Page 845 of 1249 FirstFirst ... 345745795835841842843844845846847848849855895945 ... LastLast
Results 21,101 to 21,125 of 31213

Thread: Vlada Crne Gore, 42. saziv

  1. #21101
    Join Date
    Dec 2011
    Posts
    1,146
    Thanks Thanks Given 
    429
    Thanks Thanks Received 
    478
    Thanked in
    217 Posts

    Default

    Nisi tako plakao kad su Kadiju nezakonito smjenjivali sa pozicije direktora RTCG, takodje nezakonito....

    Ja sam npr glasao za razliku od tebe za promjenu vlasti a to samim tim znaci da sam glasao da se svaki poltron DPS/SD/BS/SDP mice sa najodgovornijih funkcija...i tu su me razocarali... previse su blagi prema tim dokazano strucnim kadrovima...

  2. #21102
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Ostoja View Post
    Izvor sam citirao: blog Omera Sarkica. Omer je, inace, poznat kao DPS bot. Tako, mora da je izmislio.

    Podji na google, ima par izvora koji potvrdjuju informaciju o jednom Bosnjaku medju 350 novozaposlenih u Rudniku uglja.

    Branko Vojicic je bio generalni direktor RTCG i kad je nezakonito smijenjen pred sudom je dobio poveliki iznos (mislim da ga je zastupao advokat Rodic). Kao i jos par direktora RTCG. Nakon toga ga je sud vratio na posao i radio je, ako sam dobro zapamtio, kao komentator portala RTCG. Sve je to bilo u vriijeme DPS-a. Kad je "osvjezilo", dobio je otkaz. Vise nije u firmi. Navodno mu je bilo ponudjen posao u jutarnjem dnevniku, posao za pocetnike, da ide na pijac i izvjestava. Tako, nekako. Nakon toga je dobio otkaz. Jasno je da se radi o sikaniranju zbog politicke nepodobnosti. Ne znam zbog cega je smijenjen Vladan Micunovic. On nije bio dobar DPS-u, a izgleda ni DF-u.

    Osvjezilo.

    Znači za 350 novozaposlenih jednovjeraca nikakav izvor nemamo sem blog postove i CdM priče bez navođenja izvora?

    Što se Vojičića tiče, samo mi objasni kako je uzeo 80k otprmnine pa se vratio na posao.

    Inače, čovjeka nikad trijeznog nisam vidio. Vazda zadnji na svakom prijemu gdje se pozove, dok ga obezbjeđenje ne izbaci.

  3. #21103
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    11,461
    Thanks Thanks Given 
    1,919
    Thanks Thanks Received 
    5,170
    Thanked in
    1,783 Posts

  4. The Following 2 Users Say Thank You to remark For This Useful Post:


  5. #21104
    Join Date
    Mar 2017
    Posts
    4,691
    Thanks Thanks Given 
    557
    Thanks Thanks Received 
    2,709
    Thanked in
    1,396 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by SKOJ View Post
    Znači za 350 novozaposlenih jednovjeraca nikakav izvor nemamo sem blog postove i CdM priče bez navođenja izvora?

    Što se Vojičića tiče, samo mi objasni kako je uzeo 80k otprmnine pa se vratio na posao.

    Inače, čovjeka nikad trijeznog nisam vidio. Vazda zadnji na svakom prijemu gdje se pozove, dok ga obezbjeđenje ne izbaci.

    Ne vjerujes Omeru Sarkicu? Koliko ga znam, covjek je na mjestu. Nije sklon izmisljanju. I nije mi tesko povjerovati u pricu o zaposljavanju "po dubini".

    Kako je Branko uzeo otpremninu, pa vracen na posao? To je pitanje za sud i RTCG menadzment. Kazu da je Rodic odlican advokat.

    Branka znam i nikad ga nijesam vidio pijanog. Imao je srcani i mozdani udar, tako ne vjerujem da pije. Uostalom, to je nebitno za ovu pricu. Meni je interesantniji slucaj Vladana Micunovica. Zaista ne mogu da zamislim zasto je i on skrajnut. Covjek je na svom mjestu i nije bio DPS kadar.

  6. #21105
    Join Date
    Mar 2017
    Posts
    4,691
    Thanks Thanks Given 
    557
    Thanks Thanks Received 
    2,709
    Thanked in
    1,396 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by osvajaci pg View Post
    Nisi tako plakao kad su Kadiju nezakonito smjenjivali sa pozicije direktora RTCG, takodje nezakonito....

    Ja sam npr glasao za razliku od tebe za promjenu vlasti a to samim tim znaci da sam glasao da se svaki poltron DPS/SD/BS/SDP mice sa najodgovornijih funkcija...i tu su me razocarali... previse su blagi prema tim dokazano strucnim kadrovima...
    Ne lupaj napamet. Itekako sam komentarisao smjenu Kadije i Micunovica. Ako ne ne mrzi, potrazi dio diskusije o smjeni njih dvoje pa ces naci moje komentare.

  7. #21106
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,145
    Thanks Thanks Given 
    5,709
    Thanks Thanks Received 
    7,431
    Thanked in
    2,975 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Ostoja View Post
    Ne lupaj napamet. Itekako sam komentarisao smjenu Kadije i Micunovica. Ako ne ne mrzi, potrazi dio diskusije o smjeni njih dvoje pa ces naci moje komentare.
    -Mićo Mugoša omogućio da se klepi 1.2 miliona eura državnih para preko instant povraćaja PDVa od lažnih faktura;
    -Lazović pustio Belivuka da ubija po Crnoj Gori
    -Tužilaštvo i sudstvo koristilo Sky aplikaciju za komunikaciju sa kriminalcima;
    -Pandora papers đe saznajemo da nam je predsjednik se sakrio iza 5-6 firmi u 4-5 drđava preko lažnih vlasnika;
    -za Petra Ivanovića nikako da tužilaštvo izda nalog za hapšenje zbog zloputreba oko Abu Dabi fonda;

    More ovih i drugih afera i zloupotreba bivše vlasti, a ti se zakačiš za neku đecu u DG koja pjevaju o Kosovu jer ti je to najveći problem u Crnoj Gori. Meni nije to najveći problem i pravo da ti kažem puca mi ona rabota. Što DPS nije spriječio da trobojka bude svo vrijeme na zgradi opštine Plužine ili za 3 decenije riješio pitanje CPC? Al sad ova vlast ne valja jer se ne obračunava sa srpskim folklorom, a kojeg je uvijek bilo, jer odjednom se pada u nesvijest i upire prst u vladu ako neko digne tri prsta ili zapjeva o Kosovu. Jes, to su sve pojave od juče.

    Ko da se po CG i za vakat DPSa nije pjevalo o Kosovu i barjačilo srpskim zastavama.

    Skandal, ne znam kako ćemo preteć.

    Samo sam konstatovao da ljudima koji ne žive ovdje, obitavaju na forumu a našli su sreću neđe drugo, a nisi jedini, su najbitniji problemi u Crnoj Gori oni od kojih se ne živi.

    Smetaju li meni ta neka identitetska burlikanja, smetaju bez obzira sa koje strane dolazila, jel to skandiranje UČK u Tuzima, pjevanje Tompsonovih pjesama, "sude mi" ili "Ode Krstu Popoviću, ili barjačenje srpskim zastavama, slavljenje četnika ili "veseli se srpski rode"....sve mi to smeta, ali taj jedan procenat stanovništva zatucani na žalost će uvijek živjeti ođe i samo želim da što prije bude marginalizovan, jer to zaslužuje.

    Pomirio sam se sa tim da će uvijek biti dio stanovništva koji je orgazmičan na te neke pojave pri čemu redovno doživljava fras kad se druga strana isto tako ponaša. Što bi reko Kesić BUDALE.

    A ova vlast, kakva god da je, sa stotinu mana, je za tri koplja bolja od one prethodne lopovske i to je fakat, a vi možete do sjutra iz inostranstva govorit da ovi ne valjaju uz podrazumijevano da je DPS bio bolji, ali bez obzira na sve tačno je da ovi ne valjaju (stranke prije svega i njihova partitokratija i koritašnje), ali su oni prethodni bili toliki raspad i toliki lopovi pa zamisli kad su ovi ovakvi ozbiljan napredak u odnosu na njih.




    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk

  8. The Following User Says Thank You to kimmi For This Useful Post:


  9. #21107
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    5,101
    Thanks Thanks Given 
    3,915
    Thanks Thanks Received 
    3,193
    Thanked in
    1,622 Posts

    Default




    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Ada URA neće dat. DF je uštopovan. Milača je umjeren. Sub85 rules.

  10. The Following User Says Thank You to Gagarin For This Useful Post:


  11. #21108
    Join Date
    Mar 2017
    Posts
    4,691
    Thanks Thanks Given 
    557
    Thanks Thanks Received 
    2,709
    Thanked in
    1,396 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kimmi View Post
    -Mićo Mugoša omogućio da se klepi 1.2 miliona eura državnih para preko instant povraćaja PDVa od lažnih faktura;
    .................
    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk

    https://www.vijesti.me/vijesti/crna-...-neka-ispitaju

    Ne zalijeci se.Evo advokat kaze da informacija nije tacna. I sto cemo sad? Prije nego se nesto utvrdi, ne valja nista tvrditi.

    Meni je mnogo ozbiljniji problem smjena Sase Damjanovica i dovodjenje na njegovo mjesto bivseg DPS kadra i sekertarice odbjeglog bankara DK. Umjesto da o tome pises, ti si nasao da plasiras neke neprovjerene informacije rekla-kazala?







    Salim se.😁 Svako pise o temama koje ga/je interesuju. Koga neka tema ne interesuje, nek je preskoci. Odje valjda postoji sloboda govora i ljudi sami biraju dje ce se javljati.

    Ja sam trenutno najaktivniji na temama o muzici i fotografiji. Je li i to problem?

    To nametanje tema o kojima treba, ili ne treba pisati mi djeluje nekako, ne znam koji izraz da nadjem...komesarski😄

  12. #21109
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Ostoja View Post
    Ne vjerujes Omeru Sarkicu? Koliko ga znam, covjek je na mjestu. Nije sklon izmisljanju. I nije mi tesko povjerovati u pricu o zaposljavanju "po dubini".

    Kako je Branko uzeo otpremninu, pa vracen na posao? To je pitanje za sud i RTCG menadzment. Kazu da je Rodic odlican advokat.

    Branka znam i nikad ga nijesam vidio pijanog. Imao je srcani i mozdani udar, tako ne vjerujem da pije. Uostalom, to je nebitno za ovu pricu. Meni je interesantniji slucaj Vladana Micunovica. Zaista ne mogu da zamislim zasto je i on skrajnut. Covjek je na svom mjestu i nije bio DPS kadar.
    A treba da vjerujem Omeru Šarkiću na riječ, posebno kad samo ponovi nešto što je objavio CdM? Da ne bude malo puno, ja ni Vanji Ćalović na riječ ne vjerujem, a ne Šarkiću.

    E, pa ako je pitanje otpremnine za sud i RTCG menadžment onda je i ovo pitanje otpuštanja. A ne odmah da prihvataš kao činjenicu da se radi o progonu.

  13. #21110
    Join Date
    Mar 2017
    Posts
    4,691
    Thanks Thanks Given 
    557
    Thanks Thanks Received 
    2,709
    Thanked in
    1,396 Posts

    Default

    Besmisleno je sad da raspravljamo o necem sto ne znamo ni ti ni ja. Omer je OK lik i vazda je bio protiv DPS-a, i to onako posteno. Znajuci kako se vrsi zaposljavanje DF kadrova po dubini, njegova prica je sasvim kredibilna. Ja biram da mu vjerujem, ti mu ne vjerujes. OK.

    Nijesam fan Branka Vojicica, ali covjeku pred penzijom ponuditi da ide na pijac i pita piljarke za cijene jeste bio pokusaj ponizavanja tog covjeka. Dati mu otkaz godinu dana prije penzije je neljudski. I jeste sikaniranje.

    Ko sto pomenuh, meni je zagonetna smjena Vladana Micunovica, jer je on smijenjen u prethodnoj cistki koju je sproveo Sundic. Micunovic i Kadija su vazili za profesionalce. Mada, ne znam sto bi se cudio, ako je Spajic smijenio Damjanovica. To je bila mnogo ozbiljnija stvar. Utisak je da je za ovu "ekspertsku" vladu podobnost i poslusnost mnogo bitnija od profesionalnosti i znanja. Postaviti sekretaricu DK, koja je navodno bila DPS kadar, umjesto posvecenog i strucnog covjeka za kakvog vazi Damjanovic dosta govori o karakteru ove vlade.

    Nema tu srece. Ni s ovom, a sto je najgore, ni s bilo kojom drugom vladom.

    Ko ima djecu, nek ih sprema za inostranstvo. U CG nece dugo biti dobro. Ma koja vlast da dodje.

  14. #21111
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Ostoja View Post
    ...

    Nijesam fan Branka Vojicica, ali covjeku pred penzijom ponuditi da ide na pijac i pita piljarke za cijene jeste bio pokusaj ponizavanja tog covjeka. Dati mu otkaz godinu dana prije penzije je neljudski. I jeste sikaniranje...
    Ja ne vidim da mu se duguje još državnih para pored onih 80k što ih je dobio. Držati ga u RTCG da ne radi ništa do penzije... je li to racionalni utrošak još 20k državnih para? Koliko se njemu uopšte otpremnina i plata duguje? Koliko puta treba da napušta RTCG, naplati to, pa se vrati?

  15. #21112
    Join Date
    May 2009
    Posts
    2,968
    Thanks Thanks Given 
    346
    Thanks Thanks Received 
    434
    Thanked in
    290 Posts

    Default

    Vojicic je zasluzeno uzeo otpremninu kao i rade ,bane,paraca,zarija i ostali .... ali jedan de fakto poraz sudstva naseg je da Marovic Maroviću se kazna odbija od 500 eura penzije, a mjesečna rata iznosi 240 eura na 380 godina (vjerovatno ce penziji da naslijeda unucad ,praunucad pa tako sve 380 godina....)

    Jel realno Vlado da covjek zbog posta na fejsbuk dobije 10 mjeseci zbog pozova na mizing na cetinke a silovatelj nepuno godinu...
    Ej Vlado vlado nije svakom zetu sudila vesna medenica

    Sent from my SM-A705FN using Tapatalk

  16. #21113
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    9,398
    Thanks Thanks Given 
    199
    Thanks Thanks Received 
    3,008
    Thanked in
    1,552 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gagarin View Post



    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Daleko si dogurao od pljuvanja FB mim stranica do serovanja istog.
    Kako ono bjese. Sirenje kleronacisticke ideologije kroz prizeman homor za isto tako priglupu populaciju

    Sent from my VOG-L29 using Tapatalk

  17. #21114
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    14,671
    Thanks Thanks Given 
    192
    Thanks Thanks Received 
    308
    Thanked in
    225 Posts

    Default

    Koliko se da zamijetiti, vecina vas je partijski veoma aktivna i predstavljate direktne i licne budzetske interesente.. Jako ste agresivni jedni prema drugima kao uvijek na forumu.. Kao da se radi o licnoj svojini vlasti, moci i budzeta grizete se bas bas, a sve je to vlasnistvo obicnog naroda.
    Za narod ostavljate manipulaciju, otrov neki, pokusaje podjela, religiju, ovi i oni.. nije vam niko po volji. Zajedljivi.
    Sve zarad zadrzavanja pozicija ili 'otimanja' pozicija od drugih..
    Samo da je vama dobro a narod "stoka, ovakvi, onakvi (imate bogato prizeman vokabular kad narod spominjete), prodali bi ne Drzavu, institucije, jer to vam ima privremeno znacenje - po potrebi dejstva i vremena, nego bre sto ste umislili da narod mozete da setate sa ciljanim propagandnim anketama, statistikama i slicnim psyop djetinjarijama.
    Svaka vlast je ista, svi usluzni poltroni isti, al zato narodu ni primac po memoriji, duhovnosti i etickim normama.
    Ko vjeruje sili, taj je...Zalosno.

    Hvala Lepo

  18. #21115
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    5,101
    Thanks Thanks Given 
    3,915
    Thanks Thanks Received 
    3,193
    Thanked in
    1,622 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Hell Raiser View Post
    Daleko si dogurao od pljuvanja FB mim stranica do serovanja istog.
    Kako ono bjese. Sirenje kleronacisticke ideologije kroz prizeman homor za isto tako priglupu populaciju

    Sent from my VOG-L29 using Tapatalk
    A jes, treba biti obziran prema ovome ajvanu


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Ada URA neće dat. DF je uštopovan. Milača je umjeren. Sub85 rules.

  19. #21116
    Join Date
    May 2011
    Location
    BP-PG-BR ♥ Montenegro ♥
    Posts
    6,885
    Thanks Thanks Given 
    839
    Thanks Thanks Received 
    816
    Thanked in
    542 Posts

    Default

    Što bi rekli Evropa sad!
    Pih šta nam radi ova DPS Vlada...




    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Love, peace and respect.

  20. #21117
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    14,671
    Thanks Thanks Given 
    192
    Thanks Thanks Received 
    308
    Thanked in
    225 Posts

    Default

    Evropska unija - djelovanje, proširenje, opstanak (cdm.me)

    O EU mogu pricati samo oni koji su vec tamo, a o CG ne patisu koliko se servira.. E, oni se tamo bas resetaju istinski, bez folirancije i placene ankete.

    Normalno, mediji nijesu placeni da prenose realnu sliku, vec po potrebi interesenata odrade po neku anketicu ovo-ono...
    "Ne vjeruje srce pameti"

    Hvala Lepo

  21. #21118
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    14,067
    Thanks Thanks Given 
    5,078
    Thanks Thanks Received 
    2,458
    Thanked in
    1,324 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by guest View Post
    A sto je to Bosnjak? Zelim odgovor iz gradjanskog ugla.
    Da probam ja,hm,Boshnjak u CG je neshto slichno kao Srbin u CG,obije grupacije za matichnu drzavnu tj. omiljenu,kolko sam upucen,smatraju susjedne drzave,ako grijeshim,slobodno neka me neko ispravi!
    ...

  22. The Following User Says Thank You to AL no1 For This Useful Post:


  23. #21119
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    tivat
    Posts
    12,277
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    312
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    Tako je npr. za članicu borda direktora kompanije Montenegro bonus, koja se bavi trgovinom naftnim derivatima, postavljena Ivana Klikovac, koja ima 27 godina, a od dosadašnjeg iskustva ima rad u ljetnjim mjesecima u Duty free shopu na podgoričkom aerodromu i obavljeno stručno osposobljavanje u mikrokreditnoj firmi.

    Predsjednica Borda direktora Željezničke infrastrukture, Milena Šuković, prethodno je radila kao komercijalista, agent prodaje i brend menadžer u trgovinskim lancima, a član istog borda Stefan Pižurica u nevladinim organizacijama, Građanskom pokretu URA i jednoj podgoričkoj banci.

    Naknade u upravnim odborima kreću se od 245 eura, koliko primaju u Nacionalnim parkovima, do 690 u Montenegrobonusu.

    Što bi rekao kimmi i medo je samo ura ne zaposljava
    Crna Gora, gnjezdo sokolova,
    ko te kleo – jaki Bog ga smeo,
    Tko zlobio – crn mu obraz bio

  24. #21120
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    14,067
    Thanks Thanks Given 
    5,078
    Thanks Thanks Received 
    2,458
    Thanked in
    1,324 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by guest View Post
    Ok. Dje su nam onda informacije o broju zaposlenih Crnogoraca u Bosni?
    Nema ih ni 2,000 kolko vidim,a jesu li uposleni,ne znam.
    ...

  25. #21121
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    tivat
    Posts
    12,277
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    312
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    Rekorder po primanjima je predsjednik Upravnog odbora Morskog dobra Blažo Rađenović, funkcioner URE, koji je u maju primio čak 4.670 eura, a ostalih mjeseci po 3.270, dok je članovima odbora isplaćeno po 350 eura mjesečno.

    Tolike naknade su bile i u prethodnom Upravnom odboru za vrijeme DPS
    Nece URA dati dragi forumasi, oni se jeze od tog partijskog zaposljavanja.
    Ali rečenica tolike su naknade bile i u vrijeme DPsa
    Crna Gora, gnjezdo sokolova,
    ko te kleo – jaki Bog ga smeo,
    Tko zlobio – crn mu obraz bio

  26. #21122
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    14,067
    Thanks Thanks Given 
    5,078
    Thanks Thanks Received 
    2,458
    Thanked in
    1,324 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by guest View Post
    Možda može bit da se svi muslimani u Pljevljima ne izjašnjavaju kao Bošnjaci. Ko mu ga zna.
    Evo shto veli Wiki...

    https://bs.wikipedia.org/wiki/Popis_...011_(Pljevlja)
    ...

  27. #21123
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,788
    Thanks Thanks Given 
    3,602
    Thanks Thanks Received 
    8,728
    Thanked in
    4,703 Posts

    Default

    pa kaže ovako

    https://www.vijesti.me/tv/emisije/57...partitokratija

    Tako je npr. za članicu borda direktora kompanije Montenegro bonus, koja se bavi trgovinom naftnim derivatima, postavljena Ivana Klikovac, koja ima 27 godina, a od dosadašnjeg iskustva ima rad u ljetnjim mjesecima u Duty free shopu na podgoričkom aerodromu i obavljeno stručno osposobljavanje u mikrokreditnoj firmi.

    dakle radiš u free shopu i kvalifikovan si da budeš u bordu.

    idemo dalje

    Predsjednica Borda direktora Željezničke infrastrukture, Milena Šuković, prethodno je radila kao komercijalista, agent prodaje i brend menadžer u trgovinskim lancima, a član istog borda Stefan Pižurica u nevladinim organizacijama, Građanskom pokretu URA i jednoj podgoričkoj banci.

    radio je veli u GP URA baš je zahtjevno raditi tamo

    Rekorder po primanjima je predsjednik Upravnog odbora Morskog dobra Blažo Rađenović, funkcioner URE, koji je u maju primio čak 4.670 eura, a ostalih mjeseci po 3.270, dok je članovima odbora isplaćeno po 350 eura mjesečno.

    kako reče Konatar onda - depolitizacija

    kako reče kolega SKOJ, samo se malo zapošljava a ostalo je sve bolje. kakva je ovo bruka i sramota. radiš u free shop i to te kvalifikuje za bord. ili u URU, hahahahahha

    Sent from my M2101K9AG using Tapatalk
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  28. The Following User Says Thank You to outline For This Useful Post:


  29. #21124
    Join Date
    Jan 2016
    Posts
    2,653
    Thanks Thanks Given 
    965
    Thanks Thanks Received 
    1,170
    Thanked in
    626 Posts

    Default

    Ja bih ukinuo bord direktora u CG.

    Ničemu ne služi osim da se uhljebe partijski aktivisti koji veze nemaju sa strukom.

  30. The Following 2 Users Say Thank You to Dzi For This Useful Post:


  31. #21125
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    14,671
    Thanks Thanks Given 
    192
    Thanks Thanks Received 
    308
    Thanked in
    225 Posts

    Default

    Rekoh ja ... budzetski interesenti .. toliko o partijskom "opstem dobru" . Pa opet stavite maske "dusebriznistva" za narod, pa statisticke marifetluke, podjele obicnog naroda dok se svi ne dokopate kasice prasice - drzavnog budzeta... Zubi se pokazuju non stop i u saosjecajnom osmjehu kvazi empaticnih pitanja o kojim brine obican narod.


    seen Raquel

    Hvala Lepo

Page 845 of 1249 FirstFirst ... 345745795835841842843844845846847848849855895945 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. 21 maj 2006 Nezavisnost Crne Gore - 8 septembar 2011 Okupacija Crne Gore
    By Montenegrino-CT in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 82
    Last Post: 09-09-11, 22:46
  2. Nova Vlada Crne Gore
    By MonterO in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 173
    Last Post: 11-06-09, 11:25
  3. Vlada Crne Gore Ne Odustaje Od Potapanja Tare
    By Pirun in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 130
    Last Post: 24-11-06, 10:14
  4. Zasto cuti Vlada Crne Gore
    By Dobrusky in forum Politika generalno
    Replies: 15
    Last Post: 20-05-05, 09:46
  5. Vlada Crne Gore krije ratne zlocince
    By Dobrusky in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 2
    Last Post: 10-04-05, 05:23

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •