Page 56 of 214 FirstFirst ... 64652535455565758596066106156 ... LastLast
Results 1,376 to 1,400 of 5331

Thread: Novi sastav Vlade Crne Gore-diskusija

  1. #1376
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Baš fino potkrovlje
    Posts
    8,419
    Thanks Thanks Given 
    2,975
    Thanks Thanks Received 
    1,432
    Thanked in
    771 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by 17.posa View Post
    U Njemackoj? A ne sprdajmo se. Demohriscanska stranka u Crnoj Gori bi bila pod direktnim uticajem MCP, a to nije malo desno i malo konzervativno, nego poprilično. Ili misliš da bi to bila ispostava Angele Merkel u Crnoj Gori.
    Па да ли треба да се забрани црква јер се теби то не свиђа?
    Или да се забрани поартија која би узаступала интересе вјерника?
    Ја чекам посао али волим ову земљу!



    А што пијем кад ми шкоди
    ко ће кући да ме води?

  2. #1377
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Baš fino potkrovlje
    Posts
    8,419
    Thanks Thanks Given 
    2,975
    Thanks Thanks Received 
    1,432
    Thanked in
    771 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Djed_Djuro View Post
    Počeli već jesu na lokalu. Opet su izabrali Carevića za gradonačelnika Budve, a čovjek je do guše korumpiran, ali ebigica kad voli crkvu. Primanje preletača iz SD-a i DPS-a je takođe rad, meni sve miriše da će biti sjaši Kurta da uzjaši Murta.
    Одлично, онда знаш против кога да гласаш на следеће изборе.

    Quote Originally Posted by Sidewinder View Post
    Ne moze bit granice...cim je koalicija ovoliko nehomogena sa previse izrazenim razlikama.
    Morace se peglat razna nezadovoljstva i jednacine rukovodecim mjestima na nizim levelima institucija nazalost.
    Само да не буде да за мјесто чистачице треба веза и већ смо напредовали.

    Quote Originally Posted by ResidentEvil View Post
    Ovom izjavom je saradnja URE i ZBCG završena.
    Кад излазе из коалиције, прича ли се што?
    Ја чекам посао али волим ову земљу!



    А што пијем кад ми шкоди
    ко ће кући да ме води?

  3. The Following User Says Thank You to Mstislav For This Useful Post:


  4. #1378
    Join Date
    Dec 2010
    Posts
    659
    Thanks Thanks Given 
    337
    Thanks Thanks Received 
    64
    Thanked in
    42 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mstislav View Post
    Па да ли треба да се забрани црква јер се теби то не свиђа?
    Или да се забрани поартија која би узаступала интересе вјерника?
    Crkva da se zabrani? Zašto? A da se smanji uticaj crkve na politiku, to svakako.
    Partija da se zabrani? Zašto? Ali da očekujem od nje nešto pozitivno, ne očekujem.
    Ne bih se smio zaklet', ali mi se isto cini da je to onako kako ja kazem

  5. #1379
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Baš fino potkrovlje
    Posts
    8,419
    Thanks Thanks Given 
    2,975
    Thanks Thanks Received 
    1,432
    Thanked in
    771 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by 17.posa View Post
    Crkva da se zabrani? Zašto? A da se smanji uticaj crkve na politiku, to svakako.
    Partija da se zabrani? Zašto? Ali da očekujem od nje nešto pozitivno, ne očekujem.
    Не него рече

    Ne znam koliko bi se sa njima usrećili, to bi bila stranka koja bi zastupala interese crkve, a to je lijepo ako ćemo da postanemo desničarsko konzervativno društvo, sto nadam se nije cilj.

    па не знам што те тишти што неко хоће политички да се организује?
    Оснивање партије демохришћанске не значи да постајемо десничарско конзервативно друштво.
    Ваљда ће твоји десничари из сдп-а одбранити тековине антифашизма и мултивјерске и нацвионалне државе?
    Или планирају да се угасе?
    Ја чекам посао али волим ову земљу!



    А што пијем кад ми шкоди
    ко ће кући да ме води?

  6. #1380
    Join Date
    Dec 2010
    Posts
    659
    Thanks Thanks Given 
    337
    Thanks Thanks Received 
    64
    Thanked in
    42 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mstislav View Post
    Не него рече

    Ne znam koliko bi se sa njima usrećili, to bi bila stranka koja bi zastupala interese crkve, a to je lijepo ako ćemo da postanemo desničarsko konzervativno društvo, sto nadam se nije cilj.

    па не знам што те тишти што неко хоће политички да се организује?
    Оснивање партије демохришћанске не значи да постајемо десничарско конзервативно друштво.
    Ваљда ће твоји десничари из сдп-а одбранити тековине антифашизма и мултивјерске и нацвионалне државе?
    Или планирају да се угасе?
    A ne osnivanje, ali njihova vladavina znači.
    Za SDP sam ti objasnio ranije. Nisam ja nikakav njihov simpatizer, član ili bilo sto takvo. Glasao sam za njih jer su mi najmanje smrđeli od ponude, a dobro su smrđeli. Svašta za njih mislim negativno, ali to da su desničari, ne bih rekao.
    Ne bih se smio zaklet', ali mi se isto cini da je to onako kako ja kazem

  7. The Following User Says Thank You to 17.posa For This Useful Post:


  8. #1381
    Join Date
    Jul 2012
    Posts
    14,674
    Thanks Thanks Given 
    1,248
    Thanks Thanks Received 
    874
    Thanked in
    570 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ResidentEvil View Post
    Ovom izjavom je saradnja URE i ZBCG završena.
    Nema sanse. Radi Dritana CG moze sva splamceti (figurativno) ali Milo mora pasti. Licni animozitet Abazovica prema Djukanovicu je u pitanju


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Postoje dvije velike ekipe u Milanu - Inter i Inter Primavera. Giuseppe Peppino Prisco.

  9. #1382
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Dam Neck,Virginia
    Posts
    6,699
    Thanks Thanks Given 
    467
    Thanks Thanks Received 
    842
    Thanked in
    321 Posts

    Default

    Prije ce bit prof perovica nego dritana.
    A mozda je i joint initiative.

    Sent from my SM-G985F using Tapatalk
    ↯↯Dodje li ti nekad da skocis sa mosta,da li je i tebi nekad svega dosta↯↯

  10. #1383
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Budva
    Posts
    13,719
    Thanks Thanks Given 
    1,468
    Thanks Thanks Received 
    4,881
    Thanked in
    2,290 Posts

    Default

    Kako je politika uobličena od strane DPS-a u predhodnih 30 godina branila interese Crne Gore?
    - tako što je ušla u zagrljaj politici Slobodana Miloševića i izolovala nas od ostatka planete.
    - tako što je resurse države podredila privatnim interesima pojedinaca.
    - tako što imamo produbljena podjele.
    - tako što smo ,,hibridna demokratija".

    Nova vlada može da promijeni gore opisano ,, zalaganje za interese Crne Gore"". No, još nije urađen prvi korak koji se zove formiranje vlade, a već ima vidovitih koji znaju da će sve biti po starom. Možda hoće, možda neće.
    Eh, da, to URA treba da brani nacionalne interese Crne Gore onako kako je brani DPS? Mogu odgovorno da tvrdim - nikada neće valorizovati državu onako kako je to radio DPS. Tačka.

    Sent from my Motorola 8400

  11. The Following 8 Users Say Thank You to wulfy For This Useful Post:


  12. #1384
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by johnny bravo View Post
    Eto tako.
    "Srpski svet", pokušaj broj...?

    Inače, manje bitno, Krivokapić ne može da zove Vučića u posjetu, jer će on biti premijer, a Vučić je predsjednik. Može da pozove jedino Brnabić.

    Link: https://rs-lat.sputniknews.com/regio...kralja-nikole/
    Sad se i kralja Nikole odricemo, ni njegova prica nam ne valja, zar ne bjese on prognani crnogorski suveren koji je hrabro drzao upaljenu zublju crnogorske drzavnosti :-)

  13. #1385
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    5,015
    Thanks Thanks Given 
    3,841
    Thanks Thanks Received 
    3,110
    Thanked in
    1,591 Posts

    Default

    Narode nisam moderator ali moraju li ovakve echo chambers. Ali stvarno...

    Krivokapić očigledno voli da lupi, odnosno da iznese ono što stvarno misli, a to je da je Crna Gora srpska država.

    Svako ko misli drugačije, a to značajno utiče na njegovo opredjeljenje imaće to u vidu da narednim izborima, kao i one kojima to nije smetalo da budu sa njime u koaliciji. Kao i one za koje je Krivokapić previše mek nacionalno, pa su opet partneri.

    Realno, u novoj Vladi nema ni jedna partija sa nacionalnim crnogorskim predznakom ako izuzmemo Meda koji se resetovao pokušavajući da tu upeca svoju nišu, uprkos tome što se do parlamenta doguzeljao na Mandićevo šlepanje zadnjih 3 puta.

    Budva 2020 vam je otprilike model za Crnu Goru 2024, ukoliko vlada opstane do tada. Zajahaće najkorumpiraniji i najbeskrupulozniji iz sadašnje koalicije. URA će, ako budu dobri i preskoče cenzus, biti privezak, a vjerovatno neće ni to.

    Ideje o postepenom smanjenju uticaja DF i Crkve imaju više komentara. Lololololo, rofl, lmao itd... Jeste ja sam dosta puta gledao da se na ovim prostorima ljudi odriču stečenog uticaja. How yes no.

  14. The Following 4 Users Say Thank You to Gagarin For This Useful Post:


  15. #1386
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Budva
    Posts
    13,719
    Thanks Thanks Given 
    1,468
    Thanks Thanks Received 
    4,881
    Thanked in
    2,290 Posts

    Default

    Da li je URA ta koja je kreirala politiku za uzlet snaga oko DF-a? Ili je to ipak bio DPS?

    Sent from my Motorola 8400

  16. The Following User Says Thank You to wulfy For This Useful Post:


  17. #1387
    Join Date
    Jul 2018
    Posts
    1,263
    Thanks Thanks Given 
    14
    Thanks Thanks Received 
    112
    Thanked in
    82 Posts

    Default

    URA je odličan koalicioni partner DFu,čekamo još neki sporazum da potpišu...
    O ovoj osobi što je mandatar ne treba riječi trošiti...

  18. #1388
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Dark side of the Moon (81000)
    Posts
    4,803
    Thanks Thanks Given 
    1,647
    Thanks Thanks Received 
    2,039
    Thanked in
    835 Posts

    Default Novi sastav Vlade Crne Gore-diskusija

    Quote Originally Posted by Gagarin View Post
    Narode nisam moderator ali moraju li ovakve echo chambers. Ali stvarno...

    Krivokapić očigledno voli da lupi, odnosno da iznese ono što stvarno misli, a to je da je Crna Gora srpska država.

    Svako ko misli drugačije, a to značajno utiče na njegovo opredjeljenje imaće to u vidu da narednim izborima, kao i one kojima to nije smetalo da budu sa njime u koaliciji. Kao i one za koje je Krivokapić previše mek nacionalno, pa su opet partneri.

    Realno, u novoj Vladi nema ni jedna partija sa nacionalnim crnogorskim predznakom ako izuzmemo Meda koji se resetovao pokušavajući da tu upeca svoju nišu, uprkos tome što se do parlamenta doguzeljao na Mandićevo šlepanje zadnjih 3 puta.

    Budva 2020 vam je otprilike model za Crnu Goru 2024, ukoliko vlada opstane do tada. Zajahaće najkorumpiraniji i najbeskrupulozniji iz sadašnje koalicije. URA će, ako budu dobri i preskoče cenzus, biti privezak, a vjerovatno neće ni to.

    Ideje o postepenom smanjenju uticaja DF i Crkve imaju više komentara. Lololololo, rofl, lmao itd... Jeste ja sam dosta puta gledao da se na ovim prostorima ljudi odriču stečenog uticaja. How yes no.
    Ima jedna podgrupa crnogoraca koja za sebe kaze da su srbi ili bi obrnuto vise ni sam ne znam. Znam ih licno par, a neka od tih imena ste i vi svi culi. Uvijek ce reci da su srbi ali i da su najveci crnogorci tj. da moze sve da se ljubimo sa Srbijom i to al cim Srbija digne šapu oni povuku ručnu i zategnu prema takvoj Srbiji. Mislim i da je čiko Zdravko taj tip. Moze covjek sa pravom da se zapita da li je taj čardak ni na nebu ni na zemlji od stava nešto što je realno danas. Mozda u nekom drugom univerzumu gdje su i politicari kao narod braća drugom narodu al to kod nas na Balkanu nije slucaj ili nije slucaj nigdje u svijetu mozda. Ako bi Zdravko imao taj bratski stav prema svim drugim narodima u svijetu imao bi moj glas pa iako je stav nerealan al ovako...

    Edit: Amfilohije je isti i mislim da su se tu prepoznali. Za njega bi isto rekao da ne bi CG ni u ludilu učinio dijelom Srbije al bi CG zblizio sa RS onoliko kolko su dva brata sa kućom jedan do drugog blizu.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Last edited by Caesar; 13-10-20 at 18:28.
    "Vidiš li: svet pun sebe grca -
    Očiju punih, prazna srca."

  19. #1389
    Join Date
    Mar 2005
    Posts
    12,353
    Thanks Thanks Given 
    5,480
    Thanks Thanks Received 
    4,895
    Thanked in
    2,048 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by johnny bravo View Post
    Eto tako.
    "Srpski svet", pokušaj broj...?

    Inače, manje bitno, Krivokapić ne može da zove Vučića u posjetu, jer će on biti premijer, a Vučić je predsjednik. Može da pozove jedino Brnabić.

    Link: https://rs-lat.sputniknews.com/regio...kralja-nikole/
    Izvor Sputnik News.

    Bas me interesuje kako si dosao do ove informacije i do ovog sajta :mrgreen:
    Having a parachute greatly increases your chance of surviving a long fall.
    Have a parachute.

  20. #1390
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gagarin View Post
    Narode nisam moderator ali moraju li ovakve echo chambers. Ali stvarno...

    Krivokapić očigledno voli da lupi, odnosno da iznese ono što stvarno misli, a to je da je Crna Gora srpska država.

    ....
    Polako, navici cete se.

    Dugo smo imali gradjane prvog i drugog reda, ali i tome valjda dolazi kraj. Bice bolno ali naucicete i da smije premijer da zapjeva Tamo daleko i da smije da citira kralja Nikolu.

  21. #1391
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,344
    Thanks Thanks Given 
    3,484
    Thanks Thanks Received 
    8,465
    Thanked in
    4,566 Posts

    Default

    teško da će tome ikad doći kraj, nažalost


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  22. #1392
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    Bar
    Posts
    7,737
    Thanks Thanks Given 
    652
    Thanks Thanks Received 
    2,925
    Thanked in
    1,741 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by SKOJ View Post
    Polako, navici cete se.

    Dugo smo imali gradjane prvog i drugog reda, ali i tome valjda dolazi kraj.
    Првог реда као Бато Царевић што краде државну земљу, или Свето парох Маровић, Ацо Ктитор, или другог реда као ја што ме масакрираше разни намети!? Јел си на то мислио?

    Quote Originally Posted by SKOJ View Post
    Bice bolno ali naucicete i da smije premijer da zapjeva Tamo daleko ..
    Ако већина жели да им премијер пјева како му је тамо далеко село у Србији, онда аферим.Само нисам сигуран колико дуго ће гутачи жаба бити спремни да их гутају.И то треба имати у виду.
    Last edited by BAR; 13-10-20 at 19:14.
    Црногорце је одржало црногорско срце.

  23. The Following 2 Users Say Thank You to BAR For This Useful Post:


  24. #1393
    Join Date
    Jun 2009
    Posts
    6,049
    Thanks Thanks Given 
    536
    Thanks Thanks Received 
    636
    Thanked in
    386 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by SKOJ View Post
    Polako, navici cete se.

    Dugo smo imali gradjane prvog i drugog reda, ali i tome valjda dolazi kraj. Bice bolno ali naucicete i da smije premijer da zapjeva Tamo daleko i da smije da citira kralja Nikolu.

    Ukoliko je nekom draza susjedna drzava od sopstvene sam je sebe ucinio gradjaninom drugog reda. Ne znam sto moze biti bolno ako premijer pjeva srpske pjesme, mozda za njega bolno, ali sto ima veze to je njegov izbor. Sto se tice Petrovica neka citira svakoga, a ne samo kralja Nikolu, da njih nije bilo ko zna sto bi danas bila CG, vjerovatno srpski privezak, no moracete jos dosta uzaludnih napora da ulozite.

  25. The Following User Says Thank You to opmne For This Useful Post:


  26. #1394
    Join Date
    May 2009
    Posts
    2,968
    Thanks Thanks Given 
    346
    Thanks Thanks Received 
    434
    Thanked in
    290 Posts

    Default

    neka pjeva i morem plovi .... samo da malo ekonomski ojacamo ,smanji kamate na kredit!

    Sent from my Redmi Note 8 using Tapatalk

  27. #1395
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Dam Neck,Virginia
    Posts
    6,699
    Thanks Thanks Given 
    467
    Thanks Thanks Received 
    842
    Thanked in
    321 Posts

    Default

    Opet je kušao neki jeftin ponovljeni trop,čim se probudio ponovo mali baya knjinja u njemu

    Sent from my SM-G985F using Tapatalk
    ↯↯Dodje li ti nekad da skocis sa mosta,da li je i tebi nekad svega dosta↯↯

  28. #1396
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by BAR View Post
    ...
    Ако већина жели да им премијер пјева како му је тамо далеко село у Србији, онда аферим.Само нисам сигуран колико дуго ће гутачи жаба бити спремни да их гутају.И то треба имати у виду.
    Mislim da vecina zeli normalnu, gradjansku drzavu u kojoj nije samo albanskom ili bosnjackom ministru dozvoljeno da pjeva albanske ili bosnjacke pjesme na privatnoj proslavi ako mu je tako volja, nego i srpskom. Dosad smo imali privilegovane i neprivilegovane, sad cemo se valjda polako uciti ravnopravnosti.

  29. #1397
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    Bar
    Posts
    7,737
    Thanks Thanks Given 
    652
    Thanks Thanks Received 
    2,925
    Thanked in
    1,741 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by SKOJ View Post
    Mislim da vecina zeli normalnu, gradjansku drzavu u kojoj nije samo albanskom ili bosnjackom ministru dozvoljeno da pjeva albanske ili bosnjacke pjesme na privatnoj proslavi ako mu je tako volja, nego i srpskom. Dosad smo imali privilegovane i neprivilegovane, sad cemo se valjda polako uciti ravnopravnosti.
    Ваљда би нормална држава била када би и ти министри, били Албанци, Бошњаци или Срби, пјевали прије свега о њој, а тако лијепих пјесама има.То је пут ка нормалности.

    Пут "сваком нешто, неостаде ништа" је либанизација Црне Горе, и то не води никуд.

    Мада, поново кажем, ако се већини то свиђа, једите.
    Црногорце је одржало црногорско срце.

  30. The Following User Says Thank You to BAR For This Useful Post:


  31. #1398
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by BAR View Post
    Ваљда би нормална држава била када би и ти министри, били Албанци, Бошњаци или Срби, пјевали прије свега о њој, а тако лијепих пјесама има.То је пут ка нормалности.

    Пут "сваком нешто, неостаде ништа" је либанизација Црне Горе, и то не води никуд.

    Мада, поново кажем, ако се већини то свиђа, једите.
    Ja ne zelim da zivim u drzavi u kojoj ce ljudima biti propisano koje pjesme je prihvatljivo da pjevaju.

    To propisivanje i kaznjavanje zakonom dobro vidimo kakve je rezultate dalo na primjeru himne i zastave.

  32. The Following User Says Thank You to SKOJ For This Useful Post:


  33. #1399
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,745
    Thanks Thanks Given 
    608
    Thanks Thanks Received 
    985
    Thanked in
    513 Posts

    Default

    Tesko je nas kojima je ona Jugoslavija mala bila sad zakatančiti u geografskom prostoru dje maltene ne mozes usaltati u petu brzinu a da ne napravis prekrsaj. Od 600 hiljada stanovnika nekoliko procenata onih kojima je u glavi dukljansko komitska ideologija sebe su proglasili cuvarima svega crnogorskog i po cijeli dan fataju one koji prave ispade i samim tim sebe promovisu u cuvare uvjek budne pazitelje ove kaplje vode itd.
    Buduci premijer je citirao najdugovjecnijeg vladara crnogorskog koji je Crnu Goru upisao u drzave Evrope i udesetostrucio njenu teritoriju pa ne znam što ne ospete paljbu po kralju Nikoli a ne po kuriru tj onome ko ga citira.
    Oce ljudi Crnu Goru u kojoj se ne smije citirati ni Njegos ni Marko Miljanov ni Stefan Mitrov Ljubisa Ni Sveti Petar ni kralj Nikola niko ne valja.
    Mislim da je sa tim zavrseno a cuvari drzave i nacije od sad ce to raditi volonterski pa se bojim da ce im i entuzijazam splasnuti.
    Сваки Црногорац и Брђанин једнак је пред судом.

  34. The Following 2 Users Say Thank You to kurogane For This Useful Post:


  35. #1400
    Join Date
    Apr 2016
    Posts
    1,464
    Thanks Thanks Given 
    129
    Thanks Thanks Received 
    289
    Thanked in
    190 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by SKOJ View Post
    Mislim da vecina zeli normalnu, gradjansku drzavu u kojoj nije samo albanskom ili bosnjackom ministru dozvoljeno da pjeva albanske ili bosnjacke pjesme na privatnoj proslavi ako mu je tako volja, nego i srpskom. Dosad smo imali privilegovane i neprivilegovane, sad cemo se valjda polako uciti ravnopravnosti.
    nije problem pjesma,vec ko smatra CRNU GORU svojom drzavom
    svi albanci,svi bosnjaci,svi hrvati,romi,jevreji i ostali (osim srba)cast izuzecima smatraju CRNU GORU jedinom domovinom,
    adosta srba bi sjutra potpisali da smo provincija u srbiju
    opet kazem cast izuzecima

  36. The Following User Says Thank You to kikiriki For This Useful Post:


Page 56 of 214 FirstFirst ... 64652535455565758596066106156 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. 21 maj 2006 Nezavisnost Crne Gore - 8 septembar 2011 Okupacija Crne Gore
    By Montenegrino-CT in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 82
    Last Post: 09-09-11, 23:46
  2. sajtu Vlade Republike Crne Gore
    By Hari Krisna in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 9
    Last Post: 28-01-07, 04:15
  3. Replies: 3
    Last Post: 20-06-05, 06:55
  4. Pretnje Ostroskom likvidacijom u ime Vlade Crne Gore
    By harambasa in forum Politika generalno
    Replies: 7
    Last Post: 16-03-05, 14:17
  5. Radom Milove vlade nezadovoljno skoro 70% gradjana Crne Gore
    By Janko23 in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 0
    Last Post: 27-02-04, 14:23

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •