View Poll Results: Koliko imate kilograma

Voters
158. You may not vote on this poll
  • Ispod 40

    1 0.63%
  • Od 40 do 55

    6 3.80%
  • Od 55 do 70

    11 6.96%
  • Od 70 do 85

    44 27.85%
  • Od 85 do 100

    53 33.54%
  • Od 100 do 115

    27 17.09%
  • Preko 115

    16 10.13%
Page 22 of 28 FirstFirst ... 12181920212223242526 ... LastLast
Results 526 to 550 of 698

Thread: Idealna težina / Koliko imate kg?

  1. #526
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Andromeda
    Posts
    15,722
    Thanks Thanks Given 
    2,090
    Thanks Thanks Received 
    4,631
    Thanked in
    2,474 Posts

    Default

    Nema ti nista gore nego jesti 1 dnevno.
    Bolne ti je jedi 5x na dan, ali manje porcije.
    Forever young, i want to be forever young

  2. The Following User Says Thank You to technus For This Useful Post:


  3. #527
    Join Date
    Aug 2010
    Location
    Tamo đee se gusle čujuu
    Posts
    1,274
    Thanks Thanks Given 
    937
    Thanks Thanks Received 
    94
    Thanked in
    74 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by technus View Post
    Nema ti nista gore nego jesti 1 dnevno.
    Bolne ti je jedi 5x na dan, ali manje porcije.
    A zašto nema ništa gore? To znaš jer si probao ili jer su nam to pričali kad smo mali bili, pa ono, oni bolje znaju?

    Sent from my RNE-L21 using Tapatalk

  4. #528
    Join Date
    Aug 2010
    Location
    Tamo đee se gusle čujuu
    Posts
    1,274
    Thanks Thanks Given 
    937
    Thanks Thanks Received 
    94
    Thanked in
    74 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by guvarana View Post
    Sve ja to bucam i ekipa, naravno
    Fora je sto jedem jednom na dan, rijetko kad dva puta. Ugljene hidrate ne unosim vise od 20-ak grama dnevno. Secer 0, alkohol slabo, sokovi (osim Kole Zero) 0, voce 0, slatkisi 0. U glavnom sam na kafu i kiselu po cijeli dan, onda uvece se nesto pojede (bez ako nije okupljanje preko dana) i to je to. Vitamini i minerali.
    To je to... IF i jedan obrok dnevno, eventualno dva i nema zime.. Još ako osoba može da ukombinuje sa keto/carnivore, nema problema sa kilažom. I što je dobro navikneš se lako, nema potrebe da razmišljaš što ćeš jest za prvi obrok, drugi, treći, itd. I da ne širim o tome koliko fasting ima pozitivnih uticaja na zdravlje.

    I ja sam na brod, ali ja sam smrša jedno 20kg baš tim principom, naravno i trening je bio mnogo jak, ali i ishrana.. Opalim dva tri steka oko 9h naveče ili kasnije i miran narednih 20h.

    Sent from my RNE-L21 using Tapatalk

  5. #529
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    39,953
    Thanks Thanks Given 
    3,938
    Thanks Thanks Received 
    6,446
    Thanked in
    3,087 Posts

    Default

    to sa jednim obrokom dnevno je bas zdravo.
    nothing comes from violence and nothing ever could

  6. The Following User Says Thank You to goozica For This Useful Post:


  7. #530
    Join Date
    Jul 2009
    Location
    Boston
    Posts
    9,332
    Thanks Thanks Given 
    512
    Thanks Thanks Received 
    543
    Thanked in
    364 Posts

    Default

    Ako ti iznutra osjecas zelju da se nazderes, dzabe ti je sve
    "Što bi, ne bi" - Felix Brych, 05.03.2019.

  8. #531
    Join Date
    Oct 2014
    Posts
    8,271
    Thanks Thanks Given 
    14,559
    Thanks Thanks Received 
    4,038
    Thanked in
    2,046 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by guvarana View Post
    Sve ja to bucam i ekipa, naravno
    Fora je sto jedem jednom na dan, rijetko kad dva puta. Ugljene hidrate ne unosim vise od 20-ak grama dnevno. Secer 0, alkohol slabo, sokovi (osim Kole Zero) 0, voce 0, slatkisi 0. U glavnom sam na kafu i kiselu po cijeli dan, onda uvece se nesto pojede (bez ako nije okupljanje preko dana) i to je to. Vitamini i minerali.

    Veoma sam sklon gojenju, metabolizam mi je spor do ***** materine. Prosle godine sam isto ovo radio, samo sam imao 130kg, pa sam za dva ipo mjeseca sletio na 102 i morao batalit jer sam posao na brod. Tamo sam dobio 10kg (riza svaki dan, dva obroka), pa doma kad sam dosao bio je "daj sveeeega" i za dva mjeseca nabio preko 5kg. Sad posto od broda nista nema do polovine jula, rekao sam sebi da idem do dvocifrene kilaze zadnji put sam ispod 100 imao 2016 i to 84-5kg

    A sta cu kukavac, (skoro) milije mi se nabucat paste, pice, pive i slatkisa nego se na zensko popet. Fizicka aktivnost, hvala Bogu - 0, autom idem svudj. Od stana do kioska mi pjeske ima oko 120 metara, kolima skoro kilometar idemooooooooooo brmmmm ide gaaas
    Mislim da niko nije skloniji gojenju od mene. Evo primjera koji će to i potvrditi. Prije nekih 10ak godina (znači 24, 25 god.) odem sa đevojkom u Budvu na ljetovanje. Ostanemo 7 dana. Ne znam ni zašto sam se izmjerio kad sam krenuo. Uglavnom, tamo nisam jeo ništa specijalno puno, bilo je sigurno više brze hrane nego kad sam kod kuće, ali opet ništa specijalno. E stvarno na alkoholu nisam štedio. Primećujem ja da sam se udebljao. Kad smo se vratili ja na vagu. 6kg više. Znači za 7 dana 6kg. A nemojmo.
    Trenutno sam na najvećoj kilaži i ne smijem reći koliko. Cijeli život kuburim sa kilažom. Da BiH ostao u nekoj prihvatljivoj granici morao bih da sam uvijek na nekom režimu odnosno da striktno pazim šta jedem. Što nije uopšte jednostavno. Keto mi se dobro pokazao za skidanje kilograma ali opet dolazimo do onoga kad se prestane sa tim načinom dolazi do vraćanja kilograma. Itd itd.
    Quote Originally Posted by dontigar View Post
    To je to... IF i jedan obrok dnevno, eventualno dva i nema zime.. Još ako osoba može da ukombinuje sa keto/carnivore, nema problema sa kilažom. I što je dobro navikneš se lako, nema potrebe da razmišljaš što ćeš jest za prvi obrok, drugi, treći, itd. I da ne širim o tome koliko fasting ima pozitivnih uticaja na zdravlje.

    I ja sam na brod, ali ja sam smrša jedno 20kg baš tim principom, naravno i trening je bio mnogo jak, ali i ishrana.. Opalim dva tri steka oko 9h naveče ili kasnije i miran narednih 20h.

    Sent from my RNE-L21 using Tapatalk
    Nisam znao da jedeš samo tada? Jesi li siguran da je to ok?

    Sent from my ONEPLUS A6000 using Tapatalk

  9. #532
    Join Date
    Aug 2010
    Location
    Tamo đee se gusle čujuu
    Posts
    1,274
    Thanks Thanks Given 
    937
    Thanks Thanks Received 
    94
    Thanked in
    74 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by goozica View Post
    to sa jednim obrokom dnevno je bas zdravo.
    Čovjek, doktor, naučnik dobio nobelovu nagradu za to 'otkriće' i dođe neko da kaže e to ne može bit zdravo, a blage veze nema o tome.
    Mislim okej svako ima pravo na mišljenje, ali prije nego podijelimo valjda treba malo prošnjuvat o čemu se tu radi, zašto se posti, koji su benefiti, kakve su sve bolesti izliječene sa tim načinom, diabetisi reverzovani, čak i neke autoimune bolesti, itditd

    E sad očekujem i da neko kaže, ali sve je to farmacija, marketing, prodaja, da li suplemenata ili nekih 'zdravih' produkta na konto toga, knjige.. Uglavnom da neko zarađuje pare od toga fastinga.

    Baš naprotiv, potpuno besplatno, nikakve zarade od toga, svako može da prati tu metodu i tako..


    Sent from my RNE-L21 using Tapatalk

  10. #533
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    39,953
    Thanks Thanks Given 
    3,938
    Thanks Thanks Received 
    6,446
    Thanked in
    3,087 Posts

    Default

    nobelova nagrada za jedan obrok dnevno?
    nothing comes from violence and nothing ever could

  11. #534
    Join Date
    Aug 2010
    Location
    Tamo đee se gusle čujuu
    Posts
    1,274
    Thanks Thanks Given 
    937
    Thanks Thanks Received 
    94
    Thanked in
    74 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by goozica View Post
    nobelova nagrada za jedan obrok dnevno?
    Jes, bravo.
    Rekoh, poenta je post(fasting), ne broj obroka. Ali ako se pridržavaš tog načina ishrane ješćeš 1-2obroka dnevno.

    Proguglaj sledeće:
    - Yoshinori Ohsumi
    - Autophagy
    - Intermittent fasting

    Takođe imaš par dokumentaraca, možeš na YT naći.
    Ako stvarno imaš volje, pogledaj malo oko toga, i dok budeš čitala, gledala, radi to sa razumijevanjem, izbaci sve predrasude koje imaš.. Mogu se kladit da ćeš se vratit ovamo i reć pa ima logike ta tvoja priča i zašto ne porbati.

    Sent from my RNE-L21 using Tapatalk

  12. The Following User Says Thank You to dontigar For This Useful Post:


  13. #535
    Join Date
    Aug 2010
    Location
    Tamo đee se gusle čujuu
    Posts
    1,274
    Thanks Thanks Given 
    937
    Thanks Thanks Received 
    94
    Thanked in
    74 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by extravaganca View Post
    Mislim da niko nije skloniji gojenju od mene. Evo primjera koji će to i potvrditi. Prije nekih 10ak godina (znači 24, 25 god.) odem sa đevojkom u Budvu na ljetovanje. Ostanemo 7 dana. Ne znam ni zašto sam se izmjerio kad sam krenuo. Uglavnom, tamo nisam jeo ništa specijalno puno, bilo je sigurno više brze hrane nego kad sam kod kuće, ali opet ništa specijalno. E stvarno na alkoholu nisam štedio. Primećujem ja da sam se udebljao. Kad smo se vratili ja na vagu. 6kg više. Znači za 7 dana 6kg. A nemojmo.
    Trenutno sam na najvećoj kilaži i ne smijem reći koliko. Cijeli život kuburim sa kilažom. Da BiH ostao u nekoj prihvatljivoj granici morao bih da sam uvijek na nekom režimu odnosno da striktno pazim šta jedem. Što nije uopšte jednostavno. Keto mi se dobro pokazao za skidanje kilograma ali opet dolazimo do onoga kad se prestane sa tim načinom dolazi do vraćanja kilograma. Itd itd. Nisam znao da jedeš samo tada? Jesi li siguran da je to ok?

    Sent from my ONEPLUS A6000 using Tapatalk
    Više nego ok.
    Pogotovo za ljude koje kubure sa velikim viškom kilograma. Pogledaj i ti ovo što sam ostavio za 'goozica',
    Pa javi utiske

    Sent from my RNE-L21 using Tapatalk

  14. #536
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    28,830
    Thanks Thanks Given 
    4,706
    Thanks Thanks Received 
    9,698
    Thanked in
    3,670 Posts

    Default

    Moja "dijeta":

    Bar 3 baš obilna raznovrsna obroka dnevno, hleb isključivo ako se jede sendvič, uz sve ostalo hleb ne jedem (nije neko odricanje jer stvarno ne osjećam potrebu)

    Ako se tijesto jede onda isključivo ujutru (pica, priganice, palačinke...)

    Slatkiši ništa, može ponekad eto kad neko donese tortu na posa' jer mu je bila slava/rođendan, parče odbiti neću...

    Kako se smanjio unos slatkog, pojačavam onda voće koje jedem između ili posle obroka.

    Sokovi ništa sem prirodni (šargarepa/jabuka,pomorandža), to pijem svakodnevno skoro.

    Alkohol jednom nedeljno.

    Bez fizičke aktivnosti (teretana), na vagu idem dolje tu do 0.5kg do 1kg u početku, dok uz trening brojke idu i duplo.


    Naravno, ne kažem da će kod svakog ovo da "pali", mom metabolizu ovakav vid ishrane jednostavno odgovara.


    Jedno je sigurno, 3 obroka ljudi dnevno ili baaaarem 2, ne zajebavajte se!

    Sent from my Mi Note 10 using Tapatalk
    I wouldn’t trust a man who wouldn’t try to steal a little.

  15. The Following User Says Thank You to BiTrAtE For This Useful Post:


  16. #537
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    39,953
    Thanks Thanks Given 
    3,938
    Thanks Thanks Received 
    6,446
    Thanked in
    3,087 Posts

    Default

    sto vise obroka, to bolje. sad ne mislim da podjes na onu nasu temu i pojedes sve sto je zadnja 2 dana postavljano.
    i mengele je imao svoju "skolu polaznika", jesu zivjeli dugo, ali su izgledali bozemioprosti.
    nothing comes from violence and nothing ever could

  17. The Following User Says Thank You to goozica For This Useful Post:


  18. #538
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,131
    Thanks Thanks Given 
    5,695
    Thanks Thanks Received 
    7,397
    Thanked in
    2,969 Posts

    Default

    Meni je dosta ljudi pričalo pozitivno o nekoj dijeti 8/16. Pretpostavljam da je to ovaj IF koji se gore pomenuo.

    Suština dijete je da izabereš period od 8 sati u toku dana da jedeš. Meni lično odgovara petiod od 12-20h. Nakon 20h pa sjutra do 12h može samo voda, kafa i čajevi. Ništa sokovi, voće niti bilo šta drugo. U ovih osam sati možeš i 2 ili čak 3 obroka smjestiti i opet ide kao mršanje.


    Odlučio sam da probam jer sam dobio 6 kg za vrijeme korone. Nije uopšte teško držati, samo se sinoć kasno nesvjesno zeznuh sa nekim jagodama pa sam se iznervirao kad sam ukapirao da sam prekršio pravila dijete.

    Još da odem da kupim neke tegove, jer još mi se ne ide po teretanama.

    Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
    Last edited by kimmi; 31-05-20 at 10:43.

  19. #539
    Join Date
    Oct 2014
    Posts
    8,271
    Thanks Thanks Given 
    14,559
    Thanks Thanks Received 
    4,038
    Thanked in
    2,046 Posts

    Default

    Radio sam i ja taj način. Jeo u 12h i u 18h otprilike. Još dobar dio tog perioda bio na keto. Skidaju se kilogrami bez problema.

    Sent from my ONEPLUS A6000 using Tapatalk

  20. #540
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    13,932
    Thanks Thanks Given 
    4,984
    Thanks Thanks Received 
    2,397
    Thanked in
    1,283 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by extravaganca View Post
    Radio sam i ja taj način. Jeo u 12h i u 18h otprilike. Još dobar dio tog perioda bio na keto. Skidaju se kilogrami bez problema.

    Sent from my ONEPLUS A6000 using Tapatalk
    Preporuka od mene,i tebi i kimmiju,ako uz to pochnete bilo kakvu fizichku aktivnost dace rezultate na duže staze,u suprotnom ne nadajte se previshe,jeste da nije lako pochet',ali sve je stvar navike,uostalom neke lagane vjezbe koje nece biti previshe teshke,za pochetak dovoljno.

    P.S.I za brata bitrate-a važi!
    ...

  21. #541
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,131
    Thanks Thanks Given 
    5,695
    Thanks Thanks Received 
    7,397
    Thanked in
    2,969 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by extravaganca View Post
    Radio sam i ja taj način. Jeo u 12h i u 18h otprilike. Još dobar dio tog perioda bio na keto. Skidaju se kilogrami bez problema.

    Sent from my ONEPLUS A6000 using Tapatalk
    Koliko čitam loša stvar ove dijete je što, mada to je kod svake dijete problem, što se gube i mišići skidanjem kilograma. Zato moram da kupim tegove što prije. Sa teretanom mi se ne nastavlja iz razloga koje bih podveo pod covid19.

    Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

  22. #542
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,131
    Thanks Thanks Given 
    5,695
    Thanks Thanks Received 
    7,397
    Thanked in
    2,969 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by AL no1 View Post
    Preporuka od mene,i tebi i kimmiju,ako uz to pochnete bilo kakvu fizichku aktivnost dace rezultate na duže staze,u suprotnom ne nadajte se previshe,jeste da nije lako pochet',ali sve je stvar navike,uostalom neke lagane vjezbe koje nece biti previshe teshke,za pochetak dovoljno.
    Ma idem ja u teretanu... mislim išao sam dok se nije sve pozatvaralo.

    To mi je i bio način da gubim (ili održavam) kilograme uz čuvanje i nadogradnju mišićne mase. Pazio sam što jedem i trudio se da bude što manje UH a što više proteina.

    Zahvaljujući teretani i sad nakon ovog gojenja za vrijeme corone sam na minus od preko 17kg u odnosu na prije 3 godine recimo. A tad sam baš bio džora.

    Realnost je da ako je čovjek sklon gojenju mora konstantno da vodi računa o kilaži i reaguje kad treba i/ili vodi računa šta jede. Nije poenta da se smrša pa da se nakon toga krene pičiti tijestu, kremiću i slatkišima svaki dan.


    Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
    Last edited by kimmi; 31-05-20 at 11:22.

  23. #543
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    13,932
    Thanks Thanks Given 
    4,984
    Thanks Thanks Received 
    2,397
    Thanked in
    1,283 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kimmi View Post
    Ma idem ja u teretanu... mislim išao sam dok se nije sve pozatvaralo.

    To mi je i bio način da gubim kilograme uz čuvanje i nadogradnju mišićne mase. Pazio sam što jedem i trudio se da bude što manje UH a što više proteina.

    Zahvaljujući teretani i sad nakon ovog gojenja za vrijeme corone sam na minus od preko 17kg u odnosu na prije 3 godine recimo. A tad sam baš bio džora.

    Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
    Ok,ali opet je to duga pauza,sad da odesh necesh moci ni pola odraditi shto si nekad,znachi lagano pochni da se vracash u formu.
    Shto se tiche hljeba,evo vec 5 g uzimam iskljuchivo Pan Bauletto Integrale,nema greshke a najljepshi je kad se tostira,uz one integralne tortilje koje si bash ti preporuchio davno josh,milina mixat razne salate,sa tunjevinom,piletinom,itd.
    Obojica ulazite u godine kada se javlja hipertenzija,shto zbog stresa shto zbog gojaznosti,a jednom kad se pochne piti terapija,nema nazad,ja je uzimam vec ako se dobro sjecam 13g.,pishem samo iz dobre namjere,jer se ta bolest moze izbjeci,tj. da se ne uzimaju ljekovi ako je chovjek dovoljno fizichki aktivan ali konstantno,mada ako je vec prepisana,kao u mojem sluchaju,piti je i vjezbati i opet je sve ok
    ...

  24. #544
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    9,712
    Thanks Thanks Given 
    1,114
    Thanks Thanks Received 
    891
    Thanked in
    551 Posts

    Default

    Od kad sam izbačio ljeb i uobročio se (doručak i ručak redovno), ne večeram, smrša' sam 7 kg i bolje se ośećam.
    Sa želudcem nemam problema.
    Izbačio sam i grickalice (smoki, štapiće, čips), slatko ne jedem prije 5-6 i sad imam oko 87-88 što je za moju visinu ok (186).

  25. #545
    Join Date
    Oct 2014
    Posts
    8,271
    Thanks Thanks Given 
    14,559
    Thanks Thanks Received 
    4,038
    Thanked in
    2,046 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kimmi View Post

    Realnost je da ako je čovjek sklon gojenju mora konstantno da vodi računa o kilaži i reaguje kad treba i/ili vodi računa šta jede. Nije poenta da se smrša pa da se nakon toga krene pičiti tijestu, kremiću i slatkišima svaki dan.


    Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
    To je to. Ja sam skidao i po 30kg ali ih vraćao bez problema. Čim uslijedi opuštanje. Najgore je što nikako da nađem vremena ili ti da se natjeram da treniram. A kako sam dobio dosta kilograma onda se i sport (fudbal, basket) batalio. Povrijedih nogu zadnji put na fudbalu što mi je bio znak da više ne smijem dok ne smršam.

    Quote Originally Posted by AL no1 View Post
    Ok,ali opet je to duga pauza,sad da odesh necesh moci ni pola odraditi shto si nekad,znachi lagano pochni da se vracash u formu.
    Shto se tiche hljeba,evo vec 5 g uzimam iskljuchivo Pan Bauletto Integrale,nema greshke a najljepshi je kad se tostira,uz one integralne tortilje koje si bash ti preporuchio davno josh,milina mixat razne salate,sa tunjevinom,piletinom,itd.
    Obojica ulazite u godine kada se javlja hipertenzija,shto zbog stresa shto zbog gojaznosti,a jednom kad se pochne piti terapija,nema nazad,ja je uzimam vec ako se dobro sjecam 13g.,pishem samo iz dobre namjere,jer se ta bolest moze izbjeci,tj. da se ne uzimaju ljekovi ako je chovjek dovoljno fizichki aktivan ali konstantno,mada ako je vec prepisana,kao u mojem sluchaju,piti je i vjezbati i opet je sve ok
    Ja Sam već blizu terapije. Odnosno prepisana mi je u slučaju da pređe 90/140. Što se ne dešava često ali u zadnje vrijeme sve češće. Što je zadnji voz da to drugačije regulišem.

    Sent from my ONEPLUS A6000 using Tapatalk

  26. #546
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    Buduća Autonomna Pokrajina Boka Kotorska
    Posts
    8,255
    Thanks Thanks Given 
    1,347
    Thanks Thanks Received 
    1,813
    Thanked in
    836 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Markys View Post
    Ako ti iznutra osjecas zelju da se nazderes, dzabe ti je sve
    Skinu se ljudi i sa heroina, a da neće sa "junk food-a".

    Quote Originally Posted by jokaš View Post
    Od kad sam izbačio ljeb i uobročio se (doručak i ručak redovno), ne večeram, smrša' sam 7 kg i bolje se ośećam.
    Sa želudcem nemam problema.
    Izbačio sam i grickalice (smoki, štapiće, čips), slatko ne jedem prije 5-6 i sad imam oko 87-88 što je za moju visinu ok (186).
    E tooo brate, da je meni ovako
    Iste smo visine i ta kilaža najbolje izgleda na meni


    Nego ja imam još jedan strašno smarahući problem, povukao sam gene na majčinu stranu, pa čim prebacim 90kg počinju samo guzovi da mi rastu, drobina tek poslije 100
    I onda problem sa robom hahabab, a gledam drugove kad se nagoje samo stomak ispa'ne, a nogice i guzica kao vozač kamiona hhaha

    Sent from my HD1903 using Tapatalk
    Those about to rock, we salute you!

  27. #547
    Join Date
    May 2007
    Location
    Tv
    Posts
    22,866
    Thanks Thanks Given 
    3,187
    Thanks Thanks Received 
    5,532
    Thanked in
    2,242 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by guvarana View Post
    Skinu se ljudi i sa heroina, a da neće sa "junk food-a".



    E tooo brate, da je meni ovako
    Iste smo visine i ta kilaža najbolje izgleda na meni


    Nego ja imam još jedan strašno smarahući problem, povukao sam gene na majčinu stranu, pa čim prebacim 90kg počinju samo guzovi da mi rastu, drobina tek poslije 100
    I onda problem sa robom hahabab, a gledam drugove kad se nagoje samo stomak ispa'ne, a nogice i guzica kao vozač kamiona hhaha

    Sent from my HD1903 using Tapatalk
    Onda ne prelazi 90

    Sent from my Mi 9T using Tapatalk

  28. #548
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    Buduća Autonomna Pokrajina Boka Kotorska
    Posts
    8,255
    Thanks Thanks Given 
    1,347
    Thanks Thanks Received 
    1,813
    Thanked in
    836 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mojsije View Post
    Onda ne prelazi 90

    Sent from my Mi 9T using Tapatalk
    Lakse reci nego uciniti evo borim se, vidjecemo haha

    Sent from my HD1903 using Tapatalk
    Those about to rock, we salute you!

  29. #549
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Andromeda
    Posts
    15,722
    Thanks Thanks Given 
    2,090
    Thanks Thanks Received 
    4,631
    Thanked in
    2,474 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by dontigar View Post
    A zašto nema ništa gore? To znaš jer si probao ili jer su nam to pričali kad smo mali bili, pa ono, oni bolje znaju?

    Sent from my RNE-L21 using Tapatalk
    Nzm brate, ako je poenta da se smrsa za kratak rok pa onda ocim skines kilograme opet krenes na istu ishranu, nista uradio nisi, opet ce se vratiti, a ako je poenta izgladnjivanjem, prosto bilo, jer je meni jesti 1 dnevno nista drugo nego izgladnivanje.
    Najbitnije u svemu tome je fizicka aktivnost, bez toga mrka kapa.
    Forever young, i want to be forever young

  30. #550
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    6,142
    Thanks Thanks Given 
    254
    Thanks Thanks Received 
    1,140
    Thanked in
    556 Posts

    Default

    Zbilja, čudno je to. Dobio Nobela za nešto što se preporučuje u Bibliji koja je od kad. Život se odvija unazad.
    E sad, razlozi zbog kojih se posti su ovi ili oni.
    Zašto se ljudi goje? Od čega se štite? Dosta tu treba da se sjedne i popriča sa sobom.
    Za početak, najvažnije je svjesno i duboko disanje.
    "I shut my mouth and hold the light"

  31. The Following 3 Users Say Thank You to tigrovo_oko For This Useful Post:


Page 22 of 28 FirstFirst ... 12181920212223242526 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 2 users browsing this thread. (0 members and 2 guests)

Similar Threads

  1. koliko oziljaka imate?
    By Phénix in forum Sve i svašta
    Replies: 75
    Last Post: 13-06-12, 16:00
  2. Koliko recki imate?
    By LudnicaKovin in forum Sex i erotika
    Replies: 31
    Last Post: 28-10-10, 22:00
  3. Koliko imate...
    By Drug Tito in forum Sve i svašta
    Replies: 65
    Last Post: 12-01-09, 11:55
  4. Koliko godina vi imate
    By MNT in forum Sve i svašta
    Replies: 122
    Last Post: 20-05-07, 19:33

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •