Page 779 of 1249 FirstFirst ... 279679729769775776777778779780781782783789829879 ... LastLast
Results 19,451 to 19,475 of 31213

Thread: Vlada Crne Gore, 42. saziv

  1. #19451
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by opmne View Post
    Da li će oni ovo uraditi sad, dogodine ili uopšte neće uraditi apsolutno mi je svejedno. Treba li da podnesu ostavku, treba još odavno, nažalost evo kakvi su oni su nam najbolja vlada od kad smo u višepartiskom sistemu.
    Daji ti šanse kome ti drago i koliko ti drago, vi ste dali šansu crkvi, dfu i večkovima i koliko vidim oće i ovi drugi da vas pojašu, a crkva vas uveliko jaše. Nije mi draži dps, nadam se crnogorskom i evropskom bloku.
    I ja ne guslam nacionalne teme, pogotovo ne do sjutra. Vi što pričate o ekonomskim temama treba da znate da postojimo i mi kojima cijene proizvoda ne utiču na poglede na nacionalno pitanje.

    Poslato sa SNE-LX1 pomoću Tapatoka
    To je taj odgovor.

    Baš me briga za ekonomiju, zarade i kvalitet života, daj da se još malo perčinamo oko nacije, crkve i jezika.

    Eto kako je DPS ostajao na vlasti 30 godina, od dubrovačkih Kurda, preko balija i ustassa, do chetnika domaćih i prekograničnih. Neprijatelj uvijek vreba, a dok neprijatelj vreba nećeš valjda da kukaš zbog plate i što djeca nemaju šta da ti obuku.

  2. The Following 8 Users Say Thank You to SKOJ For This Useful Post:


  3. #19452
    Join Date
    Jan 2014
    Posts
    1,825
    Thanks Thanks Given 
    110
    Thanks Thanks Received 
    412
    Thanked in
    147 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Lackie View Post
    To je samo djelimično tačno. Znam dosta ljudi koji zarađuju značajno više od prosječnih plata, pa su bili na Cetinju iz unutrašnjih pobuda.

    Bilo je na Cetinju i multimilionera, bili su gore iz pobuda da se nikad ne ispita porjeklo tih milona.

  4. #19453
    Join Date
    Mar 2019
    Posts
    632
    Thanks Thanks Given 
    53
    Thanks Thanks Received 
    476
    Thanked in
    184 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by SKOJ View Post
    To je taj odgovor.

    Baš me briga za ekonomiju, zarade i kvalitet života, daj da se još malo perčinamo oko nacije, crkve i jezika.

    Eto kako je DPS ostajao na vlasti 30 godina, od dubrovačkih Kurda, preko balija i ustassa, do chetnika domaćih i prekograničnih. Neprijatelj uvijek vreba, a dok neprijatelj vreba nećeš valjda da kukaš zbog plate i što djeca nemaju šta da ti obuku.
    Ali bukvalno.
    Nevjerovatno.

  5. #19454
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,485
    Thanks Thanks Given 
    203
    Thanks Thanks Received 
    675
    Thanked in
    297 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Flexbux View Post
    Bilo je na Cetinju i multimilionera, bili su gore iz pobuda da se nikad ne ispita porjeklo tih milona.
    Nisu predmet moje priče, niti interesovanja.

  6. #19455
    Join Date
    Feb 2020
    Posts
    538
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    201
    Thanked in
    142 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gagarin View Post
    Inflaciju cemo vidjeti, samo sto ce naravno biti krivo medjunarodno trziste, a ne vece plate. Bice krivo medjunarodno trziste frizera, automehanicara, stolara, restorana…

    Ako prosjecna plata poraste 40% za godinu sa 520 na 700, penzije moraju makar 20% uz nultu inflaciju.
    A to je jos 100 mln novoga troska. Da li je to planirano?

    Preskocio si par stvari od kojih treba da se namiri 150 mln doprinosa za zdravstvo.
    Koliki ce biti profiti sa novim poreskim stopama?
    Koliko ce pasti najvece plate, a prebaciti se u nenovcane benefite?
    Pozajmice i slicne stvari su za idiote. Ozbiljni nacin poreske evazije je regularan. I sustina jeste da porezi budu na nivou da ti se ne isplati cimat oko evazije, izuzev kod budala.

    Hint: Leferova kriva

    Koliko ljudi van PG o primorja imaju plate manje od 450€ i koliko ce ih doma otici jer poslodavcu nije odrzivo?

    Odredjivanje bransi sa nizim porezima, a bas se onda ulazi i arbitriranje.

    Meni sve ovo lici na neke izbore naredne godine ili mozda 2023 dok traje onak stek od emitovanih obveznica.

    A posle toga, vidjecemo….


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Kako gasi Milojko priucene poput tebe koji su na nasu zalost imali priliku da se igraju s ekokomijom drzave. Dodje momak i za pola godine uradi vise nego ovi za 30. Nego mozda bolje da je pitao lepetanca i tebe sto da radi ipak se vi razumijete u sve.

  7. The Following User Says Thank You to irriducibili91 For This Useful Post:


  8. #19456
    Join Date
    Jan 2019
    Posts
    539
    Thanks Thanks Given 
    310
    Thanks Thanks Received 
    500
    Thanked in
    183 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by SKOJ View Post
    To je taj odgovor.

    Baš me briga za ekonomiju, zarade i kvalitet života, daj da se još malo perčinamo oko nacije, crkve i jezika.

    Eto kako je DPS ostajao na vlasti 30 godina, od dubrovačkih Kurda, preko balija i ustassa, do chetnika domaćih i prekograničnih. Neprijatelj uvijek vreba, a dok neprijatelj vreba nećeš valjda da kukaš zbog plate i što djeca nemaju šta da ti obuku.

    Dugorocno je nase drustvo nagrdjeno. Trebace vremena da se popravimo.


    Budite relaksirani.

  9. #19457
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    5,053
    Thanks Thanks Given 
    3,861
    Thanks Thanks Received 
    3,159
    Thanked in
    1,609 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Hell Raiser View Post
    Ima smisla prica, ali....
    U CG je vrlo malo akcionarskih drustava, dje je osnivac van granica drzave, i kotiraju se na berzi. Da, vjerovatno to mogu da urade Telekom i Telenor, jer su to vec radili. Nije novost. Za Banke nisam siguran, oni su to do sada rjesavali konsultantskim ugovorima, dje dodje lik iz maticne banke i njegov dan kosta 10 000 eur.
    Osnivanje firme u poreskom raju i izdavanje fiktivnih faktura, takodje nije novost, vec se radi odavno i broji se kao utaja poreza, u svim drzavama, pa i kod nas.
    Za ostalo se slazem. Posebno za inflaciju, ali ona ce doci takodje iz razloga koji vec pomenuh.
    Samo uvodjenje novog nacina fiskalizacije, i gasenje dobrog dijela kasa dje se "kucalo" na divlje za poznate kupce, je povecalo inflaciju za 7 do 10%

    Sent from my VOG-L29 using Tapatalk
    Fakture nisu fiktivne vec se isporuci roba, samo predje preko firme iz poresko jeftinijoj zemlje i poskupi 20-30% taman koliko je profit.
    Dakle, nema fiktivnih faktura, pa nije utaja.
    A sad, zasto si ga skuplje platio, u nekom normalnom redu velicine, jbg nisam najbolji biznismen

    Ili umjesto fiktivnih faktura kupi crnogorska firma obveznice na 20 godina sa 0,1% kamatom od neke ino firme.
    Napolje negativna kamata, znate…
    A odatle pare odu u neke propale investicije…
    Pa udji u trag preko deset zemalja…
    Dje ubacis par njih gdje nemamo pravnu pomoc.

    Dakle, oce cimanje oko ovoga. Ili neki agent koji ti to hendluje. Ima troska, cimanja i rizika.
    Trenutni platis 9% porez gospodski i kuliras. I platis na dividendu jos 9% i cisto kao suza.
    Total cca 18%. Jes oni iz Bemaxa glupi pa prijavili 120 mln zadrzane dobiti i platili drzavi 11 mln.

    Cak i iz drugih zemalja se isplatilo biti nas rezident zbog niskih poreza. Recimo EU penzioneri… ili likovi koji imaju orihod id investicija.

    Nazalost imali smo likove koji to nisu uspjeli promovisati, a da ne misle odma na neku ugradnju.

    Ali ako su oba poreza 25% pa u totalu bude 50% umjesto 18% vrijedi se cimati.

    Raj za poreske advokate i racunovodje. Dje se ne skolovah za tako nesto.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Ada URA neće dat. DF je uštopovan. Milača je umjeren. Sub85 rules.

  10. #19458
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    5,053
    Thanks Thanks Given 
    3,861
    Thanks Thanks Received 
    3,159
    Thanked in
    1,609 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by irriducibili91 View Post
    Kako gasi Milojko priucene poput tebe koji su na nasu zalost imali priliku da se igraju s ekokomijom drzave. Dodje momak i za pola godine uradi vise nego ovi za 30. Nego mozda bolje da je pitao lepetanca i tebe sto da radi ipak se vi razumijete u sve.
    Ovo je ipak previse za tvoju glavu Laciala.
    Ajde na tribine sa fasistickim pozdravom to ti je negdje level.
    Ne opterecuj se, posle ce biti “daj mi brufen, previse procitah”


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Ada URA neće dat. DF je uštopovan. Milača je umjeren. Sub85 rules.

  11. #19459
    Join Date
    Jun 2010
    Location
    Middle earth
    Posts
    7,444
    Thanks Thanks Given 
    156
    Thanks Thanks Received 
    1,231
    Thanked in
    632 Posts

    Default

    Samo da ne bude kao onih milijardu eura investicija iz Japana sto cekamo da dodju.
    I have a plan so cunning you could pin a tail on it and call it a weasel.

  12. #19460
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    tivat
    Posts
    12,277
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    312
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by irriducibili91 View Post
    Kako gasi Milojko priucene poput tebe koji su na nasu zalost imali priliku da se igraju s ekokomijom drzave. Dodje momak i za pola godine uradi vise nego ovi za 30. Nego mozda bolje da je pitao lepetanca i tebe sto da radi ipak se vi razumijete u sve.
    Sanjas linti Lepetana jer ti je svaki drugi post o njemu, samo nemoj vlazne snove. Sad ce ti parada pa to tamo, ja sam opet ozenjen, porodičan ne zanima me to.
    Izadji malo, prosetaj bice ti lakse, da je mene pitao ne bi onim pedofilima popovima ruke ljubio nego se bavio ono za sta je plaćen.
    Dogodine...
    Crna Gora, gnjezdo sokolova,
    ko te kleo – jaki Bog ga smeo,
    Tko zlobio – crn mu obraz bio

  13. #19461
    Join Date
    Jan 2016
    Posts
    2,632
    Thanks Thanks Given 
    954
    Thanks Thanks Received 
    1,157
    Thanked in
    620 Posts

    Default

    U svakom slučaju treba memorisati ovu izjavu Mickeya pa ćemo vidjeti.

  14. #19462
    Join Date
    Jun 2009
    Posts
    6,049
    Thanks Thanks Given 
    536
    Thanks Thanks Received 
    636
    Thanked in
    386 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by SKOJ View Post
    To je taj odgovor.

    Baš me briga za ekonomiju, zarade i kvalitet života, daj da se još malo perčinamo oko nacije, crkve i jezika.

    Eto kako je DPS ostajao na vlasti 30 godina, od dubrovačkih Kurda, preko balija i ustassa, do chetnika domaćih i prekograničnih. Neprijatelj uvijek vreba, a dok neprijatelj vreba nećeš valjda da kukaš zbog plate i što djeca nemaju šta da ti obuku.
    U redu ti ili ne to je taj odgovor.
    Nije da me nije briga za to što si nabrojao, ali šta će mi sva sigurnost ovog svijeta ako sam kao ti i još neki ođe. Stvarno misliš da bi se ja sad ođe sa vama perčinao oko bilo čega, ja sam taj koji iznese stavove, a ti si taj koji se perčina.
    Ja sam stalno bio protiv dps-a, ali kad vidim alternativu, radi mene mogu ujutro da se vrate.


    Poslato sa SNE-LX1 pomoću Tapatoka

  15. #19463
    Join Date
    Jun 2009
    Posts
    6,049
    Thanks Thanks Given 
    536
    Thanks Thanks Received 
    636
    Thanked in
    386 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Joksim View Post
    Dugorocno je nase drustvo nagrdjeno. Trebace vremena da se popravimo.


    Mislim da je to srpska propaganda, to prezime nijesam siguran i da postoji.

    Poslato sa SNE-LX1 pomoću Tapatoka

  16. #19464
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    7,409
    Thanks Thanks Given 
    70
    Thanks Thanks Received 
    872
    Thanked in
    517 Posts

    Default

    Interesantan je "maršalov plan" za CG, medjutim dio za povećanje plate se svodi na to da će poslodavci biti manje oporezovani za plate i da onda te pare daju radnicima, a činjenica je da će 90% cg poslodavaca da te pare koje uštedi od doprinosa da strpa sebi u džep a radniku neće povećati platu ni cent.

    Takodje ne vjerujem da će ni u javnoj upravi, zdrastvu i prosvjeti povećati plate jer to podrazumijeva promjene mnogo toga...
    Samo ti...
    U mome srcu si...
    Jedna jedina, nepobjediva -
    Zvezdo ljubavi!

  17. #19465
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    7,121
    Thanks Thanks Given 
    111
    Thanks Thanks Received 
    1,675
    Thanked in
    974 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Joksim View Post
    Dugorocno je nase drustvo nagrdjeno. Trebace vremena da se popravimo.



  18. The Following User Says Thank You to Rodion Romanovich For This Useful Post:


  19. #19466
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    7,121
    Thanks Thanks Given 
    111
    Thanks Thanks Received 
    1,675
    Thanked in
    974 Posts

    Default

    Meanwhile, pionir agitpropa sa IN4S, koji vec ima preko deset godina staza organizacije i "vojevanja" na internet prostorima.




  20. #19467
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,558
    Thanks Thanks Given 
    3,536
    Thanks Thanks Received 
    8,570
    Thanked in
    4,627 Posts

    Default

    ne zna se ko je veći kreten. ovaj gore te koristi sliku momka i pravi mu veliki problem ili ovaj te mu Crna Gora ne postoji i koji je učio neku istoriju kod Rakovića

    Sent from my M2101K9AG using Tapatalk
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  21. #19468
    Join Date
    Jul 2009
    Location
    Boston
    Posts
    9,335
    Thanks Thanks Given 
    512
    Thanks Thanks Received 
    544
    Thanked in
    365 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by goldfinger View Post
    Samo da ne bude kao onih milijardu eura investicija iz Japana sto cekamo da dodju.
    Najlaganiji ministar da nešto ovako lupi.
    "Što bi, ne bi" - Felix Brych, 05.03.2019.

  22. #19469
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by lucke91 View Post
    Interesantan je "maršalov plan" za CG, medjutim dio za povećanje plate se svodi na to da će poslodavci biti manje oporezovani za plate i da onda te pare daju radnicima, a činjenica je da će 90% cg poslodavaca da te pare koje uštedi od doprinosa da strpa sebi u džep a radniku neće povećati platu ni cent.

    Takodje ne vjerujem da će ni u javnoj upravi, zdrastvu i prosvjeti povećati plate jer to podrazumijeva promjene mnogo toga...
    Nije mi palo na pamet to kao mogućnost, a vrlo je realna.

    U mom slučaju je ugovor na bruto platu i sve što ostane posle odbitaka nosim kući, tako da je svako umanjenje doprinosa meni čista korist. Ali mislim da je većina plata definisana kao neto?

  23. #19470
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    9,391
    Thanks Thanks Given 
    199
    Thanks Thanks Received 
    3,003
    Thanked in
    1,547 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gagarin View Post
    Fakture nisu fiktivne vec se isporuci roba, samo predje preko firme iz poresko jeftinijoj zemlje i poskupi 20-30% taman koliko je profit.
    Dakle, nema fiktivnih faktura, pa nije utaja.
    A sad, zasto si ga skuplje platio, u nekom normalnom redu velicine, jbg nisam najbolji biznismen

    Ili umjesto fiktivnih faktura kupi crnogorska firma obveznice na 20 godina sa 0,1% kamatom od neke ino firme.
    Napolje negativna kamata, znate…
    A odatle pare odu u neke propale investicije…
    Pa udji u trag preko deset zemalja…
    Dje ubacis par njih gdje nemamo pravnu pomoc.

    Dakle, oce cimanje oko ovoga. Ili neki agent koji ti to hendluje. Ima troska, cimanja i rizika.
    Trenutni platis 9% porez gospodski i kuliras. I platis na dividendu jos 9% i cisto kao suza.
    Total cca 18%. Jes oni iz Bemaxa glupi pa prijavili 120 mln zadrzane dobiti i platili drzavi 11 mln.

    Cak i iz drugih zemalja se isplatilo biti nas rezident zbog niskih poreza. Recimo EU penzioneri… ili likovi koji imaju orihod id investicija.

    Nazalost imali smo likove koji to nisu uspjeli promovisati, a da ne misle odma na neku ugradnju.

    Ali ako su oba poreza 25% pa u totalu bude 50% umjesto 18% vrijedi se cimati.

    Raj za poreske advokate i racunovodje. Dje se ne skolovah za tako nesto.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Pa ne ide to bas tako lako, jer pojedini ne bi ni tih 9% paltili a ne 18%.
    Najcesce se to radi kroz intelektualnu svojinu. Izvlacenje para kroz robu nije bas najprofitabilnije zanimanje, posebno kad sw na tenderima takmicis. A i opet ima nekog troska, carina, PDV, pa nije bas interesantno....
    Fora sa obveznicama neke ino firme je sto ulaze u bilanse stanja a i moraju da se kotiraju na berzi, pa su podlozne nekim kontrolama nekih regulatora....
    A i ne mozes da bas tako ulazes pare naokolo sto neces platiti nekoga, ko dobro poznaje sisteme u inostranstvu.
    Nije bas da je to toliko nekontrolisano, pa da se ja i ti skupimo ovdje, sa forama iz srednje skole...
    To je jako ozbiljan posao, dje nasi nemaju sta da traze, sem da plate ove koji znaju
    A ovo, pa jbga, dosta smo mi investitora tako otjerali. Zato je npr i katastar takav, pa ti prodaju nesto, a onda se vidi da je pod sporom, pa da ti neko za pare ucini, ili dozvole....
    Tako smo sve rascerali, nema to mnogo veze sa promocijom... A da nismo oprali milijarde, ne da jesmo....

    Sent from my VOG-L29 using Tapatalk

  24. #19471
    Join Date
    Dec 2011
    Posts
    1,127
    Thanks Thanks Given 
    426
    Thanks Thanks Received 
    467
    Thanked in
    213 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by SKOJ View Post
    Nije mi palo na pamet to kao mogućnost, a vrlo je realna.

    U mom slučaju je ugovor na bruto platu i sve što ostane posle odbitaka nosim kući, tako da je svako umanjenje doprinosa meni čista korist. Ali mislim da je većina plata definisana kao neto?
    Ovo nije zamisljeno da tangira ljude koji vec imaju plate preko 450e... vec upravo ljude koji su osigurani na minimalac a onda im se dio daje na ruke.... to znaci da ko hoce da posluje morat ce radniku da plati najmanje 450e... a takvih firmi je koliko hoces u CG....tako da nema sta da strpa u dzep... ustvari ima al to je dio od 450e pa do plate koju isplacuje radniku....

    Meni ovo vise djeluje kao da imaju info da smo nasli Naftu i gas dolje.... jer za sve ovo je potrebna ozbiljna analiza....

    Ili nas je DPS toliko krao da prosto ne mozemo u ovo ni da povjerujemo da se moze desiti.... evo praticemo...nije daleko sledeca godina

  25. #19472
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by osvajaci pg View Post
    Ovo nije zamisljeno da tangira ljude koji vec imaju plate preko 450e... vec upravo ljude koji su osigurani na minimalac a onda im se dio daje na ruke.... to znaci da ko hoce da posluje morat ce radniku da plati najmanje 450e... a takvih firmi je koliko hoces u CG....tako da nema sta da strpa u dzep... ustvari ima al to je dio od 450e pa do plate koju isplacuje radniku....

    Meni ovo vise djeluje kao da imaju info da smo nasli Naftu i gas dolje.... jer za sve ovo je potrebna ozbiljna analiza....

    Ili nas je DPS toliko krao da prosto ne mozemo u ovo ni da povjerujemo da se moze desiti.... evo praticemo...nije daleko sledeca godina
    S jedne strane treba ti nekih 200 miliona za ovo. S druge htjeli smo prosle godine da uspemo jos 150 miliona u Montenegro Airlines da ne trepnemo. Ovo bar ima neke koristi za ljude sa niskim primanjima, plus uvodi u legalne tokove znacajan procenat placanja.

  26. #19473
    Join Date
    Dec 2011
    Posts
    1,127
    Thanks Thanks Given 
    426
    Thanks Thanks Received 
    467
    Thanked in
    213 Posts

    Default

    Odakle ti info da ti treba 200 miliona za sve ovo?

  27. #19474
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,138
    Thanks Thanks Given 
    5,706
    Thanks Thanks Received 
    7,400
    Thanked in
    2,971 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by SKOJ View Post
    S jedne strane treba ti nekih 200 miliona za ovo. S druge htjeli smo prosle godine da uspemo jos 150 miliona u Montenegro Airlines da ne trepnemo. Ovo bar ima neke koristi za ljude sa niskim primanjima, plus uvodi u legalne tokove znacajan procenat placanja.
    A nisam siguran da će ovo da košta 200 miliona. Može biti da neće ništa da košta, odnosno vrlo malo da košta.

    Ok, ukidaja se zdravstveno i porez, ali ostaju doprinosi. Ogroman procenat stanovništva je na minimalcu, a dizanjem minimalne olate raste osnovica za doprinose.

    Dalje, ide jače zahvatanje od većih plata, jače zahvatanje od ovih firmi koje imaju veće dobiti, uvođenje reda u igra na sreću đe Baka i Džigi nisu dali da država zahvati išta, povećanje stope za isplatu dividendi, za podizanje keša itd.

    Oni imaju sve podatke, a mi nemamo, a i neđe siguran sam da su dobro uparili podatke i napravili kalkulacije da dođe do preraspodjele, a na način da je većina stanovništva zadovoljnija a možda čak i da se kasa više puni.

    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk

  28. #19475
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    9,391
    Thanks Thanks Given 
    199
    Thanks Thanks Received 
    3,003
    Thanked in
    1,547 Posts

    Default

    Malo je bezveze sto su ostavili doktore, stomatologe, zubne tehnicare, advokate i arhitekte da nastave da rade kao i do sad. Nedje sam siguran da se sve to oporezuje kako treba, bar 100 000 godisnje bi leglo u budzet

    Sent from my VOG-L29 using Tapatalk

Page 779 of 1249 FirstFirst ... 279679729769775776777778779780781782783789829879 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 10 users browsing this thread. (0 members and 10 guests)

Similar Threads

  1. 21 maj 2006 Nezavisnost Crne Gore - 8 septembar 2011 Okupacija Crne Gore
    By Montenegrino-CT in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 82
    Last Post: 09-09-11, 22:46
  2. Nova Vlada Crne Gore
    By MonterO in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 173
    Last Post: 11-06-09, 11:25
  3. Vlada Crne Gore Ne Odustaje Od Potapanja Tare
    By Pirun in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 130
    Last Post: 24-11-06, 10:14
  4. Zasto cuti Vlada Crne Gore
    By Dobrusky in forum Politika generalno
    Replies: 15
    Last Post: 20-05-05, 09:46
  5. Vlada Crne Gore krije ratne zlocince
    By Dobrusky in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 2
    Last Post: 10-04-05, 05:23

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •