Page 1 of 5 12345 LastLast
Results 1 to 25 of 101

Thread: Drugarice....

  1. #1
    Join Date
    Feb 2005
    Location
    Pg...
    Posts
    8,326
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    3 Posts

    Default Drugarice....

    Kako je vec bila jedna tema vise muskoj populaciji evo i jedna vise za nas zene...


    U vezi ste,divno vam je s vasim muskarcem,zaljubljene ste...On je ujedno lijep i pozeljan,(vama nema ljepseg i boljeg) i znate i da druge zene ne mogu bas biti ravnodusne...No,on ima drugarice,vidja se s vremena na vrijeme i sa njima...

    Kako reagujete na to?Tolerantni ste,ne smeta vam,vjerujete mu ili su vam previse sumnjive te drugarice?



    "Tiha voda brijeg roni..."

  2. #2
    Join Date
    Jul 2009
    Location
    Bremen, Almannstraße
    Posts
    1,106
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Uvijek sam se trudila da svom muskarcu budem toliko dobra da ni ne pomisli da me prevari naravno ako procijenim da je vrijedan truda (a samim tim sto sam s njim znaci da definitivno jeste)

    Moze sa drugaricama da se vidja vise nego sa mnom, ne smeta mi to iskreno. Ako zeli da me prevari samo neka izvoli, uostalom ja tu ne gubim nego on (prvo gubi obraz i moje postovanje, drugo gubi mene)

    Moja ljubomora ga nece sprijeciti da me prevari sa drugaricom ili bilo kojom drugom djevojkom tako da sam liberalna po tom pitanju tipa - Radi sta ti volja samo me obavijesti a ako me ne obavijestis pa saznam ................Ima da te NEMA dok izbrojim do 3 :joint:

    eto tako to funkcionise kod mene.

    Uostalom kao sto se ja branim od raznih napadaca i udvaraca tako ocekujem i od njega, bar dok je sa mnom
    Last edited by Flame_S; 01-06-10 at 16:34.
    Weakness of attitude becomes weakness of character.

  3. #3
    Join Date
    Feb 2007
    Posts
    6,974
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Drugarice stecene pre upoznavanja mene... ok one posle...ne

  4. #4
    Join Date
    Jul 2009
    Location
    Bremen, Almannstraße
    Posts
    1,106
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Oljce View Post
    Drugarice stecene pre upoznavanja mene... ok one posle...ne

    Hmmmm pojasni ovo please :o
    kakve veze ima kad je stecena drugarica?
    Ovo znaci da ako je sa mnom u vezi ne treba da upozna vise ni jednu zenu koja mu moze biti drugarica or what?
    Weakness of attitude becomes weakness of character.

  5. #5
    Join Date
    Feb 2007
    Posts
    6,974
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Flame_S View Post
    Hmmmm pojasni ovo please :o
    kakve veze ima kad je stecena drugarica?
    Ovo znaci da ako je sa mnom u vezi ne treba da upozna vise ni jednu zenu koja mu moze biti drugarica or what?
    Naravno da ne ... ali ako ja ne znam za to bilo bi mi sumnjivo mada se ja ne bavim tim poslom.. kad sam sigurna u nas onda me ne zanimaju drugarice a ako nisi siguran onda ce te svakako zanimati vise nove nego stare

  6. #6
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    NA PLANINI NA JELICI
    Posts
    5,514
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by Artemis View Post
    Kako reagujete na to?Tolerantni ste,ne smeta vam,vjerujete mu ili su vam previse sumnjive te drugarice?
    kao i shto sam rekla na topicu o posesivnosti
    smeta, ali cjutim.
    Зашто ме мрзиш што волим Шешеља?


  7. #7
    Join Date
    Jan 2005
    Posts
    2,107
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Artemis View Post
    Kako je vec bila jedna tema vise muskoj populaciji evo i jedna vise za nas zene...


    U vezi ste,divno vam je s vasim muskarcem,zaljubljene ste...On je ujedno lijep i pozeljan,(vama nema ljepseg i boljeg) i znate i da druge zene ne mogu bas biti ravnodusne...No,on ima drugarice,vidja se s vremena na vrijeme i sa njima...

    Kako reagujete na to?Tolerantni ste,ne smeta vam,vjerujete mu ili su vam previse sumnjive te drugarice?
    Ja imam potpuno povjerenje u svog decka i totalno sam iskljucila mogucnost da me moze prevariti.
    Znam sve njegove drugarice, i ne smeta mi kad se vidja sa njima, ali to je dosta rijetko.
    Ali, smeta mi npr. kad izadjemo on i ja i jedna od njih se pojavi i sjedne pri nama bez ikakvog pardona, jer misli da ima slobodu ako su zajedno u Osnovnu isli... Ali, neka, sto cu...
    Od smijeha pravim saksofon,
    od sunca pravim put,
    a ti si moj šofer.

  8. #8
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    16,091
    Thanks Thanks Given 
    2,215
    Thanks Thanks Received 
    2,374
    Thanked in
    1,225 Posts

    Default

    Ja sam vec nedje pisala o ovome.
    Ne sumnjam u momka, ali uvijek postoji ono malo ljubomore Lagala bi kad bi rekla da nije tako. Mada on rijetko izlazi sa drugaricama, uglavnom i ja idem.
    Ali problem je sa druge strane, mislim nije problem jer se super razumijemo. Ja imam puno drugova i cesto izlazim sa njima, momak dosta radi pa nema kad. ja to smatram normalnim jer znam da su mi to smao drugovi, a i on nista ne pominje.
    Ali da on toliko izlazi sa drugaricama koliko ja sa drugovima, bogami mi ne bi bilo svejedno.
    Ali ne bi valjalo da smo oboje kao ja, zato super i funkcionisemo, dopunjujemo se.

  9. #9
    Join Date
    Feb 2005
    Location
    Pg...
    Posts
    8,326
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by _senorita_ View Post

    Ali, smeta mi npr. kad izadjemo on i ja i jedna od njih se pojavi i sjedne pri nama bez ikakvog pardona, jer misli da ima slobodu ako su zajedno u Osnovnu isli... Ali, neka, sto cu...
    Pogledas li nju ili njega ono nesto mrko

    Evo nesto razmisljam,nesto sam dobro izgleda raspolozena.. Zamislih scenu kako mi momak kaze da se dogovorio sa drugaricom u toliko i toliko i cujem sebe kako izgovaram:"Aj ako smijes samo..."





    "Tiha voda brijeg roni..."

  10. #10
    Join Date
    Oct 2009
    Location
    G kvart
    Posts
    1,218
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Artemis View Post
    Kako je vec bila jedna tema vise muskoj populaciji evo i jedna vise za nas zene...


    U vezi ste,divno vam je s vasim muskarcem,zaljubljene ste...On je ujedno lijep i pozeljan,(vama nema ljepseg i boljeg) i znate i da druge zene ne mogu bas biti ravnodusne...No,on ima drugarice,vidja se s vremena na vrijeme i sa njima...

    Kako reagujete na to?Tolerantni ste,ne smeta vam,vjerujete mu ili su vam previse sumnjive te drugarice?
    sta odgovoriti - imam i ja drugove s kojima provodim jako puno vremena (cak toliko da neke od njih drustvo za mene pita jesam li mu ja djevojka) i vjerovatno bih poludila da kod partnera primijetim neopravdanu sumnju. e, kako ja ne volim da radim drugima ono sto ne volim da drugi rade meni, tako ja ne ljubomorisem po ovom pitanju. to je i onako samo bespotrebno rasipanje energije.

  11. #11
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    worldwide
    Posts
    26,403
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    1 Post

    Default

    auuuuuuu oljce , lose jako lose je to, ne znam kako mislis koga da zadrzis dugo pored sebe, nadam se da imas neke super druge kvalitete za sacuvavanje momaka, zaisto ...........
    Risk , is what makes life worth living

    Never a failure, always a lesson!

  12. #12
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    G-kvart
    Posts
    248
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    meni ne smeta sad vala nesto ,samo volim da znam...a ne da mi kaze "evo me sa Markom,Draganom ILi Jankom " i posle saznam da je bio sa njom...alooo...
    ali tvrdim da svuda ima ljubomore kad je to u pitanju,koliko god se mi pretvarale da nas briga...da nema ljubomore tu nesto ne bi bilo ok

  13. #13
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    U Njegovom srcu...
    Posts
    1,379
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Bogu hvala na mojoj izraženoj intuiciji koja zaista rijetko omaši.
    Imam dvije prednosti u takvoj situaciji - 1. odlično poznajem muškarca sa kojim sam u vezi i 2. - odlično prepoznajem ženske namjere...
    To dvoje u kombinaciji uvijek dovedu do toga da ZNAM da li treba ili ne treba da budem ljubomorna.
    Svi mi imamo prijatelje suprotnog pola. A niko nikoga nije sačuvao, zato... slobodno nek se druži. Ali - DRUŽI.
    "...patim zbog osoba kojima sam poklonila svoje srce i uvidjam da oni koji su dotakli moju dushu nisu uspeli da probude moje telo, a oni koji su doticali moje telo nisu uspevali da dosegnu do moje dushe. “

  14. #14
    Join Date
    Feb 2007
    Posts
    6,974
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by sparco View Post
    auuuuuuu oljce , lose jako lose je to, ne znam kako mislis koga da zadrzis dugo pored sebe, nadam se da imas neke super druge kvalitete za sacuvavanje momaka, zaisto ...........

    Mislim da sam tim momcima jedna od devojaka koja je najmanje bila ljubomorna, posesivna itd. tj. sigurna sam u to... tako da je sve stvar osecaja poverenja. Mada jeste mal cudno kad neka drugarica pocne d aga zove u 1 uvece da dodje kod nje jer joj ‚‚treba‚‚ ... Onda postavim pitanje Da li ti mislis da ste drugovi stvarno? Ako mislis tako onda ok... Mozda ne umem da objasnim teoretski ali u praksi znam da retko gresi moj osecaj...

  15. #15
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    G-kvart
    Posts
    248
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Oljce View Post
    Mislim da sam tim momcima jedna od devojaka koja je najmanje bila ljubomorna, posesivna itd. tj. sigurna sam u to... tako da je sve stvar osecaja poverenja. Mada jeste mal cudno kad neka drugarica pocne d aga zove u 1 uvece da dodje kod nje jer joj ‚‚treba‚‚ ... Onda postavim pitanje Da li ti mislis da ste drugovi stvarno? Ako mislis tako onda ok... Mozda ne umem da objasnim teoretski ali u praksi znam da retko gresi moj osecaj...
    e to da ga zove po ponoca i da joj "treba" bi bilo previse...tu bi vec muka nastala,barem sto se mene tice!

  16. #16
    Join Date
    Feb 2007
    Posts
    6,974
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Da, mozda ali sam ipak rekla da ako misli da ga drugarski zove ide ako zeli sto se mene tice ja sam svoje rekla...

  17. #17
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    worldwide
    Posts
    26,403
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    1 Post

    Default

    eto recimo mene sve moje drugarice zovu u ta doba striktno, da mi se pozale, jer nekako svakoj dodjem najbolja drugarica, nemamo cak niti smo imali kres kombinaciju, tako da ne mora to da znaci nist5a
    Risk , is what makes life worth living

    Never a failure, always a lesson!

  18. #18
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    U Njegovom srcu...
    Posts
    1,379
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ne mora da znači, ali je simptomatično.
    Rado bih pitala TU drugaricu što se žali u 1 ujutro kako bi reagovala kad bi njen dragi tješio svoju drugaricu u ta doba...
    Nije vrijeme poziva nikakav pokazatelj. Štetu može da napravi i u jedan popodne - ali svako treba da zna gdje mu je mjesto.
    "...patim zbog osoba kojima sam poklonila svoje srce i uvidjam da oni koji su dotakli moju dushu nisu uspeli da probude moje telo, a oni koji su doticali moje telo nisu uspevali da dosegnu do moje dushe. “

  19. #19
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    worldwide
    Posts
    26,403
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    1 Post

    Default

    sve ste ljubomorne i ocete da svisnete, pomirite se sa tim, jer iskreno i relano gledano uvije vi zenske imate vise muskog drustva no mi zenskog, pa vam ne grinjamo za to
    Risk , is what makes life worth living

    Never a failure, always a lesson!

  20. #20
    Join Date
    Jul 2009
    Location
    Bremen, Almannstraße
    Posts
    1,106
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Tandarela View Post
    e to da ga zove po ponoca i da joj "treba" bi bilo previse...tu bi vec muka nastala,barem sto se mene tice!
    Aooo kako ste komplikovani... Zamisli bilo koju malo kriticniju situaciju, valjda moze da racuna da se moze osloniti na druga-prijatelja u svako doba pa bilo to 3 ili 12 a ne da se ustrucava zbog njegove djevojke

    Imam drugove za koje sam dostupna 0-24 i ne moze mi to niko zabraniti (naravno drugove koji ne zloupotrebljavaju to nego ako zovu u 3 onda je to nesto ekstremno hitno i bitno) izmedju ostalog zna se sta su PRIJATELJI.
    Weakness of attitude becomes weakness of character.

  21. #21
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    U Njegovom srcu...
    Posts
    1,379
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ja mislim da je ovdje više akcenat na tome kako gledate na žene koje su u blizini vašeg partnera, a nisu mu posestrime, prijatelji iz djetinjstva, drugarica iz školske klupe i sl.
    "...patim zbog osoba kojima sam poklonila svoje srce i uvidjam da oni koji su dotakli moju dushu nisu uspeli da probude moje telo, a oni koji su doticali moje telo nisu uspevali da dosegnu do moje dushe. “

  22. #22
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Lost at sea
    Posts
    12,847
    Thanks Thanks Given 
    52
    Thanks Thanks Received 
    175
    Thanked in
    36 Posts

    Default

    Danas je doslo cudno vrijema. Ne mozes da budes ni sa jednom drug, a da ne zele nesto od tebe. Jednostavno zene vole da svrljaju.

  23. #23
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    G-kvart
    Posts
    248
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Flame_S View Post
    Aooo kako ste komplikovani... Zamisli bilo koju malo kriticniju situaciju, valjda moze da racuna da se moze osloniti na druga-prijatelja u svako doba pa bilo to 3 ili 12 a ne da se ustrucava zbog njegove djevojke

    Imam drugove za koje sam dostupna 0-24 i ne moze mi to niko zabraniti (naravno drugove koji ne zloupotrebljavaju to nego ako zovu u 3 onda je to nesto ekstremno hitno i bitno) izmedju ostalog zna se sta su PRIJATELJI.
    u pravu si ti...i dobro si rekla,zavisi od situacije!:twist:

  24. #24
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    G-kvart
    Posts
    248
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Sh0ne View Post
    Danas je doslo cudno vrijema. Ne mozes da budes ni sa jednom drug, a da ne zele nesto od tebe. Jednostavno zene vole da svrljaju.
    :eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek:
    no comment.

  25. #25
    Join Date
    May 2007
    Location
    Tv
    Posts
    22,925
    Thanks Thanks Given 
    3,209
    Thanks Thanks Received 
    5,592
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Momak može imati jednu naj drugaricu kojoj je ono kao brat, a te ostale 'drugarice'... to su sve potencijalne djevojke koje može da oplete i s kojima se i družio upravo zbog toga, a kad nadje djevojku, logično je da prestane s tim drugovanjima. S toga, ako on još uvije druguje s njima i pored djevojke... From my point of view- nešto tu smrdi

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Najbolje drugarice vasih momaka
    By MaJLeNa in forum Ljubav
    Replies: 79
    Last Post: 27-02-09, 18:36

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •