Page 604 of 1249 FirstFirst ... 1045045545946006016026036046056066076086146547041104 ... LastLast
Results 15,076 to 15,100 of 31213

Thread: Vlada Crne Gore, 42. saziv

  1. #15076
    Join Date
    Jan 2020
    Posts
    941
    Thanks Thanks Given 
    767
    Thanks Thanks Received 
    119
    Thanked in
    80 Posts

    Default

    Do skora Lekic je bio jedan od rijetkih koje sam uvazavao, steta… prevara gradjana!


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  2. #15077
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Sad će DPS imati većinu u skupštini

    Vjerovatno će skupština završiti kao nefunkcionalana, čak nam se može desiti da Demokrate i URA bojkotuju sjednice da ne bi bilo kvoruma i da DPS ne bi mogao da izglasa ono što hoće.

    Možda najkomičnija stvar - ko po ustavu odlučuje je li skupština nefunkcionalna i treba li je raspustiti? Krivokapić

  3. #15078
    Join Date
    May 2007
    Location
    Tv
    Posts
    22,982
    Thanks Thanks Given 
    3,230
    Thanks Thanks Received 
    5,659
    Thanked in
    2,293 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by outline View Post
    "Mislim da u sve tri grupacije postoje političari koji bi mogli biti kompetentni predsjednici vlade, i da budem konkretan, mislim na Aleksu Bečića, Slavena Radunovića, Dritana Abazovića", rekao je Lekić.

    Slaven veli Radunović e Lekiću kako si otkrio pravo, splačinarsko lice. opet te DF kupio, ka kilo sira na Gintaš

    Тapatalk
    Lekic se otkrio onomad kad je skoro nazva premijera 'pajacem' i jos kojekakvim imenima.

    E zamisli kad pod stare dane postanes splacina... Ako si gospodin budi gospodin do kraja. Ipak u Cg izgleda te politika na dno povuce ako si predugo u istoj.

    Sent from my Mi 9T using Tapatalk

  4. #15079
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by SKOJ View Post
    Znam Sašu Radevića i sječam se kad je u durštvu rekao da je morao da se učlani u DPS i partijski aktivira jer drugačije nije mogao da napreduje. Je li dao ostavku zbog novih ili zbog nečeg drugog ne znam a ne znaš ni ti.
    Kako imaš živaca svaka ti čast. Koliko samo doktora je napuštilo KBC samo jer nisu mogli da gledaju gadluk "patriota" za sve ove decenije, a još zna ko koga mrzi na nacionalnoj osnovi...Njemu je dobar Nermin Abdić koji je pacijente savjetovao da ne idu u Beograd no u Zagreb...

  5. #15080
    Join Date
    May 2011
    Location
    BP-PG-BR ♥ Montenegro ♥
    Posts
    6,865
    Thanks Thanks Given 
    838
    Thanks Thanks Received 
    806
    Thanked in
    539 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by SKOJ View Post
    Sad će DPS imati većinu u skupštini

    Vjerovatno će skupština završiti kao nefunkcionalana, čak nam se može desiti da Demokrate i URA bojkotuju sjednice da ne bi bilo kvoruma i da DPS ne bi mogao da izglasa ono što hoće.

    Možda najkomičnija stvar - ko po ustavu odlučuje je li skupština nefunkcionalna i treba li je raspustiti? Krivokapić

    E pa show... samo nam još objasni kako to DPS može da izglasa šta hoće kad nemaju 41 poslanika ?
    Love, peace and respect.

  6. #15081
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Andromeda
    Posts
    15,764
    Thanks Thanks Given 
    2,132
    Thanks Thanks Received 
    4,666
    Thanked in
    2,487 Posts

    Default

    Fino, sa njihovom braćom i kumovima iz DF-a :-D
    Forever young, i want to be forever young

  7. #15082
    Join Date
    May 2011
    Location
    BP-PG-BR ♥ Montenegro ♥
    Posts
    6,865
    Thanks Thanks Given 
    838
    Thanks Thanks Received 
    806
    Thanked in
    539 Posts

    Default

    DF bojkotuje skupštinu
    Love, peace and respect.

  8. #15083
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    2,999
    Thanks Thanks Given 
    2,233
    Thanks Thanks Received 
    456
    Thanked in
    210 Posts

    Default

    Možda Medo pomogne, ako zatreba koji glas?

  9. #15084
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Andromeda
    Posts
    15,764
    Thanks Thanks Given 
    2,132
    Thanks Thanks Received 
    4,666
    Thanked in
    2,487 Posts

    Default

    Slika skuplja vijeka.

    Kakav cirkus od Parlamenta mi imamo


    Forever young, i want to be forever young

  10. The Following 6 Users Say Thank You to technus For This Useful Post:


  11. #15085
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,144
    Thanks Thanks Given 
    5,709
    Thanks Thanks Received 
    7,431
    Thanked in
    2,975 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by mneonly View Post
    E pa show... samo nam još objasni kako to DPS može da izglasa šta hoće kad nemaju 41 poslanika ?
    Mislim da za dosta stvari ne treba apsolutna većina (41 glas), već prosta ali je potreban kvorum (prisustvo 41 poslanika).


    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk

  12. #15086
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by mneonly View Post
    E pa show... samo nam još objasni kako to DPS može da izglasa šta hoće kad nemaju 41 poslanika ?
    "Skupština odlučuje većinom glasova prisutnih poslanika na sjednici kojoj prisustvuje više od polovine svih poslanika"

  13. #15087
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,766
    Thanks Thanks Given 
    10,917
    Thanks Thanks Received 
    2,128
    Thanked in
    1,087 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by SKOJ View Post
    Ko ne vidi državni interes Crne Gore u tome da se podrži izbor Joanikija taj je slijep kod očiju

    Ja shvatam da je partijskom vojniku DPS teško razlikovati privatno putovanje od državnog, ali navikavaćete se...
    Ovo sam ti još juce, prekjuce obiljezila za multiquote ali ne stigoh....molim te objasni mi kakav interes DRZAVNI moze da ima jedna gradjanska drzava, koja je uz uz to i multikonfesionalna i multinacionalna?! Da li to znači da je državni značaj za Crnu Goru i koji će papa biti izabran ili ko će biti vrhovni poglavar islamske zajednice u Crnoj Gori? Šta to pričaš?

    Quote Originally Posted by SKOJ View Post
    U pravu si, moja greška, pomiješao sam ga sa drugim ljekarom.
    Ali se nijesi libio da izrečeš...nebitno za ovu stvar, tako se izrekne mnogo stvari na ovom forumu...
    Uz sve želje da se u ovoj državi desi neka dobra stvar i BILO ŠTO se na bolje promijeni, mrka kapa, braniš neodbranjivo! Bukvalno nova vlada napravi jedan korak naprijed, a ne dva, nego cetiri unazad...i ako je to tebi dobro, onda ok...ćeraćemo se, pa dako jednom osvježi stvarno, jer trenutno ne da nije osvježilo. nego je vrlo zagušljivo u državi Crnoj Gori...toliko ideoloških razlika u jednom narodu ovako malom, na jednom ovako malom prostoru nije normalno! Nikome odje polazište nije isto! Vama ili nama (mislim na sve nas ovakve kakvi smo) , kako oćete, se razlikuje i stanovište šta znači sređena država, šta znači pravedna država, nama se razlikuje stanovište šta je zakonito, šta je dobro, šta je loše....ovo je užas!

    Da je vječna!
    Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
    ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!

  14. #15088
    Join Date
    Oct 2014
    Posts
    8,435
    Thanks Thanks Given 
    14,924
    Thanks Thanks Received 
    4,199
    Thanked in
    2,124 Posts

    Default

    Zvone, kad si izdržala 30 godina, a dobar dio i podržavala bivšu vlast, koje će evo biti išla punim koracima naprijed izdrži i ovu vala. Možeš toliko. Nego u ovoj ima Srba, pa još i vjernika zamisli i to onda postaje neizdrživo. I još kažeš ćerećemo se. A sa kim ćeš se to ćerati? I da, nama i vama nije isto poimanje države, zakona, sistema vrijednosti i svega ostalog što vodi ka jednoj sređenoj državi. Vama je to sve bilo ok do 30og. A đe si bila prije 30og?

    Sent from my KB2003 using Tapatalk

  15. #15089
    Join Date
    Oct 2014
    Posts
    8,435
    Thanks Thanks Given 
    14,924
    Thanks Thanks Received 
    4,199
    Thanked in
    2,124 Posts

    Default

    I još kažeš toliko je ideoloških razlika u ovako malom narodu. Sigurno je i za to kriva nova vlada. Sve je to Krivokapić zamutio. Toga do sad nije bilo. Ili te boljelo dupe do sad jer te se nije mnogo ticalo. Sve ti je bilo po taman kad su ideološke razlike u pitanju. A gle sad odjednom to problem. Duše male, moraćete se Ipak navići na neku novu Crnu Goru.
    A što se tiče konkretno vlade, sigurno je da ima grešaka ali ni približno kao bilo koja prije ove. I još kažeš za kraj da je vječna. Eeee. Kako je odbraniste. Jesi li se ogrnula zastavom?

    Sent from my KB2003 using Tapatalk

  16. #15090
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    26,368
    Thanks Thanks Given 
    2,806
    Thanks Thanks Received 
    3,999
    Thanked in
    1,936 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by SKOJ View Post
    Znam Sašu Radevića i sječam se kad je u durštvu rekao da je morao da se učlani u DPS i partijski aktivira jer drugačije nije mogao da napreduje. Je li dao ostavku zbog novih ili zbog nečeg drugog ne znam a ne znaš ni ti.
    Svaka ti istinita ovakva bila. Je li te sramota ponekad, ono makar zeru? Prije nego zabrljaš po nekome, provjeri je li to ta osoba, jer Radović i Radević nije isto.
    A prije svega toga, raspitaj se koliko je politički podoban zaista bio doktor koji je unio svježinu u IBD. Ali tamo je baš osvježilo bilo u njegovo pero.
    Svaka ti čast.
    Samo nastavi tako, i izbjegavaj pitanja po forumu a ostala relativizuj. Vaistinu osvježilo i kod tebe.
    Loše stvari dolaze u paketu, za dobre stvari treba vremena.

  17. #15091
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    9,397
    Thanks Thanks Given 
    199
    Thanks Thanks Received 
    3,008
    Thanked in
    1,552 Posts

    Default

    Kad su DPS i DF na istom zadatku.
    https://m.cdm.me/drustvo/raonic-nema...irektora-rtcg/
    Agencija za sprjecavanje korupcije je rekla da je sve u redu, jer su 2 clana savjeta RTCG dala otkaze na funkciju u GA prije stupanja u Savjet RTCG. Nema veze sto tome nema ni mjesec dana.
    Klasicna prica CG politike. Vratis knjizicu partiji 3 dana pred izbor i ti si nestranacka licnost

  18. The Following User Says Thank You to Hell Raiser For This Useful Post:


  19. #15092
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Dam Neck,Virginia
    Posts
    6,716
    Thanks Thanks Given 
    478
    Thanks Thanks Received 
    857
    Thanked in
    326 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kimmi View Post
    https://www.vijesti.me/vijesti/drust...Pos=2#cxrecs_s

    Miki Dikerson, koji sjutra, na poziv ministarke Tamare Srzentić, dolazi u Crnu Goru, jedan je od najvećih svjetskih stručnjaka za digitalne servise. On će u narednim sedmicama boraviti u Crnoj Gori kako bi pružio podršku ministarki Srzentić i njenom timu u započetim procesima digitalne transformacije javne uprave, kao i da, imajući u vidu njihovo bogato iskustvo u zajedničkog radu sa Vladama širom svijeta, pomogne u daljem prepoznanju izazova na polju e-uprave, digitalnih servisa, politika i procesa koji to prate, kao i budućeg plana digitalnog razvoja. Takođe, cilj njegove posjete je i da se privuku ostali IT stručnjaci i digitalni nomadi iz svijeta koji svojom ekspertizom mogu pomoći u daljem digitalnom razvoju naše zemlje.

    Ministarka javne uprave, digitalnog društva i medija Tamara Srzentić navodi da je Dikerson pokretač transformacije mnogih vlada u svijetu, te da je on neko ko je radio u vladinim timovima širom svijeta na rješavanju njihovih digitalnih izazova i usmjeravanja digitalnog razvoja.



    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk

    Miki je prvi u nizu brojnih svjetskih stručnjaka, koje želim da dovedem u Crnu Goru, čijih recimo 10 konsultantskih dana koša i do million dolara, ali koji će u Crnoj Gori u potpunosti besplatno raditi sa nama i na tome sam mu jako zahvalna. Sa njim ćemo pokrenuti i druge stručnjake koji će nam se pridružiti i pomoći u daljem razvoju”, jasna je Srzentić.

    Ovaj je bio odje prije 3 4 godine,za avionsku kartu i 3 puna obroka...Sad eo vidim da coek kosta dnevno ka Milojkova mecka
    ↯↯Dodje li ti nekad da skocis sa mosta,da li je i tebi nekad svega dosta↯↯

  20. #15093
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,696
    Thanks Thanks Given 
    3,572
    Thanks Thanks Received 
    8,661
    Thanked in
    4,665 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Hell Raiser View Post
    Kad su DPS i DF na istom zadatku.
    https://m.cdm.me/drustvo/raonic-nema...irektora-rtcg/
    Agencija za sprjecavanje korupcije je rekla da je sve u redu, jer su 2 clana savjeta RTCG dala otkaze na funkciju u GA prije stupanja u Savjet RTCG. Nema veze sto tome nema ni mjesec dana.
    Klasicna prica CG politike. Vratis knjizicu partiji 3 dana pred izbor i ti si nestranacka licnost
    tražiše dlaku u jajetu Markoviću, sve su mu provjeravali po par puta, samo da bi našli razlog da nekako ne bude kandidat. ali zato Boki, čiji zaposleni su dio savjeta, sve lagano. ali Boki je avanzova sad u Srbina jer mu je tako reka DF. ne isplati se biti Crnogorac više. a Emilo Labudović i ekipa iz Srpske TV samo čekaju rasplet pa da se vrate staroj kući. da opet propagiraju neke nacionalističke ideje. jer fali para Emilu, treba plaćat struju u onih par nekretnina koje je dobio jer se sipaju milioni. mada on je mala maca za Simonovića

    Тapatalk
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  21. #15094
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    nk
    Posts
    22,595
    Thanks Thanks Given 
    7,526
    Thanks Thanks Received 
    4,603
    Thanked in
    1,780 Posts

    Default

    Odakle rekosmo dolaze info da je avanzovao u Srbina i da je Df pion...?
    #fakenews

  22. #15095
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by hercules View Post
    Svaka ti istinita ovakva bila. Je li te sramota ponekad, ono makar zeru? Prije nego zabrljaš po nekome, provjeri je li to ta osoba, jer Radović i Radević nije isto.
    A prije svega toga, raspitaj se koliko je politički podoban zaista bio doktor koji je unio svježinu u IBD. Ali tamo je baš osvježilo bilo u njegovo pero.
    Svaka ti čast.
    Samo nastavi tako, i izbjegavaj pitanja po forumu a ostala relativizuj. Vaistinu osvježilo i kod tebe.
    Meni ne smeta da priznam kad pogriješim, za razliku od nekih koji bi prije crkli. Nije da mislim na tebe, ali mislim i na tebe

    Desi se, zapamtio sam drugog ljekara a pogrešno se sjetio ovog.

  23. #15096
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by zvoncica View Post
    Ovo sam ti još juce, prekjuce obiljezila za multiquote ali ne stigoh....molim te objasni mi kakav interes DRZAVNI moze da ima jedna gradjanska drzava, koja je uz uz to i multikonfesionalna i multinacionalna?! Da li to znači da je državni značaj za Crnu Goru i koji će papa biti izabran ili ko će biti vrhovni poglavar islamske zajednice u Crnoj Gori? Šta to pričaš?

    Ali se nijesi libio da izrečeš...nebitno za ovu stvar, tako se izrekne mnogo stvari na ovom forumu...
    Uz sve želje da se u ovoj državi desi neka dobra stvar i BILO ŠTO se na bolje promijeni, mrka kapa, braniš neodbranjivo! Bukvalno nova vlada napravi jedan korak naprijed, a ne dva, nego cetiri unazad...i ako je to tebi dobro, onda ok...ćeraćemo se, pa dako jednom osvježi stvarno, jer trenutno ne da nije osvježilo. nego je vrlo zagušljivo u državi Crnoj Gori...toliko ideoloških razlika u jednom narodu ovako malom, na jednom ovako malom prostoru nije normalno! Nikome odje polazište nije isto! Vama ili nama (mislim na sve nas ovakve kakvi smo) , kako oćete, se razlikuje i stanovište šta znači sređena država, šta znači pravedna država, nama se razlikuje stanovište šta je zakonito, šta je dobro, šta je loše....ovo je užas!

    Da je vječna!
    Ako ti ne vidiš da se BILO što nabolje promijenilo onda malo o čemu imamo da pričamo. Jer ja vidim dosta toga što je bolje, od brige za budžet, otkrivanja ilegalnog prisluškivanja, refinansiranja dugova, podrške Zapada, zamjene Veljovića Brđaniniom itd, itd...

    Što se toga tiče, ja vidim jasan interes Crne Gore u tome da mitropolit ovdje bude Joanikije a ne neki Vučićev pulen. Isto kao što bih vidio jasan interes da reis bude Fejzić a ne neki Zukorlićev radikal. Nema veze o kojoj konfesiji se radi, nisu svi kandidati uvijek podjednako prihvatljivi za državu.

    Ti ako ne vidiš razlike između Joanikija i Vučićevog mitropolita i uticaja toga na budućnost Crne Gore mi opet nemamo puno o čemu da pričamo.

  24. #15097
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by MeDo_JE View Post
    Odakle rekosmo dolaze info da je avanzovao u Srbina i da je Df pion...?
    Sam Raonić kad pregovaras okolo sa budućim timom urednika kaže ljudima da mu je osiguran izbor u Savjetu. Opštepoznata je činjenica da je to moguće jer ima DF glasove. DF bi radije njega vidio nego Markovića, koji jeste Srbin ali nije Vučićev Srbin. Taman kao što bi DF radije Abazovića za premijera nego Krivokapića.

    Nema toga što je DF-u mrskije od Srbina u Crnoj Gori koji odbija ideju da mu je Mandić "predstavnik" a Vučić "vođa".

  25. #15098
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    26,368
    Thanks Thanks Given 
    2,806
    Thanks Thanks Received 
    3,999
    Thanked in
    1,936 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by SKOJ View Post
    Meni ne smeta da priznam kad pogriješim, za razliku od nekih koji bi prije crkli. Nije da mislim na tebe, ali mislim i na tebe
    Desi se, zapamtio sam drugog ljekara a pogrešno se sjetio ovog.
    Nije ni meni problem.
    Nego dobro. Važno je bljucnut na nekoga i relativizovat sve.
    Loše stvari dolaze u paketu, za dobre stvari treba vremena.

  26. #15099
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    nk
    Posts
    22,595
    Thanks Thanks Given 
    7,526
    Thanks Thanks Received 
    4,603
    Thanked in
    1,780 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by SKOJ View Post
    Sam Raonić kad pregovaras okolo sa budućim timom urednika kaže ljudima da mu je osiguran izbor u Savjetu. Opštepoznata je činjenica da je to moguće jer ima DF glasove. DF bi radije njega vidio nego Markovića, koji jeste Srbin ali nije Vučićev Srbin. Taman kao što bi DF radije Abazovića za premijera nego Krivokapića.

    Nema toga što je DF-u mrskije od Srbina u Crnoj Gori koji odbija ideju da mu je Mandić "predstavnik" a Vučić "vođa".
    Velika je razlika između "Df bi izabrao bilo koga samo da ne bude Marković" i "On je Df pion i avanzovao u Srbina"...
    #fakenews

  27. #15100
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by MeDo_JE View Post
    Velika je razlika između "Df bi izabrao bilo koga samo da ne bude Marković" i "On je Df pion i avanzovao u Srbina"...
    Istina. Ja njemu prije ove priče nemam ništa da zamjerim.

    Sad me baš iznenadio da prihvata da bude izabran kao DF kandidat i preuzima posao za koji nema nikakve kvalifikacije.

Page 604 of 1249 FirstFirst ... 1045045545946006016026036046056066076086146547041104 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. 21 maj 2006 Nezavisnost Crne Gore - 8 septembar 2011 Okupacija Crne Gore
    By Montenegrino-CT in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 82
    Last Post: 09-09-11, 22:46
  2. Nova Vlada Crne Gore
    By MonterO in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 173
    Last Post: 11-06-09, 11:25
  3. Vlada Crne Gore Ne Odustaje Od Potapanja Tare
    By Pirun in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 130
    Last Post: 24-11-06, 10:14
  4. Zasto cuti Vlada Crne Gore
    By Dobrusky in forum Politika generalno
    Replies: 15
    Last Post: 20-05-05, 09:46
  5. Vlada Crne Gore krije ratne zlocince
    By Dobrusky in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 2
    Last Post: 10-04-05, 05:23

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •