Page 133 of 200 FirstFirst ... 3383123129130131132133134135136137143183 ... LastLast
Results 3,301 to 3,325 of 4985

Thread: Načisto / Reflektor - teme, gosti... [reakcije]

  1. #3301
    Join Date
    Dec 2009
    Posts
    687
    Thanks Thanks Given 
    321
    Thanks Thanks Received 
    139
    Thanked in
    82 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by zaro View Post
    Pa ko ce im biti ministar ekonomije? Ko ce da glasa za EU? dDF?

    Ili mislis da ce tako po pitanjima da se obracaju malo jednima malo drugima…

    Ne znam… mozda je do mene, mozda sam neiskusan, ali je vrci problem ovo nego ekspertska vlada
    Sačekaj da vidimo pa ćemo sudit, to im je plan i cilj koliko čujem i vidim..

    Da se pitam Milojka bih zadržao po svaku cijenu ali glupo se ovo odigralo


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  2. #3302
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    1,600
    Thanks Thanks Given 
    400
    Thanks Thanks Received 
    279
    Thanked in
    171 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by SweetShiva View Post
    Ako uspije Evropa sad + reforma pravosdja + uvedu u EU + zakon o porijeklu imovine = Ura ide na 30% sa ovim eksperimentom.. a ako ne, pozitivna br.2


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Oni bolan nemaju kadar da pokriju sadasnju vladu, kamoli sta drugo. Ovo ce propast da bude nevidjena i prc, dps back again.

  3. #3303
    Join Date
    Dec 2009
    Posts
    687
    Thanks Thanks Given 
    321
    Thanks Thanks Received 
    139
    Thanked in
    82 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by skostic View Post
    Oni bolan nemaju kadar da pokriju sadasnju vladu, kamoli sta drugo. Ovo ce propast da bude nevidjena i prc, dps back again.
    Nema sanse da ce dps ikad vise moc
    bez ure,demokrata,df ili dh da formira vlast


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  4. #3304
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    11,452
    Thanks Thanks Given 
    1,907
    Thanks Thanks Received 
    5,151
    Thanked in
    1,776 Posts

    Default

    Ništa od ovoga ne bi bilo da dps nije na vlasti.



    Nula

  5. The Following 3 Users Say Thank You to remark For This Useful Post:


  6. #3305
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    PG
    Posts
    3,426
    Thanks Thanks Given 
    953
    Thanks Thanks Received 
    548
    Thanked in
    306 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by SweetShiva View Post
    Ako uspije Evropa sad + reforma pravosdja + uvedu u EU + zakon o porijeklu imovine = Ura ide na 30% sa ovim eksperimentom.. a ako ne, pozitivna br.2


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Apsolutno. Kao član URE to potpisujem. I otprilike je moje misljenje o namjerama Dritana i URE slično mišljenju Bojanića, pa nek ispadnem budala...

    A što se tiče npr min ekonomije - AKO smo raskrstili sa ekspertima, evo može Goran Đurović iz URE, min finansija Damjanović, govorim o ljudima koji su mislim prihvatljivi većem broju poslanika...

    Malo da #relaksiram atmosferu, pa neka je i na naš račun...



    Sent from my Mi Note 10 Lite using Tapatalk

  7. The Following 2 Users Say Thank You to institucija For This Useful Post:


  8. #3306
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    2,263
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    349
    Thanked in
    180 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by institucija View Post
    Apsolutno. Kao član URE to potpisujem. I otprilike je moje misljenje o namjerama Dritana i URE slično mišljenju Bojanića, pa nek ispadnem budala...

    A što se tiče npr min ekonomije - AKO smo raskrstili sa ekspertima, evo može Goran Đurović iz URE, min finansija Damjanović, govorim o ljudima koji su mislim prihvatljivi većem broju poslanika...

    Malo da #relaksiram atmosferu, pa neka je i na naš račun...



    Sent from my Mi Note 10 Lite using Tapatalk
    Taj tvoj stav ima jednu falinku.

    Ko je branio da se sve to uradi/radi u zadnjih godinu i po dana? Ili nije to moglo da se uradi bez DPS-a?

    Pa ce sad kad budu evro integracije podrsku davati DPS 🙄 a kad bude zakon o poreklu inovine DF?

    A za svo to vreme ce drzavom da upravlja stranka koja ima 3 poslanika i podrsku manju od 10%?
    A gore pomenute ce za tu podrsku da casti mestima po dubini odnosno plasiti babarogom..

  9. #3307
    Join Date
    Dec 2009
    Posts
    687
    Thanks Thanks Given 
    321
    Thanks Thanks Received 
    139
    Thanked in
    82 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by institucija View Post
    Apsolutno. Kao član URE to potpisujem. I otprilike je moje misljenje o namjerama Dritana i URE slično mišljenju Bojanića, pa nek ispadnem budala...

    A što se tiče npr min ekonomije - AKO smo raskrstili sa ekspertima, evo može Goran Đurović iz URE, min finansija Damjanović, govorim o ljudima koji su mislim prihvatljivi većem broju poslanika...

    Malo da #relaksiram atmosferu, pa neka je i na naš račun...



    Sent from my Mi Note 10 Lite using Tapatalk
    Slažem se za Gorana i za Damjanovica, potpuno prihvatljiv izbor svima. Vjerujem u URU, iako nijesam zvanično član partije


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  10. #3308
    Join Date
    Dec 2009
    Posts
    687
    Thanks Thanks Given 
    321
    Thanks Thanks Received 
    139
    Thanked in
    82 Posts

    Default Načisto / Reflektor - teme, gosti... [reakcije]

    Quote Originally Posted by zaro View Post
    Taj tvoj stav ima jednu falinku.

    Ko je branio da se sve to uradi/radi u zadnjih godinu i po dana? Ili nije to moglo da se uradi bez DPS-a?

    Pa ce sad kad budu evro integracije podrsku davati DPS a kad bude zakon o poreklu inovine DF?

    A za svo to vreme ce drzavom da upravlja stranka koja ima 3 poslanika i podrsku manju od 10%?
    A gore pomenute ce za tu podrsku da casti mestima po dubini odnosno plasiti babarogom..
    Da ti objasnim što ne može ovako:

    Vlada smjenjuje kadar DF-a po dubini i ucjenjuje a oni onda odbijaju u parlamentu da podrze ključne zakone. Budžet su podržali jer su im 100 direktora držali u VD stanju i ucijenili ih, inače možda ne bi.
    Marko Milačić uzima mjesta umjesto DF-a npr Nacionalni parkovi i uprave za šume i prijeti zaposlenima i ucjenjuje ih.. zbog toga ne može


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Last edited by SweetShiva; 20-01-22 at 23:11.

  11. #3309
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    2,263
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    349
    Thanked in
    180 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by SweetShiva View Post
    Da ti objasnim što ne može ovako:

    Vlada smjenjuje kadar DF-a po dubini i ucjenjuje a oni onda odbijaju u parlamentu da podrze ključne zakone. Budžet su podržali jer su ima 100 direktora držali u VD stanju i ucijenili ih.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Pusti sad ovako… najveca greska ZK je to sto je popustio i dozvolio to zaposljavanje po dubini i to mu se obilo o glavu

    Sto bi rekao Jokovic, premijer ih je najmanje ispostovao🤦🏻*♂️

    To sto je sad je proslost, kako ti vidis da se u buducnosti to ne dogodi ponovo ?

  12. #3310
    Join Date
    Dec 2009
    Posts
    687
    Thanks Thanks Given 
    321
    Thanks Thanks Received 
    139
    Thanked in
    82 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by zaro View Post
    Pusti sad ovako… najveca greska ZK je to sto je popustio i dozvolio to zaposljavanje po dubini i to mu se obilo o glavu

    Sto bi rekao Jokovic, premijer ih je najmanje ispostovao*

    To sto je sad je proslost, kako ti vidis da se u buducnosti to ne dogodi ponovo ?
    Jaka URA + jaki DH

    Demokrate i DF(vecim djelom) imaju interesno biracko tijelo isto kao i DPS, tako da ce toga vazda bit


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  13. #3311
    Join Date
    Oct 2014
    Posts
    8,272
    Thanks Thanks Given 
    14,559
    Thanks Thanks Received 
    4,038
    Thanked in
    2,046 Posts

    Default

    Već nekoliko ide narativ kako su Demokrate iste kao DF, a pojedini idu toliko daleko da kažu kako su i gori. Hahahaha.

    Sent from my KB2003 using Tapatalk

  14. #3312
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    PG
    Posts
    3,426
    Thanks Thanks Given 
    953
    Thanks Thanks Received 
    548
    Thanked in
    306 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by SweetShiva View Post
    Jaka URA + jaki DH

    Demokrate i DF(vecim djelom) imaju interesno biracko tijelo isto kao i DPS, tako da ce toga vazda bit


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Ima toga... Lični integritet. Pojedinim ministrima kao što su Spajić i Radulović su zamjerali što u neposredno okruženje zapošljavali profesionalce koji su iz (ex) DPS-a. Opet drugima, kao što su Damjanović, Harasani, Lalošević su zamjerali zašto nisu pravili čistke DPS kadrova...

    Sent from my Mi Note 10 Lite using Tapatalk

  15. #3313
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    i travel light
    Posts
    15,149
    Thanks Thanks Given 
    2,060
    Thanks Thanks Received 
    3,112
    Thanked in
    1,723 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by zaro View Post
    Taj tvoj stav ima jednu falinku.

    Ko je branio da se sve to uradi/radi u zadnjih godinu i po dana? Ili nije to moglo da se uradi bez DPS-a?

    Pa ce sad kad budu evro integracije podrsku davati DPS  a kad bude zakon o poreklu inovine DF?

    A za svo to vreme ce drzavom da upravlja stranka koja ima 3 poslanika i podrsku manju od 10%?
    A gore pomenute ce za tu podrsku da casti mestima po dubini odnosno plasiti babarogom..
    Ako iz svih ovih drvenja po forumu evo na 3-4 topika nije jasno bilo da je i ova prva vlast formirana uz potporu zapadnih ambasada jer kako da objasniš drugačije da su uspjeli do sad da se održe a protiv njiih i opozicija i pozicija (u parlamentu).. Jedinstven slučaj iskreno.. Da se ne dešava ovo što se dešava čuj mene kuva u istočnoj evropi ovaj eksperiment bi vjerovatno igurao puni mandat.. A kako je došlo do preslaganja snaga po Evropi i Balkanu i nas taj talas nije mimoišao i od Amera je došlo naređenje da se krene naprijed sa rešavanjem ključnih stvari koje su uveliko kaskale ili stale kako bi se cementirao njihov uticaj u CG.. Date su ponude i slika se polako kristališe.. Da li je idealno rešenje ova potencijalna raspodjela? Po meni nije jer se opet 2 najveća zla ove države dovode u direktnu poziciju da vladaju (pa koliko god to trajalo).. Pozitivna strana (pun intended) što će mnoge maske pasti i što će doći do određenog političkog fallout-a a tu ko se snađe će ponijeti nove izbore i to je to..
    Moje mišljenje je da je Demokratama konkretno ponuđeno ovo što je Ura ponudila manjinama/snp-u a kasnije i ostatku parlamena ali su zbog određenih ucjena Demokrate koje su bili neki centar po meni, pošle u desno i u neku radikalizaciju a time su izgubili podršku što bi popularno rekli ''zapadnih partnera''.. Sva retorika se šiftovala na rovarenje po dubini i prisniji odnos sa MCP i tim nekim njenim biračkim tijelom.. Zato predpostavljam da se sad koprcaju jer su ispuštili ponudu da budu nosioci te nove vlasti sa sve DH-om i sad imamo ovaj bućkuriš..
    but if you wanna find hell with me, i can show you what it's like, till you're bleeding

  16. #3314
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    9,388
    Thanks Thanks Given 
    199
    Thanks Thanks Received 
    3,001
    Thanked in
    1,546 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by institucija View Post
    Ima toga... Lični integritet. Pojedinim ministrima kao što su Spajić i Radulović su zamjerali što u neposredno okruženje zapošljavali profesionalce koji su iz (ex) DPS-a. Opet drugima, kao što su Damjanović, Harasani, Lalošević su zamjerali zašto nisu pravili čistke DPS kadrova...

    Sent from my Mi Note 10 Lite using Tapatalk
    Ajde de sad.
    Spajic je postavio Dulevu sekretaricu na celo PU da mu pravi poresku policiju i naplacuje poreski dug.
    Harasani je ostavio Predraga Neskovica koji je na Vijesti slagao da je imao samo jednu prijavu od radnika Volija i da je Voli u pravu.
    To sto ih je imao 150 koje nije ni pogledao ili provjerio, nema veze. Zajebao 160 radnika Novita kad ih je isti Voli preuzimao.
    I onda ga nagrade unapredjenjem.
    Bas integritet i strucnjaci u poslu u pm.

    Sent from my VOG-L29 using Tapatalk
    Last edited by Hell Raiser; 20-01-22 at 23:37.

  17. #3315
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    PG
    Posts
    3,426
    Thanks Thanks Given 
    953
    Thanks Thanks Received 
    548
    Thanked in
    306 Posts

    Default

    Znam, on je prvo makao Damjanovića., ali i znaš kako, ma koliko to čudno zvučalo, znaš koliko je vladu briga ko je personalno na čelu PU/UC/UPC? Dok god prihodi konstanto rastu sve je OK... Dok god UC svako jutro uplati 3 miliona u trezor sve je OK... A onda se sve svodi na personalne prefernce.. Mislio sam na njegovo lično okruženje u MF

    Sent from my Mi Note 10 Lite using Tapatalk

  18. #3316
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    montenegro
    Posts
    17,864
    Thanks Thanks Given 
    1,632
    Thanks Thanks Received 
    2,807
    Thanked in
    1,217 Posts

    Default

    Pratio sam na preskoke. Je li pominjao momo brana? Jer sam cuo bokana da je vrtio par puta


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    f6

  19. The Following User Says Thank You to acs For This Useful Post:


  20. #3317
    Join Date
    Dec 2009
    Posts
    687
    Thanks Thanks Given 
    321
    Thanks Thanks Received 
    139
    Thanked in
    82 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by acs View Post
    Pratio sam na preskoke. Je li pominjao momo brana? Jer sam cuo bokana da je vrtio par puta


    Sent from my iPhone using Tapatalk

    Došli i Brano i Bokan više od 9.5


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  21. The Following User Says Thank You to SweetShiva For This Useful Post:


  22. #3318
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    13,932
    Thanks Thanks Given 
    4,984
    Thanks Thanks Received 
    2,397
    Thanked in
    1,283 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by acs View Post
    Pratio sam na preskoke. Je li pominjao momo brana? Jer sam cuo bokana da je vrtio par puta


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Jes,shtucalo se djedu garant,a i novi neki,sjedi veli na kafu sa Bokanom,ne zapamtih ime...
    ...

  23. #3319
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    26,304
    Thanks Thanks Given 
    2,782
    Thanks Thanks Received 
    3,940
    Thanked in
    1,909 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Dzi View Post
    Ne čujete se gospodine Koprivica.
    Quote Originally Posted by SweetShiva View Post
    Ali zato Komnenic nikad ne razocara
    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Poslali su mi video klip od neka 2 minuta gdje Momo i Petar imaju verbalni okršaj. Ono je zastiđe ali i naša realnost.

    Načisto je emisija koja ima atraktivne goste, ali od prvog dana emitovanja onoj emisiji fali voditelj koji nije pristrasan i koji umije da vodi emisiju, koji neće sagovorniku ušadat u riječ, koji će gostu dozvoliti da progvori a da ga drugi gost ne prekida i slično.
    Ovo je vjerovatno bila ko zna koja emisija gdje nema nikakve kulture dijaloga, gdje se sagovornici ne poštuju, domaćin i gosti još manje.

    Ovo je slika i prilika naših političara, naroda uopšte.
    Kultura u svim segmentima je srozana na najniže grane.

    Zbog toga i ne gledam emisije onog tipa, jer kulture dijaloga nema.
    Loše stvari dolaze u paketu, za dobre stvari treba vremena.

  24. #3320
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Zedd View Post
    Niko od ovih vrlih tajnovidaca sa foruma da se zapita - ako je ura krenula da izvrši samoubistvo, zašto se demokrate ovoliko koprcaju? Mogli su kao df da ćute i pušte stvari da idu svojim tokom i kažu evo rekli smo vam.. Ali ne, ovoliko se nisu gicali ni kad su trebali..
    Ne znam u kakvom svijetu ti živiš ili možda samoizolaciji ali nisu demokrate te koje sa koprcaju u ovoj priči već svuda oko sebe u narodu isto možeš čuti. Po tebi je izdaja splake Pajovića Darka možda zaslužila da se nađe u udžbenicima avangardnog političkog djelovanja? Pa ono ajde da se pravimo ludi kako nije URA izdala nade ljudi koji su htjeli potpuno suprotno... No dobro, svako bira svoj put, neko sa Brajovićem, Ivanovićem, Konjevićem, i na vrhu otac nacije...kakav prelom.

  25. #3321
    Join Date
    Jan 2019
    Posts
    539
    Thanks Thanks Given 
    310
    Thanks Thanks Received 
    500
    Thanked in
    183 Posts

    Default

    Dobra bi ova od sinoc:

    "Ako neko očekuje da će Branimir Gvozdenović, Petar Ivanović i DPS glasati za kandidate za vrhovnog državnog tužioca koji će ispitati njihove prljave poslove, taj ili živi u zabludi ili je uzeo 21 milion."
    Budite relaksirani.

  26. The Following 7 Users Say Thank You to Joksim For This Useful Post:


  27. #3322
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    pg
    Posts
    16,716
    Thanks Thanks Given 
    31
    Thanks Thanks Received 
    5,222
    Thanked in
    2,127 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by zaro View Post

    Pa ce sad kad budu evro integracije podrsku davati DPS 🙄 a kad bude zakon o poreklu inovine DF?
    Jes, df će sebi da puca u nogu i da glasa za zakon o porijeklu imovine.
    - .- - .- - .- - .. .-. .- -- --- ... -. .--- .. -.-. .... .- .-. ..

  28. #3323
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Joksim View Post
    Dobra bi ova od sinoc:

    "Ako neko očekuje da će Branimir Gvozdenović, Petar Ivanović i DPS glasati za kandidate za vrhovnog državnog tužioca koji će ispitati njihove prljave poslove, taj ili živi u zabludi ili je uzeo 21 milion."
    Avangarda

  29. #3324
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Dark side of the Moon (81000)
    Posts
    4,803
    Thanks Thanks Given 
    1,647
    Thanks Thanks Received 
    2,039
    Thanked in
    835 Posts

    Default

    Dobar je Koprivica bio veli: evo ja priznajem crnogorce da postoje iako se izjašnjavam kao srbin. I vjernik je veli. Pa šta tu ima da se ne voli kod ovog mladog čovjeka pitam ja?
    "Vidiš li: svet pun sebe grca -
    Očiju punih, prazna srca."

  30. #3325
    Join Date
    Oct 2014
    Posts
    8,272
    Thanks Thanks Given 
    14,559
    Thanks Thanks Received 
    4,038
    Thanked in
    2,046 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Caesar View Post
    Dobar je Koprivica bio veli: evo ja priznajem crnogorce da postoje iako se izjašnjavam kao srbin. I vjernik je veli. Pa šta tu ima da se ne voli kod ovog mladog čovjeka pitam ja?
    Baš je tako rekao?

    Sent from my KB2003 using Tapatalk

Page 133 of 200 FirstFirst ... 3383123129130131132133134135136137143183 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 2 users browsing this thread. (0 members and 2 guests)

Similar Threads

  1. Neželjene reakcije na antibiotike
    By BiTrAtE in forum Medicina
    Replies: 15
    Last Post: 10-06-16, 21:14
  2. Gdje su gosti?
    By monitor in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 17
    Last Post: 04-06-06, 16:14

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •