskustvo u pregovaranju sa ovima iz Okova, za malo stručnije radno mjesto. 4 puta sam bio na razgovor, uglavnom pričao o sebi i propitivao njih kako i što rade eto i da ne ispane da me samo plata i uslovi zanimaju, da bi mi oni tek na 4tom razgovoru vrlo stidljivo kazali uslove i platu kao poslednju stavku.
    I trt, nismo se dogovorili.
    Jer su mislili da ću ja trčke kod njih da pristanem za 600eur (puno osiguranje doista) kao početnik koji objektivno nisam i da im se dokazujem tokom 3 probna mjeseca. Rekao sam im da me zovnu ako su spremni da mi daju 1000, izvagao sam da ne treba da pravim kompromise sa ništa ispod toga jer sam u startu znao da su druge plaćali više. A i oni su priznali kasnije da neke radnike plaćaju više.
    Navodno ih je napustio čovjek koji im je bio vrhunski radnik i da je dugo radio kojem su davali 1300eur, napustio ih je jer više nije mogao da izdrži toliko pritiska i posla.
    I onda naši privatnici pričaju o nekom timskom radu. A neće da zaposle više ljudi da raspodijele posao kad ga već toliko mnogo imaju. I para imaju ne može da fali.

    A bježte karamazov i njemu slični, ođe je sve foliranje, lažno i pokvareno.
    Last edited by autodijagnostika; 03-10-19 at 23:03.

  4. #204
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    3,724
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    389
    Thanked in
    249 Posts

    Default

    Svi pricate o mjesecnim platama ajmo malo o tome koliko placaju sat ! Jer u mjesecnu platu moze biti samo 152-184 radna sata . Zavisno da li mjesec ima 19 ili do 23 radna dana . Sve preko toga bi trebalo da se placa posebno i duplo . Bojim se za 160 sati tesko ce ko prebacit i 200 evra

  5. #205
    Join Date
    Feb 2009
    Location
    more - TV
    Posts
    1,673
    Thanks Thanks Given 
    3,125
    Thanks Thanks Received 
    1,032
    Thanked in
    421 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by karamazov View Post
    Brate, nijesi mi odgovorio koja su to zanimanja "ljepsa" od poziva pravnika...
    Ima ih, nije da ih nema, ali me samo zanima...
    Napisao sam da mi brat radi u Cedis (crnogorski san), mlatinja svaki dan po Niksicu, Pljevljima i sjeveru lipe nase...
    Jes da mu je plata za nase prilike dobra, ali me zanima sto je to tako privlacno u toj profesiji...
    Da ne pominjem gradjevinske inzenjere, da radis u Bemax za 1000e da ti skacu po glavi raznorazni sefovi... a znam kakvi su uslovi tamo i kako se sefovi ophode prema zaposlenima...
    Arhitekte isti .I., kad sam cuo kolke plate daju ovi multimilioneri sto podizu stambene blokove, muka me uhvatila...
    Ili raznorazni "programeri" i IT strucnjaci sto prave sajtove za 50 eura...
    Ili da spravljas i muckas ljekove u neku farmacutsku kucu, koja je takodje u privatnom vlasnistvu...
    Itd, itd...
    A kad bih vam pricao kakvih sve predmeta i sporova ima, vidjeli bi koje su sve cari pravnickog posla... ima i tu repova, no dobro...
    Ti pod hitno trebas pomorsku zavrsit pa na brod da vidis sto su cari

    Sent from my SM-N950F using Tapatalk
    To learn how to use your head, you have to go out of your MIND.

  6. #206
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,131
    Thanks Thanks Given 
    5,696
    Thanks Thanks Received 
    7,397
    Thanked in
    2,969 Posts

    Default

    Nije preporicljivo generalizovati ali ajde da probam. Pored ovih sto su nezaposleni postoje cetiri tipa radnika sa fakultetskom diplomom.

    Prvi I najcesci, preko neke debele veze upadne na neko radno mjesto u drzavnim organima dje ima neku platu od cca 400-700€, sjedi I ne radi nista, cacka telefon po cijeli dan, kasnije vuce bolovanja I misli da ce tako do penzije.

    Drugi, kad dodju na posao poslije mjesec dana misle da su najpametniji I guraju se guraju se I slihtaju se I slihtaju se I tako cijeli radni vijek.

    Treci, krvavi radnici koji samo cute I rade I nose posao za jos nekoliko kolega koje hvataju krivine I tako ubijeni u pojam cijeli zivot ih neko kinji a oni dirince I dirince do penzije ili dok ne obole od necega.

    Cetvrti, koji su svjesni da ne znaju previse, rade, uce I skupljaju znanja. Nakon nekog odredjenog iskustva, stecenih kontakata I mozda nekog steka krecu u privatni posao.

    Ovi cetvrti u sustini jedini uspiju da stvore nesto

    @karamazov

    Znam arhitektu, moj najbolji prijatelj btw, koji je poceo sa 250€, dosao do plate od 1600€ poslije desetak godina krvavog rada kod privatnika I dao otkaz.

    Znas koji mu je bio rezon? A sto bi on svoje znanje trosio da gazdi pravi stotine hiljada eura kad moze sa pola gasa sebi da pravi desetine hiljada godisnje. I pravi...

    Poenta je da zavrseni fakultet ne garantuje nista, jer primjenljivost stecenog znanja u praksi je smijesna. Al to dovoljno govori o nasem skolstvu.



    Sent from my HUAWEI CRR-L09 using Tapatalk

  7. #207
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    1,294
    Thanks Thanks Given 
    64
    Thanks Thanks Received 
    41
    Thanked in
    26 Posts

    Default

    Komunizam je znaci u Okov i u drzavu?
    Njegoševa kletva " Dabogda braćo moja ! Nemo'te me zajebavat ! "

  8. #208
    Join Date
    Oct 2014
    Posts
    8,275
    Thanks Thanks Given 
    14,561
    Thanks Thanks Received 
    4,040
    Thanked in
    2,048 Posts

    Default

    Što hvali komunizmu izvini? :-D

    Sent from my ONEPLUS A6000 using Tapatalk

  9. #209
    Join Date
    Oct 2007
    Posts
    6,824
    Thanks Thanks Given 
    303
    Thanks Thanks Received 
    269
    Thanked in
    161 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by REALista_05 View Post
    Komunizam je znaci u Okov i u drzavu?
    Što se čudiš? Indoktrinacija koja je trajala od 45te.
    Pa ovo što dijele stanove po među sebe ovi funkcioneri to ti je očigledni primjer da se oni (za sebe) nisu promijenili apsolutno ništa. A nije se ni narod promijenio nešto značajno jer i dalje sanjamo i maštamo o blagodetima iz bivše nam Yuge, kako je tada sve bilo bolje. Zato se ođe i ne mijenja ništa nego dostina glasa iste njih jer im oni obezbjeđuju posa, sigurnost.
    Ne kažem da nije bilo pozitivnih stvari ali mi kao društvo i svi pojedinačno moramo konačno drugačije posmatrati sve.



    od 25tog minuta poslušajte što ova žena kaže, to je ključ sve ove priče
    Last edited by autodijagnostika; 04-10-19 at 08:35.

  10. #210
    Join Date
    Oct 2007
    Posts
    6,824
    Thanks Thanks Given 
    303
    Thanks Thanks Received 
    269
    Thanked in
    161 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by extravaganca View Post
    Što hvali komunizmu izvini? :-D

    Sent from my ONEPLUS A6000 using Tapatalk
    To pitaj NATO i zapadne zemlje. Sve su uradili da ga unište i dalje to rade.

  11. #211
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    1,294
    Thanks Thanks Given 
    64
    Thanks Thanks Received 
    41
    Thanked in
    26 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by autodijagnostika View Post
    Što se čudiš?
    Bogomi pravo da ti recem cudim se svemu.. To mi je hobi.

    Ako smo komunisticka zemlja zasto nas nato trenutno ne bije? I svi ti borci protiv komunizma zasto ne navale protiv nas?

    Nego mi sami sebe unistavamo?

    Ili je mozda ovo neki novi komunizam koji je update
    Njegoševa kletva " Dabogda braćo moja ! Nemo'te me zajebavat ! "

  12. #212
    Join Date
    Oct 2014
    Posts
    8,275
    Thanks Thanks Given 
    14,561
    Thanks Thanks Received 
    4,040
    Thanked in
    2,048 Posts

    Default

    Jeste update, ali loš. Sa puno bagova.

    Sent from my ONEPLUS A6000 using Tapatalk

  13. #213
    Join Date
    Oct 2007
    Posts
    6,824
    Thanks Thanks Given 
    303
    Thanks Thanks Received 
    269
    Thanked in
    161 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by REALista_05 View Post
    Bogomi pravo da ti recem cudim se svemu.. To mi je hobi.

    Ako smo komunisticka zemlja zasto nas nato trenutno ne bije? I svi ti borci protiv komunizma zasto ne navale protiv nas?

    Nego mi sami sebe unistavamo?

    Ili je mozda ovo neki novi komunizam koji je update
    Baviće se ovim stanjem naredne generacije stoljećima vjeruj.
    Pogledaj Kinu, kod njih je i dalje komunistički režim ali postoji privatni sektor i ogromna proizvodnja.
    Da smo mi makar taj model dijelom primijenili.

  14. #214
    Join Date
    Dec 2011
    Posts
    3,464
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    18
    Thanked in
    10 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by crane_operator View Post
    Ti pod hitno trebas pomorsku zavrsit pa na brod da vidis sto su cari

    Sent from my SM-N950F using Tapatalk
    A nemoj brate, ne sipaj mi so na ranu...
    Jos u osnovnu skolu sam planirao da postanem pomorac...
    Tetak mi je bio kapetan, zanimljiva profesija stvarno, a jos kad sam cuo koja je cijena kokaina u Juznu Ameriku a koja u Evropu, rekao sam sebi-to je to, idem na brod...
    Medjutim, kad su roditelji culi da planiram da upisem pomorski, htjeli su da me udave...
    Pokusao sam da ih utjesim i ubijedim da je to samo privremeno, da ja u stvari ne planiram da plovim cijeli zivot vec da prenosim drogu... nije mi uspjelo, tek su onda podivljali...
    I tako ti ja podjem na studije prava, pravdu da dijelim...
    Imaj u vidu da tada ni Sarici nijesu bili aktuelni...
    A vidji kakva je danas situacija, svaki pomorac prebaca, sad je tesko i doci na red... vjerovatno prvo moras da volontiras kod ovih klanova, prvu turu da im dzabe prebacis da bi od sledecih poceo pare da pravis...
    Ehhhh, kad se sjetim kakva sam budala bio, nijesam imao snage roditeljima da se suprotstavim...
    Last edited by karamazov; 04-10-19 at 21:30.

  15. #215
    Join Date
    Feb 2009
    Location
    more - TV
    Posts
    1,673
    Thanks Thanks Given 
    3,125
    Thanks Thanks Received 
    1,032
    Thanked in
    421 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by karamazov View Post
    A nemoj brate, ne sipaj mi so na ranu...
    Jos u osnovnu skolu sam planirao da postanem pomorac...
    Tetak mi je bio kapetan, zanimljiva profesija stvarno, a jos kad sam cuo koja je cijena kokaina u Juznu Ameriku a koja u Evropu, rekao sam sebi-to je to, idem na brod...
    Medjutim, kad su roditelji culi da planiram da upisem pomorski, htjeli su da me udave...
    Pokusao sam da ih utjesim i ubijedim da je to samo privremeno, da ja u stvari ne planiram da plovim cijeli zivot vec da prenosim drogu... nije mi uspjelo, tek su onda podivljali...
    I tako ti ja podjem na studije prava, pravdu da dijelim...
    Imaj u vidu da tada ni Sarici nijesu bili aktuelni...
    A vidji kakva je danas situacija, svaki pomorac prebaca, sad je tesko i doci na red... vjerovatno prvo moras da volontiras kod ovih klanova, prvu turu da im dzabe prebacis da bi od sledecih poceo pare da pravis...
    Ehhhh, kad se sjetim kakva sam budala bio, nijesam imao snage roditeljima da se suprotstavim...
    Pa dobro nije ti kasno ni sad.
    3 mjeseca je prekvalifikacija, nije valjda da te u 40toj od matere strah.
    E bruke nase, koliko smo samo posvjetu prebacili a da nikad nije bilo kod nas prave stvari da se uzme.
    Negu upri nikad nije kasno pa ako nista barem Njemacka ima i ood njih cari kolioo oces.

    Sent from my SM-N950F using Tapatalk
    To learn how to use your head, you have to go out of your MIND.

  16. #216
    Join Date
    Dec 2011
    Posts
    3,464
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    18
    Thanked in
    10 Posts

    Default

    A dje druze, ja sa 40 planiram u penziju da idem, neka vila na obalu i 5-6 piplica oko mene da mi masiraju stopala (imam ravne tabane)
    A ovo za Njemacku sam i ja cuo, vele da daju 500e po kilu da se razvozi po zemljama EU... bolje nego na brod da mlatinjam...
    Nije lose ni travu prebacat iz Albanije, ali to mi je nekako seljacki, kao sijeno da prevozis... jos kad zabazdi ona travuljina, uzas, bas ne volim taj miris... cujem da masu Zecana to radi jer im je granica blizu, neka to njima...

  17. #217
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    796
    Thanks Thanks Given 
    711
    Thanks Thanks Received 
    73
    Thanked in
    56 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kimmi View Post
    @karamazov

    Poenta je da zavrseni fakultet ne garantuje nista, jer primjenljivost stecenog znanja u praksi je smijesna. Al to dovoljno govori o nasem skolstvu.
    Sent from my HUAWEI CRR-L09 using Tapatalk
    Uporedjujuci skolstvo sa Zapada i onog u CG, mnogo smo napredniji (CG). Ali mnogo. Tako da je bar nesto pozitivno sto se obrazovanja u CG tice.
    Ovo iz iskustva kao neko ko je ucio i studirao u inostranstvu i cija djeca sad rade to isto.

  18. #218
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    16,444
    Thanks Thanks Given 
    5,237
    Thanks Thanks Received 
    3,744
    Thanked in
    1,493 Posts

    Default

    Pa kad si ti pogrijesio zasto ponovi tu gresku sa svojom djecom? Sto ih ne pusti da se ovdje odskoluju...

    Sent from my Redmi 6 Pro using Tapatalk

  19. #219
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,131
    Thanks Thanks Given 
    5,696
    Thanks Thanks Received 
    7,397
    Thanked in
    2,969 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by pegasus View Post
    Uporedjujuci skolstvo sa Zapada i onog u CG, mnogo smo napredniji (CG). Ali mnogo. Tako da je bar nesto pozitivno sto se obrazovanja u CG tice.
    Ovo iz iskustva kao neko ko je ucio i studirao u inostranstvu i cija djeca sad rade to isto.
    Mozda je bolje opste obrazovanje, ali prakticno je katastrofalno. Pa ne bi nasa djeca imala razocaravajuce rezultate na PISA testovima

    Sent from my HUAWEI CRR-L09 using Tapatalk

  20. #220
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    nk
    Posts
    22,542
    Thanks Thanks Given 
    7,409
    Thanks Thanks Received 
    4,494
    Thanked in
    1,747 Posts

    Default

    Razočaravajuće...? Nemoj nas šteđet, rezultati su katastrofalni...

    Sent from Tapatalk
    #fakenews

  21. #221
    Join Date
    Aug 2005
    Location
    Nikšić
    Posts
    6,270
    Thanks Thanks Given 
    2,332
    Thanks Thanks Received 
    2,094
    Thanked in
    945 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kimmi View Post
    Mozda je bolje opste obrazovanje, ali prakticno je katastrofalno. Pa ne bi nasa djeca imala razocaravajuce rezultate na PISA testovima

    Sent from my HUAWEI CRR-L09 using Tapatalk
    Ovo sam sad htio da napišem, @pegasus o čemu se radi, na osnovu čega tvrdiš da smo mi napredniji, imaš neki konkretni primjer ili dokaz?
    "Anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac"

  22. #222
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    8,146
    Thanks Thanks Given 
    1,125
    Thanks Thanks Received 
    580
    Thanked in
    339 Posts

    Default

    E pa ovo neko da izjavi, sprdnja...
    Ođe kad završiš fakultet, jedino što dobiješ je tu diplomu, a znanje? Totalna nula.

  23. #223
    Join Date
    May 2007
    Location
    Tv
    Posts
    22,868
    Thanks Thanks Given 
    3,187
    Thanks Thanks Received 
    5,533
    Thanked in
    2,243 Posts

    Default

    Obrazovanje jeste katastrofa, kako osnovno, tako i sekundarno i tercijarno. Ono sto je uocljivo je da generalno u svijet, isto se desava erozija obrazovanja na opstem nivou. Na nama je da tokom studija se borimo za prakticni dio, sezonski poslovi, internships, traineeships... a ne da cekaju ljudi da ih neko uzme za rukav i povede da rade.

    Isto je npr i u ameriku. Mozes da zavrsis i srednju i fakultet bez dana radnog iskustva. A ko oce da radi, moze vec da nabilda CV sa iskustvom do zavrsetka fakulteta, i sa 22-23 godine da ima solidan startni CV i iskustvo. To sto je letargija medju omladinom ne opravdava nikakvo radno iskustvo dok napune 25 godina, i onda se jos i zale sto nema posla...

  24. #224
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,346
    Thanks Thanks Given 
    3,484
    Thanks Thanks Received 
    8,465
    Thanked in
    4,566 Posts

    Default

    koliko ih ima što neće da rade, no čekaju da nekako upanu u neki posa’ dje mogu da śede do 3 sata i primaju platu


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  25. #225
    Join Date
    Dec 2010
    Posts
    630
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    60
    Thanked in
    5 Posts

    Default

    Da dam skromni doprinos temi:

    Ko oće da radi POSLA IMA. Samo što je našoj đečini 18 do 22 godine "ispod nivoa" da rade pojedine poslove, pa neće da rade i nemaju dana radnog staža. Misle da ako završe fakultet da su Boga za mooda ufatili i da su popili svu pamet svijeta.
    Polazim od sebe, završio sam fax, a realno i ISKRENO nisam mnogo naučio tamo, više sam znanja i iskustva stekao prije fakulteta. Jer sam uporedno radio i studirao (da bih imao da platim studije).
    Više mi je pomoglo to što sam radio, nego što sam naučio na taj fax.
    STOJIM IZA TOGA DA JE ZANAT BOLJE ZNATI nego imati diplomu, sa kojom da prostite dupe možeš obrisat ako nemaš praksu.

    Samo se treba pomučit na početku i krenut od loše plaćenog posa dok naučiš posao, posle se ispiliš i sam kreneš da radiš.
    Evo primjer mog dobrog druga:
    Prvo je volontirao kod jednog lakirera, radio je 3 mjeseca džabe kod njega, učio je posao, posle ga je plaćao ovaj, kad je dobro naučio posao rekao je ovome da ide. Bgm sigurno 2 godine je bio kod njega dok je naučio posao, privatn otvorio radnju i sad razbija momak od posla. Ubija sigurno preko 2500€ mjesečno, posla preko glave ima, čak i po mjesec dana unaprijed se zakazuje kod njega. Ali je naučio posao.

    E sad to kad vidiš izdalje to djeluje ok,al ajde sad ti nađi momka od 16 17 ili 18 godina koji bi volonterski radio? Teško, svi bi da su gazde i da sjede u kožnu fotelju, čačkaju teefon i da izađu sa posla kad god oće. To je problem.
    Prodaja/otkup i ugradnja muzike za auto.
    Više informacija u inbox.

Page 9 of 31 FirstFirst ... 567891011121319 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. P: WiMax 512/256 - HIT 75€
    By NokiaPg in forum Ostali oglasi
    Replies: 8
    Last Post: 10-02-10, 09:47
  2. I: Auto do 6.000€
    By NokiaPg in forum Ostali oglasi
    Replies: 33
    Last Post: 26-01-10, 09:13
  3. K: Nov telefon do 70€
    By institucija in forum Ostali oglasi
    Replies: 2
    Last Post: 25-11-09, 10:43
  4. 512 Mb Ddr 40 €
    By mmmm in forum Ostali oglasi
    Replies: 1
    Last Post: 19-03-06, 19:26
  5. Bi li za 1.000.000 €......
    By BLURP in forum Sex i erotika
    Replies: 32
    Last Post: 30-03-05, 17:43

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •