Page 17 of 18 FirstFirst ... 7131415161718 LastLast
Results 401 to 425 of 446

Thread: Lokalni izbori - Herceg Novi (maj 2021)

  1. #401
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    7,120
    Thanks Thanks Given 
    111
    Thanks Thanks Received 
    1,675
    Thanked in
    974 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by SKOJ View Post
    A sta je sa SDP? Koji nije izasao na izbore "iz epidemioloških razloga" a u stvari samo zato da bi presuo svoje glasove DPSu? Sa SDP su imali 29% u avgustu a sad 22%. Pad od 7% ili oko četvrtine.
    URA 2020 oko 900 glasova SDP oko 300 glasova.

    URA 2021 oko 1200. Bas se pitam dje su.

    Svako ko poznaje prilike u HN zna kojim partijama naginju glasaci SDP tamo. Uostalom 2017 u HN je bila jedinstvena lista SDP - URA.

  2. #402
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by johnny bravo View Post
    Ne možemo babe i žabe sabirati.
    SDP nije izašao. Možda nisu izašli ni njihovi birači. Možda je dio otišao DPS-u. Možda URA-i. Možda (najvjerovatnije) i jedno i drugo i treće.

    Možemo nagađati, ali ne i pouzdano znati (bez nekih istraživanja).
    Sve je ovo nagadjanje, jer je tesko porediti opstinske i parlamentarne izbore i uticaj Zdravka... ali SDP je jos za izbore 2020 najavila koaliciju sa DPS i od tada se cvrsto drzi te politike. Nema smisla njihove birace racunati igdje sem uz DPS. Sigurno ima pojedinacnih izuzetaka, ali savez sa DPS je partijska politika.

  3. #403
    Join Date
    Jun 2009
    Posts
    6,049
    Thanks Thanks Given 
    536
    Thanks Thanks Received 
    636
    Thanked in
    386 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by samson View Post
    Ovaj rezultat u najsrpskijem gradu u CG pokazuje ono najbitnije. Narod se osvijestio, posebno Srbi, rekao bih. Koji ne dozvoljavaju da ih DF i DPS svadjaju i koriste za licne interese.

    DF je od njih htio napravit manjinu u Crnoj Gori zarad interesa Vucica i njihovih licnih, a DPS ih je htio istrijebiti.

    Ja se nadam da ce ovakav odnos se preliti i na glavni grad. Da ce posrnuce dva brata, DPS i DF se nastaviti. Da se ovaj narod malo okrene onom sto je od vitalnog znacaja za CG, a to je ekonomija i pravna drzava. Gdje ce svaki gradjanin imati ista prava bez obzira kako se nacionalno i vjerski izjasnjava.
    Tuzno je da zemlja od 600k stanovnika na poziciji kao nasa sto je, sa resursima koje imamo, bori se za puko prezivljavanje.
    Sad ce ispasti da branim dps, a samo cu postaviti par pitanja, e ili sam ja lud ili ti debelo lazes.
    I sta velis dps htio da vas istrijebi, znaci uzmi popis stanovnistva prije dps vladavine i uzmi iz vremena dps vladavine, uporedi brojeve i sve ce biti jasno. Dalje sta je to tebi kao Srbinu bilo uskraceno, a da smo mi Crnogorci koji smo bili protiv dpsa to imali, to dakle nema veze sa vjerom i nacijom, samo sa partijom. Cak se prije moze reci da smo mi Crnogorci vjerski uskraceni i opljackani, od izmanipulisanih komsija srpske nacionalnosti i od spc i za vrijeme dpsa, a pogotovo sad od ove vlasti.

  4. #404
    Join Date
    May 2012
    Posts
    5,594
    Thanks Thanks Given 
    139
    Thanks Thanks Received 
    472
    Thanked in
    244 Posts

    Default

    Povraca mi se od ugrozenosti u Crnoj Gori, jedino su Romi istinski ugrozeni a ovi ostali koriste "ugrozenost" da bi pravdali neko svoje ponasanje.
    Dps jeste stvarao atmosferu u kojoj je biti crnogorac znacilo da si anti-srpski nastrojen ali price o nekakvoj stravicnoj ugroznosti su smijesne, ne mogu se sjetit ko je lupio ono da je Srbima gore nego u NDH, debilizam cisti.
    "ne prdnjavi, prdnjavo ljudska..."

  5. #405
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,131
    Thanks Thanks Given 
    5,696
    Thanks Thanks Received 
    7,397
    Thanked in
    2,969 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by PavleCL View Post
    .....ne mogu se sjetit ko je lupio ono da je Srbima gore nego u NDH, debilizam cisti.
    Pokojni patrijarh Irinej

    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk

  6. #406
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Andromeda
    Posts
    15,723
    Thanks Thanks Given 
    2,091
    Thanks Thanks Received 
    4,631
    Thanked in
    2,474 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by PavleCL View Post
    Povraca mi se od ugrozenosti u Crnoj Gori, jedino su Romi istinski ugrozeni a ovi ostali koriste "ugrozenost" da bi pravdali neko svoje ponasanje.
    Dps jeste stvarao atmosferu u kojoj je biti crnogorac znacilo da si anti-srpski nastrojen ali price o nekakvoj stravicnoj ugroznosti su smijesne, ne mogu se sjetit ko je lupio ono da je Srbima gore nego u NDH, debilizam cisti.
    Evo rizikujuci da me nazovete rasistom, čime su tačno ugroženi?
    Time sto im se gleda kroz prste za kradje, ceranje djece da prose (i to je krivično djelo), time sto dobijaju grdne pare iz EU fondova za izgradnju stambenih kompleksa, onda eno ih u komite koliko oces, primaju pare za to.
    Forever young, i want to be forever young

  7. #407
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,149
    Thanks Thanks Given 
    658
    Thanks Thanks Received 
    687
    Thanked in
    336 Posts

    Default

    Ugroženi su upravo zato što ih država ne integriše. Ulažu se pare, a istinska emancipacija sporo ide - jer nema političke volje.
    Don't mind anything anyone tells you about anyone else. Judge everyone and everything for yourself.

  8. #408
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Andromeda
    Posts
    15,723
    Thanks Thanks Given 
    2,091
    Thanks Thanks Received 
    4,631
    Thanked in
    2,474 Posts

    Default

    Država ih ne integriše ili sami ne žele da se integrišu?
    Pa nije CG jedina država u Evropi koja ima Rome u svojoj populaciji, nešto ne vjerujem da baš nijedna država ne želi i nije pokušala da ih integriše.
    Forever young, i want to be forever young

  9. #409
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    615
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    80
    Thanked in
    43 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by opmne View Post
    Sad ce ispasti da branim dps, a samo cu postaviti par pitanja, e ili sam ja lud ili ti debelo lazes.
    I sta velis dps htio da vas istrijebi, znaci uzmi popis stanovnistva prije dps vladavine i uzmi iz vremena dps vladavine, uporedi brojeve i sve ce biti jasno. Dalje sta je to tebi kao Srbinu bilo uskraceno, a da smo mi Crnogorci koji smo bili protiv dpsa to imali, to dakle nema veze sa vjerom i nacijom, samo sa partijom. Cak se prije moze reci da smo mi Crnogorci vjerski uskraceni i opljackani, od izmanipulisanih komsija srpske nacionalnosti i od spc i za vrijeme dpsa, a pogotovo sad od ove vlasti.
    Znas kako ako ih po popisu ima 27-28 a u drzacnoj upravi 3% ili su nesposobni ili ako se izjasnjavas kao Srbin imas mnogo manje sansi da zavrsis u drzavnoj upravi. To je jedan vid diskriminacije tako da se pravis lud ili zivis u nekom svom svijetu van dodira sa stvarnoscu. Cim je par ljudi uslo u vladu, koji se izjasnjavaju kao Srbi, pometnja i hisyerija je nastala.u redovima DPS-a jer molim te Srbi ne mogu da odlucuju o icemu bitnom.Jel ti sad jasno o kakvoj ugrozenosti pricam ?

  10. #410
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Montenegro - where amazing happens
    Posts
    5,088
    Thanks Thanks Given 
    541
    Thanks Thanks Received 
    749
    Thanked in
    376 Posts

    Default

    Daj nam taj izvor o 3% Srba u državnoj upravi, molim te.
    In vino veritas

  11. #411
    Join Date
    Jun 2009
    Posts
    6,049
    Thanks Thanks Given 
    536
    Thanks Thanks Received 
    636
    Thanked in
    386 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by djordjije View Post
    Znas kako ako ih po popisu ima 27-28 a u drzacnoj upravi 3% ili su nesposobni ili ako se izjasnjavas kao Srbin imas mnogo manje sansi da zavrsis u drzavnoj upravi. To je jedan vid diskriminacije tako da se pravis lud ili zivis u nekom svom svijetu van dodira sa stvarnoscu. Cim je par ljudi uslo u vladu, koji se izjasnjavaju kao Srbi, pometnja i hisyerija je nastala.u redovima DPS-a jer molim te Srbi ne mogu da odlucuju o icemu bitnom.Jel ti sad jasno o kakvoj ugrozenosti pricam ?
    Ali covjece, kakav god bio dps ih je poslije referenduma kad je dobio izbore zvao srpske partije dva puta i oba puta su odbili. Poslije su pozicije dijelili po partiskom kljucu i potpuno je bilo normalno da ih nema, iz prostog razloga sto ogromnom vecinom glasaju svoje nacionalne partije koje ne zele da udju u vlast.

  12. #412
    Join Date
    Jun 2009
    Posts
    6,049
    Thanks Thanks Given 
    536
    Thanks Thanks Received 
    636
    Thanked in
    386 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by johnny bravo View Post
    Daj nam taj izvor o 3% Srba u državnoj upravi, molim te.
    To je sve ona fama kako su ugrozeni bili, znaci evo i sad je front ugrozen i crkva isto.

  13. #413
    Join Date
    Dec 2007
    Posts
    675
    Thanks Thanks Given 
    1,001
    Thanks Thanks Received 
    365
    Thanked in
    160 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by johnny bravo View Post
    Ok, prihvatam, "isti procenat" nije najsrećnija formulacija, ali nije ni drastični pad. Svakako stoji tvrdnja da su dobro prošli, koliko su bili investirani u kampanju.

    DPS + SD (2020): 4975/18998 = 26,20%
    DPS + SD (2021): 3680/16738 = 21,99%

    Razlika = 4,21% ili pad od 16,07%.

    Ako ja imam prave podatke.
    Kao posmatraču, ova računica mi zapada za oko jer je potpuno netacna. Naime, prema podacima koje je forumski kolega Wulfy stavio na nekoliko stranica prije ,a tiču se prethodnih izbora imamo da je
    2020. DPS + SD = 4737+352=5089
    2021. DPS+SD =3680

    Pad koji ova koalicija bilježi nije 16.07%(i otkud bas taj broj?) nego je naprotiv citavih 27,6%

    Ako pak uporedimo 2017 i 2021 god . imamo sljedece brojeve

    2017 DPS + SD = 5134+759 = 5893
    2021 DPS + SD = =3680

    Pad koji ova kolicija biljezi izmedju lokalnih izbora je 37,5 % iz fonda svojih biraca.
    Najplasticnije, manje za 2213 birača.

  14. The Following User Says Thank You to MLS For This Useful Post:


  15. #414
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Montenegro - where amazing happens
    Posts
    5,088
    Thanks Thanks Given 
    541
    Thanks Thanks Received 
    749
    Thanked in
    376 Posts

    Default

    Uzeo sam podatke sa sajta CEMI-ja.

    Opet, sabiraš babe i žabe... Moraš porediti relativne, ne apsolutne vrijednosti, jer nije ista izlaznost (veća je izlaznost bila veća 2020. nego 2021. godine).
    In vino veritas

  16. #415
    Join Date
    Dec 2007
    Posts
    675
    Thanks Thanks Given 
    1,001
    Thanks Thanks Received 
    365
    Thanked in
    160 Posts

    Default

    Bila izlaznost 50 ili 60 ili 100 posto, broj birača je jedino sto je važno. Broj birača DPSa se rapidno smanjuje u procentima većim nego sto su predočeni tvojom racunicom.
    Sa skoro 6000 došlo se na oko 5000 pa do 3680, sa tendencijom daljnjeg pada.

  17. #416
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Montenegro - where amazing happens
    Posts
    5,088
    Thanks Thanks Given 
    541
    Thanks Thanks Received 
    749
    Thanked in
    376 Posts

    Default

    Isto ti je povećanje/smanjenje plate od 50€, pa nema veze ako zarađuješ 500, 1500 ili 3000 eura? 50 eura je 50 eura?
    Last edited by johnny bravo; 10-05-21 at 19:23.
    In vino veritas

  18. #417
    Join Date
    Dec 2007
    Posts
    675
    Thanks Thanks Given 
    1,001
    Thanks Thanks Received 
    365
    Thanked in
    160 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by johnny bravo View Post
    Isto ti je povećanje/smanjenje plate od 50€, pa nema veze ako zarađuješ 500, 1500 ili 3000 eura? 50 eura je 50 eura?
    Moram priznati da je ova analogija prejaka za mene. Ne mogu je dokučiti.
    Ono sto shvatam je da je DPS ima jaku tendenciju pada u broju birača u dvocifrenim procentima ili pak u hiljadama izraženo u cijelim brojevima u kratkom vremenskom periodu.
    Logicno i očekivano.

  19. #418
    Join Date
    Jul 2009
    Location
    Boston
    Posts
    9,332
    Thanks Thanks Given 
    512
    Thanks Thanks Received 
    543
    Thanked in
    364 Posts

    Default

    Jedino se broj sigurnih glasača smanjio.
    "Što bi, ne bi" - Felix Brych, 05.03.2019.

  20. #419
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,351
    Thanks Thanks Given 
    3,485
    Thanks Thanks Received 
    8,466
    Thanked in
    4,567 Posts

    Default

    nije, no su se sigurni prebačili od jednih ka drugima

    Тapatalk
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  21. #420
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by johnny bravo View Post
    Daj nam taj izvor o 3% Srba u državnoj upravi, molim te.
    Ovom Informacijom prezentovali smo stvarno stanje u Upravi policije, po dubini, a koje bi nam poslužilo kao osnov za dalje aktivnosti u sprovođenju ovog ustavnog
    određenja. Na dostavljeni upitnik od 3.858 zaposlenih, na upitnik je odgovorilo 3.377 zaposlenih ili 87,53%, što predstavlja visok procenat dobijanja odgovora, odnosno ukazuje na relevantnost ovih podataka. Od ukupnog broja od 3.377 upitnika, u nacionalnom smislu, zaposleni su se izjasnili kao: Crnogorci 2.803 (83,00%), Srbi 223 (6,60%), Bošnjaci 172 (5,09%), Muslimani 84 (2,49%), Albanci 45 (1,33%), Romi 3 (0,09%), Hrvati 3 (0,09 %), ostali 5 (0,15%), dok njih
    39 (1.15%) se nije izjasnilo o nacionalnoj pripadnosti.

    https://www.gov.me/ResourceManager/F...269132&rType=2

  22. #421
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    "U praksi, brojni državni organi i institucije ipak krše Ustav, međunarodne standarde i domaće propise. Nova istraživanja ukazuju na negativan trend zastupljenosti pripadnika manjinskih naroda. Nacionalna struktura zaposlenih u državnim organima i organima državne uprave po istraživanju Ministarstva za ljudska i manjinska prava pokazuje da su se, od ukupnog broja tj. od 6,808 upitnika, u nacionalnom smislu, zaposleni izjasnili kao: Crnogorci 5.590 (82,11%), Srbi 497 (7,30%), Albanci 90 (1,32%), Bošnjaci 333 (4,89%), Muslimani 149 (2,19%), Romi 2 (0,03%), Hrvati 27 (0,40), ostali 24 (0,35%) dok se njih 96 (1,41) nijesu izjasnili",

    http://www.rtcg.me/vijesti/drustvo/1...-albanaca.html

  23. #422
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,131
    Thanks Thanks Given 
    5,696
    Thanks Thanks Received 
    7,397
    Thanked in
    2,969 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by SKOJ View Post
    Ovom Informacijom prezentovali smo stvarno stanje u Upravi policije, po dubini, a koje bi nam poslužilo kao osnov za dalje aktivnosti u sprovođenju ovog ustavnog
    određenja. Na dostavljeni upitnik od 3.858 zaposlenih, na upitnik je odgovorilo 3.377 zaposlenih ili 87,53%, što predstavlja visok procenat dobijanja odgovora, odnosno ukazuje na relevantnost ovih podataka. Od ukupnog broja od 3.377 upitnika, u nacionalnom smislu, zaposleni su se izjasnili kao: Crnogorci 2.803 (83,00%), Srbi 223 (6,60%), Bošnjaci 172 (5,09%), Muslimani 84 (2,49%), Albanci 45 (1,33%), Romi 3 (0,09%), Hrvati 3 (0,09 %), ostali 5 (0,15%), dok njih
    39 (1.15%) se nije izjasnilo o nacionalnoj pripadnosti.

    https://www.gov.me/ResourceManager/F...269132&rType=2
    I 95% na spisku sigurnih glasača

    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk

  24. #423
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    615
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    80
    Thanked in
    43 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by opmne View Post
    To je sve ona fama kako su ugrozeni bili, znaci evo i sad je front ugrozen i crkva isto.
    Ozbiljno ponekad sumljam da zivimo u istoj drzavi. Evo na svaki korak Milo i pajtosi optuzuju SPC da je kriva za svo zlo u drzavi i da joj je jedini cilj da posrbi/unisti Crnogorce i ti mi kazes da crkva nije ugrozena? nije sad kad su ove psihopate sisle sa vlasti,
    ali vidis sa cime su morali da zive godinama.
    Sto se Srba u CG tice, ako Srbiju i Srbe proglasavas za remetilacki faktor i za unutrasnjeg neprijatelja, naravno da neces takve ljude zaposlajvati u vosjci, policiji, bezbijednosnom sektoru,a ni u drzavnim sluzbama.
    A to kao pozivanje da udju u vlast je kao da NATO poziva Rusiju da udje u NATO, skroz neiskren i podal poziv. Cijela ti se politika zasniva na unutrasnjem i spoljnom neprijatelju i ti kao toga neprijatelja zaoves da saradjujete? Pa o cemu bi pricali i kako bi drzali vlast sve ove godine da nema zlih cetnika koji oce da progutaju Crnu Goru ( ne ulazim u to jesu li neke prosrpske partije ucestvovcale sa DPS u toj igri)?
    Ja iskreno ne znam koje ste vi fakultete zavrsavali i je li se izucavala logika na te fakultete ali ocigledno smo razlicite skole ucili.

    I da odgovorim ovima koji na opasku da je HN srpski grad, nalaze paralele sa madjaskim i bugarskim gradovima u Srbiji... Morate da svatite jednu stvar, vecini Srba u CG je Crna Gora maticna drzava, a ne Srbija.
    Srbi u CG smatraju da su potekli od istog naroda kao i Srbi u Srbiji ali svako ima svoju drzavu, isto je reci Srbinu iz CG da mu je maticna drzava Srbija kao da onom Srbinu iz Sumadije kazes da mu je maticna drzava Crna Gora. Ovo kad svatite bice vam lakse da razumijete neke procese u CG. Naravno postoje Srbi u CG koji masu zastavama drzave Srbije i mozda smatraju da im je to maticna drzava, ali po mojem misljenu takvij je mnogo manje .

  25. #424
    Join Date
    Nov 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    5,562
    Thanks Thanks Given 
    1,111
    Thanks Thanks Received 
    1,721
    Thanked in
    775 Posts

    Default

    Brate brisi ovo dok si na vrijeme,jer će ti se sprdat “milogorci”
    Ako nadjes jednog jedinog šumadinca da kaže da mu je matična zemlja crna gora,ja ću se taman izjasnit ka Šumadinac hahahah

    Nema tu smatranja nikakvog,ti ako priznaješ crnu goru kao nezavisnu drzavu ili ti je ona matična ili srbija,a oni koji su rodjeni u cg i svo im je porijeklo odavde a kažu da im je matična država Srbija ti ne priznaju crnu goru kao državu nego kao dio Srbije,kao šumadiju,vojvodinu itd.

    Znamo već kako jedan dio gleda na ovu drzavu i crnogorce,samo kao geografski pojam,ništa to sto je cg bila država kroz istoriju,sto na primjer šumadinci nemaju,ako već da ih izjednačavaš sa crnogorcima


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  26. #425
    Join Date
    Jul 2012
    Posts
    14,675
    Thanks Thanks Given 
    1,248
    Thanks Thanks Received 
    874
    Thanked in
    570 Posts

    Default Lokalni izbori - Herceg Novi (maj 2021)

    Quote Originally Posted by AdO_pG View Post
    Brate brisi ovo dok si na vrijeme,jer će ti se sprdat “milogorci”
    Ako nadjes jednog jedinog šumadinca da kaže da mu je matična zemlja crna gora,ja ću se taman izjasnit ka Šumadinac hahahah

    Nema tu smatranja nikakvog,ti ako priznaješ crnu goru kao nezavisnu drzavu ili ti je ona matična ili srbija,a oni koji su rodjeni u cg i svo im je porijeklo odavde a kažu da im je matična država Srbija ti ne priznaju crnu goru kao državu nego kao dio Srbije,kao šumadiju,vojvodinu itd.

    Znamo već kako jedan dio gleda na ovu drzavu i crnogorce,samo kao geografski pojam,ništa to sto je cg bila država kroz istoriju,sto na primjer šumadinci nemaju,ako već da ih izjednačavaš sa crnogorcima


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Ado, ebe te ime, nisi relevantan za 98% prosrb forumasa. znam kako razmisljaju. Ospice dobiju kad se umijesa musliman na temu crna gora srbija


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Last edited by Tripleta; 11-05-21 at 11:26.
    Postoje dvije velike ekipe u Milanu - Inter i Inter Primavera. Giuseppe Peppino Prisco.

Page 17 of 18 FirstFirst ... 7131415161718 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Lokalni izbori - Nikšić (mart 2021)
    By Admiral Vladimir Barović in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 2955
    Last Post: 07-12-23, 23:13
  2. Lokalni izbori, Ulcinj, Tuzi - 17.okt 2010
    By OSCAR in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 7
    Last Post: 17-10-10, 18:18
  3. Izbori za lokalni parlament, Cetinje 7.feb
    By OSCAR in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 171
    Last Post: 10-02-10, 22:58
  4. lokalni izbori u NK
    By getaway blues in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 6
    Last Post: 09-02-05, 13:03
  5. Kotor - lokalni izbori
    By -=H2SO4=- in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 11
    Last Post: 18-12-04, 02:21

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •