Thread: Iz raznih novina III

  1. #29676
    Join Date
    Mar 2005
    Posts
    12,353
    Thanks Thanks Given 
    5,480
    Thanks Thanks Received 
    4,895
    Thanked in
    2,048 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Sandor Kolar View Post
    Ako znam šta je sa ovim narodom, pomamio se.
    Niko im ne valja, a sve je u fullu. Kafici puni, ide se na more, na zimovanje... Odje se najvise zali visa srednja klasa, primjetio sam. Ne valja im golf sedmica, sad oce C klasu. Sve se zavrsava preko veza i ispod ruke, porezi se ne placaju, svi prijavljeni na minimalac.
    Jeste da trolujes, ali evo pitanje za tebe. Zbog cega se najmanje buni narod koji po primanjima spada u nizu klasu?
    Having a parachute greatly increases your chance of surviving a long fall.
    Have a parachute.

  2. #29677
    Join Date
    May 2009
    Posts
    23,177
    Thanks Thanks Given 
    1,274
    Thanks Thanks Received 
    4,279
    Thanked in
    1,995 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Sandor Kolar View Post
    Kako se dobro zivjelo u titovo vrijeme. Mogao si da vozis zastavu ili juga i da odes do Trsta ili Barija na dan-dva, a sad samo do Australije ili Amerike na mjesec dana.
    Nemojte.

    Super je ovo kako se zadnjih godina forsira ta priča o 'jugoslovenskoj tamnici'. Eto te kao Kolinda s čuvenom provalom kako joj je odrastanje bilo dramatično, jer zaboga, nije postojao jogurt kao danas.






    Tapatalk
    The more things change, the more they stay the same.

  3. #29678
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Earth
    Posts
    30,099
    Thanks Thanks Given 
    2,718
    Thanks Thanks Received 
    4,454
    Thanked in
    2,365 Posts

    Default

    Odgledah malo ovu emisiju (predugo mi traju ovi reflektori)...




    Kako to izgleda partijski ratnik, ono kad nemas integritet, nemas svoje misljenje i nemas kicmu... Ali nemas ni obraza pa mozes u oci da pokazes tu svoju beskicmenost...

    Gospodja Marijana Lakovic - Draskovic

    - Generalna direktorica Direktorata za pravosuđe u Ministarstvu pravde Crne Gore
    - Šefica pregovaračkog tima za poglavlje 23 i 24
    - Članica Komiteta za evropske integracije
    - Članica pravnog odbora Centra za obuku u sudstvu i državnom tužilaštvu
    - Članica savjeta za sprovođenje strategije za reformu pravosuđa




    Sam hajlajts from gospodja:


    "Mi smo zasigurno lideri u regionu"

    "Apsolutno negiramo bilo kakav politicki uticaj na pravosudje. Dakle, ja radim u ministartvu pravde, radim u izvrsnoj vlasti, pokrivam jednu veoma znacajnu funkciju, nikad nisam dobila nikakav 'input' niti dala bilo kakav 'input'..."

    / prica o pilitickom pritisku u pravosudju/ - "Ja apsolutno negiram tu recenicu - dakle da na nase pravosudje se vrsi bilo kakav politicki pritisak, recite mi ko vrsi taj politicki pritisak... Jer ja ne znam za to, dakle radim u ministarstvu pravde, pokrivam visoku funkciju, ja apsolutno ne znam za to, ja prvi put cujem za to"

    "Dakle, ono sto sam htjela da naglasim - svi smo odgovorni, dakle, i civilno drustvo je odgovorno i mediji su odgovorni i vlada je odgovorna i skupstina je odgovorna i naravno, pravosudje je odgovorno. Svi smo podjednako odgovorni"

    /prica o korupciji u pravosudju/ - "Ja radim u izvrsnoj vlasti i nisam se suocavala sa situacijama da sam cula da tog problema ima a radim u izvrsnoj vlasti vec 4 godine a u drzavnim instituacijama preko 20 godina. Apsolutno od kolege nekog svog sa kojim radim nisam cula. Vjerovatno ima pojedinacnih slucajeva ali kao sistemski problem ne."

    "Htjela sam da kazem da korupcija nije sistemski problem, da postoje pojedinacni slucajevi. Naravno, nisam rekla da je nema uopste, jer ne bi postojala ni agencija za sprjecavanje korupcije da je nema uopste... Ja se nisam suocila niti moje kolege sa kojima ja saradjujem. To odgovorno tvrdim - da nikad niko u mom okruzenju nije rekao da mu je nesto ponudjeno ili je nekom nesto ponudio"

    "Vezano za slucaj 'koverta', taj slucaj je procesuiran i od strane agencije i od strane drzavnog tuzilastva, dakle agencija je odradila svoj posao, vraceno je u drzavni budzet 47,500 eura a osim toga znamo i za prekrajni nalog koji je agencija izrekla najvecu kaznu propisano zakonom od 20,000 eura DPS-u tako da je agencija pokazala da nema nedodirljivih vec prosto da je kaznila i najvecu partiju u Crnoj Gori" (iako se zna da je placeno 2/3 kazne kao kad neko ne veze pojas u autu)
    Last edited by Fidel Castro; 24-06-19 at 23:06.
    --------------------------
    Do Not Disturb.
    --------------------------


  4. #29679
    Join Date
    Aug 2012
    Posts
    6,891
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    73
    Thanked in
    39 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gandalf_White View Post
    Poyy





    Treba li sad da izbacam Moniku Levinski i austrijanskog vicekancelara, Sanadera itd..?
    Svuda ima afera i vazda ce ih biti.
    Kapitalizam je piramidalna šema, vazda će biti korupcije. The game is rigged.
    Isto tako, u Americi je 15-20% siromašnih. Svaki 5. milenijalac se rodi u siromaštvu.
    Naš je problem što se konstantno upoređujemo sa Norveškom, Švajcarskom, Kanadom. Ja ne znam šta mi oćemo, bolje da shvatimo ko smo i šta smo.
    Mi niti smo bogati rudom, niti smo bankari. Mi smo jedna lijepa zemlja, koja oce da zivi od toga sto ce neko dati pare da je vidi, a uz to smo vrlo riješeni da se u*****o u tu ljepotu i da nevaspitanjem oceramo te koju dodju da je vide.
    Prvo je bio kriv Petar ||, sto je jebao zene po Rusiji, prije njega Vasilije, sto je sjedio na dvije stolice, pa Ludi Zeko sto je silovao zene, pa Nikola sto pobjeze i ostavi Crnu Goru. Najvise crnogoraca na Golom Otoku. Ne valja Jovo Kapa. Evo sad ne valja ni Milo. Ima li iko u 500 godina istorije da je nama valjao, a da nije Petar I Petrovic?
    Malo nas je ali smo *****. Ne mozemo praviti pitu od govana i nikad necemo biti ni Svajcarska, ni Norveska. Mi mozemo da budemo samo srednja jebena klasa i to je to.
    Nema, veli, zdravog tkiva u DPS-u. Koliko ljudi ima DPS, u vrhu? 100-200?
    Niko u DPS-u ne valja, a kod ovih drugih bar neko valja?
    Nemojte me jebati sa nekakvim lazima da se nesto moze promijeniti i da ce nekad nesto biti bolje, jer sigurno nece.
    Generacije su vec unistene. Srednjoskolci smrcu kao pascad.
    Jedini nas domet je ovo ocuvanje zeleniša i to je jedina svijetla tačka u zadnjih 30 godina i tu se naši dometi završavaju. Buducnost nam je nocas na Rastu, Foxa i Saru Jo. Nije za to DPS kriv, nego nakaradni roditelji i nakaradni narod.

  5. #29680
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Earth
    Posts
    30,099
    Thanks Thanks Given 
    2,718
    Thanks Thanks Received 
    4,454
    Thanked in
    2,365 Posts

    Default

    Pominjes da jedino imamo prirodne ljepote i da ih moramo ocuvat' a prije neki dan si pisao kako treba unistit' rijeke za izgradnju mHE...

    Bas ti je jasan stav.
    --------------------------
    Do Not Disturb.
    --------------------------


  6. #29681
    Join Date
    May 2019
    Posts
    189
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Sandor Kolar View Post
    Treba li sad da izbacam Moniku Levinski i austrijanskog vicekancelara, Sanadera itd..?
    Svuda ima afera i vazda ce ih biti.
    Kapitalizam je piramidalna šema, vazda će biti korupcije. The game is rigged.
    Isto tako, u Americi je 15-20% siromašnih. Svaki 5. milenijalac se rodi u siromaštvu.
    Naš je problem što se konstantno upoređujemo sa Norveškom, Švajcarskom, Kanadom. Ja ne znam šta mi oćemo, bolje da shvatimo ko smo i šta smo.
    Mi niti smo bogati rudom, niti smo bankari. Mi smo jedna lijepa zemlja, koja oce da zivi od toga sto ce neko dati pare da je vidi, a uz to smo vrlo riješeni da se u*****o u tu ljepotu i da nevaspitanjem oceramo te koju dodju da je vide.
    Prvo je bio kriv Petar ||, sto je jebao zene po Rusiji, prije njega Vasilije, sto je sjedio na dvije stolice, pa Ludi Zeko sto je silovao zene, pa Nikola sto pobjeze i ostavi Crnu Goru. Najvise crnogoraca na Golom Otoku. Ne valja Jovo Kapa. Evo sad ne valja ni Milo. Ima li iko u 500 godina istorije da je nama valjao, a da nije Petar I Petrovic?
    Malo nas je ali smo *****. Ne mozemo praviti pitu od govana i nikad necemo biti ni Svajcarska, ni Norveska. Mi mozemo da budemo samo srednja jebena klasa i to je to.
    Nema, veli, zdravog tkiva u DPS-u. Koliko ljudi ima DPS, u vrhu? 100-200?
    Niko u DPS-u ne valja, a kod ovih drugih bar neko valja?
    Nemojte me jebati sa nekakvim lazima da se nesto moze promijeniti i da ce nekad nesto biti bolje, jer sigurno nece.
    Generacije su vec unistene. Srednjoskolci smrcu kao pascad.
    Jedini nas domet je ovo ocuvanje zeleniša i to je jedina svijetla tačka u zadnjih 30 godina i tu se naši dometi završavaju. Buducnost nam je nocas na Rastu, Foxa i Saru Jo. Nije za to DPS kriv, nego nakaradni roditelji i nakaradni narod.



    Upravo suprotno, problem je sto svi valjaju. Koja god vlast da dodje narod, a ti si jedan od takvih, podrzava tu vlast.



    Jovo Kapa je valjao do 1990.godine, a kada se srusio komunizam onda su ga proglasili za zlocinca. Kralj Nikola isto tako, a moze se reci i za kralja Aleksandra koji je docekan na Cetinju sa odusevljenjem.
    Podrzavao je crnogorski narod i Osmanlije a Crna Gora je bila filiurdzijaka, to jest pasaluk.


    Ne pises uopste kriticke postove usmjerene protiv vlasti, ali zato napadas narod koji se jedva prehranjuje. Eto kakav si covjek. Jadan i zalostan.
    Last edited by bonvivan1789; 24-06-19 at 23:50.

  7. #29682
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Sandor Kolar View Post
    Treba li sad da izbacam Moniku Levinski i austrijanskog vicekancelara, Sanadera itd..?
    Svuda ima afera i vazda ce ih biti.
    Kapitalizam je piramidalna šema, vazda će biti korupcije. The game is rigged.
    Isto tako, u Americi je 15-20% siromašnih. Svaki 5. milenijalac se rodi u siromaštvu.
    Naš je problem što se konstantno upoređujemo sa Norveškom, Švajcarskom, Kanadom. Ja ne znam šta mi oćemo, bolje da shvatimo ko smo i šta smo.
    .
    Bil Klinton je zavrsio karijeru zbog Monike Levinski
    Zbog vicekancelara austrije i pijanog buncanja pala je austrijska Vlada
    Sanader robija i sve mu je zaplijenjeno.

    Znaci svaka od ovih afera imala je epilog...
    Kod nas svako dijete zna da je Milo i ekipa oko njega pare napravila na svercu cigara. To je ok.
    Pa afera Kalic, Snimak, Limenka, autoput, porez,. Vadjenje prve banke iz govana, Telekom, Ramada, koverat itd itd...

    Ni jedna jedina nije dobila epilog pred sudom

    O cemu mi pricamo odje ?

    Svaka zemlja ima afere ali svaka ima i sudstvo/tuzilastvo.
    Mi nemamo.
    Razumijes li ti da se traze elementarna prava ?
    Ako ja padnem na kvoter heroina i lezim pola godine zasto ne moze politicar koji je pao na 110 miliona da robija nego se sa sinom skriva u srbiju ?
    Zbog cega je Acu Djukanovicu prosla kombinacija za aferu Limenka 13 miliona i nikome nista ?
    Kako Brkovic moze da ne plati 20 miliona poreza a da je pri tom privatizovao i zalozio imovinu u vrijednosti od 200 a mene drzava cima i udara mi kamate kad ne platim 3000?

    Kako osoba koja je osudjena za kupovinu glasova moze biti direktorica TO ?
    Kako tip koji je pricao o 1 zaposleni 4 glasa moze biti direktor zavoda za zaposljavanje a njegova zena isto neka mudovina ?
    Kako Migo Stijepovic za kog se vidjelo na snimku da prima 97500eur moze biti generalni sekretar Predsjednika drzave ?
    Kako predsjednik drzave moze da digne kredit a da mu kesh kolateral uplate "prijatelji" kojima je poklonio ad. "Primorski saobracaj" i kojima placamo 500 000 eur zakupnine svake godine ?
    Odakle Acu Djukanovicu banka ?
    Zbog cega su gradjani CG morali da plate 40 miliona da sacuvaju privatnu banku ?
    Zbog cega placamo najskuplju struju u regionu i koji ce nam kurrac MHE i Blazharina ?
    U ciju je korist dogovren i pravi se autoput?
    Zbog cega su pale garancije KAP-a i dje je tu Rocen ?
    Ko je prodao CG rusima?
    Ko nam je kupio nezavisnost ?
    Zbog cega 30% stanovnistva zivi sa manje od 3eur dnevno ?
    Zbog cega je 120 000 ljudi napustilo CG od 2006 do 2018?
    Zasto nam.je zdravstveni sistem najgori u regionu?
    Zbog cega djecu lijecimo SmS porukama?

    Cija je nasa obala ?

    Ko je dozvolio da Budva bude najgrdji grad mediterana ?

    Ko je dozvolio trgovinu ljudima i sta se zbilo sa moldavkom S.Ch?
    Zbog cega se svake nedjelje ubijaju po ulicama i dje je kokaJin iz Spanije ?
    Zbog cega su nam kamatashi i jajare idoli mladim generacijama ?
    Koliko kosta diploma u Pec, Pristini i Trebinju ?
    Kako nepismeni ljudi mogu biti direktori drazavnih preduzeca, sekretari i ministri?
    Dje su pare od privatizacije ?
    Ciji je Atlas kapital(Acosta investment limited Djevicanska ostrva) i na stotine kompanija i milioni kvadrata stambeno poslovnog prostora u Cg koja se vode na ofshor firme?
    Kako je Brajovic zaposlio autisticnog sina da radi u agenciju za civilno vazduhoplostvo i ima 2500 eur platu dok inzinjeri taxiraju po BD?
    Zasto nam je cilj da pobjegnemo odavde ?
    Zasto.su sela umrla?
    Zasto nam.je pokrivenost uvoza izvozom.najmanja na planeti 15.6%?
    Zasto nam.je dug od 23% 2006 skocio na 80% 2019?


    Itd
    Itd
    Itd


    Ovo ce morati da se mijenja.
    Kad kazes da shvatimo.sta smo i dje smo.
    Neko moze da prihvati da je rob sistema i proda svoju slobodu, posteno.

    Zakljucicu rijecima srpskog sina Slobodana Milosevica :

    Uvijek ima neko jaci koji moze da ti uzme sve.
    Moze i zivot da ti uzme.
    Cast mozes samo sam sebi oduzeti ...
    Last edited by Gandalf_White; 25-06-19 at 00:16.
    One Ring to Rule them all...

  8. #29683
    Join Date
    Jan 2009
    Posts
    2,309
    Thanks Thanks Given 
    68
    Thanks Thanks Received 
    151
    Thanked in
    66 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gandalf_White View Post
    Bil Klinton je zavrsio karijeru zbog Monike Levinski
    Ovo nije tačno. Bil Klinton je završio karijeru jer je odradio puna dva predsjednička mandata.


    Sent from my iPad using Tapatalk Pro
    Bolje imat no' nemat....

  9. #29684
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by salmajster View Post
    Ovo nije tačno. Bil Klinton je završio karijeru jer je odradio puna dva predsjednička mandata.


    Sent from my iPad using Tapatalk Pro
    Bil Klinton je bio advokat prije pre$ednistva.
    Zbog skandala sa Monikom izopsten ne iz advokstske komore. Zbog toga bio impeached itd itd

    Sent from my ONEPLUS A5000 using Tapatalk
    One Ring to Rule them all...

  10. #29685
    Join Date
    Jan 2009
    Posts
    2,309
    Thanks Thanks Given 
    68
    Thanks Thanks Received 
    151
    Thanked in
    66 Posts

    Default Iz raznih novina III

    Quote Originally Posted by Gandalf_White View Post
    Bil Klinton je bio advokat prije pre$ednistva.
    Zbog skandala sa Monikom izopsten ne iz advokstske komore. Zbog toga bio impeached itd itd

    Sent from my ONEPLUS A5000 using Tapatalk
    Impeachment (iz preśedništva) je tražen zbog skandala ali se nije desio, jer se javno pokajao... Odradio je pun mandat do kraja


    Sent from my iPad using Tapatalk Pro
    Bolje imat no' nemat....

  11. #29686
    Join Date
    Mar 2017
    Posts
    4,691
    Thanks Thanks Given 
    557
    Thanks Thanks Received 
    2,709
    Thanked in
    1,396 Posts

    Default

    Dobro, SAD je zemlja laznog morala. Puritanci javno, tajno sve moze. Dok se ne dokaze. Zato postoje nagodbe. Dobijes pare i cutis. To se desilo i s Monikom. I Trampa je optuzilo masu zena, ali dok se ne dokaze...

    A kod nas moze i da citava Crna Gora vidi, pa da to ne smeta. Kao onaj Ivanisevic kojeg je ona njegova zenska pustila na youtube u donjim gacama. A on sad eno ga ambasador u Francuskoj. To se u SAD nikad ne bi dogodilo.

  12. #29687
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Montenegro, Podgorica, Centar
    Posts
    13,456
    Thanks Thanks Given 
    3,812
    Thanks Thanks Received 
    3,059
    Thanked in
    1,298 Posts

    Default

    Nijesu novine ali aktuelna tema - Objavljena studija o razlicitom sastavu prehrambenih proizvoda
    https://ec.europa.eu/jrc/en/news/dua...-food-products
    --------------->
    <---------------
    Odavde dovde...

  13. #29688
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default



    Rocko leaks hits again

    Sent from my ONEPLUS A5000 using Tapatalk
    One Ring to Rule them all...

  14. #29689
    Join Date
    Nov 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,887
    Thanks Thanks Given 
    19
    Thanks Thanks Received 
    433
    Thanked in
    254 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by salmajster View Post
    Impeachment (iz preśedništva) je tražen zbog skandala ali se nije desio, jer se javno pokajao... Odradio je pun mandat do kraja
    Mislim da je impeachment sproveden, samo što on po automatizmu ne podrazumijeva uklanjanje sa funkcije. A i nebitno je što je izbačen iz advokatske komore kad je dobio desetine miliona za autorska prava na nekoliko knjiga i kad dobija po nekoliko stotina hiljada dolara samo da se pojavi neđe i da održi govor. Čak je i Buš dobio 9 miliona za autorska prava, a bračni par Obama dobio je 65 miliona za istu stvar.

  15. #29690
    Join Date
    Jun 2010
    Location
    Middle earth
    Posts
    7,428
    Thanks Thanks Given 
    154
    Thanks Thanks Received 
    1,228
    Thanked in
    629 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gandalf_White View Post
    Bil Klinton je bio advokat prije pre$ednistva.
    Zbog skandala sa Monikom izopsten ne iz advokstske komore. Zbog toga bio impeached itd itd

    Sent from my ONEPLUS A5000 using Tapatalk
    Nagrdili su ga, nijedan predsjednik USA nije se vratio prethodnom poslu svi novčano obezbijeđeni sa jakom penzijom i a plus što neko reče prodaju memoare i drže govore po raznih svjetskih simpozijuma tako da Klintona baš zabolje što su ga izopštili iz advokatske komore a i to sa Levinski je bila zabava za široke narodne mase ali mu nije škodilo da odradi dva mandata kako želi.
    I have a plan so cunning you could pin a tail on it and call it a weasel.

  16. #29691
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    Svakako ali opet je odgovornost podnio, pokusane su neke istrage, nesto.
    Kod nas - samo ga namazhi i ne brini

    Sent from my ONEPLUS A5000 using Tapatalk
    One Ring to Rule them all...

  17. #29692
    Join Date
    Jan 2009
    Posts
    2,309
    Thanks Thanks Given 
    68
    Thanks Thanks Received 
    151
    Thanked in
    66 Posts

    Default

    To izbacivanje iz komore mu dođe ko da su ga izbacili iz pecaroškog udruženja arkanzasa


    Sent from my iPad using Tapatalk Pro
    Bolje imat no' nemat....

  18. #29693
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    9,740
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    A ovo sto srbija prisluskuje - to je u redu ?

    ... to ja znam jer je mene brat u Italiju !

  19. #29694
    Join Date
    Aug 2012
    Posts
    6,891
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    73
    Thanked in
    39 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gandalf_White View Post

    Uvijek ima neko jaci koji moze da ti uzme sve.
    Moze i zivot da ti uzme.
    Cast mozes samo sam sebi oduzeti ...
    Ono što nijesam quotovao je samo potvrdilo ono što sam ti rekao. Toliko je afera i spornih situacija na visokom nivou, da je jabuka trula iznutra, a ne spolja. Koliko postoji spornih situacija na nižim nivoima, ako se ovo dešava na vrhu piramide? O kom broju korumpiranih ljudi se radi? Par hiljada? Desetine hiljada? Nije riječ o sistemu, nego o mentalitetu i kućnom vaspitanju, ja to uporno potenciram, a ti upireš prstom u jednu familiju, koja je slika i prilika prosječne crnogorske familije, samo sto ih je eto zapalo da budu tu dje su.
    600k ljudi. Još se dijelimo na plemena i na nahije. Govori li ti to nešto?
    Meni govori. 200 godina kasnimo za Svijetom. Tačno toliko.
    Paralelno sa zakonskim uređenjem imamo plemensko uređenje, koje nam jeba majku.
    Ti pričaš o politici ja o evoluciji.

  20. #29695
    Join Date
    Sep 2012
    Location
    Italia
    Posts
    9,396
    Thanks Thanks Given 
    2,169
    Thanks Thanks Received 
    300
    Thanked in
    184 Posts

    Default

    https://www.vijesti.me/vijesti/polit...ber-i-whatsapp

    NEUSTAVNO GAŠENJE APLIKACIJA ZA KOMUNIKACIJU

    Nezakonito ukinuli Viber i WhatsApp

    Ustavni sud ocijenio da je neustavno gasiti aplikacije za komunikaciju, kao na izborima 2016. godine

  21. #29696
    Join Date
    Oct 2014
    Posts
    8,275
    Thanks Thanks Given 
    14,561
    Thanks Thanks Received 
    4,040
    Thanked in
    2,048 Posts

    Default



    Sent from my ONEPLUS A6000 using Tapatalk

  22. #29697
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    11,452
    Thanks Thanks Given 
    1,907
    Thanks Thanks Received 
    5,151
    Thanked in
    1,776 Posts

    Default

    Pogledajte kako tata, inače osuđeni lopov Nebojša Obradović, pokušava da ljudima uništi posao zbog svojih kompleksa.

    Komentari na tekst sve govore.

    https://www.vijesti.me/vijesti/drust...alivao-po-licu

  23. #29698
    Join Date
    Sep 2012
    Location
    Italia
    Posts
    9,396
    Thanks Thanks Given 
    2,169
    Thanks Thanks Received 
    300
    Thanked in
    184 Posts

    Default

    Na naslovnoj strani štampanog izdanja i sajta Vijesti. Novo dno postavljeno.

  24. #29699
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    tivat
    Posts
    12,277
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    312
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    Vijesti strike again
    Kakva žuta stampa

    Poslato sa STF-L09 uz pomoć Tapatoka
    Crna Gora, gnjezdo sokolova,
    ko te kleo – jaki Bog ga smeo,
    Tko zlobio – crn mu obraz bio

  25. #29700
    Join Date
    Mar 2005
    Posts
    12,353
    Thanks Thanks Given 
    5,480
    Thanks Thanks Received 
    4,895
    Thanked in
    2,048 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by remark View Post
    Pogledajte kako tata, inače osuđeni lopov Nebojša Obradović, pokušava da ljudima uništi posao zbog svojih kompleksa.

    Komentari na tekst sve govore.

    https://www.vijesti.me/vijesti/drust...alivao-po-licu
    Trener sa videa je odlican lik u toj skolici, zna da radi sa djecom, ima strpljenja i ima autoritet.
    Having a parachute greatly increases your chance of surviving a long fall.
    Have a parachute.

Page 1188 of 1402 FirstFirst ... 188688108811381178118411851186118711881189119011911192119812381288 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 3 users browsing this thread. (0 members and 3 guests)

Similar Threads

  1. Iz raznih novina II
    By BrunoX in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 16634
    Last Post: 30-07-14, 23:19
  2. Replies: 27
    Last Post: 27-07-13, 09:57
  3. Iz raznih novina
    By G R A D in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 8017
    Last Post: 02-10-10, 01:17
  4. Iz raznih novina
    By Zvek_Zivi in forum Religija i filozofija
    Replies: 0
    Last Post: 14-02-06, 00:57

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •