View Poll Results: Kako je naša Vlada (država) reagovala na COVID-19 prijetnju?

Voters
117. You may not vote on this poll
  • 1. Reakcija je bila adekvatna i pravovremena

    57 48.72%
  • 2. Ništa nije bilo dobro

    12 10.26%
  • 3. Reakcija je bila pretjerana od početka

    13 11.11%
  • 4. Počeli su dobro, ali kratko je trajalo

    35 29.91%
Page 58 of 383 FirstFirst ... 84854555657585960616268108158 ... LastLast
Results 1,426 to 1,450 of 9560

Thread: [UPDATE] Crna Gora COVID-19

  1. #1426
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,696
    Thanks Thanks Given 
    3,572
    Thanks Thanks Received 
    8,660
    Thanked in
    4,665 Posts

    Default

    jahahahahahah evo ja postavio članak pola minuta prije o tome


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  2. The Following User Says Thank You to outline For This Useful Post:


  3. #1427
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    montenegro
    Posts
    17,884
    Thanks Thanks Given 
    1,650
    Thanks Thanks Received 
    2,834
    Thanked in
    1,225 Posts

    Default

    Najjaca mi je preporuka za rukavice da se nose samo ako se dolazi j kontakt sa zarazenima. Pa legendo ja da znam u voli ko je zarazen a ko ne, ne bi mi rukavice trebale


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    f6

  4. The Following 7 Users Say Thank You to acs For This Useful Post:


  5. #1428
    Join Date
    Apr 2005
    Location
    somewhere in a private place
    Posts
    9,033
    Thanks Thanks Given 
    51
    Thanks Thanks Received 
    115
    Thanked in
    86 Posts

    Default

    Mi sve uvozimo ... pa i virus ...
    deuscroix

  6. #1429
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    5,037
    Thanks Thanks Given 
    1,149
    Thanks Thanks Received 
    1,485
    Thanked in
    645 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by outline View Post
    Podgoričani like this


    https://www.vijesti.me/vijesti/crna-...-izlaziti-vise

    Ulcinjanin Sami Flamuri, sproveden je juče u karantin u novom Studentskom domu u blizini Delta sitija u Podgorici, nakon što nije poštovao rješenje kojim mu je određena samoizolacija u trajanju od 14 dana.

    Flamuri - autor dvije knjige, za “Vijesti” objašnjava da je iz Londona došao 18. marta u Dubrovnik, a zatim taksijem do graničnog prelaza Debeli brijeg, potom taksi vozilom u Podgoricu, nakon čega je svojim vozilom otišao u Ulcinj.

    “Dobio sam rješenje u kojem piše da mi nije ograničena sloboda kretanja. Prekjuče, 19. marta otišao sam u šetnju u borovu šumu u blizini hotela Albatros. Napravio sam video klip i postavio na društvenoj mreži Fejsbuk, u kojem navodim da je najbolji lijek protiv koronavirusa šetnja pored mora, a ubrzo zatim ga izbrisao. Držao sam se upustva i smatram da nijesam pogriješio. Otišao sam do banke da podgnem penziju za majku. Nakon toga, vratio sam se kući, potom obukao trenerku i šetao borovom šumom. Neko je zvao da sam prekršio samoizolaciju, jer su vidjeli moj video na Fesjbuku, te zbog čega ja hodam, a došao sam iz Londona. Policija me dovezla maricom u Podgoricu, obučena u kombinezonima i sa maskama na licu. Sada se nalazim u novom Studentskom domu kod ‘Delte’, kojeg čuva Vojska Crne Gore. Meni ovim rješenjem nije ograničeno kretanje”, kazao je Flamuri.

    Pojasnio je da je njegova majka sada sama u porodičnoj kući u Ulcinju.

    Rekao je da je spreman da ponovo ide u samoizolaciju i da u tom slučaju ne bi izlazio.

    “Zahvalan bih bio Vladi samo da me vrate kući. Moj apel je da se vratim kući i budem u samoizolaciji i ako je potrebno da se javljam Domu zdravlja u Ulcinju i epidemiološkoj službi i da ne izlazim iz kuće. Imam pravo žalbe na ovo rješenje kojim mi je određen karantin, tako da ću izjaviti žalbu Ministarstvu zdravlja”, kazao je Flamuri.

    ali veli napravio klip kako je šetnja pored mora najbolji lijek protiv virusa


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    U spuz bi ja tebe prijatelju direktno,pa bi mi se tamo sećkao i snimao klipove. I jos govori kako je samo setao i bio jedino do banke. Bitanga.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  7. The Following User Says Thank You to retype_htc For This Useful Post:


  8. #1430
    Join Date
    Mar 2009
    Location
    APSURDISTAN
    Posts
    3,993
    Thanks Thanks Given 
    4,207
    Thanks Thanks Received 
    2,042
    Thanked in
    646 Posts

    Default

    Sta se desava ako se npr. kod nas za 15 dana ne pojavi vise ni jedan slucaj?

    (Nerealno, ali eto... sta ako mi suzbijemo sirenje virusa?)

    Da li tada zatvaramo granice i citavu zemlju stavljamo u karantin dok se u svijetu sve ne stabilizuje?

    Ili mora virus skoro sve u zemlji da zarazi kad tad, samo je bitno da bude postepeno da bi nase zdravstvo to podrzalo i da bi se smanjio broj smrtnih ishoda?

    Sent from my SM-A530F using Tapatalk
    Pametnima smatramo samo one koji misle jednako kao i mi.
    Fransoa la Rošfuko, francuski filozof

  9. #1431
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,269
    Thanks Thanks Given 
    2,761
    Thanks Thanks Received 
    2,634
    Thanked in
    1,276 Posts

    Default

    slučajeva sigurno još ima ali ljudi će radije preležat doma ako ne bude kritično nego da ih neko stigmatizuje u javnosti, pa se može desit da ne bude više pozitivnih potvrđenih ali veliko je 15 dana
    She is only here to annoy herself!

  10. #1432
    Join Date
    Apr 2017
    Posts
    3,384
    Thanks Thanks Given 
    268
    Thanks Thanks Received 
    860
    Thanked in
    569 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by B3lv3d3r View Post
    Mogu vam reći da gledajući kako je narod u Srbiji a pogotovo Hrvatskoj nedisciplinovan, mi smo zlatni. Samo da ostane tako.
    Mi smo stvarno, za divno cudo, zlatni. Gledam sta se desava u Beogradu i Novom Sadu i prosto ne mogu da vjerujem, nije mi jasno jesul' ti ljudi uopste normalni...
    Veliki problem koji bi mogao da bude jeste radi toga sto ljudi masovno, ali masovno odlaze na sela a na nekima daleko od toga da su izolovani, te samim tim se veoma lagano moze prenijeti sve i na selo (te ponovo vratiti u grad kada se vrate). U nekim seoskim djelovima kafici jos uvijek rade btw te se ljudi skupljaju...

    Inace u Herceg Novom vise skoro da nema nikoga nigdje (Igalo barem), institutu (tu je jedan od karantina) se ne moze prici uopste, em cuva policija em vojska. Cijelo jutro pristizu studenti u institut.

    Samo disciplina, barikada u stanove/kuce i pregurat cemo bolje nego mnogi!

  11. #1433
    Join Date
    Aug 2010
    Location
    Nevjesta Jadrana
    Posts
    5,015
    Thanks Thanks Given 
    36
    Thanks Thanks Received 
    108
    Thanked in
    59 Posts

    Default

    12 uzoraka obradjeno od 5000 ako sam dobro zakljucio?
    Sve poskupljuje samo je covjek sve jeftiniji...

  12. #1434
    Join Date
    Apr 2005
    Location
    somewhere in a private place
    Posts
    9,033
    Thanks Thanks Given 
    51
    Thanks Thanks Received 
    115
    Thanked in
    86 Posts

    Default



    Taman neka ovaj znak bude simbol za virus ... da se lakše prepozna na ulici ...
    deuscroix

  13. #1435
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,269
    Thanks Thanks Given 
    2,761
    Thanks Thanks Received 
    2,634
    Thanked in
    1,276 Posts

    Default

    kako se skockala za privođenje

    Quote Originally Posted by fotograf View Post
    12 uzoraka obradjeno od 5000 ako sam dobro zakljucio?
    5000 ima pod nadzorom, ne vjerujem da ce sve testirat niti imamo toliko testova
    Last edited by NSX; 21-03-20 at 13:53.
    She is only here to annoy herself!

  14. #1436
    Join Date
    Feb 2012
    Posts
    8,284
    Thanks Thanks Given 
    776
    Thanks Thanks Received 
    129
    Thanked in
    68 Posts

    Default

    pa nomalnonda nece.
    Prate tih 5000 ljudinako nemas simptome sto bi ih testirao.


    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
    Lezalo po zatvora, na sve spremno, sve probalo, na sve nauceno.

  15. The Following User Says Thank You to djordje1990 For This Useful Post:


  16. #1437
    Join Date
    Aug 2010
    Location
    Nevjesta Jadrana
    Posts
    5,015
    Thanks Thanks Given 
    36
    Thanks Thanks Received 
    108
    Thanked in
    59 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NSX View Post
    5000 ima pod nadzorom, ne vjerujem da ce sve testirat niti imamo toliko testova
    A nece sigurno. Samo pametno i sjedati doma pa da ako dobro prodjemo...
    Sve poskupljuje samo je covjek sve jeftiniji...

  17. #1438
    Join Date
    Apr 2017
    Posts
    3,384
    Thanks Thanks Given 
    268
    Thanks Thanks Received 
    860
    Thanked in
    569 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by acs View Post
    Nazalost nazalost ruzno je ovo da pricamo ali bukvalno si upravu


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Apsolutno nemoguce. To je samo malo pokrenulo testiranje. Ko god misli da nema vise slucajeva od objavljenog broja ne razmislja zdravom glavom (kako kod nas tako i u cijeloj EU).
    Ovo nije nikakvo sirenje panike nego realno sagledavanje situacije. Danima prije nego se pojavio prvi oficijalni slucaj pisem/pisemo o tome da je prosto nemoguce da ga nema, pogotovo ne u zalivu (Boka) jer je tranzit putnika iz zharista bio preveliki od pocetka marta, kontrole na granici su bile nepostojece, ljudi koji su eventualno trebali da budu u izolaciji nisu bili pod nadzorom do prije par dana...

    Mogu se kladiti da i na ovom forumu ima dobar dio ljudi koji su imali neke od simptoma a izlazili vanka. Nema toga ko je do prosle nedjelje bio u samoizolaciji kod nas, sto je donekle i potpuno razumljivo jer skoro niko nije ni shvatao situaciju ozbiljno (ista situacija i svugdje u EU). Prestanite sa optuzbama i fokusirajte se na to da smo svi u kucama te da ne izlazimo nigdje bez puke potrebe i na konju smo!

  18. #1439
    Join Date
    Mar 2005
    Posts
    12,425
    Thanks Thanks Given 
    5,563
    Thanks Thanks Received 
    5,002
    Thanked in
    2,087 Posts

    Default

    Veli - jesi li gledao privodjenje ukrajinke na Youtube?
    Jesam jesam... Aa na Youtube.. Nisam.
    Having a parachute greatly increases your chance of surviving a long fall.
    Have a parachute.

  19. #1440
    Join Date
    Apr 2017
    Posts
    3,384
    Thanks Thanks Given 
    268
    Thanks Thanks Received 
    860
    Thanked in
    569 Posts

    Default

    Svaka im cast, napokon da neko djeluje kako treba. Da je srece pa da se apsolutno svi odreknu.

    Mozda, iz svog ovog haosa na kraju izrodi nesto pozitivno i za sve u CG, mozda se ljudi probude. Nadajmo se najboljem!

  20. #1441
    Join Date
    Nov 2008
    Posts
    2,387
    Thanks Thanks Given 
    1,811
    Thanks Thanks Received 
    1,145
    Thanked in
    434 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by beatnological View Post
    Apsolutno nemoguce. To je samo malo pokrenulo testiranje. Ko god misli da nema vise slucajeva od objavljenog broja ne razmislja zdravom glavom (kako kod nas tako i u cijeloj EU).
    Ovo nije nikakvo sirenje panike nego realno sagledavanje situacije. Danima prije nego se pojavio prvi oficijalni slucaj pisem/pisemo o tome da je prosto nemoguce da ga nema, pogotovo ne u zalivu (Boka) jer je tranzit putnika iz zharista bio preveliki od pocetka marta, kontrole na granici su bile nepostojece, ljudi koji su eventualno trebali da budu u izolaciji nisu bili pod nadzorom do prije par dana...

    Mogu se kladiti da i na ovom forumu ima dobar dio ljudi koji su imali neke od simptoma a izlazili vanka. Nema toga ko je do prosle nedjelje bio u samoizolaciji kod nas, sto je donekle i potpuno razumljivo jer skoro niko nije ni shvatao situaciju ozbiljno (ista situacija i svugdje u EU). Prestanite sa optuzbama i fokusirajte se na to da smo svi u kucama te da ne izlazimo nigdje bez puke potrebe i na konju smo!
    Iscitah tvoje nazovi postove, u jednom jedinom nikome ne dajes neku nadu.
    Zasto?
    Evo za pocetak mene iskljuci iz ovoga skoro niko.
    Nadam se da sjedis kuci.

  21. #1442
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,149
    Thanks Thanks Given 
    658
    Thanks Thanks Received 
    687
    Thanked in
    336 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by acs View Post
    Najjaca mi je preporuka za rukavice da se nose samo ako se dolazi j kontakt sa zarazenima. Pa legendo ja da znam u voli ko je zarazen a ko ne, ne bi mi rukavice trebale
    Ne preporučujem ja, nego stručnjaci

    Niko ti ne kaže da ne smiješ da ih nosiš, nego da nećeš puno napravit ako ih budeš nosio (uključujući u Voli), a možeš da se nesvjesno zaraziš. Ja ovo nisam znao, ali sam istražio i postavio ođe, sa sve izvorima (dakle, ne rekla-kazala).
    Don't mind anything anyone tells you about anyone else. Judge everyone and everything for yourself.

  22. The Following User Says Thank You to Viscount For This Useful Post:


  23. #1443
    Join Date
    Apr 2005
    Location
    somewhere in a private place
    Posts
    9,033
    Thanks Thanks Given 
    51
    Thanks Thanks Received 
    115
    Thanked in
    86 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Viscount View Post
    Ne preporučujem ja, nego stručnjaci

    Niko ti ne kaže da ne smiješ da ih nosiš, nego da nećeš puno napravit ako ih budeš nosio (uključujući u Voli), a možeš da se nesvjesno zaraziš. Ja ovo nisam znao, ali sam istražio i postavio ođe, sa sve izvorima (dakle, ne rekla-kazala).
    A što bi mi izmišljali toplu vodu i slušali Dobričanina i ostale kad je već sve vidjeno i isprobano !!! Koliko je nasrtaja bilo da se prepolovi populacija Korejanskog poluostrva sa Japanom ( dje živi mnogo više ljudi nego u komplet Rusiju ) pa su se oni spasili sa maskama i rukavicama uz naravno masovno testiranje stanovništva !!! Sad mi možemo reći da bi se goli najbolje zaštitili ali je bolje koristit oproban recept mjesec dana pa vidjet jel daje rezultate ...
    deuscroix

  24. #1444
    Join Date
    Aug 2016
    Location
    MNE
    Posts
    22,819
    Thanks Thanks Given 
    2,405
    Thanks Thanks Received 
    4,523
    Thanked in
    2,613 Posts

    Default

    Zasto je privodjena ova ukrajinka?


  25. #1445
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Budva
    Posts
    13,807
    Thanks Thanks Given 
    1,487
    Thanks Thanks Received 
    4,962
    Thanked in
    2,325 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by TAKUMI View Post
    Zasto je privodjena ova ukrajinka?
    U Budvi, prije dvije veceri, nije postovala mjere o samoizolaciji.

    Sent from my Motorola 8400

  26. The Following User Says Thank You to wulfy For This Useful Post:


  27. #1446
    Join Date
    Apr 2017
    Posts
    3,384
    Thanks Thanks Given 
    268
    Thanks Thanks Received 
    860
    Thanked in
    569 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by mrgo View Post
    Iscitah tvoje nazovi postove, u jednom jedinom nikome ne dajes neku nadu.
    Zasto?
    Evo za pocetak mene iskljuci iz ovoga skoro niko.
    Nadam se da sjedis kuci.
    Zasto?

    • Zato jer sam realan od prvog dana, sta vise, nisam se nadao ovolikom sranj* (da prostis) sto se moglo i vidjeti izmedju prepiske kolege Bugija i mene oko dnevnog rasta (mislim da je to bilo prije desetak dana) i razlike izmedju 1.12x i 1.2x gdje sam tvrdio da trenutno (u tom trenutku) nije bilo 1.2x (i nije) te da bi toliki rast doveo do drasticno vecih brojeva zarazenih (onih koje nam prikazuju - pravi brojevi u svijetu se slobodno mogu pomnoziti minimum sa 5 radi nedostatka testiranja). Ne pratim rast aktivnih zarazenih vec par dana ali zadnji put kad sam gledao upravo je tako kao sto je kolega Bugi i naveo, barem za podatke van kine, fascinantnih 1.2x.
    • Zato sto znam za pojedine u Herceg Novom kojima su djeca u samoizolaciji ali u kontaktu sa roditeljima koji su redovno setkali po gradu do prije par 2 dana.
    • Zato sto je Vrbanj danas fuliran Novljana koji "odmaraju" a dobar dio su u bliskom kontaktu jedni sa drugima. Dovoljno je da samo jedan od svih ima virus...
    • Zato sto sam u dva navrata vidio kako preko granice (DB i Sitnica) prelaze auta sa ITA tablicama kada je na snazi bila zabrana izlaska iz ITA.
    • Zato sto do nedjelje niko od policajaca na granici (DB i Sitnica) nije imao zastitu.
    • Zato jer se samoizolacije uvelike nisu postovale niti se gledalo do prije par dana ko je u izolaciji, a ko ne.


    Da, moze da zvuci pesimisticno al' ipak mislim da nije, vec samo realno. Upravo radi toga konstantno ponavljam da nam je spas u tome da sjedimo kuci i ne izlazimo nigdje bez puke potrebe, da "ne migriramo" na sela i potencijalno prenosimo zarazu i tamo.

    Inace, da, sjedim kuci. Ako te bas interesuje od nedjelje sam izasao dva puta, u ponedjeljak do poslovnice Telekoma i turistickog birao i u srijedu da pokupim neku dostavu iz PG (dostavljena u HN naravno). Ne idem kod rodbine "na druzenje" (sto mnogi sada praktikuju i ne shvataju koliko je i samo to problematicno), ne idem ni da prosetam uvecer kada nema nikoga vani. Zadovoljan?

    Ljudi trebaju da shvate da ovdje NEMA mjesta OPTIMIZMU ako se svi ne pridrzavamo toga da moramo da sjedimo kuci.
    Last edited by beatnological; 21-03-20 at 14:33.

  28. #1447
    Join Date
    Nov 2013
    Posts
    224
    Thanks Thanks Given 
    319
    Thanks Thanks Received 
    46
    Thanked in
    27 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by beatnological View Post
    Zasto?

    [*]Zato sto do nedjelje niko od policajaca na granici (DB i Sitnica) nije imao zastitu.
    [/B][/I]


    Ja sam u subotu veče prošao kroz Sitnicu i naša policija je imala zaštitu dok Bosanci ne. Ali me zato nisu pitali ni dje sam bio niti su kakve izolacije pominjali..

  29. #1448
    Join Date
    Apr 2017
    Posts
    3,384
    Thanks Thanks Given 
    268
    Thanks Thanks Received 
    860
    Thanked in
    569 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mirakul View Post
    Ja sam u subotu veče prošao kroz Sitnicu i naša policija je imala zaštitu dok Bosanci ne. Ali me zato nisu pitali ni dje sam bio niti su kakve izolacije pominjali..
    Ja sam prosao DB u petak vecer, Sitnicu u Subotu prije podne i Sitnicu u nedjelju prije podne.

    DB - Niko zastitu nije imao.
    Sitnica - U subotu niko nije imao zastitu, u nedjelju da (na nasoj strani). Na BiH strani nije niko imao nista od zastite ni u nedjelju.

    Mada nebitno, poenta cijele price sa moje strane je da svi treba da utabamo u glave svima koje poznajemo da *ebeno ne izlaze iz kuce, kako poznanicima, tako i rodbini. Evo mene sinoc bas rodjak zove "ajte do nas kuci na druzenje, nismo nigdje izlazili od ponedjeljka", lagano sam odbio i rekao mu da sve pada u vodu ako budemo svi setkali jedni do drugih iz kuce/stana u kucu/stan.

    @Novljani
    Trenutno nije moguce proci relaciju od Arome (Igalo) put instituta uopste. Policija ne pusta nikoga da prodje, koliko vidim sa balkona iskrcavaju se studenti za izolaciju.

  30. #1449
    Join Date
    Jan 2011
    Location
    Titograd
    Posts
    1,639
    Thanks Thanks Given 
    1,475
    Thanks Thanks Received 
    508
    Thanked in
    263 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Kliker17 View Post
    Sta se desava ako se npr. kod nas za 15 dana ne pojavi vise ni jedan slucaj?

    (Nerealno, ali eto... sta ako mi suzbijemo sirenje virusa?)

    Da li tada zatvaramo granice i citavu zemlju stavljamo u karantin dok se u svijetu sve ne stabilizuje?

    Ili mora virus skoro sve u zemlji da zarazi kad tad, samo je bitno da bude postepeno da bi nase zdravstvo to podrzalo i da bi se smanjio broj smrtnih ishoda?

    Sent from my SM-A530F using Tapatalk
    Ispravno razmisljas. Ovo boldovano je odgovor na tvoje pitanje. Ne bi valjalo i da ne bude ni jedan slucaj za 15 dana, jer bi nam trebalo oko 2 godine za sticanje kolektivnog imuniteta.
    SMRT FAŠIZMU!

  31. #1450
    Join Date
    Aug 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,663
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    64
    Thanked in
    30 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by beatnological View Post
    Mi smo stvarno, za divno cudo, zlatni. Gledam sta se desava u Beogradu i Novom Sadu i prosto ne mogu da vjerujem, nije mi jasno jesul' ti ljudi uopste normalni...
    Veliki problem koji bi mogao da bude jeste radi toga sto ljudi masovno, ali masovno odlaze na sela a na nekima daleko od toga da su izolovani, te samim tim se veoma lagano moze prenijeti sve i na selo (te ponovo vratiti u grad kada se vrate). U nekim seoskim djelovima kafici jos uvijek rade btw te se ljudi skupljaju...

    Inace u Herceg Novom vise skoro da nema nikoga nigdje (Igalo barem), institutu (tu je jedan od karantina) se ne moze prici uopste, em cuva policija em vojska. Cijelo jutro pristizu studenti u institut.

    Samo disciplina, barikada u stanove/kuce i pregurat cemo bolje nego mnogi!
    Kljuc svega je zatvaranje kafana i kockarnica

    To su ovi nasi znali, a i izvrsen je prvog dana mjera jak pritisak iz medija koji su objavljivali slike s kafenisanja iz pg lokala, pa su morali... visoka ce biti cijena koju cemo platiti sa ekonomskog aspekta, ali cemo makar sacuvati zdravlje... ubijedjen sam. Cestitam im na tome... ostale mjere ne bih komentarisao, ima dobrih a ima i dosta losih.

    To je po meni kljucan potez vlasti za smanjivanje stete kod nas. Srbi to nisu uradili, nego ce tek nocas, i platice dosta visociju "cijenu" zbog toga

Page 58 of 383 FirstFirst ... 84854555657585960616268108158 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. [COVID-19] S v i j e t
    By ASC in forum COVID-19
    Replies: 7867
    Last Post: 13-01-24, 21:35
  2. Prodajem Nargile Crna Gora, Nargila Crna Gora, Shisha Montenegro
    By nargile crna gora in forum Ostali oglasi
    Replies: 0
    Last Post: 23-09-15, 12:16
  3. Pa da se krene: CRNA GORA - Bugarska; CRNA GORA - Irska
    By ckamalama in forum Ostali sportovi
    Replies: 141
    Last Post: 07-09-08, 12:25

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •