Page 411 of 543 FirstFirst ... 311361401407408409410411412413414415421461511 ... LastLast
Results 10,251 to 10,275 of 13557

Thread: Iz raznih medija [Edicija 2021]

  1. #10251
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    14,671
    Thanks Thanks Given 
    192
    Thanks Thanks Received 
    308
    Thanked in
    225 Posts

    Default

    @Medo_Je, ima ljudi koji ne provjeravaju nista.. bukvalno piju sve sto im se servira.. Obicno partijski poslusnici i vjerski fanatici vjeruju svojim sefovima...to je Religijsko stanje svijesti.
    A mi obicni narod dooobro sve provjerimo prije nego postavimo kote za povezivanje informacija.
    Neko upise u CG, prodaje diplomu sa zavrsne godine u razmjeni sa stranog fakulteta, a to nije tako, neko zavrsi master 2 godine, a neko za ljetnju sezonu eg. program i racuna na isto... Neko radi kao cuvar u Zetatransu, a u rezimeu pise sluzbenik najvece uvozne drzavne agencije sa istorijskim stazom..
    Tako da, to ne prolazi ni u Trmanju a kamoli u Gornju Moracu...

    Hvala Lepo

  2. #10252
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    5,018
    Thanks Thanks Given 
    1,144
    Thanks Thanks Received 
    1,479
    Thanked in
    641 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Hell Raiser View Post
    Uhvatismo se necega, dok neke stvari propustamo.
    Ko je ovaj Ljubisa Konatar, iz Mitrovicevog resora. Vidim da su lagano isti kao dok je Gvozden upravljao. Mitrovic, Konatar, inspektori, tuzioci.
    Vidim da se gradi bespravno, na drzavnom zemljistu, naravno na primoriju....
    Je li ovo neki kadar od prije, jer se bas brzo povezase, on kao direktor, bivsi gvozdenovi inspektori i SDT

    Sent from my VOG-L29 using Tapatalk
    https://www.bokanews.me/featured/mas...e-pravi-mrtva/

    Prema tvrdnjama mještana koji su novinara „Vijesti“ upoznali sa ovim problemom, jedan od divljih gradiutelja na uzuriranom državnom zemljištu u Krtolima je navodno, i brat visokog funkcionera MEPU, Ljubiše Konatara.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  3. #10253
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    14,671
    Thanks Thanks Given 
    192
    Thanks Thanks Received 
    308
    Thanked in
    225 Posts

    Default

    Evo sad i teksta koji je dao Medo_Je, koji je opet razlicit i od Vijesti, i od wiki, i price koje postavih kroz linkove..
    ...
    Nakon toga osnovao je svoj start up, i radio u Tokiju i Singapuru, u globalnoj bankarskoj grupaciji Goldman Saks, ali i bio partner Venture Capital fonda u Singapuru. Pomenutu poziciju je napustio nakon skoro četiri godine, došavši u Crnu Goru ,
    Kako sad radio 4 godine, a u drugim medijima kazu 10?????
    Pa kako je mogao da radi istovremeno za g. saks i da bude partner u svojoj start up firmi?
    Ko je radio za Saks zna da to nije uobicajeno..
    Ili da spekulisemo jer je cudno.. da je on kao broker imao neki ugovor sa Saksom preko svoje firme /bio partner/
    Zbunjujuce info..
    Toliko pisete o njemu non stop i da bi vas neko razumio o kome vi.. mora se sam potruditi debelo da razumije... ili da bude samo poslusnik - 'na casnu rijec'...
    No, kako veze nemamo sa tim krugovima i spiralama vlasti i partija.. Da mi tako malo pregledamo info, pa kad se sjete da demantuju - eto... Demantovao niko nije.. Bar ja ne nadjoh na takvu info..
    Ako neko zna, eto.. nek napise..

    Hvala Lepo

  4. #10254
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Terminus Systems
    Posts
    15,278
    Thanks Thanks Given 
    422
    Thanks Thanks Received 
    2,620
    Thanked in
    1,276 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Maja View Post
    @Medo_Je, ima ljudi koji ne provjeravaju nista.. bukvalno piju sve sto im se servira.. Obicno partijski poslusnici i vjerski fanatici vjeruju svojim sefovima...to je Religijsko stanje svijesti.
    A mi obicni narod dooobro sve provjerimo prije nego postavimo kote za povezivanje informacija.
    Rece neko ko tvrdi da je na americkim izborima 2016-e u Kaliforniji glasalo 3-5 miliona ilegalnih Meksikanaca.
    Look upon my works ye mighty and this pear...

  5. The Following User Says Thank You to VanjaTheMan For This Useful Post:


  6. #10255
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    14,671
    Thanks Thanks Given 
    192
    Thanks Thanks Received 
    308
    Thanked in
    225 Posts

    Default

    Pokazite post - dokaz... Kao sto ja pokazujem svaki site koji citiram...
    To nemate - jer nije istina, i znaci da vam treba "vjerovati na rijec".. To ostavljam da drugi sami prihvate po svojoj svijesti.
    Nacitala sam se optuzbi "na sarenim lazama" i prenaglaseno iskarikiranim dezinformacijama tipa "vjerujte na rijec - ovaj ovo-onaj ono", da .. zaista, prop vrtic.

    Hvala Lepo

  7. #10256
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    9,391
    Thanks Thanks Given 
    199
    Thanks Thanks Received 
    3,003
    Thanked in
    1,547 Posts

    Default

    Salis li se to. Veliki mag evropske ekonomije i politike, sa vezama u americkoj ekonomiji i diplomatiji.
    A znanje sa pijace ili iz nekog lojalnog ministarstva.
    Venture Capital fondovi su ljepsi nacin za hedz fondove. Kao nismo isti prevatanti nego ne rizikujemo kao oni sa novcem ulagaca.
    Svaka investiciona banka u jednom trenutku kupi takve fondove kao dio portfolija.
    I ne da je neobicno, nego takvih fondova u Goldman Saks ima stotine.
    Oni obavljaju "prljave" poslove i rizikuju ondje dje je velikoj investicionoj banci rizicno, ili ne bi proslo na odborima.
    Tako da ni ja nisam previse odusevljen Spajicem kao ostali, jer je hazarder, ali ajde da se ne iznenadjujemo biografijom jer je USA ekonomija za nas kao da raspravljamo o zivotu na Marsu

    Sent from my VOG-L29 using Tapatalk

  8. #10257
    Join Date
    Dec 2013
    Posts
    7,729
    Thanks Thanks Given 
    10,783
    Thanks Thanks Received 
    5,112
    Thanked in
    2,382 Posts

    Default

    Preporuka za kolege koji po vas dan kucaju ođe.
    Fingernails covers for typing:

    Sent from my Redmi Note 8 using Tapatalk

  9. #10258
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    14,671
    Thanks Thanks Given 
    192
    Thanks Thanks Received 
    308
    Thanked in
    225 Posts

    Default

    Cek, cek.. Neko ko je zaposlen u Saksu (navedeno u cv)moze istovremeno da radi za svoju start up co?
    To je nevidjeno jer je sukob interesa. Ako je prodao, sto je uobicajena praksa, prestajes da budes partner u svojoj firmi i radis za Saks...
    Ja pricam o navodima oko radne biografije u medijima.. Ne ulazim u poslovnu politiku navedenih co...
    Razlika.

    Sto se tice svjetske ekonomije to je mozda nepoznanica za mnoge, ali kakve veze ima USA sa tim sto je headquarter u USA, a on navodi filijale Singapur i Japan?
    Da nije nesto promaklo?
    Mene iznenadjuje biografija, jer je netransparentno za nas obican svijet. Mozda vi kao experti iz pol. elite to razumijete i bolje znate od njega sta je pisao i govorio o svojoj radnoj biografiji (10 god radnog iskustva a na gov.me sto je dao Medo_Je pise 4, pa 5 jezika, na gov - 6 jezika bez navodjenja istih), plus novinari vijesti..
    Sto znam..

    Hvala Lepo

  10. #10259
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    7,121
    Thanks Thanks Given 
    111
    Thanks Thanks Received 
    1,675
    Thanked in
    974 Posts

    Default

    Evo Milo i DPS hoce da skrene pricu sa hapsenja i afera

    https://www.vijesti.me/vijesti/drust...ao-svojina-mcp

  11. #10260
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    14,671
    Thanks Thanks Given 
    192
    Thanks Thanks Received 
    308
    Thanked in
    225 Posts

    Default

    Znate li Joni koliko treba otvoriti web sajtova, procitati, uporediti info nakon svega sto se procita na ovom forumu... Pa nevidjeno... Nikad se ni rucak ne bi spremio a kamoli sta drugo...


    Ako neko ima jos podataka, slobodno vi... Zanimljivo je..

    Hvala Lepo

  12. #10261
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    14,671
    Thanks Thanks Given 
    192
    Thanks Thanks Received 
    308
    Thanked in
    225 Posts

    Default

    Venture Capital fondovi su ljepsi nacin za hedz fondove
    auuu kako mi ovo promace...
    venture capital veze nema sa poslovanjem hedge fondova.. mada kao sto rekoste oba su fondovi
    i ja sa kutlacom nadjoh da komentarisem ovo...
    i tek sto procitah o SOP od Saksa (slusah neke bisere na telegramu pa...)... a bolje da oplevim bastu sa komsinkom, mislim da ce mi ona od 80+ godina objasniti detaljno ..

    Hvala Lepo

  13. #10262
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    nk
    Posts
    22,579
    Thanks Thanks Given 
    7,480
    Thanks Thanks Received 
    4,574
    Thanked in
    1,772 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Maja View Post
    Cek, cek.. Neko ko je zaposlen u Saksu (navedeno u cv)moze istovremeno da radi za svoju start up co?
    To je nevidjeno jer je sukob interesa. Ako je prodao, sto je uobicajena praksa, prestajes da budes partner u svojoj firmi i radis za Saks...
    Ja pricam o navodima oko radne biografije u medijima.. Ne ulazim u poslovnu politiku navedenih co...
    Razlika.

    Sto se tice svjetske ekonomije to je mozda nepoznanica za mnoge, ali kakve veze ima USA sa tim sto je headquarter u USA, a on navodi filijale Singapur i Japan?
    Da nije nesto promaklo?
    Mene iznenadjuje biografija, jer je netransparentno za nas obican svijet. Mozda vi kao experti iz pol. elite to razumijete i bolje znate od njega sta je pisao i govorio o svojoj radnoj biografiji (10 god radnog iskustva a na gov.me sto je dao Medo_Je pise 4, pa 5 jezika, na gov - 6 jezika bez navodjenja istih), plus novinari vijesti..
    Sto znam..

    Hvala Lepo
    Nije istovremeno, već nakon napuštanja Saksa...

    Ispod je bio po godinama, bar zvanična...

    Sent using Tapatalk
    #fakenews

  14. #10263
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    14,671
    Thanks Thanks Given 
    192
    Thanks Thanks Received 
    308
    Thanked in
    225 Posts

    Default

    Da ispostujem meni dragog forumasa
    Medo_Je, kad radimo due diligence, navedemo za svakog zaoslenog koju evaluaciju radi, koji sektor, i obim firme u ciframa. Dakle, radim due diligence firme obrta ili profita, 100 000 - 100 mil. - 100 milijardi..
    Na pricu nista ne pije vodu.. Demagogija.
    Evo Medo_je idem analizu teksta odozdo jer pisem na quick Reply
    Stavka Pripravnik - part-time...u privatnoj firmi
    Jel za kometarisanje? Lako je prevesti.. Dodje Japanac u CG i dobije part-time prip radno mjesto u CG firmi, da objasnjava Njemcu kako funkcionise CG trziste banaka, mljekara, fab. sira, vode..
    Part -time sledeci...

    Pa pise u CITI radio praksu 7 mjeseci pa ljetnju praksu 3 mjeseca..

    Pa pise gore u Saks osnovni analiticar za analizu trzista .. Prikupljanje podataka i analiza... pitanje da li je imao mogucnost prezentacije. jer se na osnovu prezentacije odlucuje o projektu da-ne.. 3 godine bio na istom mjestu? Ni sef, ni mladji menadzer, ni stariji menadzer.. Go- for? Ne pise ni jedna titula u napredovanju? Zvanje, samo analiticar?
    Ja dalje do Ministra ne vidim ni jedno zvanje u tim firmama..
    Nemam ja nista protiv i jednog posla, cijenim svaki rad, ali ako istrcavate sa pricom, odama, slavljenjem nekog, e pa ne ljutite se sto mi koji ne pripadamo vasoj politickoj eliti, i dio smo obicnog naroda, eto usudjujemo se zbog zdravog razuma da uporedimo price, cinjenice koji sami izlazu, ma sta god.. na budzetu su CG..

    Moram pomoci komsinici oko plevljenja baste (80+ god), priprema gospodja biznis sa povrcem..
    Poz..

    Hvala Lepo

  15. #10264
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    14,671
    Thanks Thanks Given 
    192
    Thanks Thanks Received 
    308
    Thanked in
    225 Posts

    Default

    Cesto vam spominjem politiku kao religiju...
    jer Religija je vjerovanje u necije drugo iskustvo,
    a spiritualnost je kad imas svoje vlastito iskustvo...
    E pa bolje sami da istrazujete i da ukljucite mozak.. ako ne - drzte se Politike kao Religije..

    Hvala Lepo

  16. #10265
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Terminus Systems
    Posts
    15,278
    Thanks Thanks Given 
    422
    Thanks Thanks Received 
    2,620
    Thanked in
    1,276 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Maja View Post
    Pokazite post - dokaz... Kao sto ja pokazujem svaki site koji citiram...
    To nemate - jer nije istina, i znaci da vam treba "vjerovati na rijec".. To ostavljam da drugi sami prihvate po svojoj svijesti.
    Nacitala sam se optuzbi "na sarenim lazama" i prenaglaseno iskarikiranim dezinformacijama tipa "vjerujte na rijec - ovaj ovo-onaj ono", da .. zaista, prop vrtic.
    1. Ti si jedan od najvecih, ako ne i najveci lazov na forumu koji ne smije nista konkretno da kaze.
    2. Bila si banovana bukvalno zato sto si brisala svoje postove i mijenjala ih spamovima i YouTube klipovima, a sad trazis da nadjem tvoj post. Ostao je, srecom, poprilican broj tvojih "umotvorina" na temi o americkim izborima 2016 i na temi o Trampu koje nisi obrisala na vrijeme. Mogu da ih vide svi koje zanima.
    3. Budi covjek jednom u zivotu i stani iza svojih rijeci umjesto sto kao beskicmenjak i poslednja kukavica pokusavas konstantno da negiras i da eskiviras neprijatnu istinu.
    Look upon my works ye mighty and this pear...

  17. The Following 7 Users Say Thank You to VanjaTheMan For This Useful Post:


  18. #10266
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    9,391
    Thanks Thanks Given 
    199
    Thanks Thanks Received 
    3,003
    Thanked in
    1,547 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Maja View Post
    auuu kako mi ovo promace...
    venture capital veze nema sa poslovanjem hedge fondova.. mada kao sto rekoste oba su fondovi
    i ja sa kutlacom nadjoh da komentarisem ovo...
    i tek sto procitah o SOP od Saksa (slusah neke bisere na telegramu pa...)... a bolje da oplevim bastu sa komsinkom, mislim da ce mi ona od 80+ godina objasniti detaljno ..

    Hvala Lepo
    Taman se drzi kutlace. Venture kapital fondovi sluze za rano ulaganje u kompanije koje obecavaju brzi uspjeh i veliki povrat investicije.
    I svede se na kocku i procjenu analiticara Venture fonda. S obzirom da je neka procjena da se samo oko 5 do 8% startapa u svijetu isplati, znas li kolika je to kocka. I da Venture Capital fond ne barata svojim novcem, vec novcem ulagaca.
    To o cemu pricas su Angel investments fondovi, koji ulazu svoje pare.
    Sa druge strane hedz fondovi iste hazarderske poteze vrse nad akcijama ili opcijama.
    Bas velika razlika, jer se i jedni i drugi kockaju novcem drugih ljudi.
    Od ostalog, to da ne mozes da radis za investicionu banku koja je kupila 45 ili 49%, ponekad i vise nekog venture iki hedz fonda, i da budes skoro pa samostalan i radis za svoj fond, samo pokazuje koliko ne znas.
    Da ti pomognem malo. Stiv Eisman koji je kao vlasnik venture kapital fonda skratio hipoteke koje je izdao Lehman Brothers za vrijeme krize. Zamisli isti Lehman broders je bio vlasnik njegovog fonda....
    Vidi je li ti zlatica napala tu bastu, a pusti se price kako neko moze da bude i jedno i drugo.
    Jos kad napises da radis due diligence za stotine miliona, a imas ovo znanje..... Kome ga radis.... Na neku igricu ili mravima u basti....

    Sent from my VOG-L29 using Tapatalk

  19. The Following User Says Thank You to Hell Raiser For This Useful Post:


  20. #10267
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Dark side of the Moon (81000)
    Posts
    4,815
    Thanks Thanks Given 
    1,656
    Thanks Thanks Received 
    2,043
    Thanked in
    839 Posts

    Default

    Prodje mi preko ekrana ovo za hedzing i Spajiceva izjava da je spustio stopu. Decki je pametan i nije slagao al eto malo je iskoristio ovo svrhu marketinga.

    Da pojasnim, nisam siguran ali se radi o valutnom swapu. Radi se o seriji novcanih tokova koji u trenutku zakljucivanja moraju da su neto 0. Dakle vrijednost swapa je 0 u trenutku zakljucivanja. Dvije stope koje on pominje su USD i EUR koje nisu za porediti inace al ako je vrijednoat swapa 0 onda su ove dvije stope ekvivalenti tj ne radi se o spustanju stopa.

    Drugo, naziv hedzing je malo dezavujišući. Kursne razlike na period od 20+ godina su jednake 0 kod stabilnog iznosa. Ovdje se radi o opadajucem usled otplata pa tako moze biti i plus i minus. Mnoge zemlje biraju da ne hedzuju izlozenost jer na kraju i nije velika a i skupo je. Dakle ovdje nije pitanje valutnog rizika vec racunovodstvene stabilnosti novcanog toka. Kad imate tanak budzet stabilnost novcanog toka je jako pozeljna. Pretpostavljam da je zakljucen na 2g jer se misli da volatilnost nivcanog toka nece biti problem za budzet kasnije.

    Da imam stabilan i jak budzet nikad ne bik hedž radio. Tako da Milojko je dobar al ipak manipulise dosta.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    "Vidiš li: svet pun sebe grca -
    Očiju punih, prazna srca."

  21. #10268
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    5,054
    Thanks Thanks Given 
    3,862
    Thanks Thanks Received 
    3,159
    Thanked in
    1,609 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by
    Nego evo opet Vlada dijeli narod. Opet DPS kriv.

    [IMG
    https://pbs.twimg.com/media/FB5OT9KXoAATLNR?format=jpg&name=medium[/IMG]
    Kad je nekad DPS donosio zakon za crkvenu imovinu bilo je “neka se sude pa neka sud presudi cije je”.
    Kad Frontov uhljeb poznat po zagradjivanju javnih povrsina preknjizi sa opstine na Crkvu, ispravljajuci greske, ma forumu muk od strane vrlih zagovornika vladavine prava.
    Niko ne pominje “neka crkva ide na sud”.
    A i zasto bi kad je crkva postavila vladu za koju mjesecima hmmm… strasno navijaju, da ne kazem sto grdje.
    Cuveni Koca Djurisic najavio da ce ovako ispraviti “sve nepravilnosti”, pa eto pratite svoju imovinu u katastru, da ne bude negdje nepravilna po Kocinom vidjenju.
    Posle blokade ulica ovo mu je mozda nacin da povrati svu onu imovinu koju im je djed Dajo ostavio, a tajo Vanja s*****o, pa sad gradi ulice da bi se vadio.
    Znaci, standardna principijelnost.
    Mada, kad je OK da potrpedsjednik vlade ide u zatvor na poziv kriminalca koji ga vabi na foru “samo tebi ovo mogu reci”, i ova crkovna uknjizavanja by Koca su OK.
    Isto sto je OK da danas Rade Milosevic skace po Bakovicu i pominje postene inspektore koji su hapseni, a prije par dana su se on i Dritan zorili sa hapsenjem i pljuvali po Katnicu sto ih pusti.
    Isto kao i nasi vrli forumasi.
    Tanjevina jbg


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Ada URA neće dat. DF je uštopovan. Milača je umjeren. Sub85 rules.

  22. The Following 7 Users Say Thank You to Gagarin For This Useful Post:


  23. #10269
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    7,121
    Thanks Thanks Given 
    111
    Thanks Thanks Received 
    1,675
    Thanked in
    974 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gagarin View Post
    Kad je nekad DPS donosio zakon za crkvenu imovinu bilo je “neka se sude pa neka sud presudi cije je”.
    Kad Frontov uhljeb poznat po zagradjivanju javnih povrsina preknjizi sa opstine na Crkvu, ispravljajuci greske, ma forumu muk od strane vrlih zagovornika vladavine prava.
    Niko ne pominje “neka crkva ide na sud”.
    A i zasto bi kad je crkva postavila vladu za koju mjesecima hmmm… strasno navijaju, da ne kazem sto grdje.
    Cuveni Koca Djurisic najavio da ce ovako ispraviti “sve nepravilnosti”, pa eto pratite svoju imovinu u katastru, da ne bude negdje nepravilna po Kocinom vidjenju.
    Posle blokade ulica ovo mu je mozda nacin da povrati svu onu imovinu koju im je djed Dajo ostavio, a tajo Vanja s*****o, pa sad gradi ulice da bi se vadio.
    Znaci, standardna principijelnost.
    Mada, kad je OK da potrpedsjednik vlade ide u zatvor na poziv kriminalca koji ga vabi na foru “samo tebi ovo mogu reci”, i ova crkovna uknjizavanja by Koca su OK.
    Isto sto je OK da danas Rade Milosevic skace po Bakovicu i pominje postene inspektore koji su hapseni, a prije par dana su se on i Dritan zorili sa hapsenjem i pljuvali po Katnicu sto ih pusti.
    Isto kao i nasi vrli forumasi.
    Tanjevina jbg


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    To sve Milo radi da skrene paznju sa afera. Ne pecaju se oni na to cak i kad oni sami "skrecu paznju"

    Opucise im se svetovi koje promovisu sa "skretanjima" ali sve je to Milo, ni tu ih ne mozes za*ebati. Samo Milo u CG i niko vise.

    Otimaju sa crnogorske svetinje i poklanjaju drzavi Srbiji i njegovoj crkvi ali i to je OK jer treba da izduse.

    Znate oni das im prst, oni hoce cijelu ruku i tako redom. Njima pomirenje nikad nije ni bio cilj. Samo prevara.

  24. #10270
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    9,391
    Thanks Thanks Given 
    199
    Thanks Thanks Received 
    3,003
    Thanked in
    1,547 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gagarin View Post
    Kad je nekad DPS donosio zakon za crkvenu imovinu bilo je “neka se sude pa neka sud presudi cije je”.
    Kad Frontov uhljeb poznat po zagradjivanju javnih povrsina preknjizi sa opstine na Crkvu, ispravljajuci greske, ma forumu muk od strane vrlih zagovornika vladavine prava.
    Niko ne pominje “neka crkva ide na sud”.
    A i zasto bi kad je crkva postavila vladu za koju mjesecima hmmm… strasno navijaju, da ne kazem sto grdje.
    Cuveni Koca Djurisic najavio da ce ovako ispraviti “sve nepravilnosti”, pa eto pratite svoju imovinu u katastru, da ne bude negdje nepravilna po Kocinom vidjenju.
    Posle blokade ulica ovo mu je mozda nacin da povrati svu onu imovinu koju im je djed Dajo ostavio, a tajo Vanja s*****o, pa sad gradi ulice da bi se vadio.
    Znaci, standardna principijelnost.
    Mada, kad je OK da potrpedsjednik vlade ide u zatvor na poziv kriminalca koji ga vabi na foru “samo tebi ovo mogu reci”, i ova crkovna uknjizavanja by Koca su OK.
    Isto sto je OK da danas Rade Milosevic skace po Bakovicu i pominje postene inspektore koji su hapseni, a prije par dana su se on i Dritan zorili sa hapsenjem i pljuvali po Katnicu sto ih pusti.
    Isto kao i nasi vrli forumasi.
    Tanjevina jbg


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    I ni jedne rijeci o hedzovanju duga. Mjesec dana price kako je zaduzio drzavu, kako je uzeo pare, kako je sve propalo, kako cemo da odemo u duznicko ropstvo......
    I ni rijeci evo dva dana

    Sent from my VOG-L29 using Tapatalk

  25. #10271
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Evo ih opet ovi vječni identitaši da zapomažu oko crkve. Kad nije oko crkve onda je oko zastave, kad nije oko zastave onda je oko jezika ili istorije.

    Eto vam DPS sudova nepromijenjenih, nijedan sudija nije zamijenjen, pa tužite i dobijajte slučajeve. Ja ne znam što više hoćete.

  26. #10272
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    14,671
    Thanks Thanks Given 
    192
    Thanks Thanks Received 
    308
    Thanked in
    225 Posts

    Default

    i tako...
    vidim neko ima problem sa kredibilitetom na forumu tipa citat, dokaz, tvrdnja... Simpa..
    lijepo je to kad je hrabrost optuziti nekog za nikad izreceno ili uradjeno, ali je mrznja kad ta x puta ponovljena neistina nema uporiste u dokazu..
    to je problem kod politicara.. ovakvi-onakvi, hrabro i junachki sto bi neki uzviknuli - e kako im ga rece... a fakt - zero, niti tuzbe, niti dokaza.. i tako decenijama od skupstine pa do foruma i zuruch...
    i jos se to podrzi svojom glasackom masom - junacki k'o u kafani..
    olako politicari globalizuju, olako karakterisu... a obican narod kulturan, fin.. vaspitan. zato volim narod, bolje mjere svoju rijec nego politicari i njihovi idolopoklonici..
    sto se tice ban-a, pa to nije za svakoga. uvijek postoje izuzeci, pa i svakakve nastranosti - slicni se slicnima raduju pa to i podrze ili stite.
    E, zato Predsjednik Trump i mnogi slicni njemu, a tu i moja malenkost.. Divno drustvo -svi sa narodom banovani.
    Sto se tice detalja koje smo razradili na osnovu info koje su prisutne na netu (linkovano sve), to je ipak za Skupstinu CG i politicare, a ne za nas obicne gradjane...Oni odgovaraju Gradjanima, i za Vladu koju su oni izabrali, za njihov rad, nerad, kockarsku djelatnost, i sve sto dopuste..Sta mi imamo s'teoretisanjem?
    Nista..

    *inace, gospodja je bila fantasticna.odlicno smo odradile sto je bilo potrebno.bilo je interesantno i uzivanje sa jako kulturnom damom. sjutra cu da je odvezem na selo, jer hoce da mi pokaze njeno stado koza, ovaca i pilicarnik.. sve je to kupila prije par godina prodajom placa u gradu ... napravila je neki deal sa rodjacima oko toga..Sad hoce da joj srede i neko imanje, ona kupuje sjeme i daje bio zemlju, a oni da rade itd.. Zanimljivo razmislja.. produktivno..

    Hvala Lepo

  27. #10273
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    7,121
    Thanks Thanks Given 
    111
    Thanks Thanks Received 
    1,675
    Thanked in
    974 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by SKOJ View Post
    Evo ih opet ovi vječni identitaši da zapomažu oko crkve. Kad nije oko crkve onda je oko zastave, kad nije oko zastave onda je oko jezika ili istorije.

    Eto vam DPS sudova nepromijenjenih, nijedan sudija nije zamijenjen, pa tužite i dobijajte slučajeve. Ja ne znam što više hoćete.
    Uzas, samo skrecemo paznju sa afera. I kad se bude i zvanicno ponistavala crnogorska nacija znaj i tada ce biti samo skretanje paznje i nista vise jer kako kaza dobri Porfirije svaki drugi koji njihov orden nosi je mafijas.

  28. #10274
    Join Date
    May 2011
    Location
    BP-PG-BR ♥ Montenegro ♥
    Posts
    6,823
    Thanks Thanks Given 
    833
    Thanks Thanks Received 
    793
    Thanked in
    533 Posts

    Default

    Muk i tišina. Nekad sam to kritikovao što ne kritikuju, sad već vidim s kim imam posla... Neka propadaju, svako bira svoj put.

    Nego još jednom samo da vas pozdravim oko zapošljavanja. Čudno kako su stručnjaci nacionalisti, fašisti, četnici. Bjež od mene sotono folirantska.

    Love, peace and respect.

  29. #10275
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    tivat
    Posts
    12,277
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    312
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by SKOJ View Post
    Evo ih opet ovi vječni identitaši da zapomažu oko crkve. Kad nije oko crkve onda je oko zastave, kad nije oko zastave onda je oko jezika ili istorije.

    Eto vam DPS sudova nepromijenjenih, nijedan sudija nije zamijenjen, pa tužite i dobijajte slučajeve. Ja ne znam što više hoćete.
    Cek cek, zamisli da je drzava uzela srpskoj crkvi neki manastir pa onda ti dodjes i kazes neka tuzi crkva.
    Ooooo pa ti si zbog takvih stvari litija da se ne moze nesto oduzeti pa onda da bude tuzi a sad podrzavaš to, kako to da si promjenio stav po tom pitanju??
    Crna Gora, gnjezdo sokolova,
    ko te kleo – jaki Bog ga smeo,
    Tko zlobio – crn mu obraz bio

Page 411 of 543 FirstFirst ... 311361401407408409410411412413414415421461511 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Iz raznih medija [2020]
    By Gandalf_White in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 5228
    Last Post: 06-01-21, 22:27
  2. Prodajem Kolekciju knjiga iz Vijesti (edicija Milenijum)
    By Rakun in forum Ostali oglasi
    Replies: 7
    Last Post: 31-08-12, 15:08
  3. Replies: 3
    Last Post: 09-12-11, 11:11
  4. I: Edicija "Roman u Crnoj Gori"
    By liquido in forum Ostali oglasi
    Replies: 2
    Last Post: 13-11-10, 21:55
  5. Nova edicija "Politike", bestseleri svakog mjeseca
    By Alhemichar in forum Književnost i lingvistika
    Replies: 10
    Last Post: 29-09-04, 00:14

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •