Page 50 of 131 FirstFirst ... 4046474849505152535460100 ... LastLast
Results 1,226 to 1,250 of 3261

Thread: #OdupriSe - 97000

  1. #1226
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    G-spot
    Posts
    20,655
    Thanks Thanks Given 
    96
    Thanks Thanks Received 
    113
    Thanked in
    91 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Hell Raiser View Post
    Placamo ih obojica, pa eto neka bude da je od mog poreza njegova plata.
    Mnogo bi dobro bilo da to ide tako

    Quote Originally Posted by Hell Raiser View Post
    Evo meni odgovara da ne idu i daju legitimitet sprdnji koja je skupstina postala.
    Kako je to skupština postala sprdnja ?
    Jel sprdnja zbog toga što poslanici vladajuće koalicije dižu ruke ili zato što se ne može čut drugačiji stav od stava DPS-a ?
    Quote Originally Posted by Hell Raiser View Post
    Ne pominjes nikad da su poslanici vladajuce koalicije proveli u skupstini, kad im se saberu sati na zasjedanju, samo mjesec i po.
    Zbog čega bi ih pominjao kad rade ono za šta su ih birali. Da imaju drugu stranu možda bi se i čuli
    "Ja i dalje čekam da mi dokažeš da je Sunce kancerogeno.", Bugi

  2. #1227
    Join Date
    Dec 2011
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,162
    Thanks Thanks Given 
    179
    Thanks Thanks Received 
    561
    Thanked in
    272 Posts

    Default

    Jednog dana kad DPS ode s vlasti slavice se po Crnoj Gori, pobjeda. Ali to je svakako poraz Crne Gore i svih njenih gradjana, poraz i proslosti i buducnosti. Jer Crna Gora je vec gubitnik 30ogodisnje vlasti. Vlast se promijenila, nepromijenila, a morace se promijenit jednog dana, kako god okrenes gubitnici smo. Vec smo porazeni. I kad dodje pobjeda nad DPS-om to je pobjeda bez pobjede. Ostaje nam samo sramota vladao ovaj ili onaj. To sto smo dozvolili da DPS vlada 30+ godina je vjecno prokletstvo i sramota ko zna kojih buducih generacija. Mada ljudi su odje primitivni i bez osjecaja, bez stida i srama pa prelazi preko svega...Pricam kako ja mislim i osjecam. Osramoceni smo za vjecnost. Slavice se tog nekog imaginarnog dana, bice to nevidjeno slavlje do tad, cega slavlje? Cega kad je DPS vjecni pobjednik. I tad kad DPS izgubi nece izgubit kao uspjeh opozicije, nego ce ga stranci pustiti niz vodu. Kitice se perijem tim opozicionari i gradjani po kojima pisa DPS 30+ godina. Po gradjanima uglavnom, opozicije nema, oni su cekali samo da ih stranci postave kad dodje vakat. Tako egzaltirani popisani i smrdljivi, slavice Crnogorci i Crnogorke. Bijeda smo mi najobicnija...Taj dan kad ode DPS to prosto nece bit pobjeda. Nece jer smo dozvoli da uniste sve u CG i tek onda ih makli. To nije pobjeda, tu je DPS pobijedio sam sebe a ne neko pobijedio DPS. Citav ovi protesti su plod unutarsistemskog svadjanja a ne plod rada opozicije ili gradjanskog aktivizma. Zastidje smo mi. Ali DPS nas je takve stvorio,sistem,mi smo svi djeca DPS-a,glasali ih,neglasali. Milo je izasao iz nas,a mi iz njega. To je kao da te neko maltretira 30 i nesto godina i onda ga savladas, pitas se ima li tu ikakave pobjede kad ti je sve upropastio. Sto kaze prof. Novak Kilibarda, parafraziram, kad ste pod Turcima 500 godina, to vise nije okupacija...E tako i 30+ vladavina DPSa takvog kakav je nije vise vladavina, to je epoha. Nikad nece DPS bit los koliko je los prosjecan gradjanin CG. Nikad. Vladavina DPS-a nije lopovluk nego sadisticki eksperiment nad jednim narodom, da se testira koliko jedan narod moze da trpi. Svetozar Marovic se sprdao kroz izjave i sa glasacima DPS-a, (in)direktno. Vjecno smi mi porazeni kao drzava i narod i kad DPS bude porazen.
    Last edited by Platinum; 04-03-19 at 21:46.

  3. #1228
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    G-spot
    Posts
    20,655
    Thanks Thanks Given 
    96
    Thanks Thanks Received 
    113
    Thanked in
    91 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by el_del View Post
    Заборавио си на комаду "одручи руком" као што се ради на часу физичког васпитања. Тако функционише гласање код ДПС-СД-БС коалиције.
    Tako funkcioniše glasanje kod svih na planeti
    "Ja i dalje čekam da mi dokažeš da je Sunce kancerogeno.", Bugi

  4. #1229
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    9,397
    Thanks Thanks Given 
    199
    Thanks Thanks Received 
    3,008
    Thanked in
    1,552 Posts

    Default #OdupriSe - 97000

    Quote Originally Posted by Rakun View Post
    Mnogo bi dobro bilo da to ide tako
    Pa ne ide ni onako kako ti tvrdis. Demokratija jbga.
    Kako je to skupština postala sprdnja ?
    Jel sprdnja zbog toga što poslanici vladajuće koalicije dižu ruke ili zato što se ne može čut drugačiji stav od stava DPS-a ?
    Skupstina je sprdnja odavno. Kako nazvati nesto sto ne obavlja svoju ustavom zadatu funkciju zakonodavnog tijela. Koliko su izglasali zakona koji nisu postovani, pa su ih poslije mijenjali. I ta skupstinska zakonodavna tijela mi placamo posebno pa donose zakone koji su neprimjenljivi. I da ne pominjem sprdnju sa potvrdom mandata u ponoc, dje se pojavljuje zena koja tvrdi da je ovlascena da potpise zapisnik, iako je covjek koji je trebao da potpise kasnio i ne zna ni ko je zena ni odakle joj ovlascenje
    Zbog čega bi ih pominjao kad rade ono za šta su ih birali. Da imaju drugu stranu možda bi se i čuli
    Pa i ovi rade ono za sta su ih opozicioni biraci birali. Vidis da cak i sa protesta porucuju da se bojkotuje skupstina. Dakle i oni rade ono za sta su ih glasali.
    A eto medija koliko volis, pa ih i cujemo sta imaju da kazu
    Last edited by Hell Raiser; 04-03-19 at 20:32.

  5. #1230
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Rakun View Post
    Tako funkcioniše glasanje kod svih na planeti
    Daj ne lupaj.

    "Donji dom britanskog Parlamenta odbacio je danas ubedljivom većinom vladin predlog dogovora o razlazu sa Evropskom unijom.

    Protiv predloženog sporazuma o Bregzitu glasalo je 432 poslanika, a za je bilo 202."

  6. #1231
    Join Date
    Dec 2011
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,162
    Thanks Thanks Given 
    179
    Thanks Thanks Received 
    561
    Thanked in
    272 Posts

    Default

    Nije mi se na proslom protestu svidjelo sto nije bilo vise govornika. Afera je ogromna, protesti mnogo posjeceni, neki dodju iz drugih gradova, putuju, neki kazu ovo je biti ili ne biti za DPS - i dodjes na protest, govor drzi 3-4 ljudi i to neki ljudi koji i nisu iz organizacije. Karikaturista, neka profesorica (koja jes fino govorila nema sto) , ali to nije dovoljno. Mislio sam da ce posle setnje bit govori, poentiranje. Dzemal Perovic, Sarkic, onda vodja sindikata ZIKSa, tako neki likovi koji su se ranije pojavljivali za mikrofonom...to je po meni neozbiljno. Takodje treba da bude jedna ruta setnje, a ne svaki put nova. Nek izadje brate 10 ljudi za mikrofon i zapali masu, 10 ljudi iz te organizacije. Ne znam o cemu se radi.

    Sto se tice onoga da ce se ostat na ulicu do ispunjenja zahtjeva ne znam, po meni je to prebrzo. Nije prebrzo za jednu Dansku ili Norversku ali za CG jeste. Kad se micu vlasti tipa nase protestuje se nedjeljama, mjesecima, godinama....Ovo mi je malo prebrzo,posle 4 protesta rec mi sad kampujemo na trg dok se vi ne maknete s vlasti. Pitanje je kako ce to kampovanje bit organizovano i posjeceno, ako organizacije bude full, mozda i moze uspjet. Mada ovo nije Avgust, nisu ljudi bas raspolozeni da stoje na ulicu svu noc u sred zime. Po meni je trebalo organizaciju protesta prosiriti na uticajne NVO, dovesti neke intelektualce, aktiviste, zvizdace, malo vise ukljuciti politicke stranke ali im svakako ne prepustat organizaciju, samo ih malo vise ukljuciti...e tad bi se DPS mogo nokautirat, moglo bi se kampovat i svaki nacin..ovako ne znam sto ce bit. Sem sto ce mozda Stankovic podnijet ostakvu. Ne vjerujem ovi drugi.
    Last edited by Platinum; 04-03-19 at 21:48.

  7. #1232
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Bar
    Posts
    4,151
    Thanks Thanks Given 
    721
    Thanks Thanks Received 
    479
    Thanked in
    246 Posts

    Default

    Političke stranke, i njihove prvake, bih distancirao u sredinu kolone, nikako im ne dozvoliti da se dovate mikrofona. Jer ovo su građanski protesti, a ne njihove reklamne kampanje za samo promociju, jer bi ih oni tako dozivjeli. Da su ista znali organizovali bi narod, imali su kad za poslednjih 20godina.
    Nestranačke ličnosti, intelektualce, eksperte iz raznih oblasti i nekoga sa harizmom pred mikrofon. Hvala.

    Poslato s Jadrana

  8. #1233
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Tom View Post
    Političke stranke, i njihove prvake, bih distancirao u sredinu kolone, nikako im ne dozvoliti da se dovate mikrofona. Jer ovo su građanski protesti, a ne njihove reklamne kampanje za samo promociju, jer bi ih oni tako dozivjeli. Da su ista znali organizovali bi narod, imali su kad za poslednjih 20godina.
    Nestranačke ličnosti, intelektualce, eksperte iz raznih oblasti i nekoga sa harizmom pred mikrofon. Hvala.

    Poslato s Jadrana
    Ja kazem drugu sinoc. Tako su svi losi govornici.
    Ima li iko da izadje i prodere se u onaj mikrofon da zagrmi? I onda smo pricali kako bi dobro bilo da neko izadje i krene iz sveg mozga da se dere :


    Dobro vece Crna Goro!
    Dobro vece slobodni gradjani !
    Dobro vece slobodo !!!


    Pitaju se u DPS-u ko je to izveo trideset hiljada na ulicu ?
    Izveo nas je obraz, izvela nas je glad, izveli su nas racuni za struju.
    Izvela nas je obaveza da kreiramo bolju buducnost.
    Dok oni djecu salju u London na skolovanje, u Dubai na ljetovanje i u Milano na shoping, mi nasu djecu, nasu mladost lijecimo sms porukama.
    Dok njihova djeca voze majbahe i ferarije, nasa rade po bijelom svijetu ili pune dzepove Volijima i Lakovicima.
    (I onda krece ludilo)
    OOOOONNNN kaze da je gorivo luksuz, u isto vrijeme OOOOONNNN trosi za deset dana na odlazak u Dubai ono sto prosjecan gradjanin zaradi za deset godina.
    EEEEJJJJ deset godina mi rintamo, a on to potrosi za deset dana.....
    NJEGOV BBRAAAT uzeo iz nasih dzepova 11 miliona za limenku...
    NJEGOVU SESTRUUU je Americko ministarstvo pravde oznacilo kao osobu koja je uzela mitoooo.....
    NJEGOV SIIIIN svakog mjeseca nam zavlaci ruke u dzepove preko racuna za struju.....


    I tako dalje i tako dalje

    Dje samo neko da nije prefinjen da izadje da nam rece 2-3. Dosadili su mi intelektualci vise.



    Sent from my ONEPLUS A5000 using Tapatalk
    One Ring to Rule them all...

  9. #1234
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    1,964
    Thanks Thanks Given 
    12
    Thanks Thanks Received 
    162
    Thanked in
    80 Posts

    Default

    A gorivo bate???

    Samo jos sibica fali :-)

    Sent from my CLT-L29 using Tapatalk

  10. #1235
    Join Date
    Oct 2014
    Posts
    8,419
    Thanks Thanks Given 
    14,893
    Thanks Thanks Received 
    4,183
    Thanked in
    2,116 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Platinum View Post
    Jednog dana kad DPS ode s vlasti slavice se po Crnoj Gori, pobjeda. Ali to je svakako poraz Crne Gore i svih njenih gradjana, poraz i proslosti i buducnosti. Jer Crna Gora je vec gubitnik 30ogodisnje vlasti. Vlast se promijenila, nepromijenila, a morace se promijenit jednog dana, kako god okrenes gubitnici smo. Vec smo porazeni. I kad dodje pobjeda nad DPS-om to je pobjeda bez pobjede. Ostaje nam samo sramota vladao ovaj ili onaj. To sto smo dozvolili da DPS vlada 30+ godina je vjecno prokletstvo i sramota ko zna kojih buducih generacija. Mada ljudi su odje primitivni i bez osjecaja, bez stida i srama pa prelazi preko svega...Pricam kako ja mislim i osjecam. Osramoceni smo za vjecnost. Slavice se tog nekog imaginarnog dana, bice to nevidjeno slavlje do tad, cega slavlje? Cega kad je DPS vjecni pobjednik. I tad kad DPS izgubi nece izgubit kao uspjeh opozicije, nego ce ga stranci pustiti niz vodu. Kitice se perijem tim opozicionari i gradjani po kojima pisa DPS 30+ godina. Po gradjanima uglavnom, opozicije nema, oni su cekali samo da ih stranci postave kad dodje vakat. Tako egzaltirani popisani i smrdljivi, slavice Crnogorci i Crnogorke. Bijeda smo mi najobicnija...Taj dan kad ode DPS to prosto nece bit pobjeda. Nece jer smo dozvoli da uniste sve u CG i tek onda ih makli. To nije pobjeda, tu je DPS pobijedio sam sebe a ne neko pobijedio DPS. Citav ovi protesti su plod unutarsistemskog svadjanja a ne plod rada opozicije ili gradjanskog aktivizma. Zastidje smo mi. Ali DPS nas je takve stvorio,sistem,mi smo svi djeca DPS-a,glasali ih,neglasali. Milo je izasao iz nas,a mi iz njega. To je kao da te neko maltretira 30 i nesto godina i onda ga savladas, pitas se ima li tu ikakave pobjede kad ti je sve upropastio. Sto kaze prof. Novak Kilibarda, parafraziram, kad ste pod Turcima 500 godina, to vise nije okupacija...E tako i 30+ vladavina DPSa takvog kakav je nije vise vladavina, to je epoha. Nikad nece DPS bit los koliko je los prosjecan gradjanin CG. Nikad. Vladavina DPS-a nije lopovluk nego sadisticki eksperiment nad jednim narodom, da se testira koliko jedan narod moze da trpi. Svetozar Marovic se sprdao kroz izjave i sa glasacima DPS-a, (in)direktno. Vjecno smi mi porazeni kao drzava i narod i kad DPS bude porazen.
    Svaka ti dala. Potpisujem.

    Sent from my ONEPLUS A6000 using Tapatalk

  11. #1236
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    G-spot
    Posts
    20,655
    Thanks Thanks Given 
    96
    Thanks Thanks Received 
    113
    Thanked in
    91 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by SKOJ View Post
    Daj ne lupaj.

    "Donji dom britanskog Parlamenta odbacio je danas ubedljivom većinom vladin predlog dogovora o razlazu sa Evropskom unijom.

    Protiv predloženog sporazuma o Bregzitu glasalo je 432 poslanika, a za je bilo 202."
    I šta si dokazao ?
    Last edited by Rakun; 04-03-19 at 23:45.
    "Ja i dalje čekam da mi dokažeš da je Sunce kancerogeno.", Bugi

  12. #1237
    Join Date
    May 2009
    Posts
    8,370
    Thanks Thanks Given 
    1,355
    Thanks Thanks Received 
    1,474
    Thanked in
    599 Posts

    Default

    Ja se samo nadam da su od DiKeja dobili neki opipljiv materijal tj. da im je on rekao da ce izbacit u ovih 15 dana nesto veliko i da ce se zapalit narod, u suprotnom izdusicemo ka' balon, a slobodno me ne bi cudilo da su dobili neke pare od milasa, svi mi imamo cijenu, a pogotovu kad je stanje ovakvo kakvo je.
    Jer i da dodje 30 000 ljudi, ako se ne krene na skupstinu istog trena, pisi propalo, ko ce da strajkuje po citav dan? Niko ne boj se, ljepse nam je dojc popit.
    Quote Originally Posted by Biznismen Podgorica View Post
    Oli da se kladimo ti das 50e a ja cu 200e.
    Ako ne prodje ti imas 200e.. :wink:

  13. #1238
    Join Date
    May 2018
    Posts
    721
    Thanks Thanks Given 
    10
    Thanks Thanks Received 
    43
    Thanked in
    19 Posts

    Default

    A što velite to, vođa sindikata ZIKS-a govori na proteste? Ihaaaa, bravo, bravo. Ajte zdravo.

  14. #1239
    Join Date
    Oct 2014
    Posts
    8,419
    Thanks Thanks Given 
    14,893
    Thanks Thanks Received 
    4,183
    Thanked in
    2,116 Posts

    Default

    To je jedini pravi sindikalac.

    Sent from my ONEPLUS A6000 using Tapatalk

  15. #1240
    Join Date
    Sep 2012
    Location
    Italia
    Posts
    9,398
    Thanks Thanks Given 
    2,187
    Thanks Thanks Received 
    304
    Thanked in
    185 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ^izzy^ View Post
    Jer i da dodje 30 000 ljudi, ako se ne krene na skupstinu istog trena, pisi propalo, ko ce da strajkuje po citav dan? Niko ne boj se, ljepse nam je dojc popit.
    Ee to to, treba nam još jedan državni udar

  16. #1241
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    9,397
    Thanks Thanks Given 
    199
    Thanks Thanks Received 
    3,008
    Thanked in
    1,552 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ^izzy^ View Post
    Ja se samo nadam da su od DiKeja dobili neki opipljiv materijal tj. da im je on rekao da ce izbacit u ovih 15 dana nesto veliko i da ce se zapalit narod, u suprotnom izdusicemo ka' balon, a slobodno me ne bi cudilo da su dobili neke pare od milasa, svi mi imamo cijenu, a pogotovu kad je stanje ovakvo kakvo je.
    Jer i da dodje 30 000 ljudi, ako se ne krene na skupstinu istog trena, pisi propalo, ko ce da strajkuje po citav dan? Niko ne boj se, ljepse nam je dojc popit.
    Sta ti treba od DK da bi se pobunio. Nije taj narod izasao jer je migo uzeo pare. Mozda je inicijalna kapisla bio snimak, ali je veca bila reagovanje SDT.
    I kakva skupstina. Sta hocete sa njom. Poenta protesta je da se ukaze neslaganje sa vodjenjem drzave i opstim ekonomskim stanjem, a te jurise politickih komesara iz 45te ostavite tamo dje i pripadaju, proslosti komunizma

  17. #1242
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,245
    Thanks Thanks Given 
    787
    Thanks Thanks Received 
    1,523
    Thanked in
    758 Posts

    Default

    Znam covjeka iz Zeta cija je cijela porodica, njih petoro, bila na svim protestima, osim ovom poslednjem. I po onom vjetru su isli, ali zadnji put nisu. I otac i majka su upozoreni da razmisle malo o svom "ponasanju". Upozoreni od strane poslodavaca, koji su privatnici. Covjeka bas dobro poznajem, sto posto je prica ziva istina. U tome treba traziti razloge zasto ovaj protest nije bio znatno masovniji, a trebalo je biti. Kako me pizdi sva ta nepravda, gospode boze..


  18. #1243
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    9,397
    Thanks Thanks Given 
    199
    Thanks Thanks Received 
    3,008
    Thanked in
    1,552 Posts

    Default

    Znas kako. Ako radis svoj posao kako treba nije bas lako ni privatniku da te otpusti. Meni je jednom u privatnoj firmi skrenuta paznja od menadzmenta da se pojavim na nekom sastanku pred izbore. Mogu ti odmah reci da se taj razgovor jako neprijatno zavrsio, dje mi je objasnjavano pola sata da sam ja sve pogresno razumio i da lijecim svoje frustracije tako da mijesam politiku u poslovanje firme. Dvije godine sam jos radio tamo, niko vise nikada nije pomenuo tu situaciju. Nismo pravili pauze za kafu zajedno, niti se razgovor ikada vise vodio o politici ili ekonomskim problemima. Ali posao nikada nije trpio zbog toga niti su mi ikada pokusali da nesto smjeste.
    Tako da je do ljudi, nemaju kicme, mada poslije 30 godina me ni ne cudi

  19. #1244
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,245
    Thanks Thanks Given 
    787
    Thanks Thanks Received 
    1,523
    Thanked in
    758 Posts

    Default

    Vidji, vrlo vjerovatno ne bi oni davali otkaze zbog toga. Pa ja sam u drzavnom preduzecu, vise od decenije me svi znaju kao "crnu ovcu" koja je jedina tamo protiv ovakvog lopovskog, trulog sistema, pa nista. Smjenjivali su se direktori i partije i svi se redom cudili kako i zasto radnik poput mene u drzavnom preduzecu, ali kad krenu nesto konkretno na tu temu, vide da nema smisla pokusavati da me ukrote ili asimiluju. I samo mi jos daju razloga da se sprdam kad god se neko sraanje desi u preduzecu, pa prodjem pored njih i zapjevam ironicno "nidje nebo nije plaaavooo.." Ne podnose me, rado bi me se rijesili, ali znaju da mene boli kuurac i da sam spreman krvi da im se napijem. I onda je najbolje ne dirati nista..
    Ali da se vratim na poslodavce, ne bi oni mozda ni ovima sto sam pomenuo dali otkaz, ali dovoljno je da se baci spica. Suptilno se upozori, pa ti onda razmisljaj da li su ozbiljni ili ne. Na zalost, vecina stanovnistva ne zeli uopste da se kocka, pa se samo povuku.


  20. #1245
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Bar
    Posts
    4,151
    Thanks Thanks Given 
    721
    Thanks Thanks Received 
    479
    Thanked in
    246 Posts

    Default

    Sličnu priču ima moj dobar drug, bio sam prisutan kad je spustio slusalicu šefici, ljubazno joj rekao da ga u vezi politike više niko ne zove jer ce ih sve poubijat u ponedeljak. Tim rijecima, 20minuta prije toga ga je neka sekretarica probudila iz popodnevne dremke pa je bio prilično lud.

    Nikad mu više nisu pominjali politiku, radi u drzavnoj firmi, i ima od tada 5,6 godina.

    Znači kičma ljudi!

    Poslato s Jadrana

  21. #1246
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,143
    Thanks Thanks Given 
    5,709
    Thanks Thanks Received 
    7,431
    Thanked in
    2,975 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ovizionizi View Post
    Znam covjeka iz Zeta cija je cijela porodica, njih petoro, bila na svim protestima, osim ovom poslednjem. I po onom vjetru su isli, ali zadnji put nisu. I otac i majka su upozoreni da razmisle malo o svom "ponasanju". Upozoreni od strane poslodavaca, koji su privatnici. Covjeka bas dobro poznajem, sto posto je prica ziva istina. U tome treba traziti razloge zasto ovaj protest nije bio znatno masovniji, a trebalo je biti. Kako me pizdi sva ta nepravda, gospode boze..
    Quote Originally Posted by Hell Raiser View Post
    Znas kako. Ako radis svoj posao kako treba nije bas lako ni privatniku da te otpusti. Meni je jednom u privatnoj firmi skrenuta paznja od menadzmenta da se pojavim na nekom sastanku pred izbore. Mogu ti odmah reci da se taj razgovor jako neprijatno zavrsio, dje mi je objasnjavano pola sata da sam ja sve pogresno razumio i da lijecim svoje frustracije tako da mijesam politiku u poslovanje firme. Dvije godine sam jos radio tamo, niko vise nikada nije pomenuo tu situaciju. Nismo pravili pauze za kafu zajedno, niti se razgovor ikada vise vodio o politici ili ekonomskim problemima. Ali posao nikada nije trpio zbog toga niti su mi ikada pokusali da nesto smjeste.
    Tako da je do ljudi, nemaju kicme, mada poslije 30 godina me ni ne cudi
    Lako je pricat o kichmi kad nemas familiju da izdrzavas I kad egzistencija ne zavisi od politickog hira nekog privatnika. Licno sam imao iskustvo dje sam morao da pazim sto I pred kim pricam, da ne bih ostao bez posla zbog politicke nepodobnosti.

    Sent from my HUAWEI CRR-L09 using Tapatalk

  22. #1247
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,245
    Thanks Thanks Given 
    787
    Thanks Thanks Received 
    1,523
    Thanked in
    758 Posts

    Default

    Lako je, velis.. Dobro, lako je...

    edit: Ali moram da dodam odje nesto. Eto, neka bude da je "lako" nama koji nemamo djecu. Ali zar ne bi trebalo da je obratno?? Zar ne bi trebalo da je upravo taj otac, od kog zavisi egzistencija njegove porodice, mnogo drcniji, zustriji, zajebaniji u odbrani svojih stavova, svoje porodice?? Jbt, ti recimo meni suptilno porucujes kako mogu da ostanem bez posla, a djeca da mi ostanu gladna.. Alooo, bree!! Da moja djeca zbog tvog hira ostanu gladna?? Da ti sjebes mene i moju porodicu jer sam ti politicki nepodoban?? Pa bas tad covjek treba da je jos veca zvijer, da im se mile majke najeebe! Na mene mogu da pokusaju, ali opet nema efekta nikakvog. Ali da imam djecu, pa da mi neko nesto kaze.. tu bi krv legla, kunem ti se!
    Last edited by ovizionizi; 05-03-19 at 11:10.


  23. #1248
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    tivat
    Posts
    12,277
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    312
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    Evo svi nešto rade u državne firme dje se samo DPS kadar može zaposliti, a sve stari liberali.
    Nekako čudno piše riječ voda

    Poslato sa STF-L09 uz pomoć Tapatoka
    Crna Gora, gnjezdo sokolova,
    ko te kleo – jaki Bog ga smeo,
    Tko zlobio – crn mu obraz bio

  24. #1249
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,245
    Thanks Thanks Given 
    787
    Thanks Thanks Received 
    1,523
    Thanked in
    758 Posts

    Default

    Ako umijes da citas, u mom postu ces vidjeti da sam jedini u preduzecu koji ide uzvodno. Jedini koji prezire ovakvo sraanje od sistema. Ali ti i ne umijes nista drugo na ovom forumu do da prduckas i da poDbacujes.. jer ti si mladi liberal, ovi skorasnji, moderni..


  25. #1250
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    9,397
    Thanks Thanks Given 
    199
    Thanks Thanks Received 
    3,008
    Thanked in
    1,552 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kimmi View Post
    Lako je pricat o kichmi kad nemas familiju da izdrzavas I kad egzistencija ne zavisi od politickog hira nekog privatnika. Licno sam imao iskustvo dje sam morao da pazim sto I pred kim pricam, da ne bih ostao bez posla zbog politicke nepodobnosti.

    Sent from my HUAWEI CRR-L09 using Tapatalk
    Malo mi cudno gledamo na to sta mozemo a sta ne da pricamo. Licno sam prisustvovao kada se 5 momaka u magacinu raspravljalo o politici, pa su neki i poceli da se deru “milo lopove”. Tu je bar 30 klijenata bilo.
    Da je moja firma, svaki bi mi morao dobro da razmisli hoce li ostati na poslu ili ne. Svaki koji bi zbog drugih gluposti mogao da dobije otkaz, dobio bi ga. To je mjesto dje se radi, a ne mitinguje.
    Sta radi u kafani i na ulici je njegova stvar, ali na radnom mjestu ne. Odnosi se i da su se drali Pipune cetniku. Pa neka poslije pricaju da je zbog politike do sjutra. Tu ste da radite a ne da agitujete za svoju stranu.
    Kafana pa iz mozga se deri i ubjedjuj narod

Page 50 of 131 FirstFirst ... 4046474849505152535460100 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 2 users browsing this thread. (0 members and 2 guests)

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •