Page 80 of 84 FirstFirst ... 3070767778798081828384 LastLast
Results 1,976 to 2,000 of 2093

Thread: Primjedbe na rad moderacije

  1. #1976
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Earth
    Posts
    30,203
    Thanks Thanks Given 
    2,752
    Thanks Thanks Received 
    4,529
    Thanked in
    2,398 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Rodion Romanovich View Post
    Ako znam i sta ce vam te infrakcije. U vrijeme kada forumi odumiru umjesto da se privuku clanovi ili bar da se zadrze stari taj sistem infrakcija samo jos vise odbija pogotovo sto razlozi za dobijanje cesto budu besmisleni. Tu treba zadrzati samo za vrijedjanje i spamovanje i to u vidu nekih opomena pa krajnja mjera hladjenje itd. Danas kad sam vidio da je technus bio banovan bas sam se iznenadio jer koliko god bili razlicitih stavova covjek je uglavnom korektan.
    Ako sistem infrakcija odbija odredjene clanove, takvi nam i ne trebaju.

    To ti je kao da kazes sta ce u drzavi zakoni kad ionako dostina napusta zemlju prvom dobrom prilikom. Zadrzimo neke kazne za ubistva i silovanje u vidu opomena pa krajnja mjera da bude neki zatvor ili sta vec.

    Zna tehcnus vrlo dobro zasto je banovan i to je dovoljno, ne razglasavamo javno zasto je ko banovan i sl.
    --------------------------
    Do Not Disturb.
    --------------------------


  2. #1977
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    7,121
    Thanks Thanks Given 
    111
    Thanks Thanks Received 
    1,675
    Thanked in
    974 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Fidel Castro View Post
    Ako sistem infrakcija odbija odredjene clanove, takvi nam i ne trebaju.

    To ti je kao da kazes sta ce u drzavi zakoni kad ionako dostina napusta zemlju prvom dobrom prilikom. Zadrzimo neke kazne za ubistva i silovanje u vidu opomena pa krajnja mjera da bude neki zatvor ili sta vec.

    Zna tehcnus vrlo dobro zasto je banovan i to je dovoljno, ne razglasavamo javno zasto je ko banovan i sl.
    A jeste ti poredjenje u pm. Najbolje bi bilo onda kad smo vec tako mastoviti da ja dam poredjenje. Posto je forum pricaonica, mjesto sretanja, diskusija... onda kada vam neko dodje kuci u goste pa vam ne odgovara prica a vi fino jednu infrakciju za spamovanje, pa jednu neprilagodjen rjecnik, trecu jer se nije fino obukao i ispratite ga na par mjeseci da vam se na oci ne pojavljuje. Druze, dovoljno je nekog opomenuti, izbrisati post pa ako nastavi svjesno da krsi neku atmosferu i normalno ponasanje reaguje se i slicno. Uostalom kako hocete, ja sam i bio banovan par puta a da pojma nisam ni imao jer nisam ulazio u to vrijeme i par puta zbog luckeja jer sam mu napadao DPS i zadnje jer sam mu branio, valjda, DPS sto mi jedan omiljeni fenomen vezan za ovaj forum.
    Last edited by Rodion Romanovich; 19-04-23 at 00:23.

  3. #1978
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Earth
    Posts
    30,203
    Thanks Thanks Given 
    2,752
    Thanks Thanks Received 
    4,529
    Thanked in
    2,398 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Rodion Romanovich View Post
    A jeste ti poredjenje u pm. Najbolje bi bilo onda kad smo vec tako mastoviti da ja dam poredjenje. Posto je forum pricaonica, mjesto sretanja, diskusija... onda kada vam neko dodje kuci u goste pa vam ne odgovara prica a vi fino jednu infrakciju za spamovanje, pa jednu neprilagodjen rjecnik, trecu jer se nije fino obukao i ispratite ga na par mjeseci da vam se na oci ne pojavljuje. Druze, dovoljno je nekog opomenuti, izbrisati post pa ako nastavi svjesno da krsi neku atmosferu i normalno ponasanje reaguje se i slicno. Uostalom kako hocete, ja sam i bio banovan par puta a da pojma nisam ni imao jer nisam ulazio u to vrijeme i par puta zbog luckeja jer sam mu napadao DPS i zadnje jer sam mu branio, valjda, DPS sto mi jedan omiljeni fenomen vezan za ovaj forum.
    "Druze", kad ti budes imao svoj forum i vodio ga ti odredi sta je dovoljno a sta nije i kako ce se reagovat' a kako ne.

    Do tada, postoje pravila na forumu koja su tu od kad forum postoji i namjena im je ista kao i u svakom drugom aspektu zivota - da se odrzi neki red kad sagovornici ne umiju. A to se, nazalost, desava cesce nego sto bi ja ili bilo ko volio.

    Tu zavrsavamo diskusiju jer ova tema ima konkretnu namjenu pa ako imas daljih primjedbi ili sugestija, budi slobodan da ih izneses. U protivnom, stavljamo tacku.
    --------------------------
    Do Not Disturb.
    --------------------------


  4. #1979
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    7,121
    Thanks Thanks Given 
    111
    Thanks Thanks Received 
    1,675
    Thanked in
    974 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Fidel Castro View Post
    "Druze", kad ti budes imao svoj forum i vodio ga ti odredi sta je dovoljno a sta nije i kako ce se reagovat' a kako ne.

    Do tada, postoje pravila na forumu koja su tu od kad forum postoji i namjena im je ista kao i u svakom drugom aspektu zivota - da se odrzi neki red kad sagovornici ne umiju. A to se, nazalost, desava cesce nego sto bi ja ili bilo ko volio.

    Tu zavrsavamo diskusiju jer ova tema ima konkretnu namjenu pa ako imas daljih primjedbi ili sugestija, budi slobodan da ih izneses. U protivnom, stavljamo tacku.
    Sa ovim "druze" si me poklopio da nema dalje, a ono nisam zlopamtilo ali pamtim dobro, pogotovo neke zanimljivosti, pa vezano sa ovim sta si naprijed istakao nadam se da si onda svojevremeno sam sebi infrakciju dodijelio cisto da ispostujes kucni red.

  5. #1980
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Andromeda
    Posts
    15,737
    Thanks Thanks Given 
    2,102
    Thanks Thanks Received 
    4,654
    Thanked in
    2,480 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Fidel Castro View Post

    Zna tehcnus vrlo dobro zasto je banovan i to je dovoljno, ne razglasavamo javno zasto je ko banovan i sl.

    Pa evo, ako ćemo pravo, znam zašto sam banovan, i eto znamo da se nikad nisam žalio, ali ako ćemo opet pravo, prvi od ova 2 uzastopna bana mi ne jer sam napisa da je Lesor (igrač partizana) "govvno", tokom derbija, dje je uradio jedan od najprljavihjih par poteza ikad vidjenih na ovim prostorima.
    Dakle, nisam napisa nikome od članova foruma ništa, nisam se nikome ni obratio, nego pomenuo igrača nekog tamo tima.
    Last edited by technus; 19-04-23 at 09:29.
    Forever young, i want to be forever young

  6. #1981
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Earth
    Posts
    30,203
    Thanks Thanks Given 
    2,752
    Thanks Thanks Received 
    4,529
    Thanked in
    2,398 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by technus View Post
    Pa evo, ako ćemo pravo, znam zašto sam banovan, i eto znamo da se nikad nisam žalio, ali ako ćemo opet pravo, prvi od ova 2 uzastopna bana mi ne jer sam napisa da je Lesor (igrač partizana) "govvno", tokom derbija, dje je uradio jedan od najprljavihjih par poteza ikad vidjenih na ovim prostorima.
    Dakle, nisam napisa nikome od članova foruma ništa, nisam se nikome ni obratio, nego pomenuo igrača nekog tamo tima.
    Ako se ti stvarno foliras da si zbog tog post-a banovan onda stvarno... I nisi napisao jednom 'g0vno' nego 3 puta uzastupno, u istom post-u. A prije toga i da je smece i ne znam ni ja sto. Nacin na koji spinujes je jako los.

    Nacin na koji pokusavas da trolujes je u najmanju ruku neukusan a nerijetko vrijedja i druge forumase a ne nekog igraca partizana. To si, bez stajanja, radio prije prvog bana. Cim si se vratio, poceo si u istom ritmu (odma pominjanje 'possrbica i sl.). Trebam li ovdje da postavljam tvoje post-ove ili je dovoljno foliranja?

    A evo si i sad dosao i prelistaj tih par post-ova koje si ostavio, medju njima i ovaj:

    Quote Originally Posted by technus View Post
    Pa ako ti nisi krezubi nacionalista, zašto ti je bitno piše li se ćirilicom ili latinicom?
    Pa se zapitaj koliko ces sa takvim vidom komunikacije ostat' na forumu. Ako ne umijes normalno da ucestvujes u diskusijama onda ces morat' da trazis neki drugi 'medijum' za takvo trolovanje. Ovdje nam to apsolutno nije potrebno.

    Nekad je pametnije prihvatit' cinjenice, pokrit' se usima i nastavit' dalje nego pocinjat' pricu "ako cemo pravo" a dobro znamo koliko nisi u pravu.
    Last edited by Fidel Castro; 19-04-23 at 10:34.
    --------------------------
    Do Not Disturb.
    --------------------------


  7. #1982
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Andromeda
    Posts
    15,737
    Thanks Thanks Given 
    2,102
    Thanks Thanks Received 
    4,654
    Thanked in
    2,480 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Fidel Castro View Post
    Ako se ti stvarno foliras da si zbog tog post-a banovan onda stvarno... I nisi napisao jednom 'g0vno' nego 3 puta uzastupno, u istom post-u. A prije toga i da je smece i ne znam ni ja sto. Nacin na koji spinujes je jako los.

    Nego zbog čega sam banovan, nego zbog tog posta?
    Mislim, vjv su se nalupili poeni, ali je taj post zadnji kojim sam kažnjen, samim tim zbog njega i banovan?
    Koliko sam puta tačno napisa' "*****", e to se baš ne sjećam posle par mjeseci, ako ti je lakše neka bude da je 3.

    Quote Originally Posted by Fidel Castro View Post

    Nacin na koji pokusavas da trolujes je u najmanju ruku neukusan a nerijetko vrijedja i druge forumase a ne nekog igraca partizana. To si, bez stajanja, radio prije prvog bana. Cim si se vratio, poceo si u istom ritmu (odma pominjanje 'possrbica i sl.). Trebam li ovdje da postavljam tvoje post-ove ili je dovoljno foliranja?

    A evo si i sad dosao i prelistaj tih par post-ova koje si ostavio, medju njima i ovaj:



    Pa se zapitaj koliko ces sa takvim vidom komunikacije ostat' na forumu. Ako ne umijes normalno da ucestvujes u diskusijama onda ces morat' da trazis neki drugi 'medijum' za takvo trolovanje. Ovdje nam to apsolutno nije potrebno.

    Nekad je pametnije prihvatit' cinjenice, pokrit' se usima i nastavit' dalje nego pocinjat' pricu "ako cemo pravo" a dobro znamo koliko nisi u pravu.


    Odje lričamo o tom zadnjem postu i njime sam direktno uvrijedio igrača partizana, koji je uradio par najprljavijih poteza ikad vidjenih na našim prostorima, ako je neko podvojena ličnost i istripova da je taj igrač baš dio njegove ličnosti, to je njegov problem.

    Kad si mi već izvuka' post o ćirilici, trebalo bi malo da ispratiš fabulu diskusije, a ne da izvučeš moj post iz konteksta, ner niti sam ja prvi pomenuo niti ćirilicu, niti krezube nacionaliste.
    Forever young, i want to be forever young

  8. #1983
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Earth
    Posts
    30,203
    Thanks Thanks Given 
    2,752
    Thanks Thanks Received 
    4,529
    Thanked in
    2,398 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by technus View Post
    Nego zbog čega sam banovan, nego zbog tog posta?
    Mislim, vjv su se nalupili poeni, ali je taj post zadnji kojim sam kažnjen, samim tim zbog njega i banovan?
    Poslednja infrakcija koja dovede do bana je samo to - jos jedna infrakcija. Ne i direktan razlog banovanja. Direktan razlog bana je kad se neko banuje, bez obzira na infrakcije.. obicno kada su dupli nalozi u pitanju, spam botovi ili jednostavno neprimjereno ponasanje u vidu prijetnji i sl. To sto je konkretno ta infrakcija bila kap koja je prelila casu (casa je 12 'kapi', tj. poena, da nacrtam ako vec moram) je manje bitno. Sa tolikim "forumskim stazom" bi ocekivao da znas te stvari ali eto, da pojasnim jos jednom.

    Quote Originally Posted by technus View Post
    Koliko sam puta tačno napisa' "*****", e to se baš ne sjećam posle par mjeseci, ako ti je lakše neka bude da je 3.
    Nije meni lakse nego je tako. Zapravo 4 puta, ako ti vec treba precizno brojanje posto je to bas bitno.



    Meni bi lakse bilo da nisi nijednom napisao. Ali vi imate problema da shvatite da nikome nije cilj da nekome da infrakciju ili ban vec je to nuzna potreba kad neko ne moze da vodi normalnu diskusiju na forumu gdje niste sami vec imate sagovornike.

    Quote Originally Posted by technus View Post
    Odje lričamo o tom zadnjem postu i njime sam direktno uvrijedio igrača partizana, koji je uradio par najprljavijih poteza ikad vidjenih na našim prostorima, ako je neko podvojena ličnost i istripova da je taj igrač baš dio njegove ličnosti, to je njegov problem.
    Vec sam napisao sto znaci jedna infrakcija a sto ban prouzrokovan nagomilavanjem infrakcija.

    Quote Originally Posted by technus View Post
    Kad si mi već izvuka' post o ćirilici, trebalo bi malo da ispratiš fabulu diskusije, a ne da izvučeš moj post iz konteksta, ner niti sam ja prvi pomenuo niti ćirilicu, niti krezube nacionaliste.
    Mogu ja da postavim jos desetinu tvojih post-ova al' ne vidim potrebu. Poenta je da imas ociglednih problema za vodjenje normalne diskusije i ja tu nazalost ne mogu vele pomoc'. Iz razumnih razloga smo vise puta pominjali i diskutovali pa na kraju i zabranili izraze koji vrijedjaju druge poput "sendvicara", "patrijota", "milogoraca", "possrbica" itd. a tebi su ti izrazi bili u svakom drugom post-u. Tolerisalo ti se i vise nego sto bi trebalo ali sto je mnogo, mnogo je.

    Shodno svemu tome, obrati paznju na svoj rjecnik i nacin komunkacije sa drugima pa ce vrijedjanje nekog sportiste bit' sasvim nebitna infrakcija.
    --------------------------
    Do Not Disturb.
    --------------------------


  9. #1984
    Join Date
    Jan 2023
    Posts
    247
    Thanks Thanks Given 
    67
    Thanks Thanks Received 
    46
    Thanked in
    34 Posts

    Default

    Sto mi se brisu postovi na ekonomiji? Jel to samo za ekonomiste?

  10. #1985
    Join Date
    Jan 2023
    Posts
    247
    Thanks Thanks Given 
    67
    Thanks Thanks Received 
    46
    Thanked in
    34 Posts

    Default

    Nema veze za odgovor, ionako necu moci vise da se kacim na tudji hotspot, wifi pa preko Male Krsne.
    A i dosadni ste koliko ste metiljavi i dresirani. Najdosadniji forum na tlu ex YU.
    Fajront.

  11. The Following User Says Thank You to LadyHawk For This Useful Post:


  12. #1986
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Earth
    Posts
    30,203
    Thanks Thanks Given 
    2,752
    Thanks Thanks Received 
    4,529
    Thanked in
    2,398 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by LadyHawk View Post
    Nema veze za odgovor, ionako necu moci vise da se kacim na tudji hotspot, wifi pa preko Male Krsne.
    A i dosadni ste koliko ste metiljavi i dresirani. Najdosadniji forum na tlu ex YU.
    Fajront.
    Mnogi ce pocinut'. Svako dobro.
    --------------------------
    Do Not Disturb.
    --------------------------


  13. The Following User Says Thank You to Fidel Castro For This Useful Post:


  14. #1987
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    pg
    Posts
    16,790
    Thanks Thanks Given 
    31
    Thanks Thanks Received 
    5,312
    Thanked in
    2,164 Posts

    Default

    Sat je zakucan na zimsko računanje vremena kad se forum gleda bez logovanja. Prikazano vrijeme je kako treba kad korisnik gleda forum dok je ulogovan.

  15. The Following 2 Users Say Thank You to NHM For This Useful Post:


  16. #1988
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    12,868
    Thanks Thanks Given 
    14,868
    Thanks Thanks Received 
    3,670
    Thanked in
    2,620 Posts

    Default

    Ko u pjesmi block outa, ja vidim sve i što ne bi trebalo da vidim..zezam se.

    Ma da.Rekoh obična tehnička sitnica.
    Last edited by Bluemoon; 23-04-23 at 10:03.
    No pasaran!

  17. #1989
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Earth
    Posts
    30,203
    Thanks Thanks Given 
    2,752
    Thanks Thanks Received 
    4,529
    Thanked in
    2,398 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Bluemoon View Post
    Ko u pjesmi block outa, ja vidim sve i što ne bi trebalo da vidim..zezam se.

    Ma da.Rekoh obična tehnička sitnica.
    Aj klikni ovdje pa vidi jesi li u adekvatnoj vremenskoj zoni...

    https://forum.cdm.me/profile.php?do=editoptions


    Last edited by Fidel Castro; 23-04-23 at 10:08.
    --------------------------
    Do Not Disturb.
    --------------------------


  18. The Following User Says Thank You to Fidel Castro For This Useful Post:


  19. #1990
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    12,868
    Thanks Thanks Given 
    14,868
    Thanks Thanks Received 
    3,670
    Thanked in
    2,620 Posts

    Default

    Jesam.Samo ovo što NHM napisa forum je fiksiran na zimsko računanje vremena.No nebitno na kraju krajeva i nije od bilo kojeg značaja osim za perfekcionizam.
    Zato i stavih pod sugestija a ne primjedba.
    No pasaran!

  20. #1991
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Earth
    Posts
    30,203
    Thanks Thanks Given 
    2,752
    Thanks Thanks Received 
    4,529
    Thanked in
    2,398 Posts

    Default

    Pa ako ti je ovo izabrano kao na mom 'screenshot'-u onda bi trebalo da ti prikazuje ispravno vrijeme, kao sto meni prikazuje uvijek.

    Forum nije nas pa ima neko svoje racunanje vremena ali vjerujem da je to samo za 'goste' koji nemaju nalog. Kad je clan ulogovan onda ima ove opcije da bira zeljenu vremensku zonu i racunanje DST tako da moze da podesi da prikazuje ispravno vrijeme.
    --------------------------
    Do Not Disturb.
    --------------------------


  21. The Following User Says Thank You to Fidel Castro For This Useful Post:


  22. #1992
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    12,868
    Thanks Thanks Given 
    14,868
    Thanks Thanks Received 
    3,670
    Thanked in
    2,620 Posts

    Default

    Kapiram.

    Ako ne smeta jedan mali podatak za Che Gevarea.Njegova velika strast bio je šah. Učestvovao je na mnogo takmičenja a neki kažu da su mu godine igranja šaha pomogle u revolucionarskim strategijama.
    Ja sam sigurna da je tako.

    Izvinjavam se zbog ovog offa čisto da uljepšam ovu temu i za goste i one koji to nisu.
    No pasaran!

  23. #1993
    Join Date
    Nov 2022
    Posts
    309
    Thanks Thanks Given 
    146
    Thanks Thanks Received 
    85
    Thanked in
    64 Posts

    Default

    Ja bih da pitam zasto ne mogu da pisem na temi "Iz raznih medija"? Unapred hvala na odgovoru.

  24. #1994
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Earth
    Posts
    30,203
    Thanks Thanks Given 
    2,752
    Thanks Thanks Received 
    4,529
    Thanked in
    2,398 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by GerdaBuddenbrook View Post
    Ja bih da pitam zasto ne mogu da pisem na temi "Iz raznih medija"? Unapred hvala na odgovoru.
    Za ucestvovanje na politickim temama potrebno je 200 ispisanih post-ova na forumu.

    Pravilo uvedeno godinama unazad kako bi se sprijecile registracije iskljucivo u svrhu politickih promocija i ostalih propagandi.
    --------------------------
    Do Not Disturb.
    --------------------------


  25. The Following User Says Thank You to Fidel Castro For This Useful Post:


  26. #1995
    Join Date
    Nov 2022
    Posts
    309
    Thanks Thanks Given 
    146
    Thanks Thanks Received 
    85
    Thanked in
    64 Posts

    Default

    U redu. Hvala na toj informaciji.

  27. The Following User Says Thank You to GerdaBuddenbrook For This Useful Post:


  28. #1996
    Join Date
    Dec 2013
    Posts
    1,520
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    290
    Thanked in
    171 Posts

    Default

    Herki momce kako da ti odgovorim na infrakciju nesto nece

  29. #1997
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    26,347
    Thanks Thanks Given 
    2,792
    Thanks Thanks Received 
    3,980
    Thanked in
    1,927 Posts

    Default

    Evo sam oslobodio inbox pa ako bas moras da odgovoris za ono, bujrum.

    Sent from my SM-N980F using Tapatalk
    Loše stvari dolaze u paketu, za dobre stvari treba vremena.

  30. #1998
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,745
    Thanks Thanks Given 
    10,862
    Thanks Thanks Received 
    2,117
    Thanked in
    1,079 Posts

    Default

    Cisto da razjasnimo nesto....kad dobijete infrakciju, razlog infrakcije je ispisan po defaultu, moderator da dodatno pojasnjenje jer cesto dobijete 1 poen (koji je po defaultu "spamovanje") a u stvari vam je dat za neki prestup koji je za malo vise od jednog poena, ali eto, pokusavamo ponekad da vam damo poen, dva manje, da ne skupite ekspesno 10 poena koji vode do bana i to, taj opis po defaultu i onaj koji mod ostavi kao pojasnjenje, nije komentar koji zahtijeva odgovor. Vecina to tako i tretira, ali jedan broj vas bas voli da "odgovori"...sto bi Hercy rekao, ako bas morate- bujrum.
    Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
    ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!

  31. #1999
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Titograd
    Posts
    9,454
    Thanks Thanks Given 
    37
    Thanks Thanks Received 
    964
    Thanked in
    566 Posts

    Default

    Dešava se i da "pojašnjenje" nema blage veze sa situacijom. Ali sigurno je svemu tome prethodilo par faktora - nakupe se pređašnji faulovi, lične frustracije, anomiziteti..

    Ali kako god, moderator mora da se trudi da makar javno ne proziva bilo kog zato što "voli da odgovori". Druga je stvar hoćete li se osvrnuti na kritike i "kritike"..

  32. #2000
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,745
    Thanks Thanks Given 
    10,862
    Thanks Thanks Received 
    2,117
    Thanked in
    1,079 Posts

    Default

    Vjerujem da nije lako iskljuciti ni licne animozitete, ali ono sto mogu potvrditi ds se svi maksimalno trudimo da ih prevazidjemo i da budemo sto objektivniji...licno mogu da potvrdim da par onih koji su najvise sankcionisani se najmanje zale, vjerjem upravo zbog toga sto znaju da bi jos vise bili da ne progledamo kroz prste...."dijagnoze" koje uvijek vole da odgovore na pm, ali ne konstrukttivno nego sa "mrš klošarko ustaška" i sličnim uvredama (upravo ponijeh taj znamen) su posebna priča i najviše volimo da ih nema na forumu a vjeruj mi najvise im se kroz prste progleda...jer takvi najčešće ni na forumu bolje ne umiju....eto tako
    Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
    ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!

Page 80 of 84 FirstFirst ... 3070767778798081828384 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Half-Life 2 serijal pohvale i primjedbe
    By ALEK.MONTENEGRO in forum Software
    Replies: 0
    Last Post: 26-09-10, 17:25
  2. Pusten u rad sajt Argentinskih Crnogoraca
    By JUSTICE in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 6
    Last Post: 07-09-05, 14:15
  3. seminarski rad
    By Jimi_Hendrix in forum Software
    Replies: 7
    Last Post: 01-12-04, 11:41
  4. Replies: 7
    Last Post: 29-11-04, 07:22
  5. Da li treba zabraniti rad...
    By cvrchak in forum Politika generalno
    Replies: 3
    Last Post: 03-07-04, 08:32

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •