Page 298 of 653 FirstFirst ... 198248288294295296297298299300301302308348398 ... LastLast
Results 7,426 to 7,450 of 16323

Thread: KK Budućnost

  1. #7426
    Join Date
    Jun 2018
    Posts
    71
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Dangubić je skroz nepotreban, momak stagnira 3,4 godine nikakav napredak

  2. #7427
    Join Date
    May 2018
    Posts
    585
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by AdmirMNE View Post
    Dangubić je skroz nepotreban, momak stagnira 3,4 godine nikakav napredak
    Nisam bas siguran za ovo sto kazes, bez dublje analize, ali brojke govore suprotno, za 4 godine u evroligi brojke konstantno rastu iz sezone u sezonu, i poeni po utakmici, procenti suta, skokovi, asistencije, tako da je prema brojkama sve bolji i bolji. Mada je to koljeno problematicno?

  3. #7428
    Join Date
    Jun 2018
    Posts
    71
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by CikoPero View Post
    Nisam bas siguran za ovo sto kazes, bez dublje analize, ali brojke govore suprotno, za 4 godine u evroligi brojke konstantno rastu iz sezone u sezonu, i poeni po utakmici, procenti suta, skokovi, asistencije, tako da je prema brojkama sve bolji i bolji. Mada je to koljeno problematicno?
    Ove sezone je imao čini mi se 7 poena po utakmici, i to mu je najbolja sezona, znači u napadu je bas ograničen, jedino bi nam valjao zbog te odbrane, ali ja lično ne bih volio da ga dovedemo... Evo Zvezdana dovela Cirbesa, ne mogu da vjerujem, biće bolji nego prošle sezone.

  4. #7429
    Join Date
    Sep 2013
    Posts
    2,540
    Thanks Thanks Given 
    1,032
    Thanks Thanks Received 
    266
    Thanked in
    177 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by AdmirMNE View Post
    Ove sezone je imao čini mi se 7 poena po utakmici, i to mu je najbolja sezona, znači u napadu je bas ograničen, jedino bi nam valjao zbog te odbrane, ali ja lično ne bih volio da ga dovedemo... Evo Zvezdana dovela Cirbesa, ne mogu da vjerujem, biće bolji nego prošle sezone.
    Omić je za njega 2x bolji. Tako da, slabiji su na poziciji 5 nego prosle god.

    Sent from my SM-A520F using Tapatalk

  5. #7430
    Join Date
    Jun 2018
    Posts
    71
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Fitnespro View Post
    Omić je za njega 2x bolji. Tako da, slabiji su na poziciji 5 nego prosle god.

    Sent from my SM-A520F using Tapatalk
    Meni je Cirbes baš gotivan centar, ali vjerovatno je Omic bolji, al sad su svakako bolji od nas na centru, nadam se da cemo i mi dovest' nekog

  6. #7431
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    6,407
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    2 Posts

    Default



    Evo vam i slika iz Morace.

  7. #7432
    Join Date
    Jul 2004
    Posts
    664
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    6
    Thanked in
    4 Posts

    Default

    ne dolazi nikakav dangubic.iz koje rupe vadite te informacije ili su to zelje pojedinaca? trazi se i radi se na dovodjenju centra. ni najveci timovi nisu skockali timove a ne mi! polako

  8. #7433
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    24,969
    Thanks Thanks Given 
    1,364
    Thanks Thanks Received 
    1,674
    Thanked in
    952 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Connect View Post
    ne dolazi nikakav dangubic.iz koje rupe vadite te informacije ili su to zelje pojedinaca? trazi se i radi se na dovodjenju centra. ni najveci timovi nisu skockali timove a ne mi! polako
    Pa i ne trazi se bas

  9. #7434
    Join Date
    Jun 2010
    Location
    Middle earth
    Posts
    7,468
    Thanks Thanks Given 
    160
    Thanks Thanks Received 
    1,265
    Thanked in
    639 Posts

    Default

    Bolje im je sad da ga traze pa i neka se finansijski zakolju ako budu cekali kraj avgusta i septembar ostace im samo oni koji vucu povrede i skart
    I have a plan so cunning you could pin a tail on it and call it a weasel.

  10. #7435
    Join Date
    Dec 2007
    Location
    podgorica
    Posts
    10,603
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    362
    Thanked in
    269 Posts

    Default

    Imam nezvanicnu informaciju, minimum sezonska karta za sve mečeve evrolige, aba i cg lige bice 200 eura

    Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka

  11. #7436
    Join Date
    Sep 2013
    Posts
    2,540
    Thanks Thanks Given 
    1,032
    Thanks Thanks Received 
    266
    Thanked in
    177 Posts

    Default

    Minimalna ce biti 140e...

    Izvor: Drugov drug radi u kanc. U njegosevom u prostorijama kluba 😂

    Sent from my SM-A520F using Tapatalk

  12. #7437
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,698
    Thanks Thanks Given 
    3,574
    Thanks Thanks Received 
    8,663
    Thanked in
    4,667 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Fitnespro View Post
    Minimalna ce biti 140e...

    Izvor: Drugov drug radi u kanc. U njegosevom u prostorijama kluba

    Sent from my SM-A520F using Tapatalk
    ako bude 140e to je džabe. doduše vjerovatno će neki biti razočarani što nije tu oko 50e ali jbg.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  13. #7438
    Join Date
    Oct 2014
    Posts
    1,456
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    27
    Thanked in
    14 Posts

    Default

    140 ali iza koševa...

  14. #7439
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    9,117
    Thanks Thanks Given 
    339
    Thanks Thanks Received 
    648
    Thanked in
    316 Posts

    Default

    Sto tolka tajna, zar ocekuju da prodaju pola kapaciteta preko sezonskih karata ahahhahah
    Masu je to, ja sam ocekivao da minimalna bude 80 a ne 140
    Podgorica Podgoricanima!

  15. #7440
    Join Date
    Apr 2012
    Location
    Трст
    Posts
    3,511
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ne kapiram ni ja ovu poslovnu tajnu. Umjesto da na vrijeme najave cisto da bi se moglo pristedjet, il ne daj Boze kao CZV prosle godine sezonske u predprodaji izbace, oni ce 5 dana pred sezonu izac sa cijenom lupam 200 e, i onda posle sto nema sezonaca, jos ako bude kraj mjeseca, bombonica.

    Poslano sa mog GT-I8262 koristeći Tapatalk
    Kako ti svaki put zadrhti ruka maleni čovječe što te kupuju za 2 sendviča i kutiju pralina...

  16. #7441
    Join Date
    May 2018
    Posts
    585
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by StefanPG View Post
    Ne kapiram ni ja ovu poslovnu tajnu. Umjesto da na vrijeme najave cisto da bi se moglo pristedjet, il ne daj Boze kao CZV prosle godine sezonske u predprodaji izbace, oni ce 5 dana pred sezonu izac sa cijenom lupam 200 e, i onda posle sto nema sezonaca, jos ako bude kraj mjeseca, bombonica.

    Poslano sa mog GT-I8262 koristeći Tapatalk
    Valjda je problem to sto ne mogu jos da naprave raspored mjesta zbog radova u sportskom ali postajali su i drugi nacini, kao na primjer da se karte rezervisu i eventualno uplati avans, odredjeni dio, pa kad se zavrsi sportski tada ostatak procedure....ali ajde, svi smo pomalo neiskusni u tome.

  17. #7442
    Join Date
    Oct 2014
    Posts
    1,456
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    27
    Thanked in
    14 Posts

    Default

    Naravno da je glavni razlog što se renovira Morača, ali i moraće uvesti elektronsku kupovinu karata i rezervisanje mjesta, za šta treba vremena.
    Ali mogli su makar odrediti cijenu i da se rezerviše mjesto uz neki avans. Ali eto, ostaje da čekamo

  18. #7443
    Join Date
    May 2018
    Posts
    585
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Ovako, napisacu jos jedno vidjenje situacije u vezi sa sezonskim kartama i bataljujem na tu temu.



    Kad govorite o cijenama sezonskih ne gledajte iz samo vaseg ugla da li vi imate para da platite sezonsku , nego gledajte opsti interes - ako se mozemo sloziti sto je u ovoj situaciji opsti interes. Po meni pune tribine navijaca Buducnosti (ne ljubitelja reala, barse, Veselog, Hajnsa.....itd) i da li mislite da 2000 nasih sugradjana koji navijaju za Buducnost imaju da daju 140 eura.

    Odgovor je: Nemaju. Tacka.

  19. #7444
    Join Date
    Aug 2017
    Posts
    65
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Interes kluba je da zaradi na kartama , a ima i ogranicenja koliko mora da bude minimalna cijena karte za Evroligu. 140 e nije mnogo , za 15 utakmica evrolige i nzm tačno 15 minimum aba lige. Ako se ne prodaju dijelice se. Meni je to mnogo da platim ali i po cijenu hleba da nemam da jedem ću da je kupim jer 20 godina nisam preko 5 utakmica domaćih propustio ukupno. Tako da za prave navijače budućnosti ne brini , oni će naci način da je kupe pa i da hiljadu bude

  20. #7445
    Join Date
    Sep 2015
    Location
    podgorica
    Posts
    2,076
    Thanks Thanks Given 
    14
    Thanks Thanks Received 
    144
    Thanked in
    94 Posts

    Default

    Stavio bi vala za one sto su ove god imali sezonsku za njih posebna cijena ili 30% manja od minimalne.
    ПОДГОРИЧКА БУДУЋНОСТ !

  21. #7446
    Join Date
    Jun 2018
    Posts
    71
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Click image for larger version. 

Name:	Screenshot_20180718-213845.jpg 
Views:	114 
Size:	10.6 KB 
ID:	158504

  22. #7447
    Join Date
    May 2018
    Posts
    585
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by subjektivni_komentator View Post
    Interes kluba je da zaradi na kartama , a ima i ogranicenja koliko mora da bude minimalna cijena karte za Evroligu. 140 e nije mnogo , za 15 utakmica evrolige i nzm tačno 15 minimum aba lige. Ako se ne prodaju dijelice se. Meni je to mnogo da platim ali i po cijenu hleba da nemam da jedem ću da je kupim jer 20 godina nisam preko 5 utakmica domaćih propustio ukupno. Tako da za prave navijače budućnosti ne brini , oni će naci način da je kupe pa i da hiljadu bude
    Ne zamjeri , kazes interes kluba je da zaradi na kartama. Slazem se djelimicno, jer je i ovih godina dijelio karte na sto nacina, pa je posjeta varirala od 1000-3000 izuzev vecih utakmica. Da se razumijemo u startu, svi mi zelimo najbolje klubu, niko od nas ne zeli lose. Interes kluba u rezultatskom smislu je puna hala, sad i veceg kapaciteta nego do sada. Gdje su do sada bili da zarade. Gdje su majce, dresovi, upaljaci,hemijske, satovi...sa logom i bojama kluba. Ima hiljadu nacina da se pomalo zaradi. Nema ih, niko nece da radi, jer smo lijeni. U sred PG u knjizaru, prodaju digitalne satove BG blizanaca, zovnem gazdu ili sefa i pitam ga zasto prodaje ovo u sred PG, kaze nemam nista od Buducnosti. Znaci , marketing mrtav. Uz to ne zaboravite i malu bazu navijaca realno. Dusmana puno. Sta je tu interes kluba.
    Kazes, tu si 20 godina na utakmice. Brate, svi smo mi tu toliko, ja se mogu kladiti da nas 1000-1800 koji idu stalno na utakmice da se mi svi znamo iz vidjenja. To je ta baza navijaca. Takodje ne bih navijace dijelio na prave i krive. Malo je bezveze. Vidis kakvo je vrijeme, svako se o svome jadu i svojim problemima zabavio. Timovi sa mnogo jacom bazom navijaca ne mogu napunit dvorane. Mi cemo sad imati i 1000 mjesta vise.
    Kazes minimum koji zahtijeva evroliga. Pa sto neko ne izadje u javnost i kaze narode tako je kako je. Kako moze Zalgiris da ih prodaje po 75eur? Cigani, sa milion puta vecom navijackom bazom, skoro dvomilionski grad, sa cijenom od 133 eura su prosle godine prodali oko 2300-2500karata. Sa tom cijenom mi prodajem 300 + 10% na euforiju. Znaci preko 350 nijednu. Jeli veci interes to ili prodati 1000 po 70eur. Pa imati na svaku utakmicu po minimum 1000 sto kazes ti pravih navijaca. Ne mozemo usko gledati , samo iz svog ugla. Tu nema prica o ljubavi. Ne zivi se odje ka sto izgleda na televiziju. Svi cemo se mi skupiti i probati da se snadjemo. Ali valjda je cilj da nas ima vise a ne manje. Ne zamjeri, ovo pisem ka otac troje djece, pa vidi koliko godina staza tu ima.

  23. #7448
    Join Date
    Mar 2004
    Posts
    659
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Treba vam clanska karta dps ako zelite sezonske karte. Tako mi rece jedan...

  24. #7449
    Join Date
    Jan 2014
    Posts
    663
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by knight View Post
    Treba vam clanska karta dps ako zelite sezonske karte. Tako mi rece jedan...
    a vi sa clanskom albanske alternative idete da gledate u pristinu balkansku ligu,,,

  25. #7450
    Join Date
    Jul 2004
    Posts
    664
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    6
    Thanked in
    4 Posts

    Default

    Ne vjerujem da su tolko ludi da dignu cijene . Mislim da im to ne treba u ovom trenutku kad su svi napaljeni da dodju u Moraču. Pucali bi u sebe i oni to znaju.

    Sent from my SM-G930F using Tapatalk

Page 298 of 653 FirstFirst ... 198248288294295296297298299300301302308348398 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 2 users browsing this thread. (0 members and 2 guests)

Similar Threads

  1. Budućnost EU?
    By uzitulovac in forum CdM Arhiva
    Replies: 7
    Last Post: 22-04-14, 21:37
  2. SD Budućnost
    By Mr_Gospodin_Signore in forum Ostali sportovi
    Replies: 73
    Last Post: 26-08-11, 15:10
  3. KK Budućnost
    By rain_wind_storm in forum Ostali sportovi
    Replies: 1
    Last Post: 13-02-11, 11:53

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •