Page 536 of 610 FirstFirst ... 36436486526532533534535536537538539540546586 ... LastLast
Results 13,376 to 13,400 of 15245

Thread: Degenerici...

  1. #13376
    Join Date
    Dec 2013
    Posts
    7,624
    Thanks Thanks Given 
    10,577
    Thanks Thanks Received 
    5,018
    Thanked in
    2,338 Posts

    Default

    Neko se prekrsti,neko pomoli Alahu,neko se javi porodici i kaže im da ih voli i onda daš žmigavac i smotaš desno

    Sent from my Redmi Note 8 using Tapatalk

  2. The Following 3 Users Say Thank You to joni For This Useful Post:


  3. #13377
    Join Date
    Aug 2016
    Location
    MNE
    Posts
    22,567
    Thanks Thanks Given 
    2,339
    Thanks Thanks Received 
    4,429
    Thanked in
    2,561 Posts

    Default

    Pa nemas kad. Tu ili pravo ili desno do/die zajedno.


  4. The Following User Says Thank You to TAKUMI For This Useful Post:


  5. #13378
    Join Date
    Dec 2013
    Posts
    7,624
    Thanks Thanks Given 
    10,577
    Thanks Thanks Received 
    5,018
    Thanked in
    2,338 Posts

    Default

    Mislim da prije raskrsnice imaš segmente u dužini od nekoliko metara bez onih prepreka i sa isprekidanom žutom.Tu valjda možeš ući u desnu žutu traku i onda ići desno na semafore.Manevar je otprilike ka ono (bolje ćeš ti znati koja je to staza) kad vozač F1 produži pravo u šikanu pa da ne bi stekao prednost izvede onaj cik-cak manevar između prepreka
    PS. Znajući koje auto voziš i kako ga paziš,moja preporuka ti je da kao vozači F1 prođeš tu trasu pješke i osmotriš kakve zamke(šarafi,plastični trotoari...) sve vrebaju

    Sent from my Redmi Note 8 using Tapatalk
    Last edited by joni; 05-12-22 at 18:43.

  6. The Following User Says Thank You to joni For This Useful Post:


  7. #13379
    Join Date
    Aug 2016
    Location
    MNE
    Posts
    22,567
    Thanks Thanks Given 
    2,339
    Thanks Thanks Received 
    4,429
    Thanked in
    2,561 Posts

    Default

    Pa ja sam danas samo nastavio pravo do Moskovske. Nema tu cile mile.


  8. #13380
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    1,276
    Thanks Thanks Given 
    740
    Thanks Thanks Received 
    875
    Thanked in
    456 Posts

    Default

    Iz srednje trake je zabranjeno desno u Svetozara Markovica. A iz "zute" trake je dozvoljeno pravo i desno ali nije dozvoljeno voziti njom. Tako da svakako je covjek u prekrsaju ako skrece udesno jer zaobracajni znaci na tablama i kolovozu tako pokazuju. Super situacija.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  9. #13381
    Join Date
    Dec 2013
    Posts
    7,624
    Thanks Thanks Given 
    10,577
    Thanks Thanks Received 
    5,018
    Thanked in
    2,338 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Shaneman View Post
    Iz srednje trake je zabranjeno desno u Svetozara Markovica. A iz "zute" trake je dozvoljeno pravo i desno ali nije dozvoljeno voziti njom. Tako da svakako je covjek u prekrsaju ako skrece udesno jer zaobracajni znaci na tablama i kolovozu tako pokazuju. Super situacija.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Ili sam zaboravio ili ja kad sam polagao nije se učilo ko smije da vozi žutom trakom odnosno ako je neko svježiji sa polaganjem ili dobro zna naš ZOBS,pa da reče jesmo li u prekršaju ako vozimo žutom trakom,odnosno,ako se u nju prestrojimo prije semafora da bi ušli u Svetozara Markovića.
    Samo da ne pokrenem lavinu kao što je ona za brzu i sporu traku put Zete odnosno za kružni

    Sent from my Redmi Note 8 using Tapatalk

  10. #13382
    Join Date
    Oct 2014
    Posts
    8,276
    Thanks Thanks Given 
    14,565
    Thanks Thanks Received 
    4,040
    Thanked in
    2,048 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by elemental View Post
    Opet prođoh danas onom ulicom pored trim staze kod restorana Plantaža i opet ljudi voze trotoarom po 300-400 metara da zaobiđu kolonu. Izgleda da je to redovna pojava. Poneko čak i trči istim onim trotoarom. Čudi me da im kola sa trotoara ne sviraju.

    Što se tiče žute trake, isti problem sa zaustavljanjem i nekažnjavanjem kao i bez žute trake, kao i sa stubićima posred saobraćajne trake, kao i sa saobraćajnim trakama bez ikakvih stubića. Dok se neselektivno ne udari po džepu svima koji krše pravila, nema tog "izuma" koji će promijeniti situaciju. Ni po zapadu se nije red uveo tako što su ljudi dobrovoljno poštovali pravila, već tako što su redovno kažnjavali prekršioce.
    Misliš na ovo

    https://www.instagram.com/p/ClyoGX6D...d=YmMyMTA2M2Y=

    Sent from my SM-G998B using Tapatalk

  11. #13383
    Join Date
    Jul 2021
    Location
    dubai
    Posts
    6,483
    Thanks Thanks Given 
    2,518
    Thanks Thanks Received 
    2,396
    Thanked in
    1,360 Posts

    Default

    Iznenada je osvanula za vikend “žuta traka”, i tako iznenadi vozače nasred bulevara Sv. Petra Cetinjskog. Za samo dva dana oštećeno je 40 graničnika koji su zamijenjeni novim, a napravljena je šteta od 1.500 eura.
    molim sugradjane da ne lome granicnike od 37.5 eura....

    Sent from my 2201117TY using Tapatalk

  12. #13384
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    1,276
    Thanks Thanks Given 
    740
    Thanks Thanks Received 
    875
    Thanked in
    456 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by joni View Post
    Ili sam zaboravio ili ja kad sam polagao nije se učilo ko smije da vozi žutom trakom odnosno ako je neko svježiji sa polaganjem ili dobro zna naš ZOBS,pa da reče jesmo li u prekršaju ako vozimo žutom trakom,odnosno,ako se u nju prestrojimo prije semafora da bi ušli u Svetozara Markovića.
    Samo da ne pokrenem lavinu kao što je ona za brzu i sporu traku put Zete odnosno za kružni

    Sent from my Redmi Note 8 using Tapatalk
    ZOBS kaze "iskljucivo za kretanje vozila javnog prevoza putnika" tako da je situacija krajnje komplikovana. Po saobracajnim znacima ispada da nije dozvoljeno udesno u S. Markovica. Zivopisno.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  13. #13385
    Join Date
    Dec 2013
    Posts
    7,624
    Thanks Thanks Given 
    10,577
    Thanks Thanks Received 
    5,018
    Thanked in
    2,338 Posts

    Default

    A policija ,hitna, vatrogasna,komunalne službe(pauk)...
    Ako tako kaže ZOBS onda Svetozara Markovića pretvoriti u jednosmjernu sa 4 trake
    PS.Ako može moderator da obriše ovaj moj post jer ako ga Pośo pročita...
    Sent from my Redmi Note 8 using Tapatalk
    Last edited by joni; 05-12-22 at 20:57.

  14. The Following 4 Users Say Thank You to joni For This Useful Post:


  15. #13386
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    1,276
    Thanks Thanks Given 
    740
    Thanks Thanks Received 
    875
    Thanked in
    456 Posts

    Default

    To je kad zakoni ne prate zivot. Sve ulice u jednu traku i na referendum


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  16. #13387
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    22,093
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    752
    Thanked in
    524 Posts

    Default

    Idem bulevarom (srednja traka) oću desno ka mimiU/ i naravno iz srednje trake idem desno - prije skretanja pogledah u retrovizor kao autobus produzi pravo isao je jedno 60km.

  17. #13388
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    16,043
    Thanks Thanks Given 
    2,192
    Thanks Thanks Received 
    2,348
    Thanked in
    1,213 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by EgZeKuToR View Post
    na jednu stranu je priča oko toga koliko je spretno izvedena ova stvar sa žutim trakama, posebno dio oko označavanja i ove prepone. ali, kakva god da je realizacija te zamisli bila, ako se poslije svega potpuno zapostavi kontrola i kažnjavanje nekulturnih, drskih i bahatih vozača koji i pored svega nastavljaju da ostavljaju auta u toj traci, onda zaista ne vidim poentu ovog projekta.
    inače je saobraćajna nekutura dostigla vrhunac jer se bukvalno redovno prolazi na crveno svjetlo, parkira se đe ko kad i kako stigne, izmišljaju se neka nova saobraćajna pravila po sopstvenom nahođenju i slično.
    Većina svih naših problema nastaje od našeg podijeljenog društva. To je naša najveća kazna i usud. Jedno je gradska uprava, drugo država, jedn adruga vlast, ovaj načelnik j epripadnik one partije pa neće da učini ovima, užas. Komunalna pripada ovoj partiji, gradska vlast drugoj pa ne saradjuju (ovo je smao primjer, nemam pjma koje je ko). U svemu je ovo osnovni problem.

    Ako udješ u žutu traku malo ranije da bi skrenuo desno i naidješ na parkiranog degenerika tu, što onda? Nema ni lijevo ni desno, ili može lijevo pa lomi auto jer degenerik ne kapira da bulevar ne služi za parkiranje. I niko ništa...

  18. #13389
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    1,276
    Thanks Thanks Given 
    740
    Thanks Thanks Received 
    875
    Thanked in
    456 Posts

    Default

    To je jedna od onih razlika izmedju sela i grada sto se nekada ucila u Poznavanju drustva, ljudi na selu su doskora vozili konje i parkirali ih ispred kuca, pazara ili saloona i ta navika je ostala i do danas.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  19. The Following 2 Users Say Thank You to Shaneman For This Useful Post:


  20. #13390
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    USA
    Posts
    11,305
    Thanks Thanks Given 
    4,133
    Thanks Thanks Received 
    4,458
    Thanked in
    2,162 Posts

    Default

    05.12.22

    16:20h
    18:48h

    "S tim nasim vojnicima, kazem vam, ne mozemo ni da idemo u lov na zeceve..."

  21. #13391
    Join Date
    Dec 2013
    Posts
    7,624
    Thanks Thanks Given 
    10,577
    Thanks Thanks Received 
    5,018
    Thanked in
    2,338 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Shaneman View Post
    Iz srednje trake je zabranjeno desno u Svetozara Markovica. A iz "zute" trake je dozvoljeno pravo i desno ali nije dozvoljeno voziti njom. Tako da svakako je covjek u prekrsaju ako skrece udesno jer zaobracajni znaci na tablama i kolovozu tako pokazuju. Super situacija.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Evo jedan update ako je ovo sve tačno:Sa bulevara se onda ne može ni desno u Ivana Milutinovića...osim ako ne voziš bus!
    PS.Možda je zrelo da se otvori posebna tema o žutim trakama da ne zatrpavamo ovu.Mada,opet,priliči i ovoj temi samo što su degenerici ovi koji su osmislili sve ovo

    Sent from my Redmi Note 8 using Tapatalk
    Last edited by joni; 06-12-22 at 13:29.

  22. #13392
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    22,093
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    752
    Thanked in
    524 Posts

    Default

    Game over.


  23. The Following 5 Users Say Thank You to Biznismen Podgorica For This Useful Post:


  24. #13393
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    1,276
    Thanks Thanks Given 
    740
    Thanks Thanks Received 
    875
    Thanked in
    456 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by joni View Post
    Evo jedan update ako je ovo sve tačno:Sa bulevara se onda ne može ni desno u Ivana Milutinovića...osim ako ne voziš bus!
    PS.Možda je zrelo da se otvori posebna tema o žutim trakama da ne zatrpavamo ovu.Mada,opet,priliči i ovoj temi samo što su degenerici ovi koji su osmislili sve ovo

    Sent from my Redmi Note 8 using Tapatalk
    Nisam tuda prolazio pa nisam gledao ima li znakova, evo par dana striktno pjeske i danas, sto bi pjevao Sobic, druzenje sa kisobranom ali sam prije neki dan izludio u koloni na bulevaru ka Marezi otkad su pozutili trecinu kapaciteta.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  25. #13394
    Join Date
    Dec 2013
    Posts
    7,624
    Thanks Thanks Given 
    10,577
    Thanks Thanks Received 
    5,018
    Thanked in
    2,338 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Shaneman View Post
    Nisam tuda prolazio pa nisam gledao ima li znakova, evo par dana striktno pjeske i danas, sto bi pjevao Sobic, druzenje sa kisobranom ali sam prije neki dan izludio u koloni na bulevaru ka Marezi otkad su pozutili trecinu kapaciteta.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Sve ti je isto kao i sa druge strane bulevara.Mene eto tješi ona isprekidana žuta linija 20-30m prije semafora,a onda je u toj"žutoj" traci po kolovozu iscrtana bijelom bojom znak za desno a žutom za pravo,pa možda i može da se upane tu da bi išao desno.Ako je,kako neko kaže ta traka ISKLJUČIVO za vozila javnog prevoza onda samo pravo možemo bulevarom .E sad,svi znamo da veću važnost ima vertikalna signalizacija a tu je na znaku iscrtana žuta strelica samo za pravo,pa je i to zbunjujuće jer onda ni bus ne bi smio desno.
    Ovo je nemoguće dočarati riječima.Jedino da se znakovi vertikalni i horizontalna signalizacija slikaju pa da se analizira.Ako krenu striktno da kažnjavaju,ovima što žive van PG najbolje parkirat auto na periferiju i uzet Taxi

    Sent from my Redmi Note 8 using Tapatalk

  26. #13395
    Join Date
    Jul 2021
    Location
    dubai
    Posts
    6,483
    Thanks Thanks Given 
    2,518
    Thanks Thanks Received 
    2,396
    Thanked in
    1,360 Posts

    Default

    A sto se ovim narodom ne bi pustili na raskrnicu da se ukljucis za spas ... ide kolona i vidi se jasno da ce da ga doceka crveno u koloni i on gas da ne drugome da se ukljuci....



    Sent from my 2201117TY using Tapatalk

  27. #13396
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    1,276
    Thanks Thanks Given 
    740
    Thanks Thanks Received 
    875
    Thanked in
    456 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by joni View Post
    Sve ti je isto kao i sa druge strane bulevara.Mene eto tješi ona isprekidana žuta linija 20-30m prije semafora,a onda je u toj"žutoj" traci po kolovozu iscrtana bijelom bojom znak za desno a žutom za pravo,pa možda i može da se upane tu da bi išao desno.Ako je,kako neko kaže ta traka ISKLJUČIVO za vozila javnog prevoza onda samo pravo možemo bulevarom .E sad,svi znamo da veću važnost ima vertikalna signalizacija a tu je na znaku iscrtana žuta strelica samo za pravo,pa je i to zbunjujuće jer onda ni bus ne bi smio desno.
    Ovo je nemoguće dočarati riječima.Jedino da se znakovi vertikalni i horizontalna signalizacija slikaju pa da se analizira.Ako krenu striktno da kažnjavaju,ovima što žive van PG najbolje parkirat auto na periferiju i uzet Taxi

    Sent from my Redmi Note 8 using Tapatalk
    Tako zaista ispada, da nema skretanja udesno. I ja kada vozim uletim malo prije raskrsnice u zutu ako neko ne leti u njoj ali je svakako sigurnije jer ovaj sto skrece udesno iz srednje je po signalizaciji u jos goroj poziciji ukoliko uleti bilo kome iz zute jer ce ispasti da ga je isjekao. Avetna situacija potpuno


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  28. The Following User Says Thank You to Shaneman For This Useful Post:


  29. #13397
    Join Date
    Dec 2013
    Posts
    7,624
    Thanks Thanks Given 
    10,577
    Thanks Thanks Received 
    5,018
    Thanked in
    2,338 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Shaneman View Post
    Tako zaista ispada, da nema skretanja udesno. I ja kada vozim uletim malo prije raskrsnice u zutu ako neko ne leti u njoj ali je svakako sigurnije jer ovaj sto skrece udesno iz srednje je po signalizaciji u jos goroj poziciji ukoliko uleti bilo kome iz zute jer ce ispasti da ga je isjekao. Avetna situacija potpuno


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Posle 25g od polaganja,dođe mi da uplatim 2-3 časa vožnje sa nekim instruktorom i saobraćajnim inžinjerom onuda oko Mašinske,Svetozara Markovića,Bulevarom,Ivana Milutinovića,Moskovskom...Bih li odgovarao da koga udarim sa vozilom auto-škole s obzirom da imam važeću vozačku?


    Sent from my Redmi Note 8 using Tapatalk

  30. The Following 2 Users Say Thank You to joni For This Useful Post:


  31. #13398
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    1,276
    Thanks Thanks Given 
    740
    Thanks Thanks Received 
    875
    Thanked in
    456 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by joni View Post
    Posle 25g od polaganja,dođe mi da uplatim 2-3 časa vožnje sa nekim instruktorom i saobraćajnim inžinjerom onuda oko Mašinske,Svetozara Markovića,Bulevarom,Ivana Milutinovića,Moskovskom...Bih li odgovarao da koga udarim sa vozilom auto-škole s obzirom da imam važeću vozačku?


    Sent from my Redmi Note 8 using Tapatalk
    Sumnjam, polaznik obuke ima pravo na gresku da opali jedno 5 auta u koloni.
    Ja sam se pitao da li bi se moglo na cetiri zmigavca parkirati u svojoj traci a pored vec parkiranih auta da se pozavrsava posao, isti je valjda princip u lijevoj ili desnoj traci istog smjera?


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  32. The Following User Says Thank You to Shaneman For This Useful Post:


  33. #13399
    Join Date
    Dec 2013
    Posts
    7,624
    Thanks Thanks Given 
    10,577
    Thanks Thanks Received 
    5,018
    Thanked in
    2,338 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Shaneman View Post
    Sumnjam, polaznik obuke ima pravo na gresku da opali jedno 5 auta u koloni.
    Ja sam se pitao da li bi se moglo na cetiri zmigavca parkirati u svojoj traci a pored vec parkiranih auta da se pozavrsava posao, isti je valjda princip u lijevoj ili desnoj traci istog smjera?


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    To imaš onamo kod fonda PIO.U desnu su na 4 žmigavca ovi što treba da završe nešto u fond PIO a u lijevu traku su oni što jedu u Sarajku i lokal do.Srednja traka ti je za sve ili tri u jedan

    Sent from my Redmi Note 8 using Tapatalk

  34. The Following 2 Users Say Thank You to joni For This Useful Post:


  35. #13400
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    1,276
    Thanks Thanks Given 
    740
    Thanks Thanks Received 
    875
    Thanked in
    456 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by joni View Post
    To imaš onamo kod fonda PIO.U desnu su na 4 žmigavca ovi što treba da završe nešto u fond PIO a u lijevu traku su oni što jedu u Sarajku i lokal do.Srednja traka ti je za sve ili tri u jedan

    Sent from my Redmi Note 8 using Tapatalk
    Odlicno, i potpuno logicno rjesenje


    Sent from my iPhone using Tapatalk

Page 536 of 610 FirstFirst ... 36436486526532533534535536537538539540546586 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 6 users browsing this thread. (1 members and 5 guests)

  1. Tica

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •