Page 98 of 146 FirstFirst ... 4888949596979899100101102108 ... LastLast
Results 2,426 to 2,450 of 3642

Thread: DK Leaks

  1. #2426
    Join Date
    Dec 2011
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,162
    Thanks Thanks Given 
    179
    Thanks Thanks Received 
    561
    Thanked in
    272 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ovizionizi View Post
    Ako zapad sve ovo iskulira i uputi nas na ovakve institucije, da u njima narod trazi pravdu.. mi smo u debelom kanalu, ljudi. Evropa mora da reaguje!
    Ja sam odje prije neki dan na drugu temu napisao neke po meni kljucne stvari.

    Ljudi kod nas ne razumiju da u drzavama poput CG sve odlucuje strani faktor. Oni mijenjaju vlasti,postavljaju nove,sastavljaju vlade,vuku sve konce.
    Tako da i ovi protesti zavise od geopolitike,iako smo mi jedna mala mikro drzavica.

    Amerika,EU,Rusija,Kina,itd. Morate znat da i oni imaju neke stavove da li treba promijenit vlast u CG. Oni se pitaju,ne Milo Djukanovic,on je tigar od papira. Ima moc/uticaj otprilike koliko i ja.

    Postavljam pitanje,kakve veze ima opozicija sa ovim stranim centrima,da li bi mogli da dobiju neciju podrsku...?
    Da li razliciti centri podrzavaju Djukanovica i Markovica i zasto ako je tako...?
    Da li neka strana sluzba stoji iza Knezevica...?

    Zasto se ne protestuje ispred predstavnistva EU,ambasade Njemacke i USA? Rusije? Je li to toliko opasno? Ne vlada se Crnom Gorom iz Vlade ili Predsjednistva,nego iz ambasada.

    Da li je Knezevic sve ovo pokrenuo u godini Kongresa DPS-a da bi se Djukanovic sklonio sa mjesta celnika partije,a na njeno celo dosao Markovic?

    Je li opozicija pro-ruski okrenuta ili zapravo Djukanovic...? To su neka pitanja...o kojima treba razmisljati...

    Meni je tuzno kad cujem protestante u Beogradu...koji se nadaju necemu,a ne razmisljaju o pravom ratu koji vode strane drzave za uticaj u njihovoj. Nisu svjesni toga.A od toga sve zavisi ko ce bit na vlasti. Tako je i kod nas samo sto smo mi mnogo manje bitni,manji smo i clan NATOa...

    Protesti kod nas mogu da uspiju ako budu dovoljno masovni,ako budu imali jasno vodjstvo i ciljeve. Ako ih preuzme i pametno bude vodila opozicija (tu ne racunam DF) a ne neki anonimni ljudi. Kojima svaka cast na hrabrosti, ali opozicionari imaju uticaj za konkretne stvari. Dakle treba organizovati dolaske iz drugih gradova, sve to finansirati itd...A samo mlatit ulicama, vikat Milo ovo Milo ono, nema od toga nista.

    Meni nije jasno zasto se o nekim iznad postavljenim pitanjima cuti u CG. Mogu da svatim zasto cuti vlast, njihovi mediji, analiticari itd itd..Ali zasto cuti opozicija,mediji poput Vijesti,neki pojedinci iz NVO...Progovorite konacno o stranim uticajima u CG,konkretno. Progovorite o sukobu Djukanovic-Markovic. Ako ga ima. Progovorite konacno je li vlast pro-EU ili nije. Razoblicitie stvari...mozda dobijete vecu podrsku gradjana..


    -

    Velis EU mora da reaguje. Oni njih maksimalno ekstremno podrzavaju vec decenijama. Najperverznije rijeci podrske dolazile su iz drzava EU i USA.
    Od Junkera, sa drugih kljucnih pozicija EU. Kako je samo Milo prosle godine docekan u EU parlamentu od njenog predsjednika. Iako sala nije bila puna...
    Tajani ga citavo vrijeme nije persirao i obracao mu se sa "Dragi Milo!" (italijanski - Caro Milo). Iako je ovaj vec poceo da daje izjave kako mi mozda ne moramo/ne trebamo tamo da ulazimo. Pa onda rijeci Majka Pensa prosle godine kad je bio, da smo mi.....sinonim uspjesne drzave.
    Svakako oni i one o kojima najljepse govore pustaju niz vodu kad odluce. Mene je licno to njihovo bizarno velicanje Mila i DPSa naceralo da budem protiv EU, tek sam skoro ublazio malo taj stav zbog nekih dogadjanja na svjetskoj sceni i crnogorskoj dje sam svatio znacaj EU u ovom momentu u Evropi i njen znacaj za CG.

  2. #2427
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,143
    Thanks Thanks Given 
    5,708
    Thanks Thanks Received 
    7,431
    Thanked in
    2,975 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ovizionizi View Post
    Ako zapad sve ovo iskulira i uputi nas na ovakve institucije, da u njima narod trazi pravdu.. mi smo u debelom kanalu, ljudi. Evropa mora da reaguje!
    Dzabe gledas u EU ili USA da ti rijese problem u nasem dvoristu. Sto bi se oni sechijali oko nas, ako mi nista ne radimo da rijesimo problem?

    Svako mora da uradi sto je do njega jer ako ovo prodje, I ostane Lomi na vlasti, onda smo stvarno zasluzili da nas satru.

    Opozicija mora da bojkotuje institucije sistema I da ne uprlja proteste, a gradjani da izadju u sto vecem broju kako bi poruka bila sto jasnija.

    Da se vratim na EU. Mislim da alternativa koja podrazumijeva ucesce DF-a za njih najvjerovatnije nije prihvatljiva. Ok, sad postoje opozicine snage koje su znatno jace od DF pa sad vjerovatno se moze racunati na odredjeni nivo podrske tim snagama.

    Mozda ne bi bilo lose da se artikulisu jasni I realni zahtjevi preko ovih protesta.

    Ja koliko cuh, desavaju se bitna pozicioniranja unutar DPSa.

    Ukoliko zapad odluci da rusi DPS ucinjece to preko manjinskih naroda, kao u Makedoniji.

    Sent from my HUAWEI CRR-L09 using Tapatalk

  3. #2428
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,232
    Thanks Thanks Given 
    785
    Thanks Thanks Received 
    1,518
    Thanked in
    756 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kimmi View Post
    Dzabe gledas u EU ili USA da ti rijese problem u nasem dvoristu. Sto bi se oni sechijali oko nas, ako mi nista ne radimo da rijesimo problem?
    A zasto je sve crno-bijelo u nasem narodu, dje sam ja to rekao da zapad treba SAM da rijesi nas problem? Ja pricam o reakciji. Logistici. U protivnom, Milova policija ce poloniti rebra svakom protestantu i izio vuk magarca. Ja pricam o takvoj vrsti podrske, koja ce samo dati vjetar u ledja narodu da odradi posao za sebe, a da se Milu svezu ruke.


  4. #2429
    Join Date
    Oct 2014
    Posts
    8,398
    Thanks Thanks Given 
    14,861
    Thanks Thanks Received 
    4,164
    Thanked in
    2,103 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Platinum View Post
    Ja sam odje prije neki dan na drugu temu napisao neke po meni kljucne stvari.

    Ljudi kod nas ne razumiju da u drzavama poput CG sve odlucuje strani faktor. Oni mijenjaju vlasti,postavljaju nove,sastavljaju vlade,vuku sve konce.
    Tako da i ovi protesti zavise od geopolitike,iako smo mi jedna mala mikro drzavica.

    Amerika,EU,Rusija,Kina,itd. Morate znat da i oni imaju neke stavove da li treba promijenit vlast u CG. Oni se pitaju,ne Milo Djukanovic,on je tigar od papira. Ima moc/uticaj otprilike koliko i ja.

    Postavljam pitanje,kakve veze ima opozicija sa ovim stranim centrima,da li bi mogli da dobiju neciju podrsku...?
    Da li razliciti centri podrzavaju Djukanovica i Markovica i zasto ako je tako...?
    Da li neka strana sluzba stoji iza Knezevica...?

    Zasto se ne protestuje ispred predstavnistva EU,ambasade Njemacke i USA? Rusije? Je li to toliko opasno? Ne vlada se Crnom Gorom iz Vlade ili Predsjednistva,nego iz ambasada.

    Da li je Knezevic sve ovo pokrenuo u godini Kongresa DPS-a da bi se Djukanovic sklonio sa mjesta celnika partije,a na njeno celo dosao Markovic?

    Je li opozicija pro-ruski okrenuta ili zapravo Djukanovic...? To su neka pitanja...o kojima treba razmisljati...

    Meni je tuzno kad cujem protestante u Beogradu...koji se nadaju necemu,a ne razmisljaju o pravom ratu koji vode strane drzave za uticaj u njihovoj. Nisu svjesni toga.A od toga sve zavisi ko ce bit na vlasti. Tako je i kod nas samo sto smo mi mnogo manje bitni,manji smo i clan NATOa...

    Protesti kod nas mogu da uspiju ako budu dovoljno masovni,ako budu imali jasno vodjstvo i ciljeve. Ako ih preuzme i pametno bude vodila opozicija (tu ne racunam DF) a ne neki anonimni ljudi. Kojima svaka cast na hrabrosti, ali opozicionari imaju uticaj za konkretne stvari. Dakle treba organizovati dolaske iz drugih gradova, sve to finansirati itd...A samo mlatit ulicama, vikat Milo ovo Milo ono, nema od toga nista.

    Meni nije jasno zasto se o nekim iznad postavljenim pitanjima cuti u CG. Mogu da svatim zasto cuti vlast, njihovi mediji, analiticari itd itd..Ali zasto cuti opozicija,mediji poput Vijesti,neki pojedinci iz NVO...Progovorite konacno o stranim uticajima u CG,konkretno. Progovorite o sukobu Djukanovic-Markovic. Ako ga ima. Progovorite konacno je li vlast pro-EU ili nije. Razoblicitie stvari...mozda dobijete vecu podrsku gradjana..


    -

    Velis EU mora da reaguje. Oni njih maksimalno ekstremno podrzavaju vec decenijama. Najperverznije rijeci podrske dolazile su iz drzava EU i USA.
    Od Junkera, sa drugih kljucnih pozicija EU. Kako je samo Milo prosle godine docekan u EU parlamentu od njenog predsjednika. Iako sala nije bila puna...
    Tajani ga citavo vrijeme nije persirao i obracao mu se sa "Dragi Milo!" (italijanski - Caro Milo). Iako je ovaj vec poceo da daje izjave kako mi mozda ne moramo/ne trebamo tamo da ulazimo. Pa onda rijeci Majka Pensa prosle godine kad je bio, da smo mi.....sinonim uspjesne drzave.
    Svakako oni i one o kojima najljepse govore pustaju niz vodu kad odluce. Mene je licno to njihovo bizarno velicanje Mila i DPSa naceralo da budem protiv EU, tek sam skoro ublazio malo taj stav zbog nekih dogadjanja na svjetskoj sceni i crnogorskoj dje sam svatio znacaj EU u ovom momentu u Evropi i njen znacaj za CG.
    Slažem se sa svim što si napisao. Ali zašto ne DF na protestima? Po meni,i ako se ne slažem u dosta toga sa njima, jedina prava opozicija. Ovim drugima ne vjerujem. Možeš li biti siguran u bilo kojeg od ostalih da nisu plaćeni kao Pajović. Ne možeš. A za DF sam siguran da bi ako ništa drugo pohapsio dobar dio DPSa da dođe na vlast.
    Jedna stvar, što se tiče našeg dragog Milaša mi je draga. Što sam siguran da ga ona Američka ambasadorka, ako joj je drago, može ga za uši vući on joj me bi smio reći nemoj. Sto posto.

    Sent from my ONEPLUS A6000 using Tapatalk

  5. #2430
    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    256
    Thanks Thanks Given 
    58
    Thanks Thanks Received 
    19
    Thanked in
    8 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by MeDo_JE View Post
    Bgm si se pošteno iscimao, a pogriješili su samo naziv emisije, kad klikneš na seriju koja stoji u tom terminu idu ti ukrštene riječi...

    Sent from Tapatalk
    Ajde ako imaš MOVE a vjerovatno imaš čim ovo pišeš, pokušaj da pronađeš šta se emitovalo od 21.00-22.45h
    Ta serija o kojoj pričaš traje od 20.10-21.00h, pa ukštene riječi prekida tačno u vrijeme kad Marković čita sporazum o krivici

  6. #2431
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Andromeda
    Posts
    15,751
    Thanks Thanks Given 
    2,119
    Thanks Thanks Received 
    4,656
    Thanked in
    2,482 Posts

    Default



    I ovaj lik obavlja funciju najvise instance u tuzilastvu, sreca bar sto ne obavlja kakvu ambasadorsku funkciju, i ovako nam se pola Evrope sprda sa mozgom.
    Forever young, i want to be forever young

  7. #2432
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    9,394
    Thanks Thanks Given 
    199
    Thanks Thanks Received 
    3,006
    Thanked in
    1,550 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ovizionizi View Post
    A zasto je sve crno-bijelo u nasem narodu, dje sam ja to rekao da zapad treba SAM da rijesi nas problem? Ja pricam o reakciji. Logistici. U protivnom, Milova policija ce poloniti rebra svakom protestantu i izio vuk magarca. Ja pricam o takvoj vrsti podrske, koja ce samo dati vjetar u ledja narodu da odradi posao za sebe, a da se Milu svezu ruke.
    Pa zato sto jeste tako. Ne moze se ocekivati od EU da kaze nista drugo sem rijesite to u institucijama sistema. Kakvim takvim, ali su uvijek istrajni u tome.
    Jesu li na pritisak neulaska u skupstinu izgurali da se raspravlja o novim izbornim zakonima. Jer znaju da nesto nije u redu.
    I onda DPS formira odbor kakav jeste, i ko im je dosao?DF i SDP. Da su ocutali to i bojkotovali sve ali sve pokusaje DPS-a da obrsmisli ovaj proces, i EU bi im stala na stranu
    Ali kumare....

  8. #2433
    Join Date
    May 2018
    Posts
    721
    Thanks Thanks Given 
    10
    Thanks Thanks Received 
    43
    Thanked in
    19 Posts

    Default

    Onaj Katnić je genijalac. Ono ne može blesav čovjek onakav nastup da ima. Ono je za Oskara.

  9. #2434
    Join Date
    Apr 2010
    Location
    Guanghzou, China
    Posts
    2,078
    Thanks Thanks Given 
    340
    Thanks Thanks Received 
    282
    Thanked in
    130 Posts

    Default

    This time next year we'll be millionaires

  10. #2435
    Join Date
    Mar 2005
    Posts
    12,416
    Thanks Thanks Given 
    5,552
    Thanks Thanks Received 
    4,990
    Thanked in
    2,082 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Platinum View Post
    Velis EU mora da reaguje. Oni njih maksimalno ekstremno podrzavaju vec decenijama. Najperverznije rijeci podrske dolazile su iz drzava EU i USA.
    Od Junkera, sa drugih kljucnih pozicija EU. Kako je samo Milo prosle godine docekan u EU parlamentu od njenog predsjednika. Iako sala nije bila puna...
    Tajani ga citavo vrijeme nije persirao i obracao mu se sa "Dragi Milo!" (italijanski - Caro Milo). Iako je ovaj vec poceo da daje izjave kako mi mozda ne moramo/ne trebamo tamo da ulazimo. Pa onda rijeci Majka Pensa prosle godine kad je bio, da smo mi.....sinonim uspjesne drzave.
    Svakako oni i one o kojima najljepse govore pustaju niz vodu kad odluce. Mene je licno to njihovo bizarno velicanje Mila i DPSa naceralo da budem protiv EU, tek sam skoro ublazio malo taj stav zbog nekih dogadjanja na svjetskoj sceni i crnogorskoj dje sam svatio znacaj EU u ovom momentu u Evropi i njen znacaj za CG.

    Evropa/Amerika/Rusija ili neko cetvri moze da reaguje tako sto ce izbaciti njima poznate malverzacije u etar. To je sasvim dovoljno sa njihove strane i dovoljno da dodje do promjene.

    Mozda je bolje pitanje je koliko bi ljudi, u regionu (vjerovatno i sire), i na kakvim pozicijama bilo uvuceno u tokove malverzacija zbog Mila Djukanovica.
    Having a parachute greatly increases your chance of surviving a long fall.
    Have a parachute.

  11. #2436
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    2,915
    Thanks Thanks Given 
    21
    Thanks Thanks Received 
    113
    Thanked in
    54 Posts

    Default

    Duh Toma Jokića je zaposjeo Katnićev govorni aparat.
    Ista boja glasa, ista priča. Treba ga povesti na neku seansu egzorcizma kod kakvog popa ili hodže.

    Slušaj njega, slušaj gađanje padežima sutkinje Mugoše, slušaj Miga i vidiš da taj mrčeni pravni fakultet oduvijek svaka šuša završava. I neka što završava, nego su u ovakvom sistemu stepenice pravljene za takve. Specijalni tužilac, sudija, ministar, gradonačelnik... Elementarnu pismenost ne savladaju a treba da uživaju naše povjerenje u njihovu stručnost? Sprdaju se sa nama. A i nije da smo za što bolje

  12. #2437
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    9,394
    Thanks Thanks Given 
    199
    Thanks Thanks Received 
    3,006
    Thanked in
    1,550 Posts

    Default

    Pa i nismo...

  13. #2438
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    Katnic isto ka tata Bobana Rajovica ahhahahahha

    Ka da ga je Katnic pravio



    Sent from my ONEPLUS A5000 using Tapatalk
    One Ring to Rule them all...

  14. #2439
    Join Date
    Oct 2014
    Posts
    8,398
    Thanks Thanks Given 
    14,861
    Thanks Thanks Received 
    4,164
    Thanked in
    2,103 Posts

    Default

    Ima li ovog najavljenog javljanja u 20h?

    Sent from my ONEPLUS A6000 using Tapatalk

  15. #2440
    Join Date
    Feb 2012
    Posts
    8,284
    Thanks Thanks Given 
    776
    Thanks Thanks Received 
    129
    Thanked in
    68 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by extravaganca View Post
    Ima li ovog najavljenog javljanja u 20h?

    Sent from my ONEPLUS A6000 using Tapatalk
    Ima evo poceo je ..
    Lezalo po zatvora, na sve spremno, sve probalo, na sve nauceno.

  16. #2441
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    14,039
    Thanks Thanks Given 
    5,044
    Thanks Thanks Received 
    2,446
    Thanked in
    1,318 Posts

    Default

    Daj linak?
    ...

  17. #2442
    Join Date
    Feb 2012
    Posts
    8,284
    Thanks Thanks Given 
    776
    Thanks Thanks Received 
    129
    Thanked in
    68 Posts

    Default

    Msm da ne moze link, preko instagrama live moze jedino preko aplikacije na telefonu.
    Lezalo po zatvora, na sve spremno, sve probalo, na sve nauceno.

  18. #2443
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    USA
    Posts
    11,450
    Thanks Thanks Given 
    4,229
    Thanks Thanks Received 
    4,536
    Thanked in
    2,201 Posts

    Default

    Koja je ovo glupost. Ugasih poslije 30 sekundi.
    "S tim nasim vojnicima, kazem vam, ne mozemo ni da idemo u lov na zeceve..."

  19. #2444
    Join Date
    Feb 2012
    Posts
    8,284
    Thanks Thanks Given 
    776
    Thanks Thanks Received 
    129
    Thanked in
    68 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by avet View Post
    Koja je ovo glupost. Ugasih poslije 30 sekundi.
    Bas, glupost teska.
    Nego jel ukapirah njega da ce on biti u cetvrtak na Prvu ,ili permutovah nesto?
    Lezalo po zatvora, na sve spremno, sve probalo, na sve nauceno.

  20. #2445
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    14,039
    Thanks Thanks Given 
    5,044
    Thanks Thanks Received 
    2,446
    Thanked in
    1,318 Posts

    Default

    A shto pricha DK?
    ...

  21. #2446
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    USA
    Posts
    11,450
    Thanks Thanks Given 
    4,229
    Thanks Thanks Received 
    4,536
    Thanked in
    2,201 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by AL no1 View Post
    A shto pricha DK?
    A sto prica. Nista ne prica.

    Pisu mu poruke raznorazne.
    - Pozdrav iz Danilovgrada. Izdrzi Duka Bazuka.
    - Nece Niksicani izdat Mila.

    A on odgovara dok cita...
    - Nije tacno. Niksicani mi se stalno javljaju sa podrskom.

    xaxaxax
    "S tim nasim vojnicima, kazem vam, ne mozemo ni da idemo u lov na zeceve..."

  22. #2447
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    Plužine
    Posts
    3,079
    Thanks Thanks Given 
    174
    Thanks Thanks Received 
    151
    Thanked in
    106 Posts

    Default

    Najjače je:
    "Imaš li kakav snimak đe Milo yebe" hahahaha

    Sent from my Pixel 2 XL using Tapatalk

  23. #2448
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,143
    Thanks Thanks Given 
    5,708
    Thanks Thanks Received 
    7,431
    Thanked in
    2,975 Posts

    Default

    DK na TV Budva upravo live

    Sent from my HUAWEI CRR-L09 using Tapatalk

  24. #2449
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Budva
    Posts
    13,798
    Thanks Thanks Given 
    1,486
    Thanks Thanks Received 
    4,955
    Thanked in
    2,321 Posts

    Default

    Danas čuh (lično ne vjerujem, ali eto, svakakvih varijanti bi na ovom forumu, pa ajde...) da Duško Knežević ovo radi u sihronizaciji sa Svetozarom Marovićem koji će uskoro (krajem mjeseca) da se nadoveže... Da sam ovo čuo od jedne osobe ne bih ni zapamtio, ali se nekoliko puta u čaršiji to čulo danas...

    Sent from my Motorola 8400

  25. #2450
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    N/A
    Posts
    13,800
    Thanks Thanks Given 
    2,235
    Thanks Thanks Received 
    3,409
    Thanked in
    1,502 Posts

    Default

    Marovic je lisica grbaljska, ne bi se cudio
    - Smrt fasizmu baba
    - I tebi sinko, i tebi

Page 98 of 146 FirstFirst ... 4888949596979899100101102108 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •