Page 343 of 1249 FirstFirst ... 243293333339340341342343344345346347353393443843 ... LastLast
Results 8,551 to 8,575 of 31213

Thread: Vlada Crne Gore, 42. saziv

  1. #8551
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,149
    Thanks Thanks Given 
    658
    Thanks Thanks Received 
    687
    Thanked in
    336 Posts

    Default

    No, što mislite da se vratimo važnim stvarima?

    Don't mind anything anyone tells you about anyone else. Judge everyone and everything for yourself.

  2. #8552
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    11,453
    Thanks Thanks Given 
    1,911
    Thanks Thanks Received 
    5,153
    Thanked in
    1,777 Posts

    Default

    Da li je tačna informacija da će vlada CG da predloži izmjene za 75000 državljana, što brisanja što upisivanja?

  3. #8553
    Join Date
    Mar 2017
    Posts
    4,691
    Thanks Thanks Given 
    557
    Thanks Thanks Received 
    2,709
    Thanked in
    1,396 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by MeDo_JE View Post
    Rekao je na politički odnos, da se Srbi uvijek smatraju krivima, što nije daleko od istine, ali je nesrećno formulisano...

    P.S. Što ne mijenja činjenicu da nije trebao biti ministar na prvom mjestu, zbog mnogih drugih stvari...
    Nesrecna formulacija? Govoriti o odnosu prema Srbima u kontekstu zlocina u Jasenovcu "samo na manjoj skali zločina koji se dešava..."
    O kojem zločinu prema Srbima je rijec? Nesto ne vidim da je Bato Carevic bio neka zrtva zločina. No se napunio ka' brod. A ima ih dosta ko on. Uzgred, i Tarzan Milosevic je Srbin. Kako li je tek on postradao kao Srbin.

    Nije to "nesrecna formulacija". Nego bezočna i bezobrazna.

  4. The Following User Says Thank You to Ostoja For This Useful Post:


  5. #8554
    Join Date
    Mar 2019
    Posts
    632
    Thanks Thanks Given 
    53
    Thanks Thanks Received 
    476
    Thanked in
    184 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Rodion Romanovich View Post
    Mora da sam ja taj sto te iznervira iz nove vlasti

    Lijepo kazem da se skidaju maske. Elem, kad ne znaju sta ce odmah uvrede. Imamo ove doktor Dzekil i mister Hajd naloge i ljude koji jednostavno nemaju argumentaciju i iz nemoci krene psovacina i to je to pomirenje koje oni pakuju a koje je ja mislim danas svima jasno.

    Na ovom forumu nijednu jedinu neistinu nisam iznosio, svaki argument cinjenicno potkovan sto linkovima i izjavama dok ekipa sipa lazi nemilice, krivotvori se i istorija i podaci i naravno opsta psovacina koja treba da osnazi njihovu "argumentaciju".

    Neka padne da osvjezi. Tika tak, tika tak, tika tak...
    Čovječe, pa ti non stop lažeš. I onda kažeš da nikad nisi nijednu jedinu neistinu iznosio. Ne moramo da idemo previše unazad, evo samo ovaj posljednji post

    1. Kad ne znaju šta će odmah uvrede (ko te vrijeđao, kad, đe? pokaži)
    2. Ekipa sipa laži nemilice (molim te citiraj te laži, đe su? ko je lagao?)
    3. Krivotvori se istorija i podaci (daj mi molim te citat krivotvorenja istorije na forumu, đe je?)
    4. Naravno opšta psovačina koja treba da osnaži njihovu ''argumentaciju'' (molim te i ovo mi citiraj đe si to bio meta opšte psovačine)?

    Eto, četiri brutalne laži u samo jednom postu. Demantuj me makar za jednu, priznaću ti sve 4 istine.

  6. #8555
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Nije bitno... View Post
    ...

    Tako to biva kad se pravi pita od go*ana... Prije dva mjeseca bi ti se svaki glasač DPS snebivao "pa znaš kako, to si u pravu, ali...", a sad se tačno vidi druga energija "pa što? Aj polako po gasu, vi ste bivši, pitanje je trenutka i načina"...
    Dirljiva je tvoja vjera u povratak DPS-a. Mislio sam da je to knjizevna figura, ali sad vidim da kod nekih ljudi nada zaista zadnja umire.

  7. #8556
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by remark View Post
    Da li je tačna informacija da će vlada CG da predloži izmjene za 75000 državljana, što brisanja što upisivanja?
    Ne .

  8. #8557
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,558
    Thanks Thanks Given 
    3,534
    Thanks Thanks Received 
    8,570
    Thanked in
    4,627 Posts

    Default

    https://m.cdm.me/politika/ovo-je-vla...nak-crne-gore/

    evo nestajemo kao država, da znate. fala CdMu

    Тapatalk
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  9. #8558
    Join Date
    Jan 2016
    Posts
    2,632
    Thanks Thanks Given 
    954
    Thanks Thanks Received 
    1,157
    Thanked in
    620 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by outline View Post
    https://m.cdm.me/politika/ovo-je-vla...nak-crne-gore/

    evo nestajemo kao država, da znate. fala CdMu

    Тapatalk
    Hahaha cdm se otvorio potpuno, jako i da samog kraja.

  10. #8559
    Join Date
    May 2012
    Posts
    5,594
    Thanks Thanks Given 
    139
    Thanks Thanks Received 
    472
    Thanked in
    244 Posts

    Default

    E pa zamilsite koliko je dps nesposoban kad ce nakon ovoliko godina njihovog vodjenja drzave, da dodje ova raspala vlada, kakvom je 99% ljudi smatra, i za pola godine da "ugasi" drzavu.
    "ne prdnjavi, prdnjavo ljudska..."

  11. #8560
    Join Date
    Apr 2008
    Posts
    2,279
    Thanks Thanks Given 
    230
    Thanks Thanks Received 
    72
    Thanked in
    57 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by outline View Post
    https://m.cdm.me/politika/ovo-je-vla...nak-crne-gore/

    evo nestajemo kao država, da znate. fala CdMu

    Тapatalk
    Ahahaha, Rusi ce CDM-u oduzeti Crnu Goru
    Imecil koji je napsao ovaj clanak vjerojatno ne zna, da u CG je ostala bukvalno saka Rusa i to zbog znacajnog pogorsavajna ekonomske situacije u Rusiji a i drasticnog (dvostrukog) porasta tecaja eura u RUS od pocetka 2010-h to jest od kad su Rusi masovno kupovali nekretnne po CG. Puno ih su kupovali nekretnine za svoje umirovljene roditelje ili za sebe nakon odlaska u mirovinu, a danas si ne mogu priustiti ni tijedan dana u ljetnju sezonu.
    Stvarno je djavo u detaljima

    Ali dobro, odmah nakon sto se otvore grancie doc cu CG pa aplicirat cu prvo za odobrenje prvremenog oravka pa za drzavljanstvo. Regrutrat cu ovog "novnara" za agenta - neka mi brzo donese CG-putovnice za mene i za porodicu
    Last edited by A+A; 07-04-21 at 12:49.

  12. #8561
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    7,121
    Thanks Thanks Given 
    111
    Thanks Thanks Received 
    1,675
    Thanked in
    974 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by SKOJ View Post
    Ne .
    Da. Pa vi ste se sami ovdje razmetali sa tom brojkom. No, doslo je do obrta situacije kad su utvrdili da bi to bilo na njihovu stetu. Sad naravno ide Vuciceva agitprop agenda kad u nedostatku cinjenica krece projekcija, uvrede i gadjanje splacinama.

  13. #8562
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    7,121
    Thanks Thanks Given 
    111
    Thanks Thanks Received 
    1,675
    Thanked in
    974 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Rodion Romanovich View Post
    Da. Pa vi ste se sami ovdje razmetali sa tom brojkom. No, doslo je do obrta situacije kad su utvrdili da bi to bilo na njihovu stetu. Sad naravno ide Vuciceva agitprop agenda kad u nedostatku cinjenica krece projekcija, uvrede i gadjanje splacinama.
    Quote Originally Posted by Gandalf_White View Post
    Nemam koalicione partnere.
    I upravo zbog toga što smo gledali kome šta odgovara imamo desetine hiljada ljudi iz inostranstva koji dolaze u CG na glasanje, većini podmireni troskovi goriva ili avionskih, autobuskih karata.
    Živi u Njemačkoj od 1993 a glasa u CG sa cijelom porodicom a jel malo mnogo rođače.
    Isto i za Srbiju ili bilo koju drugu zemlju.

    Niksic bi svakako dobili jer baš teško da je došlo 10000 ljudi iz Srbije da glasa u Nikšić to su priče za mala deca if y know what i mean.
    Sređivanje biračkog spiska je upravo brisanje lica koja ne žive u CG duže od godinu dana bez obzira gdje živjeli to je veoma prosto.
    A isto tako onaj ko ispuni uslove za državljanstvo da ga dobije a da se ne gleda jel vjernik ili nevjernik Srbin ili Albanac.
    Ako tu živi, plaća porez, ispunjava uslove, podiže djecu ima pravo i na državljanstvo i to je jedino ispravno ostalo je sve goli fašizam
    Da li su u ovoj drzavi zbog pritiska opozicije usvojeni onakvi tuzilacki zakoni, zakon o drzavnim sluzbenicima i ostala procedura koju bi sada da mijenjaju? Da li je ikad od njih dosao smislen predlog za navodno ciscenje birackog spiska i da li je on u njihovom posjedu evo decenija? Da li ce oni sami htjeti da ga "ciste" na taj nacin ili traze modus za selektivno "ciscenje" pa je cijela procedura usporena? Kako ne bi takav biracki spisak mijenjao izbornu volju u Niksicu kada se radi o skoro hiljadu glasaca!? Uz nevidjeni pritisak, sa parama koje nikad ni DPS nije unio u neke lokalne izbore, sa medijskom kampanjom i sa navodnim incidentima i sa pozicije vlasti na misice su izborili pobjedu. Sta treba da ocekujemo od njih kad se jos vise utvrde? Gdje je tu demokratija o kojoj su suznji do juce pnevali? Na kraju koji su im rezultati posljednjih anketa, posto su isfabrikovali svaku sto ne objelodane ovu zadnju? Jel to razlog sto ne zele izbore a biracki spisak nece ni dirati jer sa njime tek idu u minus nego ce sut sa rogatim da se druzi i da se nadaju da ce im hapsenja donijeti neku prevagu posto je trenutno nemaju.

  14. #8563
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    3,807
    Thanks Thanks Given 
    603
    Thanks Thanks Received 
    730
    Thanked in
    297 Posts

    Default


  15. #8564
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Andromeda
    Posts
    15,737
    Thanks Thanks Given 
    2,102
    Thanks Thanks Received 
    4,654
    Thanked in
    2,480 Posts

    Default

    A ovaj tip je neunistiv.
    Sta je fora sa tvojim vlaznim snovima o novim izborima?
    Izbori su bili prije malo jace od pola godine, ili bi ste vi izbore svako mjesec dana dok se vasi miljenici ne vrate na vlast?
    Duh iz boce dominira.
    Forever young, i want to be forever young

  16. The Following 2 Users Say Thank You to technus For This Useful Post:


  17. #8565
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,558
    Thanks Thanks Given 
    3,534
    Thanks Thanks Received 
    8,570
    Thanked in
    4,627 Posts

    Default

    pogledajte samo komentare ispod objava i šta se piše za profa. pa onda ko piše. jasno sve bude

    Тapatalk
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  18. #8566
    Join Date
    Apr 2008
    Posts
    2,279
    Thanks Thanks Given 
    230
    Thanks Thanks Received 
    72
    Thanked in
    57 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by satisfaction View Post
    Rusi su tu samo 5-10 godina a ovi drugi po 25-30 godina i nemaju državljanstvo.Rusi su emigranti a ovi drugi nisu nego su došli u svoju tadašnju državu SRJ.Tako da ne možeš upoređivati problem Rusa sa domaćim raseljenim licima.I onda manijaci fašistički odluče da im ne daju državljanstva jer su "protiv države".
    U CG ne postoji niti "problem Rusa" niti ikakva uocliva kolicina Rusa a kamoli emigranata. Nismo dio vasih politickih igara i mrsko mi je da nas neki politicari pokusavaju uvuci u te prljave igre.
    Sto se tice "drugih", oni me malo zanimaju, jer po tim pitanjima odlucuju samo iskljucivo drzavljani Crne Gore. Samo vi ste odgovorni za svoju sudbinu i svoju srecu i nitko drugi!

  19. #8567
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    2,690
    Thanks Thanks Given 
    20
    Thanks Thanks Received 
    550
    Thanked in
    257 Posts

    Default

    Bolje neka požure da nakončaju uvoznih glasova kolko im fali, jer ako klecnu prije toga (a oće), imaćemo novu paradigmu u CG.

    Kad vidim da je ovoj vladi prioritet da mijenja demografsku i izbornu sliku Crne Gore, i da je to kao nekakva "briga za ljude koji tu žive", a da takvu brigu ne ośeti niko od nas kojima su prađedovi tu živjeli, ni po jednom pitanju...ama neće mi bit 2% žao što će druga strana da redefiniše riječ "revanšizam" kad opet zajaše.

    Pa vi pričajte o ekonomiji i lopovluku kolko god oćete, to u CG više ne postoji, postoje samo odnosi Šiita i Sunita, Izraelaca i Palestinaca. Ja ću zahvalit DPS-u to kolko treba, a vi zahvalite profi što je to prikucao, da nam svima bude kristalno jasno.

    Quote Originally Posted by Beton View Post
    Treniraj prste obavezno svaki dan jer od pada vlade nema nista novih izbora nema tako da samo naprijed pisi 😂
    Ima, čekaćemo kolko god treba, a nećemo dugo.

    Tako bi ti pričao prije 5 dana i za Leposavića "Neće on niđe". Dead men walking, politički gledano...
    Last edited by Nije bitno...; 07-04-21 at 13:38.

  20. The Following User Says Thank You to Nije bitno... For This Useful Post:

    A+A

  21. #8568
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,558
    Thanks Thanks Given 
    3,534
    Thanks Thanks Received 
    8,570
    Thanked in
    4,627 Posts

    Default

    https://www.vijesti.me/vijesti/polit...o-prihvatljiva

    Predsjednik Nove srpske demokratije Andrija Mandić rekao je da su na njihovu inicijativu vezanu za Tužilačke zakone, dobili ponudu koja je načelno prihvatljiva Demokratskom frontu (DF) i koaliciji "Za budućnost Crne Gore".
    Ponuda, kako je kazao, omogućava da dobiju što su željeli - da se Tužilaštvo, Vrhovno državno tužilaštvo (VDT) i Specijalno državno tužilaštvo (SDT) upodobe, opreme i kadrovski osnaže kako bi se vodila borba protiv organizovanog kriminala i korupcije, a da istovremeno dobiju podršku od važnih međunarodnih adresa i da to bude upodobljeno sa preporukama Evropske komisije.

    drugim riječima - još neka direktorska mjesta su dobili, vrlo vjerovatno će i neki njhov čoek da bude novi ministar pravde. tako da sve je okej
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  22. #8569
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,138
    Thanks Thanks Given 
    5,706
    Thanks Thanks Received 
    7,400
    Thanked in
    2,971 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by satisfaction View Post
    Rusi su tu samo 5-10 godina a ovi drugi po 25-30 godina i nemaju državljanstvo.Rusi su emigranti a ovi drugi nisu nego su došli u svoju tadašnju državu SRJ.Tako da ne možeš upoređivati problem Rusa sa domaćim raseljenim licima.I onda manijaci fašistički odluče da im ne daju državljanstva jer su "protiv države".
    Po meni svako ko je tu 10+ godina, ko živi ovdje, stvara porodicu i plaća porez, treba da dobije državljanstvo, uključujuči i Turke i Ruse i Kineze. Naravno uz neku vrstu ispita gdje će morati odgovarati na pitanja kojom se vidi da poznaje jezik (ispit na našem jeziku ofc.) kulturu i pravni sistem.

    Takođe, svako ko pune dvije godine nije u Crnoj Gori, bez obzira živi li u Luksemburg, Srbiju, Bih, ne treba mu oduzeti državljanstvo, ali zamrznuti pravo glasa pa kad se vrati u CG i bude živio našu muku 2 godine nek mu se pravo glasa "odmrzne".



    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk

  23. #8570
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    montenegro
    Posts
    17,878
    Thanks Thanks Given 
    1,642
    Thanks Thanks Received 
    2,819
    Thanked in
    1,223 Posts

    Default Vlada Crne Gore, 42. saziv (sreća)

    Quote Originally Posted by outline View Post
    https://www.vijesti.me/vijesti/polit...o-prihvatljiva

    Predsjednik Nove srpske demokratije Andrija Mandić rekao je da su na njihovu inicijativu vezanu za Tužilačke zakone, dobili ponudu koja je načelno prihvatljiva Demokratskom frontu (DF) i koaliciji "Za budućnost Crne Gore".
    Ponuda, kako je kazao, omogućava da dobiju što su željeli - da se Tužilaštvo, Vrhovno državno tužilaštvo (VDT) i Specijalno državno tužilaštvo (SDT) upodobe, opreme i kadrovski osnaže kako bi se vodila borba protiv organizovanog kriminala i korupcije, a da istovremeno dobiju podršku od važnih međunarodnih adresa i da to bude upodobljeno sa preporukama Evropske komisije.

    drugim riječima - još neka direktorska mjesta su dobili, vrlo vjerovatno će i neki njhov čoek da bude novi ministar pravde. tako da sve je okej





    Jes vidio kako se brzo preslo sa gasenja sdt na ,, opreme i kadrovski osnaze,,


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Last edited by acs; 07-04-21 at 13:42.
    f6

  24. #8571
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    7,121
    Thanks Thanks Given 
    111
    Thanks Thanks Received 
    1,675
    Thanked in
    974 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by technus View Post
    A ovaj tip je neunistiv.
    Sta je fora sa tvojim vlaznim snovima o novim izborima?
    Izbori su bili prije malo jace od pola godine, ili bi ste vi izbore svako mjesec dana dok se vasi miljenici ne vrate na vlast?
    Duh iz boce dominira.
    Prije bi bilo pitanje sta je problem da bude izbora? Jel tebi normalna ovakva situacija? Da bi i jedna Vlada napravila ikakav rezultat potrebna joj je podrska. Ovoj nisu dali ni 100 dana. Mi sa ovim nacinom vladanja idemo u haos i u bankrot. Obezbijedi podrsku ovoj Vladi bez da je ruse na svakom koraku i imace moju podrsku. Vrlo jasno.

    Sa ovakvom situacijom idemo u haos. Sam Krivokapic, URA i ostali treba da izadju i kazu dosta. Dakle, ili novi izbori ili da se dozvoli da profunkcionise sistem. Evo im od mene puna podrska ako obezbijede da uhljebi psihopate iz Beograda konacno shvate da su vlast i da ne mozes saplitati svakodnevno one koje si izglasao. Sta je problem?

    Btw. Medojevic me poslije deceniju blokirao jer sam mu na njegov navod da je Krivokapic izdajnik rekao da od DPS ima podrsku za pad Vlade i da je slobodan da i on potpise sa njima inicijativu. Tako da sam sad pod stresom. Ne zamjerite.

  25. #8572
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,558
    Thanks Thanks Given 
    3,534
    Thanks Thanks Received 
    8,570
    Thanked in
    4,627 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by acs View Post
    Jes vidio kako se brzo preslo sa gasenja sdt na ,, opreme i kadrovski osnaze,,


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    zli jezici bi rekli da su dobili fotelje pa sad ne moraju da brane Leposavića. sad im aktivisti ne moraju nazivati Krivokapića izdajnikom i pisati kako je izdao srpstvo

    https://www.vijesti.me/vijesti/polit...entarne-vecine

    Premijer Zdravko Krivokapić pozvao je lidere političkih partija koje čine parlamentarnu većinu na sastanak u četvrtak.
    Sastanak će prema saznanjima :Vijesti" biti održan u zgradi Vlade.

    samo DFu daš fotelje i miran si. samo je pitanje šta kad fotelja prifali, jer je njima vazda malo
    Last edited by outline; 07-04-21 at 13:47.
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  26. #8573
    Join Date
    Nov 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,887
    Thanks Thanks Given 
    19
    Thanks Thanks Received 
    433
    Thanked in
    254 Posts

    Default

    I onda neko može da tvrdi da nije df taj koji je godinama unazad održavao dps na vlasti. Gledamo kako se ispunjavaju sve najgore prognoze u vezi sa tim kako bi se ponašali da dođu na vlast.

  27. #8574
    Join Date
    Apr 2008
    Posts
    2,279
    Thanks Thanks Given 
    230
    Thanks Thanks Received 
    72
    Thanked in
    57 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by satisfaction View Post
    Ako niste dio političkih igara što se javljaš da komentarišeš domaća zbivanja?
    Iz ciste radoznalosti, sto bi rekli stari Kinezi

    Quote Originally Posted by satisfaction View Post
    Ti si prvi krenuo porediti slučaj Rusa sa Srbima(raseljenim licima) u vezi državljanstva pa ti pokušavam objasniti da su to dva različita pitanja i problema.Ne donosi se zakon zbog Rusa nego zbog domaćih raseljenih lica koji ovdje žive 25 godina.Iako mislim da im Krivokapić i Sekulovć neće dati državljanstva već da samo foliraju.
    Nisam, vec sasvim suprotno. Rekao sam da ne treba usporedjivati nepostojece "rusko pitanje" s ocigledno postojecim "srpskim problemom".
    Sto se tice ostalog, evo ti komentara @Nije btno ...
    https://forum.cdm.me/showthread.php?...27#post5558527
    Last edited by A+A; 07-04-21 at 13:54.

  28. #8575
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    7,121
    Thanks Thanks Given 
    111
    Thanks Thanks Received 
    1,675
    Thanked in
    974 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Babbo Natale View Post
    Čovječe, pa ti non stop lažeš. I onda kažeš da nikad nisi nijednu jedinu neistinu iznosio. Ne moramo da idemo previše unazad, evo samo ovaj posljednji post

    1. Kad ne znaju šta će odmah uvrede (ko te vrijeđao, kad, đe? pokaži)
    2. Ekipa sipa laži nemilice (molim te citiraj te laži, đe su? ko je lagao?)
    3. Krivotvori se istorija i podaci (daj mi molim te citat krivotvorenja istorije na forumu, đe je?)
    4. Naravno opšta psovačina koja treba da osnaži njihovu ''argumentaciju'' (molim te i ovo mi citiraj đe si to bio meta opšte psovačine)?

    Eto, četiri brutalne laži u samo jednom postu. Demantuj me makar za jednu, priznaću ti sve 4 istine.
    1. Da li je moguce da lik koji se mjesecima kacio na svaki moj post sa uvredama zbog cega je na kraju popio ban napise "kad te neko vrijedjao"? Da li je moguce da lik poslije cijele dogovorene seme gdje prave patke i podvale i koji nikad nista smisleno ne napisu ovo izgovori!? Pa samo su me jucer par puta na cinjenice nazivali "splacinom" a da ne iznosim cijeli sirok vokabular napredne inteligencije? Jel moguce da neko poslije svega ovo izusti?

    2. Jel moguce poslije niza samo u zadnje vrijeme dokazano laznih anketa, neistinitih dogadjaja u Niksicu, netacnih "izvora" kojima je neko njima nesto rekao a oni potrcali na forum da kazu a sve odreda neistina i to i vremenom i cinjenicama dokazano da je neistina skupi hrabrost i uopste postavi ovo pitanje?

    3. Da li je moguce poslije niza krivotvorenja sto istorijskih cinjenica, sto izmesljenih presuda i dogadjaja u cilju afirmisanja cetnickog pokreta neko i postavi pitanje kad i dje? Jel moguce da kad danima raspravljaju o zakonu koji ne postoji, te zakonskim rjesenjima koja nisu bila dio tadasnjeg zakona o slobodi vjeroispovjesti ovo napise?

    4. Prvo i ovo pitanje ti se ponavljaju a samo potvrdjuje da ni sam ne znas sta i gdje si htio da poentiras jer svima koji citaju jasno je ko je ovdje iznio brutalne neistine.

    Dakle, umjesto sto smisljas kako nekog da uvrijedis i podmetnes, bolje nesto smisleno kazi i argumentuj svoj stav a ne sto kao Vucicev agitprop ides sa taktikom napad je najbolja uvreda i nakaci dr Dzekil i mr Hajd naloge koji ce uvredama da banalizuju dijalog.

    Cisto da zakljucim. Ovo je nebitan dijalog za neku propagandu. Ovdje smo da bi komunicirali i dijelili neka razmisljanja i sam forum nema neki uticaj cime je vas angazman u svrhu vrijedjanja i promocije besmislen i smijesan i na koncu kontradiktoran sto si ti sa ovim sam pokazao jer poslije svega da neko napise nesto ovako kao ti je vrhunac apsurda.
    Last edited by Rodion Romanovich; 07-04-21 at 14:12.

Page 343 of 1249 FirstFirst ... 243293333339340341342343344345346347353393443843 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 5 users browsing this thread. (0 members and 5 guests)

Similar Threads

  1. 21 maj 2006 Nezavisnost Crne Gore - 8 septembar 2011 Okupacija Crne Gore
    By Montenegrino-CT in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 82
    Last Post: 09-09-11, 22:46
  2. Nova Vlada Crne Gore
    By MonterO in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 173
    Last Post: 11-06-09, 11:25
  3. Vlada Crne Gore Ne Odustaje Od Potapanja Tare
    By Pirun in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 130
    Last Post: 24-11-06, 10:14
  4. Zasto cuti Vlada Crne Gore
    By Dobrusky in forum Politika generalno
    Replies: 15
    Last Post: 20-05-05, 09:46
  5. Vlada Crne Gore krije ratne zlocince
    By Dobrusky in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 2
    Last Post: 10-04-05, 05:23

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •